7 labākie Google AdSense spraudņi WordPress [2020. gada izdevums]

04.06.2020
PLUGINS '7 labākie Google AdSense spraudņi WordPress [2020. gada izdevums]
0 8 мин.

Ja jums pieder vietne, iespējams, esat dzirdējis par Google AdSense. AdSense ir lielākais reklāmas tīkls. Miljoniem tīmekļa pārziņu savās vietnēs rāda dažāda veida reklāmas un nopelna daudz naudas.


Bet WordPress iesācējiem ir ļoti grūti pievienot Google AdSense reklāmas WordPress, it īpaši, ja kāds nesen sāka savu emuāru. Piemēram, lietotājs vēlas rādīt reklāmas emuāra ierakstā vai jebkurā lapā, tad tas lietotājiem ir diezgan mulsinošs, jo pēc noklusējuma WordPress nenodrošina iespēju ievietot reklāmas sludinājumā vai lapā. Šajā gadījumā jums ir jāizmanto Google AdSense spraudnis WordPress.

Kāpēc izmantot WordPress AdSense spraudni??

AdSense koda ievietošana WordPress ziņās ir grūts un laikietilpīgs darbs. Bez AdSense spraudņa jums šis kods ir manuāli jāievieto katrā ierakstā un lapā, un jūs nevarat rādīt reklāmas vēlamajā vietā. Jūs droši vien zināt, ka reklāmas atrašanās vieta ir svarīga, lai palielinātu AdSense MPK un ieņēmumus. 

Tagad apskatiet, kā izskatās AdSense kods,

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []). push ({});

[* Šis ir AdSense koda paraugs]

Tātad, izmantojot WordPress AdSense spraudnis, jūs savā vietnē varat viegli parādīt jebkāda veida reklāmas jebkurā vietā. Tātad šajā rakstā es uzrakstīšu par 7 labākajiem WordPress Google AdSense spraudņiem.

Labākie Google AdSense spraudņi pakalpojumam WordPress

# 1. Reklāmu ievietotājs

Reklāmu ievietošanas spraudnis

Reklāmu ievietotājs ir labākais WordPress reklāmu pārvaldības spraudnis. Šis spraudnis atbalsta visa veida reklāmas, ieskaitot AdSense un Amazon. Tas ir lieliski piemērots arī kontekstuālo vietējo iepirkšanās reklāmu un pagriežamo reklāmkarogu rādīšanai.

Vietnē varat pievienot jebkura veida reklāmas 16 dažādas pozīcijas. Šī spraudņa blokā ir jānorāda reklāmas kods un jāizvēlas vieta, kur vēlaties rādīt reklāmas savā vietnē. Pēc tam tas automātiski ievietos reklāmas katrā sludinājumā vai lapā.

Reklāmu ievietotājs

Reklāmu ievietotājs piedāvā arī daudzas iespējas, kā lapā ievietot jebkuru HTML, CSS vai JavaScript kodu. Jūs varat arī redzēt koda priekšskatījumu, pirms ievietojat to savā vietnē. Tas atbalsta arī AMP lapas.

Šis spraudnis ir pieejams arī PRO versijā, kurai ir citas papildu funkcijas. Jūs varat izmantot ne vairāk kā 64 reklāmas blokus, var izmantot sintakse izcelšanas redaktoru, valsts līmeņa GEO-tagging, ierīces noteikšanu. Bez tam, jūs varat pievienot savas reklāmas lipīgajās pozīcijās, lai lapas ritinot, jūsu lapas reklāmas nepārvietotos. Šis spraudnis ir lielisks, lai savā vietnē viegli ievietotu vairākas reklāmas.

# 2. WP četrinieki
WP četrinieki

WP Quads ir vēl viens lielisks Google AdSense spraudnis kas ļauj jūsu vietnes saturā rādīt vairākas reklāmas. Tai ir 4,9 vērtējums no 5 un izmantota vairāk nekā 100000 vietņu. Šis AdSense spraudnis WordPress ir veidots ar stabilu kodu, tiek labi uzturēts un atjaunināts, lai būtu saderīgs ar visām gaidāmajām WordPress versijām, un tas atbalsta arī visu veidu WordPress motīvus..

Izmantojot šo spraudni, jūs varat pievienot 9 reklāmas dažādās pozīcijās. Pēc noklusējuma saskaņā ar AdSense politiku šis spraudnis ierobežo 3 AdSense reklāmas.

WP Quads reklāmu paraugs

Izmantojot spraudņa iestatījumus, Google Ads pozīciju var piešķirt ziņas sākumam, ziņas vidum, ziņas beigām un starp jebkuru rindkopu. Varat arī iestatīt redzamības nosacījumus un rādīt vai slēpt reklāmas, pamatojoties uz ziņas veidu vai lietotāju lomām.

Tas atbalsta jebkura veida reklāmas, ieskaitot Amazon, un jūs varat rādīt ne vairāk kā 10 reklāmas lapā un sānjoslas logrīkos.

3. WP ievietošana

WP ievietošana

WP Insert ir vēl viens lielisks Google AdSense WordPress spraudnis. Atšķirībā no citiem Google AdSense spraudņiem, WP Insert nodrošina A-B pārbaudes funkciju, lai varētu iestatīt vairākus reklāmu tīklus, lai rādītu reklāmas no cita tīkla. Tādā veidā jūs varat rādīt dažādas tīkla reklāmas un nopelnīt vairāk naudas.

Reklāmu var viegli ievietot virs ziņas satura, ziņas satura vidū, zem ziņas satura, pa labi un pa kreisi.

4. Uzlabotas reklāmas
Papildu reklāmas

Izvērstās reklāmas ir viens no labākajiem WordPress Ads Manager spraudņiem. Izmantojot šo spraudni, jūs varat pārvaldīt savas reklāmas, izveidot reklāmu rotāciju un ievietot reklāmas emuāra ziņās un lapās. Lai izveidotu reklāmu rotāciju, varat viegli izveidot reklāmkarogus un grupas reklāmas. Piemēram, ja publicējat emuāra ziņu, varat iestatīt reklāmas publicēšanas datumu. Tātad reklāma tiks parādīta pēc ziņas publicēšanas.

Izmantojot Google AdSense reklāmu, varat parādīt arī citas tīkla reklāmas, piemēram, Clickbank, Chitika, Amazon un citas Google AdSense alternatīvas.

Izmantojot spraudņa iestatījumus, varat atspējot visas reklāmas priekšpusē un 404 lapās. Šis spraudnis ļauj arī iestatīt apmeklētāju nosacījumus, lai jūs varētu parādīt vai paslēpt reklāmas pēc ierīces.

5. AdSense Speed ​​Sense

AdSense Speed ​​Sense

AdSense Speed ​​Sense ir viens no labākajiem reklāmas pārvaldības WordPress spraudņiem. Izmantojot šo spraudni, jūs varat ātri ievietot Google AdSense savā emuārā. Šis spraudnis nodrošina elastīgus reklāmas izvietojumus, un reklāmas varat ievietot speciāli vai nejauši jebkurā ziņojuma vietā. Reklāmas var ievietot dažādās vietās, piemēram, ziņas sākumā, ziņas vidū, ziņas beigās, starp rindkopu un aiz “vairāk”.

Šis spraudnis ir saderīgs tikai ar Google AdSense, tāpēc jūs to varat izmantot tikai tad, ja savā emuārā izmantojat AdSense. Lai iestatītu šo spraudni, jums jānorāda savs AdSense izdevēja ID. Pēc tam jūs varat iespējot reklāmas mājas lapā, kategoriju lapās un pat tagos. Varat arī slēpt reklāmas savā datorā, lai novērstu nejaušus klikšķus uz jūsu reklāmām.

6. Ievietojiet sludinājumu

Ievietot ziņojumu

Ievietot reklāmas ir ļoti vienkāršs Google AdSense WordPress spraudnis, kas ļauj automātiski ievietot sludinājumus visās ziņās un lapās. Pēc spraudņa iestatījumiem varat izvēlēties ievietot reklāmas pēc satura, pēc satura un pēc noteikta rindkopu skaita. Piemēram, ja jūs ievietojat kādu reklāmu pirms sava satura, tad tās automātiski tiek rādītas pirms katras ziņas satura.

Tāpat kā citi Google AdSense spraudņi, tas atbalsta arī dažāda veida reklāmas un vienkāršo reklāmu ieviešanu jūsu vietnē.

7. Google AdSense reklāmas pārvaldnieks

Google AdSense reklāmas pārvaldnieks

Google AdSense Als pārvaldnieks ir viens no vienkāršākajiem Google AdSense spraudnis WordPress. Tas nāk ar ļoti vienkāršu saskarni, kuru varat viegli ievietot reklāmas sava vietnes saturā. Pēc šī spraudņa instalēšanas dodieties uz sava WordPress administratora informācijas paneli un pēc tam uz Iestatījumi> Google AdSense. Pēc tam jūs varat pārvaldīt savas reklāmas un iestatīt reklāmu atrašanās vietas.

Šim spraudnim ir tikai 3 reklāmas vietas, un jūs varat ievietot Google AdSense reklāmas ziņās, lapās, mājaslapā un starp rindkopām.

Secinājums

Ja savā WordPress emuārā izmantojat AdSense vai citas tīkla reklāmas, jums WordPress jāizmanto Google AdSense spraudnis. Izmantojot reklāmu pārvaldības spraudni, savā saturā varat viegli ievietot jebkāda veida reklāmas vai reklāmkarogus. Tas ir bez grūtībām, un tam ir nepieciešama vienreizēja iestatīšana. Tad jūsu emuāra ierakstā reklāmas būs automātiski redzamas. Tātad šajā rakstā es rakstīju par 7 Labākie Google AdSense spraudņi pakalpojumam WordPress.

Šeit ir vairāk WordPress rakstu, kas jums varētu patikt,

 • Kā pārbaudīt un salabot bojātās saites programmā WordPress
 • Yoast SEO WordPress spraudņa iestatīšana (2017. gada izdevums)
 • 20 Jūsu emuāra vietnei jābūt WordPress spraudņiem
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector