20 nejlepších pluginů WordPress 2017: Nezbytné pro profesionální bloggery

04.06.2020
PLUGINY '20 nejlepších pluginů WordPress 2017: Nezbytné pro profesionální bloggery
0 18 мин.

Pokud jste nedávno založili blog pomocí WordPress, pak se to stalo velkou bolestí hlavy Nejlepší WordPress Pluginy. Protože WordPress obsahuje téměř 48 000 pluginů a je těžké najít, který z nich je pro váš web ideální. Proto jsme shromáždili několik nejužitečnějších a nejběžnějších pluginů WordPress, které jsou nezbytné pro všechny majitele webových stránek.


Instalace příliš velkého počtu pluginů výrazně zvyšuje stres v databázi, což prodlužuje dobu načítání webu. Aby byl váš web plně optimalizován, odstraňte nepotřebné doplňky a často vyčistěte databázi WordPress. V tomto článku jsme uvedli 20 Nejlepší WordPress Pluginy které jsou nezbytné pro každého profesionálního bloggera.

[clickToTweet tweet = ”” 20 nejlepších pluginů WordPress pro profesionální bloggery ”” quote = ”” 20 nejlepších pluginů WordPress pro profesionálních bloggerů ”” theme = ”style3 ″]

20 nejlepších pluginů WordPress (vybráno odborníkem)

# 1 Yoast SEO

Váš WordPress Plugin

Jste nejlepší SEO plugin pro WordPress. Pokud jste nedávno založili blog, tento plugin vám pomůže při hodnocení vašeho webu ve vyhledávačích. Po aktivaci musíte tento plugin nastavit.

Tento plugin vám umožňuje generovat soubor Sitemap XML, který je nutný pro odeslání souboru Sitemap pro blog do konzole Google Search Console. Strukturu webu můžete také změnit v nastavení pluginu.

Jejich náhled úryvků vám navíc pomůže vylepšit váš obsah SEO přátelský. Například vám ukáže, zda je váš příspěvek příliš dlouhý nebo příliš krátký, zda má váš meta popis smysl v kontextu výsledku vyhledávání a že Zaměřte klíčové slovo které chcete umístit ve vyhledávačích. Tento plugin WordPress je proto hoden pro váš web a je vysoce doporučen.

# 2 Akismet

Doplňky WordPress

Pokud v WordPressu zkontrolujete sekci s komentáři, uvidíte, že je třeba schválit mnoho komentářů. Možná jste velmi šťastní, protože na své stránky dostáváte komentáře. Ale ve skutečnosti je 99% komentářů SPAM. Snaží se získat zpětné odkazy z vašeho webu. Takže, tady přichází Akismet plugin aby se zabránilo Komentáře SPAM pro web WordPress.

Po instalaci Akismetu se musíte přihlásit pomocí svého účtu WordPress.com, který je vyžadován pro aktivaci. Pak to musíte nastavit. Zde je návod, jak nastavit plugin Akismet.

Nyní můžete vidět, že tyto komentáře jsou označeny jako SPAM. Akismet zkontroluje vaše komentáře proti webové službě Akismet, aby zjistil, zda vypadají jako spam nebo ne, a umožní vám zkontrolovat spam. Můžete si to všimnout na obrazovce „Komentáře“ vašeho blogu.

# 3 Page Builder by SiteOrigin

Tvůrce stránek od SiteOrigin

Page Builder by SiteOrigin je nejoblíbenější plugin pro tvorbu stránek ve WordPressu. To vám umožní vytvářet ohromující vstupní stránky a nepotřebujete k tomu žádné dovednosti kódování. Tento plugin je dodáván s balíčkem balíčků, který poskytuje více možností.

Tento plugin pracuje na příspěvcích, stránkách a také podporuje živé úpravy. Tento nástroj umožňuje zobrazit obsah a upravovat widgety v reálném čase. Kromě toho pracuje se standardními widgety WordPress a poskytuje vám další možnosti widgetů, které vždy najdete požadovaný widget.

# 4 Jetpack

Raketový batoh

Raketový batoh je jedním z Nejlepší pluginy WordPress. Při první instalaci WordPress uvidíte, že již jsou nainstalovány dva pluginy. Jetpack je jedním z nich a má více než 1 milion aktivních instalací. 

Je to jediný plugin, který je dodáván s více funkcemi. Většina uživatelů jej nazývá plugin „Vše v jednom“, protože vám poskytuje:

 • Statistiky webu a analytics
 • může zvýraznit související příspěvky
 • může chránit váš web před útokem brutální síly
 • může monitorovat prostoje a prostoje monitorování
 • Odběr e-mailů
 • a mnoho dalších…

Z možnosti Automatické sdílení můžete svůj web propojit s Facebookem, Twitterem, Google+, Linkedinem atd., Takže když publikujete nový příspěvek, automaticky sdílí váš blogový příspěvek s těmito sociálními weby.

Přestože je většina funkcí a služeb společnosti Jetpack zdarma, poskytuje také placené funkce. Mezi placené funkce patří pokročilé služby zabezpečení a zálohování, videohosting, monetizace stránek, pokročilé nástroje SEO atd.

# 5 W3 Total Cache

Celková mezipaměť W3

S dobrým webovým hostitelem musíte mít modul Caching Plugin. Mezipaměť je oblast dočasného úložiště, ve které jsou uloženy statické soubory, které obsahují HTML, CSS, JavaScript, obrázky atd. Tyto webové stránky jsou uloženy na pevném disku v podadresáři mezipaměti. Když tedy uživatel provede revizi vašeho webu, váš webový prohlížeč tyto soubory získá spíše z mezipaměti než z původního serveru. Tímto způsobem můžete ušetřit šířku pásma a také zvýšit rychlost načítání stránek.

W3 Total Cache je jedním z Nejlepší pluginy WordPress. Zlepšuje SEO a uživatelské prostředí vašeho webu zvyšováním výkonu webu. Díky integraci sítě pro doručování obsahu (CDN) můžete svůj web snadno zrychlit. Kromě toho, Minifikuje vaše HTML, CSS a JavaScript, umožňuje ukládání do mezipaměti prohlížeče, ukládání do mezipaměti databáze atd.

W3 Total Cache přichází s mnoha funkcemi, takže správné nastavení je docela obtížné. Přečtěte si tento návod o tom, jak nastavit celkovou mezipaměť W3.

Kontrola přerušeného odkazu

Plugin pro kontrolu nefunkčních odkazů prohledejte na svém webu nefunkční odkazy. Váš blogový příspěvek například obsahuje externí odkazy a obrázky. Takže někdy dojde k poškození těchto obrázků a zneplatnění odkazů, pak vám tento plugin zvýrazní ty poškozené odkazy a jejich zdroj.

Sleduje odkazy ve vašich příspěvcích, stránkách, komentářích, blogroll a vlastních polích a detekuje odkazy, které nefungují, chybějící obrázky a přesměrování. Poté vás upozorní prostřednictvím řídicího panelu nebo e-mailem.

Jako nefunkční nebo chybějící odkazy špatné SEO, takže pomocí tohoto pluginu můžete tyto chybějící adresy URL přepsat a zabránit vyhledávacím strojům v sledování nefunkčních odkazů.

# 7 Hlavní panel Google Analytics pro WP

Panel Google Analytics pro WP

Google Analytics Dashboard pro plugin WP umožňuje snadno sledovat provoz vašich stránek. Po instalaci tohoto pluginu získáte všechny podrobnosti o provozu na panelu WordPress. Pomocí tohoto pluginu můžete sledovat návštěvníky v reálném čase, zdroje provozu, GEO umístění, doporučení, zobrazení stránky, míra okamžitého opuštění atd.

Tento plugin je zcela zdarma a funguje stejně jako jiné placené nástroje. Kromě dashboardu můžete kontrolovat relace, uživatele, míru okamžitého opuštění, organické vyhledávání, stránku / relaci a všechny podrobnosti o provozu za posledních 30 dní, dokonce až 3 roky. Můžete tak zkontrolovat provoz svých stránek za poslední 3 roky pouhým jedním kliknutím.

Jejich ovládací panel doplňků je plně volitelný a lze jej snadno integrovat do kódu Google Analytics. Můžete tedy sledovat statistiky svých stránek bez otevření jakékoli karty v prohlížeči.

# 8 Ninja Formuláře

Formuláře Ninja

Chcete se zkrášlit Kontaktní formuláře? Pak je Ninja Forms pro vás dobrou volbou. Je zcela zdarma a můžete vytvořit neomezený počet formulářů. Formuláře můžete vytvářet během několika minut pomocí výkonného tvůrce přetahování.

Tento formulář je dodáván s oblíbenými doplňky, které jsou k dispozici v Pro verzi pluginu. Můžete také importovat / exportovat formulář z nastavení pluginu a zobrazit celkový počet odeslaných formulářů. K zobrazení kontaktních formulářů můžete použít krátké kódy nebo přímo vložit formuláře do svých příspěvků / stránek. Chcete-li použít reCAPTCHA, musíte získat klíč webu a tajný klíč Google reCAPTCHA.

# 9 bbpress

bbpress

bbpress je a fórum, které vytváří zásuvný modul WordPress. bbpress je velmi jednoduchý a lehký plugin, který funguje na jakémkoli sdíleném hostingu. Tento plugin také obsahuje vlastní témata a doplňky, jako je WordPress.

Můžete vytvořit jakýkoli druh fóra pomocí bbpress. Můžete například vytvořit fórum jako WordPress.org. Ale pokud chcete fórum pro větší komunitu, pak bude phpBB, myBB dobré. Podívejte se, jak integrovat fórum do WordPress.

# 10 Zabezpečení Securi

Zabezpečení Securi

Securi je jedním z nejvýkonnějších bezpečnostních pluginů pro WordPress. Zabrání vášmu webu útokům hrubou silou, útokům DDoS. Securi udržuje váš web 24 × 7 v bezpečí díky výkonnému skeneru malwaru a bezpečnostnímu kalení.

Služba Securi je pro všechny uživatele WordPress zdarma. Jejich sedmi klíčovými bezpečnostními funkcemi jsou bezpečnostní protokolování činnosti, monitorování integrity souborů, vzdálené skenování malwaru, monitorování černé listiny, účinné bezpečnostní zabezpečení, post-hackové bezpečnostní akce, bezpečnostní oznámení.

# 11 Sociální válčení

Sociální válčení

Sociální válka je nejlepší sociální sdílení WordPress pluginy. Sociální válčení umožňuje sdílet obsah vašich stránek / příspěvků na sociálních sítích lepším způsobem, čímž získáte více sdílení a zvýšíte provoz.

Je velmi rychlý a velmi přizpůsobitelný plugin pro sociální sdílení která se na váš web rychle načte. Na svou stránku můžete přidat tlačítko sociální sdílení, příspěvek a levou stranu, které přitahuje návštěvníky ke sdílení.

Tato bezplatná verze pluginu je dodávána s omezenými funkcemi, ale placená verze vám poskytne pokročilé možnosti sdílení.

Získejte zdarma verzi Získat placenou verzi

Tabulka cen 12 podle Supsystic

Tabulka cen podle Supsystic

Tabulka cen podle Supsystic vám umožňuje vytvářet responzivní cenové tabulky nebo srovnávací tabulka ve WordPress. Je dodáván s drag and drop tabulky tvůrce, který vám pomůže vytvořit jakýkoli druh cenové tabulky bez jakýchkoli potíží.

Můžete použít jiný typ šablony tabulky a vytvořit neomezené tabulky cen, sloupců a řádků. Více tlačítek, text, CSS styly jsou k dispozici pro jakýkoli ceník a lze je integrovat do cenové tabulky pomocí krátkých kódů.

# 13 BJ Lazy Load

BJ Lazy Load

BJ Lazy Load je jedním z nejlepších pluginů Lazy Loading WordPress. Když se návštěvník posouvá po stránce, líný načte všechny vaše obrázky webu tak, jak je vidět v okně prohlížeče. Tímto způsobem můžete uložit šířku pásma serveru a zvýšit rychlost načítání stránek.

Tento plugin funguje na jakémkoli místě. Můžete jej použít na obsah vaší stránky, obrázky, miniatury příspěvků, gravitáře atd. V případě, že tento plugin nefunguje správně, můžete použít jiný načítací plugin Lazy.

# 14 Přesměrování

Přesměrování

Přesměrování je nejlepší plugin pro správu 301 přesměrování. Někdy, když aktualizujete jakoukoli adresu URL, pravděpodobně dostanete chybu 404 Stránka nenalezena. V takovém případě můžete snadno přesměrovat všech 404 na 301, což znamená přesměrování staré URL na novou URL.

V případě, že se vám zobrazuje příliš mnoho chyb 404, můžete je okamžitě opravit.

# 15 WordPress Importer

WordPress Dovozce

Pokud chcete importovat nebo přesouvat své příspěvky, stránky na nový web WordPress, můžete to provést pomocí Doplněk WordPress Importer. Umožňuje importovat příspěvky, stránky, komentáře, vlastní pole, kategorie, značky a další z exportního souboru WordPress.

# 16 BackupBuddy

Backupbuddy

Backupbuddy zpracovává vaše Záloha WordPress. Můžete vytvořit úplnou zálohu nebo pouze zálohu databáze a obnovit je znovu.

BackupBuddy také nabízí plány zálohování, vzdálené destinace, migrovat web atd. S Backupbuddy můžete zálohovat nebo obnovit jakýkoli jednotlivý soubor v reálném čase. Kromě toho můžete ukládat záložní soubory do jakéhokoli online úložiště, jako je Disk Google, Dropbox atd.

# 17 WP Sweep

WP Sweep

WP Sweep Čistí vaše Databáze WordPress odstraněním nepotřebných databázových tabulek, revizí, odstraněných komentářů, neschválených komentářů, komentářů ke spamu a dalších. Díky tomu můžete také optimalizovat databázi WordPress, která pomáhá rychleji načítat váš web.

Viz, Jak optimalizovat databázi WordPress pomocí WP Sweep.

# 18 Posuvník od Soliloquy

Monolog

Pokud hledáte Nejlepší posuvník WordPress, pak je pro vás Soliloquy tou nejlepší volbou. S přetažením & Posuvník reagující na přetažení, můžete vytvořit krásný posuvník obrázku pomocí několika kliknutí.

Soliloquy Slider je 100% citlivý a mobilní. Můžete snadno přizpůsobit jezdec Soliloquy pomocí vestavěných šablon nebo si vytvořit vlastní. Funguje také skvěle na webech WooCommerce a pro svůj obchod můžete vytvořit krásné posuvníky produktů.

# 19 MailMunch

MailMunch

Mailmunch je nejlepší volný, uvolnit Doplněk WordPress získat více odběratelů e-mailů. Díky krásným formulářům pro přihlášení můžete snadno přidat svůj widget na postranním panelu. Může být integrován s e-mailovými marketingovými službami MailChimp, Constant Contact, AWeber, Campaign Monitor.

Poskytují čtyři různé typy přihlašovacích formulářů, tj. Vyskakovací okna, vestavěné, horní lišta, posuvné pole a postranní panel. MailMunch formulář je dodáván s krásnými přizpůsobitelnými tématy, díky kterým jsou vaše formuláře úžasnější. Na ovládacím panelu můžete po celou dobu spouštět testy A / B a zobrazovat analýzy a statistiky odběru e-mailů.

# 20 Clef dvoufaktorové ověření
Clef dvoufaktorové ověření

Clef Two-Factor Authentication poskytuje heslo, dvoufaktorové ověřování to je vysoce bezpečné a příjemné použití. Je velmi užitečné, pokud si nepamatujete heslo svého webu, i když heslo často měníte.

Pomocí tohoto pluginu se tedy můžete přihlásit na svůj web pomocí telefonu. Stačí si stáhnout telefonní aplikaci z obchodu Play nebo Apple Store. Poté se můžete přihlásit na svůj web skenováním lišty.

Jejich mobilní aplikace Clef poskytuje dvoufaktorové ověření bez hesla, které je vysoce bezpečné a příjemné pro použití. Nemusíte instalovat žádný software třetích stran, stačí se pomocí smartphonu přihlásit jednotné přihlášení / vypnutí můžete se odhlásit ze všech svých webů jedním kliknutím a můžete naplánovat čas, aby se automaticky odhlásil, až budete hotovi.

Závěr

V tomto tutoriálu jsme vytvořili seznam 20 Nejlepší WordPress Pluginy které musí být na vašem webu. Je obvyklé, že noví uživatelé WordPressu mají menší představu o tom, který plugin by měli používat nebo neměli. Tímto způsobem jsou zbytečné soubory pluginu ukládány do databáze a vaše stránky jsou o něco pomalejší. Proto jsme navrhli 20 nejlepších pluginů WordPress

Proto jsme navrhli 20 Nejlepší WordPress Pluginy které jsou užitečné pro váš web. Pokud na svůj web nainstalujete příliš mnoho modulů plug-in, bude váš web zatížen současně a to způsobí pomalé načítání stránky. Vždy byste se měli snažit udržet minimální počet pluginů, což bude pro vaše stránky dobré.

Doufám, že vám tento seznam „Best WordPress Plugins“ pomůže najít potřebný plugin. Pokud máte dotazy týkající se jakýchkoli pluginů WordPress, dejte nám prosím vědět komentářem. Jsme také k dispozici na Facebook, Cvrlikání, Google+.

Související příspěvek,

 • Nejlepší sdílený hosting pro WordPress
 • 7 nejlepších prémiových témat WordPress pro bloggery
 • Jak přidat CloudFlare CDN pro svůj web WordPress ZDARMA
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector