20 najlepších doplnkov WordPress 2017: Nevyhnutné pre profesionálnych blogerov

Ak ste nedávno založili blog pomocou programu WordPress, potom sa stalo veľkou bolesťou hlavy Najlepšie doplnky WordPress. Pretože WordPress obsahuje takmer 48 000 doplnkov a je ťažké nájsť, ktorý z nich je ideálny pre vaše stránky. Z tohto dôvodu sme zhromaždili niekoľko najužitočnejších a najbežnejších doplnkov WordPress, ktoré sú nevyhnutné pre všetkých vlastníkov webových stránok.


Inštalácia príliš veľkého množstva doplnkov významne zvyšuje stres v databáze, čo zvyšuje čas načítania stránok. Ak chcete, aby bol váš web plne optimalizovaný, odstráňte nepotrebné doplnky a často vyčistite databázu WordPress. V tomto článku sme uviedli 20 Najlepšie doplnky WordPress ktoré sú nevyhnutné pre každého profesionálneho bloggera.

[clickToTweet tweet = ”” 20 najlepších pluginov WordPress pre profesionálnych blogerov ”” quote = ”” 20 najlepších pluginov WordPress pre profesionálnych blogerov ”” topic = ”style3 ″]

20 najlepších doplnkov WordPress (vybratý odborníkom)

# 1 Váš SEO

Váš doplnok WordPress

Ste najlepší SEO plugin pre WordPress. Ak ste nedávno založili blog, tento doplnok vám pomôže ohodnotiť vaše stránky vo vyhľadávačoch. Po aktivácii musíte tento doplnok nastaviť.

Tento doplnok umožňuje generovať súbor Sitemap XML, ktorý je potrebný na odoslanie súboru Sitemap blogu do Konzoly Google Search Console. Štruktúru stránok môžete zmeniť aj z nastavení doplnku.

Okrem toho vám ich ukážka úryvku pomáha vylepšiť váš obsah SEO priateľský. Napríklad vám ukáže, či je váš príspevok príliš dlhý alebo príliš krátky, či má váš meta popis zmysel v kontexte výsledku vyhľadávania a že Zamerajte kľúčové slovo ktoré chcete umiestniť vo vyhľadávačoch. Tento doplnok WordPress je preto hodný pre vaše stránky a dôrazne sa odporúča.

# 2 Akismet

Doplnky WordPress

Ak začiarknete časť s komentármi v programe WordPress, uvidíte, že existuje mnoho pripomienok, ktoré sa majú schváliť. Možno ste veľmi šťastní, pretože na svoje stránky dostávate komentáre. Ale v skutočnosti 99% komentárov je spam. Pokúšajú sa získať spätné odkazy z vašich stránok. Takže, tu prichádza Akismet plugin zabrániť Komentáre SPAM pre web WordPress.

Po inštalácii Akismet sa musíte prihlásiť pomocou svojho účtu WordPress.com, ktorý je potrebný na aktiváciu. Potom ju musíte nastaviť. Tu je návod, ako nastaviť doplnok Akismet.

Teraz môžete vidieť, že tieto komentáre sú označené ako NEVYŽIADANÁ POŠTA. Akismet kontroluje vaše komentáre voči webovej službe Akismet, aby zistil, či vyzerajú ako spam alebo nie, a umožňuje vám skontrolovať spam. Môžete si to všimnúť na obrazovke „Komentáre“ vášho blogu.

# 3 Tvorca stránok od SiteOrigin

Tvorca stránok spoločnosti SiteOrigin

Page Builder by SiteOrigin je najobľúbenejší doplnok na tvorbu stránok vo WordPress. Umožňuje vám vytvárať úžasné vstupné stránky a nepotrebujete na to žiadne zručnosti pri kódovaní. Tento doplnok je dodávaný s balíkom balíkov, ktorý poskytuje viac možností.

Tento doplnok funguje na príspevkoch, stránkach a podporuje aj živé úpravy. Tento nástroj umožňuje zobraziť váš obsah a upravovať widgety v reálnom čase. Okrem toho pracuje so štandardnými miniaplikáciami WordPress a poskytuje vám ďalšie možnosti miniaplikácií, ktoré vždy nájdete miniaplikáciu, ktorú potrebujete.

# 4 Jetpack

jetpack

jetpack je jedným z Najlepšie doplnky WordPress. Pri prvej inštalácii programu WordPress uvidíte, že už sú nainštalované dva doplnky. Jetpack je jedným z nich a má viac ako 1 milión aktívnych inštalácií. 

Je to jediný doplnok, ktorý sa dodáva s viacerými funkciami. Väčšina používateľov to nazýva plugin „Všetko v jednom“, pretože vám poskytuje:

 • Štatistika a analytika stránok
 • môže zvýrazniť súvisiace príspevky
 • môžu chrániť vaše stránky pred útokom brutálnej sily
 • môže monitorovať prestoje a sledovanie výpadkov
 • Predplatné e-mailom
 • a mnoho ďalších…

Z možnosti Automatické zdieľanie môžete prepojiť svoje stránky s Facebookom, Twitterom, Google+, Linkedin atď., Aby ste pri uverejnení nového príspevku automaticky zdieľali váš blogový príspevok na týchto sociálnych stránkach.

Aj keď väčšina funkcií a služieb Jetpack je bezplatná, poskytuje aj platené funkcie. Medzi platené funkcie patrí pokročilé služby zabezpečenia a zálohovania, hosting videa, speňaženie stránok, pokročilé nástroje SEO atď.

# 5 W3 Celková vyrovnávacia pamäť

Celková medzipamäť W3

S dobrým webhostingom musíte mať doplnok Caching Plugin. Vyrovnávacia pamäť je dočasná pamäťová oblasť, ktorá ukladá statické súbory, ktoré obsahujú HTML, CSS, JavaScript, obrázky atď. Tieto webové stránky sa ukladajú na pevný disk v podadresári vyrovnávacej pamäte. Keď teda používateľ znova navštívi vaše stránky, váš webový prehľadávač tieto súbory získa skôr z vyrovnávacej pamäte ako z pôvodného servera. Týmto spôsobom môžete ušetriť šírku pásma a zvýšiť rýchlosť načítania stránok.

W3 Total Cache je jedným z Najlepšie doplnky WordPress. Zlepšuje SEO a užívateľskú skúsenosť vašich stránok zvyšovaním výkonu webových stránok. Vďaka integrácii siete na doručovanie obsahu (CDN) môžete svoju webovú stránku ľahko zrýchliť. Okrem toho, Minifikuje vaše HTML, CSS a JavaScript, umožňuje ukladanie do prehliadača, ukladanie do databázy cache atď.

W3 Total Cache prichádza s množstvom funkcií, takže správne nastavenie je dosť náročné. Prečítajte si tento návod o tom, ako nastaviť celkovú medzipamäť W3.

# 6 Kontrola prerušeného spojenia

Kontrola prerušeného odkazu

Doplnok na kontrolu poškodeného odkazu prehľadajte na svojom webe nefunkčné odkazy. Váš blogový príspevok napríklad obsahuje externé odkazy a obrázky. Takže niekedy sa tieto obrázky poškodia a odkazy sa stanú neplatnými, potom vám tento doplnok zvýrazní tieto nefunkčné odkazy a ich zdroj.

Sleduje odkazy vo vašich príspevkoch, stránkach, komentároch, blogroll a vlastných poliach a zisťuje nefunkčné odkazy, chýbajúce obrázky a presmerovania. Potom vás upozorní prostredníctvom hlavného panela alebo e-mailom.

Ako nefunkčné alebo chýbajúce odkazy SEO, takže pomocou tohto doplnku môžete prepísať chýbajúcu adresu URL a zabrániť vyhľadávacím nástrojom v sledovaní nefunkčných odkazov.

# 7 Informačný panel Google Analytics pre WP

Informačný panel Google Analytics pre WP

Doplnkový informačný panel Google Analytics pre doplnok WP vám umožňuje ľahko sledovať návštevnosť vašich stránok. Po inštalácii tohto doplnku získate všetky podrobnosti o premávke na hlavnom paneli programu WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete monitorovať návštevníkov v reálnom čase, zdroje návštevnosti, GEO umiestnenia, sprostredkovania, zobrazenia stránky, miera odchodov atď.

Tento doplnok je úplne zadarmo a funguje rovnako ako všetky ostatné platené nástroje. Okrem dashboardu môžete skontrolovať relácie, používateľov, mieru odchodov, organické vyhľadávanie, stránku / reláciu a všetky podrobnosti o premávke za posledných 30 dní, a to až do 3 rokov. Jediným kliknutím môžete skontrolovať návštevnosť svojich stránok za posledné 3 roky.

Prístrojová doska doplnku je úplne voliteľná a môže byť ľahko integrovaná do kódu Google Analytics. Vďaka tomu môžete sledovať štatistiku svojich stránok bez otvorenia akejkoľvek karty v prehľadávači.

# 8 Formuláre Ninja

Formuláre Ninja

Chcete sa skrášliť Kontaktné formuláre? Potom je pre vás Ninja Forms dobrou voľbou. Je úplne zadarmo a môžete vytvoriť neobmedzený počet formulárov. Formáty môžete vytvárať v priebehu niekoľkých minút pomocou výkonného tvorcu formulárov typu drag-and-drop.

Tento formulár je dodávaný s obľúbenými doplnkami, ktoré sú k dispozícii vo verzii doplnku Pro. Môžete tiež importovať / exportovať formulár z nastavení doplnku a zobraziť celkový počet odoslaných formulárov. Na zobrazenie svojich kontaktných formulárov môžete použiť krátke kódy alebo priamo vložiť formuláre do svojich príspevkov / stránok. Ak chcete používať reCAPTCHA, musíte získať kľúč lokality a tajný kľúč Google reCAPTCHA.

# 9 bbpress

bbPress

bbpress je a fórum vytvárajúce doplnok WordPress. bbpress je veľmi jednoduchý a ľahký doplnok, ktorý funguje na akomkoľvek zdieľanom hostení. Tento doplnok obsahuje aj vlastné témy a doplnky, ako je WordPress.

Môžete vytvoriť akýkoľvek druh fóra pomocou bbpress. Môžete napríklad vytvoriť fórum ako WordPress.org. Ale ak chcete fórum pre väčšiu komunitu, potom bude phpBB, myBB dobré. Skontrolujte, ako integrovať fórum do WordPress.

# 10 Zabezpečenie Securi

Zabezpečenie Securi

Securi je jedným z najvýkonnejších bezpečnostných doplnkov pre WordPress. Zabráni vášmu webu útokom hrubou silou, DDoS útokom. Securi vás vďaka výkonnému skeneru škodlivých kódov a bezpečnostnému tvrdeniu udržuje v bezpečí 24 × 7.

Služba Securi je pre všetkých používateľov systému WordPress bezplatná. K ich siedmim kľúčovým bezpečnostným funkciám patrí protokolovanie auditu činnosti, monitorovanie integrity súborov, vzdialené skenovanie malvéru, monitorovanie čiernej listiny, účinné bezpečnostné blokovanie, bezpečnostné opatrenia po hacknutí, bezpečnostné upozornenia.

# 11 Sociálne vojny

Sociálne vojny

Sociálne vojny sú Najlepšie sociálne zdieľanie WordPress pluginov. Social Warfare vám umožňuje zdieľať obsah svojich stránok / príspevkov na weboch sociálnych sietí lepším spôsobom, aby ste získali viac zdieľaní a zvýšili návštevnosť..

Je to veľmi bleskové, rýchle a vysoko prispôsobiteľné doplnok pre sociálne zdieľanie ktorý sa rýchlo načíta na vašom webe. Na svoju stránku, na príspevok a na ľavú stranu môžete pridať tlačidlo zdieľania v sociálnej sieti, ktoré láka návštevníkov na zdieľanie.

Táto bezplatná verzia doplnku je dodávaná s obmedzenými funkciami, ale platená verzia vám poskytne rozšírené možnosti zdieľania.

Získajte bezplatnú verziu Získajte platenú verziu

Cenová tabuľka č. 12 podľa Supsystic

Tabuľka cien podľa systému Supsystic

Cenová tabuľka podľa systému Supsystic umožňuje vytvárať responzívne cenové tabuľky alebo porovnávacia tabuľka vo WordPress. Dodáva sa s tvorcom tabuliek drag and drop, ktorý vám pomôže vytvoriť akýkoľvek cenový stôl bez akýchkoľvek ťažkostí.

Môžete použiť iný typ šablóny tabuľky a vytvoriť neobmedzené tabuľky cien, stĺpce a riadky. Viacero tlačidiel, textov, štýlov CSS dostupných pre akýkoľvek cenník a je možné ich integrovať do tabuľky cien pomocou krátkych kódov.

# 13 BJ Lazy Load

BJ Lazy Load

BJ Lazy Load je jedným z najlepších doplnkov Lazy Loading WordPress. Pri prehliadaní stránky návštevník lenivo načíta všetky vaše obrázky stránok, ako je viditeľné v okne prehliadača. Týmto spôsobom môžete uložiť šírku pásma servera a zvýšiť rýchlosť načítania stránok.

Tento doplnok funguje na akomkoľvek webe. Môžete ho použiť na obsah svojej stránky, obrázky, miniatúry príspevkov, gravitáre atď. V prípade, že tento doplnok nefunguje správne, môžete použiť ďalší načítavací doplnok Lazy..

# 14 Presmerovanie

presmerovanie

presmerovanie je najlepší doplnok pre správu 301 presmerovaní. Niekedy, keď aktualizujete akúkoľvek adresu URL, pravdepodobne dostanete chybu 404 Stránka sa nenašla. V takom prípade môžete ľahko presmerovať všetkých 404 na 301, čo znamená presmerovanie starej adresy URL na novú adresu URL.

V prípade, že sa vám zobrazuje príliš veľa chýb 404, môžete ich okamžite opraviť.

# 15 WordPress Dovozca

Dovozca WordPress

Ak chcete importovať alebo presunúť svoje príspevky, stránky na nový web WordPress, môžete to urobiť pomocou Doplnok WordPress Importer. Umožňuje importovať príspevky, stránky, komentáre, vlastné polia, kategórie, značky a ďalšie súbory z exportného súboru WordPress.

# 16 BackupBuddy

Backupbuddy

Backupbuddy spracováva vaše Zálohovanie WordPress. Môžete vytvoriť úplnú zálohu alebo iba zálohu databázy a znova ich obnoviť.

BackupBuddy tiež ponúka plány zálohovania, vzdialené ciele, migrovať web atď. S Backupbuddy môžete zálohovať alebo obnovovať jednotlivé súbory v reálnom čase. Okrem toho môžete ukladať záložné súbory do akéhokoľvek online úložiska, ako je Disk Google, Dropbox atď.

# 17 WP Sweep

WP Sweep

WP Sweep Čistí tvoj Databáza WordPress odstránením nepotrebných databázových tabuliek, revízií, odstránených komentárov, neschválených komentárov, spamových komentárov a ďalších. Vďaka tomu môžete tiež optimalizovať databázu WordPress, ktorá pomáha rýchlejšie načítať vaše stránky.

Pozrite si Ako optimalizovať databázu WordPress pomocou WP Sweep.

# 18 Posuvník od spoločnosti Soliloquy

monológ

Ak hľadáte Najlepšie posúvač doplnku WordPress, potom je Soliloquy tou najlepšou voľbou pre vás. S ťahaním & Posuvný nástroj na tvorbu odoziev na kvapky vám umožní vytvoriť krásny jazdec obrázkov pomocou niekoľkých kliknutí.

Soliloquy Slider je 100% citlivý a prispôsobivý pre mobilné zariadenia. Posuvník Soliloquy si môžete ľahko prispôsobiť pomocou vstavaných šablón alebo si vytvoriť svoj vlastný. Funguje to skvele aj na stránkach WooCommerce a pre svoj obchod si môžete vytvoriť krásne jazdce produktov.

# 19 MailMunch

MailMunch

Mailmunch je najlepší zadarmo Doplnok WordPress získať viac odberateľov e-mailov. Pomocou nádherných formulárov prihlásenia môžete ľahko pridať svoju miniaplikáciu na bočnom paneli. Môže byť integrovaný s e-mailovými marketingovými službami MailChimp, Constant Contact, AWeber, Campaign Monitor.

Poskytujú štyri rôzne typy opt-in formulára, t. J. Vyskakovacie okná, vstavané, horná lišta, posuvné pole a bočný panel. Formulár MailMunch obsahuje nádherné prispôsobiteľné témy, vďaka ktorým sú vaše formuláre úžasnejšie. Na hlavnom paneli môžete spustiť testovanie A / B a zobrazovať analýzy a štatistiky odberov e-mailov.

# 20 Clef dvojfaktorové overenie
Clef dvojfaktorové overenie

Clef Two-Factor Authentication poskytuje heslo bez hesla, dvojfaktorová autentifikácia to je vysoko bezpečné a príjemné na použitie. Je veľmi užitočné, ak si nepamätáte heslo svojho webu, aj keď heslo často meníte.

Takže pomocou tohto doplnku sa môžete prihlásiť na svoje stránky pomocou telefónu. Stačí si stiahnuť telefónnu aplikáciu z obchodu Play alebo Apple Store. Potom sa môžete prihlásiť na svoje stránky skenovaním lišty.

Ich mobilná aplikácia Clef poskytuje dvojfaktorové overenie bez hesla, ktoré je vysoko bezpečné a príjemné na použitie. Nemusíte inštalovať žiadny softvér tretích strán, stačí sa pomocou smartphonu prihlásiť jednoduché prihlásenie / vypnutie môžete sa zo všetkých svojich webových stránok kedykoľvek odhlásiť pomocou jediného kliknutia a môžete naplánovať čas, aby sa automaticky odhlásil, keď budete hotoví.

záver

V tomto návode sme vytvorili zoznam 20 Najlepšie doplnky WordPress ktoré musia byť na vašom webe. Je bežné, že noví používatelia programu WordPress majú menšiu predstavu o tom, ktorý doplnok majú alebo nemajú používať. Týmto spôsobom sú nepotrebné súbory doplnku uložené vo vašej databáze a vaše stránky sú o niečo pomalšie. Preto sme navrhli 20 najlepších doplnkov WordPress

Preto sme navrhli 20 Najlepšie doplnky WordPress ktoré sú užitočné pre vaše stránky. Ak na svoje stránky nainštalujete priveľa doplnkov, vaše stránky sa súčasne načítajú príliš veľa, čo spôsobuje pomalé načítanie stránky. Vždy by ste sa preto mali snažiť zachovať minimálny počet doplnkov, ktoré budú pre vaše stránky dobré.

Dúfam, že tento zoznam „Najlepšie doplnky WordPress“ vám pomôže nájsť potrebný doplnok. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa akýchkoľvek doplnkov WordPress, dajte nám vedieť prostredníctvom komentára. Sme tiež k dispozícii na Facebook, cvrlikání, Google+.

Súvisiaci príspevok,

 • Najlepšie zdieľaný hosting pre WordPress
 • 7 najlepších prémiových tém WordPress pre bloggerov
 • Ako pridať CloudFlare CDN pre svoj web WordPress ZADARMO
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map