7 התוספים הטובים ביותר של Google AdSense עבור וורדפרס [מהדורת 2020]

אם יש לך אתר, כנראה ששמעת על Google AdSense. AdSense היא רשת הפרסום הגדולה ביותר. מיליוני מנהלי אתרים מציגים מודעות מסוגים שונים באתרי האינטרנט שלהם ומרוויחים הרבה כסף.


אבל קשה מאוד למתחילים בוורדפרס להוסיף מודעות Google AdSense ב- WordPress, במיוחד כשמישהו לאחרונה התחיל את הבלוג שלהם. לדוגמה, משתמש מעוניין להציג מודעות בתוך פוסט בלוג או בכל דף, ואז זה די מבלבל עבור המשתמש מכיוון שברירת המחדל וורדפרס אינה מספקת אפשרות להכניס מודעות לפרסום או לדף. במקרה זה, אתה צריך להשתמש תוסף Google AdSense עבור וורדפרס.

מדוע להשתמש בתוסף AdSense של וורדפרס?

הכנסת קוד AdSense לפוסטים בוורדפרס היא עבודה קשה וארוכה זמן. ללא תוסף AdSense, עליך להכניס קוד זה באופן ידני לכל פוסט ודף ואינך יכול להציג מודעות במקום הרצוי לך. אתה בטח יודע שמיקום המודעות חשוב להגדלת העלות וההכנסה לקליק של AdSense. 

כעת תראו כיצד נראה קוד AdSense,

(adsbygoogle = windows.adsbygoogle || []). לדחוף ({});

[* זהו קוד AdSense לדוגמא]

אז באמצעות א תוסף וורדפרס AdSense, אתה יכול להציג בקלות כל סוג של מודעות באתר שלך בכל מקום. אז במאמר זה אכתוב על 7 התוספים הטובים ביותר של Google AdSense עבור וורדפרס.

התוספים הטובים ביותר של Google AdSense עבור וורדפרס

מספר 1. מציג מודעות

תוסף להכנסת מודעות

Inserter Ad הוא התוסף הטוב ביותר לניהול מודעות עבור WordPress. תוסף זה תומך בכל מיני מודעות כולל AdSense ואמזון. זה מושלם גם להצגת מודעות קניות מקוריות בהקשר ולבאנרים מסתובבים.

אתה יכול להוסיף כל סוג של מודעות ב- 16 עמדות שונות. עליך לספק את קוד המודעות שלך לחסימה של תוסף זה ולבחור היכן ברצונך להציג את המודעות באתר שלך. לאחר מכן הוא יכניס מודעות באופן אוטומטי לכל פוסט או עמוד.

מציג מודעות

מוסיף מודעות מספק גם אפשרויות רבות להכניס קוד HTML, CSS או JavaScript בדף שלך. אתה יכול גם לראות את התצוגה המקדימה של הקוד לפני שאתה מציב אותו באתר שלך. זה תומך גם עבור דפי AMP.

תוסף זה זמין גם בגרסת ה- PRO שמגיעה עם תכונות נוספות נוספות. אתה יכול להשתמש בעד 64 חסימות מודעות הכוללות, אתה יכול להשתמש בעורך הדגשת תחביר, תיוג GEO ברמת הארץ, איתור מכשירים. חוץ מזה, אתה יכול להוסיף את המודעות שלך במיקומים דביקים, כך שמודעות העמודים שלך לא ינועו כאשר הדף גולל. יותר מכל התוסף הזה נהדר להכניס מודעות מרובות לאתר שלך בקלות.

מס ‘2. WP Quads
WP Quads

WP Quads הוא עוד נהדר תוסף Google AdSense המאפשר לך להציג מודעות מרובות בתוכן האתר שלך. יש לו דירוג 4.9 מתוך 5 והוא השתמש ביותר מ 100,000 אתרי אינטרנט. תוסף AdSense זה לוורדפרס בנוי עם קוד סולידי ומתוחזק ומעודכן כך שיהיה תואם לכל גרסאות הוורדפרס הקרובות והוא תומך בכל סוגי הנושאים של וורדפרס..

באמצעות תוסף זה תוכלו להוסיף 9 מודעות במיקומים שונים. כברירת מחדל, תוסף זה מגביל את שלוש מודעות AdSense לפי מדיניות AdSense.

דוגמה למודעות WP Quads

מהגדרות התוסף אתה יכול להקצות את מיקום מודעות Google לתחילת ההודעה, אמצע הפוסט, סוף הפוסט ובין כל פסקה. אתה יכול גם להגדיר תנאי נראות ולהציג או להסתיר מודעות בהתבסס על סוג הודעה או תפקידי משתמש.

הוא תומך בכל סוג של מודעות כולל אמזון ותוכלו להציג 10 מודעות מקסימאליות בווידג’טים של עמוד ובסרגל הצד.

3. הכנס WP

הכנס WP

WP Insert הוא עוד תוסף נהדר של גוגל אדסנס וורדפרס. שלא כמו תוספים אחרים של AdSense של גוגל, WP Insert מספקת תכונה לבדיקת A-B כך שניתן יהיה להגדיר רשתות מודעות מרובות להצגת מודעות מהרשת השונה. בדרך זו תוכלו להציג מודעות רשת שונות ולהרוויח יותר כסף.

אתה יכול להוסיף בקלות מודעה מעל תוכן הפוסט, באמצע תוכן הפוסט, מתחת לתוכן הפוסט, מימין ומשמאל לתוכן הפוסט.

4. מודעות מתקדמות
מודעות מתקדמות

מודעות מתקדמות הוא אחד מהתוספים הטובים ביותר למנהל מודעות עבור וורדפרס. באמצעות תוסף זה אתה יכול לנהל את המודעות שלך, ליצור סיבוב מודעות ולהכניס מודעות לפוסטים והדפים בבלוג שלך. אתה יכול ליצור באנרים ומודעות קבוצתיות בקלות כדי ליצור סיבובי מודעות. לדוגמה, אם אתה מפרסם פוסט בבלוג, אתה יכול לקבוע תאריך למועד הפרסום של המודעה. אז המודעה תוצג לאחר פרסום הפוסט.

באמצעות מודעת Google AdSense, אתה יכול גם להציג מודעות רשת אחרות, למשל Clickbank, Chitika, Amazon ואחרות חלופות אחרות של Google AdSense..

מהגדרות הפלאגין, באפשרותך להשבית את כל המודעות ב- frontend ו- 404 עמודים. תוסף זה מאפשר לך גם להגדיר תנאי אורח כך שתוכל להציג או להסתיר מודעות בהתקנים.

5. AdSense Speed ​​Sense

מהירות AdSense

AdSense Speed ​​Sense הוא אחד התוספים הטובים ביותר לניהול מודעות WordPress. באמצעות תוסף זה אתה יכול להכניס במהירות את Google AdSense לבלוג שלך. תוסף זה מספק מיקומי מודעות גמישים ותוכל להוסיף מודעות באופן ספציפי או באופן אקראי בכל מקום בפוסט. אתה יכול להוסיף מודעות במקומות שונים, למשל תחילת הפוסט, אמצע הפוסט, סוף הפוסט, בין פסקה ואחרי תג ‘עוד’..

תוסף זה תואם רק ל- Google AdSense בלבד, כך שתוכל להשתמש בו רק אם אתה משתמש ב- AdSense בבלוג שלך. כדי להתקין תוסף זה, עליך לספק את מזהה בעל האתר שלך ב- AdSense. לאחר מכן תוכל להפעיל מודעות בדף הבית, בדפי הקטגוריות ואפילו בתגיות. אתה יכול גם להסתיר מודעות במחשב שלך כדי למנוע קליקים בטעות על המודעות שלך.

6. הוסף מודעות פוסט

הוסף מודעות פוסט

הוספת מודעות לפרסום היא תוסף וורדפרס של גוגל אדסנס פשוט מאוד המאפשר להכניס מודעות פוסט באופן אוטומטי לכל פוסט ודף. מהגדרות התוסף, תוכלו לבחור להוסיף מודעות פוסט לפני תוכן, אחרי תוכן ואחרי מספר פסקאות שצוין. לדוגמה, אם תוסיף מודעה לפני התוכן שלך, היא תציג מודעות אוטומטית לפני התוכן בכל פוסט.

בדומה לפלאגינים אחרים של AdSense של גוגל, הוא גם תומך בסוגים שונים של מודעות ופשוט ליישם מודעות באתר שלך.

7. מנהל מודעות Google AdSense

מנהל מודעות Google AdSense

מנהל AdSense Als של גוגל הוא אחד הפשוטים ביותר תוסף Google AdSense עבור וורדפרס. זה מגיע עם ממשק פשוט מאוד שתוכל להוסיף בקלות מודעות לתוכן האתר שלך. לאחר התקנת תוסף זה, עבור אל לוח המחוונים למנהל המערכת של WordPress ואז הגדרות> גוגל אדסנס. משם אתה יכול לנהל את המודעות שלך ולהגדיר מיקומי מודעות.

לתוסף זה יש רק 3 משבצות מודעות ותוכלו להכניס מודעות Google AdSense בפוסטים, בדפים, בדף הבית ובין פסקאות.

סיכום

אם אתה משתמש ב- AdSense או במודעות רשת אחרות בבלוג שלך ב- WordPress, עליך להשתמש בתוסף Google AdSense עבור WordPress. על ידי שימוש בתוסף לניהול מודעות, אתה יכול להכניס בקלות כל סוג של מודעות או באנר לתוכן שלך. זה ללא טרחה ופשוט זקוק להגדרה חד פעמית. ואז המודעות יופיעו באופן אוטומטי בפוסט הבלוג שלך. אז במאמר זה כתבתי בערך 7 התוספים הטובים ביותר של Google AdSense עבור וורדפרס.

להלן מאמרים נוספים בוורדפרס שאולי תרצו,

 • כיצד לבדוק ולתקן קישורים שבורים בוורדפרס
 • כיצד להתקין תוסף WordPress SEO של Yoast SEO (מהדורת 2017)
 • 20 חייבים לכלול תוספי וורדפרס לאתר הבלוג שלך
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map