Ako pridať efekt sneženia na webe WordPress

Ako pridať efekt sneženia v


Blížia sa Vianoce a možno ste si už začali želať svojim rodinám, priateľom a iným. Tak prečo nie svojim čitateľom blogov? Je čas na pridať efekt sneženia na vaše stránky WordPress. 

Musíte si všimnúť, že mnoho majiteľov webových stránok už pridalo účinok snehu na svoj blog. Vyzerá to dobre, však? Ak teda prevádzkujete blog WordPress, môžete na svoje stránky WordPress jednoducho pridať efekt sneženia. V tomto článku vám ukážeme 8 Najlepšie doplnky pre sneženie pre WordPress. 

Ako pridať efekt sneženia do svojho blogu

Existuje niekoľko doplnkov, pomocou ktorých môžete ľahko pridať snehový efekt Christmass. 

# 1 Vianočná Panda

Vianočné Panda

Christmas Panda je najlepší doplnok pre vianočné dekorácie pre WordPress. Chcete vyzdobiť svoj web WordPress snehovými vločkami, vianočnými stromčekmi, Santa a dokonca na svojom webe môžete zobraziť kontextové okná, ktoré svojim návštevníkom oznámia, že sú Vianoce. 

Tento doplnok sa dá ľahko nastaviť. Najskôr nainštalujte a aktivujte doplnok Christmas Panda. Potom prejdite na nastavenia doplnkov Christmas Panda a odtiaľ môžete nastaviť ľubovoľné obrázky dekorácie. V ďalšej možnosti môžete na svojom webe povoliť funkciu Sneženie. Po aktivácii sa teda na vašom webe zobrazí sneženie. Ak máte radi vyskakovacie vianočné pozdravy, môžete ich povoliť v sekcii vyskakovacie okná. Ak sa sneženie neobjaví, skúste vymazať vyrovnávaciu pamäť z vášho webu.

* Nehovoriac o tom, že na našom webe (WPMyWeb) používame doplnok Christmas Panda, aby sme ukázali vianočné dekorácie a snehové efekty.

Zobraziť doplnok

# 1 Super sneh WP

WP Super Snow

WP Super Snow je dobrý doplnok na zobrazenie snehová vločka na vašom webe WordPress. Najprv musíte nainštalovať tento doplnok a potom po obnovení webovej stránky uvidíte snehové vločky.

Po pridaní snehových vločiek na svoj web môžete snehové vločky prispôsobiť pomocou možností konfigurácie na paneli WordPress.

[Zobraziť doplnok]

# 2 Flurry

rozčúlenie

Ak chcete viac efektov sneženia, môžete tak urobiť pomocou doplnku Flurry. Je 100% zadarmo.

Na prístrojovej doske môžete zmeniť charakter sneženia, farbu, frekvenciu atď. Vďaka pokročilým možnostiam môžete padajúci sneh doladiť. Aplikácia Flurry už používa predvolené nastavenia, takže ak nechcete upravovať efekt padajúceho snehu, nemusíte meniť žiadne nastavenia. 

Vyzerá to tak cool na mieste a ja ho veľmi odporúčam. Musíte skúsiť. ��

[Zobraziť doplnok]

# 3 WFS Let It Snow

WFS Let It Snow

WFS je ďalší dobrý doplnok ukázať sneženie na vašom webe. Je to jednoduchý doplnok a funguje dobre pre všetky typy stránok WordPress. 

Môžete zmeniť miesto sneženia, t. J. Iba domovskú stránku alebo celé stránky. S veľkosťou snehových vločiek môžete zapnúť tiene. Používa sa hlavne na bielom pozadí a vyzerá to 3D snehové vločky.

[Zobraziť doplnok]

# 4 Snow Flurry

Snow Flurry

Doplnok WordPress pre aplikáciu Snow Flurry vám umožňuje pridať efekt sneženia na váš blog. 

Je to jednoduché a plne prispôsobiteľné a môžete nastaviť maximálnu veľkosť snehových vločiek, ako často sa vytvárajú nové vločky. Okrem toho môžete pridať minimálnu a maximálnu rýchlosť vločiek, farbu snehových vločiek a tiež nastaviť, aby sa doplnok po určitom počte sekúnd zakázal.

[Zobraziť doplnok]

# 5 WP Snow Effect

WP Snow Effect

WP Snow Effect dodáva vášmu webu WordPress pekne vyzerajúci animačný efekt padajúceho snehu. Tento doplnok WP používa jSnow Jquery, takže nevyužíva žiadne zdroje z vášho hostingu. Tento doplnok je k dispozícii aj vo verzii PRO. Aby ste mohli využívať všetky funkcie, musíte si kúpiť plnú verziu doplnku.

Môžete pridať až 40 druhov snehových vločiek. Na hlavnom paneli môžete zmeniť farbu vločiek a nastaviť miesto, kam chcete zobraziť, t. J. Domovská stránka, stránky, príspevky atď.

[Zobraziť doplnok]

# 6 Sneh obrazovky

Sneh

Screen Snow je doplnok, ktorý pridáva efekt snehu na web WordPress. Je to veľmi jednoduchý doplnok a po aktivácii môžete ovládať rýchlosť snehových vločiek, farbu, veľkosť atď.

[Zobraziť doplnok]

# 7 Jetpack

Jetpack Sneženie

Ak ste už nainštalovali doplnok Jetpack, nemusíte inštalovať žiadny doplnok. Môžete vidieť túto možnosť nastavenie>všeobecný a začiarknite možnosť „Zobraziť padajúci sneh na mojom blogu do 4. januára“.

Po jeho aktivácii uvidíte na svojom webe WordPress sneženie. Nie je tu však žiadna možnosť prispôsobenia. Ak teda nechcete inštalovať ďalší doplnok na zobrazovanie snehových vločiek, je to dobré.

Viac zdrojov WordPress,

  • 7 najlepších prémiových motívov WordPress pre blogovanie
  • Ako získať zadarmo SSL certifikát pre vaše stránky WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map