7 geriausias „WordPress 2017“ vaizdo optimizavimo papildinys

Niekam nepatinka lėta svetainė. Jei vartotojai apsilanko jūsų svetainėje, o įkėlimas užtrunka kelias minutes, tada jie apleis jūsų svetainę ir galbūt nebe aplankys dar kartą. Turite tik 2 sekundes patraukti lankytojo dėmesį. Jei jūsų svetainė tuo metu nėra įkeliama, jie greičiausiai palieka jūsų svetainę ir mėgsta apsilankyti kitoje svetainėje. Jei jūsų svetainė patenka į populiariausių „Google“ dešimtuką, galite prarasti reitingą dėl lėto puslapio greičio. Tačiau puslapio reitingas priklauso ne tik nuo svetainės greičio, bet ir daugybė veiksnių, leidžiančių įvertinti jūsų svetainę. Tačiau svetainės greitis daro didžiulę įtaką jūsų svetainės reitingavimui tokiuose paieškos varikliuose kaip „Google“, „Bing“, „Yahoo“ ir tt. „WordPress“ svetainės paspartinimas yra labai lengvas procesas ir šiame straipsnyje aš pasidalinu, kaip optimizuoti „WordPress“ vaizdus geriausiais. „WordPress“ vaizdų glaudinimo papildinys.


Daugelis pradedančiųjų naudoja savo puslapiuose aukštos kokybės vaizdus, ​​jų neoptimizuodami. Daugelis vartotojų mano, kad optimizavus vaizdą kokybė blogėja ir atrodo prasčiau nei įprasta. Bet tai netiesa. Yra keli „WordPress“ vaizdo optimizavimo priemonės papildiniai, kurie suspaudžia vaizdus neprarandant kokybės. Taigi, mes išbandėme kelis „WordPress“ optimizavimo papildinius ir čia pateikėme jų sąrašą

7 geriausias vaizdo optimizavimo priemonės „WordPress“ papildinys

# 1 WP-Smush

WP smush

Tada, kai kalbama apie vaizdo optimizavimą WP Smush yra geriausias sprendimas. Tai sumažina vaizdo failo dydį ir pagerina našumą. Naudodami šį papildinį galite nustatyti maksimalų didelių vaizdų plotį ir aukštį. Jis bus optimizuotas vienu paspaudimu.

WP urmu smush

Šis papildinys suteikia daugybę optimizavimo parinkčių, su kuriomis vienu metu galite optimizuoti 50 priedų. Bet tai gali užtemdyti vaizdus iki 32 MB. Kai įkeliate bet kokius vaizdus, ​​jie automatiškai optimizuojami. 

„WP Smush“ optimizuoja vaizdus naudodamas pažangias glaudesnio glaudinimo technikas. Jis gali apdoroti JPEG, GIF ir PNG vaizdo failus.

Norėdami įdiegti šį papildinį, turite gauti „Smush“ APIčia.

„WP Smush“ papildinį galima įsigyti nemokamai ir kaip „premium“. Pro versijoje gausite bendrą vaizdų optimizavimo sprendimą. Ji 2x – 10x daugiau suspaudimo nei be nuostolių, beveik neprarandant kokybės. Jums nebereikia laukti didelių gabaritų, nes jis pradeda veikti tik vienu paspaudimu. Šis papildinys aprūpintas „Hummingbird“ puslapių greičio stiprintuvu, „Uptime“ stebėjimu ir saugumo grūdinimu.

Pagrindiniai bruožai:

 • Optimizuokite savo vaizdus naudodami pažangias glaudų glaudinimo technikas.
 • Automatiškai konvertuoti PNG failus į nuostolingus JPEG failus.
 • „WP Smush“ papildinys pateikiamas su „Hummingbird“ puslapių greičio stiprintuvu, stebėjimo ir veikimo užtikrinimu.
 • Įkėlę vaizdus, ​​jų serveris sunkiai keliasi, todėl jūsų svetainė niekada netampa lėta.

Kainodara:

49 USD / mėn. Pradėkite nemokamą bandomąją versiją.

# 2 „ShortPixel“

trumpas taškas

„ShortPixel“ yra viena iš Geriausias vaizdo optimizavimo priemonės papildinys. Jis ateina su daugybe funkcijų, kurios padeda lengvai optimizuoti vaizdus. Šis papildinys baigėsi 20 000 aktyvios instaliacijos. 

Pirmiausia turite gauti API klavišas iš „ShortPixel“, kad jį suaktyvintumėte. Po to galėsite optimizuoti miniatiūras ir rodomus vaizdus. Tai gali suglaudinti JPG, PNG, GIF atvaizdus ir PDF dokumentus. Šis įskiepis tinka tiek fotografijos, tiek „WooCommerce“ svetainei. Geriausia yra tai, kad netaikomi failo dydžio apribojimai, galite įkelti bet kokio dydžio vaizdus. Taigi jūsų fotografijos ar „WooCommerce“ svetainės vaizdų kokybė išlieka ta pati ir įkeliama greičiau.

Galite paleisti „ShortPixel“ papildinį kelios svetainės su vienas API raktas. Tai taip pat puikiai veikia su „NextGEN“ galerija, „Foo“ galerija ir visomis kitomis galerijomis bei skaidrėmis.

Pagrindiniai bruožai:

 • Tai gali optimizuoti jūsų vaizdus iš 250 KB į 60KB.
 • Galite paleisti „ShortPixel“ papildinį keliose svetainėse su vienu API raktu.
 • Failo dydžio apribojimas netaikomas.
 • Tai gali suspausti JPG, PNG, GIF ir net PDF dokumentus.
 • Originalius vaizdus galite atkurti bet kada.

Kaina:

„ShortPixel“ yra mokamas papildinys, vis tiek galite juo naudotis nemokamai.

trumpųjų kadrų kainodara

# 3 „EWWW Image Optimizer“

eWW vaizdo optimizavimo priemonė

Jei jums reikia nemokamo geriausio „Image Optimizer“ papildinio, tada EWWW vaizdo optimizavimo priemonė yra geriausias pasirinkimas. Jis turi daugiau nei 400 000 aktyvių diegimų ir maksimalų „WordPress“ papildinį. Tai automatiškai optimizuoja jūsų vaizdus ir net ankstesnius įkeltus vaizdus. 

Pagal numatytuosius nustatymus „EWWW Image Optimizer“ naudojami nuostolingi optimizavimo metodai, taigi jūsų vaizdo kokybė išlieka ta pati. 

Norint paleisti šią programą, jums nereikia jokio API rakto ar trečiųjų šalių paslaugų. Tiesiog įdiekite iš „WordPress“ papildinių galerijos ir ji pradės veikti. Tai gali jums sutaupyti šimtus KB viename vaizde, kartu taupydama pralaidumą. Jie taip pat teikia „EWWW Image Optimizer Cloud“. 

Pagrindiniai bruožai:

 • 100% nemokama Prijunkite.
 • Jums nereikia API raktas paleisti šį papildinį.
 • Šį papildinį galite naudoti keliose svetainėse.
 • Tai greitai optimizuoja jūsų vaizdus ir daro jūsų svetainę spartesnę.

Kaina:

100% Laisvas. 

# 4 „Optimus“

„Optimus“ vaizdo optimizavimo priemonė

„Optimus“ yra vaizdų optimizavimo priemonės papildinys, kurį sukūrė „KeyCdn“. Tai sumažina jūsų vaizdo failų dydį, nepakeisdami vaizdo kokybės. Tokiu būdu jūsų svetainės vaizdai įkeliami labai greitai ir pagerėja SEO

Norint naudoti „Optimus“, jums tereikia įdiegti šį papildinį. Naudodami įrankius galite optimizuoti visus savo svetainės vaizdus. Tai sumažina failo dydį iki 70 proc. ir pagerinti našumą. 

Šis papildinys turi 3 rūšių kainų planą- „Optimus“, „Optimus“ būstinė ir „Optimus HQ Pro“. „Optimus“ yra nemokamas planas, todėl galite juo naudotis nemokamai. Bet galite įkelti maksimaliai 100 KB failo dydžio vaizdai. Mokami planai neribojami.

Pagrindiniai bruožai:

 • Gerai „WooCommerce“ ir Fotografija Interneto svetainė.
 • Visoms savo svetainėms galite naudoti vieną licenciją.
 • Tai palaiko „WordPress Mobile Apps“ ir „Windows Live Writer“.

Kaina:

Nemokamas | 19 USD per metus.

# 5 Įsivaizduokite „Image Optimizer“

Įsivaizduokite „Image Optimizer“

Jeigu nori Geriausias vaizdo optimizavimo priemonės papildinys , tada jūs turite pabandyti Įsivaizduokite „Image Optimizer“. Įsivaizduokite, jis naudoja pažangiausią vaizdų glaudinimo įrankį, kad jūsų vaizdai būtų labai lengvai optimizuojami.

Jie naudoja trijų tipų vaizdų glaudinimo metodą, t. Y. Normalų, agresyvų ir ultra. Galite naudoti bet kurį iš jų. Pasirinkę aukštesnį glaudinimo metodo lygį, gausite geresnį dydį, tačiau šiek tiek pabloginsite vaizdo kokybę. Jie suspaudžia tokius įprastus vaizdo formatus, kaip JPG, PNG ir GIF. Naudodamiesi nemokamos versijos papildiniu, galite įkelti daugiausiai 2 MB vaizdo failas. Tačiau mokamos versijos papildinio naudojimui nėra jokių apribojimų.

Įsivaizduokite nustatymus

Pagrindiniai bruožai:

 • Jie naudoja savo serverį norėdami optimizuoti jūsų vaizdus, ​​kad jūsų svetainė nebūtų lėta.
 • Galite naudoti „Įsivaizduokite“ tiek svetainių, kiek norite.
 • „WooCommerce“ ir „NextGen“ galerija suderinama. 

Kaina:

Nemokamas | 4,99 USD / mėn.

# 6 Krakenas

kraken

Krakenas yra viena iš Geriausias „WordPress“ vaizdo optimizavimo priemonės papildinys, kuris labiausiai tinka fotografijos, „WooCommerce“ ar kelionių tinklaraščių tinklalapiams. „Kraken“ leidžia optimizuoti ir pakeisti naujo ir esamo „WordPress“ vaizdo dydį. Tai gali suglaudinti JPEG, PNG ir animuotus GIF failus. 

Norint naudoti šį papildinį, reikia „Kraken Image Optimizer“ API. Kraken.io API raktą galite naudoti daugelyje savo svetainių. Galite įkelti ZIP archyvą vilkdami jį į interneto sąsają, tada Krakenas jį išskleidžia ir optimizuoja visus archyve esančius vaizdus. Jų internetinė sąsaja PRO su vaizdo dydžio keitimu ir sinchronizavimu į „Dropbox“.

Šis papildinys galimas ir nemokama, ir „Pro“ versija. Nemokama versija pateikiama su keliomis funkcijomis, o maksimalus failo dydis, kurį galite įkelti, yra 100 KB. Bet „Pro“ versija leidžia 32 MB. Į „Pro“ versiją įeina pilna API prieiga, ZIP įkėlimo programa, vaizdo dydžio keitimas, „Kraken Cloud Storage“ ir daug daugiau …

Pagrindiniai bruožai:

 • Tinka fotografuoti, „WooCemmerce“ ar bet kurioje didelėje svetainėje.
 • Maksimalus failo įkėlimo dydžio apribojimas yra 32 MB.
 • URL įklijavimo priemonė, puslapių graužiklis.
 • Vaizdo dydžio keitimas ir sinchronizavimas su „Dropbox“.

Kaina:

Nemokamas | 5 USD / mėn. / 500 MB.

# 7 Neatsargumas

beprotybė

Neatsargumas yra geras „WordPress“ vaizdo optimizavimo priemonės papildinys. Neatsargumas yra naudingas bet kokio tipo svetainėms. Jis automatiškai keičia visų didžiulių vaizdų dydį ir padaro juos mažus, nepakeisdamas jokios kokybės. Įdiegę galite sukonfigūruoti maksimalų plotį, aukštį ir kokybę.

„Imsanity“ taip pat teikia masinio dydžio keitimo funkciją, kad galėtumėte pakeisti anksčiau įkeltų vaizdų dydį.

Pagrindiniai bruožai:

 • Automatiškai keičia didelius vaizdus.
 • Tai gali konvertuoti BMP failus į JPG.
 • Galite rankiniu būdu nustatyti maksimalų plotį, aukštį ir kokybę.

Kaina:

Laisvas.

Apvyniokite

Visi mėgsta vaizdus. Visada geras pasirinkimas yra vaizdai, kurių turinys gali būti puslapiuose ar žinutėse. Tai padeda geriau suprasti jūsų lankytojus. Kai lankytojas ateina į jūsų svetainę ir randa tik tekstą ir tekstą, jis greičiausiai palieka jūsų svetainę. Nes jūsų straipsnis buvo naudingas, bet netinkamai išdėstytas. Taigi jei pridėsite vaizdų, tada straipsnis taps patrauklesnis jūsų lankytojams. Mes žinome „Viena nuotrauka verta tūkstančio žodžių“

Pridėję paveikslėlius prie įrašų, visada geriau ir greičiau suprantate. Vartotojai gali prisiminti labai ilgą laiką. Negana to, tai taip pat padeda nukreipti srautą iš „Google“ vaizdų.

Įrašyti vaizdus į svetainę yra gerai, kai ji yra gerai optimizuota. Nes jei neoptimizuosite vaizdų, tai sulėtins jūsų svetainę ir padidins įkėlimo laiką. Daugelis naujokų tinklaraštininkų neoptimizuoja savo vaizdų ir jų svetainė tampa labai lėta. Tam naudojama ir dauguma jūsų prieglobos išteklių. Taigi šiame straipsnyje rašau apie 7 Geriausias „WordPress“ vaizdo optimizavimo priemonės papildinys. Taigi, jei jūs nežinote, kaip optimizuoti „Photoshop“ vaizdus, ​​tada šis papildinys jums padės optimizuoti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map