7 nejlepších doplňků pro optimalizaci obrázků pro WordPress 2017

Pomalý web nemá nikdo rád. Pokud uživatelé navštíví váš web a jeho načtení trvá několik minut, opustí váš web a pravděpodobně nenavštíví znovu. Máte pouze 2 sekundy, abyste upoutali pozornost svého návštěvníka. Pokud se váš web v tuto chvíli nenačte, pravděpodobně opustí váš web a rádi navštíví jiný web. Pokud se váš web řadí na 10 nejlepších na Googlu, pravděpodobně ztratíte hodnocení kvůli nízké rychlosti stránky. Hodnocení stránek však nezávisí pouze na rychlosti webových stránek, ale na hodnocení vašeho webu existuje mnoho faktorů. Rychlost webu má však obrovský dopad na hodnocení vašich stránek ve vyhledávačích, jako jsou Google, Bing, Yahoo atd. Zrychlení webu WordPress je velmi snadný proces a v tomto článku sdílím, jak optimalizovat obrázky WordPress pomocí nejlepších Doplněk WordPress Image Compression.


Mnoho začátečníků používá na svých stránkách obrázky ve vysoké kvalitě, aniž by je optimalizovali. Mnoho uživatelů si myslí, že optimalizací obrazu se kvalita sníží a vypadá to horší než normální. Ale není to pravda. K dispozici je několik pluginů pro optimalizaci obrázků WordPress, které komprimují vaše obrázky bez ztráty kvality. Testovali jsme tedy několik pluginů pro optimalizaci WordPress a jsou zde uvedeny podle jejich

7 Nejlepší zásuvný modul pro optimalizaci obrázků pro WordPress

# 1 WP-Smush

WP smush

Pokud jde o optimalizaci obrazu, pak WP Smush je nejlepším řešením. Snižuje velikost obrazových souborů a zvyšuje výkon. Pomocí tohoto pluginu můžete nastavit maximální šířku a výšku velkých obrázků a bude optimalizováno jediným kliknutím.

WP hromadně smush

Tento plugin poskytuje hromadnou možnost optimalizace, pomocí které můžete optimalizovat 50 příloh najednou. Ale dokáže rozbít obrázky 32 MB. Když nahrajete jakékoli obrázky, automaticky optimalizuje všechny obrázky. 

WP Smush optimalizuje obrázky pomocí pokročilých bezeztrátových kompresních technik. Dokáže zpracovat obrazové soubory JPEG, GIF a PNG.

Chcete-li nainstalovat tento plugin, musíte získat Smush API z tady.

Plugin WP Smush je k dispozici zdarma i prémiově. V profesionální verzi získáte úplné řešení pro optimalizaci obrazu. To ano 2x – 10x více komprese než bezeztrátová s téměř žádnou ztrátou kvality. Už nemusíte čekat na hromadný útěk, protože to začne fungovat jediným kliknutím. Tento plugin je dodáván s posilovačem stránek Hummingbird, monitorováním dostupnosti a zvyšováním bezpečnosti.

Klíčové vlastnosti:

 • Optimalizujte své obrázky pomocí pokročilých bezeztrátových kompresních technik.
 • Automaticky převádějte soubory PNG do ztrátového formátu JPEG.
 • Doplněk WP Smush je dodáván s posilovačem Hummingbird s podporou stránek, monitorováním dostupnosti a zpřísněním zabezpečení.
 • Po načtení obrázků provede jejich server všechny těžké zvedání, takže váš web se nikdy nezpomalí.

Ceny:

49 $ / měsíc. Začněte bezplatnou zkušební verzi.

# 2 ShortPixel

shortpixel

ShortPixel je jedním z Nejlepší plugin pro optimalizaci obrazu. Dodává se s mnoha funkcemi, které pomáhají snadno optimalizovat vaše obrázky. Tento plugin skončil 20 000 aktivní instalace. 

Nejprve musíte získat API klávesou ShortPixel jej aktivujete. Poté můžete optimalizovat miniatury i doporučené obrázky. Je možné komprimovat JPG, PNG, GIF obrázky a také dokumenty PDF. A tento plugin se hodí pro web Fotografie i WooCommerce. Nejlepší je, že neexistuje žádný limit velikosti souboru, můžete nahrát libovolnou velikost obrázků. Takže vaše fotografie nebo obrázky obrázků z webových stránek WooCommerce zůstávají stejné a načítají se rychleji.

Můžete spustit plugin ShortPixel na více webových stránek s jediný klíč API. Funguje také skvěle s galerií NextGEN, galerií Foo a dalšími galeriemi a posuvníky.

Klíčové vlastnosti:

 • Může optimalizovat vaše obrázky 250 kB na 60 kB.
 • Plugin ShortPixel můžete spustit na více webech s jediným klíčem API.
 • Žádný limit velikosti souboru.
 • Může komprimovat JPG, PNG, GIF a dokonce PDF dokumenty.
 • Původní obrázky můžete kdykoli obnovit.

Cena:

ShortPixel je placený plugin, stále jej však můžete používat zdarma.

shortpixel ceny

# 3 EWWW Image Optimizer

ewww image optimalizátor

Pokud potřebujete bezplatný nejlepší plugin pro optimalizaci obrázků, pak EWWW optimalizátor obrazu je nejlepší volba. Má více než 400 000+ aktivních instalací a maximálně hodnocený plugin WordPress. Automaticky optimalizuje vaše obrázky a dokonce i vaše předchozí nahrané obrázky. 

Ve výchozím nastavení EWWW Image Optimizer používá bezeztrátové optimalizační techniky, takže kvalita vašeho obrazu zůstává stejná. 

Pro spuštění tohoto programu nepotřebujete žádný klíč API ani službu třetích stran. Jednoduše nainstalujte z galerie pluginů WordPress a začne to fungovat. To vám může ušetřit stovky KB na obrázek, a tím také ušetří vaši šířku pásma. Poskytují také cloud EWWW Image Optimizer. 

Klíčové vlastnosti:

 • 100% zdarma Zapojit.
 • Nepotřebujete API klíč ke spuštění tohoto pluginu.
 • Tento plugin můžete použít na více webech.
 • Rychle optimalizuje vaše obrázky a zrychluje vaše webové stránky.

Cena:

100% Volný, uvolnit. 

# 4 Optimus

Optimus optimalizace obrazu

Optimus je plugin pro optimalizaci obrázků od KeyCdn. Snižuje velikost obrazových souborů bez změny kvality obrazu. Takto se obrázky vašich webových stránek načítají velmi rychle a zlepšují se SEO

Chcete-li použít Optimus, stačí nainstalovat tento plugin. Z Nástroje můžete optimalizovat všechny obrázky z vašeho webu. Zmenší velikost souboru až na 70% a zlepšit výkon. 

Tento plugin má 3 typy cenového plánu- Optimus, Optimus HQ a Optimus HQ Pro. Optimus je bezplatný tarif, takže jej můžete používat bez jakýchkoli nákladů. Ale můžete nahrát maximum 100 KB obrázky velikosti souboru. Placené plány nemají žádný limit.

Klíčové vlastnosti:

 • Dobré pro WooCommerce a Fotografování webová stránka.
 • Můžete použít jednu licenci pro všechny vlastní weby.
 • Podporuje aplikace WordPress Mobile Apps a Windows Live Writer.

Cena:

Zdarma | 19 $ / rok.

# 5 Imagify Image Optimizer

Imagify Image Optimizer

Jestli chceš Nejlepší plugin pro optimalizaci obrázků , pak to musíte zkusit Imagify Image Optimizer. Imagify používá svůj nejpokročilejší nástroj pro kompresi obrázků, takže vaše obrázky jsou optimalizovány velmi snadno.

Používají tři typy kompresní metody obrazu, tj. Normální, agresivní a ultra. Můžete použít kteroukoli z nich. Výběr vyšší úrovně kompresní metody vám poskytne lepší lepší velikost, ale kvalita obrazu se poněkud sníží Komprimují nejběžnější formáty obrázků jako: JPG, PNG a GIF. Pomocí bezplatného pluginu verze můžete nahrát maximum 2 MB soubor obrázku. Používání pluginu placené verze však není nijak omezeno.

Představte si nastavení

Klíčové vlastnosti:

 • Používají svůj server k optimalizaci vašich obrázků, takže váš web nebude pomalý.
 • Imagify můžete použít na libovolném počtu stránek.
 • Kompatibilní s WooCommerce a NextGen Gallery. 

Cena:

Zdarma | 4,99 $ / měsíc.

# 6 Kraken

kraken

Kraken je jedním z Nejlepší plugin pro optimalizaci obrázků pro WordPress, který vyhovuje hlavně blogu pro fotografie, WooCommerce nebo Travel. Kraken vám umožňuje optimalizovat a měnit velikost nového a stávajícího obrazu WordPress. Může komprimovat JPEG, PNG a animované GIFy. 

Pro použití tohoto pluginu potřebujete API Kraken Image Optimizer. Klíč API Kraken.io můžete použít na mnoha svých stránkách. Archiv ZIP můžete nahrát jeho přetažením do webového rozhraní, poté jej Kraken dekomprimuje a optimalizuje všechny obrázky nalezené v archivu. Jejich webové rozhraní PRO s Image Resizing a synchronizací s Dropboxem.

Tento plugin je k dispozici ve verzi Free i Pro. Bezplatná verze přichází s několika funkcemi a maximální velikost souboru, kterou můžete nahrát, je 100 KB. Verze Pro však umožňuje 32 MB. Pro verze obsahuje plný API přístup, ZIP Uploader, Image Resizing, Kraken Cloud Storage a mnoho dalších…

Klíčové vlastnosti:

 • Vhodné pro fotografie, WooCemmerce nebo jakýkoli velký web.
 • Maximální velikost upload souboru je 32 MB.
 • URL Paster, Page Cruncher.
 • Změna velikosti obrazu a synchronizace s Dropboxem.

Cena:

Zdarma | 5 $ / měsíc / 500 MB.

# 7 Nesmyslnost

šílenství

Nemožnost je dobrý Doplněk pro optimalizaci obrázků WordPress. Nemocnost je dobrá pro všechny druhy stránek. Automaticky změní velikost všech obrovských obrázků a učiní je malými beze změny kvality. Po instalaci jej můžete nakonfigurovat s maximální šířkou, výškou a kvalitou.

Imsanity také nabízí funkci hromadného změny velikosti, takže můžete změnit velikost dříve nahraných obrázků.

Klíčové vlastnosti:

 • Automaticky upraví měřítko velkých obrázků.
 • Může převádět BMP soubory do JPG.
 • Můžete ručně nastavit maximální šířku, výšku a kvalitu.

Cena:

Volný, uvolnit.

Zabalení

Každý má rád obrázky. Obrázky v obsahu, které mohou být na stránkách nebo v příspěvcích, jsou vždy dobrou volbou. Pomáhá lépe pochopit vaše návštěvníky. Když návštěvník přijde na váš web a najde pouze text a text, pravděpodobně opustí váš web. Protože váš článek byl užitečný, ale ne přehledný. Pokud tedy přidáte obrázky, stane se tento článek pro vaše návštěvníky atraktivnějším. Víme “Jeden obrázek stojí za tisíc slov”

Přidávání obrázků do příspěvků vždy pomůže lépe a rychle porozumět. Uživatelé si mohou pamatovat na velmi dlouhou dobu. Kromě toho to také pomáhá přinést provoz z obrázků Google.

Přidávání obrázků na web je dobré, pokud je dobře optimalizováno. Protože pokud obrázky optimalizujete, zpomalí váš web a prodlouží dobu načítání. Mnoho nováčků bloggerů optimalizovat své obrázky a jejich stránky jsou velmi pomalé. To také využívá většinu zdrojů z vašeho hostování. Takže v tomto článku píšu asi 7 Nejlepší plugin pro optimalizaci obrázků pro WordPress. Takže pokud nevíte, jak optimalizovat obrázky Photoshop, pak vám tento plugin pomůže optimalizovat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map