20 labākie WooCommerce spraudņi, kas jums nepieciešami 2018. gadam

Tātad jūs esat izveidojis vietni WooCommerce. Jūs esat gatavs pasaulei. Jūs gaida lieliska sava biznesa nākotne. Izaugsme ir tas, kas jums nepieciešams. Kāds veic meklēšanu Google un redz jūsu vietni. Kāds apskatīja jūsu vietni. Kaut kas pietrūkst. Viņi saprata, ka trūkst kāda elementa, tāpēc bez vilcināšanās pārcēlās uz citu vietni. Viņi atstāja jūsu vietni, un jūs zaudējat izredzes.


Kas tad notika? Jūs pilnībā aizmirsāt ievietot funkcijas, kas jūsu apmeklētājus liks noregulēt uz jūsu vietni. Šiem apmeklētājiem, kas ir potenciālie klienti, ir jāredz satriecošās WooCommerce spraudņa funkcijas, kas var likt viņiem apmeklēt vēlreiz. Jums ir nepieciešami pastāvīgi klienti, kas atgriezīsies un atkal iegādāsies. Jums ir nepieciešama patronāža, kas atstās pozitīvas atsauksmes jūsu interneta veikalā. Lai sasniegtu mērķi iegūt vairāk un nopelnīt vairāk, jums ir jāuzlabo sava e-komercijas vietne.

Pašreizējās tirgus tendences jau ir progresīvas un Baltās etiķetes spraudņa izstrādātāji izmantoja dažādus Woocommerce spraudņus, kas var uzlabot vietnes, jo īpaši vietni komerciālos nolūkos. Šādi spraudņi ir nepieciešami, lai klienti, klienti un apmeklētāji novērtētu jūsu vietnes kalpošanu.

Šogad, 2018. gadā, varat piešķirt savai vietnei mērķi, izmantojot šādus ieteiktos 20 labākos WooCommerce spraudņus. Ņemiet vērā, ka daži no šiem spraudņiem ir piemaksa, bet daži ir bezmaksas spraudņi.

20 labākie WooCommerce spraudņi

1. WooCommerce papildu produktu opcijas 

Woocommerce papildu produkta opcijaWooCommerce Extra Product Options ir dzīvotspējīgākais premium spraudnis, kas piedāvā 14 dažādas funkcijas jūsu interneta veikala produktiem. Tam ir ērti lietojams interfeiss, un tas ir arī daudzvalodu gatavs, kas var būt ļoti noderīgs, lai tulkotu jūsu interneta veikalu dažādās valodās. Šim WooCommerce spraudnim ir funkcijas, tostarp cenas rādīt vai slēpt, produktu sīktēlu izmaiņas, opciju grupas, nosacītas iespējas, rīka padomi, maksimālās un minimālās vērtības, izvēles rūtiņas, slinka attēlu ielāde, veidlapu lauku veidotājs un procentuālais cenu pieaugums.

Cena: 24 USD

Skatīt spraudni

2. YITH WooCommerce tālummaiņas palielinātājs 

Yith WooCommerce tālummaiņas palielinātājs

YITH WooCommerce tālummaiņas palielinātājs ir svarīgs WooCommerce spraudnis, kuru izstrādājis YITH, jo īpaši tiem, kurus ļoti interesē jūsu piedāvātais produkts. Jūsu produkta attēla tuvināšana ļauj mobilajiem lietotājiem ļoti ērti kritizēt jūsu produktus, pirms beidzot iegādājaties kādu no jūsu produktiem. 

Izmantojot šo spraudni, jūs varat pievienot tuvināšanas efektu visiem jūsu produktu attēliem, lai klienti varētu viegli pārbaudīt produktu. Tas izmanto vienkāršu paņēmienu, lai lietotājs, novietojot peli virs produkta attēla, automātiski iegūtu lielāku izmēru. Šī funkcija darbojas visu veidu ierīcēs, ja nevēlaties rādīt mobilajās ierīcēs, varat to atspējot no spraudņa iestatījumiem.

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

3. Vietnes WooCommerce sagatavošana

Meklējat WooCommerce

Ja jūs meklējat visaptverošu rīku, kas palīdz uzlabot reklāmguvumu piltuvi, pievienojot klienta braucienam norādes, Beethinging for WooCommerce ir laba izvēle, kuru patiešām ir vērts izmēģināt.

Sākot ar izsekošanu, e-pasta mārketingu, krusteniskās pārdošanas pārdošanu un citiem rīkiem, lai optimizētu reklāmguvumus, Beeketing nodrošina šos visus tikai vienā WooCommerce spraudnī. Pēkšņi kļūst skaidrs, ka tas, kas varēja justies kā nepārvarams uzdevums, patiesībā ir diezgan paveicams ar Beeketing spraudni.

Apskatīsim padziļināti dažus no piedāvātajiem iebūvētajiem rīkiem:

Pārdošanas veicināšana: izveidojiet neierobežotu pārdošanas cenu & savstarpēji pārdot piedāvājumi, kas labi darbojas Ar WooCommerce saistītie produkti funkcija, lai palielinātu veikala AOV.

Checkout Boost: rīkojieties ar pamestiem ratiņiem, savai vietnei pievienojot korekcijas, izveidojot unikālu pircēja pieredzi ar dažāda veida stimulējošiem piedāvājumiem.

Pārdošanas pops: izveidojiet skaistus nesenos pārdošanas uznirstošos logus, lai informētu apmeklētājus par nesen nopirktajiem priekšmetiem. Veidojiet uzticību un autentiskumu.

Cena: šis spraudnis nodrošina gan bezmaksas & premium funkcijas. Sākot no USD 8,25 / m.

Skatīt spraudni

4. Galda tarifu nosūtīšana WooCommerce

Galda likmes piegāde WooCommerce

Galda tarifu nosūtīšana ir premium spraudnis, kas ļauj ērti iestatīt nosūtīšanas likmes, pamatojoties uz valstīm, groza svaru, pirkumu starpsummu un citām ar nosūtīšanu saistītajām funkcijām. Šis spraudnis ir draudzīgs WPML (tulkošanas pārvaldībai) un darbojas ar jebkuru motīvu. Ja vēlaties labāko WooCommerce spraudni, tad šis spraudnis ir laba izvēle.

Cena: 25 USD

Skatīt spraudni

5. Printful Custom Printing & Noliktavu pakalpojumi

Drukāta pasūtījuma drukāšana un noliktavu saimniecība

Izdrukājams ļauj jums pārdot savus dizainparaugus uz īpaši drukātiem t-krekliem, telefona maciņiem, legingiem, krūzes, plakātiem un vēl daudz vairāk, izmantojot drukāšanu pēc pieprasījuma, izmantojot savu zīmolu. Turklāt Printful piedāvā arī noliktavas & izpildes pakalpojumus, tāpēc jūs varat tos izmantot arī savu produktu uzglabāšanai, iesaiņošanai un nosūtīšanai.

Šī spraudņa iestatīšana prasa tikai dažas minūtes un apstrādā visu, sākot no pasūtījumu pārvaldības līdz nodokļu aprēķiniem. Nav reģistrācijas vai ikmēneša abonēšanas maksas, tāpēc jums būs jāmaksā par izpildi tikai tad, kad ienāks pasūtījums.

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

6. Svītru apmaksas vārteja

Woocommerce Stripe

Stripe ir Īrijā dzimis uzņēmums, kas piedāvā tiešsaistes maksājumu sistēmas, lai ērti, ātri un bez problēmām veiktu tiešsaistes darījumus. Stripe Payment Gateway ir ļoti noderīga, ja jums ir derīgs SSL sertifikāts, kas jau mūsdienās ir izplatīts, īpaši interneta veikaliem..

Izmantojot spraudni Stripe WooCommerce, tas klientiem sniegs papildu iespēju izmantot savas kredītkartes, piemēram, American Express, Discover, Diners Club, JCB, MasterCard, Visa un pat BitCoin. Viņi var arī izvēlēties izmantot tiešos bankas maksājumus, ja viņi nevēlas izmantot savas kredītkartes vai arī viņiem nepieder neviena kredītkarte..

Stripe nav nekādu iestatīšanas maksu un ikmēneša maksu; maksa tiks iekasēta tikai tad, kad klients samaksās. Jūs varat pieņemt maksājumus no jebkuras vietas pasaulē, un tas tagad atbalsta Apple pay.

Cena: Bezmaksas

Apmeklējiet spraudni

7. E-pasta pielāgošanas rīks 

E-pasta pielāgošanas rīks

Jums ir nepieciešams profesionāls e-pasts, lai izplatītu informāciju klientiem un potenciālajiem klientiem, un tieši tā ir e-pasta pielāgošanas funkcijas funkcija. Varat profesionāli pielāgot biznesa e-pastus, izmantojot pielāgotas saites, galvenes un kājenes. Jūs varat arī izvēlēties savas krāsu kombinācijas, ja jums ir personīga izvēle.

