10 התוספים הטובים ביותר ל- WordPress Live Chat 2016

04.06.2020
PLUGINS '10 התוספים הטובים ביותר ל- WordPress Live Chat 2016
0 39 мин.

מה זה צ’אט חי?

צ’אט חי תמיכה הוא שירות מבוסס אינטרנט המאפשר לעסקים לתקשר, או לשוחח בצ’אט בזמן אמת עם מבקרים באתר האינטרנט שלהם. לחיות יישומי תמיכה משמשים בדרך כלל כדי לספק תמיכה מיידית ומידע ללקוחות ולקוחות. אז בפוסט הזה אני מראה לכם 10 תוסף צ’אט חי וורדפרס הטוב ביותר משנת 2016.


אבל אתם עשויים לחשוב, מדוע אני צריך פונקציית צ’אט חי באתר שלי … נכון? …“האם אתה יודע שאתה יכול להשיג יותר 60% לקוחות, אפילו אתה יכול להגדיל את המכירות שלך יותר בגלל מערכת צ’אט חי.” פונקציית צ’אט חי ברור בימינו למכירת משהו ובעיקר למי שמגיע לאתר שלך בפעם הראשונה. אין להם הרבה זמן לחכות לתשובה. אז צ’אט חי עושה עבודה נהדרת במקרה זה. לאחר שילוב פלאגין צ’אט חי של וורדפרס, תוכלו לשוחח ישירות עם הלקוח ולעזור לו בקשר לשאלותיהם לגבי כל מוצר. בואו לבדוק את התוספים האלה לצ’אט חי של וורדפרס …

10 התוספים הטובים ביותר לצ’אט של WordPress Live

1. צ’אט חי

תוסף צ'אט חי ל- WordPressצ’אט חי היא תוכנת הצ’אט החי הטובה ביותר ותוכנת דלפק העזרה לשירות לקוחות. אם אתה מוצא את התוסף הטוב ביותר של WordPress צ’אט חי לכל סוג של עסק, זו אפשרות טובה או לך. זה תוסף צ’אט חי ל- WordPress מגיע עם הרבה תכונות שיכולות להגביר את קצב השיחה שלך עם הקונים. 

בעזרת לוח המחוונים האדמיניסטרטיבי החזק שלהם אתה יכול להתאים אישית את הכל. אם יש לך פורטפוליו, מסחר אלקטרוני או כל זמן שהוא באתר, אתה יכול להשתמש בו בקלות. ראשית אתה רק צריך להתחבר ללוח המחוונים של מנהל המערכת ולקבל את הקוד ולהוסיף אותו ל- footer.php בנושא שלך. אז אתה יכול להגדיר את אפשרויות הצ’אט שלך, הנושאים מכאן. להלן צילום מסך של לוח המחוונים:-

צ'אט חי wpmyweb -

תכונות עיקריות:

 • התאמה אישית של חלון הצ’אט: לאחר הפעלת אפשרות צ’אט באתר האינטרנט שלך, באפשרותך להתאים אישית את חלון הצ’אט עם מספר נושאים וצבעים. זה לא הכל. הבא באפשרות השפה, שפת ברירת המחדל היא אנגלית, אך אם העסק שלך מיושב באיטליה, אתה יכול לשנות את השפה לאיטלקית. ניתן גם לאפשר סקר קדם-צ’אט, סקר לאחר צ’אט וכו ‘. סקר לאחר צ’אט משמש בעיקר למשוב לקוחות מיידי ובמקרה של סוכני דירוג. הלקוח יכול למלא טופס כרטיס באפשרות צ’אט, אם הצ’אט המקוון אינו זמין באותו זמן.
 • קשרי לקוחות: אתה יכול להגדיר הודעה מותאמת אישית, כאשר מישהו לוחץ על צ’אט מקוון או שאתה יכול להגדיר ברכות נוספות כדי להזמין מבקרי יעד לצ’אט. עם לוכד עיניים המערכת, הלקוחות שלך מקבלים יותר תשומת לב ומעוררים אותם להתחיל בצ’אט.
 • כלים מתקדמים לסוכן: סוכן הצ’אט יכול להוסיף תגים וקיצורי מקשים לשימוש מהיר. ניתן להשתמש בצ’אט זה ממחשב וטלפון באמצעות תוכנה להורדה. 
 • הגדרות צ’אט: סוכני צ’אט יכולים לנתב צ’אטים או שזה יכול להיעשות באופן אוטומטי. אז מחלקה מסוימת מקבלת לקוחות מבוססי קטגוריה ספציפיים.
 • קל לשילוב: לא משנה באיזה CMS אתם משתמשים, תוכלו לשלב בקלות את התוסף Live Chat הזה באתר שלכם.

מחיר:

תוסף זה משולם בעלויות ההתחלה הוא $ 16 לחודש. התחל ניסיון למשך 30 יום

2. WP Live Chat

WordPress Live Chat - Wpmyweb

WP Live Chat התוסף הוא התוסף הצ’אט החי והכי משתלם של וורדפרס. תוסף זה פועל באופן מלא ותומך עבור עסקים קטנים. התוסף הזה הוא בחינם, כך שאינך צריך לשלם עבור מנויים חודשיים בצ’אט חי כדי להבין טוב יותר את המבקרים שלך.

כעת יש לך אפשרות לארח את הצ’אט החי שלך באתר האינטרנט שלך או בשרת הצ’אט החי שלהם. השימוש בשרת הצ’אט החי שלהם ישפר את ביצועי הצ’אט שלך עד 300% ויפחית את העומס על המארח שלך. 

ניתן להתאמה אישית מלאה, כך שתוכל להגדיר את הצ’אט החי ממרכז השליטה במנהל המערכת. כפי שאתה רואה בתמונה למעלה שאתה יכול לשוחח עם הלקוחות שלך באמצעות אפליקציית Windows, אפליקציית אנדרואיד וכו ‘ואפילו תקבל התראה בשולחן העבודה אם לקוח כלשהו להוט לשוחח עם סוכנים. להלן תמונה של לוח המחוונים של מנהל המערכת למטה:

WP Live Chat

התוסף הזה הוא בחינם, אך אם אתם רוצים תכונות מלאות של התוסף הזה עליכם לקנות גרסת PRO. להלן כמה מאפייני מפתח של WP Live Chat:

תכונות עיקריות:

 • צ’אט הניתן להתאמה אישית לחלוטין: כפי שציינתי שהתוסף ניתן להתאמה אישית מלאה, כך שתוכל להגדיר את הצ’אט שלך כרצונך.

 • דירוגי צ’ט & סמלים חברתיים: זו בחירה טובה שלקוחות / משתמשים יוכלו לדרג את הסוכנים שלך בזמן אמת ותוכל להוסיף את דף האוהדים או הדף העסקי שלך בפייסבוק בחלון הצ’אט כדי לקבל עוקבים נוספים בו זמנית..
 • התראות דפדפן: תוסף זה מאפשר לך קבל התראות דפדפן ברגע שמתקבל צ’אט חדש.
 • גישה ערשומות צ’ט מלאות חיים: אתה יכול לגשת לכל צ’אט שפספסת או לתקליטי צ’אט קודמים.
 • תומך בשפות רבות: תמיכה בצ’אט Live WP ניתן לתרגם במלואה וזמינה ביותר מ 25 שפות שונות.
 • מארח את שרת הצ’אט שלך בענן: מארח את שרת הצ’אט החי שלך בשרת הענן שלהם כדי לשפר את ביצועי הצ’אט שלך עד 300% ולהקטין את העומס על המארח שלך. 

מחיר:

תוסף זה הוא בחינם, אך כדי לקבל גישה מלאה או תכונות אתה צריך לקנות גרסת Pro של תוסף זה, שמחירו הוא 39.95 $.

3.צ’אט חי Tawk.to

wawweb טוק

Tawk.to היא אפליקציית צ’אט חי בחינם של 100% המאפשרת לך לעקוב ולנהל צ’אט עם מבקרים באתר וורדפרס שלך. זה תומך בכל סוגי העסקים ולמעלה מ- 250,000 חברות המשתמשים ב- Tawk.to. זה נועד להגדיל את היעילות בניהול חוויית מעורבות הלקוחות המקוונת. מכיוון שאין גבול, כך שתוכלו להשתמש בו באתרי אינטרנט וסוכנים מרובים בממשק לוח מחוונים יחיד כדי לשוחח עם המבקרים באתר שלכם..

Tawk.to מציע יישומי iOS, Android, Windows ו- Mac OSX בחינם כדי להישאר מחוברים, או שתוכל להתחבר דרך כל דפדפן מודרני..

תכונות עיקריות:

 • יישומון מותאם אישית: אתה יכול לשנות את הגודל, הצבעים, המיקום והתוכן של ווידג’ט המבקרים כך שיתאים לאתר שלך.
 • השתמש במספר אתרים: אם אתה רוצה להשתמש בצ’אט חי באתר מרובה. לאחר מכן הוסף יישומונים מרובים לכמה אתרים שאתה רוצה, כדי שתוכל לעקוב מאיפה כל הצ’אטים שלך מגיעים.
 • מפעילי צ’אט אוטומטיים: אתה יכול להגדיר מפעילים להגדרת הודעות אוטומטיות על בסיס תנאים מרובים, כמו זמן, ביקור בדף ספציפי או ביצוע פעולה מסוימת וכו ‘..
 • קיצורי דרך בהתאמה אישית: קיצורי דרך מאפשרים לענות במהירות תוך שנייה וזה גם חוסך זמן על ידי מענה על שאלות מבקרים נפוצות. כגון: במקום להקליד שלום, ברוך הבא לאתר שלנו, איך נוכל לעזור? אתה יכול ליצור קיצור דרך שהוא פשוט /שלום.
 • אפליקציות חינמיות: Tawk.to מציע יישומי iOS, Android, Windows ו- Mac OSX בחינם כדי להישאר מחוברים עם הלקוחות שלך מכל מקום.

מחיר: 

100% חינם.

4. צופים צ’אט חי

צופים צ'אט חי

צופים הוא אחד מהתוספים הפופולריים והאמינים ביותר של WordPress Live Chat. Zopim מאפשר לך לפקח ולפטפט עם מבקרים הגולשים בחנות שלך בזמן אמת. יש להם למעלה מ -150,000 לקוחות והתוסף הצ’אט החי של וורדפרס המותאם הפעיל ביותר.

הם מספקים ללקוחות שלהם את התכונה הכי מגניבה “צ’אט מסנג’ר של פייסבוק”. אז באמצעות תכונה זו תוכלו להשתמש ב- Messenger. וכמובן שזו הדרך הטובה ביותר להגיע אל הלקוחות שלך.

תכונות עיקריות:

 • ניתוח מקדים: לוח המחוונים של Zopim מאפשר לך לפקח על זרימת המבקרים, דפוסי השימוש, ומאפשר לך לקפוץ פנימה בכל פעם שלקוח עשוי להזדקק לעזרה.
 • מתאים לכל סוג העסק: אם יש לך אתר קטן או אפילו גדול, אין בעיה. זה עובד בכל סוג בצורה חלקה.
 • ידידותי לנייד: תוסף זה הוא ידידותי לחלוטין לנייד, כך שהלקוחות שלך יכולים לשוחח איתך בצ’אט מכל מכשיר באמצעות יישומון הצ’ט המותאם למובייל שלנו.
 • קל לשילוב: זה תומך בכל CMS העיקריים.
 • כל עוד הרבה …

מחיר:

חינם | 11.20 $ לחודש.

5. אני תומך

תוסף צ'אט WoRdPress

אני תומך היא פלטפורמת צ’אט חי לאתרים וחנויות למסחר אלקטרוני. באמצעות תוכנת הצ’אט החיה תומכת בצ’אט אתה יכול לקבל חשבון צ’אט חי, להתחבר לחשבון הצ’אט החי ולשוחח עם המבקרים שלך תוך דקות ספורות..

תכונות עיקריות:

 • ניטור מבקרים בזמן אמת: בעזרת לוח המחוונים העוצמתי שלהם אתה יכול לפקח על התנהגויות האורח ולפעול על פיהם חשוב לא פחות. ואתה יכול לעקוב אחר הדפים שבהם המשתמשים שלך נמצאים, מאיפה הם הגיעו, המיקום הגיאוגרפי שלהם. 
 • קל להתאמה אישית: אתה יכול להתאים אישית את חלונות הצ’אט כך שיתאימו לנושא אתרי האינטרנט שלך ולשנות את הגופנים, הצבעים ותמונת הבאנר הכותרת. אני צ’אט אפשרות אתה יכול לארגן טקסט ושדות.
 • אבטחה טובה יותר: אני תומך במתן הצפנת SSL, כך שכל הצ’אט יישאר מאובטח באמצעות מודעות.
 • יותר….

מחיר:

חינם | 12.63 $ לחודש

6. JivoChat

jivochat

JivoChat מונה מעל 155,614 לקוחות ואחת מהחברות האמינות. JivoChat עוזר ללקוחות לקבל תשובות מיידיות בצ’אט חי – מבלי שיצטרכו להתקשר או לשלוח דוא”ל וישירות באתר האינטרנט שלך. אתה יכול להתקין תוסף זה בתוך דקות, וניתן להגדיר אותו בהתאמה אישית לסגנון האישי שלך.

JivoChat מספקת לכם אפליקציית שולחן עבודה בחינם גם עבור Mac / Windows, אפליקציית דפדפן ואפליקציה לנייד. אז אתה או הסוכנים שלך לא תחמיץ צ’אט בודד. 

תכונות עיקריות:

 • איכות טובה יותר: בכל יום הם קולטים את איכות שירות הצ’אט באתר שלך בסולם של 0 עד 5 ונותנים הצעות לגבי האיזורים שאתה צריך לשפר..
 • קל לשימוש: סוכנים יכולים לשוחח בצ’אטים באמצעות אפליקציית שולחן העבודה הנוחה שלהם עבור Mac / Windows, אפליקציית הדפדפנים ואפליקציית הנייד שלנו.
 • צ’אטים נוספים עם לקוחות: היא מציעה עזרה לפני שנשאלות שאלות בצ’אטים פרואקטיביים הופכת מבקרים מזדמנים ללקוחות מרוצים.

מחיר:

חינם | 10 $ לחודש.

ז. צ’אט חי בזמן אמת

tildochat

צ’אט חי בזמן אמת הוא שירות צ’אט חי המאפשר לך לתקשר בקלות עם הלקוחות שלך. אם אתה מוצא תוסף צ’אט חי WordPress טוב וזול, זוהי אפשרות טובה. הוא תוכנן במיוחד עבור קהילת וורדפרס. לאחר התקנת התוסף, תהיו מוכנים לנצל את מלוא היתרונות שהשירות שלנו מספק ללא צורך בהרשמה.

קל מאוד להתקין, ברגע שתתקין את התוסף, אתה מוכן ללכת. הוא עוקב אחר מי שמבקר באתר שלך. אתה יכול להתאים את ערכת הצבעים או השדות המותאמים אישית לטפסים לצרכים שלך.

תכונות:

 • עקוב אחר מי שמבקר באתר שלך.
 • צור קשר עם האורח שלך באמצעות דוא”ל כשהוא עוזב את הצ’אט.
 • שילוב עם Zendesk, GetResponse, SalesForce ו- MailChimp ורבים נוספים.
 • אפליקציה ייעודית למכשירים ניידים ושולחניים (iOS, Android, Windows, OS X, Chrome).
 • ניתן להתאמה אישית לחלוטין.

מחיר:

חינם | גרסת Pro: 12 $ לחודש.

מחיר צ'ט טיילו בשידור חי

8. צ’אט חי של אולארק

צ'אט חי

אולארק היא הדרך היפה והיעילה ביותר לדבר עם הלקוחות שלך למכירות ותמיכה. אולארק מגלה מי באתר שלך ומה בדיוק הוא עושה. אפילו ראה מה יש בעגלת הקניות שלהם.

זה מהיר & קל להתקנה והתאמה אישית של אולארק. פשוט צור חשבון Olark והדבק את הקוד באתר שלך, אתה טוב ללכת. עם ערכות נושא יפה, טקסט ושפה שאתה בוחר, ואפילו ממשק API חזק, אולארק לגמרי בשליטתך.

תוסף זה שימושי מאוד עבור אתר המסחר האלקטרוני או אתר וורדפרס. אך אין לה גרסה חינמית, עליך לרכוש כדי להשתמש בתוסף זה.

תכונות:

 • אולארק עובד עם התוכנה העיקרית שבה אתה כבר משתמש ומעציר את ה- CRM שלך.
 • קבל משוב מיידי מהלקוחות שלך, כדי שתדע שאתה משמח אותם יותר.
 • הלקוחות שלך יכולים לבדוק את המוצרים או הסוכנים שלך באמצעות אפשרויות צ’אט. כך שתוכלו לשפר את המוצר והחוויה שלכם.

מחיר:

12 $ לחודש. (רק גרסת פרימיום זמינה)

9. onWebChat

צ'אט ברשת

onWebChat הוא תוסף צ’אט חי בוורדפרס טוב לאתר שלך. זה מאפשר לך לשוחח בצ’אט עם מבקרי האתר שלך, לעקוב אחר התנועה באתר ולספק תמיכה טובה יותר בלקוחות. 

תוסף צ’אט חי בוורדפרס עבור וורדפרס מספק דרך קלה לשלב את אתר וורדפרס שלך עם מערכת הצ’אט החי החדשני שלנו. זה גם תואם לאתרי WooCommerce. אתה יכול לשוחח עם מבקרי האתר שלך בזמן אמת בלחיצה אחת בלבד, לפקח על תנועת האתר שלך ולמקסם את ההמרות שלך באמצעות טריגרים..

תכונות onwebchat

מחיר:

חינם | 7.81 $ לחודש.

10. WP-Chat

wp-chat

צ’אט WP הוא תוסף צ’אט חי של וורדפרס, אשר בנוי בעיקר עבור וורדפרס. באמצעות תוסף זה תוכלו לפקח ולפטפט עם מבקרים הגולשים בחנות / באתר שלכם בזמן אמת. זהו ממשק צ’אט רב-לשוני מלא להתאמה אישית מלא. 

כדי להשתמש בשירות זה, אתה רק צריך מפתח API מ- WP-Chat , ותוכל להתחיל לשוחח עם הלקוחות שלך. זה מאפשר לך להוסיף אתרים ללא הגבלה, צ’אטים ללא הגבלה, לקוחות ללא הגבלה ועוד. אתה יכול להשתמש באפליקציה הניידת שלהם לתוסף צ’אט חי זה.

תכונות עיקריות:

 • אתרים ללא הגבלה
 • צ’אטים ללא הגבלה
 • מפעילים ללא הגבלה
 • אפליקציה לנייד, אפליקציית Chrome זמינה לפלאגין צ’אט חי זה של וורדפרס

מחיר: 

חינם

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector