Kaip pridėti snigimo efektą “WordPress” svetainėje

Kaip pridėti snaigės efektą


Artėja Kalėdos ir galbūt jūs jau pradėjote palinkėti savo šeimoms, draugams ir kitiems. Taigi kodėl gi ne savo tinklaraščio skaitytojams? Laikas pridėti Sniego efektas į savo „WordPress“ svetainę. 

Turite pastebėti, kad daugelis svetainių savininkų jau pridėjo sniego kritimo efektą savo tinklaraštyje. Atrodo šauniai, ar ne? Taigi, jei jūs naudojate „WordPress“ tinklaraštį, tada savo „WordPress“ svetainėje galite lengvai pridėti snigimo efektą. Šiame straipsnyje jums parodysime 8 Geriausi „SnowPall“ įskiepiai, skirti „WordPress“. 

Kaip pridėti „Snowfall“ efektą į savo „WordPress“ tinklaraštį

Yra keli įskiepiai, su kuriais galite lengvai pridėti Kalėdinių snieginių efektų. 

# 1 Kalėdinė Panda

Kalėdinė panda

„Christmas Panda“ yra geriausias „WordPress“ kalėdinių dekoracijų papildinys. Norite papuošti savo „WordPress“ svetainę snaigėmis, eglutėmis, Kalėdų seneliu ir netgi galite savo svetainėje parodyti iššokančius langus, kurie lankytojams praneša apie kalėdas. 

Šį įskiepį lengva nustatyti. Pirmiausia įdiekite ir suaktyvinkite „Christmas Panda“ papildinį. Tada eikite į „Christmas Panda“ įskiepio nustatymus ir ten galėsite nustatyti bet kokius jums patinkančius dekoravimo paveikslėlius. Kitame variante galite įgalinti „Snowfall“ savo svetainėje. Taigi suaktyvinę „Sniegas“ bus matomi jūsų svetainėje. Jei jums patinka iššokantys kalėdiniai sveikinimai, tai galite įjungti iškylančių langų skiltyje. Jei snaigės neatsiranda, pabandykite išvalyti talpyklą iš savo svetainės.

* Jau nekalbant apie tai, kad mūsų svetainėje (WPMyWeb) naudojame „Christmas Panda“ papildinį, norėdami parodyti kalėdinę dekoraciją ir sniego efektą.

Peržiūrėti papildinį

# 1 WP super sniegas

WP Super Sniegas

„WP Super Snow“ yra geras papildinys, skirtas rodyti snaigė savo „WordPress“ svetainėje. Pirmiausia turite įdiegti šį papildinį, tada atnaujinę savo tinklalapį galite pamatyti snaigės.

Pridėję snaigių prie savo svetainės, galite tinkinti snaigių naudodami konfigūravimo parinktis „WordPress“ informacijos suvestinėje..

[Peržiūrėti papildinį]

# 2 pūga

Pūkuotas

Jei norite kelių sniego efektų, galite tai padaryti naudodami „Flurry“ papildinį. Tai 100% nemokama.

Prie prietaisų skydelio galite pakeisti snigimo pobūdį, spalvą, dažnį ir tt. Naudodami išplėstines parinktis, galite tikslinti krintantį sniegą. „Flurry“ jau naudoja numatytuosius nustatymus, todėl nereikia keisti jokių nustatymų, nebent norite pakeisti krintančio sniego efektą. 

Svetainėje tai atrodo labai šauniai ir aš labai rekomenduoju. Privalu pabandyti. ��

[Peržiūrėti papildinį]

# 3 WFS tegul sninga

WFS tegul sninga

WFS yra dar vienas geras papildinys parodyti snaigę savo svetainėje. Tai yra paprastas įskiepis ir gerai veikia bet kokio tipo „WordPress“ svetaines. 

Sniego kritimo vietą galite pakeisti tik pagrindiniame puslapyje arba visoje svetainėje. Dėl snaigės dydžio galite įjungti šešėliai. Jis dažniausiai naudojamas baltam fonui ir atrodo 3D snaigės.

[Peržiūrėti papildinį]

# 4 Sniego pūga

Sniego pūga

„Snow Flurry“ „WordPress“ papildinys leidžia jums pridėti sniego efektą į savo dienoraštį. 

Tai paprasta ir visiškai pritaikoma. Galite nustatyti maksimalų snaigės dydį, kaip dažnai sukuriami nauji dribsniai. Be to, galite pridėti minimalų ir maksimalų dribsnių greitį, snaigės spalvą ir taip pat nustatyti, kad įskiepis būtų išjungtas po nustatyto sekundžių skaičiaus..

[Peržiūrėti papildinį]

# 5 WP sniego efektas

WP sniego efektas

„WP Snow Effect“ prideda gražiai atrodančio krintančio sniego animacijos efektą jūsų „WordPress“ svetainėje. Šis WP papildinys naudoja „jSnow Jquery“, todėl jis nenaudoja jokių jūsų prieglobos išteklių. Šis papildinys taip pat galimas PRO versijoje. Taigi, norėdami naudotis visomis funkcijomis, turite nusipirkti pilną papildinio versiją.

Galite pridėti iki 40 rūšių snaigių. Prietaisų skydelyje galite pakeisti dribsnių spalvą ir nustatyti vietą, kurioje norite rodyti, t. Y. Pagrindinį puslapį, puslapius, įrašus ir kt..

[Peržiūrėti papildinį]

# 6 Ekrano sniegas

Ekrano sniegas

„Screen Snow“ yra papildinys, pridedantis sniego efektą į „WordPress“ svetainę. Tai labai paprastas papildinys ir suaktyvinę galite valdyti snaigių greitį, spalvą, dydį ir kt.

[Peržiūrėti papildinį]

# 7 „Jetpack“

„Jetpack“ sniegas

Jei jau įdiegėte „Jetpack“ papildinį, jums nereikia jo įdiegti. Galite pamatyti parinktį Nustatymai>Generolas ir pažymėkite parinktį „Rodyti kritusį sniegą mano tinklaraštyje iki sausio 4 d.“.

Aktyvavę jį, „WordPress“ svetainėje galite pamatyti snaigę. Bet čia nėra tinkinimo parinkties. Taigi, jei nenorite įdiegti papildomo papildinio snaigių rodymui, tai yra gerai.

Daugiau „WordPress“ išteklių,

  • 7 geriausios „WordPress“ temos tinklaraščiams kurti
  • Kaip gauti nemokamą SSL sertifikatą savo „WordPress“ svetainei
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map