7 nejlepších zálohovacích modulů WordPress z roku 2020

04.06.2020
PLUGINY '7 nejlepších zálohovacích modulů WordPress z roku 2020
0 14 мин.

Každý web potřebuje spolehlivý plán zálohování, aby se zabránilo jeho zahlcení, mimo obličej webu v případě katastrofického selhání, jako je hackl WordPress. Pro weby WordPress jsou zálohovací řešení snadno dostupná jako pluginy a pomáhají chránit soubory na vašem webu před malwarem, hackery, uživatelskými chybami, selháním serveru a špatnými příkazy..


Nicméně, je jich tolik, kolik jich je Záložní pluginy WordPress nejsou tak účinné jako ostatní a mohou vás i vaše webové stránky snížit. Musíte pečlivě vybrat ty nejlepší na trhu a také ty, které vyhovují vašim potřebám zálohování.

Níže uvádíme některé z nejpopulárnějších a co je důležitější, nejlepší záložní pluginy WordPress pro weby WordPress.

Porovnání 7 nejlepších zálohovacích modulů WordPress

1. BackupBuddy

BackupBuddy poskytuje kompletní řešení zálohování webových stránek WordPress. To znamená, že můžete zálohovat jak databázi svého webu, tak všechny ostatní soubory WP najednou. Kromě toho, pokud provádíte některé změny, které ovlivní pouze databázi nebo pouze soubory a dříve je třeba provést zálohu, lze toto nastavení zálohování upravit tak, aby vám poskytlo možnost provést

 • zálohování pouze databáze,
 • záloha pouze pro soubor nebo
 • plná záloha.

záložní ovládací panel

Tyto zálohy lze provádět ručně nebo automaticky prostřednictvím různých plánů, které zahrnují hodinové, denní, dvakrát denně, týdenní, měsíční a mnoho dalších.

Výsledný záložní soubor je uložen jako soubor ZIP, který lze stáhnout do zařízení.

backup-buddy-create-backup

Kromě místního ukládání zálohy vám BackupBuddy dává možnost uložit je vzdáleně přímo z pluginu.

Nejvhodnějším umístěním vzdáleného úložiště je BackupBuddy Stash. Tento úložný prostor je hostován společností BackupBuddy a zákazníci získají 1 GB volného místa. Další úložný prostor lze zakoupit za příplatek. Mezi další místa vzdáleného úložiště patří Amazon S3, Disk Google a Dropbox.

backupbuddy-remote-destination

Někdy se mohou během záloh vyskytnout chyby a takové problémy vyžadují okamžitou pozornost (protože to pravděpodobně znamená, že vaše záloha není úplná a váš web je zranitelný)..

Plugin BackupBuddy má funkci okamžitého upozornění, která vám v případě jakékoli chyby automaticky odešle e-mail. Lze ji také nakonfigurovat tak, aby vám zasílala oznámení pokaždé, když byla úspěšná záloha dokončena.

průvodce zálohou

ImportBuddy je nástroj pro import, který můžete použít, pokud potřebujete obnovit svůj web WordPress na předchozí úspěšnou zálohu (v případě, že se stane tragická situace). Nástroj Import je velmi snadno použitelný a doslova provádí všechny těžké zvedání a práci za vás.

backupbuddy-restore

Získejte BackupBuddy Pro

2. UpdraftPlus

UpdraftPlus je další velmi oblíbený záložní plugin WordPress – má velmi intuitivní uživatelské rozhraní, které umožňuje provádět manuální nebo automatické zálohování jediným kliknutím. Automatické zálohování lze naplánovat po určitých přednastavených časech, které zahrnují každé 4 hodiny, každých 8 hodin, každých 12 hodin, denně, týdně, čtrnáctkrát a měsíčně.

updraftplus-schedule

Tyto operace zálohování jsou komplexně protokolovány, takže případné chyby a varování mohou být zobrazeny na administračním panelu WordPress a také zaslány na e-mailovou adresu administrátora vašeho webu..

Tento plugin je kompatibilní s instalacemi WordPress pro více webů, což vám umožňuje zálohovat více webů najednou. Umožňuje také obnovit jednotlivé weby v síti, aniž by to ovlivnilo zbytek – velmi užitečná funkce v případě selhání některých webů v síti, zatímco ostatní nadále fungují správně..

Ovládací panel zálohování a obnovy je umístěn na síťovém panelu a umožňuje snadný a pohodlný přístup ke správě více webových stránek.

updraft-multisite

UpdraftPlus má funkci migrátoru, která vám umožní klonovat a přesunout celý web WordPress do nové domény. To je možné, protože plugin může také zálohovat soubory a databáze jiné než WordPress, což umožňuje snadnou a úplnou migraci kompletní migrace bez nutnosti dalších zásahů.

klon updraftplus

Plugin vám dává možnost ukládat zálohy do vlastního úložiště úschovny (s 1 GB zdarma pro své zákazníky) nebo použít jiné možnosti vzdáleného úložiště, jako jsou Disk Google, Dropbox, Amazon S3 a Rackspace..

updraftplus-remotestorage

Získejte zálohovací plugin UpdraftPlus

3. Zálohování WP-DB

Tento záložní plugin WordPress je jiná záloha než ta výše uvedená. Umožňuje vám zálohovat vaše základní databázové tabulky a další tabulky v databázi, které lze volitelně zvolit jako součást zálohy..

wp-db-backup-select-tables

Poskytuje vám možnost odeslání zálohy do prohlížeče ke stažení do vašeho zařízení nebo e-mailem záložního souboru na vaši administrátorskou adresu WordPress..

email-backup-file

Tyto zálohy lze naplánovat na určité, přednastavené časy, které zahrnují hodinové, denní, dvakrát denně a týdenní. Pokud nepotřebujete zálohy, můžete tento proces deaktivovat pouhým výběrem možnosti „nikdy“ v možnostech plánování.

naplánované zálohování

Dobrá věc s tímto pluginem je, že je zcela zdarma. Samozřejmě se omezuje na poskytování záloh pouze pro vaše databázové tabulky – ale je to skvělý šikovný plugin, který udržuje malou velikost záloh při zachování nejdůležitější části WP – vašeho obsahu.

Stáhněte si záložní plugin WP-DB

4. BlogVault

Kromě funkcí zálohování a migrace, jako jsou výše uvedené pluginy, BlogVault dokonce dělá trochu víc.

Je to ideální záložní plugin pro testování nových změn nebo nových funkcí na vašem webu. To vám umožní vytvořit pracovní místo bez dalších nákladů. V podstatě vám to poskytne platformu pro testování nových témat a pluginů, jakož i aktualizací motivů a pluginů, aniž by to mělo dopad na živé webové stránky.

blogvault-staging-site

Po otestování těchto nových funkcí můžete požadované změny vložit na svůj živý web z místa představení, což je velmi pohodlné.

Jeho hlavní úkol (poskytování záloh) se provádí velmi inteligentně a je velmi organizovaný. Zálohy lze ukládat postupně, což znamená, že nové změny se postupně synchronizují s nejnovější zálohou. To drasticky snižuje úložný prostor potřebný k uchování záloh. Funkce automatické zálohování poskytuje datová a časová razítka, která umožňují ukládat tyto zálohy velmi organizovaným způsobem, od starých po nové, až 365 dní.

blogvault-history

Problémy s hostováním, selhání hackerů a serverů a další katastrofická selhání by vás neměly obávat, protože služba Blogvault nabízí velmi rychlý proces obnovy webových stránek z nezávislých umístění záloh (Disk Google, Amazon S3, Dropbox atd.). Poskytuje také velmi snadno použitelnou funkci migrace bez dalších nákladů. Díky tomu je velmi výhodné v případě, že chcete přejít na jiného hostitele. Dokonce i WPEngine používá BlogVault jako výchozí migrační plugin.

blogvault-remote

Zkontrolujte zásuvný modul BlogVault

5. Zálohování WordPress do Dropboxu

Jak název napovídá, tento záložní plugin je určen především k tomu, aby vám poskytoval neomezené zálohy a obnovy Dropboxů a neomezené místní zálohy a obnovy. To znamená, že můžete vytvořit plně automatizované zálohy, které zahrnují databázi webu a soubory WordPress na místním úložišti nebo úložišti Dropbox. Tyto pak mohou být použity k obnovení, pokud se na vašem webu objeví nějaký problém.

wordpress-backup-to-dropbox

Plugin obsahuje automatická e-mailová hlášení, která vás informují o stavu zálohy přímo do vaší doručené pošty.

Má správce webových stránek, který vám umožňuje kopírovat, klonovat nebo migrovat webové stránky. To v podstatě znamená totéž a usnadňuje přesouvání souborů WordPress z jedné domény do druhé a lze je najít na ovládacím panelu pluginu.

Kromě provádění záloh je tento plugin vybaven funkcí optimalizace, která zvyšuje výkon databáze vašeho webu při provádění záloh. Pokouší se také opravit chyby databáze s možností uspět, pokud chyba není příliš velká.

extra-options-dropbox

Stáhnout zálohu & Obnovit zásuvný modul Dropbox

6. Duplikátor

Některé záložní pluginy WordPress vám umožňují migrovat váš web, ale vaši uživatelé mohou během procesu zaznamenat určité prostoje. Duplikátor vám umožňuje přesouvat, klonovat nebo migrovat vaše webové stránky na nové doménové jméno nebo hostitele bez prostojů. Toto je opravdu důležitá funkce pro rušné webové stránky, protože jakékoli prostoje znamenají ztrátu příjmů.

duplikátor

Duplikátor může také naklonovat živé webové stránky do pracovní oblasti, což vám poskytne platformu pro testování nových témat a pro vyzkoušení nových pluginů bez ovlivnění živých webových stránek. Po vyzkoušení nových funkcí lze požadované změny snadno a rychle vrátit zpět na živé webové stránky. Plugin také umožňuje stáhnout celý živý web k místnímu hostiteli pro další vývoj.

Pokud jde o zálohy, může Duplicator provádět plánované zálohy, které lze uložit na několik vzdálených úložišť, jako jsou Dropbox, Disk Google, Amazon S3 a FTP. Tato funkce zálohování je vylepšena funkcí oznámení, která vás okamžitě upozorní na problém, například když dojde k vypršení časového limitu a také po dokončení zálohování, e-mailem.

stavební balíčky

Získejte Duplicator Pro 

7. BackWPUp

Bezplatná verze BackWPUp je poměrně omezená. Pro verze je však plně na skladě s velmi užitečnými funkcemi. Je k dispozici v 5 prémiových balíčcích, které zahrnují standardní verzi, obchodní verzi, verzi pro vývojáře, nejvyšší verzi a verzi agentury. Rozlišovacími faktory mezi těmito prémiovými balíčky jsou náklady a počet domén, které každý může podporovat. Kromě toho jsou z hlediska funkcí, které nabízejí, velmi podobné.

backwpup

Každá verze vám dává možnost provést úplné zálohy databáze nebo úplné zálohy webových stránek (databáze plus soubory WP).

backwpup-úkoly

Také vám dává možnost uložit tyto zálohy na místa vzdáleného úložiště, jako jsou Dropbox, Amazon S3, Microsoft Azure, Rackspace a SugarSync. Může také poskytnout verzi ke stažení prostřednictvím prohlížeče nebo ji odeslat na vaši administrátorskou adresu WordPress.

save-backup-destination

Plugin lze nakonfigurovat tak, aby odesílal protokolovou zprávu o procesu zálohování prostřednictvím adresy administrátora, což vám umožní řešit případné chyby zálohování, které se mohou vyskytnout.

send-log-files

Podporuje více webů, což znamená, že můžete provádět zálohy a také obnovit mnoho webů najednou. Může také provádět kontrolu databází pro více webů a upozornit vás na všechny zjištěné chyby.

Zákazníci Premium BackWPUp získávají výhodu personalizované podpory a to je velmi výhodné v případě, že se při používání pluginu zaseknou..

Zkontrolujte BackWPUP Backup Plugin

Závěr

Služba zálohování vašeho hostitele nemusí stačit k zajištění dostupnosti vašeho webu – zejména v případě katastrofického selhání. Navíc byste se NIKDY neměli spoléhat pouze na zálohy hostitele, protože za zdraví vašeho webu nesete odpovědnost. Proto je použití jednoho z těchto záložních pluginů WordPress nezbytnou součástí údržby vašeho webu. Doslova mohou zachránit práci za celý život za velmi dostupnou cenu a jsou jedním z nejsnadněji odůvodněných nákladů souvisejících s vaším webem.

Jaký záložní plugin WordPress používáte, dejte nám vědět v sekci komentářů.

Související články,

 • Jak migrovat web WordPress na nového hostitele bez prostojů
 • 5 nejlepších pluginů pro migraci WordPress pro bezpečné přesunutí webu WordPress na nového hostitele
 • 7 nejlepších pluginů Google AdSense pro WordPress [vydání 2017]
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector