5 התוספים הטובים ביותר לפיקוח על פעילות המשתמשים בוורדפרס

אם אתה מנהל אתר וורדפרס מרובה משתמשים, סביר להניח שאתה מוצא דרך לפקח על פעילות המשתמשים באתר וורדפרס שלך. זה עוזר להבין מה קורה באתר שלך, למשל כשמשתמש מחובר, מהן הפעילויות שלו לאחר הכניסה לאתר שלך, אם עורך ביצע שינויים בפוסט או בדף שלך והכי חשוב אם משתמש מנסה לבצע התקפה בכוח באתר שלך וכו ‘. 


כברירת מחדל, אין דרך לעקוב אחר פעילות המשתמשים בוורדפרס. למרבה המזל, ישנם כמה תוספים זמינים שיעזרו לכם לעקוב אחר פעילות המשתמשים בוורדפרס.

במאמר זה אשתף 5 תוספים וורדפרס הטובים ביותר למעקב אחר פעילות המשתמשים באתר וורדפרס שלך.

מעקב אחר פעילות המשתמש PNG

מדוע תצטרך לעקוב אחר פעילות המשתמשים בוורדפרס?

הפעלת אתר וורדפרס מרובה משתמשים היא קלה אך לא לפקוח עין על המשתמשים. אתה סומך על המשתמשים שלך ונותן להם גישה לאתר שלך כדי לעשות דברים מסוימים. אבל מי יודע, משתמש יכול לנסות לנצל את האתר שלך. 

עם זאת, מלבד יתרונות האבטחה, ישנם יתרונות רבים אחרים של שימוש בתוסף יומן ביקורת אבטחה.

אם אתה מאפשר למשתמשים אחרים לשנות את הגדרות האתר שלך או לעדכן תוספים ונושאים, הם עשויים ליצור בעיה תוך כדי שינוי משהו, תוכל לראות מה הם שינו ותוכל ללמד אותם כיצד להשתמש בפונקציה כראוי.

אם עורך ביצע שינויים בפוסט ללא רשותך, אתה יכול לראות מה היו השינויים שביצע העורך ותוכל להחזיר אותו חזרה.

דבר נהדר נוסף בתוסף יומן ביקורת אבטחה שהוא מייד שולח לך הודעת דוא”ל על אירועים מסוימים.

תוספים לניטור פעילויות המשתמשים הטובים ביותר עבור וורדפרס

יש הרבה תוספים למעקב אחר פעילויות משתמשים. אבל למאמר זה אשתמש תוסף יומן ביקורת אבטחה WP וגם להראות לך חלופות אחרות.

1. יומן ביקורת אבטחה של WP

יומן ביקורת אבטחה של WP הוא תוסף יומן הפעילות המקיף ביותר בוורדפרס המפקח על כל מה שקורה באתר וורדפרס שלך.

זה מאפשר לך לדעת את כל פעולות המשתמשים שהם מבצעים דרך האתר שלך ומאתר בקלות כל פעילות חשודה של משתמש ומשלח לך מייד דוא”ל לגבי הבעיה. לאחר מכן תוכלו להיכנס ללוח המחוונים למנהלי מערכת וורדפרס ולבדוק מה השתבש. 

אירועי יומן ביקורת

שלא כמו תוספים אחרים של יומני ביקורת אבטחה, זה לא רק אומר לך שפוסט, פרופיל או אובייקט עודכנו, אלא גם אומר לך את כתובת האתר של הפוסט, תאריך, קטגוריה, תוכן, סטטוס, שדות מותאמים אישית וכו ‘. זהה לפרופילי משתמש, זה יגיד לך אם הדוא”ל, הסיסמה, השם הפרטי, שם התצוגה, התפקיד או כל דבר אחר השתנה.

הדבר הטוב ביותר עם התוסף הזה הוא שתוכלו לבדוק מי מחובר לאתר שלכם ומה הם עושים בזמן אמת. אם אתה מוצא משהו חשוד, אתה יכול לכפות את כל המשתמשים בלחיצה אחת בלבד.

התוסף הזה הוא freemium. עם זאת, התוסף בגירסת הפרימיום מגיע עם פונקציות רבות יותר שיעזרו לכם לפקוח עין על פעילויות המשתמשים שלכם. להלן כמה מאפייני מפתח ביומן ביקורת WP אבטחה:

 • יומן ביקורת מקיף
 • ראה מי מחובר ומה הם עושים בזמן אמת
 • קבל הודעה מיידית בדוא”ל על כל שינוי
 • התנתק מכל משתמש בלחיצה אחת בלבד
 • צור דוחות HTML ו- CSV
 • ועוד הרבה…

הגדרת יומן ביקורת האבטחה של WP

ראשית, התקן והפעל את התוסף WP Security Audit Log. לאחר הפעלת תוסף זה הוא יבקש ממך להפעיל את אשף ההתקנה כדי להגדיר את התוסף. אני ממליץ לך להגדיר את התוסף באמצעות אשף ההתקנה.

אשף הגדרת יומן הביקורת של אבטחת WP

 • פרטי יומן

בשלב הראשון עליכם לבחור באיזו רמה של פרטי יומן הפעילויות שתרצו לקבל. אם אינך רוצה לפרטי יומני פעילות, תוכל לבחור בסיסי או בחר חנון אפשרות אם ברצונך לפרוט את כל יומני הפעילות.

פרטי יומן ביקורת אבטחה WP

לחץ על הכפתור הבא לאפשרות הבאה.

 • שימור יומן

כאן תוכלו לבחור כמה זמן ברצונכם לשמור את הנתונים עבור תוסף יומן הפעילות. אני ממליץ לך לבחור 6 חודשים שכן התוסף מאחסן נתונים במסד הנתונים של וורדפרס, כך שגודל בסיס הנתונים שלך יגדל וייקח יותר שטח דיסק.

אל תיבהל. לאחר סיום אשף ההתקנה, באפשרותך לשנות את זמן שמירת ביקורת החשבון לחודש על ידי מעבר אל יומן ביקורת> הגדרות> יומן פעילות. עכשיו, נעבור לשלב הבא.

השהיית יומן ביקורת WP אבטחה

 • גישה

כברירת מחדל, משתמשים עם תפקיד מנהל יכולים לגשת לתוסף. מכאן תוכלו לאפשר למשתמשים אחרים לגשת ליומן התוספים.

אם אינך מעוניין שמשתמש אחר ייגש לתוסף, תוכל לדלג על האפשרות על ידי לחיצה על הבא כפתור.

גישה ביומן ביקורת WP אבטחה

 • אל תכלול חפצים

אם ברצונך לכלול משתמשים (ים), תפקיד או כתובת IP מסוימים מהיומן, תוכל לציין אותם על ידי הזנת פרטיהם למטה. אני ממליץ לך לדלג על האופציה.

אי הכללה של ביקורת אבטחה של WP

לאחר שתסיים להגדיר את התוסף, תוכל גם לשנות את ההגדרות הקיימות שביצעת בעבר.

פשוט גש ל יומן ביקורת> הגדרות ותוכלו להגדיר אפשרויות כגון כמה זמן ברצונכם לשמור את נתוני היומן, להוסיף התראה על משתמש בדף הכניסה של וורדפרס, לצפות בפעילות המשתמש המחובר בזמן אמת וכו ‘..

אתה יכול גם להסתיר את התוסף מרשימת התוספים המותקנים. זוהי אפשרות נוחה מאוד כאשר אינך רוצה לחשוף למשתמשים שלך שאתה משתמש בתוסף מסוג זה.

יש עוד אפשרויות נוספות שתוכל להגדיר בדרך שלך.

יומן פעילות ביקורת

מציג יומן ביקורת

לאחר שתסיים להגדיר את התוסף, לחץ על מציג יומן ביקורת כדי לראות את פעילויות המשתמשים.

לצורך בדיקה, אתה יכול ליצור או לערוך את הפוסט שלך או לבצע שינויים באתר שלך כדי לבדוק אם התוסף עובד לא. להלן דוגמה להלן.

מציג יומן ביקורת

כפי שאתה יכול לראות מה צילום המסך שלמעלה, התוסף עוקב אחר כל מה שקורה באתר שלך. אם אתה מנהל אתר וורדפרס רב משתמשים, אני ממליץ לך מאוד על התוסף הזה.

מחיר: חינם | פרימיום: 89 $

קבל את WP Audit Log Pro

2. היסטוריה פשוטה

היסטוריה פשוטה הוא עוד תוסף נהדר למעקב אחר פעילות המשתמשים בוורדפרס. תוסף זה עוקב אחר כל השינויים האחרונים שבוצעו באתר האינטרנט שלך ומופיע ישירות בלוח המחוונים של וורדפרס. זה מראה מי הוסיף, עדכן או מחק פוסט או עמוד, מי ערך הערות, כשמשתמש מתחבר ומתנתק, ראה מתי משתמש ניסה להתחבר אך נכשל ועוד ועוד..

היסטוריה פשוטה

לאחר התקנת היסטוריה פשוטה, עבור אל הגדרות> היסטוריה פשוטה ולהגדיר את התוסף.

מדף ההגדרה אתה יכול להפעיל או לבטל את היסטוריית התוכניות על לוח המחוונים כמו גם בדף שמתחת לתפריט לוח המחוונים. כאן תוכלו לראות את כל פעילויות המשתמשים.

הגדרות היסטוריה פשוטות

אתה יכול גם לאפשר עדכון RSS כדי לפקח על ההיסטוריה. זה יאפשר לך להסתיר את דף ההיסטוריה ממשתמשים אחרים.

כברירת מחדל, התוסף מאחסן נתונים באופן אוטומטי במשך 60 יום, אך באפשרותך גם למחוק את ההיסטוריה בכל עת על ידי לחיצה על יומן המחיקה כעת.

לאחר התקנת תוסף זה חזור למרכז השליטה של ​​וורדפרס. משם אתה יכול להציג את פעילות המשתמש. אתה יכול גם לחפש משתמש מסוים כדי לראות את הפעילות שלו באתר שלך.

מחיר: חינם

הורד את תוסף ההיסטוריה הפשוטה

3. יומן פעילות מאת פוג’ו

יומן פעילות מאת Pojo הוא תוסף וורדפרס בחינם לחלוטין למעקב אחר פעילות האתר שלך. אתה יכול לראות מי מחובר, אם מישהו מנסה לפרוץ את האתר שלך, מתי פורסם פוסט ועוד דברים שקורים באתר שלך.

יומן פעילות

הדבר הטוב עם התוסף הזה הוא שהוא אינו דורש שום תהליך התקנה. זה עובד מחוץ לקופסה.

כברירת מחדל, התוסף שומר יומנים במשך 30 יום, אך אתה יכול לשנות את הזמן מהגדרות התוסף. אתה יכול גם למחוק פעילויות יומן על ידי לחיצה על בסיס הנתונים לאיפוס.

מהגדרות ההתראות, באפשרותך גם ליצור אירועי התראות בהתאמה אישית, כך שההודעות יישלחו בהתאמה מוצלחת עם תנאים מסוימים. כאן אתה יכול גם להפעיל או לבטל התראות דוא”ל ולהגדיר הודעה מותאמת אישית.

מחיר: חינם

הורד את תוסף יומן הפעילות

4. יומן פעילות המשתמש

יומן פעילות המשתמש הוא עוד תוסף נהדר לניטור פעילויות באתר. לתוסף הגרסאות החינמיות תכונות שימושיות רבות אשר יציגו בפניכם את כל פעילויות המשתמשים כמו עדכוני ליבה של וורדפרס, עדכוני פרסום ודפים, שינויים בתגים, תוסף מופעל ומושבת, נושא מופעל ומושבת, פעילות המשתמש באתר שלכם ועוד ועוד. תקבל גם התראה בדוא”ל כאשר משתמש מסוים נכנס לאתר שלך. 

יומן פעילות המשתמש בחינם

עם זאת, לתוסף הגרסא החינמית יש תכונות מוגבלות אך ניתן לבטל את הנעילה שלהן על ידי שדרוג לגרסת הפרימיום.

באמצעות התוסף של גרסת הפרימיום, אתה יכול לעקוב אחר פעילויות מחבר הבלוגים המרובים שלך, לעקוב אחר מי התחבר ומתי עם כתובת IP, להציג ניסיונות כניסה / כניסה מוצלחים / לא מוצלחים, לעקוב אחר כתובות ה- IP הממקדות לדף הכניסה שלך וכו ‘..

כמו תוסף יומן הפעילות של תוסף פוג’ו, הוא אינו דורש התקנה נוספת. אתה יכול פשוט להגדיר את המספר המרבי של הימים לאחסון יומן הפעילות ואתה טוב ללכת.

מחיר: חינם | פרימיום: 69 דולר

הורד יומן פעילות משתמש גרסה בחינם | קבל את יומן פעילות המשתמש 

5. זרם

זרם הוא תוסף מעקב אחר פעילויות של WordPress קל מאוד. תוסף זה מציג את כל פעילויות המשתמשים באפשרות הזרם ותוכל לסנן את יומן ההיסטוריה לפי משתמש, תפקיד, הקשר, פעולה או כתובות IP..

זרם

הזרם תומך בהתקנות וורדפרס רגילות, ואם אתה משתמש מתקדם, אתה יכול להשתמש בו ברשת וורדפרס מרובת אתרים כדי להציג את כל רשומות פעילות המשתמש..

יש לו גם שילובי מעקב מובנים עבור תוספים פופולריים כמו:

 • שדות מותאמים אישית מתקדמים
 • bbPress
 • Jetpack
 • טפסי כוח משיכה
 • WooCommerce
 • וורדפרס SEO של יוסט
 • באדיפרס
 • החלפת משתמשים
 • הורדות דיגיטליות קלות

אתה יכול לייצא את זרם הפעילות שלך כקובץ CSV או JSON. זה גם מאפשר לך לבצע שאילתות ביומני הפעילות שלך באמצעות הפקודה WP-CLI.

מחיר: חינם

הורד תוסף זרם

מסיימים

התקנת תוסף יומן ביקורת אבטחה תתן לך מידע שימושי על המתרחש באתר שלך.

אם אתה כותב יחיד בבלוג שלך, ייתכן שלא תזדקק לזה, אך אם אתה מנהל אתר וורדפרס רב משתמשים, עליך לעקוב אחר כל פעילויות המשתמשים כדי לראות אם משתמש מנסה לפרוץ את האתר שלך, מי ו כאשר ביצע שינוי באתר שלך. בדרך זו תוכלו להקשיח את אבטחת וורדפרס שלכם.

במאמר זה דיברתי על תוספים למעקב אחר פעילויות למשתמשים החינמיים והפרמימיים של WordPress כאחד.

אם אתה מנהל בלוג קטן עם מספר משתמשים, אתה יכול להתחיל עם תוסף בחינם כמו היסטוריה או יומן פעילות פשוט, אבל אם יש לך אתר גדול יותר או עסקי, אתה יכול לקנות גרסת פרימיום כמו WP Security Audit Log Pro, שם תוכל קבל תכונות מתקדמות יותר ותוכלו אפילו לראות פעילויות של משתמשים בזמן אמת.

מאמרים קשורים,

 • מדריך למתחילים לתפקידים ויכולות משתמש של WordPress
 • כיצד להגן על סיסמת כניסת WordPress שלך (wp-login.php)
 • כיצד להתחבר לניסיונות הגבלת וורדפרס
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map