Ja esat iesācējs vai jauns programmētājs un nezināt daudz par kodēšanu, šis spraudnis ir lieliski piemērots, lai ar dažiem klikšķiem pielāgotu jūsu WooCommerce e-pastu. E-pasta pielāgošanas rīks WooCommerce spraudnis ļauj daudz vienkāršāk un vienkāršāk pārvaldīt no viņu veikala nosūtītos e-pasta sakarus.

Cena: 25 USD

Skatīt spraudni

8. WooCommerce tiešā kase 

WooCommerce tiešā kase

Tieša norēķinu poga ļauj klientiem viegli izvairīties no grūtībām, dodoties uz citu jūsu vietnes lapu, lai pārbaudītu. Tas nodrošina labāku reklāmguvumu līmeni, jo Direct Checkout pogas samazina laiku, kas nepieciešams izrakstīšanai, salīdzinot ar Checkout lapu.

WoCommerce Direct Checkout spraudnis ļauj vienkāršot norēķinu procesu un palielināt pārdošanas apjomu. WooCommerce iestatījumu panelī varat pievienot jaunu apakšizvēlnes “Direct Checkout” saiti, kurā varat iespējot vai atspējot tiešās izrakstīšanās iespēju, pievienot pogu “turpināt iepirkties” un vēl daudz ko citu..

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

9. WooCommerce izvēlnes grozs

WooCommerce izvēlnes grozs

WooCommerce izvēlņu grozs ir ļoti noderīgs klientiem, kuri iegādājas vairākas preces. Šis izvēlnes groza spraudnis navigācijas joslā pievieno iepirkumu groza pogu un jūs varat parādīt groza ikonu, preces un cenu. Varat arī mainīt groza pogas pozīciju un likt tai peldēt pa kreisi vai pa labi. Šis spraudnis labi darbojas ar WooCommerce, Eshop, WP-e-komercija, Jigoshop, un tas ir gatavs tulkošanai. 

Tomēr tas ir bezmaksas spraudnis, taču, ja vēlaties vairāk WooCommerce izvēlnes groza pogas funkciju un dizainu, tad jums ir jāiegādājas premium versijas spraudnis..

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

10. WooCommerce CSV importētājs

WooCommerce CSV importētājs

Kad jums ir jāpārbauda krājumu saraksti bezsaistē, varat izmantot šo svarīgo CSV importētāja spraudni un importēt līdz 10 000 produktu CSV failā un pārbaudīt failu bezsaistē.

Cena: Bezmaksas

11. WooCommerce veikalu eksportētājs

WooCommerce veikala eksportētājs

Ja vēlaties sava interneta veikala dublējumu, tas ir ļoti svarīgs spraudnis, kas var izveidot rezerves kopiju jūsu interneta veikalam. Tas ir arī ļoti noderīgi, ja jums ir jāatjaunina vairākas detaļas par jūsu produktiem. Varat arī plānot eksportu un nosūtīt uz e-pastu kā pielikumus, droši saglabāt WordPress multividē vai pat tieši eksportēt, izmantojot FTP. Turklāt jūs varat eksportēt WooCommerce datus vairākos formātos, piemēram: CSV, XML, XLS, TSV utt..

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

12. WooCommerce valūtas maiņas līdzeklis

WooCommerce valūtas maiņas līdzeklis

WooCommerce Currency Switcher spraudnis ļauj jūsu vietnes apmeklētājiem mainīt valūtu jūsu WooCommerce vietnē un konvertēt valūtas kursus reālā laikā. Ja jūs pārdodat produktus vai pakalpojumus tiešsaistē, jums ir nepieciešama valūtas maiņas iespēja, kas palīdzēs jūsu klientiem ātri mainīt vietējo valūtu. Tādā veidā viņi viegli saprot produkta cenu un vēlas veikt pasūtījumu no jūsu vietnes.

Šo spraudni var arī pievienot, izmantojot īskodus un pat logrīku apgabalā. Nemaz nerunājot par to, ka, ja jūs vadāt WooCommerce vietni, jums ir nepieciešams šis spraudnis.

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

13. WooCommerce PDF rēķinu iepakojuma lapas

WooCommerce PDF rēķini

Ja jums ir nepieciešams rēķins, kas izveidots atsauces vai jebkādas dokumentācijas vajadzībām, jums var palīdzēt spraudnis PDF rēķini. Izmantojot šo spraudni, visiem jūsu pārdošanas darījumiem būs pieejams tūlītējs PDF rēķins, kuru pēc tam varēsit nosūtīt klientiem pa e-pastu vai koplietot to ar jebkuru Dropbox, Egnyte, Google Drive vai OneDrive kontu. Šie rēķini ir pilnībā pielāgojami, un jūs varat noformēt tos savā veidā. Bez tam, jūs varat ģenerēt PDF rēķinus vai iesaiņojuma lapas bez taras. 

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

14. WooCommerce norēķināties ar Amazon

Amazon maksājumi par WooCommerce

Vai vēlaties savā vietnē pievienot Amazon maksājumu vārteju? tad šis spraudnis ir paredzēts jums. Šis WooCommerce maksājums ar Amazon spraudni ļauj jums pieņemt Amazon maksājumus tieši no vietnes. Tie, kas jau ir Amazon klienti, viņi var viegli samaksāt, izmantojot savu Amazon kontu, un tas ir pilnīgi drošs. Jūsu klienti var maksāt, izmantojot savu kredītkarti, kas atbalsta gan HTTP, gan HTTPS vietnes.

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

15. WooCommerce Multilingual– WPML

WPML vietnei WooCommerce

Ja vēlaties, lai jūsu interneta veikals tiktu tulkots vairākās valodās, valodas konvertēšanai varat izmantot spraudni Daudzvalodu. Jūs varat sagaidīt daudzus apmeklētājus, kuri ir unikāli savā veidā, un viens no tiem ir tas, ka viņu valoda atšķiras no jūsu valodas. Šis spraudnis noteikti palīdzēs iegūt vairāk no ārvalstu klientiem.

WPML ir viens no labākajiem WooCommerce spraudņiem valodu tulkošanai tikai ar vienu peles klikšķi. Tas var tulkot visus WooCommerce produktus un saglabā to pašu valodu, līdz norēķinu process ir pabeigts. Šī spraudņa labākā īpašība ir tā, ka šis spraudnis klientiem un administratoram sūta e-pastus viņu valodās, kas ir milzīgs laika ietaupījums. Varat arī vadīt vienu WooCommerce veikalu ar vairākām valūtām.

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

16. WooCommerce Checkout vadītājs

WooCommerce kases pārvaldnieks

WooCommerce Checkout Manager ir bezmaksas spraudnis, kuru varat izmantot, lai palielinātu efektivitāti klientiem, kuri pārbaudīs viņu interneta veikala grozu. Jūs varat pievienot un pārkārtot laukus sava WooCommerce veikala izrakstīšanās lapā, pievienot un noņemt nepieciešamos laukus, izveidot nosacītus laukus, eksportēt pasūtījumus pēc lauku nosaukumiem, paslēpt vai parādīt noteiktus laukus konkrētām lietotāju lomām, piemēram, lojāliem vai biežiem klientiem, veikt izvēles izrakstīšanos laukus un pat augšupielādējiet failus savā izrakstīšanās lapā.

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

17. Uzlabots e-komercijas Google Analytics spraudnis vietnei WooCommerce

WooCommerce Google Analytics spraudnisUzlabota e-komercija Google Analytics spraudnis ir lielisks WooCommerce analītikas spraudnis, kas izseko lietotāju uzvedību jūsu vietnē. To ir viegli iestatīt, un tas uzrauga visu jūsu vietnes trafiku, ieskaitot izrakstīšanās izturēšanos, produkta veiktspēju, pārdošanu un iepirkšanos. Šis ir ļoti noderīgs spraudnis, lai analizētu jūsu e-komercijas vietnes universālo iznākumu un uzraudzītu tā efektivitāti un lietderīgumu klientu apmierināšanai..

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

18. WooCommerce produktu slīdnis

WooCommerce produktu slīdnis

WooCommerce Product Slider ir pilnībā reaģējošs slīdņa spraudnis WooCommerce. Tas uzlabo jūsu interneta veikala izskatu, palielina tā vizuālo izskatu un nodrošina atsaucību uz to. Jūs to varat izmantot īpaši tad, ja vēlaties izcelt produktus un pat uzlabot produktus, iespējot CSS funkcijas un efektus uz to.

Šis WooCommerce spraudnis ir bezmaksas, un jūs varat izveidot neierobežotu attēlu slaidus, kas ir pilnībā optimizēti mobilajām ierīcēm, tāpēc slīdņi izskatās skaisti kā galddatori vai klēpjdatori. Izmantojot peles kursoru, varat iestatīt slīdņa automātisko atskaņošanu un slīdņa apstāšanos. Šajā spraudnī ir arī pavisam 3 motīvi un 20 dažādas lentes.

Tomēr ar bezmaksas spraudni ir pieejams arī premium versijas spraudnis, kuram ir vairāk tēmu un funkciju.

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

19. YITH WooCommerce sociālā pieteikšanās

YITH WooCommerce sociālā pieteikšanās

Šis ir vēl viens svarīgs YITH izstrādāts spraudnis, lai pieteiktos savā E-komercijas veikalā ar mazākām grūtībām. Šis ir spraudnis, kuru varat izmantot, ja vēlaties, lai klienti pieteiktos jūsu interneta veikalā, izmantojot viņu sociālo multivides kontu, tostarp Google Plus, Facebook un Twitter. Šis ir ļoti efektīvs spraudnis tiem, kuri nevēlas iziet reģistrēšanās procesu, piemēram, ievadīt personisko informāciju.

Instalējot Yith WooCommerce sociālās pieteikšanās spraudni, kā alternatīvu pieteikšanās metodi savā pieteikšanās lapā varat viegli pievienot sociālās pieteikšanās iespēju. Tādā veidā jūsu lietotāji jūtas ērtāk, reģistrējoties tikai ar vienu peles klikšķi, izmantojot savu sociālo kontu, nevis veicot 5 minūšu ilgu reģistrācijas procesu. Nemaz nerunājot, tas arī palielina sarunu līmeni un palielina pārdošanas apjomus.

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

20. YITH WooCommerce Ajax meklēšana un produktu filtrs

YITH WooCommerce Ajax produktu filtrs

Šis ir ļoti noderīgs spraudnis jūsu klientiem, kuri vēlējās meklēt noteiktu produktu. Ja jums ir instalēts šis spraudnis, klienti var meklēt un filtrēt meklēšanas rezultātus ar dažādiem kritērijiem, piemēram, krāsām, etiķetēm, sarakstiem, cenām un citu administratora definētu kombināciju. Izmantojot šo produktu filtru, jūsu klientiem ir vieglāk atrast vēlamos produktus. Šo produktu filtru logrīku var pievienot jūsu veikala produktu lapām un ziņām ar 4 dažādiem izkārtojumiem.

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

21. YITH bezgalīgā ritināšana

YITH bezgalīgā ritināšana

YITH bezgalīgā ritināšana ir ļoti noderīgs WooCommerce spraudnis, kas padara jūsu interneta veikalu ļoti atsaucīgu, un dizains tiks uzlabots klientiem, kuri vēlas apskatīt jūsu produktu krājumus, izmantojot jūsu interneta veikala galveno lapu. Tas ir ļoti efektīvs, it īpaši mobilajiem lietotājiem, kuri nevēlas piekļūt vietnei ar daudzām pārlūka lapām. Bezgalīga ritināšana ir ļoti efektīva mazam interneta veikalam, kurā ir mazāk nekā simts produktu.

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

22. Bieži uzdotie jautājumi par WooCommerce produktu

Produktu jautājumi

WooCommerce produktu FAQ spraudnis ļauj lietotājiem uzdot jautājumus, saņemt atbildes un redzēt citus pavedienus par jebkuru konkrētu produktu. Tas arī ļauj manuāli pievienot jautājumu konkrētiem produktiem. Kad lietotājs noklikšķina uz jautājuma, atbilde tiks automātiski izcelta.

Cena: Bezmaksas

Skatīt spraudni

Šie ir mūsu ieteiktie labākie WooCommerce spraudņi, kurus varat izmantot savam interneta veikalam. Protams, ir daudz tādu, kas gaida uzstādīšanu un izmantošanu. Varat izmantot citus WooCommerce spraudņus, kas šeit nav minēti. Jebkurā gadījumā jums noteikti jāizmanto spraudnis, lai uzlabotu savu vietni un turpinātu klientus atgriezties jūsu e-komercijas vietnē. Jums nepieciešami WooCommerce spraudņi, kas piesaistīs vairāk apmeklētāju jūsu interneta veikala izaugsmei. Tas ir jau 2018. gads. Izvēlieties un izmantojiet WooCommerce spraudņus, kas palīdzēs sasniegt jūsu mērķi.

Vai jums ir vietne WooCommerce? Kādus spraudņus jūs izmantojat? Lūdzu, komentāru sadaļā paziņojiet mums, kuri WooCommerce spraudņi jums patīk visvairāk. Ja jums patīk šī ziņa, dalieties sociālajos medijos un abonējiet mūs  Facebook, Twitter, Google+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map