7 nejlepších pluginů WordPress pro kontaktní formulář 2016

04.06.2020
PLUGINY '7 nejlepších pluginů WordPress pro kontaktní formulář 2016
0 9 мин.

Před kontrolou zásuvných modulů pro nejlepší kontaktní formulář WordPress si přečtěte, co je kontaktní formulář a proč je potřebujete.


A Kontaktní formulář je v zásadě sada otázek vyplněných na webové stránce návštěvníkem, která se po vyplnění automaticky odešle na váš e-mail. Můžete jej použít pro cokoli, ale zde jsou běžné příklady, Zpětná vazba, dotazy, servis / žádost o informace atd. Takže se už nemusíte starat o spammery, všechny e-maily jsou zpracovávány na serveru a není žádná šance na únik informací. Tak tady jsou 10 Nejlepší zásuvné moduly pro kontaktní formulář WordPress

Možná vás bude zajímat,

Top 20 WordPress Portfolio Themes 2016

nebo, 20 Handpicked Free WordPress Blog Theme

10 nejlepších pluginů WordPress pro kontaktní formulář

WPForms

Nejlepší zásuvné moduly pro kontaktní formulář WordPress

WPForms je nejvýkonnější plugin pro kontaktní formulář WordPress. Tento formulář vám umožňuje vytvořit krásné kontaktní formuláře, formuláře pro předplatné, platební formuláře a další typy formulářů pro váš web během několika minut. Je 100% mobilní odezva, takže vaše formuláře budou vždy vypadat skvěle na všech zařízeních, jako jsou mobilní, tablet, notebook a další zařízení. Přichází s tažením & funkce, takže nemusíte znát žádné dovednosti kódování.

Tento bezplatný plugin můžete upgradovat podle přání. Cena verze Pro je 39 dolarů za rok a 399 $ jednorázová platba. Ve verzi PRO získáte další funkce – addon AWeber, addon pro registraci uživatele, addon pro sledování kampaní, addon pro GetResponse, addon pro Mailchiimp, standardní addon pro PayPal atd. Stačí nainstalovat tento plugin, nastavit si formulář a přidat shortcode kdekoli a váš formulář je připraven.

Kontaktní formulář 7

Nejlepší zásuvné moduly pro kontaktní formulář WordPress

Kontaktní formulář 7 je výkonný a jednoduchý formulář, který dokáže spravovat více kontaktních formulářů, a navíc můžete formulář a obsah pošty flexibilně přizpůsobit jednoduchým značením. Formulář podporuje odesílání pomocí Ajaxu, CAPTCHA, filtrování spamu Akismet atd. Je snadné jej nastavit, stačí přejít na nastavení a vytvořit svůj formulář. Tento formulář je 100% zdarma, takže nemusíte upgradovat ani tak.

Caldera Forms

Nejlepší zásuvné moduly pro kontaktní formulář WordPress

Caldera Forms je jiný druh tvůrce formulářů WordPress. Pomocí intuitivního rozhraní drag and drop můžete vytvořit úžasný vzhled. Má mnoho funkcí, takže můžete cusmomize cokoli i tlačítka. Ať už vytváříte jednoduchý kontaktní formulář nebo složitý systém, budete milovat editor přetahování. Jedná se o bezplatný plugin a lze jej upgradovat, abyste získali další doplňky, jejichž výchozí cena je 49 dolarů.

Formuláře Ninja

Nejlepší zásuvné moduly pro kontaktní formulář WordPress

Ninja Forms je nejjednodušší způsob, jak vytvořit jakýkoli formulář, který potřebujete pro svůj web WordPress. Už si nemusíte dělat starosti s kódem nebo si dělat starosti s omezením. S jednoduchým drag and drop rozhraní, můžete vytvořit formulář kdykoli. Zde vlastní vstupní masky umožňují omezit vstup uživatele do formulářů například na telefonní čísla, měnu a data. Ninja Forms má také kompletní knihovnu doplňků, díky níž se vaše formuláře dostanou do nových výšin. Je jich 40 Zaplaceno dostupné doplňky, která cena je 39 dolarů pro jeden web.

Kontaktní formuláře NM

Formuláře NM

NM Contact Forms je bezplatný formulář, který umožňuje snadno vytvořit formulář s možností přetažení. Nemá žádnou prémiovou verzi, takže zde získáte všechny funkce A-Z. Po instalaci tohoto pluginu můžete ovládat každou věc a každé pole a nevyžaduje žádné dovednosti kódování. K dispozici jsou následující typy polí, jako je text, textarea, e-mail, zaškrtávací políčko, přepínače, nahrávání jednotlivých souborů a Recaptcha atd. Recaptcha lze povolit od Googlu a musíte zadat klíč webu a tajný klíč..

Kontaktní formulář WCP

Zachyťte

Kontaktní formulář WCP je multifunkční forma, kterou lze použít v mnoha podobách. Hlavní funkcí našeho kontaktního formuláře je připravená k použití sada polí zahrnuje CAPTCHA, které můžete ihned použít po instalaci. Je to úplně volný, uvolnit, vše, co potřebujete, je nainstalovat plugin a přidat kontaktní formulář dvěma způsoby – jako krátký kód pomocí tlačítka na panelu nástrojů TinyMCE, jako widget na postranní panel stránky.

Tvůrce formulářů

Kontaktní formulář

Pokud chcete kreativní reagovat Kontaktní formulář zdarma s více možnostmi šablon a motivů, pak je Tvůrce formulářů dobrou volbou pro vás. Formulář obsahuje všechny typy polí formuláře, které jsou nutné k vytvoření úplného kontaktního formuláře, kde můžete aktivovat nebo deaktivovat, a také změnit uspořádání. Odezva produktu vám umožní být k dispozici pro kontaktování pomocí různých miniaplikací. Pro cena verze od 15 $.

Tvůrce formulářů od CaptainForm

Nejlepší zásuvné moduly WordPress pro kontaktní formulář 2016

CaptainForm je Tvůrce formulářů WordPress bez doplňků, snadno použitelný a poskytující pokročilé funkce. Nevyžaduje žádné dovednosti v oblasti kódování a je ideální pro sestavení jakéhokoli typu formuláře přímo z ovládacího panelu, jako jsou: objednávkové formuláře, registrační formuláře, průzkumy, průzkumy, hlasování, příspěvky odeslané uživateli a další. CaptainForm je tvůrce formulářů integrovaný s mnoha aplikacemi a procesory plateb třetích stran, jako jsou Disk Google, SalesForce, ActiveCampaign, Dropbox, PayPal, Authorize.net, Stripe a mnoho dalších.

S touto formou je však limit. Což znamená, že jsou k dispozici 4 různé plány služeb: bezplatný plán a 3 placené plány, které pracují na základě ročního předplatného. Běžné (zdarma): 3 formuláře, 15 polí / formulář, 500 podání / měsíc, 100 MB úložného prostoru. A Pro formulář verze od 35 $/ rok, což poskytuje neomezené množství formulářů, odesílání 5 kB, 500 MB prostoru atd. Tento druh formuláře je lepší než ostatní zásuvné moduly pro nejlepší kontaktní formulář WordPress.

Velmi jednoduchý kontaktní formulář

Pluginy kontaktního formuláře WordPress 2016

Pokud hledáte jen tak jednoduchý Kontaktní formulář, pak je to skvělá volba. Obsahuje pouze jméno, e-mail, předmět a zprávu. A jednoduchá suma captcha. K zobrazení formuláře na stránce použijte shortcode [contact] nebo použijte widget k zobrazení formuláře na postranním panelu nebo na jakékoli stránce.

Tvůrce formulářů

formulář

Tvůrce kontaktních formulářů je nejlepším nástrojem pro rychlé uspořádání kontaktního formuláře pro vaše klienty a návštěvníky. Formulář obsahuje všechny typy polí formuláře potřebné k vytvoření úplného kontaktního formuláře. Odezva produktu vám umožní být k dispozici pro kontaktování pomocí různých miniaplikací. Obsahuje také ověření slov Captcha a ReCaptcha. Formulář má integrovanou funkci Mapy Google, pomocí které můžete zobrazit polohu vaší kanceláře Google mapy.

Tohle je volný, uvolnit plugin a můžete jej upgradovat zakoupením Pro verze, která stojí 30 $/Doména.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector