כיצד להוסיף אפקט שלג באתר וורדפרס

04.06.2020
PLUGINS 'כיצד להוסיף אפקט שלג באתר וורדפרס
0 13 мин.

כיצד להוסיף אפקט שלג ב- WordPress


חג המולד מגיע ואולי כבר התחלת לאחל למשפחות, לחברים ואחרים. אז למה לא לקוראי הבלוגים שלכם? זה הזמן ל הוסף אפקט שלג לאתר וורדפרס שלך. 

עליכם לשים לב שבעלי אתרים רבים כבר הוסיפו אפקט של שלג בבלוג שלהם. זה נראה מגניב, לא? אז אם אתה מנהל בלוג של וורדפרס, אתה יכול להוסיף בקלות אפקט שלג באתר WordPress שלך. במאמר זה, נראה לך 8 תוספי השלג הטובים ביותר עבור וורדפרס. 

כיצד להוסיף אפקט שלג לבלוג הוורדפרס שלך

ישנם כמה תוספים, בעזרתם ניתן להוסיף בקלות אפקט שלג של חג המולד. 

# 1 פנדה לחג המולד

פנדה לחג המולד

פנדה לחג המולד הוא התוסף הטוב ביותר לקישוט חג המולד עבור וורדפרס. אתה רוצה לקשט את אתר הוורדפרס שלך עם פתיתי שלג, עצי חג המולד, סנטה ואפילו אתה יכול להציג חלונות קופצים באתר שלך שאומרים למבקרים שלך שזה חג המולד. 

קל להתקין תוסף זה. ראשית, התקן והפעל את התוסף פנדה לחג המולד. לאחר מכן עבור להגדרות תוסף חג המולד פנדה ומשם אתה יכול להגדיר כל תמונות קישוט שאתה אוהב. באפשרות הבאה אתה יכול להפעיל את Snowfall באתר שלך. אז לאחר הפעלתו, Snowfall יהיה גלוי באתר האינטרנט שלכם. אם אתה אוהב ברכות לחג המולד המוקפצות, תוכל להפעיל אותו בקטע חלונות קופצים. אם גשם לא מופיע, נסה לנקות את המטמון מהאתר שלך.

* שלא לדבר, אנו משתמשים בתוסף פנדה לחג המולד באתר האינטרנט שלנו (WPMyWeb) כדי להציג קישוט חג המולד ואפקט שלג..

הצג תוסף

מס ‘1 שלג WP סופר שלג

WP סופר שלג

WP Super Snow הוא תוסף טוב להצגה פתית שלג באתר וורדפרס שלך. ראשית, עליך להתקין את התוסף הזה, ולאחר מכן לאחר רענון דף האינטרנט שלך, אתה יכול לראות את פתיתי השלג.

לאחר הוספת פתיתי שלג לאתר האינטרנט שלך, באפשרותך להתאים אישית פתיתי שלג באמצעות אפשרויות תצורה בלוח המחוונים של וורדפרס.

[הצג תוסף]

# 2 צמרמורת

סוער

אם אתה רוצה אפקטים רבים של שלג, תוכל לעשות זאת באמצעות פלאגין Flurry. זה 100% בחינם.

מלוח המחוונים, באפשרותך לשנות אופי שלג, צבע, תדר וכו ‘. עם האפשרויות המתקדמות שלהם, אתה יכול לכוונן את השלג הנופל. Flurry כבר משתמש בהגדרות ברירת מחדל, כך שלא תצטרך לשנות הגדרות אלא אם תרצה לשנות את אפקט השלג הנופל. 

זה נראה כל כך מגניב באתר ואני ממליץ עליו בחום. חייבים לנסות. ��

[הצג תוסף]

# 3 WFS Let It Snow

WFS Let It Snow

WFS הוא עוד תוסף טוב אליו להראות גשמים באתר שלך. זהו תוסף פשוט ועובד היטב עבור כל סוג של אתר וורדפרס. 

אתה יכול לשנות את מיקום השלג i.e דף הבית בלבד או את האתר כולו. עם גודל פתית השלג, תוכלו להדליק צללים. הוא משמש בעיקר לרקע לבן וזה נראה פתיתי שלג תלת מימד.

[הצג תוסף]

# 4 שלג

צמר שלג

תוסף שלג Flurry WordPress מאפשר לך להוסיף אפקט שלג לבלוג שלך. 

זה פשוט וניתן להתאמה אישית מלאה ותוכלו להגדיר גודל מקסימלי של פתית השלג, באיזו תדירות נוצרים פתיתים חדשים. חוץ מזה, אתה יכול להוסיף מהירות פתית מינימאלית ומקסימאלית, צבע פתית שלג, וגם להגדיר את התוסף לביטול לאחר מספר שניות מוגדר.

[הצג תוסף]

# 5 WP אפקט שלג

אפקט שלג WP

אפקט שלג WP מוסיף אפקט אנימציה יפה למראה של שלג נופל לאתר וורדפרס שלך. תוסף WP זה משתמש ב- jSnow Jquery כך שהוא לא משתמש במשאבים מהאירוח שלך. תוסף זה זמין גם בגירסת PRO. אז כדי להשתמש בתכונות המלאות, עליכם לרכוש גרסה מלאה של התוסף.

ניתן להוסיף עד 40 סוגים של פתיתי שלג. מלוח המחוונים אתה יכול לשנות את צבע הפתיתים ויכול לקבוע את המיקום בו תרצה להציג, למשל דף הבית, דפים, פוסטים וכו ‘..

[הצג תוסף]

# 6 שלג מסך

שלג מסך

שלג מסך הוא תוסף שמוסיף אפקט שלג לאתר וורדפרס. זהו תוסף פשוט מאוד וברגע שתפעל, אתה יכול לשלוט על פתיתי שלג במהירות, צבע, גודל וכו ‘.

[הצג תוסף]

# 7 Jetpack

מפל שלג של Jetpack

אם כבר התקנת את התוסף Jetpack, אינך צריך להתקין תוסף כלשהו. אתה יכול לראות את האפשרות הגדרות>כללי ובדוק את האפשרות “הצג שלג נופל בבלוג שלי עד ה- 4 בינואר”.

לאחר הפעלתך, אתה יכול לראות שלג באתר וורדפרס שלך. אך אין כאן אפשרות להתאמה אישית. אז אם אינכם רוצים להתקין תוסף נוסף להצגת פתיתי שלג, זה טוב.

עוד משאבי וורדפרס,

 • 7 ערכות הנושא הטובות ביותר של וורדפרס לבלוגים
 • כיצד להשיג אישור SSL בחינם לאתר וורדפרס שלך
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector