7 najlepších doplnkov na optimalizáciu obrázkov pre WordPress 2017

Pomalý web nemá nikto rád. Ak používatelia navštívia váš web a načítanie trvá niekoľko minút, potom opustia váš web a pravdepodobne ho už nenavštívia. Máte iba 2 sekundy, aby ste upútali pozornosť svojho návštevníka. Ak sa váš web v tom čase nenačíta, pravdepodobne opustí váš web a chcel by navštíviť iný web. Ak je váš web na 10. Mieste v sieti Google, pravdepodobne stratíte pozíciu kvôli nízkej rýchlosti stránky. Poradie stránok však nezávisí iba od rýchlosti webových stránok, ale existuje veľa faktorov, ktoré môžu hodnotiť vaše webové stránky. Rýchlosť webových stránok má však obrovský vplyv na hodnotenie vašich stránok vo vyhľadávačoch, ako sú Google, Bing, Yahoo atď. Zrýchlenie webu WordPress je veľmi jednoduchý proces a v tomto článku zdieľam, ako optimalizovať obrázky WordPress s najlepšími. Doplnok kompresie obrázkov WordPress.


Mnoho začiatočníkov na svojich stránkach používa obrázky vysokej kvality bez toho, aby ich optimalizovali. Mnoho používateľov si myslí, že optimalizáciou obrazu sa zníži kvalita a vyzerá to horšie ako normálne. Ale to nie je pravda. K dispozícii je niekoľko doplnkov na optimalizáciu obrázkov WordPress, ktoré komprimujú vaše obrázky bez straty kvality. Testovali sme teda niekoľko doplnkov na optimalizáciu WordPress a sú tu uvedené podľa ich

7 najlepších doplnkov na optimalizáciu obrázkov pre WordPress

# 1 WP-smush

WP smush

Pokiaľ ide o optimalizáciu obrazu, potom WP Smush je najlepším riešením. Znižuje veľkosť obrazových súborov a zvyšuje výkon. Pomocou tohto doplnku môžete nastaviť maximálnu šírku a výšku veľkých obrázkov a bude optimalizovaná jediným kliknutím.

Hromadný smeč WP

Tento doplnok poskytuje hromadnú možnosť optimalizácie, pomocou ktorej môžete optimalizovať 50 príloh naraz. Ale dokáže rozbiť obrázky až 32 MB.. Keď nahráte akýkoľvek obrázok, automaticky optimalizuje všetky obrázky. 

WP Smush optimalizuje obrázky pomocou pokročilých techník bezstratovej kompresie. Dokáže spracovať obrazové súbory JPEG, GIF a PNG.

Ak chcete nainštalovať tento doplnok, musíte získať program Smush API z tu.

Doplnok WP Smush je k dispozícii zadarmo aj za príplatok. V profesionálnej verzii získate celkové riešenie pre optimalizáciu obrázkov. Robí 2x – 10x viac kompresie ako bezstratová s takmer žiadnou stratou kvality. Už nemusíte čakať na hromadné rozmazanie, pretože to začne fungovať jediným kliknutím. Tento doplnok je dodávaný so zosilňovačom stránok Hummingbird, monitorovaním dostupnosti a zabezpečením zabezpečenia.

Kľúčové vlastnosti:

 • Optimalizujte svoje obrázky pomocou pokročilých techník bezstratovej kompresie.
 • Automaticky prevádzajte súbory PNG na stratové JPEG.
 • Doplnok WP Smush je dodávaný so zosilňovačom stránok Hummingbird, monitorovaním dostupnosti a zvyšovaním bezpečnosti.
 • Po načítaní obrázkov urobí ich server všetko náročné, takže vaše stránky sa nikdy nezpomalia.

ceny:

49 dolárov mesačne. Spusťte bezplatnú skúšobnú verziu.

# 2 ShortPixel

shortpixel

ShortPixel je jedným z Najlepšie doplnok na optimalizáciu obrázkov. Dodáva sa s mnohými funkciami, ktoré pomáhajú optimalizovať obrázky ľahko. Tento doplnok už skončil 20.000 aktívne inštalácie. 

Najprv musíte dostať API klávesom ShortPixel ju aktivujete. Potom môžete optimalizovať miniatúry a odporúčané obrázky. Je možné komprimovať JPG, PNG, GIF obrázky a tiež dokumenty PDF. Tento doplnok je vhodný pre webovú stránku Photography a WooCommerce. Najlepšie je, že neexistuje žiadny limit veľkosti súboru, môžete nahrať ľubovoľnú veľkosť obrázkov. Takže kvalita vašich fotografií alebo obrázkov z webových stránok WooCommerce zostane rovnaká a načíta sa rýchlejšie.

Môžete spustiť doplnok ShortPixel na viac webových stránok s jeden kľúč API. Funguje to skvele aj s galériou NextGEN, galériou Foo a ďalšími galériami a jazdcami.

Kľúčové vlastnosti:

 • Môže optimalizovať vaše obrázky z 250 KB na 60kb.
 • Doplnok ShortPixel môžete spustiť na viacerých webových stránkach pomocou jedného kľúča API.
 • Žiadny limit veľkosti súboru.
 • Dokáže komprimovať JPG, PNG, GIF a dokonca PDF Dokumenty.
 • Pôvodné obrázky môžete kedykoľvek obnoviť.

Cena:

ShortPixel je platený doplnok, stále ho môžete používať zadarmo.

krátke ceny

# 3 EWWW Image Optimizer

ewww optimalizátor obrázkov

Ak potrebujete bezplatný najlepší doplnok na optimalizáciu obrázkov, potom EWWW optimalizátor obrazu je najlepšou voľbou. Má viac ako 400 000+ aktívnych inštalácií a maximálne hodnotený doplnok WordPress. Automaticky optimalizuje vaše obrázky a dokonca aj vaše predchádzajúce obrázky. 

V predvolenom nastavení používa EWWW Image Optimizer techniky bezstratovej optimalizácie, takže kvalita vášho obrázka zostane rovnaká. 

Na spustenie tohto programu nepotrebujete žiadny kľúč API ani službu tretích strán. Jednoducho nainštalujte z galérie doplnkov WordPress a začne to fungovať. To vám môže ušetriť stovky kB na obrázok, čím sa tiež ušetrí vaša šírka pásma. Poskytujú tiež cloud EWWW Image Optimizer. 

Kľúčové vlastnosti:

 • 100% zadarmo Zapojiť.
 • Nepotrebujete API kľúč na spustenie tohto doplnku.
 • Tento doplnok môžete použiť na viacerých stránkach.
 • Rýchlo optimalizuje vaše obrázky a zrýchľuje vaše webové stránky.

Cena:

100% zadarmo. 

# 4 Optimus

Optimus optimalizátor obrazu

Optimus je doplnok na optimalizáciu obrázkov od spoločnosti KeyCdn. Znižuje veľkosť obrázkových súborov bez zmeny kvality obrázkov. Týmto spôsobom sa obrázky vašich webových stránok načítajú veľmi rýchlo a zlepšujú sa SEO

Ak chcete používať Optimus, stačí si nainštalovať tento doplnok. Pomocou nástrojov môžete optimalizovať všetky obrázky z vášho webu. Znižuje veľkosť súboru až na 70% a zlepšiť výkonnosť. 

Tento doplnok má 3 typy cenového plánu- Optimus, Optimus HQ a Optimus HQ Pro. Optimus je bezplatný program, takže ho môžete používať bez akýchkoľvek nákladov. Môžete však nahrať maximum 100 KB obrázky veľkosti súboru. Platené plány nemajú žiadny limit.

Kľúčové vlastnosti:

 • Dobré na WooCommerce a fotografovanie webové stránky.
 • Môžete použiť jednu licenciu pre všetky svoje vlastné stránky.
 • Podporuje aplikácie WordPress Mobile Apps a Windows Live Writer.

Cena:

Zadarmo $ 19 / rok.

# 5 Imagify Image Optimizer

Imagify Image Optimizer

Ak chceš Najlepšie doplnok na optimalizáciu obrázkov , potom to musíte skúsiť Imagify Image Optimizer. Imagify používa najpokročilejší nástroj na kompresiu obrázkov, takže vaše obrázky sú optimalizované veľmi ľahko.

Používajú tri typy kompresie obrazu, t. J. Normálne, agresívne a ultra. Môžete použiť ktorúkoľvek z nich. Výber vyššej úrovne kompresie vám poskytne lepšiu zmenšenú veľkosť, ale kvalita obrazu sa trochu zníži. Komprimujú najbežnejšie formáty obrázkov ako: JPG, PNG a GIF. Pomocou bezplatného doplnku verzie môžete nahrať maximum 2 MB obrazový súbor. Používanie doplnku pre platenú verziu však nie je obmedzené.

Predstavte si nastavenia

Kľúčové vlastnosti:

 • Používajú svoj server na optimalizáciu vašich obrázkov, takže vaše stránky by nemali byť pomalé.
 • Imagify môžete použiť na ľubovoľnom počte stránok.
 • Kompatibilné s WooCommerce a NextGen Gallery. 

Cena:

Zadarmo $ 4,99 / mesiac.

# 6 Kraken

kraken

kraken je jedným z Najlepšie doplnok na optimalizáciu obrázkov pre WordPress, ktorý vyhovuje hlavne blogu venovanému fotografovaniu, WooCommerce alebo Travel. Kraken vám umožňuje optimalizovať a meniť veľkosť nového a existujúceho obrazu WordPress. Je možné komprimovať JPEG, PNG a animované GIFy. 

Na použitie tohto doplnku je potrebné rozhranie API nástroja Kraken Image Optimizer. Kľúč API Kraken.io môžete použiť na mnohých svojich stránkach. Archív ZIP môžete nahrať jeho presunutím do webového rozhrania, potom ho Kraken dekomprimuje a optimalizuje všetky obrázky nachádzajúce sa v archíve. Ich webové rozhranie PRO s veľkosťou obrázka a synchronizáciou s Dropboxom.

Tento doplnok je k dispozícii vo verzii Free aj Pro. Bezplatná verzia obsahuje niekoľko funkcií a maximálna veľkosť súboru, ktorú môžete nahrať, je 100 kB. Verzia Pro však umožňuje 32 MB. Verzia Pro obsahuje plný prístup API, ZIP Uploader, Image Resizing, Kraken Cloud Storage a mnoho ďalších …

Kľúčové vlastnosti:

 • Vhodné pre fotografie, WooCemmerce alebo akékoľvek veľké webové stránky.
 • Maximálny limit veľkosti nahrávaného súboru je 32 MB.
 • URL Paster, Page Cruncher.
 • Zmena veľkosti obrázka a synchronizácia s Dropboxom.

Cena:

Zadarmo 5 $ / mesiac / 500 MB.

# 7 Imsanity

imsanity

Imsanity je dobré Doplnok na optimalizáciu obrázkov WordPress. Imanita je dobrá pre všetky druhy stránok. Automaticky zmení veľkosť všetkých veľkých obrázkov a zmenší ich veľkosť bez zmeny kvality. Po inštalácii môžete nakonfigurovať maximálnu šírku, výšku a kvalitu.

Imanita poskytuje aj funkciu hromadného zmenšovania, takže môžete zmeniť veľkosť predtým nahraných obrázkov.

Kľúčové vlastnosti:

 • Automaticky upraví mierku veľkých obrázkov.
 • Je možné previesť BMP súbory do JPG.
 • Môžete ručne nastaviť maximálnu šírku, výšku a kvalitu.

Cena:

zadarmo.

Zabalenie

Každý má rád obrázky. Obrázky s obsahom, ktorý môže byť na stránkach alebo v príspevkoch, sú vždy dobrou voľbou. Pomáha lepšie porozumieť vašim návštevníkom. Keď návštevník príde na vaše webové stránky a nájde iba text a text, pravdepodobne opustí vaše stránky. Pretože váš článok bol užitočný, ale nie dobre usporiadaný. Ak teda pridáte obrázky, článok sa stane pre vašich návštevníkov atraktívnejším. Vieme „Jeden obrázok stojí za tisíc slov“

Pridávanie obrázkov do príspevkov vždy pomáha lepšie a rýchlejšie porozumieť. Užívatelia si môžu pamätať veľmi dlho. Okrem toho to tiež pomáha priniesť návštevnosť z obrázkov Google.

Pridávanie obrázkov na webovú stránku je dobré, ak je dobre optimalizovaná. Pretože ak obrázky nebudete optimalizovať, spomalí to vaše stránky a zvýši čas načítania. Mnoho nováčikov blogerov optimalizuje svoje obrázky a ich stránky sú veľmi pomalé. To tiež využíva väčšinu zdrojov z vášho hostenia. Takže v tomto článku píšem asi o 7 Najlepšie doplnok na optimalizáciu obrázkov pre WordPress. Takže ak neviete, ako optimalizovať obrázky Photoshop, potom vám tento doplnok pomôže optimalizovať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map