7 תוספי הגיבוי הטובים ביותר של וורדפרס משנת 2020

כל אתר אינטרנט זקוק לתוכנית גיבוי אמינה על מנת למנוע ממנו להתחסל, מהפנים באינטרנט במקרה של כישלון קטסטרופלי כגון פרוץ וורדפרס. באתרי וורדפרס, פתרונות גיבוי זמינים בקלות כתוספים ומסייעים בהגנה על קבצי האתר מפני תוכנות זדוניות, פריצות, שגיאות משתמש, קריסות שרת ופקודות רעות בקרב רבים אחרים..


עם זאת, בהיותם רבים ככל שהם, חלקם תוספי גיבוי של וורדפרס אינם יעילים כמו השאר ועשויים לאפשר לך ולאתר שלך לרדת. עליכם לבחור בקפידה את הטובים ביותר בשוק וגם לבחור את אלה שמתאימים לצרכי הגיבוי שלכם.

להלן אנו מדגישים את כמה מהתוספים הפופולריים ביותר וחשוב מכך, הטובים ביותר לגיבוי וורדפרס לאתרי וורדפרס.

7 התוספים הטובים ביותר לגיבוי וורדפרס בהשוואה

1. BackupBuddy

BackupBuddy מספק פיתרון גיבוי מלא של WordPress לאתר. משמעות הדבר היא שאתה יכול לגבות את מסד הנתונים של האתר שלך, כמו גם את כל קבצי ה- WP בפעם אחת. יתר על כן, אם אתה מבצע שינויים מסוימים אשר ישפיעו רק על בסיס הנתונים או רק על הקבצים ותצטרך לבצע גיבוי לפני כן, ניתן להתאים את הגדרת הגיבוי הזו כדי לתת לך את האפשרות לבצע

 • גיבוי בסיסי נתונים בלבד,
 • גיבוי לקובץ בלבד או
 • גיבוי מלא.

לוח מחוונים של גיבוי

ניתן לבצע גיבויים אלה ידנית או אוטומטית באמצעות לוחות זמנים שונים הכוללים שעה, יומית, פעמיים ביום, שבועית, חודשית ורבים אחרים.

קובץ הגיבוי שנוצר נשמר כקובץ zip שניתן להוריד למכשיר שלך.

גיבוי-חבר-צור-גיבוי

מלבד אחסון הגיבוי שלך באופן מקומי, BackupBuddy מאפשר לך לאחסן אותו מרחוק ישירות מהתוסף..

מיקום האחסון המרוחק המומלץ ביותר הוא ה- BackupBuddy Stash. שטח אחסון זה מתארח על ידי BackupBuddy והלקוחות מקבלים 1GB בחינם. ניתן לרכוש שטח אחסון נוסף בפרמיה. מיקומי אחסון מרוחקים אחרים כוללים אמזון S3, גוגל דרייב ודרופבוקס בקרב רבים אחרים.

יעדים מרוחקים גיבוי-מרוחקים

לפעמים עלולות להתרחש שגיאות במהלך הגיבויים ובעיות כאלה זקוקות להתייחסות מיידית (מכיוון שזה כנראה אומר שהגיבוי שלך לא מלא והותיר את האתר שלך פגיע).

לתוסף BackupBuddy יש תכונה של הודעה מיידית המעבירה לך אוטומטית דוא”ל במקרה של שגיאה. ניתן גם להגדיר אותה כך שתשלח אליך התראות בכל פעם שתושלם גיבוי מוצלח.

אשף גיבוי

ImportBuddy הוא כלי הייבוא ​​שבו אתה יכול להשתמש אם אתה צריך לשחזר את אתר WordPress שלך לגיבוי מוצלח קודם (למקרה שמשהו טרגי יתרחש). כלי הייבוא ​​נוח מאוד לשימוש וממש משמש את כל ההרמה והעבודה הכבדות עבורך.

שחזור גיבוי

קבל BackupBuddy Pro

2. UpdraftPlus

UpdraftPlus הוא עוד תוסף גיבוי פופולרי מאוד של וורדפרס – יש לו ממשק משתמש אינטואיטיבי מאוד המאפשר לבצע גיבויים ידניים או אוטומטיים בלחיצה אחת. ניתן לתזמן גיבויים אוטומטיים לאחר זמנים קבועים מוגדרים מראש הכוללים כל 4 שעות, כל 8 שעות, כל 12 שעות, כל יום, שבועי, שבועי וחודשי.

לוח הזמנים של updraftplus

פעולות הגיבוי הללו נרשמות באופן מקיף כך שניתן יהיה להציג שגיאות ואזהרות בלוח הניהול של WordPress וגם לשלוח לכתובת הדוא”ל המנהלית באתר שלך..

תוסף זה תואם להתקנות וורדפרס מרובות אתרים, ומאפשר לך לגבות אתרים מרובים בו זמנית. זה גם מאפשר לך לשחזר אתרים בודדים ברשת, מבלי להשפיע על השאר – תכונה שימושית מאוד במקרה שחלק מהאתרים ברשת נכשלים בעוד שהאחרים ממשיכים לעבוד נכון.

לוח הבקרה של הגיבוי והשחזור ממוקם בנוחות על לוח המחוונים של הרשת, ומאפשר לך גישה נוחה ונוחה לניהול אתרי האינטרנט המרובים שלך.

updraft-multisite

ל- UpdraftPlus יש תכונת הגירה המאפשרת לשכפל ולהעביר את כל אתר WordPress שלך לדומיין חדש. זה אפשרי מכיוון שהפלאגין יכול גם לגבות קבצים ומסדי נתונים שאינם של וורדפרס, ומאפשר לבצע הגירה מלאה בקלות ובלי צורך בהתערבות אחרת..

שיבוט updraftplus

התוסף נותן לך אפשרות לאחסן גיבויים באחסון הכספת הביתית (עם 1GB בחינם ללקוחותיה) או להשתמש באפשרויות אחסון מרחוק אחרות כמו Google Drive, Dropbox, Amazon S3 ו- Rackspace.

updraftplus-remotestorage

קבל תוסף גיבוי של UpdraftPlus

3. גיבוי WP-DB

תוסף הגיבוי בוורדפרס זה הוא גיבוי שונה מאלו שלמעלה. זה מאפשר לך לגבות את טבלאות בסיס הנתונים שלך כמו גם טבלאות אחרות במסד הנתונים שלך, שאפשר לבחור בהן כחלק מהגיבוי..

wp-db-backup-select-tables

זה נותן לך אפשרות לשלוח את הגיבוי לדפדפן שלך להורדה למכשיר שלך או לשלוח דוא”ל את קובץ הגיבוי לכתובת הניהול של WordPress שלך..

קובץ גיבוי דוא

ניתן לתזמן את הגיבויים הללו בשעות קבועות מוגדרות מראש הכוללות שעה, יום, פעמיים ביום ושבועית. אם אינך זקוק לגיבויים, אתה יכול להשבית את התהליך על ידי בחירת האפשרות “לעולם” תחת אפשרויות התזמון.

גיבוי מתוזמן

הדבר הטוב עם התוסף הזה הוא שהוא בחינם לחלוטין. כמובן שזה מוגבל לספק גיבויים לטבלאות בסיס הנתונים שלך בלבד – אבל זה תוסף נהדר וחזק ששומר על גודל הגיבויים קטן תוך שמירה על החלק החשוב ביותר ב- WP – התוכן שלך.

הורד תוסף WP-DB-Backup

4. BlogVault

מלבד תכונות גיבוי והעברה כמו אלה של התוספים שהוזכרו לעיל, BlogVault אפילו עושה קצת יותר.

זהו תוסף הגיבוי האידיאלי לבדיקת שינויים חדשים או כל תכונה חדשה באתר שלך. זה מאפשר לך ליצור אתר שלב ללא עלות נוספת. בעיקרון זה נותן לך פלטפורמה לבחון נושאים ותוספים חדשים כמו גם עדכוני ערכות נושא ותוספים מבלי להשפיע על האתר החי..

אתר הבלוג-בולט

לאחר בדיקת התכונות החדשות האלו, תוכלו לדחוף את השינויים הרצויים לאתר החי שלכם מאתר הבמה, מה שהופך אותו לנוח מאוד לשימוש.

המשימה העיקרית שלה (מתן גיבויים) נעשית בצורה חכמה מאוד ומאורגנת מאוד. ניתן לאחסן גיבויים באופן הדרגתי, כלומר, שינויים חדשים מסונכרנים באופן הדרגתי לגיבוי האחרון. זה מקטין באופן דרסטי את שטח האחסון הנדרש לשמירת הגיבויים. תכונת הגיבוי האוטומטית נותנת את חותמות התאריך והשעה המאפשרת לאחסן גיבויים אלה בצורה מסודרת מאוד, מישן לחדש, למשך עד 365 יום..

blogvault-history

בעיות אירוח, פריצות וקריסות שרתים ותקלות קטסטרופליות אחרות לא אמורות להדאיג אותך מכיוון ש Blogvault מציעה תהליך שחזור מהיר מאוד של אתרים ממיקומי הגיבוי העצמאיים (Google Drive, Amazon S3, Dropbox וכו ‘). זה גם נותן לך תכונה העברה קלה מאוד לשימוש ללא עלות נוספת. זה עושה את זה מאוד נוח למקרה שתרצה לעבור למארח אחר. אפילו השימוש ב- BlogVault באמצעות WPEngine הוא תוסף ההגירה שלהם כברירת מחדל.

blogvault-remote

בדוק את תוסף הגיבוי של BlogVault

5. גיבוי וורדפרס ל- Dropbox

כפי שהשם מרמז, תוסף גיבוי זה נועד בעיקרו לתת לך גיבויים ושחזור של Dropbox ללא הגבלה וכן גיבויים ושחזורים מקומיים ללא הגבלה. משמעות הדבר היא שאתה יכול ליצור גיבויים אוטומטיים מלאים, הכוללים את מסד הנתונים של האתר וקבצי וורדפרס באחסון מקומי או ב- Dropbox. לאחר מכן ניתן להשתמש באלה לשחזור אם אתר האינטרנט שלך נתקל בבעיה כלשהי.

wordpress-backup-to-dropbox

לתוסף יש דיווחי דוא”ל אוטומטיים המודיעים לך על מצב הגיבוי ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

יש לו מנהל אתר המאפשר לך להעתיק, לשכפל או להעביר אתרים. משמעותם של אותם הדברים היא למעשה אותו הדבר ומקלה על העברת ההקבצים של WordPress מדומיין לתחום, וניתן למצוא אותם בלוח המחוונים של התוסף..

מלבד ביצוע גיבויים, תוסף זה מצויד בתכונת אופטימיזציה המשפרת את ביצועי מסד הנתונים באתר שלך בעת ביצוע גיבויים. הוא גם מנסה לתקן שגיאות במאגר נתונים, עם אפשרות להצליח אם השגיאה אינה גדולה מדי.

אפשרויות נוספות-Dropbox

הורד גיבוי & שחזר את התוסף של Dropbox

6. מעתק

כמה תוספי גיבוי של וורדפרס מאפשרים לך להעביר את האתר שלך אך המשתמשים שלך עשויים לחוות זמן השבתה בתהליך. מעתק מאפשר לך להעביר, לשכפל או להעביר את אתרי האינטרנט שלך לשם דומיין או מארח חדש ללא השבתה כלל. זוהי תכונה חשובה באמת עבור אתרים עמוסים מכיוון שכל השבתה פירושה הפסד בהכנסות.

משכפל

מעתק יכול גם לשכפל אתר חי לאזור הבמה, ולתת לך פלטפורמה לבחינת נושאים חדשים ולניסוי תוספים חדשים מבלי להשפיע על האתר החי. לאחר שניסינו את התכונות החדשות, ניתן לדחוף את השינויים הרצויים לאתר החי בקלות ובמהירות. התוסף מאפשר לך גם למשוך את כל האתר החי למארח מקומי להמשך פיתוח.

כשמדובר בגיבויים, Duplicator יכול לבצע גיבויים מתוזמנים, אותם ניתן לאחסן בכמה אתרי אחסון מרוחקים כמו Dropbox, Google Drive, Amazon S3 ו- FTP. תכונת גיבוי זו משופרת על ידי מאפיין התראה שמודיע לך מייד על בעיה שמתרחשת למשל כאשר יש פסק זמן וגם כאשר הגיבוי הושלם, באמצעות דואר אלקטרוני..

חבילות בנייה

קבל מעתק Pro 

ז. BackWPUp

הגרסה החינמית של BackWPUp מוגבלת למדי. גרסת המקצוענים, עם זאת, מצוידת במלואה עם תכונות שימושיות מאוד. זה זמין בחמש חבילות פרימיום הכוללות גרסת סטנדרט, גרסת עסק, גרסת מפתח, גרסת Supreme וגרסת סוכנות. הגורמים המבדילים בין חבילות הפרימיום הללו הם העלויות ומספר הדומיינים שכל אחד מהם יכול לתמוך. מלבד זאת, הם דומים למדי מבחינת התכונות שהם מציעים.

גיבוי

כל גרסה מעניקה לך אפשרות לבצע גיבויים מלאים למסדי נתונים או לגיבויים מלאים באתר (מסד נתונים בתוספת קבצי WP).

משימות גיבוי

זה גם נותן לך את האפשרות לשמור גיבויים אלה במיקומי אחסון מרוחקים כמו Dropbox, Amazon S3, Microsoft Azure, Rackspace ו- SugarSync. זה יכול גם לספק גרסה להורדה דרך הדפדפן או לשלוח אותה לכתובת הניהול של WordPress שלך.

שמירה-גיבוי יעד

ניתן להגדיר את התוסף לשליחת דוח יומן של תהליך הגיבוי דרך כתובת הניהול, מה שמאפשר לך לפתור שגיאות גיבוי שעלולות להתרחש..

שלח קבצי יומן

זה תומך במספר אתרים, כלומר אתה יכול לבצע גיבויים כמו גם לשחזר אתרים רבים בו זמנית. זה יכול גם לבצע בדיקות בסיס נתונים עבור מספר האתרים ולהתריע בפניך על כל שגיאה שמתגלה.

לקוחות Premium BackWPUp משיגים את היתרון של תמיכה בהתאמה אישית וזה מועיל מאוד למקרה שהם יתקעו בעת השימוש בתוסף.

בדוק את תוסף הגיבוי של BackWPUP

סיכום

יתכן ששירות הגיבוי של המארח שלך לא מספיק כדי להבטיח את זמינות האתר שלך – במיוחד אם יש כשל קטסטרופלי. יתרה מכך, לעולם אל תסתמך רק על הגיבויים של המארח שלך, מכיוון שבריאות האתר שלך היא באחריותך. לכן השימוש באחד מהתוספים הגיבויים של וורדפרס הוא חלק חיוני בתחזוקת האתר שלך. הם יכולים פשוטו כמשמעו לחסוך את ערך העבודה שלך במחיר שווה לכל נפש, והיא אחת ההוצאות המוצדקות ביותר בקשר לאתר שלך.

איזה תוסף גיבוי של וורדפרס אתה משתמש, דווח לנו בקטע התגובות.

מאמרים קשורים,

 • כיצד להעביר את אתר וורדפרס שלך למארח חדש ללא השבתה
 • 5 התוספים הטובים ביותר להעברת וורדפרס להעברת בטוח של אתר וורדפרס למארח חדש
 • 7 התוספים הטובים ביותר של Google AdSense עבור וורדפרס [מהדורת 2017]
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map