12 najlepších doplnkov zabezpečenia WordPress na zabezpečenie vašich webových stránok

04.06.2020
PLUGINS '12 najlepších doplnkov zabezpečenia WordPress na zabezpečenie vašich webových stránok
0 26 мин.

WordPress je najobľúbenejší systém na správu obsahu (CMS) a teraz ovláda viac ako 30% webových stránok na svete. Hackeri síce rýchlo rastú, ale väčšinou sa zameriavajú na webové stránky WordPress. Ako vlastník stránok nechcete, aby hackeri zničili váš web. Žiadne webové stránky nie sú 100% bezpečné, ale vždy môžete sprísniť zabezpečenie svojich stránok, napríklad môžete sledovať bezpečnostné pokyny WordPress a pomocou bezpečnostných doplnkov WordPress môžete sledovať, čo sa deje na vašom webe.


Samotný WordPress je bezpečná platforma a vývojári neustále vyvíjajú aktualizácie, aby zvýšili svoju bezpečnosť a pridali ďalšie funkcie. Inštalácia doplnkov alebo motívov tretích strán však robí WordPress zraniteľným. Podľa Wordfence je najbežnejším spôsobom, ako hackeri získajú neautorizovaný prístup na web WordPress, doplnky.

2 (1)

Zdroj obrázka: WordFence

Ak hackeri nejako získajú prístup na vaše webové stránky, môžu si jednoducho prezerať vaše súbory webových stránok, databázu a môžu na webovom serveri zničiť ďalšie tisíce webových stránok. Pred niekoľkými dňami Securi objavil malware SoakSoak, ktorý ohrozil vyše 100 000 webových stránok WordPress využitím zraniteľnosti v doplnku. Akonáhle je web napadnutý, hackeri zvyčajne zanechávajú svoju stopu, aby sa mohli ľahko vrátiť na váš web, čo nie je možné zistiť.

Našťastie existujú rôzne druhy bezpečnostných doplnkov WordPress, ktoré vám môžu pomôcť odhaliť a odstrániť všetky zraniteľné súčasti vášho webu WordPress. Nielen to, tieto bezpečnostné doplnky môžu tiež chrániť váš web WordPress pred hackermi, kontrolovať škodlivý softvér na vašom webe, zastaviť útok brutálnymi silami, sledovať správanie divákov v reálnom čase, blokovať spamové adresy IP a oveľa viac. 

V tomto článku sa budeme venovať 12 najlepším bezpečnostným doplnkom WordPress, ktoré vám pomôžu chrániť vaše webové stránky pred hackermi.

12 najlepších bezpečnostných doplnkov WordPress

K dispozícii je veľa bezpečnostných služieb a doplnkov WordPress, ale vyberieme tie najlepšie. Tieto doplnky zabezpečenia ponúkajú širokú škálu funkcií, vďaka ktorým bude vaša stránka WordPress zabezpečená pred hackermi.

Niektoré z bezpečnostných doplnkov sú zadarmo a niektoré platené. Doplnky bezplatnej verzie sa dodávajú s veľmi obmedzenými funkciami a ak chcete využívať všetky svoje funkcie, musíte upgradovať na platenú verziu. Inovácia bude trvať niekoľko dolárov, ale viete, že bezpečnosť je najdôležitejšou vecou webovej stránky. Ak ste skutočne seriózni o svojom blogu a online podnikaní, mali by ste dnes využiť niektorý z týchto doplnkov zabezpečenia.

1. Securi Security

Securi je jedným z najlepších bezpečnostných doplnkov dostupných pre WordPress. Tento doplnok ponúka rôzne typy bezpečnostných funkcií, ktoré vám pomôžu zabrániť škodlivému softvéru, ktorý by mohol poškodiť vaše webové stránky, ako napríklad: audit bezpečnostných aktivít, monitorovanie integrity súborov, sledovanie čiernych listov, post-hackovacie bezpečnostné akcie a oveľa viac.

SECURI

Je váš web napadnutý? Nerobte si starosti. Securi je tu pre vás. Váš hacknutý web vyčistia a obnovia váš web za pár hodín. Ak bola spoločnosť Google alebo akékoľvek antivírusové spoločnosti na vašich stránkach zakázaná, spoločnosť Securi vám pomôže odstrániť upozornenia na čiernej listine. Ich výkonný nástroj na zisťovanie škodlivého softvéru odstráni aj všetky škodlivé injekcie kódu z vašich webových stránok a databáz.

Najlepšie vlastnosti Securi:

 • Securi odstraňuje škodlivý softvér z webových stránok a zabraňuje budúcim hackerom webových stránok
 • Ak bol váš web na zozname zakázaných služieb Google, spoločnosť Securi vám pomôže odstrániť upozornenie na čiernu listinu
 • Zastaví na vašom webe útok hrubou silou a DDoS
 • Keď ich systém zistí škodlivý robot alebo hackerský nástroj, ktorý sa pokúša napadnúť vaše stránky, automaticky ich zablokuje
 • Ak Securi zistí na vašom webe niečo zlé, dostanete okamžité e-mailové oznámenie
 • Ak je vaša lokalita vysoko zasiahnutá, Securi pomôže vašu stránku obnoviť
 • Spoločnosť Securi ponúka bezplatný certifikát SSL na zaistenie bezpečnosti všetkých citlivých údajov
 • Vďaka svojim bezpečnostným nástrojom tiež poskytujú vysoký výkon CDN služba
 • Ich zákaznícka podpora je k dispozícii 24 × 7 prostredníctvom živého chatu, telefónu a e-mailu

2. iTheme Security

iTheme Security, predtým známy ako Better WP Security, je ďalším skvelým bezpečnostným doplnkom WordPress. Bezpečnostný doplnok iTheme poskytuje viac ako 30 bezpečnostných funkcií na ochranu vášho webu WordPress pred škodlivými útokmi. Pomocou bezpečnostného doplnku iTheme môžete pridať limitné pokusy o prihlásenie do WordPress, takže ak sa niekto pokúsi prihlásiť prihlásením uhádnutím hesla, bude automaticky zablokovaný. Je to dobrý príklad prevencie útokov hrubou silou.

Doplnok zabezpečenia iTheme

Ak má niekto prístup na vaše stránky a pokúsi sa upraviť alebo odstrániť akýkoľvek súbor, tento doplnok vás prostredníctvom e-mailu okamžite upozorní, že sa na vašom webe niečo zmenilo. Niekedy zlí roboti skontrolujú naše stránky, či neobsahujú chyby, a vytvoria veľa 404 chybových stránok, čo je zlé pre váš web SEO. Bezpečnostný doplnok iTheme automaticky zablokuje tieto spamové adresy IP.

Bezpečnostný doplnok iTheme núti používateľov systému WordPress používať silné heslo. Môžete zmeniť predvolenú prihlasovaciu adresu URL WordPress, aby útoky nevedeli, kde hľadať. Okrem toho môžete zálohovať svoje stránky pomocou iTheme Security.

Tento doplnok je freemium a môžete si ho stiahnuť z adresára doplnkov WordPress.org. Program iTheme Security Pro môžete získať, ak chcete používať všetky základné bezpečnostné funkcie, ktoré sú potrebné pre vaše stránky. Doplnok verzie Pro stojí 80 dolárov za 2 stránky a bola by to veľká investícia do zvýšenia bezpečnosti vašich stránok.

Najlepšie vlastnosti iTheme Security:

 • Zabezpečenie iTheme každý deň monitoruje váš web na prítomnosť škodlivého softvéru
 • Môžete pridať Google reCaptcha na svoju prihlasovaciu a registračnú stránku, aby ste chránili svoj web pred spammermi
 • Svoju prihlasovaciu stránku môžete spevniť pridaním dvojfaktorového autentifikačného systému
 • Môžete sledovať, kedy používatelia upravujú obsah, prihlasujú sa a odhlasujú sa
 • Zabezpečenie iTheme zabraňuje útoku hrubou silou zákazom používateľov s príliš veľkým počtom neúspešných pokusov o prihlásenie
 • Vynútite všetky používateľské účty, aby pridali silné heslo
 • Môžete použiť zapnutý režim „preč“, čo znamená, že v danom čase sa používatelia nebudú môcť prihlásiť na vaše stránky
 • Odstráni informácie hlavičky RSD a premenuje účet „admin“
 • a oveľa viac…

