10 nejlepších WordPress Live Chat Plugin 2016

Co je Live Chat?

Živý chat podpora je webová služba, která podnikům umožňuje komunikovat nebo chatovat v reálném čase s návštěvníky jejich webových stránek. Žít podpůrné aplikace se běžně používají k poskytování okamžité zákaznické podpory a informací klientům a zákazníkům. Takže v tomto příspěvku vám ukážu 10 Nejlepší WordPress Live Chat Plugin roku 2016.


Ale možná si pomyslíte, proč potřebuji funkci živého chatu na svém webu … Správně?…“Víte, že můžete získat více 60% zákazníků, dokonce můžete zvýšit prodej tím, že budete mít živý chatovací systém.” Funkce live chatu je v dnešní době zřejmá pro prodej něčeho, a to hlavně pro ty, kteří přicházejí na váš web poprvé. Nemají moc času čekat na odpověď. Live chat tedy v tomto případě dělá skvělou práci. Po integraci živého chatu WordPress můžete přímo chatovat se svým zákazníkem a pomáhat mu s dotazy na jakýkoli produkt. Podívejme se na ty živé pluginy WordPress pro chat…

10 nejlepších WordPress Live Chat Plugin

1. Živý chat

Doplněk živého chatu WordPressŽivý chat je nejlepší live chat software a help desk software pro zákaznický servis. Pokud hledáte nejlepší WordPress live chat plugin pro jakýkoli druh podnikání, pak je to dobrá volba nebo vy. Tento Doplněk živého chatu WordPress přichází s mnoha funkcemi, které mohou zvýšit vaši konverzaci s kupujícími. 

S jejich výkonným administrátorským panelem můžete vše přizpůsobit. Pokud máte portfolio, elektronický obchod nebo kdykoli webovou stránku, můžete ji snadno použít. Nejprve se musíte přihlásit do administrátorského panelu a získat kód a přidat ho do footer.php ve svém motivu. Poté můžete nastavit možnosti chatu, témata odtud. Zde je snímek obrazovky dashboardu:-

live chat wpmyweb

Klíčové vlastnosti:

 • Přizpůsobení okna chatu: Pokud jste na svém webu povolili možnost chatu, můžete si okno chatu přizpůsobit několika tématy a barvami. To není vše. Ve volbě jazyka je výchozí jazyk angličtina, ale pokud je vaše firma usazena v Itálii, můžete jazyk změnit na Italiano. Můžete také povolit průzkum před chatem, průzkum po chatu atd. Průzkum po chatu se používá hlavně pro okamžitou zpětnou vazbu od zákazníků a v případě ratingových agentů. Zákazník může vyplnit formulář lístku v chatu, pokud online chat není v tuto dobu k dispozici.
 • Zákaznické zakázky: Můžete si nastavit vlastní zprávu, když někdo klikne na online chat, nebo můžete nastavit více pozdravů a ​​pozvat cílové návštěvníky k chatu. S poutač systému, vaši zákazníci získají více pozornosti a provokují je, aby zahájili chat.
 • Pokročilé nástroje agenta: Chat Agent může přidat značky a klávesové zkratky pro rychlé použití. Tento chat lze použít z počítače a telefonu pomocí softwaru ke stažení. 
 • Nastavení chatu: Agenti chatu mohou směrovat chaty nebo to lze provádět automaticky. Určité oddělení tak získá klienty založené na konkrétní kategorii.
 • Snadná integrace: Bez ohledu na to, který CMS používáte, můžete tento plugin Live Chat snadno integrovat do svých webových stránek.

Cena:

Tento plugin je zaplacen, přičemž počáteční náklady jsou 16 $ / měsíc. Začněte 30denní zkušební verzi

2. WP Live Chat

Živý chat WordPress - Wpmyweb

WP Live Chat plugin je nákladově nejefektivnější plugin pro live chat WordPress. Tento plugin je plně funkční a podporuje malé podniky. Tento plugin je zdarma, abyste nemuseli platit měsíční předplatné živého chatu, abyste lépe porozuměli svým návštěvníkům.

Nyní máte možnost hostit svůj live chat na svém vlastním webu nebo na jejich live chat serveru. Používání jejich živého chatovacího serveru zlepší výkon chatu až o 300% a sníží zatížení hostitele. 

Je plně přizpůsobitelný, takže můžete nastavit živý chat z administrátorského panelu. Jak vidíte na obrázku výše, můžete chatovat se svými zákazníky pomocí aplikace pro Windows, aplikace pro Android atd. A dokonce dostanete oznámení na ploše, pokud se někteří zákazníci touží po chatu s agenty. Níže je obrázek administračního panelu:

WP Live Chat

Tento plugin je zdarma, ale pokud chcete plné funkce tohoto pluginu, musíte si koupit verzi PRO. Zde jsou některé klíčové vlastnosti WP Live Chat:

Klíčové vlastnosti:

 • Plně přizpůsobitelný chat: Jak jsem již zmínil, tento plugin je plně přizpůsobitelný, takže si můžete nastavit svůj chat tak, jak si přejete.

 • Hodnocení chatu & Sociální ikony: Je to dobrá volba, že zákazníci / uživatelé mohou hodnotit své agenty v reálném čase a můžete přidat svou fanpage nebo obchodní stránku Facebooku v okně chatu, abyste získali více sledujících najednou.
 • Upozornění prohlížeče: Tento plugin vám umožní dostávat upozornění prohlížeče, jakmile bude přijat nový chat.
 • Přístup Pskvělé záznamy chatu: Máte přístup ke všem chatům, které jste možná zmeškali, stejně jako k předchozím záznamům chatu.
 • Podporuje více jazyků: Podpora WP Live Chat je plně přeložitelná a je k dispozici ve více než 25 různých jazycích.
 • Hostujte svůj chatový server v cloudu: Hostujte svůj live chatový server na cloudovém serveru, abyste zvýšili výkon chatu až o 300% a snížili zatížení hostitele. 

Cena:

Tento plugin je zdarma, ale abyste získali plný přístup nebo funkce, musíte si zakoupit Pro verzi tohoto pluginu, která stojí 39,95 $.

3.Tawk.to Live Chat

tawk wpmyweb

Tawk.to je 100% ZDARMA live chat aplikace, která vám umožní sledovat a chatovat s návštěvníky vašeho webu WordPress. Podporuje všechny druhy podnikání a více než 250 000 společností využívajících Tawk.to. Je určen ke zvýšení efektivity při řízení online zkušeností se zákazníky. Protože neexistuje žádný limit, můžete jej použít na více webech a agentech v jediném rozhraní řídicího panelu k chatování s návštěvníky vašeho webu..

Tawk.to nabízí zdarma aplikace pro iOS, Android, Windows a Mac OSX, abyste zůstali v kontaktu, nebo se můžete přihlásit pomocí jakéhokoli moderního prohlížeče.

Klíčové vlastnosti:

 • Vlastní widget: Můžete upravit velikost, barvy, polohu a obsah widgetu pro návštěvníky tak, aby vyhovoval vašim webovým stránkám.
 • Použít více stránek: Pokud chcete používat živý chat na více webových stránkách. Poté přidejte několik různých widgetů na tolik webů, kolik chcete, abyste mohli sledovat, odkud pocházejí všechny vaše chaty.
 • Automatické spouštění chatu: Spouštěče můžete nastavit tak, aby nastavovaly automatické zprávy na základě více podmínek, jako je čas, návštěva konkrétní stránky nebo provedení určité akce atd.
 • Vlastní zkratky: Klávesové zkratky umožňují rychle odpovědět do 1 sekundy a šetří také čas tím, že zodpovídají často kladené dotazy návštěvníků. Například: Místo psaní Dobrý den, vítejte na našich webových stránkách, jak vám můžeme pomoci? můžete vytvořit zástupce, který je jednoduše /Ahoj.
 • Aplikace zdarma: Tawk.to nabízí bezplatné aplikace pro iOS, Android, Windows a Mac OSX, abyste zůstali ve spojení se svými zákazníky odkudkoli.

Cena: 

100% zdarma.

4. Zopim Live Chat

zopim live chat

Zopim je jedním z nejpopulárnějších a nejspolehlivějších WordPress Live Chat Plugin. Zopim umožňuje sledovat a chatovat s návštěvníky surfujícími po vašem obchodě v reálném čase. Mají přes 150 000 zákazníků a nejaktivnější nainstalovaný plugin WordPress pro live chat.

Poskytují svým zákazníkům nejchladnější funkci „Chat na Facebooku“. Takže pomocí této funkce budete moci používat messenger. A samozřejmě je to další nejlepší způsob, jak oslovit své zákazníky.

Klíčové vlastnosti:

 • Advance Analytics: Řídicí panel Zopim umožňuje sledovat tok návštěvníků, způsoby používání a umožňuje vám skočit dovnitř, kdykoli bude zákazník potřebovat pomoc.
 • Vhodné pro všechny druhy podnikání: Pokud máte malý nebo dokonce velký web, žádný problém. Funguje to ve všech typech hladce.
 • Pro mobily: Tento plugin je plně mobilní a umožňuje tak svým zákazníkům chatovat z jakéhokoli zařízení pomocí naší mobilní optimalizované chatovací miniaplikace.
 • Snadná integrace: Podporuje všechny hlavní CMS.
 • mnoho dalších…

Cena:

Zdarma | 11,20 $ / měsíc.

5. Podporuji

Chat Plugin WoRdPress

Podporuji je live chat platforma pro webové stránky a e-commerce obchody. Pomocí softwaru IMsupporting live chat můžete mít účet live chat, přihlásit se k účtu live chat a během několika minut chatovat se svými návštěvníky..

Klíčové vlastnosti:

 • Sledování návštěvníků v reálném čase: Díky výkonnému ovládacímu panelu můžete sledovat chování návštěvníků a jednat podle nich je stejně důležité. A můžete sledovat, na kterých stránkách se uživatelé nacházejí, odkud pocházejí, jejich geografické umístění. 
 • Snadné přizpůsobení: Okna chatu si můžete přizpůsobit tak, aby vyhovovala vašemu tématu webových stránek, a měnit písma, barvy a obrázek banneru záhlaví. Možnost chatování umožňuje uspořádání textu a polí.
 • Lepší zabezpečení: Podporuji poskytování šifrování SSL, takže veškerý chat zůstane v bezpečí.
 • více….

Cena:

Zdarma | 12,63 $ / měsíc

6. JivoChat

jivochat

JivoChat má přes 155 614 zákazníků a jednu ze spolehlivých společností. JivoChat pomáhá zákazníkům přijímat okamžité odpovědi v živém chatu – bez nutnosti volat nebo posílat e-maily a přímo na vaše webové stránky. Tento plugin si můžete nainstalovat během několika minut a lze jej přizpůsobit tak, aby odpovídal vašemu osobnímu stylu.

JivoChat poskytuje bezplatnou stolní aplikaci pro Mac / Windows, prohlížečovou aplikaci i mobilní aplikaci. Takže vy nebo vaši agenti byste si neměli nechat ujít jediný chat. 

Klíčové vlastnosti:

 • Lepší kvalita: Každý den hodnotí kvalitu chatovací služby na vašem webu v stupnici od 0 do 5 a dávají návrhy, jaké oblasti je třeba zlepšit.
 • Snadné použití: Agenti mohou chatovat s jejich praktickou aplikací pro stolní počítače pro Mac / Windows, prohlížečovou aplikaci i naší mobilní aplikací.
 • Více chatů se zákazníky: Nabízí pomoc dříve, než jsou otázky položeny proaktivními chaty, které změní příležitostné návštěvníky na spokojené zákazníky.

Cena:

Zdarma | 10 $ / měsíc.

7. Tidio Live Chat

tildochat

Tidio Live Chat je služba live chatu, která vám umožní snadno komunikovat se svými zákazníky. Pokud hledáte dobrý a levný plugin pro živý chat WordPress, pak je to dobrá volba. Je navržen speciálně pro komunitu WordPress. Po instalaci pluginu budete připraveni plně využít výhod, které naše služba poskytuje, není nutná žádná registrace.

Instalace je velmi snadná, jakmile nainstalujete plugin, můžete začít. Sleduje, kdo navštíví váš web. Můžete přizpůsobit barevné schéma nebo vlastní pole pro formuláře podle svých potřeb.

Funkce:

 • Sledujte, kdo navštíví váš web.
 • Když opustí chat, kontaktujte svého návštěvníka e-mailem.
 • Integrace s Zendesk, GetResponse, SalesForce a MailChimp a mnoha dalšími.
 • Vyhrazená aplikace pro mobilní a stolní zařízení (iOS, Android, Windows, OS X, Chrome).
 • Plně přizpůsobitelné.

Cena:

Zdarma | Verze Pro: $ 12 / mo.

Tildo Live Chat Price

8. Olark Live Chat

live chat olark

Olarku je nejkrásnější a nejefektivnější způsob, jak hovořit se svými zákazníky o prodeji a podpoře. Olark prozradí, kdo je na vašem webu a co přesně dělají. I vidět, co je v jejich nákupním košíku.

Je to rychlé & snadná instalace a přizpůsobení Olarku. Jednoduše si vytvořte účet Olark a vložte kód na svůj web, je dobré jít. S krásnými motivy, textem a jazykem, který si vyberete, a dokonce i výkonným rozhraním API je Olark zcela pod vaší kontrolou.

Tento plugin je velmi užitečný pro vaše webové stránky elektronického obchodu nebo stránky WordPress. Nemá však žádnou bezplatnou verzi, pro použití tohoto pluginu musíte zakoupit.

Funkce:

 • Olark pracuje s hlavním softwarem, který již používáte, a supervelmoci vašeho CRM.
 • Získejte okamžitou zpětnou vazbu od svých zákazníků, abyste věděli, že je děláte šťastnějšími.
 • Vaši zákazníci mohou zkontrolovat vaše produkty nebo agenty pomocí možností chatu. Abyste mohli vylepšit svůj produkt a zkušenosti.

Cena:

12 $ / měsíc. (K dispozici je pouze prémiová verze)

9. onWebChat

onweb chat

onWebChat je dobrý WordPress live chat plugin pro vaše webové stránky. To vám umožní chatovat s návštěvníky vašeho webu, sledovat provoz na webu a poskytovat lepší zákaznickou podporu. 

Tento plugin WordPress pro live chat pro WordPress poskytuje snadný způsob, jak integrovat váš web WordPress s naším inovativním systémem pro live chat. Je také kompatibilní s weby WooCommerce. Můžete chatovat s návštěvníky svých webových stránek v reálném čase pouhým jedním kliknutím, sledovat provoz na webu a maximalizovat konverze pomocí spouštěčů.

funkce onwebchat

Cena:

Zdarma | 7,81 $ / měsíc.

10. WP-Chat

wp-chat

Chat WP je plugin pro přímý chat WordPress, který je vytvořen hlavně pro WordPress. Pomocí tohoto pluginu můžete sledovat a chatovat s návštěvníky, kteří procházejí váš obchod / web v reálném čase. Jedná se o plně přizpůsobitelné vícejazyčné rozhraní Front-Interface. 

Pro použití této služby potřebujete pouze klíč API od WP-Chat , a můžete začít chatovat se svými zákazníky. Umožňuje vám přidávat neomezené weby, neomezené chaty, neomezené klienty a další. Můžete použít jejich mobilní aplikaci pro tento live chat plugin.

Klíčové vlastnosti:

 • Neomezené weby
 • Neomezené chaty
 • Neomezený počet operátorů
 • Mobilní aplikace, aplikace Chrome k dispozici pro tento plugin WordPress Live Chat

Cena: 

Volný, uvolnit

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map