En İyi 10 WordPress Canlı Sohbet Eklentisi 2016

Canlı Sohbet Nedir?

Canlı sohbet destek, işletmelerin Web sitelerini ziyaret edenlerle gerçek zamanlı olarak iletişim kurmalarına veya sohbet etmelerine olanak tanıyan Web tabanlı bir hizmettir. Canlı destek uygulamaları, müşterilere ve müşterilere anında müşteri desteği ve bilgi sağlamak için yaygın olarak kullanılır. Yani bu yazıda size 10 göstereceğim En İyi WordPress Canlı Sohbet Eklentisi 2016.


Ancak, neden web sitemde Canlı sohbet işlevine ihtiyacım olduğunu düşünebilirsiniz… Doğru?…“Daha fazla% 60 müşteri alabileceğinizi biliyor musunuz, hatta canlı sohbet sistemine sahip olmak için satışlarınızı daha da artırabilirsiniz.” Canlı sohbet işlevi günümüzde bir şey satmak için ve özellikle web sitenize ilk kez gelenler için açıktır. Bir cevap beklemek için çok zamanları yok. Canlı sohbet bu durumda harika bir iş çıkarıyor. WordPress canlı sohbet eklentisini entegre ettikten sonra, doğrudan müşterinizle sohbet edebilir ve onlara herhangi bir ürünün sorguları hakkında yardımcı olabilirsiniz. Bu WordPress canlı sohbet eklentilerine göz atalım…

En İyi 10 WordPress Canlı Sohbet Eklentisi

1. Canlı sohbet

WordPress Canlı Sohbet EklentisiCanlı sohbet müşteri hizmetleri için en iyi canlı sohbet yazılımı ve yardım masası yazılımıdır. Herhangi bir iş için en iyi WordPress canlı sohbet eklentisi buluyorsanız, o zaman iyi bir seçenektir veya siz. Bu WordPress Canlı Sohbet Eklentisi alıcılarla konuşma hızınızı artırabilecek birçok özellik ile birlikte gelir. 

Güçlü yönetici kontrol panelleriyle her şeyi özelleştirebilirsiniz. Portföyünüz, E-ticaretiniz veya web sitenizin herhangi bir zamanı varsa, bunu kolayca kullanabilirsiniz. Öncelikle yönetici kontrol panelinize giriş yapmanız ve kodu almanız ve temanızdaki footer.php dosyasına eklemeniz yeterlidir. Daha sonra sohbet seçeneklerinizi, temalarınızı buradan ayarlayabilirsiniz. İşte kontrol panelinin bir ekran görüntüsü:-

canlı sohbet wpmyweb

Ana Özellikler:

 • Sohbet Penceresini Özelleştirme: Web sitenizde sohbet seçeneğini etkinleştirdiğinizde, sohbet penceresini birkaç tema ve renkle özelleştirebilirsiniz. Hepsi bu değil. Dil seçeneğinde, varsayılan dil İngilizce’dir, ancak işletmeniz İtalya’ya yerleşmişse, dili Italiano olarak değiştirebilirsiniz. Sohbet öncesi anketi, Sohbet sonrası anketi vb. De etkinleştirebilirsiniz. Sohbet sonrası anketi esas olarak anında müşteri geri bildirimi ve derecelendirme aracıları için kullanılır. Çevrimiçi sohbet o zaman kullanılamıyorsa, müşteri sohbet seçeneğinde bilet formunu doldurabilir.
 • Müşteri İlişkileri: Birisi çevrimiçi sohbeti tıkladığında özel mesaj ayarlayabilir veya hedef ziyaretçileri sohbete davet etmek için daha fazla selam ayarlayabilirsiniz. İle dikkat çekici sistemi, müşterileriniz daha fazla dikkat çeker ve sohbete başlamalarını sağlar.
 • Gelişmiş Ajan Araçları: Chat Agent, hızlı kullanım için etiketler ve klavye kısayolları ekleyebilir. Bu sohbet indirilebilir yazılım kullanılarak bilgisayardan ve telefondan kullanılabilir. 
 • Konuşma Ayarları: Sohbet aracıları sohbetleri yönlendirebilir veya otomatik olarak yapılabilir. Bazı departmanlar belirli kategorilere dayalı müşteriler alıyor.
 • Entegrasyonu Kolay: Hangi CMS’yi kullanırsanız kullanın, bu Canlı Sohbet eklentisini web sitenize kolayca entegre edebilirsiniz.

Fiyat:

Bu eklenti hangi başlangıç ​​maliyetlerinin aylık 16 ABD doları olduğu ödenir. 30 Gün Denemeye Başlayın

2. WP Canlı Sohbet

WordPress Canlı Sohbet - Wpmyweb

WP Canlı Sohbet eklentisi en uygun maliyetli WordPress canlı sohbet eklentisidir. Bu eklenti tamamen işlevseldir ve küçük işletmeler için destekler. Bu eklenti ücretsizdir, bu nedenle ziyaretçilerinizi daha iyi anlamak için aylık canlı sohbet abonelikleri ödemenize gerek yoktur..

Artık canlı sohbetinizi kendi web sitenizde veya canlı sohbet sunucusunda barındırma seçeneğiniz var. Canlı sohbet sunucularını kullanmak, sohbetinizin performansını% 300’e kadar artıracak ve sunucunuzdaki yükü azaltacaktır. 

Tamamen özelleştirilebilir, böylece canlı sohbeti yönetici kontrol panelinizden ayarlayabilirsiniz. Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi windows uygulaması, android uygulaması vb kullanarak müşterilerinizle sohbet edebilirsiniz ve hatta bazı müşteri acenteleri ile sohbet etmek isterse masaüstü bildirimi alırsınız. Aşağıda yönetici kontrol panelinin bir resmi verilmiştir:

WP Canlı Sohbet

Bu eklenti ücretsizdir, ancak bu eklentinin tüm özelliklerini istiyorsanız PRO sürümünü satın almanız gerekir. WP Live Chat’in bazı temel özellikleri şunlardır:

Ana Özellikler:

 • Tamamen Özelleştirilebilir Sohbet: Bu eklentinin tamamen özelleştirilebilir olduğundan bahsettiğim gibi, sohbetinizi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

 • Sohbet Derecelendirmeleri & Sosyal Simgeler: Müşterilerin / kullanıcıların ajanlarınızı gerçek zamanlı olarak derecelendirebilmeleri için iyi bir seçimdir ve aynı anda daha fazla takipçi almak için Facebook fan sayfanızı veya işletme sayfanızı sohbet penceresine ekleyebilirsiniz..
 • Tarayıcı Bildirimleri: Bu eklenti sayesinde yeni bir sohbet alınır alınmaz tarayıcı bildirimleri alın.
 • Giriş Pcanlandırıcı Sohbet Kayıtları: Kaçırmış olabileceğiniz sohbetlere ve önceki sohbet kayıtlarına erişebilirsiniz.
 • Çoklu Dilleri destekler: WP Live Chat Desteği tamamen çevrilebilir ve 25 farklı dilde kullanılabilir.
 • Sohbet Sunucunuzu Bulutta Barındırın: Sohbetinizin performansını% 300’e kadar artırmak ve ana makinenizdeki yükü azaltmak için canlı sohbet sunucunuzu bulut sunucularında barındırın. 

Fiyat:

Bu eklenti ücretsizdir, ancak tam erişim veya özellikler elde etmek için bu eklentinin Pro sürümünü satın almanız gerekir, bunun maliyeti 39,95 $ ‘dır..

3.Tawk.to Canlı Sohbet

tawk wpmyweb

Tawk.to WordPress sitenizdeki ziyaretçileri izlemenize ve sohbet etmenize olanak tanıyan% 100 ÜCRETSİZ canlı sohbet uygulamasıdır. Her türlü işi ve Tawk.to kullanan 250.000’den fazla şirketi destekler. Çevrimiçi müşteri katılımı deneyimini yönetmedeki etkinliği artırmak için tasarlanmıştır. Herhangi bir sınırlama olmadığından, web sitenizdeki ziyaretçilerle sohbet etmek için tek bir gösterge paneli arayüzünde birden çok web sitesinde ve aracıda kullanabilirsiniz..

Tawk.to, bağlı kalmak için ücretsiz iOS, Android, Windows ve Mac OSX uygulamaları sunar veya herhangi bir modern tarayıcıdan giriş yapabilirsiniz.

Ana Özellikler:

 • Özel Widget: Ziyaretçi widget’ının Boyutunu, Renklerini, Konumunu ve İçeriğini web sitenize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.
 • Birden Çok Site Kullan: Birden fazla web sitesinde canlı sohbet kullanmak istiyorsanız. Ardından, istediğiniz kadar web sitesine birden fazla farklı widget ekleyin, böylece tüm sohbetlerinizin nereden geldiğini izleyebilirsiniz.
 • Otomatik Sohbet Tetikleyicileri: Zaman, belirli bir sayfayı ziyaret etme veya belirli bir işlemi gerçekleştirme vb. Gibi birden fazla koşula göre otomatikleştirilmiş mesajlar ayarlamak için tetikleyiciler ayarlayabilirsiniz..
 • Özel Kısayollar: Kısayollar 1 saniye içinde hızlı bir şekilde cevap vermenizi sağlar ve ayrıca sık sorulan ziyaretçi sorularını yanıtlayarak zaman kazandırır. Mesela: yazmak yerine Merhaba, web sitemize hoş geldiniz, nasıl yardımcı olabiliriz? basitçe bir kısayol oluşturabilirsiniz /Merhaba.
 • Ücretsiz uygulamalar: Tawk.to, müşterilerinizle her yerden bağlantıda kalmak için ücretsiz iOS, Android, Windows ve Mac OSX uygulamaları sunar.

Fiyat: 

% 100 Ücretsiz.

4. Zopim Canlı Sohbet

zopim canlı sohbet

Zopim en popüler ve güvenilir WordPress Canlı Sohbet Eklentisi biridir. Zopim, mağazanızda sörf yapan ziyaretçileri gerçek zamanlı olarak izlemenize ve sohbet etmenize olanak tanır. 150.000’den fazla müşterileri ve en aktif yüklü WordPress canlı sohbet eklentisi var.

Müşterilerine en havalı özelliği sunuyorlar “Facebook Messenger Sohbeti”. Böylece bu özelliği kullanarak messenger’ı kullanabilirsiniz. Ve elbette bu, müşterilerinize ulaşmanın en iyi yoludur.

Ana Özellikler:

 • İleri Analiz: Zopim kontrol paneli ziyaretçi akışını, kullanım alışkanlıklarını izlemenize ve bir müşterinin yardıma ihtiyacı olduğunda içeri girmenize olanak tanır.
 • Her Türlü İş İçin Uygun: Küçük veya büyük bir web siteniz varsa, sorun değil. Her türlü sorunsuz çalışır.
 • Mobil Uyumlu: Bu eklenti tamamen mobil uyumludur, böylece müşterileriniz mobil cihazlar için optimize edilmiş sohbet widget’ımızı kullanarak sizinle herhangi bir cihazdan sohbet edebilir.
 • Entegrasyonu Kolay: Tüm büyük CMS’leri destekler.
 • daha fazlası…

Fiyat:

Ücretsiz | $ 11.20 / ay.

5. I’Msupporting

Sohbet Eklentisi WoRdPress

I’Msupporting web siteleri ve e-ticaret mağazaları için canlı bir sohbet platformudur. IMsupporting canlı sohbet yazılımı ile canlı sohbet hesabınız olabilir, canlı sohbet hesabına giriş yapabilir ve dakikalar içinde ziyaretçilerinizle sohbet edebilirsiniz.

Ana Özellikler:

 • Gerçek Zamanlı Ziyaretçi İzleme: Güçlü gösterge panelleriyle, ziyaretçinin davranışlarını izleyebilir ve bunlara göre hareket edebilirsiniz. Kullanıcılarınızın hangi sayfalarda olduğunu, nereden geldiklerini, coğrafi konumlarını izleyebilirsiniz. 
 • Özelleştirmesi Kolay: Sohbet pencerelerini kendi web sitesi temanıza uyacak şekilde özelleştirebilir ve yazı tiplerini, renkleri ve başlık banner görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Sohbet ediyorum seçeneği ile metin ve alanları düzenleyebilirsiniz.
 • Daha iyi güvenlik: SSL Şifrelemesi sağlamayı destekliyorum, bu nedenle tüm sohbetlerin güvenli reklam güvenliğini sağlaması.
 • Daha….

Fiyat:

Ücretsiz | $ 12.63 / ay

6. JivoChat

jivochat

JivoChat 155.614’ün üzerinde müşteriye ve güvenilir şirketlerden birine sahiptir. JivoChat, e-postaları aramak veya doğrudan web sitenize göndermek zorunda kalmadan müşterilerin canlı sohbette anında cevap almasına yardımcı olur. Bu eklentiyi dakikalar içinde yükleyebilir ve kişisel stilinize uyacak şekilde özel olarak yapılandırılabilir.

JivoChat, Mac / Windows, tarayıcı uygulaması ve mobil uygulama için de ücretsiz masaüstü uygulaması sağlar. Yani siz veya temsilcileriniz tek bir sohbeti kaçırmazsınız. 

Ana Özellikler:

 • Daha İyi Kalite: Her gün sitenizdeki sohbet hizmetinin kalitesini 0’dan 5’e kadar bir ölçekle puanlıyorlar ve hangi alanları iyileştirmeniz gerektiğine dair öneriler sunuyorlar.
 • Kullanımı kolay: Aracılar Mac / Windows için uygun masaüstü uygulaması, tarayıcı uygulaması ve mobil uygulamamızla sohbet edebilir.
 • Müşterilerle Daha Fazla Sohbetler: Proaktif sohbetlerle sorular sorulmadan yardım sunuyor, sıradan ziyaretçileri mutlu müşterilere dönüştürüyor.

Fiyat:

Ücretsiz | 10 $ / ay.

7. Tidio Canlı Sohbet

tildochat

Tidio Canlı Sohbet müşterilerinizle kolayca iletişim kurmanızı sağlayan canlı bir sohbet hizmetidir. İyi ve ucuz bir WordPress canlı sohbet eklentisi buluyorsanız, o zaman iyi bir seçenektir. WordPress topluluğu için özel olarak tasarlanmıştır. Eklentiyi yükledikten sonra, hizmetimizin sağladığı avantajlardan tam olarak yararlanmaya hazır olacaksınız, kayıt gerekmez.

Kurulumu son derece kolaydır, eklentiyi yükledikten sonra kullanıma hazırsınız. Web sitenizi kimlerin ziyaret ettiğini takip eder. Formlar için renk düzenini veya özel alanları ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Özellikleri:

 • Web sitenizi kimlerin ziyaret ettiğini takip edin.
 • Sohbetten ayrıldıklarında ziyaretçinizle e-posta yoluyla iletişim kurun.
 • Zendesk, GetResponse, SalesForce ve MailChimp ve daha birçoğu ile entegrasyon.
 • Mobil ve masaüstü cihazlar için özel uygulama (iOS, Android, Windows, OS X, Chrome).
 • Tamamen özelleştirilebilir.

Fiyat:

Ücretsiz | Pro Sürümü: $ 12 / ay.

Tildo Canlı Sohbet Fiyatı

8. Olark Canlı Sohbet

olark canlı sohbet

olark satış ve destek için müşterilerinizle konuşmanın en güzel ve etkili yoludur. Olark, web sitenizde kimlerin olduğunu ve tam olarak ne yaptığını açıklar. Hatta alışveriş sepetlerinde neler olduğunu görün.

Hızlı & kurulumu ve özelleştirmesi kolay Olark. Sadece bir Olark hesabı oluşturun ve kodu web sitenize yapıştırın, gitmekte fayda var. Seçtiğiniz güzel temalar, metin ve dil ve hatta güçlü bir API ile Olark tamamen kontrolünüz altında.

Bu eklenti, E-ticaret web siteniz veya WordPress siteniz için çok kullanışlıdır. Ancak ücretsiz bir sürümü yok, bu eklentiyi kullanmak için satın almanız gerekiyor.

Özellikleri:

 • Olark, halihazırda kullandığınız başlıca yazılımlarla çalışır ve CRM’nize süper güç verir.
 • Müşterilerinizden anında geri bildirim alın, böylece onları mutlu ettiğinizi bilirsiniz.
 • Müşterileriniz sohbet seçeneklerini kullanarak ürünlerinizi veya temsilcilerinizi inceleyebilir. Ürününüzü ve deneyiminizi geliştirebilmeniz için.

Fiyat:

12 $ / ay. (Yalnızca Premium Sürüm Mevcuttur)

9. onWebChat

web sohbet

onWebChat web siteniz için iyi bir WordPress canlı sohbet eklentisidir. Web sitenizin ziyaretçileriyle sohbet etmenize, web sitesi trafiğini izlemenize ve daha iyi müşteri desteği sağlamanıza olanak tanır. 

WordPress için bu WordPress canlı sohbet eklentisi, WordPress web sitenizi yenilikçi canlı sohbet sistemimize entegre etmenin kolay bir yolunu sunar. Ayrıca, WooCommerce web siteleriyle de uyumludur.Sadece tek bir tıklamayla web sitenizin ziyaretçileriyle gerçek zamanlı olarak sohbet edebilir, web sitenizin trafiğini izleyebilir ve tetikleyicilerle dönüşümlerinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

onwebchat özellikleri

Fiyat:

Ücretsiz | $ 7.81 / ay.

10. WP-Sohbet

wp-sohbet

WP Sohbeti esas olarak WordPress için tasarlanmış bir WordPress canlı sohbet eklentisidir. Bu eklentiyi kullanarak, mağazanızda / web sitenizde gerçek zamanlı olarak dolaşan ziyaretçileri izleyebilir ve sohbet edebilirsiniz. Tam özelleştirilebilir çok dilli sohbet ön arayüzü. 

Bu hizmeti kullanmak için şu adresten bir API anahtarına ihtiyacınız var: WP-Sohbet , ve müşterilerinizle sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Sınırsız web siteleri, Sınırsız sohbetler, Sınırsız istemciler ve daha fazlasını eklemenizi sağlar. Mobil uygulamalarını bu canlı sohbet eklentisi için kullanabilirsiniz.

Ana Özellikler:

 • Sınırsız web siteleri
 • Sınırsız sohbet
 • Sınırsız Operatörler
 • Mobil uygulama, bu WordPress Canlı Sohbet Eklentisi için Chrome uygulaması mevcut

Fiyat: 

Bedava

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map