8 najlepších doplnkov Google Analytics pre WordPress (zadarmo a platené)

Google Analytics je jedným z najdôležitejších doplnkov pre WordPress. Umožňuje vám sledovať návštevnosť vašich webových stránok, sledovať správanie návštevníkov, zobrazovať stránky s najvyššou výkonnosťou, zdroje návštevnosti atď. V tomto článku budeme zdieľať 8 najlepších Doplnok Google Analytics pre WordPress.


Prečo používať doplnok Google Analytics WordPress?

Použitie doplnku Google Analytics pre WordPress má mnoho výhod. Ak napríklad prevádzkujete blog alebo web, môžete ľahko sledovať návštevnosť svojich webových stránok, zobraziť polohu používateľa GEO a jeho akcie, celkový počet zobrazení stránok, najobľúbenejšie stránky, stránky s najlepším sprostredkovaním, mieru odchodov a mnoho ďalších.

Po získaní týchto informácií môžete vylepšiť svoj obsah, ako aj ďalšie dôležité stránky, ktoré vám pomôžu zvýšiť vašu návštevnosť a rozšíriť podnikanie.

8 najlepších doplnkov Google Analytics pre WordPress

# 1 MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights je najobľúbenejší Google Doplnok Analytics pre WordPress. Má viac ako 2 milióny aktívnych inštalácií a má hodnotenie 4,5 z 5.

MonsterInsights vám umožňuje sledovať návštevnosť vašich webových stránok a neustále vás informuje o najnovších funkciách služby Google Analytics. Zobrazuje všetky štatistické údaje o premávke priamo na hlavnom paneli WordPress, takže službu Google Analytics nemusíte otvárať zakaždým.

Tento doplnok Analytics je veľmi užívateľsky príjemný a ľahko sa nastavuje. Dobré na tomto doplnku je, že nevyžaduje žiadne manuálne nastavenie. Všetko, čo musíte nainštalovať a prepojiť svoj profil Google Analytics s týmto doplnkom. 

Prístrojová doska MonsterInsights

MonsterInsights je doplnok pre freemium. Bezplatný doplnok verzie je dodávaný s veľmi obmedzenou funkciou, kde verzia Pro obsahuje výkonnejšie funkcie, ako napríklad populárne sledovanie príspevkov, sledovanie udalostí, sledovanie elektronického obchodu, sledovanie pridružených odkazov, sledovanie sťahovania súborov, sledovanie reklám, vlastné prehľady atď.. 

Vlastnosti:

 • Užívateľsky prívetivý a nastavenie trvá iba jednu minútu
 • Môže skontrolovať štatistiky v reálnom čase
 • Môžete sledovať odchádzajúce odkazy, pridružené odkazy a sťahovanie súborov
 • K dispozícii je veľa výkonných funkcií, ako je sledovanie reklám, sledovanie formulárov, sledovanie udalostí, vlastné prehľady atď
 • K dispozícii je sledovanie elektronického obchodu

# 2 Informačný panel Google Analytics podľa analytiky

Analytify

Analytify je ďalší skvelý doplnok Google Analytics pre WordPress. Analytify prichádza s najpokročilejšími funkciami a krásnym používateľským rozhraním, vďaka ktorým je pohodlnejšie porozumieť.

Predstavuje vám štatistiku zo služby Google Analytics krásnym spôsobom na hlavnom paneli, dokonca môžete získať štatistiky zo stránky / príspevkov priamo. To znamená, že ak si chcete skontrolovať štatistiku každého jedného príspevku alebo stránky, môžete to urobiť v sekcii stránka / príspevok.

Analyzujte informačný panel

Analytify je doplnok freemium a doplnok verzie Pro obsahuje toľko pokročilých funkcií, ako sú štatistiky prenosu v reálnom čase, štatistiky sociálnych médií, štatistiky mobilných zariadení, zoznam najlepších sprostredkovateľov, zoznam najlepších krajín a miest, priemerný čas na webe, celková stránka zobrazenia, hlavné kľúčové slová a mnoho ďalších.

Nastavenie tohto doplnku je veľmi jednoduché. Proces autentifikácie jedným kliknutím pridá na váš web kód sledovania Google Analytics, takže kód nemusíte kopírovať manuálne. Poskytuje tiež krátke kódy, ktoré môžete použiť na zvýraznenie štatistík vo vašich vlastných šablónach.

Vlastnosti:

 • Krásny dizajn používateľského rozhrania
 • Zobraziť štatistiky v reálnom čase
 • Štatistiky Google Analytics pod jednotlivými príspevkami, stránkami & Vlastný príspevok
 • Podrobnosti štatistík relácií, používateľov, miery odchodov, priemerného času na webe, nových / vracajúcich sa návštevníkov atď.
 • Zobrazuje stav systému používateľa, ako sú zariadenia, prehliadač, ktorý používajú
 • Zoznam krajín a miest s najlepším výkonom, prehliadače s najväčšími odkazmi
 • Použite skratky

# 3 Google Analytics WD

Google Analytics WD

Google Analytics WD vám umožňuje sledovať návštevníkov vašich webových stránok a poskytovať vám všetky podrobnosti o premávke priamo na hlavnom paneli WordPress. Rovnako ako iné doplnky Google Analytics WordPress nevyžaduje žiadne manuálne nastavenie. Po nainštalovaní doplnku musíte tento doplnok overiť pomocou služby Google Analytics.

Môžete si vybrať ľubovoľný rozsah dátumov a skontrolovať prevádzku v tomto čase. Na hlavnom paneli doplnku môžete skontrolovať štatistiku premávky v reálnom čase, zdroj návštevnosti, najobľúbenejšie stránky, prehľady o polohe a prehliadačoch atď..

Môžete tiež vytvárať vlastné e-mailové upozornenia a upozornenia na pushover, takže vždy, keď vybrané metriky dosiahnu najvyššie alebo najnižšie body, budete automaticky upozornení.

Informačný panel Google Analytics WD

Google Analytics WD je k dispozícii v bezplatnej aj prémiovej verzii. S pluginom pre bezplatnú verziu získate iba základné funkcie. Doplnok verzie Premium však obsahuje demografické údaje, geografické údaje, zdroje návštevnosti, rýchlosť stránok, prehľady elektronického obchodu, prehľady služieb Google AdSense a AdWords a mnoho ďalších..

Vlastnosti:

 • Skontrolujte návštevníkov v reálnom čase, zobrazenia stránky
 • Porovnanie podľa metrík a rozsahu dátumov v prehľadoch
 • Umožňuje odosielať naplánované e-maily pre akýkoľvek prehľad
 • Môžete sa rozhodnúť vylúčiť sledovanie konkrétnych úloh alebo používateľov zo služby Google Analytics
 • Vylúčte prenos stránok z adresy IP, krajiny, mesta alebo regiónu
 • Môžete nastaviť vlastné dimenzie
 • Môžete ľahko integrovať AdSense a AdWords

# 4 ExactMetrics

ExactMetrics

ExactMetrics, predtým známy ako informačný panel Google Analytics pre WP (GADWP), je najlepším bezplatným doplnkom Google Analytics pre WordPress. Má viac ako 1 milión aktívnych inštalácií a má hodnotenie 4,3 z 5.

Tento analytický doplnok sleduje návštevnosť vašich stránok a poskytuje vám všetky údaje pred hlavným panelom WordPress. Po prihlásení na hlavný panel správcu WordPress uvidíte štatistiku návštevnosti svojich stránok. Tento doplnok má v porovnaní s inými platenými doplnkami mnoho pokročilých funkcií.

Na hlavnom paneli doplnku môžete skontrolovať relácie, používateľov, zobrazenia stránky, mieru odchodov, organické vyhľadávanie, stránku / reláciu atď. V predvolenom nastavení ExactMetrics načíta všetky podrobnosti o premávke za posledných 30 dní, ale môžete zmeniť čas od 1 dňa do posledných 3 rokov. Poskytuje tiež sledovanie návštevníkov v reálnom čase.

Informačný panel ExactMetrics

Nastavenie tohto doplnku je jednoduché, všetko, čo musíte do svojho doplnku Google Analytics integrovať. Po dokončení tento doplnok zvýrazní všetky podrobnosti o premávke na hlavnom paneli programu WordPress.

Vlastnosti:

 • Môžete sledovať návštevníkov v reálnom čase, akvizičné kanály a podrobnosti o zdrojoch návštevnosti
 • Poskytuje vám relácie, organické vyhľadávanie, zobrazenia stránok, analytické prehľady miery odchodov
 • To vám umožní sledovať udalosti, ako sú sťahovanie, e-maily, odchádzajúce odkazy, pridružené odkazy, atď.
 • Tento doplnok je plne kompatibilný s inštaláciou viacerých miest v sieti
 • Je to úplne zadarmo

# 5 Google Analyticator

Google Analyticator

Google Analyticator je ďalší bezplatný doplnok Google Analytics pre WordPress. Google Analyticator je veľmi jednoduchý doplnok a ľahko sa nastavuje. Tento doplnok pridá do vašej oblasti administrátora niekoľko miniaplikácií na zobrazovanie údajov služby Analytics na vašich stránkach. Zobrazuje graf za posledných 30 dní návštevníkov, zhrnutie používania stránok, zobrazenia stránky, sprostredkovatelia stránok / príspevkov, vyhľadávania atď..

Pomocou štatistík stránok môžete sledovať všetky odkazy na stránke, udalosti, odkazy na stiahnutie atď. 

Google Analytics v lete

Tento doplnok vám poskytuje jednu z najúžasnejších funkcií, ktorými sú krátke kódy. Na zobrazenie svojej analýzy kdekoľvek na vašom webe použite skratku [analytics] alebo môžete použiť skratku [analytics-counter] v miniaplikácii päty na zobrazenie denných zobrazení stránok. V nastavení doplnku môžete povoliť službe Google Adsense ID sledovanie informácií o službe AdSense.

Vlastnosti:

 • Podporuje univerzálnu a tradičnú analytiku
 • Skratku môžete použiť na ktorejkoľvek stránke na verejné zobrazenie našej analýzy
 • Podpora sledovania rýchlosti stránok
 • Môže sledovať celkový počet zobrazení stránky, zdroje sprostredkovania, najlepšie vyhľadávania, mieru odchodov, sledovanie odkazov na stiahnutie atď.
 • Môžete určiť užívateľské role, ktoré môžu vidieť miniaplikáciu na paneli
 • Schopnosť skryť rozbaľovaciu ponuku Google UID
 • Dostupné preklady

# 6 Štatistika WP

Štatistika WP

Štatistika WP je jediný dostupný doplnok Google Analytics pre WordPress, ktorý nezávisí od externých služieb. Preto tento doplnok nemusíte integrovať do služby Google Analytics. Tento doplnok poskytne po aktivácii podrobnosti o návštevnosti vašich stránok.

Keďže medzi týmto doplnkom a službou Google Analytics neexistuje žiadne prepojenie, tento doplnok funguje. V nastavení doplnku si môžete ľahko prezerať štatistiky prezentované ako grafy. Ukazuje vám celkový počet používateľov, celkový počet návštev, GeoIP, sprostredkovateľov, štatistiky atď. Môžete tiež zobraziť celkový počet vyhľadávacích dopytov a presmerovaní z obľúbených vyhľadávacích nástrojov, ako sú Google, Bing, DuckDuckGo, Yahoo, Yandex a Baidu..

Mapy štatistík WP

Tento doplnok umožňuje prostredníctvom vášho e-mailu získavať bežné správy o premávke, ako napríklad používateľ online, zobrazenie stránok, celkový počet návštevníkov atď. Môžete tiež pridať viac e-mailov, aby ste získali prehľady o premávke. 

Vlastnosti:

 • Tento doplnok nemusíte prepojiť so službou Google Analytics
 • Geografická poloha podľa krajiny a interaktívna mapa umiestnenia návštevníkov
 • Pozrite si vyhľadávacie dopyty a presmerovania z populárnych vyhľadávacích nástrojov, ako sú Google, Bing, Yahoo atď.
 • K dispozícii sú krátke kódy pre widgety aj pre príspevky / stránky
 • Získajte štatistiky do svojho e-mailu
 • Automatické aktualizácie databázy GeoIP

Výkonové štatistiky # 7 WP

Štatistiky napájania WP

WP Power Stats je ďalší bezplatný analytický doplnok Google pre WordPress. Štatistiky WP Power Stats fungujú rovnako ako štatistika WP. Tento doplnok je ľahký a má niekoľko vynikajúcich funkcií. Ak potrebujete iba základné štatistiky návštevnosti, ako sú zobrazenia stránok, zariadenia, organické vyhľadávania, prehliadače, OS, najlepšie príspevky atď., Potom je tento doplnok dobrou voľbou pre vás.

Prístrojová doska štatistík WP

Tento doplnok nevyžaduje na jeho aktiváciu službu Google Analytics. Aby ste mohli začať, stačí si tento doplnok aktivovať. 

Vlastnosti:

 • Veľmi nízka hmotnosť a jednoduché použitie
 • Na aktiváciu tohto doplnku sa nevyžaduje žiadna tretia strana
 • Získajte všetky štatistické zobrazenia stránky, zdroje návštevnosti, geografickú polohu, zobrazený príspevok na hlavnom paneli správcu
 • dostupný preklad

8. Jetpack

Jetpack od WP

Jetpack je doplnok WordPress typu všetko v jednom, ktorý ponúka nástroje na správu zabezpečenia, výkonu a správy stránok. V predvolenom nastavení je Jetpack dodávaný s inštaláciou WordPress.

Pomocou Jetpack môžete monitorovať štatistiku svojich stránok. Po inštalácii tohto doplnku prejdite na stránku jetpack> Štatistika stránok, potom sa zobrazí výzva na prihlásenie pomocou účtu WordPress.com.

Ak chcete začať používať Jetpack, musíte s ním prepojiť svoj účet WordPress.com. Po aktivácii môžete zobraziť celkový počet zobrazení, celkový počet sprostredkovateľov, najlepšie príspevky & stránky atď.

Stiahnite si doplnok Jetpack

záver

Google Analytics pre WordPress je nevyhnutným doplnkom, ak prevádzkujete blog alebo firemnú stránku WordPress. Doplnok Google Analytics vám poskytuje všetky podrobnosti o návštevnosti vašich webových stránok, ako sú celkový počet zobrazení stránky, najvyššie kľúčové slová, poloha GEO používateľa, návštevnosť zo sprostredkovania atď. A pomôže vám rozšíriť vašu organickú návštevnosť..

ktorý Doplnok Google Analytics pre WordPress je váš obľúbený, dajte nám vedieť v sekcii komentárov. 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map