8 nejlepších pluginů Google Analytics pro WordPress (zdarma a placené)

04.06.2020
PLUGINY '8 nejlepších pluginů Google Analytics pro WordPress (zdarma a placené)
0 13 мин.

Google Analytics je jedním z nejdůležitějších pluginů pro WordPress. Umožňuje vám sledovat provoz na vašem webu, sledovat chování návštěvníků, zobrazovat stránky s nejlepšími výsledky, zdroje provozu atd. V tomto článku budeme sdílet 8 nejlepších Doplněk Google Analytics pro WordPress.


Proč používat Google Analytics WordPress Plugin?

Použití pluginu Google Analytics pro WordPress má mnoho výhod. Pokud například provozujete blog nebo web, můžete snadno sledovat provoz na svém webu, zobrazit polohu GEO uživatele a jeho akce, celkový počet zobrazení stránek, nejoblíbenější stránky, stránky s doporučením, míru okamžitého opuštění a mnoho dalších.

Jakmile tyto informace získáte, můžete vylepšit svůj obsah i další důležité stránky, které vám pomohou zvýšit návštěvnost a růst vaší firmy.

8 nejlepších pluginů Google Analytics pro WordPress

# 1 MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights je nejoblíbenější Google Doplněk Analytics pro WordPress. Má přes 2 miliony aktivních instalací a má hodnocení 4,5 z 5.

MonsterInsights vám umožní sledovat provoz na vašem webu a neustále vás informuje o nejnovějších funkcích v Google Analytics. Zobrazuje všechny statistiky provozu přímo na hlavním panelu WordPress, takže Google Analytics nemusíte pokaždé otevírat.

Tento plugin Analytics je velmi uživatelsky přívětivý a snadno nastavitelný. Dobrá věc na tomto pluginu je, že nevyžaduje žádné ruční nastavení. Vše, co musíte nainstalovat a propojit svůj profil Google Analytics s tímto pluginem. 

Řídicí panel MonsterInsights

MonsterInsights je bezplatný plugin. Bezplatný plugin pro verzi je dodáván s velmi omezenou funkcí, kde verze Pro obsahuje výkonnější funkce, jako je populární sledování příspěvků, sledování událostí, sledování elektronického obchodování, sledování partnerských odkazů, sledování stahování souborů, sledování reklam, vlastní přehledy atd.. 

Funkce:

 • Uživatelsky přívětivý a nastavení trvá jen jednu minutu
 • Může zkontrolovat statistiky v reálném čase
 • Můžete sledovat odchozí odkazy, přidružené odkazy a stahování souborů
 • K dispozici je mnoho výkonných funkcí, jako je sledování reklam, sledování formulářů, sledování událostí, vlastní přehledy atd
 • K dispozici je sledování elektronického obchodu

# 2 Dashboard Google Analytics By Analytify

Analytizovat

Analytify je další skvělý plugin Google Analytics pro WordPress. Analytify přichází s nejpokrokovějšími funkcemi a krásným uživatelským rozhraním, díky kterému je pohodlnější porozumět.

Představuje vám statistiky ze služby Google Analytics krásným způsobem na hlavním panelu, dokonce můžete statistiky získat přímo ze stránky / příspěvků. To znamená, že pokud chcete zkontrolovat statistiky jednotlivých příspěvků nebo stránek, můžete to udělat v sekci stránky / příspěvků.

Analyzujte řídicí panel

Analytify je plugin pro freemium a plugin verze Pro obsahuje tolik pokročilých funkcí, jako jsou statistiky provozu v reálném čase, statistiky sociálních médií, statistiky mobilních zařízení, seznam nejlepších referrerů, seznam nejlepších zemí a měst, průměrný čas na webu, celková stránka zhlédnutí, hlavní klíčová slova a mnoho dalších.

Nastavení tohoto pluginu je velmi jednoduché. Proces ověřování jedním kliknutím přidá na váš web měřicí kód Google Analytics, takže kód nemusíte kopírovat ručně. Poskytuje také krátké kódy, které můžete použít ke zvýraznění statistik ve vlastních šablonách.

Funkce:

 • Krásný design uživatelského rozhraní
 • Zobrazit statistiky v reálném čase
 • Statistiky Google Analytics pod jednotlivými příspěvky, stránkami & Vlastní příspěvek
 • Podrobné statistiky o relacích, uživatelích, míře odchodů, průměrném čase na webu, nových / vracejících se návštěvnících atd.
 • Zobrazuje stav systému uživatele, jako jsou zařízení, prohlížeč, který používají
 • Seznam nejvýkonnějších zemí a měst, prohlížeče s nejlepšími doporučeními
 • Použijte zkratky

# 3 Google Analytics WD

Google Analytics WD

Google Analytics WD vám umožní sledovat návštěvníky vašeho webu a poskytovat vám všechny podrobnosti o provozu přímo na hlavním panelu WordPress. Stejně jako ostatní pluginy Google Analytics WordPress nevyžaduje žádné ruční nastavení. Jakmile je plugin nainstalován, stačí jej ověřit pomocí Google Analytics.

Můžete si vybrat libovolné časové období a zkontrolovat provoz během této doby. Na ovládacím panelu pluginu můžete zkontrolovat statistiky provozu v reálném čase, zdroj provozu, nejoblíbenější stránky, zprávy o poloze a prohlížečích atd..

Můžete také vytvářet vlastní e-mailová upozornění a oznámení o pushoveru, takže vždy, když vybrané metriky dosáhnou svého nejvyššího nebo nejnižšího bodu, budete automaticky upozorněni.

Hlavní panel Google Analytics WD

Google Analytics WD je k dispozici v bezplatné i prémiové verzi. S pluginem pro bezplatnou verzi získáte pouze základní funkce. Doplněk Premium verze však zahrnuje demografické údaje, geo, zdroj provozu, rychlost webu, přehledy elektronického obchodování, přehledy Google AdSense a AdWords a mnoho dalších.

Funkce:

 • Zkontrolujte návštěvníky v reálném čase, zobrazení stránek
 • Porovnání podle metrik a časového období v přehledech
 • Umožňuje odesílání naplánovaných e-mailů do libovolného přehledu
 • Můžete se rozhodnout vyloučit sledování konkrétních rolí nebo uživatelů z Google Analytics
 • Vyloučit provoz webu z adresy IP, země, města nebo regionu
 • Můžete nastavit vlastní rozměry
 • Můžete snadno integrovat AdSense a AdWords

# 4 ExactMetrics

ExactMetrics

ExactMetrics dříve známý jako Google Analytics Dashboard for WP (GADWP) je nejlepší bezplatný plugin Google Analytics pro WordPress. Má více než 1 milion aktivních instalací a má hodnocení 4,3 z 5.

Tento analytický plugin sleduje provoz na vašem webu a přináší vám všechna data před panelem WordPress. Po přihlášení k administrátorskému panelu WordPress uvidíte statistiky provozu na vašem webu. Tento plugin je dodáván s mnoha pokročilými funkcemi ve srovnání s jinými placenými doplňky.

Na ovládacím panelu pluginu můžete zkontrolovat relace, uživatele, zobrazení stránky, míru okamžitého opuštění, organické vyhledávání, stránku / relaci atd. Ve výchozím nastavení ExactMetrics načítá všechny podrobnosti o provozu za posledních 30 dní, ale můžete změnit čas od 1 dne do posledních 3 let. Také vám umožní sledovat návštěvníky v reálném čase.

Řídicí panel ExactMetrics

Nastavení tohoto pluginu je jednoduché, vše, co musíte do svého pluginu Google Analytics integrovat. Jakmile to uděláte, tento plugin zvýrazní všechny podrobnosti o provozu na hlavním panelu WordPress.

Funkce:

 • Můžete sledovat návštěvníky v reálném čase, akviziční kanály a podrobnosti o zdrojích provozu
 • Poskytuje vám relace, organická vyhledávání, zobrazení stránek, analytické přehledy míry okamžitého opuštění
 • To vám umožní sledovat události, jako je stahování, e-maily, odchozí odkazy, přidružené odkazy, atd.
 • Tento plugin je plně kompatibilní s vícenásobnými síťovými instalacemi
 • Je to zcela zdarma

# 5 Google Analyticator

Google Analyticator

Google Analyticator je další bezplatný plugin Google Analytics pro WordPress. Google Analyticator je velmi jednoduchý plugin a snadno se nastavuje. Tento plugin přidá do vaší oblasti administrátorů několik widgetů pro zobrazování údajů Analytics vašeho webu. Zobrazuje graf za posledních 30 dnů návštěvníků, souhrn využití webu, zobrazení stránky, odkazující stránky / posty, vyhledávání atd..

Díky statistikám stránek můžete sledovat všechny odkazy na stránce, události, odkazy ke stažení atd. 

Google Analytics letní

Tento plugin vám poskytuje jednu z nejlepších funkcí, kterými jsou krátké kódy. Pomocí veřejného kódu shortcode [analytics] kdekoli na vašem webu můžete veřejně zobrazovat své analýzy nebo můžete použít shortcode [analytics-counter] ve widgetu zápatí k zobrazení denních zobrazení stránek. V nastavení pluginu můžete povolit Google Adsense ID ke sledování informací o Adsense.

Funkce:

 • Podporuje univerzální a tradiční analytiku
 • Krátký kód můžete použít na kterékoli stránce k veřejnému zobrazení naší analýzy
 • Podpora sledování rychlosti webu
 • Může sledovat celkový počet zobrazení stránky, zdroje doporučení, nejlepší vyhledávání, míru okamžitého opuštění, sledování odkazů ke stažení atd.
 • Můžete určit uživatelské role, které uvidí widget ovládacího panelu
 • Schopnost skrýt rozbalovací nabídku Google UID
 • Dostupné překlady

Statistiky WP # 6

Statistiky WP

Statistiky WP jsou jediným dostupným pluginem Google Analytics pro WordPress, který nezávisí na žádné externí službě. Tento plugin tedy nemusíte integrovat do Google Analytics. Tento plugin poskytne podrobnosti o provozu na vašem webu, jakmile jej aktivujete.

Protože mezi tímto pluginem a Google Analytics neexistuje žádné propojení, tento plugin funguje na své cestě. Z nastavení pluginu si můžete snadno prohlížet statistiky prezentované jako grafy. Ukazuje vám celkový počet uživatelů, celkové návštěvy, GeoIP, doporučení, statistiky atd. Můžete také zobrazit celkové vyhledávací dotazy a přesměrování z populárních vyhledávačů, jako jsou Google, Bing, DuckDuckGo, Yahoo, Yandex a Baidu..

Statistické mapy WP

Tento plugin umožňuje prostřednictvím vašeho e-mailu získat běžné dopravní zprávy, jako je uživatel online, zobrazení stránek, celkový počet návštěvníků atd. Chcete-li získat přehledy o provozu, můžete také přidat více e-mailů. 

Funkce:

 • Tento plugin nemusíte propojovat se službou Google Analytics
 • GeoIP umístění podle země a interaktivní mapa umístění návštěvníků
 • Prohlédněte si vyhledávací dotazy a přesměrování z populárních vyhledávačů, jako je Google, Bing, Yahoo atd.
 • K dispozici jsou krátké kódy pro widgety i příspěvky / stránky
 • Získejte statistiky do svého e-mailu
 • Automatické aktualizace databáze GeoIP

# 7 Statistiky napájení WP

Statistiky napájení WP

WP Power Stats je další bezplatný analytický plugin Google pro WordPress. Statistiky WP Power Stats fungují stejně jako statistiky WP. Tento plugin je lehký a je dodáván s několika skvělými funkcemi. Pokud potřebujete pouze základní statistiky provozu, jako jsou zobrazení stránek, zařízení, organická vyhledávání, prohlížeče, OS, top příspěvky atd., Pak je tento plugin pro vás dobrou volbou.

Řídicí panel WP Power Stats

Tento plugin nevyžaduje aktivaci služby Google Analytics, takže k zahájení musíte pouze aktivovat tento plugin. 

Funkce:

 • Velmi nízká hmotnost a snadné použití
 • K aktivaci tohoto pluginu není vyžadována žádná třetí strana
 • Získejte všechna zobrazení statistických stránek, zdroje provozu, geografickou polohu, zobrazený příspěvek na hlavním panelu administrátora
 • dostupný překlad

8. Jetpack

Jetpack od WP

Jetpack je univerzální plugin WordPress, který nabízí nástroje pro zabezpečení, výkon a správu webů. Ve výchozím nastavení je Jetpack dodáván s instalacemi WordPress.

Pomocí Jetpack můžete sledovat statistiky svých stránek. Po instalaci tohoto pluginu přejděte na Raketový batoh> Statistiky stránek, poté budete vyzváni k přihlášení pomocí účtu WordPress.com.

Chcete-li začít s Jetpackem, musíte s ním propojit svůj účet WordPress.com. Po aktivaci můžete zobrazit celkový počet zhlédnutí, celkový počet referrerů, nejlepší příspěvky & stránky atd.

Stáhněte si plugin Jetpack

Závěr

Google Analytics pro WordPress je nezbytným doplňkem, pokud provozujete blog nebo obchodní web WordPress. Doplněk Google Analytics poskytuje všechny podrobnosti o provozu na vašem webu, jako je celkový počet zobrazení stránek, hlavní klíčová slova, umístění GEO uživatele, provoz doporučení atd. A pomůže vám rozšířit váš organický provoz..

Který Doplněk Google Analytics pro WordPress je váš oblíbený, dejte nám vědět v sekci komentářů. 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector