7 najlepších doplnkov pre kontaktný formulár WordPress 2016

Pred skontrolovaním zásuvných modulov pre najlepší kontakt WordPress si prečítajte, čo je kontaktný formulár a prečo ho potrebujete.


Kontaktný formulár je v podstate množina otázok vyplnených na webovej stránke vašim návštevníkom, ktorá sa po vyplnení automaticky odošle na váš e-mail. Môžete ho použiť na všetko, čo chcete, ale tu sú bežné príklady, Spätná väzba, otázky, servis / žiadosť o informácie atď. Nemusíte sa teda znova obávať spammerov, všetky e-maily sa spracúvajú na serveri a neexistuje šanca na únik informácií. Takže tu sú 10 Najlepšie zásuvné moduly pre kontaktný formulár WordPress

Možno vás bude zaujímať,

Top 20 tém WordPress Portfolio 2016

alebo 20 Téma bezplatného blogu WordPress

10 najlepších doplnkov pre kontaktný formulár WordPress

WPForms

Najlepšie zásuvné moduly pre kontaktný formulár WordPress

WPForms je najvýkonnejší doplnok kontaktného formulára WordPress. Tento formulár vám umožňuje vytvoriť krásne kontaktné formuláre, formuláre na odber, platobné formuláre a ďalšie typy formulárov pre vaše stránky v priebehu niekoľkých minút. Je 100% citlivý na mobil, takže vaše formuláre budú vždy vyzerať skvele na všetkých zariadeniach, ako sú mobilné zariadenia, tablety, prenosné počítače a ďalšie zariadenia. Je dodávaný s ťahaním & funkcie, takže nemusíte poznať žiadne kódovacie schopnosti.

Tento bezplatný doplnok môžete podľa potreby inovovať. Cena verzie verzie je $ 39 za rok a $ 399 jednorazová platba. Vo verzii PRO získate ďalšie funkcie – doplnok AWeber, doplnok pre registráciu používateľa, doplnok pre sledovanie kampaní, doplnok GetResponse, doplnok Mailchiimp, štandardný doplnok PayPal atď. Stačí nainštalovať tento doplnok, nastaviť formulár a pridať skrátený kód kdekoľvek a váš formulár je pripravený.

Kontaktný formulár 7

Najlepšie zásuvné moduly pre kontaktný formulár WordPress

Kontaktný formulár 7 je výkonný a jednoduchý formulár, ktorý dokáže spravovať viacero kontaktných formulárov, a navyše môžete flexibilne prispôsobiť formulár a obsah pošty jednoduchým značkovaním. Formulár podporuje odosielanie pomocou Ajaxu, CAPTCHA, filtrovanie spamu Akismet atď. Jeho jednoduché nastavenie sa dá jednoducho nastaviť a vytvoriť si formulár. Tento formulár je 100% zadarmo, takže nemusíte upgradovať alebo tak niečo.

Caldera Forms

Najlepšie zásuvné moduly pre kontaktný formulár WordPress

Caldera Forms je iný druh tvorcu formulárov WordPress. Vďaka intuitívnemu rozhraniu drag and drop môžete vytvoriť úžasný vzhľad. Má veľa funkcií, takže môžete cusmomize čokoľvek, dokonca aj tlačidlá. Či už vytvárate jednoduchý kontaktný formulár alebo komplexný systém, budete milovať editor drag & drop. Je to bezplatný doplnok a možno ho upgradovať, aby ste získali ďalšie doplnky, ktorých počiatočná cena je $ 49.

Formuláre Ninja

Najlepšie zásuvné moduly pre kontaktný formulár WordPress

Ninja Forms je najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť akúkoľvek formu, ktorú potrebujete pre svoje webové stránky WordPress. Už sa nemusíte báť s kódom alebo sa obávať obmedzení. S jednoduchým drag and drop rozhraním, môžete vytvoriť formulár kedykoľvek. Tu vlastné masky vstupu umožňujú obmedziť vstup používateľov do formulárov napríklad na telefónne čísla, meny a dátumy. Ninja Forms má tiež kompletnú knižnicu doplnkov, pomocou ktorej môžete svoje formuláre posunúť do nových výšin. Je ich 40 zaplatil dostupné doplnky, ktorá je cena $ 39 pre jednu stránku.

Kontaktné formuláre NM

Formáty NM

NM Contact Forms je bezplatný formulár, ktorý umožňuje ľahko vytvoriť formulár pomocou možnosti drag and drop. Nemá prémiovú verziu, takže tu nájdete všetky funkcie A-Z. Po nainštalovaní tohto doplnku môžete ovládať každú vec a každé pole a nemusíte tu potrebovať žiadne kódovacie schopnosti. Niektoré nasledujúce typy polí sú k dispozícii, napríklad – text, textarea, e-mail, začiarkavacie políčko, prepínacie tlačidlá, nahrávanie jednotlivých súborov a Recaptcha atď. Recaptcha je možné povoliť od spoločnosti Google a musíte zadať kľúč lokality a tajný kľúč..

Kontaktný formulár WCP

zajatí

Kontaktný formulár WCP je multifunkčná forma, ktorú je možné použiť v mnohých formách. Hlavnou črtou nášho kontaktného formulára je pripravená sada polí, ktorá obsahuje CAPTCHA, ktorú môžete okamžite použiť po inštalácii. Je to úplne zadarmo, všetko, čo potrebujete, je nainštalovať doplnok a pridať kontaktný formulár dvoma spôsobmi – ako krátky kód pomocou tlačidla na paneli s nástrojmi TinyMCE, ako widget na bočný panel stránky.

Tvorca formulárov

Kontaktný formulár

Ak chcete kreatívne reagovať Bezplatný kontaktný formulár s viacerými možnosťami šablón a tém, potom je pre vás Form Builder dobrou voľbou. Formulár obsahuje všetky typy polí formulára potrebné na vytvorenie úplného kontaktného formulára, kde môžete aktivovať alebo deaktivovať, ako aj zmeniť usporiadanie. Citlivosť produktu vám umožňuje byť k dispozícii na kontaktovanie pomocou rôznych pomôcok. pre cena verzie od $ 15.

Tvorca formulárov od CaptainForm

Najlepšie zásuvné moduly pre kontaktný formulár WordPress 2016

CaptainForm je Tvorca formulárov WordPress bez doplnkov, ľahko použiteľné a poskytujú pokročilé funkcie. Nevyžaduje žiadne zručnosti v oblasti kódovania a je ideálny na vytváranie akéhokoľvek typu formulára priamo z informačného panela, ako sú: objednávkové formuláre, registračné formuláre, prieskumy, prieskumy verejnej mienky, príspevky predložené používateľmi a ďalšie. CaptainForm je tvorca formulárov integrovaný s mnohými aplikáciami a spracovateľmi platieb tretích strán, ako sú napríklad Disk Google, SalesForce, ActiveCampaign, Dropbox, PayPal, Authorize.net, Stripe a mnoho ďalších..

S touto formou je však limit. Čo znamená, že sú k dispozícii 4 rôzne plány služieb: bezplatný plán a 3 platené plány, ktoré pracujú na základe ročného predplatného. Bežné (zadarmo): 3 formuláre, 15 polí / formulár, 500 podaní za mesiac, 100 MB úložného priestoru. a pre formulár verzie začínajúci na $ 35/ rok, ktorý poskytuje neobmedzené množstvo formulárov, 5 000 podaní, 500 MB priestoru atď. Tento druh formulára je lepší ako iné pluginy s najlepším kontaktným formulárom WordPress.

Veľmi jednoduchý kontaktný formulár

Pluginy kontaktného formulára WordPress 2016

Ak hľadáte iba jeden prostý Kontaktný formulár, potom je to skvelá voľba. Obsahuje iba meno, e-mail, predmet a správu. A jednoduchá suma captcha. Použite skratku [kontakt] na zobrazenie formulára na stránke alebo použite miniaplikáciu na zobrazenie formulára v bočnom paneli alebo na akejkoľvek stránke.

Tvorca formulárov

formulár

Tvorca kontaktných formulárov je najlepším nástrojom na rýchle vybavenie kontaktného formulára pre vašich klientov a návštevníkov. Formulár obsahuje všetky typy polí formulára potrebné na vytvorenie úplného kontaktného formulára. Odozva produktu vám umožňuje byť k dispozícii na kontaktovanie pomocou rôznych miniaplikácií. Obsahuje tiež verifikáciu slov Captcha a ReCaptcha. Formulár má integrovanú funkciu Máp Google, pomocou ktorej môžete zobraziť polohu svojej kancelárie Google Mapy.

Toto je zadarmo a môžete ho upgradovať zakúpením pre verzia, ktorá stojí $ 30/ Domain.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map