Kā pievienot sniegputeņa efektu vietnē WordPress

04.06.2020
PLUGINS 'Kā pievienot sniegputeņa efektu vietnē WordPress
0 5 мин.

Kā pievienot sniegputeņa efektu programmā WordPress


Tuvojas Ziemassvētki, un varbūt jūs jau esat sākuši vēlēties savām ģimenēm, draugiem un citiem. Tātad, kāpēc ne sava emuāra lasītājiem? Ir pienācis laiks pievienot Sniegputeņa efekts uz jūsu WordPress vietni. 

Jums jāņem vērā, ka daudzi vietņu īpašnieki savā emuārā jau ir pievienojuši sniega krišanas efektu. Tas izskatās forši, vai ne? Tātad, ja jūs vadāt WordPress emuāru, tad savā WordPress vietnē varat viegli pievienot sniegputeņa efektu. Šajā rakstā mēs jums parādīsim 8 Labākie sniegputenī spraudņi WordPress. 

Kā pievienot sniegputeņa efektu savam WordPress emuāram

Ir vairāki spraudņi, ar kuriem jūs varat viegli pievienot Ziemassvētku sniegputeņa efektu. 

# 1 Ziemassvētku panda

Ziemassvētku panda

Ziemassvētku panda ir labākais WordPress Ziemassvētku rotājumu spraudnis. Jūs vēlaties izrotāt savu WordPress vietni ar sniegpārslām, Ziemassvētku eglītēm, Ziemassvētku vecīti un pat varat savā vietnē parādīt uznirstošos logus, kas apmeklētājiem norāda, ka ir Ziemassvētki. 

Šo spraudni ir viegli iestatīt. Vispirms instalējiet un aktivizējiet spraudni Christmas Panda. Pēc tam dodieties uz Ziemassvētku Panda spraudņa iestatījumiem, un no turienes jūs varat iestatīt jebkurus dekorēšanas attēlus, kas jums patīk. Nākamajā variantā savā vietnē varat iespējot Snowfall. Tātad pēc tā aktivizēšanas sniegputenis būs redzams jūsu vietnē. Ja jums patīk uznirstoši Ziemassvētku apsveikumi, varat to iespējot sadaļā Uznirstošie logi. Ja sniegputenis neparādās, mēģiniet iztīrīt kešatmiņu no savas vietnes.

* Nemaz nerunājot, mēs savā vietnē (WPMyWeb) izmantojam spraudni Christmas Panda, lai parādītu Ziemassvētku rotājumu un sniegputeņa efektu.

Skatīt spraudni

# 1 WP super sniegs

WP Super sniegs

WP Super Snow ir labs spraudnis, lai parādītu sniegpārsla savā WordPress vietnē. Pirmkārt, jums jāinstalē šis spraudnis, pēc tam pēc savas tīmekļa lapas atsvaidzināšanas jūs varat redzēt sniegpārslas.

Pēc sniegpārslu pievienošanas savai vietnei jūs varat pielāgot sniegpārslas, izmantojot konfigurācijas opcijas WordPress informācijas panelī..

[Skatīt spraudni]

# 2 Puteņa

Uzpūties

Ja vēlaties vairākus sniegputeņa efektus, varat to izdarīt, izmantojot spraudni Flurry. Tas ir 100% bez maksas.

Izmantojot informācijas paneli, jūs varat mainīt sniegputeņa raksturu, krāsu, biežumu utt. Izmantojot to uzlabotās iespējas, varat precīzi noregulēt krītošo sniegu. Flurry jau izmanto noklusējuma iestatījumus, tāpēc jums nav jāmaina nekādi iestatījumi, ja vien nevēlaties modificēt krītošā sniega efektu. 

Vietnē tas izskatās tik forši, un es to ļoti iesaku. Jāizmēģina. ��

[Skatīt spraudni]

# 3 WFS Ļauj tam snigt

WFS ļauj tam snigt

WFS ir vēl viens labs spraudnis parādīt sniegputeni jūsu vietnē. Tas ir vienkāršs spraudnis un labi darbojas jebkura veida WordPress vietnēs. 

Sniega nokrišņu atrašanās vietu var mainīt, ti, tikai mājas lapu vai visu vietni. Izmantojot sniegpārslas izmēru, jūs varat ieslēgt ēnas. Tas galvenokārt tiek izmantots baltā fonā, un tas izskatās 3D sniegpārslas.

[Skatīt spraudni]

# 4 sniega puteņi

Sniega puteņi

Snow Flurry WordPress spraudnis ļauj jums pievienot sniegputeņa efektu uz jūsu emuāru. 

Tas ir vienkāršs un pilnībā pielāgojams, un jūs varat iestatīt sniegpārsliņu maksimālo izmēru, cik bieži tiek veidotas jaunas pārslas. Bez tam, jūs varat pievienot minimālo un maksimālo pārslas ātrumu, sniegpārslas krāsu un arī iestatīt spraudni atspējot pēc noteikta sekunžu skaita.

[Skatīt spraudni]

# 5 WP sniega efekts

WP sniega efekts

WP Snow Effect jūsu WordPress vietnei pievieno jauku izskata animēta sniega krišanas efektu. Šis WP spraudnis izmanto jSnow Jquery, tāpēc tas neizmanto resursus no jūsu mitināšanas. Šis spraudnis ir pieejams arī PRO versijā. Tātad, lai izmantotu visas funkcijas, jums jāiegādājas spraudņa pilna versija.

Jūs varat pievienot līdz 40 sniegpārslu veidiem. Izmantojot informācijas paneli, varat mainīt pārslas krāsu un iestatīt vietu, kur vēlaties parādīt i. Mājas lapu, lapas, ziņas utt..

[Skatīt spraudni]

# 6 Ekrāna sniegs

Ekrāna sniegs

Screen Snow ir spraudnis, kas WordPress vietnei pievieno sniega efektu. Tas ir ļoti vienkāršs spraudnis, un pēc aktivizēšanas jūs varat kontrolēt sniegpārslu ātrumu, krāsu, lielumu utt.

[Skatīt spraudni]

# 7 Jetpack

Jetpack sniegputenis

Ja Jetpack spraudnis jau ir instalēts, jums tas nav jāinstalē. Jūs varat redzēt opciju Iestatījumi>Vispārīgi un atzīmējiet opciju “Rādīt krītošu sniegu manā emuārā līdz 4. janvārim”.

Pēc tā aktivizēšanas savā WordPress vietnē varat redzēt sniegputenī. Bet šeit nav pielāgošanas iespēju. Tātad, ja jūs nevēlaties instalēt papildu spraudni sniegpārslu parādīšanai, tas ir labi.

Vairāk WordPress resursu,

 • 7 labākās emuāru veidošanas labākās WordPress motīvas
 • Kā iegūt bezmaksas SSL sertifikātu savai WordPress vietnei
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector