7 תוסף מיטוב התמונות הטוב ביותר עבור וורדפרס 2017

04.06.2020
PLUGINS '7 תוסף מיטוב התמונות הטוב ביותר עבור וורדפרס 2017
0 30 мин.

אף אחד לא אוהב אתר איטי. אם משתמשים מבקרים באתר שלך ונדרשת מספר דקות לטעינה, הם יפקירו את האתר שלך ואולי לא יבקרו שוב. יש לך רק שתי שניות לתפוס את תשומת ליבו של האורח. אם האתר שלך לא נטען באותה עת, כנראה שהם עוזבים את האתר שלך ואוהבים לבקר באתר אחר. אם האתר שלך נמצא בעשירייה הראשונה בגוגל, ייתכן שתאבד דרגה בגלל מהירות העמוד האטית. עם זאת, דירוג העמודים אינו תלוי רק במהירות האתר אלא יש הרבה גורמים לדירוג האתר שלך. אבל למהירות האתר משפיעה רבות על דירוג האתר שלך במנועי חיפוש כמו גוגל, בינג, יאהו וכו ‘. האצת אתר וורדפרס היא תהליך קל מאוד ובמאמר זה אני משתף כיצד לייעל תמונות וורדפרס עם הטוב ביותר תוסף דחיסת וורדפרס תמונה.


מתחילים רבים משתמשים בתמונות באיכות גבוהה בדפים שלהם מבלי לייעל אותם. משתמשים רבים חושבים על ידי אופטימיזציה של התמונה האיכות יורדת והיא נראית גרועה מזו הרגילה. אבל זה לא נכון. ישנם כמה תוספים למיטוב תמונות וורדפרס הזמינים לדחיסת התמונות שלך מבלי לאבד כל איכות. לכן, בדקנו כמה תוספי אופטימיזציה של וורדפרס ומפורטים כאן על פי שלהם

7 תוסף מיטוב התמונות הטוב ביותר עבור וורדפרס

# 1 WP-Smush

WP סומק

כשמדובר במיטוב תמונות WP סמוש זה הפיתרון הטוב ביותר. זה מקטין את גודל קבצי התמונה ומשפר את הביצועים. בעזרת תוסף זה אתה יכול להגדיר רוחב וגובה מקסימליים של תמונות גדולות, והוא יהיה מותאם בלחיצה אחת בלבד.

WP בתפזורת בתפזורת

תוסף זה מספק אפשרות אופטימיזציה בתפוצה רחבה, בעזרתה תוכלו לבצע אופטימיזציה של 50 קבצים מצורפים בכל פעם. אבל זה יכול לרסק תמונות עד 32MB. כשאתה מעלה תמונות כלשהן, זה מבצע אופטימיזציה אוטומטית של כל התמונות. 

WP Smush ממטב תמונות בטכניקות דחיסה מתקדמות ללא אובדן. זה יכול לעבד קבצי תמונות JPEG, GIF ו- PNG.

כדי להתקין את התוסף הזה אתה צריך לקבל Smush ממשק API מ כאן.

התוסף WP Smush זמין בחינם והן בפרמיה. בגרסת המקצוענים תקבלו פיתרון מוחלט לאופטימיזציה של תמונות. זה עושה 2x – 10x יותר דחיסה מנטולת אובדן וכמעט ללא אובדן איכות. אינך צריך לחכות יותר לרסק בתפזורת, מכיוון שהוא מתחיל לעבוד בלחיצה אחת בלבד. התוסף הזה מגיע עם מגבר הגבהה של Hummingbird, ניטור זמן עבודה והתקשות אבטחה.

תכונות עיקריות:

 • בצע אופטימיזציה של התמונות שלך בטכניקות דחיסה מתקדמות ללא אובדן.
 • המרת קבצי PNG אוטומטית ל- JPEG אבוד.
 • התוסף WP Smush מגיע עם מגבר הגבהה של Hummingbird, ניטור של זמן עבודה והתקשות אבטחה.
 • לאחר טעינת תמונות השרת שלהם מבצע את כל ההרמה הכבדה, כך שהאתר שלך אף פעם לא נעשה איטי.

תמחור:

49 $ לחודש. התחל את תקופת הניסיון בחינם.

מס ‘2 קצר פיקסל

shortpixel

ShortPixel אחד מ התוסף הטוב ביותר למיטוב תמונות. זה מגיע עם הרבה תכונות שעוזרות לייעל את התמונות שלך בקלות. תוסף זה נגמר 20,000 מתקנים פעילים. 

ראשית אתה צריך לקבל ממשק API מקש ה- ShortPixel כדי להפעיל אותו. לאחר מכן תוכל לבצע אופטימיזציה של תמונות ממוזערות וכן תמונות מוצגות. זה יכול לדחוס תמונות JPG, PNG, GIF וגם מסמכי PDF. והתוסף הזה מתאים גם לצילום וגם לאתר WooCommerce. הדבר הטוב ביותר הוא שאין הגבלת גודל קובץ, אתה יכול להעלות כל גודל של תמונות. כך שאיכות התמונות שלך או תמונות WooCommerce באתר נשארות זהות ונטענות מהר יותר.

אתה יכול להפעיל את התוסף ShortPixel אתרים מרובים עם מפתח API יחיד. זה עובד גם נהדר עם גלריית NextGEN, גלריית Foo וכל גלריות ומחוונים אחרים.

תכונות עיקריות:

 • זה יכול לייעל את התמונות שלך מ- 250KB ל 60KB.
 • אתה יכול להריץ את התוסף ShortPixel באתרי אינטרנט מרובים עם מפתח API יחיד.
 • אין מגבלת גודל קובץ.
 • זה יכול לדחוס JPG, PNG, GIF ואפילו PDF מסמכים.
 • ניתן לשחזר תמונות מקוריות בכל עת.

מחיר:

ShortPixel הוא תוסף בתשלום, עדיין תוכלו להשתמש בו בחינם.

תמחור shortpixel

מיטוב תמונה מס ‘3 EWWW

אופטימיזציית תמונה

אם אתה זקוק לתוסף מיטוב התמונות הטוב ביותר בחינם, אז מיטוב תמונה EWWW היא הבחירה הטובה ביותר. יש לו יותר מ -400,000 התקנות פעילות ומוסף תוסף וורדפרס מדורג. זה מייעל אוטומטית את התמונות שלך ואפילו את התמונות הקודמות שהעלית. 

כברירת מחדל, כלי האופטימיזציה של תמונות EWWW משתמש בטכניקות אופטימיזציה ללא אובדן, כך שאיכות התמונה שלך נשארת זהה. 

אינך זקוק לשום מפתח API או שירות צד שלישי כדי להפעיל תוכנית זו. פשוט התקן מגלריית התוספים של WordPress וזה יתחיל לעבוד. זה יכול לחסוך לך מאות KB לכל תמונה, ובכך הוא גם חוסך את רוחב הפס שלך. הם גם מספקים EWWW Image Optimizer Cloud. 

תכונות עיקריות:

 • 100% חינם חיבור.
 • אתה לא צריך ממשק API מפתח להפעלת התוסף הזה.
 • אתה יכול להשתמש בתוסף זה באתר מרובה.
 • זה מייעל את התמונות שלך במהירות והופך את האתר שלך למהיר יותר.

מחיר:

100% חינם. 

# 4 מיטוב

אופטימיזציית התמונות

Optimus הוא תוסף למיטוב תמונות של KeyCdn. זה מקטין את גודל קבצי התמונה שלך ללא שינוי באיכות התמונה. בדרך זו תמונות האתר שלך נטענות במהירות ומשתפרת קידום אתרים

כדי להשתמש ב- Optimus, עליך רק להתקין את התוסף הזה. באמצעות כלים אתה יכול לייעל את כל התמונות מאתר האינטרנט שלך. זה מקטין את גודל הקובץ עד 70% ולשפר את הביצועים. 

לתוסף זה 3 סוגים של תוכנית תמחור- Optimus, מטה Optimus ו Optimus HQ Pro. Optimus היא תוכנית חינמית, כך שתוכלו להשתמש בה ללא עלות. אבל אתה יכול להעלות מקסימום 100 KB תמונות בגודל קובץ. לתוכניות בתשלום אין גבול.

תכונות עיקריות:

 • טוב ל WooCommerce ו צילום אתר אינטרנט.
 • אתה יכול להשתמש ברישיון אחד לכל האתרים שלך.
 • הוא תומך באפליקציות וורדפרס לנייד וכותב Windows Live.

מחיר:

חינם | 19 $ לשנה.

# 5 דמיין את מיטוב התמונות

דמיין את מיטוב התמונות

אם אתה רוצה התוסף הטוב ביותר למיטוב תמונות , אז אתה חייב לנסות דמיין את מיטוב התמונות. דמיין משתמש בכלי דחיסת התמונות המתקדם ביותר שלהם, כך שהתמונות שלך יעברו אופטימיזציה בקלות רבה.

הם משתמשים בשלושה סוגים של שיטת דחיסת תמונות, כלומר רגילה, אגרסיבית ואולטרה. אתה יכול להשתמש בכל אחד מהם. בחירה ברמת השיטה הגבוהה יותר של דחיסה תעניק לך הפחתה בגודל טוב יותר, אך איכות התמונה תקטן מעט. הם דוחסים את פורמטי התמונה הנפוצים ביותר כגון: JPG, PNG ו- GIF. באמצעות תוסף גרסה חינמית תוכלו להעלות מקסימום 2MB קובץ תמונה. אך אין הגבלה של שימוש בתוסף גירסת בתשלום.

דמיין הגדרות

תכונות עיקריות:

 • הם משתמשים בשרת שלהם בכדי לייעל את התמונות שלך, כך שהאתר שלך לא יהיה איטי.
 • אתה יכול להשתמש ב- Imagify בכמה אתרים שאתה רוצה.
 • WooCommerce וגלריית NextGen תואמות. 

מחיר:

חינם | 4.99 $ לחודש.

# 6 קראקן

kraken

קראקן אחד מ תוסף מיטוב התמונות הטוב ביותר עבור וורדפרס, שמתאימה בעיקר לאתר בלוגים של צילום, WooCommerce או Travel. Kraken מאפשרת לך לבצע אופטימיזציה ושינוי גודל תמונת וורדפרס חדשה וקיימת. זה יכול לדחוס JPEG, PNG ו- GIF מונפשים. 

כדי להשתמש בתוסף זה, אתה זקוק לממשק ה- API של כלי האופטימיזציה של Kraken. אתה יכול להשתמש במפתח ה- API של Kraken.io ברבים מהאתר שלך. אתה יכול להעלות ארכיון ZIP על ידי גרירתו לממשק האינטרנט, ואז Kraken יפרק אותו וישפר את כל התמונות שנמצאו בארכיון. ממשק האינטרנט שלהם PRO עם שינוי גודל תמונה וסנכרון-ל–Dropbox.

תוסף זה זמין גם בגרסת ה- Free וגם ב- Pro. הגרסה החינמית מגיעה עם מעט תכונות וגודל קובץ מקסימלי שתוכל להעלות הוא 100 KB. אבל גרסת ה- Pro מאפשרת 32 מגה בייט. גרסת ה- Pro כוללת גישה מלאה לממשק API, Uploader ZIP, שינוי גודל תמונה, אחסון Kraken עננים ועוד רבים …

תכונות עיקריות:

 • מתאים לצילום, WooCemmerce או לכל אתר אינטרנט גדול.
 • הגבלת גודל העלאת הקובץ המרבית היא 32 מגה בייט.
 • Paster URL, מפוצץ עמודים.
 • שינוי גודל תמונה וסנכרון ל- Dropbox.

מחיר:

חינם | 5 $ לחודש / 500 מגה בייט.

# 7 אי-שפיות

אי-שפיות

אי-שפיות זה טוב תוסף כלי האופטימיזציה של וורדפרס. אי-שפיות טובה לכל סוג של אתרים. זה משנה באופן אוטומטי את גודל כל התמונות הענקיות והופך אותן לקטנות מבלי לשנות שום איכות. לאחר ההתקנה, באפשרותך לקבוע את התצורה ברוחב, גובה ואיכות מקסימליים.

Imsanity מספקת גם תכונה של שינוי גודל בכמות גדולה, כך שתוכל לשנות את גודל התמונות שהועלו בעבר.

תכונות עיקריות:

 • סולם באופן אוטומטי תמונות גדולות.
 • זה יכול להמיר BMP קבצים ל- JPG.
 • אתה יכול להגדיר ידנית את הרוחב המרבי, הגובה והאיכות שלו.

מחיר:

חינם.

מסיימים

כולם אוהבים תמונות. תמונות בתוכן שיכולים להיות בדפים או בפוסטים, היא תמיד בחירה טובה. זה עוזר להבין טוב יותר עבור המבקרים שלך. כאשר מבקר מגיע לאתר שלך ומוצא רק טקסט וטקסט, כנראה שהוא עוזב את האתר שלך. מכיוון שהמאמר שלך היה מועיל, אך לא היה מסודר היטב. אז אם אתה מוסיף תמונות, המאמר הופך להיות אטרקטיבי יותר עבור המבקרים שלך. אנחנו יודעים “תמונה אחת שווה אלף מילים”

הוספת תמונות לפוסטים עוזרת תמיד להבין טוב יותר ומהיר. משתמשים יכולים לזכור זמן רב מאוד. יותר מזה, זה גם עוזר להביא תנועה מתמונות של גוגל.

הוספת תמונות באתר היא טובה כאשר היא ממוטבת היטב. מכיוון שאם אינך מבצע אופטימיזציה לתמונות, הדבר יאט את האתר שלך ויגדיל את זמן הטעינה. רבים מהבלוגרים החדשים אינם מבצעים אופטימיזציה לתמונות שלהם והאתר שלהם נעשה איטי מאוד. זה משתמש גם ברוב המשאבים מהאירוח שלך. אז במאמר זה אני כותב בערך 7 התוסף הטוב ביותר למיטוב תמונות עבור וורדפרס. אז אם אינך יודע לבצע אופטימיזציה של תמונות פוטושופ, התוסף הזה יעזור לך לעשות זאת לייעל.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector