7 labākie 2020. gada WordPress rezerves spraudņi

04.06.2020
PLUGINS '7 labākie 2020. gada WordPress rezerves spraudņi
0 12 мин.

Katrai vietnei ir nepieciešams uzticams rezerves plāns, lai tā netiktu iznīcināta un netiktu iznīcināta tīmeklī tādas katastrofiskas kļūmes gadījumā kā uzlauzts WordPress. WordPress vietnēm rezerves risinājumi ir viegli pieejami kā spraudņi un daudzu citu starpā palīdz aizsargāt jūsu vietnes failus no ļaunprātīgas programmatūras, uzlaušanas, lietotāju kļūdām, servera avārijām un sliktām komandām.


Tomēr, būdami tik daudz, cik ir, daži WordPress rezerves spraudņi nav tik efektīvas kā pārējās, un, iespējams, jūs un jūsu vietni pazeminās. Jums rūpīgi jāizvēlas labākie tirgū un jāizvēlas tie, kas ir piemēroti rezerves kopiju vajadzībām.

Zemāk mēs izceļam dažus no populārākajiem un, vēl svarīgāk, labākajiem WordPress rezerves spraudņiem WordPress vietnēm.

Salīdzināti 7 labākie WordPress rezerves spraudņi

1. BackupBuddy

BackupBuddy nodrošina pilnu WordPress vietnes dublējuma risinājumu. Tas nozīmē, ka vienā piegājienā varat dublēt gan savas vietnes datu bāzi, gan visus citus WP failus. Turklāt, ja jūs veicat dažas izmaiņas, kas ietekmēs tikai datu bāzi vai tikai failus, un pirms tam jums jādara dublējums, šo dublējuma iestatījumu var pielāgot, lai dotu jums iespēju veikt

 • tikai datu bāzes dublējums,
 • tikai faila dublējums vai
 • pilna dublējumkopija.

dublējumkopijas informācijas panelis

Šīs dublēšanas var veikt manuāli vai automātiski, izmantojot dažādus grafikus, kas ietver stundu, dienu, divas reizes dienā, nedēļu, mēnesi un daudzus citus.

Iegūtais dublējuma fails tiek saglabāts kā zip fails, ko var lejupielādēt ierīcē.

backup-draugs-izveidot-backup

Papildus rezerves kopijas glabāšanai lokāli, BackupBuddy sniedz jums iespēju to glabāt attālināti tieši no spraudņa..

Ieteicamākā attālās uzglabāšanas vieta ir BackupBuddy Stash. Šo krātuves vietu uzņem BackupBuddy, un klienti saņem 1 GB bezmaksas. Papildu uzglabāšanas vietu var iegādāties par piemaksu. Starp citām attālās glabāšanas vietām ir Amazon S3, Google Drive un Dropbox.

backupbuddy-tālvadības-galamērķi

Dažreiz dublēšanas laikā var rasties kļūdas, un šādām problēmām ir jāpievērš tūlītēja uzmanība (jo tas, iespējams, nozīmē, ka dublējums nav pilnīgs, tāpēc vietne ir neaizsargāta).

BackupBuddy spraudnim ir tūlītējas paziņošanas funkcija, kas jebkuras kļūdas gadījumā automātiski nosūta jums e-pastu. To var arī konfigurēt, lai nosūtītu jums paziņojumus ikreiz, kad ir pabeigta veiksmīga dublēšana.

dublējumkopijas vednis

ImportBuddy ir importēšanas rīks, kuru varat izmantot, ja jums ir jāatjauno WordPress vietne ar iepriekšējo veiksmīgo dublējumu (ja notiek kaut kas traģisks). Importēšanas rīks ir ļoti viegli lietojams, un tas burtiski visu smago celšanu un darbu jūsu labā veic.

dublējumkopijas atjaunošana

Iegūstiet BackupBuddy Pro

2. UpdraftPlus

UpdraftPlus ir vēl viens ļoti populārs WordPress rezerves spraudnis – tam ir ļoti intuitīvs lietotāja interfeiss, kas ļauj ar vienu klikšķi veikt manuālas vai automātiskas dublējumkopijas. Automātisko dublēšanu var plānot pēc noteiktiem iepriekš iestatītiem laikiem, kas ietver ik pēc 4 stundām, ik pēc 8 stundām, ik pēc 12 stundām, katru dienu, nedēļu, katru nedēļu un mēnesi.

updraftplus-grafiks

Šīs dublēšanas darbības tiek visaptveroši reģistrētas, lai visas kļūdas un brīdinājumus varētu parādīt WordPress administratora panelī un nosūtīt arī uz jūsu vietnes administratora e-pasta adresi.

Šis spraudnis ir savietojams ar WordPress vairāku vietņu instalēšanu, ļaujot dublēt vairākas vietnes vienlaikus. Tas arī ļauj atjaunot atsevišķas vietnes tīklā, neietekmējot pārējās – ļoti noderīga funkcija gadījumā, ja dažas tīkla vietnes neizdodas, bet citas turpina darboties pareizi.

Dublēšanas un atjaunošanas vadības panelis ir ērti novietots tīkla informācijas panelī, nodrošinot ērtu un ērtu piekļuvi vairāku vietņu pārvaldībai.

updraft-multisite

UpdraftPlus ir migrētāja funkcija, kas ļauj jums klonēt un pārvietot visu WordPress vietni uz jaunu domēnu. Tas ir iespējams, jo spraudnis var arī dublēt failus un datubāzes, kas nav WordPress, ļaujot viegli un bez jebkādas citas iejaukšanās veikt pilnīgu migrēšanu..

updraftplus-klons

Spraudnis dod jums iespēju vai nu saglabāt dublējumus savā iekšējā velvju krātuvē (ar 1 GB klientiem ir bezmaksas), vai izmantot citas attālās glabāšanas iespējas, piemēram, Google Drive, Dropbox, Amazon S3 un Rackspace.

updraftplus-Remotestorage

Iegūstiet UpdraftPlus rezerves spraudni

3. WP-DB-dublēšana

Šis WordPress rezerves spraudnis ir atšķirīgs no iepriekšminētajiem. Tas ļauj jums dublēt galvenās datu bāzes tabulas, kā arī citas datu bāzes tabulas, kuras pēc izvēles var atlasīt kā daļu no dublējuma..

wp-db-backup-select-tables

Tas dod jums iespēju nosūtīt dublējumu uz jūsu pārlūkprogrammu lejupielādei uz jūsu ierīci vai nosūtīt dublējuma failu pa e-pastu uz jūsu WordPress administratora adresi..

e-pasts-rezerves fails

Var plānot, ka šīs dublēšanas notiek noteiktos iepriekš iestatītos laikos, ieskaitot stundu, dienu, divreiz dienā un nedēļā. Ja jums nav vajadzīgas dublējumkopijas, varat atspējot procesu, vienkārši plānošanas opcijās atlasot opciju “nekad”.

plānotā dublēšana

Laba lieta ar šo spraudni ir tā, ka tas ir pilnīgi bez maksas. Protams, tas aprobežojas ar dublējumu nodrošināšanu tikai jūsu datu bāzes tabulām, taču tas ir lielisks jaudīgs spraudnis, kas samazina dublējumu lielumu, vienlaikus saglabājot vissvarīgāko WP daļu – jūsu saturu.

Lejupielādējiet spraudni WP-DB-Backup

4. BlogVault

Papildus dublēšanas un migrācijas funkcijām, piemēram, iepriekšminētajiem spraudņiem, BlogVault pat dara nedaudz vairāk.

Tas ir ideāls rezerves spraudnis jaunu izmaiņu vai jaunu iespēju pārbaudei jūsu vietnē. Tas ļauj jums izveidot pieturvietu vietni bez papildu maksas. Būtībā tas dod jums platformu jaunu motīvu un spraudņu pārbaudei, kā arī motīvu un spraudņu atjauninājumiem, neietekmējot tiešsaistes vietni.

blogvault-inscenēšanas vietne

Pēc šo jauno funkciju izmēģināšanas no iestudēšanas vietnes varat ieviest vēlamās izmaiņas savā aktīvajā vietnē, padarot to par ļoti ērtu lietošanu.

Tās galvenais uzdevums (rezerves kopiju nodrošināšana) tiek veikts ļoti gudri un ir ļoti organizēts. Dublējumus var saglabāt pakāpeniski, tas nozīmē, ka jaunas izmaiņas tiek pakāpeniski sinhronizētas ar visjaunāko dublējumu. Tas krasi samazina uzglabāšanas vietu, kas nepieciešama dublējumu saglabāšanai. Automātiskās dublēšanas funkcija dod datuma un laika spiedogus, kas ļauj šos dublējumus ļoti organizētā veidā glabāt no vecā līdz jaunam līdz 365 dienām..

emuāru vēsture

Hostinga problēmas, hakeri un serveru avārijas un citas katastrofiskas kļūmes jums nevajadzētu uztraukties, jo Blogvault piedāvā ļoti ātru vietņu atkopšanas procesu no neatkarīgajām dublējuma vietām (Google Drive, Amazon S3, Dropbox utt.). Tas arī dod jums ļoti ērti lietojamu migrācijas funkciju bez papildu maksas. Tas padara to ļoti ērti gadījumā, ja vēlaties pārslēgties uz citu resursdatoru. Pat WPEngine izmantot BlogVault ir viņu noklusējuma migrācijas spraudnis.

blogvault-remote

Pārbaudiet BlogVault rezerves spraudni

5. WordPress dublēšana Dropbox

Kā norāda nosaukums, šis rezerves spraudnis galvenokārt ir paredzēts, lai sniegtu jums neierobežotu Dropbox dublējumu un atjaunošanu, kā arī neierobežotu vietējo dublējumu un atjaunošanu. Tas nozīmē, ka vietējā vai Dropbox krātuvē var izveidot pilnībā automatizētas dublējumus, kas ietver vietnes datu bāzi un WordPress failus. Pēc tam tos var izmantot atjaunošanai, ja jūsu vietnē rodas kādas problēmas.

WordPress-backup-to-dropbox

Spraudnim ir automatizēti e-pasta ziņojumi, kas tieši informē jūsu iesūtnē par rezerves statusu.

Tam ir vietņu pārvaldnieks, kas ļauj kopēt, klonēt vai migrēt vietnes. Tie būtībā nozīmē to pašu un padara diezgan vienkāršu WordPress failu pārvietošanu no viena domēna uz citu, un tie ir atrodami spraudņa informācijas panelī..

Papildus dublējumiem šis spraudnis ir aprīkots ar optimizācijas funkciju, kas uzlabo jūsu vietnes datu bāzes veiktspēju, veicot dublējumus. Tas arī mēģina labot visas datu bāzes kļūdas ar iespēju gūt panākumus, ja kļūda nav pārāk liela.

papildus iespējas-dropbox

Lejupielādēt dublējumu & Atjaunot spraudni Dropbox

6. Kopētājs

Daži WordPress rezerves spraudņi ļauj jums migrēt vietni, taču jūsu lietotāji šajā procesā var piedzīvot zināmu dīkstāvi. Kopētājs ļauj pārvietot, klonēt vai migrēt vietni (-es) uz jaunu domēna vārdu vai resursdatoru, bez dīkstāves. Šī ir patiešām svarīga aizņemto vietņu funkcija, jo jebkura dīkstāve nozīmē zaudētus ienākumus.

kopētāju

Kopētājs var arī klonēt vietni tiešraidē pieturvietā, nodrošinot platformu jaunu motīvu pārbaudei un jaunu spraudņu izmēģināšanai, neietekmējot tiešo vietni. Pēc jaunu funkciju izmēģināšanas vēlamās izmaiņas viegli un ātri var atgriezt aktīvajā vietnē. Spraudnis arī ļauj visu aktīvo vietni novirzīt vietējam resursdatoram tālākai attīstībai.

Runājot par dublēšanu, kopēšanas mašīna var veikt ieplānotas dublējumkopijas, kuras var uzglabāt vairākās attālās glabāšanas vietnēs, piemēram, Dropbox, Google Drive, Amazon S3 un FTP. Šo dublēšanas funkciju uzlabo paziņošanas funkcija, kas, izmantojot e-pastu, nekavējoties paziņo, ka rodas problēma, piemēram, kad ir noildze, kā arī tad, kad dublējums ir pabeigts..

celtniecības paketes

Iegūstiet kopētāju Pro 

7. BackWPUp

BackWPUp bezmaksas versija ir diezgan ierobežota. Pro versija tomēr ir pilnībā aprīkota ar ļoti noderīgām funkcijām. Tas ir pieejams 5 premium paketēs, kas ietver standarta versiju, biznesa versiju, izstrādātāja versiju, augstākās versijas un aģentūras versiju. Atšķirīgie faktori starp šīm piemaksu paketēm ir izmaksas un domēnu skaits, kurus katrs var atbalstīt. Bez tam, tie ir diezgan līdzīgi piedāvāto funkciju ziņā.

dublējums

Katra versija dod jums iespēju veikt pilnīgu datubāzes dublēšanu vai pilnīgu vietņu dublēšanu (datu bāze plus WP faili).

dublējumkopijas-uzdevumi

Tas arī dod jums iespēju saglabāt šos dublējumus attālās glabāšanas vietās, piemēram, Dropbox, Amazon S3, Microsoft Azure, Rackspace un SugarSync. Tas var arī nodrošināt lejupielādējamu versiju caur pārlūkprogrammu vai nosūtīt to uz jūsu WordPress administratora adresi.

saglabāt-rezerves-mērķis

Spraudni var konfigurēt, lai nosūtītu dublējuma procesa žurnāla ziņojumu, izmantojot administratora adresi, ļaujot novērst visas iespējamās dublējuma kļūdas..

sūtīt-log-failus

Tas atbalsta vairākas vietnes, kas nozīmē, ka varat veikt dublēšanu, kā arī atjaunot daudzas vietnes vienlaikus. Tas var arī veikt datu bāzu pārbaudes vairākās vietnēs un brīdināt par visām atklātajām kļūdām.

Premium BackWPUp klienti saņem personalizēta atbalsta priekšrocības, un tas ir ļoti izdevīgi, ja viņi iestrēgst, izmantojot spraudni.

Pārbaudiet BackWPUP dublējuma spraudni

Secinājums

Jūsu resursdatora rezerves pakalpojums, iespējams, nav pietiekams, lai garantētu jūsu vietnes pieejamību – īpaši, ja notiek katastrofāla kļūme. Turklāt jums nekad nevajadzētu paļauties tikai uz sava resursdatora dublējumiem, jo ​​jūsu vietnes veselība ir jūsu atbildība. Tāpēc viena no šiem WordPress rezerves spraudņu izmantošana ir būtiska jūsu vietnes uzturēšanas sastāvdaļa. Tie burtiski var ietaupīt jūsu dzīvības vērts darbu par ļoti pieņemamu cenu, un tie ir vieni no visvienkāršāk pamatotajiem izdevumiem, kas saistīti ar jūsu vietni.

Kādu WordPress rezerves spraudni jūs izmantojat, paziņojiet mums komentāru sadaļā.

Saistītie raksti,

 • Kā migrēt savu WordPress vietni jaunā saimniekdatorā bez dīkstāves
 • 5 labākie WordPress migrācijas spraudņi, lai WordPress vietni droši pārvietotu uz jauno resursdatoru
 • 7 labākie WordPress Google AdSense spraudņi [2017. gada izdevums]
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector