7 najlepších doplnkov Google AdSense pre WordPress [vydanie 2020]

04.06.2020
PLUGINS '7 najlepších doplnkov Google AdSense pre WordPress [vydanie 2020]
0 9 мин.

Ak vlastníte webovú stránku, pravdepodobne ste počuli o službe Google AdSense. AdSense je najväčšia reklamná sieť. Milióny webmasterov zobrazujú na svojich webových stránkach rôzne typy reklám a zarábajú veľa peňazí.


Začiatočníkom WordPress je však veľmi ťažké pridať reklamy Google AdSense na WordPress, najmä keď niekto nedávno začal svoj blog. Napríklad, používateľ chce zobrazovať reklamy v blogovom príspevku alebo na akejkoľvek stránke, potom je to pre používateľa dosť mätúce, pretože v predvolenom nastavení WordPress neposkytuje možnosť vkladania akýchkoľvek reklám na príspevok alebo stránku. V takom prípade musíte použiť Doplnok Google AdSense pre WordPress.

Prečo používať doplnok AdSense pre WordPress?

Vkladanie kódu AdSense do príspevkov WordPress je náročná a časovo náročná práca. Bez doplnku AdSense musíte tento kód vložiť ručne na každý príspevok a stránku a nemôžete zobrazovať reklamy na požadovanom mieste. Pravdepodobne viete, že na zvyšovaní CZK a výnosoch AdSense záleží na umiestnení reklám. 

Teraz sa pozrite, ako vyzerá kód AdSense,

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []). push ({});

[* Toto je ukážkový kód AdSense]

Takže pomocou a Doplnok AdSense pre WordPress, na svojom webe môžete ľahko zobrazovať akékoľvek reklamy na ľubovoľnom mieste. V tomto článku teda napíšem asi 7 najlepších doplnkov Google AdSense pre WordPress.

Najlepšie doplnky Google AdSense pre WordPress

# 1. Vkladač reklamy

Doplnok na vkladanie reklám

Ad Inserter je najlepší doplnok pre správu reklám pre WordPress. Tento doplnok podporuje všetky druhy reklám vrátane služieb AdSense a Amazon. Je tiež ideálny na zobrazovanie kontextových natívnych reklám na nákupy a rotujúcich bannerov.

Do služby môžete pridať akýkoľvek druh reklamy 16 rôznych pozícií. Do bloku tohto doplnku musíte zadať reklamný kód a zvoliť, kde sa majú reklamy na vašom webe zobrazovať. Potom automaticky vloží reklamy do každého príspevku alebo stránky.

Vkladač reklamy

Vkladač reklám tiež ponúka veľa možností vloženia kódu HTML, CSS alebo JavaScript na svoju stránku. Pred umiestnením na svoje stránky si tiež môžete zobraziť ukážku kódu. Podporuje aj stránky AMP.

Tento doplnok je k dispozícii aj vo verzii PRO, ktorá obsahuje ďalšie ďalšie funkcie. Môžete použiť až 64 reklamných blokov, môžete použiť editor zvýrazňovania syntaxe, značenie GEO na úrovni krajiny, detekciu zariadenia. Okrem toho môžete svoje reklamy pridávať na lepivých pozíciách, aby sa vaše reklamy na stránke pri posúvaní stránky nepohybovali. Najviac zo všetkého tohto doplnku je vynikajúce vkladanie viacerých reklám na vaše stránky.

# 2. WP Quad
WP Quad

WP Quads je ďalší skvelý Doplnok Google AdSense ktoré vám umožňujú zobrazovať na vašom webe viac reklám. Má 4,9 z 5 hodnotení a používa viac ako 100 000 webových stránok. Tento doplnok AdSense pre WordPress je zostavený s pevným kódom a je udržiavaný a aktualizovaný tak, aby bol kompatibilný so všetkými nadchádzajúcimi verziami WordPress, a tiež podporuje všetky typy tém WordPress..

Pomocou tohto doplnku môžete pridať 9 reklám na rôznych pozíciách. V predvolenom nastavení tento doplnok obmedzuje celkom 3 reklamy AdSense podľa pravidiel AdSense.

Vzorka reklám štvorcov WP

Z nastavení doplnku môžete priradiť pozíciu reklám Google k začiatku príspevku, stredu príspevku, ku koncu príspevku a medzi ktorýmkoľvek odsekom. Môžete tiež nastaviť podmienky viditeľnosti a zobrazovať alebo skryť reklamy na základe typu príspevku alebo rolí používateľov.

Podporuje všetky druhy reklám vrátane Amazonu a na miniaplikáciách na stránke a bočnom paneli môžete zobraziť maximálne 10 reklám.

3. Vložka WP

Vložka WP

WP Insert je ďalší skvelý doplnok Google AdSense WordPress. Na rozdiel od iných doplnkov Google AdSense poskytuje program WP Insert funkciu testovania A-B, takže je možné nastaviť viacero reklamných sietí tak, aby zobrazovali reklamy z inej siete. Týmto spôsobom môžete zobrazovať rôzne sieťové reklamy a zarábať viac peňazí.

Reklamu môžete ľahko vložiť nad obsah príspevku, do stredu príspevku, pod obsah príspevku, vpravo a vľavo od obsahu príspevku.

4. Pokročilé reklamy
Pokročilé reklamy

Pokročilé reklamy sú jedným z najlepších doplnkov Správcu reklám pre WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete spravovať svoje reklamy, vytvárať striedanie reklám a vkladať reklamy do svojich blogových príspevkov a stránok. Môžete ľahko vytvárať reklamné pruhy a skupinové reklamy a vytvárať tak striedania reklám. Napríklad, ak publikujete príspevok na blogu, môžete nastaviť dátum, kedy sa má reklama zverejniť. Reklama sa potom zobrazí po uverejnení príspevku.

Pomocou reklamy Google AdSense môžete zobrazovať aj ďalšie sieťové reklamy, napríklad Clickbank, Chitika, Amazon a ďalšie alternatívy Google AdSense.

Z nastavení doplnku môžete zakázať všetky reklamy na klientskom rozhraní a na 404 stránkach. Tento doplnok vám tiež umožňuje nastaviť podmienky návštevníka, aby ste mohli zobrazovať alebo skrývať reklamy podľa zariadenia.

5. AdSense Speed ​​Sense

AdSense Speed ​​Sense

AdSense Speed ​​Sense je jedným z najlepších doplnkov WordPress pre správu reklám. Pomocou tohto doplnku môžete do svojho blogu rýchlo vložiť Google AdSense. Tento doplnok poskytuje flexibilné umiestnenia reklám a môžete vkladať reklamy špecificky alebo náhodne kamkoľvek v rámci príspevku. Reklamy môžete vkladať na rôzne miesta, napríklad na začiatok, na stred, na koniec, medzi odsek a za značku „viac“..

Tento doplnok je kompatibilný iba s programom Google AdSense, takže ho môžete použiť, iba ak na svojom blogu používate službu AdSense. Ak chcete nastaviť tento doplnok, musíte uviesť svoje ID vlastníka AdSense. Potom môžete povoliť reklamy na domovskej stránke, na stránkach kategórií a dokonca aj na značkách. Môžete tiež skryť reklamy vo svojom počítači, aby ste zabránili náhodným kliknutiam na vaše reklamy.

6. Vložte poštové reklamy

Vložte poštové reklamy

Vložiť poštové reklamy je veľmi jednoduchý doplnok Google AdSense WordPress, ktorý vám umožňuje automaticky vkladať poštové reklamy na všetky príspevky a stránky. V nastaveniach doplnku si môžete vybrať, či chcete vložiť poštové reklamy pred obsah, za obsah a za určený počet odsekov. Ak napríklad pred svoj obsah vložíte nejakú reklamu, automaticky zobrazí reklamy pred obsahom na každom príspevku.

Rovnako ako iné doplnky Google AdSense podporuje aj rôzne typy reklám a uľahčuje implementáciu reklám na vaše stránky.

7. Správca reklám Google AdSense

Správca reklám Google AdSense

Google AdSense Als Manager je jedným z najjednoduchších Doplnok Google AdSense pre WordPress. Dodáva sa s veľmi jednoduchým rozhraním, ktoré umožňuje jednoduché vkladanie reklám do obsahu vašich stránok. Po inštalácii tohto doplnku prejdite na informačný panel správcu WordPress a potom na položku Nastavenia> Google AdSense. Odtiaľ môžete spravovať svoje reklamy a nastavovať polohy reklám.

Tento doplnok obsahuje iba 3 reklamné priestory a môžete vkladať reklamy Google AdSense do príspevkov, stránok, domovskej stránky a medzi odseky.

záver

Ak na svojom blogu WordPress používate službu AdSense alebo akékoľvek iné sieťové reklamy, mali by ste pre program WordPress používať doplnok Google AdSense. Pomocou doplnku pre správu reklám môžete do svojho obsahu jednoducho vložiť akékoľvek reklamy alebo banner. Je bezproblémová a potrebuje jednorazové nastavenie. Reklamy sa potom automaticky zobrazia vo vašom blogovom príspevku. Takže v tomto článku som napísal asi 7 Najlepšie doplnky Google AdSense pre WordPress.

Tu je viac článkov WordPress, ktoré by sa vám mohli páčiť,

 • Ako skontrolovať a opraviť nefunkčné odkazy vo WordPress
 • Ako nastaviť doplnok SEO WordPress (vydanie 2017)
 • 20 Pre váš blog musia mať doplnky WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector