5 labākie spraudņi, lai uzraudzītu lietotāju aktivitātes WordPress

04.06.2020
PLUGINS '5 labākie spraudņi, lai uzraudzītu lietotāju aktivitātes WordPress
0 13 мин.

Ja jūs izmantojat vairāku lietotāju WordPress vietni, jūs, iespējams, atrodat veidu, kā uzraudzīt lietotāju aktivitātes savā WordPress vietnē. Tas palīdz saprast, kas notiek jūsu vietnē, piemēram, kad lietotājs ir pieteicies, kādas ir viņu darbības pēc ieiešanas jūsu vietnē, ja redaktors ir izdarījis kādas izmaiņas jūsu ziņojumā vai lapā un, pats svarīgākais, ja lietotājs mēģina brutālu spēku uzbrukt jūsu vietnē utt. 


Pēc noklusējuma WordPress nav iespējams izsekot lietotāju darbībām. Par laimi ir pieejami vairāki spraudņi, kas palīdzēs jums uzraudzīt lietotāju aktivitātes WordPress.

Šajā rakstā es dalīšos ar 5 labākajiem WordPress spraudņiem, lai izsekotu lietotāju aktivitātes jūsu WordPress vietnē.

Monitor lietotāja aktivitātes PNG

Kāpēc jums būtu jāpārrauga lietotāju aktivitātes WordPress?

Vairāku lietotāju WordPress vietnes vadīšana ir vienkārša, taču lietotājiem tā nav jāseko. Jūs uzticaties saviem lietotājiem un piešķirat viņiem piekļuvi jūsu vietnei, lai veiktu noteiktas lietas. Bet kas zina, lietotājs var mēģināt izmantot jūsu vietni. 

Tomēr papildus drošības pabalstiem ir arī daudzas citas priekšrocības, izmantojot drošības audita žurnāla spraudni.

Ja ļaujat citiem lietotājiem mainīt jūsu vietnes iestatījumus vai atjaunināt spraudņus un motīvus, viņi kaut ko mainot var radīt problēmu, tad jūs varat redzēt, ko viņi mainīja, un iemācīt viņiem, kā pareizi lietot funkciju.

Ja redaktors bez jūsu atļaujas veica kādas izmaiņas ziņojumā, varat redzēt, kādas bija redaktora veiktās izmaiņas, un varat to atgriezt.

Vēl viena lieliska lieta par drošības audita žurnāla spraudni, ka tas jums nekavējoties nosūta e-pasta paziņojumu par noteiktiem notikumiem.

Labākie lietotāju aktivitātes uzraudzības spraudņi WordPress

Ir pieejami daudzi lietotāju darbību izsekošanas spraudņi. Bet šim rakstam es izmantošu WP drošības audita žurnāla spraudnis un parādīs arī citas alternatīvas.

1. WP drošības audita žurnāls

WP drošības audita žurnāls ir visplašākais WordPress darbību žurnāla spraudnis, kas uzrauga visu, kas notiek jūsu WordPress vietnē.

Tas ļauj jums uzzināt visas lietotāju darbības, ko viņi veic jūsu vietnē, un viegli pamanīt jebkādas aizdomīgas lietotāja darbības un nekavējoties nosūtīt jums e-pastu par problēmu. Tad jūs varat pieteikties WordPress administratora informācijas panelī un pārbaudīt, kas nogāja greizi. 

Audita žurnāla notikumi

Atšķirībā no citiem drošības audita žurnāla spraudņiem, tas ne tikai norāda, ka ziņa, profils vai objekts ir atjaunināts, bet arī norāda, ka ir mainīts ziņas URL, datums, kategorija, saturs, statuss, pielāgoti lauki utt. Tas pats attiecas uz lietotāju profiliem, tas jums pateiks, ja tika mainīts e-pasts, parole, vārds, parādītais vārds, loma vai kas cits.

Pats labākais šajā spraudnī ir tas, ka jūs varat pārbaudīt, kurš ir pieteicies savā vietnē un ko viņi dara reālajā laikā. Ja atrodat kaut ko aizdomīgu, varat tikai piespiest piespiest pieslēgties jebkuru lietotāju.

Šis spraudnis ir freemium. Tomēr premium versijas spraudnim ir vairāk funkciju, kas palīdzēs jums sekot līdzi lietotāju darbībām. Šeit ir dažas galvenās WP drošības audita žurnāla funkcijas:

 • Visaptverošs revīzijas žurnāls
 • Uzziniet, kurš ir pieteicies un ko viņi dara reālajā laikā
 • Tūlīt saņemiet e-pasta ziņojumu par visām izmaiņām
 • Piesakieties jebkuram lietotājam tikai ar vienu klikšķi
 • Ģenerējiet HTML un CSV pārskatus
 • un daudz vairāk…

WP drošības audita žurnāla iestatīšana

Vispirms instalējiet un aktivizējiet WP drošības audita žurnāla spraudni. Pēc šī spraudņa aktivizēšanas jums tiks lūgts palaist iestatīšanas vedni, lai konfigurētu spraudni. Iesaku konfigurēt spraudni, izmantojot iestatīšanas vedni.

WP drošības audita žurnāla iestatīšanas vednis

 • Informācija par žurnālu

Pirmajā solī jums jāizvēlas, kādu aktivitātes žurnāla informāciju vēlaties saņemt. Ja nevēlaties detalizēt aktivitātes žurnālus, varat izvēlēties Pamata vai atlasiet Geek opcija, ja vēlaties detalizēti uzskaitīt visus darbību žurnālus.

WP drošības audita žurnāla informācija

Noklikšķiniet uz pogas Nākamais, lai iegūtu nākamo opciju.

 • Baļķu saglabāšana

Šeit jūs varat izvēlēties, cik ilgi vēlaties saglabāt darbības žurnāla spraudņa datus. Es iesaku jums izvēlēties 6 mēnešus, jo spraudnis saglabā datus savā WordPress datu bāzē, tāpēc jūsu datu bāzes lielums pieaugs un aizņems vairāk vietas diskā.

Nelieciet panikā. Pēc iestatīšanas vedņa pabeigšanas varat mainīt audita žurnāla saglabāšanas laiku uz 1 mēnesi, dodoties uz Audita žurnāls> Iestatījumi> Aktivitāšu vēsture. Tagad pāriesim pie nākamā soļa.

WP drošības audita žurnāla atjaunošana

 • Piekļuve

Pēc noklusējuma lietotāji ar administratora lomu var piekļūt spraudnim. Šeit jūs varat ļaut citiem lietotājiem piekļūt spraudņu žurnālam.

Ja nevēlaties, lai spraudnim piekļūtu kāds cits lietotājs, varat izlaist šo opciju, noklikšķinot uz Nākamais pogu.

Piekļuve WP drošības audita žurnālam

 • Izslēgt objektus

Ja vēlaties izslēgt no žurnāla noteiktu lietotāju (-us), lomu vai IP adresi, varat tos norādīt, ievadot viņu informāciju zemāk. Es iesaku jums izlaist iespēju.

WP drošības audita žurnāla izslēgšana

Kad esat pabeidzis spraudņa iestatīšanu, varat mainīt arī jau iepriekš iestatītos iestatījumus.

Vienkārši dodieties uz Audita žurnāls> Iestatījumi un jūs varat konfigurēt tādas iespējas kā, piemēram, cik ilgi vēlaties saglabāt žurnāla datus, pievienot lietotāja paziņojumu WordPress pieteikšanās lapā, reāllaikā skatīt ielogota lietotāja aktivitātes utt..

Jūs varat arī paslēpt spraudni no instalēto spraudņu saraksta. Šī ir ļoti ērta iespēja, ja nevēlaties lietotājiem atklāt, ka izmantojat šāda veida spraudni.

Ir arī citas iespējas, kuras varat konfigurēt savā ceļā.

Audita darbības žurnāls

Audita žurnāla skatītājs

Kad esat pabeidzis spraudņa konfigurēšanu, noklikšķiniet uz Audita žurnāla skatītājs lai redzētu lietotāju aktivitātes.

Pārbaudes nolūkā varat izveidot vai rediģēt savu ziņu vai veikt izmaiņas vietnē, lai pārbaudītu, vai spraudnis nedarbojas. Tālāk ir sniegts piemērs.

Audita žurnāla skatītājs

Kā redzat no augšējā ekrānuzņēmuma, spraudnis izseko visu, kas notiek jūsu vietnē. Ja jūs izmantojat vairāku lietotāju WordPress vietni, tad es ļoti iesaku jums šo spraudni.

Cena: Bezmaksas | Piemaksa: 89 USD

Iegūstiet WP drošības audita žurnālu Pro

2. Vienkārša vēsture

Vienkārša vēsture ir vēl viens lielisks spraudnis, lai izsekotu WordPress lietotāju aktivitātes. Šis spraudnis uzrauga visas nesenās izmaiņas, kas tiek veiktas jūsu vietnē, un tiek parādītas tieši jūsu WordPress informācijas panelī. Tas parāda, kurš pievienoja, atjaunināja vai izdzēsa ziņu vai lapu, kurš rediģēja komentārus, kad lietotājs pieteicās un izrakstījās, redz, kad lietotājs ir mēģinājis pieteikties, bet neizdevās, un vēl daudz vairāk.

Vienkārša vēsture

Pēc vienkāršās vēstures instalēšanas dodieties uz Iestatījumi> Vienkārša vēsture un konfigurējiet spraudni.

Iestatījumu lapā varat iespējot vai atspējot parādīšanas vēsturi uz paneļa kā arī lapā zem informācijas paneļa izvēlnes. Šeit varat redzēt visas lietotāju aktivitātes.

Vienkārši vēstures iestatījumi

Varat arī iespējot RSS plūsmu, lai pārraudzītu vēsturi. Tas ļaus jums paslēpt vēstures lapu no citiem lietotājiem.

Pēc noklusējuma spraudnis automātiski saglabā datus 60 dienas, taču arī vēsturi var izdzēst jebkurā laikā, noklikšķinot uz notīrīt žurnālu..

Pēc šī spraudņa iestatīšanas dodieties atpakaļ uz savu WordPress informācijas paneli. Pēc tam jūs varat apskatīt lietotāja aktivitātes. Varat arī meklēt konkrētu lietotāju, lai redzētu viņa aktivitātes visā jūsu vietnē.

Cena: Bezmaksas

Lejupielādējiet spraudni Vienkāršs vēstures vēsture

3. Pojo darbības žurnāls

Aktivitāšu vēsture Autors: Pojo ir pilnīgi bezmaksas WordPress spraudnis vietnes darbības izsekošanai. Jūs varat redzēt, kurš ir pieteicies, ja kāds mēģina uzlauzt jūsu vietni, kad tika publicēta ziņa, un citas lietas, kas notiek jūsu vietnē.

Aktivitāšu vēsture

Labā šī spraudņa lieta ir tā, ka tam nav nepieciešams iestatīšanas process. Tas darbojas ārpus kastes.

Pēc noklusējuma spraudnis saglabā žurnālus 30 dienas, bet jūs varat mainīt laiku no spraudņa iestatījumiem. Žurnāla darbības var izdzēst arī, noklikšķinot uz datu atiestatīšanas.

Izmantojot paziņojumu iestatījumus, varat arī izveidot pielāgotus paziņojumu notikumus, lai paziņojumi tiktu nosūtīti pēc veiksmīgas spēles ar noteiktiem nosacījumiem. Šeit jūs varat arī iespējot vai atspējot e-pasta paziņojumu un iestatīt pielāgotu ziņojumu.

Cena: Bezmaksas

Lejupielādējiet darbības žurnāla spraudni

4. Lietotāju aktivitāšu žurnāls

Lietotāju aktivitātes žurnāls ir vēl viens lielisks spraudnis vietnes darbību uzraudzībai. Bezmaksas versijas spraudnim ir daudz noderīgu funkciju, kas parādīs visas lietotāju aktivitātes, piemēram, WordPress pamata atjauninājumus, ziņu un lapu atjauninājumus, tagu izmaiņas, spraudni aktivizētu un deaktivizētu, motīvu aktivizētu un deaktivizētu, lietotāja aktivitātes visā jūsu vietnē un daudz ko citu. Jūs arī saņemsit e-pasta paziņojumu, kad konkrēts lietotājs pierakstīsies jūsu vietnē. 

Lietotāju aktivitāšu žurnāls bez maksas

Tomēr bezmaksas versijas spraudnim ir ierobežotas iespējas, taču jūs varat tos atbloķēt, jauninot uz premium versiju.

Izmantojot premium versijas spraudni, jūs varat izsekot vairāku emuāru autora darbībām, izsekot, kurš ir pieteicies un kad ar IP adresi, apskatīt veiksmīgus / neveiksmīgus pieteikšanās / izrakstīšanās mēģinājumus, izsekot, kuras IP adreses mērķē jūsu pieteikšanās lapā utt..

Tāpat kā spraudņa Pojo darbības žurnāls, tam nav nepieciešama papildu iestatīšana. Varat vienkārši iestatīt maksimālo dienu skaitu aktivitāšu žurnāla glabāšanai, un jums ir labi iet.

Cena: Bezmaksas | Piemaksa: 69 USD

Lejupielādējiet lietotāja darbību žurnāla bezmaksas versiju | Iegūstiet lietotāja darbību žurnālu Pro 

5. Straume

Straume ir ļoti viegls WordPress lietotāju aktivitāšu izsekošanas spraudnis. Šis spraudnis parāda visas lietotāju aktivitātes straumēšanas opcijā, un jūs varat filtrēt vēstures žurnālu pēc lietotāja, lomas, konteksta, darbības vai IP adresēm.

Straume

Straume atbalsta normālas WordPress instalācijas, un, ja esat pieredzējis lietotājs, varat to izmantot WordPress daudzvietīgā tīklā, lai skatītu visus lietotāja darbību ierakstus..

Tajā ir arī iebūvēta izsekošanas integrācija tādiem populāriem spraudņiem kā:

 • Papildu pielāgoti lauki
 • bbPress
 • Jetpack
 • Gravitācijas formas
 • WooCommerce
 • Yoast veidots WordPress SEO
 • BuddyPress
 • Lietotāja maiņa
 • Vienkārša digitālā lejupielāde

Darbību straumi var eksportēt kā CSV vai JSON failu. Tas arī ļauj jums meklēt darbības žurnālus, izmantojot WP-CLI komandu.

Cena: Bezmaksas

Lejupielādējiet straumes spraudni

Iesaiņošana

Instalējot drošības audita žurnāla spraudni, jums tiks sniegta noderīga informācija par jūsu vietnē notiekošo.

Ja esat vienīgais emuāra autors, jums tas, iespējams, nav vajadzīgs, taču, ja jūs izmantojat vairāku lietotāju WordPress vietni, jums ir jāizseko visām lietotāju darbībām, lai redzētu, vai lietotājs mēģina uzlauzt jūsu vietni, kurš un kad tika veiktas izmaiņas jūsu vietnē. Tādā veidā jūs varat pastiprināt savu WordPress drošību.

Šajā rakstā esmu apskatījis gan bezmaksas, gan premium līmeņa lietotāju aktivitātes izsekošanas spraudņus WordPress.

Ja jūs vadāt nelielu emuāru ar dažiem lietotājiem, tad varat sākt ar bezmaksas spraudni, piemēram, vienkāršu vēsturi vai darbību žurnālu, bet, ja jums ir lielāka vai uzņēmuma vietne, varat iegādāties piemaksu versiju, piemēram, WP Security Audit Log Pro, kur atradīsit iegūstiet modernākas funkcijas un reālā laikā jūs pat varat redzēt lietotāju aktivitātes.

Saistītie raksti,

 • Iesācēja rokasgrāmata par WordPress lietotāju lomām un iespējām
 • Kā ar paroli aizsargāt savu WordPress pieteikšanās lapu (wp-login.php)
 • Kā pieteikties ierobežot mēģinājumus WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector