20 labākie WordPress spraudņi 2017: nepieciešami profesionāliem emuāru autoriem

Ja nesen esat izveidojis emuāru, izmantojot WordPress, tad tas kļuva par lielu galvassāpēm izvēlēties Labākie WordPress spraudņi. Tā kā WordPress satur gandrīz 48 000 spraudņu, un ir grūti atrast, kurš ir piemērots jūsu vietnei. Tāpēc mēs apkopojām dažus visnoderīgākos un izplatītākos WordPress spraudņus, kas ir svarīgi ikvienam vietņu īpašniekam.


Instalējot pārāk daudz spraudņu, datu bāzē tiek radīta liela slodze, kas palielina vietnes ielādes laiku. Tāpēc, lai jūsu vietne būtu pilnībā optimizēta, noņemiet nevajadzīgos spraudņus un bieži sakopiet savu WordPress datu bāzi. Šajā rakstā mēs uzskaitījām 20 Labākie WordPress spraudņi kas ir svarīgi katram profesionālajam emuāru veidotājam.

[clickToTweet tweet = ”” 20 labākie WordPress spraudņi profesionāliem emuāru autoriem ”” quote = ”” 20 labākie WordPress spraudņi profesionāliem emuāru autoriem ”” theme = ”style3 ″]

20 labākie WordPress spraudņi (izvēlēts eksperts)

# 1 Yoast SEO

Yoast WordPress spraudnis

Raugs ir labākais SEO spraudnis WordPress. Ja nesen esat izveidojis emuāru, tad šis spraudnis palīdz jums klasificēt jūsu vietni meklētājprogrammās. Pēc aktivizēšanas jums jāiestata šis spraudnis.

Šis spraudnis ļauj ģenerēt XML vietnes karti, kas nepieciešama emuāra vietnes kartes iesniegšanai Google Search Console. Vietnes struktūru var mainīt arī no spraudņa iestatījumiem.

Turklāt to fragmenta priekšskatījums palīdz uzlabot jūsu pašreizējo saturu SEO draudzīgi. Piemēram, tas parādīs, vai jūsu ziņas nosaukums ir pārāk garš vai pārāk īss, vai jūsu meta aprakstam ir jēga meklēšanas rezultāta kontekstā un ka Koncentrēt atslēgvārdu kuru vēlaties ierindot meklētājprogrammās. Šis WordPress spraudnis ir cienīgs jūsu vietnei un ļoti ieteicams.

# 2 Akismet

WordPress spraudņi

Ja WordPress pārbaudīsit savu komentāru sadaļu, redzēsit, ka ir jāpieņem daudz komentāru. Varbūt jūs esat ļoti priecīgs, jo par jūsu vietni saņemat komentārus. Bet faktiski 99% komentāru ir surogātpasts. Viņi mēģina iegūt atpakaļsaišu no jūsu vietnes. Tātad, šeit nāk Akismet spraudnis lai novērstu SPAM komentāri vietnei WordPress.

Pēc Akismet instalēšanas jums jāpiesakās savā WordPress.com kontā, kas bija nepieciešams aktivizēšanai. Tad jums tas jāiestata. Šeit ir apmācība, kā iestatīt Akismet spraudni.

Tagad jūs varat redzēt, ka šie komentāri ir atzīmēti kā SPAMS. Akismet pārbauda jūsu komentārus, izmantojot Akismet tīmekļa pakalpojumu, lai noskaidrotu, vai tie izskatās kā surogātpasts, un ļauj jums pārskatīt surogātpastu. To varat pamanīt sava emuāra ekrānā “Komentāri”.

# 3 Page Builder by SiteOrigin

Lapu veidotājs, ko izstrādājusi vietneOrigin

Lapas veidotājs no SiteOrigin ir populārākais lapu veidotāju spraudnis WordPress. Tas ļauj jums izveidot satriecošas galvenās lapas, un jums tas nav nepieciešams kodēšanai. Šim spraudnim ir paketes komplekts, kas nodrošina citas iespējas.

Šis spraudnis darbojas ziņās, lapās un atbalsta arī rediģēšanu tiešsaistē. Šis rīks ļauj reāllaikā redzēt savu saturu un rediģēt logrīkus. Turklāt tas darbojas ar standarta WordPress logrīkiem un sniedz jums papildu logrīku iespējas, kuras vienmēr atradīsit nepieciešamajam logrīkam..

# 4 Jetpack

Jetpack

Jetpack ir viena no Labākie WordPress spraudņi. Pirmoreiz instalējot WordPress, jūs redzēsit, ka jau ir instalēti divi spraudņi. Jetpack ir viens no tiem, un tajā ir vairāk nekā 1 miljons aktīvu instalāciju. 

Tas ir vienīgais spraudnis, kam ir daudzfunkciju. Lielākā daļa lietotāju to sauc par spraudni “Viss vienā”, jo tas nodrošina jūs:

 • Vietņu statistika un analītika
 • var izcelt saistītās ziņas
 • var aizsargāt jūsu vietni no brutālu spēku uzbrukuma
 • var uzraudzīt dīkstāves un uptime uzraudzību
 • Abonēšana pa e-pastu
 • un vēl daudz vairāk…

Izmantojot opciju Automātiska kopīgošana, jūs varat saistīt savu vietni ar Facebook, Twitter, Google+, Linkedin utt., Lai, publicējot jaunu ziņu, tā automātiski kopīgotu jūsu emuāra ziņu ar šīm sociālajām vietnēm..

Lai gan vairums Jetpack funkciju un pakalpojumu ir bezmaksas, tas nodrošina arī maksas pakalpojumus. Apmaksātajās funkcijās ietilpst uzlaboti drošības un rezerves pakalpojumi, video mitināšana, vietnes monetizācija, uzlaboti SEO rīki utt.

# 5 W3 kopējā kešatmiņa

W3 kopējā kešatmiņa

Izmantojot labu tīmekļa mitinātāju, jums ir nepieciešams kešatmiņas spraudnis. Kešatmiņa ir pagaidu glabāšanas zona, kurā tiek glabāti statiskie faili, kas satur HTML, CSS, JavaScript, attēlus utt. Šīs Web lapas tiek saglabātas cietajā diskā kešatmiņas apakšdirektorijā. Tātad, kad lietotājs atkārtoti apmeklē jūsu vietni, jūsu tīmekļa pārlūkprogramma iegūst šos failus no kešatmiņas, nevis no sākotnējā servera. Tādā veidā jūs varat ietaupīt joslas platumu un arī palielināt vietnes ielādes ātrumu.

W3 kopējā kešatmiņa ir viena no Labākie WordPress spraudņi. Tas uzlabo jūsu vietnes SEO un lietotāju pieredzi, palielinot vietnes veiktspēju. Izmantojot viņu satura piegādes tīkla (CDN) integrāciju, jūs varat viegli paātrināt savas vietnes darbību. Turklāt tas samazina jūsu HTML, CSS un JavaScript, ļauj pārlūkprogrammā saglabāt kešatmiņu, saglabāt datu bāzi kešatmiņā utt.

W3 kopējai kešatmiņai ir daudz funkciju, tāpēc pareiza iestatīšana ir grūti. Izlasiet šo pamācību par to, kā iestatīt W3 kopējo kešatmiņu.

# 6 Broken Link Checker

Broken Link Checker

Broken Link Checker spraudnis skenējiet savu vietni, lai redzētu, vai nav saites. Piemēram, jūsu emuāra ziņojumā ir ārējās saites un attēli. Tāpēc dažreiz šie attēli tiek bojāti un saites kļūst nederīgas, tad šis spraudnis jums parādīs šīs sabojātās saites un tā avotu.

Tas uzrauga saites jūsu ziņās, lapās, komentāros, dienasgrāmatas un pielāgotos laukos un atrod saites, kas nedarbojas, trūkstošos attēlus un novirzīšanu. Tad tas jūs informē, izmantojot informācijas paneli vai pa e-pastu.

Tā kā sabojātas vai trūkstošas ​​saites ir sliktas SEO, tāpēc, izmantojot šo spraudni, jūs varat pārrakstīt trūkstošos URL un neļaut meklētājprogrammām sekot pārtrauktām saitēm.

# 7 Google Analytics informācijas panelis WP

Google Analytics informācijas panelis WP

Google Analytics informācijas panelis WP spraudnim ļauj jums viegli izsekot vietnes trafiku. Pēc šī spraudņa instalēšanas WordPress informācijas panelī iegūsit visu satiksmes informāciju. Izmantojot šo spraudni, jūs varat uzraudzīt reālā laika numuru apmeklētājus, trafika avotus, GEO atrašanās vietas, novirzījumi, lapu skatījumi, lielība utt.

Šis spraudnis ir pilnīgi bezmaksas un darbojas tāpat kā visi citi apmaksātie rīki. Papildus informācijas panelim varat pārbaudīt sesijas, lietotājus, atlēcienu līmeni, dabisko meklēšanu, lapu / sesiju un visu satiksmes informāciju no pēdējām 30 dienām, pat līdz 3 gadiem. Tātad jūs varat pārbaudīt vietnes trafiku no pēdējiem 3 gadiem tikai ar vienu klikšķi.

Viņu spraudņu informācijas panelis ir pilnībā neobligāts, un to var viegli integrēt ar Google Analytics kodu. Tātad jūs varat uzraudzīt savas vietnes statistiku, pārlūkā neatverot nevienu cilni.

# 8 ninja veidlapas

Ninja veidlapas

Gribas padarīt skaistu Kontaktformas? Tad Ninja veidlapas ir labs risinājums jums. Tas ir pilnīgi bez maksas, un jūs varat izveidot neierobežotu skaitu veidlapu. Veidlapas var izveidot dažu minūšu laikā, izmantojot to jaudīgo veidņu izveidotāju.

Šajā veidlapā ir iekļauti populārie papildinājumi, kas ir pieejami spraudņa Pro versijā. Varat arī importēt / eksportēt veidlapu no spraudņa iestatījumiem un skatīt kopējo veidlapu iesniegšanu. Lai parādītu kontaktinformācijas veidlapas, varat izmantot īskodus vai tieši ievietot veidlapas savās ziņās / lapās. Lai izmantotu reCAPTCHA, jums ir jāsaņem vietnes atslēga un slepenā atslēga Google reCAPTCHA.

# 9 bbpress

bbpress

bbpress ir a foruma veidošana WordPress spraudnis. bbpress ir ļoti vienkāršs un viegls spraudnis, kas darbojas visos dalītajos mitinājumos. Šis spraudnis ir arī ar savām tēmām un spraudņiem, piemēram, WordPress.

Izmantojot bbpress, varat izveidot jebkura veida forumus. Piemēram, jūs varat izveidot tādu forumu kā WordPress.org. Bet, ja vēlaties forumu lielākai kopienai, tad phpBB, myBB būs labs. Pārbaudiet, kā integrēt forumu WordPress.

# 10 Securi drošība

Securi drošība

Securi ir viens no visspēcīgākajiem WordPress drošības spraudņiem. Tas novērš jūsu vietni no brutālu spēku uzbrukumiem, DDoS uzbrukumiem. Securi nodrošina jūsu vietnes drošību 24 × 7 ar jaudīgu ļaundabīgo programmu skeneri un drošības pastiprināšanu.

Securi pakalpojums ir bezmaksas visiem WordPress lietotājiem. Viņu septiņi galvenie drošības elementi ir drošības darbību audita reģistrēšana, failu integritātes uzraudzība, attāla ļaundabīgo programmu skenēšana, melnā saraksta uzraudzība, efektīva drošības sacietēšana, drošības darbības pēc uzlaušanas, drošības paziņojumi.

# 11 Sociālā karš

Sociālā karš

Sociālā karš ir labākie sociālās apmaiņas WordPress spraudņi. Sociālā karš ļauj jums labāk koplietot savu lapu / ievietot saturu sociālo tīklu vietnēs, kas iegūst vairāk akciju un palielina trafiku.

Tas ir ļoti ātrs un ļoti pielāgojams sociālās kopienas spraudnis kas ātri tiek ielādēts jūsu vietnē. Jūs varat pievienot sociālās kopīgošanas pogu savai lapai, ziņai un kreisajai pusei, kas piesaista jūsu apmeklētājus kopīgot.

Šai spraudņa bezmaksas versijai ir ierobežotas iespējas, taču maksas versija sniegs uzlabotas koplietošanas iespējas.

Iegūstiet bezmaksas versiju Saņemt apmaksātu versiju

# 12 Cenu tabula, ko izstrādājusi Supsystic

Cenu tabula, ko sastādījis Supsystic

Cenu tabula pēc Supsystic ļauj jums izveidot atsaucīgas cenu tabulas vai salīdzināšanas tabula programmā WordPress. Komplektācijā ietilpst tabulas vilkšanas un nomešanas veidotājs, kas palīdz bez grūtībām izveidot jebkāda veida cenu tabulu.

Varat izmantot cita veida tabulas veidni un izveidot neierobežotas cenu tabulas, kolonnas un rindas. Vairākas pogas, teksts, CSS stili ir pieejami jebkuram cenu sarakstam un var tikt integrēti cenu tabulā, izmantojot īsos kodus.

# 13 BJ slinkā slodze

BJ Lazy Load

BJ Lazy Load ir viens no labākajiem Lazy Loading WordPress spraudņiem. Tas slinki ielādē visus jūsu vietnes attēlus, jo tas kļūst redzams pārlūka logā, kad apmeklētājs ritina lapu. Tādā veidā jūs varat gan ietaupīt servera joslas platumu, gan uzlabot vietnes ielādes ātrumu.

Šis spraudnis darbojas jebkura veida vietnē. Varat to izmantot savas lapas saturam, attēliem, sīktēlu ievietošanai, Gravatars utt. Ja šis spraudnis nedarbojas pareizi, varat izmantot citu Lazy ielādes spraudni.

# 14 novirzīšana

Novirzīšana

Novirzīšana ir labākais spraudnis 301 novirzīšanas pārvaldībai. Dažreiz, atjauninot jebkuru URL, iespējams, tiks parādīta kļūda 404 Page not found. Tātad tādā gadījumā jūs varat viegli novirzīt visus 404 līdz 301, tas nozīmē, ka vecā URL jānovirza uz jauno URL.

Gadījumā, ja jūs saņemat pārāk daudz 404 kļūdu, varat tās uzreiz novērst “404 lapa nav atrasta”.

# 15 WordPress importētājs

WordPress importētājs

Ja vēlaties importēt vai pārvietot savas ziņas, lapas uz jaunu WordPress vietni, to var izdarīt, izmantojot WordPress importētāja spraudnis. Tas ļauj jums importēt ziņas, lapas, komentārus, pielāgotos laukus, kategorijas, tagus un daudz ko citu no WordPress eksporta faila.

# 16 BackupBuddy

Backupbuddy

Backupbuddy apstrādā jūsu WordPress dublējums. Varat izveidot pilnīgu vai tikai datu bāzes dublējumu un tos atkal atjaunot.

BackupBuddy piedāvā arī rezerves grafikus, attālinātos galamērķus, migrācijas vietni utt. Izmantojot Backupbuddy, jūs varat dublēt vai atjaunot jebkuru atsevišķu failu reālā laikā. Bez tam, jūs varat saglabāt rezerves failus jebkurā tiešsaistes krātuvē, piemēram, Google Drive, Dropbox utt.

# 17 WP slaucīšana

WP slaucīšana

WP slaucīšana Notīra tavs WordPress datu bāze noņemot nevajadzīgas datu bāzes tabulas, labojumus, izdzēstos komentārus, neapstiprinātos komentārus, mēstuļu komentārus un daudz ko citu. Ar to jūs varat arī optimizēt WordPress datu bāzi, kas palīdz ātrāk ielādēt jūsu vietni.

Skatiet sadaļu Kā optimizēt WordPress datu bāzi, izmantojot WP Sweep.

# 18 Slider by Soliloquy

Vienošanās

Ja meklējat Labākais WordPress slīdņa spraudnis, tad Soliloquy ir labākais risinājums jums. Ar velciet & Nometiet reaģējošu slīdņu veidotāju. Tikai ar dažiem klikšķiem varat izveidot skaistu attēla slīdni.

Vienpusīgais slīdnis ir simtprocentīgi atsaucīgs un draudzīgs mobilajām ierīcēm. Vienkāršo slīdni varat pielāgot ar iebūvētajām veidnēm vai izveidot pats savu. Tas lieliski darbojas arī WooCommerce vietnēs, un jūs varat izveidot skaistus produktu slīdņus savam veikalam.

# 19 MailMunch

MailMunch

Mailmunch ir labākais bez maksas WordPress spraudnis lai iegūtu vairāk e-pasta abonentu. Izmantojot skaistas izvēles formas, jūs varat viegli pievienot savu sānjoslas logrīku. To var integrēt ar MailChimp, Constant Contact, AWeber, Campaign Monitor e-pasta mārketinga pakalpojumiem.

Tie nodrošina četru dažādu izvēles veidu i.e uznirstošo, iegulto, augšējo joslu, ritināšanas lodziņu un sānjoslu. MailMunch veidlapā ir skaistas pielāgojamas tēmas, kas padara jūsu veidlapas vēl pārsteidzošākas. Izmantojot informācijas paneli, visu laiku varat veikt A / B pārbaudi un skatīt e-pasta abonēšanas analīzi un statistiku.

# 20 Clef divu faktoru autentifikācija
Klefa divu faktoru autentifikācija

Clef divu faktoru autentifikācija nodrošina bez parolēm, divu faktoru autentifikācija kas ir ļoti drošs un patīkams lietošanai. Tas ir ļoti noderīgi, ja nevarat atcerēties savas vietnes paroli, pat ja bieži maināt paroli.

Tātad, izmantojot šo spraudni, jūs varat pieteikties savā vietnē, izmantojot tālruni. Vienkārši lejupielādējiet tālruņa lietotni no Play Store vai Apple Store. Tad jūs varat pieteikties savā vietnē, skenējot joslu.

Viņu mobilā lietotne Clef nodrošina bezfaktoru divu faktoru autentifikāciju, kas ir ļoti droša un patīkama lietošanai. Jums nav jāinstalē trešās puses programmatūra, izmantojiet tikai savu viedtālruni, lai varētu pieteikties. Izmantojot vienreizēja pierakstīšanās / izslēgšana izmantojot funkciju, jūs varat jebkurā laikā izrakstīties no visām vietnēm ar vienu klikšķi un ieplānot laiku, lai jūs automātiski atteiktos, kad esat pabeidzis darbu.

Secinājums

Šajā apmācībā mēs izveidojām 20 sarakstu Labākie WordPress spraudņi kam jābūt jūsu vietnē. Parasti jauniem WordPress lietotājiem ir mazāk ideju par to, kuru spraudni viņiem vajadzētu izmantot vai nevajadzētu. Tādā veidā spraudņa nevajadzīgie faili tiek glabāti jūsu datu bāzē, un tas jūsu vietni padara nedaudz lēnāku. Tāpēc mēs ierosinājām 20 labākos WordPress spraudņus

Tāpēc mēs ierosinājām 20 Labākie WordPress spraudņi kas ir noderīgi jūsu vietnei. Ja savā vietnē instalējat pārāk daudz spraudņu, vietne vienlaikus saņem lielu slodzi, un tas izraisa lēnu lapas ielādi. Tāpēc jums vienmēr jācenšas saglabāt minimālo spraudņu skaitu, kas būs labs jūsu vietnei.

Es ceru, ka šis “labāko WordPress spraudņu” saraksts palīdzēs jums atrast trūcīgo spraudni. Ja jums ir kādi jautājumi par WordPress spraudņiem, lūdzu, paziņojiet mums ar komentāru. Mēs esam pieejami arī vietnē Facebook, Twitter, Google+.

Saistītā ziņa,

 • Vislabākais WordPress kopīgotais hostings
 • 7 labākā emuāru autoru Premium WordPress tēma
 • Kā bez maksas pievienot CloudFlare CDN savai WordPress vietnei
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map