3. Zabezpečenie malwaru

MalCare je kompletné riešenie zabezpečenia WordPress, ktoré trvalo viac ako 2 roky. Bol vyvinutý po analýze viac ako 240 000 webových stránok WordPress a využíva túto kolektívnu inteligenciu na ochranu stránok WordPress pred škodlivým softvérom, hackermi a ostatnými. Najlepšie na tom je, že je postavený na technológii AI, ktorá sa vždy učí a zlepšuje.

Malcare

MalCare prichádza s radom funkcií, ktoré ukazujú, že bol navrhnutý ako riešenie zabezpečenia typu všetko v jednom. Dve najdôležitejšie funkcie sú skener a čistič. Automatizovaný skener MalCare detekuje najkomplikovanejší a najradantnejší malware. Používala viac ako 100 signálov, aby zabezpečila, že žiadny malware neobchádza hodinky. Čistič odstraňuje malware hneď po ich identifikácii.

Najlepšie vlastnosti zabezpečenia Malcare:

 • Výkonný skener, ktorý detekuje nový a komplexný malware.
 • Ľahko použiteľný čistiaci prostriedok, ktorý ničí všetky stopy škodlivého softvéru.
 • Firewall, ktorý zakazuje zlé adresy IP a zabraňuje škodlivým pokusom o prihlásenie robotmi.
 • Spravujte používateľov a aktualizujte doplnky, motívy, jadro WordPress niekoľkých webových stránok z jediného dashboardu.
 • Biele značenieMalCare vám umožňuje predstaviť našu službu pod vašou vlastnou brilantnou značkou. Vytváranie klientskych prehľadov pomáha vytvárať podrobné bezpečnostné správy.
 • A pravidelné zálohy (využívané technológiou BlogVault) vám ponúkajú prístup k zálohám až 365 dní.

4. SecuPress

SecuPress je novo spustený bezpečnostný doplnok WordPress, ktorý má viac ako 10 000 aktívnych inštalácií a neustále rastie. Rovnako ako iné doplnky zabezpečenia WordPress má aj množstvo užitočných funkcií. Tento doplnok je dodávaný s čistým a krásnym používateľským rozhraním, ktoré zobrazuje všetky druhy bezpečnostných údajov.

SecuPress

SecuPress je bezplatný bezpečnostný doplnok pre WordPress a bezplatná verzia doplnku obsahuje ochranu bezpečnostných kľúčov, blokovaných IP adries, zmenu databázovej predpony, základný firewall, anti-brutálnu silu prihlásenia atď. Doplnok prémiovej verzie prichádza s ďalšími úžasnými bezpečnostnými funkciami. Ak nemáte čas spustiť týždenné kontroly, môžete naplánovať skenovanie pomocou programu SecuPress Pro.

Pomocou SecuPress môžete spustiť bezpečnostný audit svojho webu WordPress a doplnok môže vyriešiť problémy za vás. Kontroluje takmer všetky druhy bezpečnostných bodov a pýta sa vás, aké kroky podniknúť. Na vašu prihlasovaciu stránku tiež pridá dvojfaktorové overenie. Zistí vaše nainštalované témy a doplnky WordPress, ktoré sú zraniteľné alebo obsahujú škodlivý kód. Ak zistí, že je niečo škodlivé, pošle vám e-mailové upozornenie.

Najlepšie vlastnosti bezpečnostného doplnku SecuPress:

 • SecuPress pravidelne prehľadáva vaše stránky
 • Má výkonný Firewall, ktorý zastaví všetky druhy prichádzajúcich požiadaviek
 • Chráni vaše bezpečnostné kľúče a blokuje zlé roboty
 • Zistí vaše témy a doplnky WordPress na prítomnosť škodlivého kódu
 • Môžete si vytvoriť svoj vlastný bezpečnostný audit a vyriešiť problémy, ktoré sú dôležité
 • Na svoju prihlasovaciu stránku môžete pridať 2FA
 • Tento doplnok umožňuje zálohovať databázu a súbory a umožňuje ich stiahnutie
 • Môžete naplánovať kontrolu a zálohovanie škodlivého softvéru

5. Zabezpečenie Wordfence

Wordfence je najobľúbenejší doplnok zabezpečenia WordPress. Má viac ako 2 milióny aktívnych inštalácií a doplnok s najvyšším hodnotením. Rovnako ako iné bezpečnostné doplnky WordPress, aj Wordfence pridáva bránu firewall pre webové aplikácie, ktorá zisťuje a blokuje škodlivú komunikáciu. Výkonný nástroj na kontrolu škodlivého softvéru skontroluje základné súbory, motívy a súbory doplnkov vašej stránky a ak zistí na vašej strane škodlivý kód, okamžite vám pošle e-mailové upozornenie..

Doplnok zabezpečenia Wordfence

S programom Wordfence môžete sledovať živý prenos vašich stránok, pokusy o hackovanie vrátane ich pôvodu, adresy IP, čo a koľko času trávia na vašom webe atď. Ich bezplatná verzia doplnku Wordfence je dodávaná s funkciou filtrovania spamu, ako je napríklad Akismet. Chráni tiež vaše stránky pred útokmi hrubou silou obmedzením pokusov o prihlásenie.

Wordfence je doplnok pre freemium. S bezplatnou verziou plugin získate firewall webových aplikácií, malware scanner, prehliadanie blokovaných pokusov o prienik a niektoré ďalšie funkcie. Prémiová verzia doplnku bude stáť 8,25 dolárov mesačne a získate výkonnejšie bezpečnostné funkcie, ako je obranný zdroj vlákien v reálnom čase, blokovanie krajiny, dvojfaktorová autentifikácia atď..

Najlepšie vlastnosti zabezpečenia Wordfence:

 • Ich brána firewall pre webové aplikácie blokuje škodlivý prenos
 • Aktualizácie podpisov malvéru v reálnom čase môžete vidieť z informačného kanála obrany vlákna
 • Ak niekto na vašom webe vykonal nejaké zmeny, Wordfence skontroluje všetky súbory vrátane doplnkov a motívov v pôvodnej verzii a informuje vás e-mailom.
 • Monitoruje každý deň váš známy problém so zabezpečením a v prípade podozrenia vás upozorní
 • Môžete skontrolovať, či bol váš web na čiernej listine kvôli škodlivej aktivite
 • Ak ktorákoľvek stránka IP zhromažďujúca spam, môžete získať podrobné informácie o IP a zakázať IP adresu

Vyskúšajte doplnok zabezpečenia Wordfence

6. Všetko v jednom zabezpečení WP & POŽARNE dvere

Zabezpečenie všetko v jednom WP je ďalší skvelý doplnok zabezpečenia WordPress a je úplne zadarmo. Aj keď je to 100% zadarmo, ale ponúka veľa pokročilých bezpečnostných funkcií. Doplnok All In One Security používa systém klasifikácie bodov zabezpečenia a dá vám vedieť, akú bezpečnostnú funkciu musíte zapnúť. Ich bezpečnostný firewall je rozdelený do 3 úrovní a podľa potreby môžete použiť ľubovoľné z týchto pravidiel brány firewall. 

Všetko v jednom bezpečnostnom doplnku WP

Tento doplnok zistí, či používateľ používa predvolené používateľské meno „admin“ a pomôže vám zmeniť hodnotu, ktorú chcete. Podobne ako zabezpečenie iTheme, aj ich nástroj na posilnenie hesla vám a vašim používateľom umožňuje používať silné heslo. Keď používatelia dosiahnu niekoľko neúspešných pokusov o prihlásenie, tento doplnok tieto adresy IP okamžite uzamkne a dostanete upozornenie. Z informačného panela WordPress si môžete podrobne prezrieť zoznam blokovaných používateľov. Ak nechcete, aby boli vaši používatelia prihlásení, môžete vynútiť odhlásenie všetkých používateľov. Môžete dokonca sledovať aktivitu všetkých svojich používateľov.

Ak hacker získa neoprávnený prístup na vaše stránky WordPress a niečo zmení, jeho nástroj na skenovanie detekcie súborov upozorní, že niekto súbor zmenil. Potom sa môžete prihlásiť na svoje stránky a zistiť, aké zmeny boli.

Najlepšie vlastnosti zabezpečenia typu všetko v jednom & POŽARNE dvere

 • Ich zabezpečenie a brána firewall používajú viacúrovňovú úroveň zabezpečenia, takže môžete použiť ľubovoľné pravidlá brány firewall bez porušenia vašich stránok
 • Tento doplnok zistí, či používateľ používa veľmi bežné používateľské meno a heslo, ktoré sa dá ľahko uhádnuť
 • Ich funkcia blokovania prihlásenia zakazuje všetky adresy IP, ktoré spôsobujú útoky hrubou silou
 • Pridajte captcha na prihlasovaciu stránku a formulár zabudnutého hesla
 • Môžete zmeniť predvolenú predponu WP
 • Pridaním dodatočnej ochrany do vášho kódu PHP zakáže možnosť úpravy súborov na hlavnom paneli WordPress
 • Ak chcete chrániť svoj obsah pred krádežou obsahu, môžete jednoducho zakázať kliknutie pravým tlačidlom myši
 • a oveľa viac…

Vyskúšajte doplnok zabezpečenia typu všetko v jednom

7. Google Authenticator – dvojfaktorové overenie

Použitím dvojfaktorovej autentifikácie pridávate ďalšiu úroveň ochrany k prihláseniu WordPress od útočníkov. Ak váš bezpečnostný doplnok WordPress neposkytuje dvojfaktorové overenie, odporúčame vám tento doplnok.

Ak ste použili iné služby Google, ktoré vyžadujú dvojstupňové overenie, už viete, ako tento proces funguje. Po inštalácii doplnku Google Authenticator WordPress je potrebné ho nastaviť a vybrať ľubovoľnú metódu dvojfaktorovej autentifikácie, ktorú chcete použiť. Po odhlásení z hlavného panela správcu WordPress a od nasledujúceho prihlásenia budete vyzvaní na prihlásenie pomocou mobilnej aplikácie autentifikátora Google.. 

Google Authenticator

Bezplatná verzia Doplnok na overenie Google prichádza s rôznymi metódami autentifikácie, ako je Google Authenticator, QR kód, upozornenie push, soft token, bezpečnostné otázky, OTP cez SMS atď. Môžete nastaviť viac možností prihlásenia a používateľov môžete po prihlásení presmerovať.

Doplnok prémiovej verzie je dodávaný s užitočnejšími funkciami a môžete ho použiť pre svoje multisite. Môžete si vybrať rôzne spôsoby autentifikácie pre používateľov.

Najlepšie funkcie aplikácie Google Authenticator

 • Tento doplnok pridáva pri prihlásení dvojfaktorové overenie
 • K dispozícii sú rôzne metódy overovania
 • K dispozícii je viacero možností prihlásenia
 • Podpora viacerých stránok
 • Môžete si zvoliť akúkoľvek konkrétnu metódu overovania pre používateľov
 • OTP prostredníctvom e-mailu, OTP prostredníctvom SMS, overenie e-mailom k dispozícii

Vyskúšajte doplnok Google Authenticator

8. BBQ: Blokovanie zlých dopytov

Blokovať zlé dotazy je vynikajúci doplnok zabezpečenia WordPress, ktorý chráni vaše stránky pred škodlivými požiadavkami na adresy URL. BBQ skenuje prichádzajúcu komunikáciu a automaticky blokuje všetky škodlivé požiadavky ako eval (, base64_ a ďalšie dlhé reťazce žiadostí). 

Blokovať zlé žiadosti

Na rozdiel od iných doplnkov zabezpečenia WordPress nevyžaduje ďalšie nastavenie. To znamená, že po inštalácii tohto doplnku začne jeho vlastná práca. Tento doplnok je k dispozícii v bezplatnej aj prémiovej verzii. Doplnok platenej verzie poskytuje lepšiu bezpečnosť a kontrolu. Použitím BBQ pro version plugin, môžete si plne prispôsobiť webový firewall, zakázať BBQ pre prihlásených používateľov, nastaviť vlastný stavový kód, ľahko pridávať / upravovať / odstraňovať pravidlá atď.. 

Doplnok na verziu Pro stojí iba 20 dolárov a obsahuje všetky funkcie a získate celoživotné aktualizácie a základnú podporu.

Najlepšie funkcie blokovania zlých dopytov

 • Tento doplnok sa ľahko používa a nevyžaduje žiadnu konfiguráciu
 • Kontroluje všetku prichádzajúcu komunikáciu a blokuje zlé požiadavky
 • Blokuje tiež útoky SQL injekcie
 • Používa pokročilú ochranu brány firewall 5G, 6G
 • Kompatibilné s inými doplnkami zabezpečenia WordPress

9. IP Geo Block

Ako sa vaše stránky rozrastajú, existuje veľa spôsobov, ako sa hackeri pokúšajú dostať do konfliktu s vašimi stránkami, aby získali neoprávnený prístup na vaše webové stránky. Hacker zvyčajne používa rôzne adresy IP na spustenie útoku hrubou silou a zvyčajne je ťažké ho zistiť. Tak tu prichádza IP Geo Block Doplnok WordPress.

Tento doplnok chráni vaše stránky pred útokom na prihlasovací formulár, XML-RPC a správcovskú oblasť. Blokuje tiež spam, spätné sledovanie a pingbacky, vážny útok z nežiaducich krajín.

IP Geo Block

Ak predávate produkty online v miestnej oblasti a nechcete, aby navštívili iné krajiny, môžete pomocou tohto doplnku blokovať ďalšie krajiny. Tento doplnok používa funkciu „WordPress-Zero Day Exploit Prevention“, čo znamená, že ak doplnok zistí škodlivý prístup na vaše stránky, zablokuje ich dokonca aj z povolených krajín. Tento doplnok má tiež funkciu na blokovanie určitých typov útokov, ako je CSRF, SQLi, a tiež zisťuje, či váš doplnok obsahuje zraniteľnosť.

Najlepšie vlastnosti IP Geo Block

 • Chráni prihlasovací formulár a XML-RPC proti útokom hrubou silou
 • Využíva funkciu WordPress-Zero Day Exploit Prevention a môže blokovať akýkoľvek škodlivý prístup aj z povolených krajín
 • Môžete zablokovať ktorúkoľvek určitú krajinu
 • Blokuje tiež zlé roboty a prehľadávače

Vyskúšajte doplnok IP Geo Block Plugin

10. Skryť môj WordPress

Prihlasovacia stránka je jednou z dôležitých častí webovej stránky, na ktorú sa hackeri väčšinou zameriavajú. Ak chcete zabezpečiť svoju prihlasovaciu stránku, môžete skryť prihlasovaciu adresu URL správcu WordPress, aby útočníci nemohli nájsť, kde skontrolovať.

Skryť môj WordPress je dobrý bezpečnostný doplnok WordPress, ktorý chráni vaše webové stránky tým, že skryje správcovskú adresu WordPress a prihlasovacie adresy URL pred robotmi. Bezplatný doplnok verzie je dodávaný s veľmi obmedzenými funkciami a nefunguje pre viacmiestne stránky. Doplnok Pro verzie stojí 23 dolárov a obsahuje mnoho ďalších bezpečnostných funkcií.

Skryť môj WordPress

Pomocou tohto doplnku môžete zmeniť názov doplnku a motívu. Môžete si vytvoriť vlastnú cestu zahŕňajúcu obsah, obsah, nahrané súbory atď., Čím hackeri nedokážu zistiť, či používate WordPress alebo nie. Je tiež nezistiteľný v nástroji WordPress na tému a nástroj na kontrolu doplnkov.

Najlepšie funkcie Hide My WP:

 • Môžete zmeniť webové adresy wp-admin a wp-login
 • Môžete náhodne zmeniť názov doplnkov a tém
 • Môžete si vytvoriť vlastnú cestu k svojim doplnkom WordPress, motívom, nahraným videám, kategórii
 • Môže skryť triedy wp-image a wp-post
 • Zakáže WLW manifest skripty, prístup k rest API
 • Zabraňuje útokom brutálnej sily, útokom SQL injekcie a skriptovaniu medzi servermi

Skúste skryť My WordPress PRO

11. WPS Skryť prihlásenie

Mnohokrát hacker používa našu prihlasovaciu stránku na spustenie útoku hrubou silou, kde vyskúša rôzne kombinácie používateľského mena a hesla na získanie prístupu na naše stránky. Ak je vaše heslo slabé a používate predvolené používateľské meno „správca“, vaše stránky sa môžu ľahko napadnúť. Najprv by ste mali zmeniť predvolené používateľské meno správcu a použiť zložité heslo. Iným spôsobom, ako zabezpečiť svoju prihlasovaciu stránku, je jej skrytie. 

WPS Skryť prihlásenie

Zmenou alebo skrytím svojej prihlasovacej stránky WordPress by útočníci nemohli nájsť vašu prihlasovaciu stránku. Predvolená prihlasovacia adresa WordPress je „doména.com/wp-admin“ a môžete zmeniť webovú adresu na ľubovoľnú adresu, napríklad „doména.com/my$$site6“. Vždy si však musíte pamätať novú prihlasovaciu adresu URL WordPress alebo ju môžete napísať niekde inde.

Najlepšie vlastnosti WPS skryť prihlásenie:

 • Môžete ľahko zmeniť prihlasovaciu webovú adresu WordPress
 • Zastaví váš web pred útokmi hrubou silou

Stiahnite si WPS Hide Login

12. Hlavičky HTTP

Hlavička HTTP

V wordpress, existuje niekoľko hlavičiek pre komunikáciu so serverom a prehliadačom. Hlavička hovorí serverom, ako získať prehľad a prehľadávaču, ako zobraziť správu a odpovedať s údajmi. Napríklad máte webový formulár a na konci máte tlačidlo s názvom SUBMIT. Ak to funguje s JavaScriptom a ak sú v hlavičkách HTTP prítomné značky jazyka Javascript, hackeri môžu pomocou tlačidla málo zmeniť činnosť tlačidla.

Pomocou doplnku HTTP Headers WordPress môžete ovládať všetky hlavičky HTTP, ktoré vrátil váš blog alebo webová stránka. Tento doplnok je úplne zadarmo a môžete si prispôsobiť, ako chcete.

Stiahnite si doplnok HTTP Headers Plugin

záver

Bezpečnostné doplnky sú nevyhnutné, pokiaľ ide o zabezpečenie WordPress. Použitím bezpečnostného doplnku WordPress neustále monitoruje naše stránky a zistí, či sa na našich stránkach niečo stalo. Zabraňuje tiež najbežnejším útokom, ako sú útoky hrubou silou, útoky DDoS, útoky XML-RPC atď. Nevieme, ktorý doplnok alebo téma obsahuje zraniteľné a normálne ho nedokážeme zistiť. Bezpečnostný doplnok ho však dokáže ľahko zistiť a dá vám vedieť prostredníctvom e-mailového oznámenia.

Okrem toho, ak prevádzkujete blog pre viacerých autorov alebo obchodné stránky, na ktorých majú autori alebo redaktori oprávnenie publikovať, upravovať alebo mazať články. Nemôžete pochopiť, či sa používateľ pokúša pokúsiť o hacknutie vašich stránok alebo o akú aktivitu ide. Dobrý bezpečnostný doplnok WordPress však dokáže ľahko sledovať všetko, čo sa deje na vašom webe.

V tomto článku sme diskutovali o 12 najlepších doplnkoch zabezpečenia WordPress, ktoré môžu pomôcť zabezpečiť vaše stránky. Nemusíte používať všetky doplnky. Ale môžete skúsiť niektorú z nich, a ak chcete, držte sa doplnku. Bude lepšie, ak prepnete na doplnok prémiovej verzie, pretože poskytujú viac bezpečnostných funkcií a podpory.

Používate WordPress? Aké doplnky zabezpečenia WordPress, ktoré používate? Zmeškal som doplnok, ktorý by som spomenul? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov. Ak považujete tento článok za užitočný, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector