7 nejlepších pluginů Google AdSense pro WordPress [vydání 2020]

04.06.2020
PLUGINY '7 nejlepších pluginů Google AdSense pro WordPress [vydání 2020]
0 9 мин.

Pokud vlastníte web, pravděpodobně jste o službě Google AdSense slyšeli. AdSense je největší reklamní síť. Miliony webmasterů zobrazují na svých webových stránkách různé typy reklam a vydělávají spoustu peněz.


Pro začátečníky WordPress je však velmi obtížné přidávat reklamy Google AdSense na WordPress, zejména když někdo nedávno začal svůj blog. Například uživatel chce zobrazovat reklamy v blogovém příspěvku nebo na jakékoli stránce, pak je to pro uživatele docela matoucí, protože ve výchozím nastavení WordPress neposkytuje možnost vkládat jakékoli reklamy do příspěvku nebo stránky. V tomto případě musíte použít Google AdSense Plugin pro WordPress.

Proč používat plugin WordPress AdSense?

Vkládání kódu AdSense do příspěvků WordPress je náročná a časově náročná práce. Bez pluginu AdSense je nutné tento kód vložit ručně do každého příspěvku a stránky a reklamy nelze zobrazovat na požadovaném místě. Pravděpodobně víte, že pro zvyšování CPC a výnosů AdSense záleží na umístění reklam. 

Nyní se podívejte, jak vypadá kód AdSense,

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []). push ({});

[* Toto je ukázkový kód AdSense]

Takže pomocí a Doplněk WordPress AdSense, na svém webu můžete snadno zobrazovat jakékoli reklamy. V tomto článku tedy budu psát asi 7 nejlepších pluginů Google AdSense pro WordPress.

Nejlepší pluginy Google AdSense pro WordPress

# 1. Vkládač reklam

Plugin reklamy

Ad Inserter je nejlepší plugin pro správu reklam pro WordPress. Tento plugin podporuje všechny druhy reklam včetně AdSense a Amazon. Je také ideální pro zobrazování kontextových nativních reklam na nákupy a rotujících bannerů.

Můžete přidat jakýkoli druh reklam 16 různých pozic. Do bloku tohoto pluginu je třeba zadat kód reklam a zvolit, kde se mají reklamy na vašem webu zobrazovat. Poté automaticky vloží reklamy do každého příspěvku nebo stránky.

Vkládač reklam

Ad Inserter také nabízí mnoho možností, jak na stránku vložit jakýkoli kód HTML, CSS nebo JavaScript. Před umístěním na svůj web si také můžete prohlédnout náhled kódu. Podporuje také stránky AMP.

Tento plugin je k dispozici také ve verzi PRO, která obsahuje další další funkce. Můžete použít až 64 reklamních bloků, můžete použít editor zvýraznění syntaxe, značení GEO na úrovni země, detekci zařízení. Kromě toho můžete své reklamy přidávat na lepivých pozicích, takže se reklamy na stránce nebudou pohybovat, když se stránka posouvá. Nejvíc ze všeho je tento plugin skvělý pro snadné vkládání více reklam na váš web.

# 2. WP Quad
WP Quad

WP Quads je další skvělý Google AdSense plugin který umožňuje zobrazovat na vašem webu více reklam. Má 4,9 z 5 a používá více než 100 000 webových stránek. Tento plugin AdSense pro WordPress je vytvořen s pevným kódem a dobře udržovaný a aktualizovaný tak, aby byl kompatibilní se všemi nadcházejícími verzemi WordPress, a také podporuje všechny typy témat WordPress.

Pomocí tohoto pluginu můžete přidat 9 reklam na různých pozicích. Ve výchozím nastavení tento plugin omezuje celkem 3 reklamy AdSense podle zásad AdSense.

Ukázka reklam WP Quads

Z nastavení pluginu můžete pozici reklam Google přiřadit začátek příspěvku, střed příspěvku, konec příspěvku a mezi libovolné odstavce. Můžete také nastavit podmínky viditelnosti a zobrazovat nebo skrývat reklamy na základě typu příspěvku nebo uživatelských rolí.

Podporuje všechny druhy reklam včetně Amazonu a můžete zobrazit maximálně 10 reklam na stránce a na postranním panelu.

3. Vložení WP

Vložení WP

WP Insert je další skvělý plugin Google AdSense WordPress. Na rozdíl od jiných pluginů Google AdSense poskytuje funkce WP Insert funkci testování A-B, takže lze nastavit více reklamních sítí tak, aby zobrazovaly reklamy z jiné sítě. Tímto způsobem můžete zobrazovat různé síťové reklamy a vydělávat více peněz.

Můžete snadno vložit reklamu nad obsah příspěvku, uprostřed obsahu příspěvku, pod obsah příspěvku, vpravo a vlevo od obsahu příspěvku.

4. Pokročilé reklamy
Pokročilé reklamy

Pokročilé reklamy jsou jedním z nejlepších pluginů Správce reklam pro WordPress. Pomocí tohoto pluginu můžete spravovat reklamy, vytvářet střídání reklam a vkládat reklamy do svých blogových příspěvků a stránek. Můžete snadno vytvářet bannery a skupinové reklamy a vytvářet tak střídání reklam. Pokud například publikujete blogový příspěvek, můžete nastavit datum, kdy se má reklama publikovat. Reklama se tedy zobrazí po zveřejnění příspěvku.

Pomocí reklamy Google AdSense můžete také zobrazovat další síťové reklamy, např. Clickbank, Chitika, Amazon a další alternativy Google AdSense.

V nastavení pluginu můžete zakázat všechny reklamy na frontendu a 404 stránkách. Tento plugin vám také umožňuje nastavit podmínky návštěvníků, abyste mohli zobrazovat nebo skrývat reklamy podle zařízení.

5. AdSense Speed ​​Sense

AdSense Speed ​​Sense

AdSense Speed ​​Sense je jedním z nejlepších WordPress Pluginů pro správu reklam. Pomocí tohoto pluginu můžete do svého blogu rychle vložit Google AdSense. Tento plugin poskytuje flexibilní umístění reklam a můžete vkládat reklamy konkrétně nebo náhodně kdekoli v příspěvku. Reklamy můžete vkládat na různá místa, např. Začátek příspěvku, střed příspěvku, konec příspěvku, mezi odstavec a za značku „více“.

Tento plugin je kompatibilní pouze s Google AdSense, takže jej můžete použít pouze v případě, že používáte AdSense na svém blogu. Chcete-li tento plugin nastavit, musíte uvést své ID majitele stránek AdSense. Poté můžete povolit reklamy na domovské stránce, na stránkách kategorií a dokonce i na značkách. Můžete také skrýt reklamy v počítači, aby nedošlo k náhodnému kliknutí na vaše reklamy.

6. Vložte poštovní reklamy

Vložit poštovní reklamy

Vložit poštovní reklamy je velmi jednoduchý plugin Google AdSense WordPress, který umožňuje automaticky vkládat poštovní reklamy na jakékoli příspěvky a stránky. V nastavení pluginu si můžete zvolit vložení příspěvků před obsah, za obsah a za určený počet odstavců. Pokud například před svůj obsah vložíte jakoukoli reklamu, bude automaticky zobrazovat reklamy před obsahem na každém příspěvku.

Stejně jako ostatní pluginy Google AdSense podporuje také různé typy reklam a usnadňuje implementaci reklam na váš web.

7. Správce reklam Google AdSense

Správce reklam Google AdSense

Google AdSense Als Manager je jedním z nejjednodušších Google AdSense Plugin pro WordPress. Je dodáván s velmi jednoduchým rozhraním, které můžete snadno vložit reklamy na obsah vašeho webu. Po instalaci tohoto pluginu přejděte na řídicí panel WordPress a poté na Nastavení> Google AdSense. Odtud můžete spravovat své reklamy a nastavovat umístění reklam.

Tento plugin obsahuje pouze 3 reklamní bloky a můžete vkládat reklamy Google AdSense do příspěvků, stránek, domovské stránky a mezi odstavce.

Závěr

Pokud na svém blogu WordPress používáte AdSense nebo jiné síťové reklamy, měli byste pro WordPress použít plugin Google AdSense. Pomocí pluginu pro správu reklam můžete do svého obsahu snadno vložit jakékoli reklamy nebo banner. Je bezproblémová a potřebuje jednorázové nastavení. Poté se ve vašem blogovém příspěvku automaticky zobrazí reklamy. Takže v tomto článku jsem napsal asi 7 Nejlepší pluginy Google AdSense pro WordPress.

Zde je více článků WordPress, které by se vám mohly líbit,

 • Jak zkontrolovat a opravit nefunkční odkazy ve WordPressu
 • Jak nastavit plugin SEO WordPress (vydání 2017)
 • 20 Pro váš web blogu musí být nainstalovány doplňky WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector