Kā iestatīt sīkfailu paziņojumu joslu programmā WordPress

04.06.2020
PLUGINS 'Kā iestatīt sīkfailu paziņojumu joslu programmā WordPress
0 9 мин.

Vai jūs kādreiz esat redzējis? uznirstošais logs lodziņš parādās, kad ieejat kaut kādās vietnēs? Ja jā, tad jums varētu rasties jautājums: “Kas tas ir?”. Būtībā daudziem vietņu īpašniekiem nerūp šāda veida paziņojumi. To sauc Sīkfailu paziņojumu josla.


Kā iestatīt sīkfailu paziņošanas uznirstošo logu WordPress

Kas ir sīkdatnes

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, ko vietne var ievietot jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad pirmo reizi apmeklējat vietni vai lapu. Šis sīkfails arī palīdz pārlūkprogrammai atpazīt jūsu ierīci nākamreiz, kad apmeklēsit.

Galvenokārt sīkdatnes tiek izveidotas, kad lietotāja pārlūkprogramma ielādē vietni. Šajos sīkfailos nav tikai pārlūkošanas informācija, bet arī reklāmas, logrīki vai citi ielādējamās lapas elementi.

Sīkdatnes var palīdzēt lietotājam daudzos veidos. Piemēram, sīkdatnes var palīdzēt, atceroties viņa lietotājvārdu un citu personisko informāciju. Kad lietotājs piesakās drošā vietnes apgabalā, lietotājam tiek lūgts: “Atcerēties mani”. Šādā veidā pieteikšanās informācija tiek saglabāta sīkdatnē, lai lietotājs varētu ieiet vietnē un iziet no tās, atkārtoti un atkal neievadot to pašu autentifikācijas informāciju..

Kāpēc jums vajadzētu izmantot sīkdatnes jūsu vietnē

Daudzi vietņu īpašnieki nezina aiz “Sīkdatņu politika“. Nu, Eiropas Savienība šajā jautājumā ir ieņēmusi nostāju ES Direktīvas 2009/136 / EK veidā. Īsā versijā – “Jums jāpasaka cilvēkiem, ja iestatāt sīkdatnes, un skaidri jāpaskaidro, ko sīkdatnes dara un kāpēc. Jums jāsaņem arī lietotāja piekrišana. Piekrišanu var netieši norādīt, bet tā ir jāsniedz apzināti. ” 

Ir divu veidu sīkfaili, kas pamatā glabā datus lietotāja ierīcēs. Tie ir Sesijas sīkdatnes un Noturīgas sīkdatnes.

 • Sesijas sīkfaili: Sesija nozīmē īslaicīgu. Sesijas sīkdatne, kas tiek izdzēsta, kad lietotājs aizver Web pārlūku. Tā kā tas ir īslaicīgas glabāšanas sīkfails, tas neievāc informāciju no lietotāja ierīces.
 • Noturīgas sīkdatnes: Noturīgas sīkdatnes, kas pazīstamas arī kā pastāvīgas sīkdatnes. Šāda veida sīkdatnes tiek glabātas lietotāja ierīcēs līdz to derīguma termiņa beigām vai līdz brīdim, kad lietotājs izdzēš sīkfailu. Noturīgas sīkdatnes tiek izmantotas, lai savāktu identificējošu informāciju par lietotāju.

WordPress neizmanto sesijas pēc noklusējuma. Tajā tiek saglabāts sīkfails lietotāju autentificēšanai, kad lietotājs piesakās vietnes aizmugures logā. Bet, ja jums ir e-komercijas vietne vai jebkura produktu pārdošanas vietne, un jūs galvenokārt koncentrējat klientus no ES. Tātad jūs varat parādīt Sīkfailu paziņojumu josla lai apstiprinātu, kāda veida informāciju jūsu vietne iegūs no lietotājiem. Šajā apmācībā es dalīšos, kā pievienot Sīkfailu paziņojumu uznirstošais logs programmā WordPres.

Kā parādīt sīkfailu paziņojumu joslu programmā WordPress

Var parādīt vairākus veidus Sīkfailu paziņošanas josla / uznirstošais logs programmā WordPress. Vai nu motīva failā varat pievienot kādu kodu, vai arī varat izmantot WordPress spraudņus. 

Pievienojiet sīkdatņu paziņojumu joslu, pievienojot kodus

# 1 Sīkfailu piekrišana

Sīkdatņu piekrišana

Ja vēlaties WordPress vai kādā citā vietnē parādīt uznirstošo informāciju par sīkfailiem, tad vislabākais risinājums ir sīkdatņu piekrišana. Lai gan, galvenē kodi ir jāpievieno manuāli. Tātad, dariet to, ja esat ar to pazīstams. Lai to izdarītu, jums tas jādara vietne vai noklikšķiniet šeit.

Dodoties uz šo vietni, jūs varat pielāgot visu Sīkfailu paziņojumu josla. Jūs varat mainīt uznirstošais logs pozīcija, izkārtojums, motīva krāsa utt. Jūs varat saistīt savu privātuma politikas lapu ar šo uznirstošo logu. Izmantojot to uzlaboto atbilstības funkciju, varat iestatīt pielāgotas izvades opciju.

Lai iestatītu sīkdatņu piekrišanu, jums vienkārši jākopē kods un jāielīmē savā header.php tieši pirms birka. 

# 2 Sildtide

Silktide

Silktide ir viens no populārākajiem sīkdatņu piekrišanas pakalpojumiem, kas pieejams internetā. Silktide ir bezmaksas un pilnībā atvērts avots, tāpēc jūs varat to pielāgot, kā vēlaties. 

Tas darbojas tāpat kā sīkdatņu piekrišana. Ja nevēlaties instalēt spraudni, lai parādītu sīkfailu paziņojumu, jums vajadzētu izmēģināt Silktide. Tas neietekmē jūsu vietnes veiktspēju, jo tas ir ļoti viegls, samazināts ~ 3,5 kt un nav jquery vai citu atkarību.

Pievienot Sīkfailu paziņojumu josla, izvēlēties vajadzīgo tēmu. Pēc tam pievienojiet jums privātuma politikas URL un iegūstiet kodu. Tagad pievienojiet fragmenta kodu tieši pirms tags header.php. Atsvaidziniet mājas lapu, lai redzētu uznirstošo logu.

Pievienojiet uznirstošo informāciju par sīkdatnēm, izmantojot spraudņus

# 1 dFactory paziņojums par sīkdatnēm

DFactory paziņojums par sīkdatnēm

Paziņojums par sīkdatnēm ir vispopulārākais WordPress sīkfailu paziņojums uznirstošais spraudnis. Šis spraudnis ļauj jums informēt lietotājus, ka jūsu vietne izmanto sīkdatnes, un ievērot ES sīkdatņu likuma noteikumus. Tas darbojas jebkura veida WordPress vietnē.

Šis spraudnis ir aprīkots ar daudzām funkcijām, un jūs to varat pielāgot no sava WordPress administratora informācijas paneļa. Jūs varat iestatīt pielāgotus ziņojumus, kas tiks parādīti lietotājiem, un var modificēt pogas tekstu, pozīcijas, animācijas utt.

Iespējas:

 • Pielāgojiet sīkfaila ziņojumu.
 • Novirziet lietotājus uz pielāgotu saiti vai lapas saiti, lai iegūtu sīkāku informāciju par sīkdatnēm.
 • Var iestatīt sīkdatņu derīguma termiņa beigām 1 dienu līdz bezgalīgam laikam.
 • Iespēja ritināt sīkfailus.
 • Pēc sīkdatnes pieņemšanas animējiet ziņojumu lodziņu.
 • Mainiet uznirstošo logu sīkfailu atrašanās vietu.
 • Var iestatīt animācijas stilu un pogas krāsu.

# 2 Sīkdatņu likuma informācija

Sīkdatņu likuma informācija

Sīkdatņu likuma informācija ir vismodernākā WordPress Sīkfailu paziņojumu uznirstošais logs iespraust. Šis spraudnis jūsu vietnei pievieno reklāmkarogu galvenē vai kājenē, lai jūs varētu parādīt savu atbilstība statuss attiecībā uz jauno ES sīkdatņu likumu.

Jūs varat pilnībā pielāgot stilu, krāsas, fontus, stilus, pozīciju lapā un pat to, kā tā uzvedas, noklikšķinot uz “pieņemt”. Šo spraudni var iestatīt, lai sīkdatņu josla pazūd pēc dažām sekundēm vai tiktu pieņemta ritinot.

Iespējas:

 • Šis spraudnis ir visprogresīvākais un pilnībā pielāgojamais sīkfailu paziņojumu joslas spraudnis WordPress.
 • Tā pieņem sīkdatņu politiku, ja lietotājs ritina (pēc izvēles).
 • Pēc kavēšanās automātiski aizveriet sīkfailu joslu.
 • Ievietojiet sīkfailu joslu galvenē vai kājenē.
 • Saderīgs ar WPML & qTulkot atbalstu.

# 3 ES sīkdatņu likuma ievērošana

ES sīkdatņu likuma ievērošana

Ja vēlaties izcelt savu Sīkfailu paziņojumu josla modernā stilā, tad vislabākais risinājums ir ES sīkdatņu likumu ievērošanas spraudnis. Šis spraudnis nāk ar satriecošām tēmām, kas maina izkārtojuma stilu un padara to krāšņāku. Šo spraudni var izmantot portfelī vai ceļojumu vietnē.

Tas ietver 4 dažādus elastīgus izkārtojumus un viegli pielāgojamus. Varat mainīt ziņojumu fontus un rakstzīmju kopas. 

Iespējas:

 • Pilnībā pielāgojama.
 • Sīkdatņu joslu var ievietot gan galvenē, gan kājenē.
 • Jūs varat paslēpt vai parādīt pogu Atteikt.
 • Varat iestatīt ilgumu un sākuma laiku.
 • Pieejami pavisam 4 izkārtojumi.
 • Saderīgs ar WPML.

# 4 Sīkdatņu likuma bārs

Sīkdatņu likuma bārs

Sīkdatņu likuma bārs ir vienkāršs un viegls WordPress spraudnis informācijas parādīšanai, ka jūsu vietne izmanto sīkfailu. Izmantojot spraudņa iestatījumus, sīkdatņu paziņojumu joslas atrašanās vietu var iestatīt augšpusē vai apakšā.

Jūs varat iestatīt pielāgotu joslas ziņojumu, un vairāk saites ir jāievieto manuāli, jo spraudnim ir ierobežotas iespējas. Varat arī mainīt pogu un pogu fona krāsu.

Iespējas:

 • Kravas ļoti ātri (Nulle ielādes laiks).
 • Pilnībā pielāgojama.
 • Gluds slīdēšanas apakšdaļa vai augšējā josla.
 • Jūs varat mainīt pogas krāsu, fona krāsu un iestatīt pielāgotu ziņojumu.

# 5 Vienkārša sīkfailu paziņošanas josla

Vienkārša sīkdatņu paziņojumu josla

Vienkārši Sīkfailu paziņojumu josla spraudnis ļauj lapas apakšdaļā parādīt vienkāršu sīkfailu paziņošanas joslu. Varat pievienot pogu “Vairāk informācijas” ar saiti tajā. Visus tekstus, krāsas un fonta lielumu var mainīt, izmantojot vienkāršu iestatījumu veidlapu.

Iespējas:

 • Pilnīgi atsaucīgi.
 • Visi teksti, krāsas un burtu lielums ir maināmi.
 • Var pievienot pogu “Vairāk informācijas” ar saiti tajā.
 • Savietojams ar Polylang un WPML daudzvalodu spraudņiem.

Saistītie raksti,

 • Kā viegli iespējot Gzip saspiešanu WordPress, lai ātrāk ielādētu
 • Bezmaksas atpakaļsaišu pārbaudītāja rīks | Pārbaudiet savas vietnes atpakaļsaišu
 • 7 labākie atslēgvārdu izpētes rīki SEO
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector