WordPress Sitesinde Kar Yağışı Etkisi Ekleme

04.06.2020
PLUGINS 'WordPress Sitesinde Kar Yağışı Etkisi Ekleme
0 5 мин.

WordPress'te Kar Yağışı Etkisi Ekleme


Noel geliyor ve belki zaten ailenize, arkadaşlarınıza ve diğerlerine dilek tutmaya başladınız. Peki neden blog okuyucularınıza olmasın? Zamanı kar yağışı efekti ekle WordPress sitenize. 

Birçok web sitesi sahibinin bloglarına kar yağışı etkisi eklediğini fark etmelisiniz. Harika görünüyor, değil mi? Dolayısıyla, bir WordPress blog’u çalıştırırsanız, WordPress sitenize kolayca kar yağışı efekti ekleyebilirsiniz. Bu yazıda size 8 göstereceğiz WordPress için En İyi Kar Yağışı Eklentileri. 

WordPress Blogunuza Kar Yağışı Etkisi Ekleme

Noel kar yağışı efekti kolayca ekleyebileceğiniz birkaç eklenti var. 

# 1 Noel Panda

Noel Panda

Noel Panda WordPress için en iyi Noel dekorasyon eklentisidir. WordPress sitenizi kar taneleri, Noel ağaçları, Noel Baba ile süslemek istiyorsunuz ve hatta sitenizde ziyaretçilerinize Noel olduğunu söyleyen pop-up’lar gösterebilirsiniz.. 

Bu eklentinin kurulumu kolaydır. İlk olarak, Christmas Panda eklentisini yükleyin ve etkinleştirin. Ardından Noel Panda eklenti ayarlarına gidin ve oradan istediğiniz dekorasyon resimlerini ayarlayabilirsiniz. Bir sonraki seçenekte, Snowfall’u web sitenizde etkinleştirebilirsiniz. Etkinleştirdikten sonra, Snowfall web sitenizde görünür olacak. Pop-up Noel tebriklerini seviyorsanız, Pop-up’lar bölümünden etkinleştirebilirsiniz. Kar yağışı görünmezse, sitenizdeki önbelleği temizlemeyi deneyin.

* Bahsetmiyorum, Noel dekorasyonunu ve kar yağışı etkisini göstermek için web sitemizde (WPMyWeb) Noel Panda eklentisini kullanıyoruz.

Eklentiyi Görüntüle

# 1 WP Süper Kar

WP Süper Kar

WP Super Snow göstermek için iyi bir eklentidir kar tanesi WordPress sitenizde. İlk olarak, bu eklentiyi yüklemeniz gerekiyor, ardından web sayfanızı yeniledikten sonra kar taneleri görebilirsiniz.

Web sitenize kar taneleri ekledikten sonra, WordPress Panonuzdaki yapılandırma seçeneklerini kullanarak kar taneleri özelleştirebilirsiniz.

[Eklentiyi Görüntüle]

2. Flurry

Telaş

Birden fazla kar yağışı efekti istiyorsanız, Flurry eklentisini kullanarak yapabilirsiniz. % 100 ücretsiz.

Gösterge tablosundan kar yağışı karakterini, rengini, sıklığını vb. Değiştirebilirsiniz. Gelişmiş seçenekleriyle yağan kar üzerinde ince ayar yapabilirsiniz. Flurry zaten varsayılan ayarları kullanıyor, bu nedenle düşen kar efektini değiştirmek istemiyorsanız herhangi bir ayarı değiştirmeniz gerekmez. 

Sitede çok güzel görünüyor ve kesinlikle tavsiye ederim. Bir denemek gerekir. ��

[Eklentiyi Görüntüle]

# 3 WFS Bırak Kar Yağsın

WFS Bırak Kar Yağsın

WFS başka bir iyi eklenti kar yağışı göster Web sitenizde. Basit bir eklentidir ve her tür WordPress sitesi için iyi çalışır. 

Kar yağışı yerini, yani sadece ana sayfayı veya sitenin tamamını değiştirebilirsiniz. Kar tanesi boyutu ile gölgeleri açabilirsiniz. Genellikle beyaz arka planlar için kullanılır ve benziyor 3D kar taneleri.

[Eklentiyi Görüntüle]

# 4 Kar Fırtınası

Kar fırtınası

Snow Flurry WordPress eklentisi sayesinde kar yağışı efekti ekle blogunuza. 

Basit ve tamamen özelleştirilebilir ve kar tanesi maksimum boyutunu, yeni pulların ne sıklıkla oluşturulduğunu ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, minimum ve maksimum pul hızı, kar tanesi rengi ekleyebilir ve eklentiyi belirli sayıda saniye sonra devre dışı bırakılacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

[Eklentiyi Görüntüle]

# 5 WP Kar Etkisi

WP Kar Etkisi

WP Snow Effect, WordPress sitenize yağan karın güzel görünümlü animasyon efekti ekler. Bu WP eklentisi jSnow Jquery kullanır, bu nedenle barındırma hizmetinizdeki hiçbir kaynağı kullanmaz. Bu eklenti PRO sürümünde de mevcuttur. Bu nedenle, tüm özellikleri kullanmak için eklentinin tam sürümünü satın almanız gerekir.

40 taneye kadar kar taneleri ekleyebilirsiniz. Gösterge tablosundan pul rengini değiştirebilir ve ana sayfa, sayfalar, yazılar vb. Göstermek istediğiniz konumu ayarlayabilirsiniz..

[Eklentiyi Görüntüle]

# 6 Ekran Kar

Ekran Kar

Screen Snow, WordPress sitesine kar efekti ekleyen bir eklentidir. Çok basit bir eklenti ve etkinleştirdikten sonra kar taneleri hızını, rengini, boyutunu vb..

[Eklentiyi Görüntüle]

# 7 Jetpack

Jetpack Kar Yağışı

Jetpack eklentisini zaten yüklediyseniz, herhangi bir eklenti yüklemenize gerek yoktur. Seçeneği görebilirsiniz Ayarlar>Genel ve “4 Ocak’a kadar blogumda yağan karı göster” seçeneğini işaretleyin.

Etkinleştirdikten sonra WordPress sitenizde kar yağışı görebilirsiniz. Ancak burada özelleştirme seçeneği yoktur. Kar taneleri göstermek için fazladan bir eklenti yüklemek istemiyorsanız, o zaman iyi.

Diğer WordPress Kaynakları,

 • Bloglama için En İyi 7 Premium WordPress Teması
 • WordPress Siteniz İçin Ücretsiz SSL Sertifikası Nasıl Alınır
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector