10 najlepších doplnkov služby Word Chat pre živé rozhovory 2016

Čo je to Live Chat?

Live chat podpora je webová služba, ktorá umožňuje firmám komunikovať alebo chatovať v reálnom čase s návštevníkmi svojich webových stránok. živé Podporné aplikácie sa bežne používajú na poskytovanie okamžitej podpory zákazníkom a informácií klientom a zákazníkom. Takže v tomto príspevku vám ukážem 10 Najlepšie WordPress Live Chat Plugin z roku 2016.


Ale možno si myslíte, prečo potrebujem funkciu Live Chat na svojom webe … Nie?„Viete, že môžete získať viac 60% zákazníkov, dokonca môžete zvýšiť svoj predaj tým, že budete mať live chatový systém.“ Funkcia live chatu je v súčasnosti zrejmá pri predaji niečoho, a to najmä pre tých, ktorí prichádzajú na vaše webové stránky prvýkrát. Nemajú dosť času čakať na odpoveď. Live chat teda v tomto prípade robí skvelú prácu. Po integrácii doplnku živého rozhovoru WordPress sa môžete priamo zhovárať so zákazníkom a pomáhať im pri hľadaní akýchkoľvek produktov. Poďme sa pozrieť na tie doplnky WordPress na živé rozhovory …

10 najlepších doplnkov Live Chat pre WordPress

1. Live chat

Doplnok služby Live Chat WordPressLive chat je najlepší softvér na živé rozhovory a softvér technickej podpory pre zákaznícke služby. Ak hľadáte najlepší doplnok pre live chat WordPress pre akýkoľvek druh podnikania, potom je to pre vás dobrá voľba. toto Doplnok služby Live Chat WordPress prichádza s množstvom funkcií, ktoré môžu zvýšiť mieru konverzácie s kupujúcimi. 

Vďaka výkonnému riadiacemu panelu administrátora môžete všetko prispôsobiť. Ak máte portfólio, elektronický obchod alebo kedykoľvek webovú stránku, môžete ju ľahko používať. Najprv sa musíte prihlásiť do svojho administračného panela a získať kód a pridať ho do footer.php vo svojom motíve. Potom si tu môžete nastaviť možnosti chatu, témy. Tu je snímka obrazovky dashboardu:-

live chat wpmyweb

Kľúčové vlastnosti:

 • Prispôsobenie okna rozhovoru: Ak ste povolili možnosť rozhovoru na svojich webových stránkach, môžete si prispôsobiť okno rozhovoru pomocou niekoľkých tém a farieb. To nie je všetko. Ďalej v možnosti jazyka je predvolený jazyk angličtina, ale ak je vaša firma usadená v Taliansku, môžete zmeniť jazyk na Italiano. Môžete tiež povoliť prieskum pred chatom, prieskum po rozhovore atď. Prieskum po rozhovore sa používa hlavne na okamžitú spätnú väzbu od zákazníkov av prípade ratingových agentov. Zákazník môže vyplniť formulár lístka v rozhovore, ak online chat nie je v tom čase k dispozícii.
 • Zákaznícke vzťahy: Môžete si nastaviť vlastnú správu, keď niekto klikne na online rozhovor alebo môžete nastaviť viac pozdravov, aby ste pozvali cieľových návštevníkov na rozhovor. s upúta systému, vaši zákazníci získajú viac pozornosti a vyprovokujú ich, aby začali chat.
 • Nástroje pokročilých agentov: Chat Agent môže pridávať značky a klávesové skratky pre rýchle použitie. Tento rozhovor je použiteľný z PC a telefónu pomocou softvéru, ktorý je možné stiahnuť. 
 • Nastavenia rozhovoru: Agenti chatu môžu nasmerovať rozhovory alebo to môžu urobiť automaticky. Určité oddelenie teda získava klientov na základe konkrétnych kategórií.
 • Ľahká integrácia: Bez ohľadu na to, ktorý redakčný systém používate, môžete tento doplnok Live Chat ľahko integrovať do svojich webových stránok.

Cena:

Tento doplnok je platený, ktorého počiatočné náklady sú 16 USD mesačne. Začať 30 dňovú skúšobnú verziu

2. WP Live Chat

Živý rozhovor WordPress - Wpmyweb

WP Live Chat plugin je nákladovo najefektívnejší doplnok live chatu WordPress. Tento doplnok je plne funkčný a podporuje malé podniky. Tento doplnok je zadarmo, preto nemusíte platiť mesačné predplatné živého chatu, aby ste lepšie porozumeli svojim návštevníkom.

Teraz máte možnosť hostiť svoj live chat na svojom vlastnom webe alebo na serveri live chatu. Používanie ich živého chatovacieho servera zlepší výkon vášho rozhovoru až o 300% a zníži zaťaženie vášho hostiteľa. 

Je plne prispôsobiteľný, takže si môžete nastaviť živý chat z administračného panela. Ako vidíte na obrázku vyššie, môžete sa zhovárať so svojimi zákazníkmi pomocou aplikácie pre systém Windows, aplikácie pre Android atď. Dokonca aj vy dostanete upozornenie na pracovnej ploche, ak niektorí zákazníci túži rozprávať s agentmi. Nižšie je uvedený obrázok administračného panela:

WP Live Chat

Tento doplnok je zadarmo, ale ak chcete využívať všetky funkcie tohto doplnku, musíte si kúpiť verziu PRO. Tu sú niektoré kľúčové funkcie WP Live Chat:

Kľúčové vlastnosti:

 • Plne prispôsobiteľný chat: Ako som už spomenul, tento doplnok je plne prispôsobiteľný, takže si môžete nastaviť svoj chat podľa svojich predstáv.

 • Hodnotenia chatu & Sociálne ikony: Je to dobrá voľba, aby zákazníci / používatelia mohli hodnotiť svojich agentov v reálnom čase a vy môžete pridať svoju fanpage alebo obchodnú stránku Facebooku do okna rozhovoru, aby ste získali viac sledovateľov súčasne..
 • Upozornenia prehliadača: Tento doplnok vám umožňuje dostať upozornenia prehliadača ihneď po prijatí nového rozhovoru.
 • prístup Pvynikajúce záznamy z chatu: Máte prístup k všetkým rozhovorom, ktoré ste zmeškali, ako aj k predchádzajúcim záznamom chatu.
 • Podporuje viac jazykov: Podpora WP Live Chat je plne preložiteľná a je k dispozícii vo viac ako 25 rôznych jazykoch.
 • Hostujte svoj chatovací server v cloude: Hostujte svoj živý chatovací server na svojom cloudovom serveri, aby ste zvýšili výkonnosť rozhovoru až o 300% a znížili zaťaženie vášho hostiteľa. 

Cena:

Tento doplnok je zadarmo, ale ak chcete získať plný prístup alebo funkcie, musíte si kúpiť Pro verziu tohto doplnku, ktorá stojí 39,95 dolárov.

3.Tawk.to Live Chat

tawk wpmyweb

Tawk.to je 100% ZADARMO live chat aplikácia, ktorá vám umožní sledovať a chatovať s návštevníkmi vášho webu WordPress. Podporuje všetky druhy podnikania a viac ako 250 000 spoločností, ktoré používajú Tawk.to. Je navrhnutý tak, aby zvyšoval efektívnosť riadenia online skúseností so zákazníkmi. Keďže neexistuje žiadny limit, môžete ho použiť na viacerých webových stránkach a agentoch v jednom rozhraní dashboardu na rozhovor s návštevníkmi vášho webu..

Tawk.to ponúka bezplatné aplikácie pre iOS, Android, Windows a Mac OSX, aby ste zostali v spojení, alebo sa môžete prihlásiť pomocou akéhokoľvek moderného prehliadača.

Kľúčové vlastnosti:

 • Vlastná miniaplikácia: Veľkosť widgetu, farby, polohu a obsah widgetu pre návštevníkov môžete upraviť tak, aby vyhovoval vašim webovým stránkam.
 • Použiť viacero stránok: Ak chcete používať live chat na viacerých webových stránkach. Potom na niekoľko webových stránok pridajte viac rôznych miniaplikácií, aby ste mohli sledovať, odkiaľ prichádzajú všetky vaše rozhovory.
 • Automatické spúšťače chatu: Spúšťače môžete nastaviť tak, aby nastavovali automatické správy na základe viacerých podmienok, napríklad času, návštevy konkrétnej stránky alebo vykonania určitej akcie atď.
 • Vlastné skratky: Klávesové skratky vám umožňujú rýchlo odpovedať do 1 sekundy a šetria tiež čas odpovedaním na často kladené otázky návštevníkov. Napríklad: Namiesto písania Dobrý deň, vitajte na našich webových stránkach, ako vám môžeme pomôcť? mohli by ste vytvoriť odkaz, ktorý je jednoducho /Ahoj.
 • Aplikácie zadarmo: Tawk.to ponúka bezplatné aplikácie pre iOS, Android, Windows a Mac OSX, aby ste zostali v kontakte so svojimi zákazníkmi odkiaľkoľvek.

Cena: 

100% zadarmo.

4. Zopim Live Chat

live chat zopim

Zopim je jedným z najpopulárnejších a najspoľahlivejších doplnkov Live Chat WordPress. Zopim vám umožňuje sledovať a chatovať s návštevníkmi surfujúcimi po vašom obchode v reálnom čase. Majú viac ako 150 000 zákazníkov a najaktívnejší nainštalovaný doplnok live chatu WordPress.

Poskytujú svojim zákazníkom najúžasnejšiu funkciu „Chat v službe Facebook Messenger“. Takže pomocou tejto funkcie budete môcť používať program Messenger. A samozrejme je to ďalší najlepší spôsob, ako osloviť svojich zákazníkov.

Kľúčové vlastnosti:

 • Advance Analytics: Prístrojová doska Zopim vám umožňuje monitorovať tok návštevníkov, vzorce používania a umožňuje vám skočiť dovnútra, kedykoľvek bude zákazník potrebovať pomoc.
 • Vhodné pre všetky druhy podnikania: Ak máte malú alebo dokonca veľkú webovú stránku, žiadny problém. Funguje to vo všetkých typoch plynulo.
 • Pre mobilné zariadenia: Tento doplnok je plne priateľský k mobilným telefónom, takže vaši zákazníci s vami môžu četovať z ľubovoľného zariadenia pomocou našej mobilnej optimalizovanej čety pre chat.
 • Ľahká integrácia: Podporuje všetky hlavné CMS.
 • ešte oveľa viac …

Cena:

Zadarmo $ 11.20 / mo.

5. I’Msupporting

Doplnok chatu WoRdPress

I’Msupporting je platforma pre živé rozhovory pre webové stránky a obchody s elektronickým obchodom. Pomocou softvéru na okamžitý chat IMs môžete mať účet live chat, prihlásiť sa do účtu live chat a počas niekoľkých minút chatovať so svojimi návštevníkmi..

Kľúčové vlastnosti:

 • Monitorovanie návštevníka v reálnom čase: Vďaka ich výkonnému prístrojovému panelu môžete monitorovať správanie návštevníkov a konať podľa nich rovnako dôležité. A môžete sledovať, na ktorých stránkach sa nachádzajú vaši používatelia, odkiaľ prišli, ich geografické umiestnenie. 
 • Jednoduché prispôsobenie: Okná chatu si môžete prispôsobiť tak, aby vyhovovali téme vašich vlastných webových stránok, a meniť písma, farby a obrázok bannera hlavičky. Aj možnosť chatu môžete usporiadať text a polia.
 • Lepšia bezpečnosť: Podporujem poskytovanie šifrovania SSL, takže všetky rozhovory zostanú v bezpečí.
 • viac ….

Cena:

Zadarmo $ 12,63 / mo

6. JivoChat

jivochat

JivoChat má viac ako 155 614 zákazníkov a je jednou zo spoľahlivých spoločností. JivoChat pomáha zákazníkom prijímať okamžité odpovede v živom chate – bez toho, aby museli volať alebo posielať e-maily a priamo na vaše webové stránky. Tento doplnok si môžete nainštalovať za pár minút a môžete ho prispôsobiť vlastným štýlom.

JivoChat poskytuje bezplatnú aplikáciu pre stolné počítače pre Mac / Windows, aplikáciu pre prehliadač a mobilnú aplikáciu. Takže vy alebo vaši agenti by vám nemal chýbať jediný rozhovor. 

Kľúčové vlastnosti:

 • Lepšia kvalita: Každý deň hodnotia kvalitu chatovej služby na vašom webe v stupnici od 0 do 5 a poskytujú návrhy oblastí, ktoré potrebujete zlepšiť.
 • Jednoduché použitie: Agenti môžu robiť rozhovory s ich praktickou aplikáciou pre stolný počítač pre Mac / Windows, prehliadačovú aplikáciu a tiež našu mobilnú aplikáciu.
 • Viac rozhovorov so zákazníkmi: Poskytuje pomoc predtým, ako sa na ne kladú otázky s aktívnymi rozhovormi, z ktorých náhodní návštevníci urobia spokojných zákazníkov.

Cena:

Zadarmo $ 10 / mo.

7. Tidio Live Chat

tildochat

Tidio Live Chat je služba live chatu, ktorá vám umožní ľahko komunikovať so zákazníkmi. Ak hľadáte dobrý a lacný doplnok pre live chat WordPress, potom je to dobrá voľba. Je navrhnutý špeciálne pre komunitu WordPress. Po inštalácii doplnku budete pripravení plne využívať výhody, ktoré naša služba poskytuje, nie je potrebná žiadna registrácia.

Inštalácia je mimoriadne jednoduchá, hneď ako nainštalujete doplnok, ste pripravení ísť. Sleduje, kto navštevuje vaše webové stránky. Môžete prispôsobiť farebnú schému alebo vlastné polia formulárov podľa svojich potrieb.

Vlastnosti:

 • Sledujte, kto navštevuje váš web.
 • Keď opustia chat, kontaktujte svojho e-mailu.
 • Integrácia so Zendesk, GetResponse, SalesForce a MailChimp a mnohými ďalšími.
 • Vyhradená aplikácia pre mobilné a stolné zariadenia (iOS, Android, Windows, OS X, Chrome).
 • Plne prispôsobiteľné.

Cena:

Zadarmo Verzia Pro: $ 12 / mo.

Cena live chatu Tildo

8. Live chat Olark

live chat olark

Olark je najkrajší a najúčinnejší spôsob, ako sa so svojimi zákazníkmi porozprávať o predaji a podpore. Olark odhalí, kto je na vašom webe a čo presne robia. Dokonca uvidíte, čo je v nákupnom košíku.

Je to rýchle & ľahko sa inštaluje a prispôsobuje Olark. Stačí si len vytvoriť účet Olark a vložiť kód na svoj web, je dobré ísť. S krásnymi motívmi, textom a jazykom, ktorý si vyberiete, a dokonca aj so silným rozhraním API je Olark úplne pod vašou kontrolou.

Tento doplnok je veľmi užitočný pre vaše webové stránky elektronického obchodu alebo stránky WordPress. Nemá však žiadnu bezplatnú verziu. Ak chcete používať tento doplnok, musíte si ho kúpiť.

Vlastnosti:

 • Olark pracuje s hlavným softvérom, ktorý už používate, a dodáva vám svoje CRM.
 • Získajte okamžitú spätnú väzbu od svojich zákazníkov, aby ste vedeli, že ich robíte šťastnejšími.
 • Vaši zákazníci môžu skontrolovať vaše produkty alebo agentov pomocou možností rozhovoru. Aby ste mohli vylepšiť svoj produkt a skúsenosti.

Cena:

$ 12 / mesiac. (K dispozícii je iba prémiová verzia)

9. onWebChat

onweb chat

onWebChat je dobrý WordPress doplnok pre live chat pre vaše webové stránky. Umožňuje vám konverzovať s návštevníkmi vašich webových stránok, monitorovať návštevnosť webových stránok a poskytovať lepšiu zákaznícku podporu. 

Tento doplnok live chatu WordPress pre WordPress poskytuje jednoduchý spôsob integrácie vašej webovej stránky WordPress s naším inovatívnym systémom live chatu. Je tiež kompatibilný s webmi WooCommerce. Môžete sa zhovárať s návštevníkmi svojich webových stránok v reálnom čase jediným kliknutím, sledovať návštevnosť svojich webových stránok a maximalizovať svoje konverzie pomocou spúšťačov.

funkcie onwebchat

Cena:

Zadarmo $ 7,81 / mesiac.

10. WP-Chat

wp-chatu

Rozhovor WP je doplnok pre živý chat WordPress, ktorý je zostavený hlavne pre WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete sledovať a chatovať s návštevníkmi, ktorí surfujú po vašom obchode / webe v reálnom čase. Je to plne prispôsobiteľné viacjazyčné predné rozhranie rozhovoru. 

Ak chcete používať túto službu, potrebujete kľúč API od spoločnosti WP-Chat , a môžete začať chatovať so svojimi zákazníkmi. To vám umožní pridať neobmedzené webové stránky, neobmedzené rozhovory, neobmedzené klientov a ďalšie. Môžete použiť ich mobilnú aplikáciu pre tento doplnok pre live chat.

Kľúčové vlastnosti:

 • Neobmedzené internetové stránky
 • Neobmedzené rozhovory
 • neobmedzené operátormi
 • Mobilná aplikácia, aplikácia Chrome pre tento doplnok Live Chat WordPress

Cena: 

zadarmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map