Jak přidat efekt sněžení na web WordPress

04.06.2020
PLUGINY 'Jak přidat efekt sněžení na web WordPress
0 6 мин.

Jak přidat efekt sněžení v WordPress


Blíží se Vánoce a možná jste už začali přát svým rodinám, přátelům a jiným. Tak proč ne svým čtenářům blogů? Je čas přidat efekt sněžení na váš web WordPress. 

Musíte si všimnout, že mnoho majitelů webových stránek již přidalo na svůj blog účinek sněžení. Vypadá skvěle, že? Pokud tedy provozujete blog WordPress, můžete na svůj web WordPress snadno přidat efekt sněžení. V tomto článku vám ukážeme 8 Nejlepší sněžení pluginy pro WordPress. 

Jak přidat efekt sněžení do vašeho blogu WordPress

Existuje několik pluginů, s nimiž můžete snadno přidat efekt sněžení Christmass. 

# 1 Vánoční Panda

Vánoční Panda

Christmas Panda je nejlepší vánoční dekorace plugin pro WordPress. Chcete ozdobit svůj web WordPress sněhovými vločkami, vánočními stromy, Santa a dokonce na svém webu můžete zobrazit vyskakovací okna, která návštěvníkům řeknou, že jsou Vánoce. 

Tento plugin lze snadno nastavit. Nejprve nainstalujte a aktivujte vánoční plugin Panda. Poté přejděte na nastavení pluginu Vánoční Panda a odtud můžete nastavit libovolné obrázky dekorace. V další možnosti můžete aktivovat Sněžení na svém webu. Po jeho aktivaci bude tedy na vašem webu vidět Sněžení. Pokud máte rádi vyskakovací vánoční pozdravy, můžete je aktivovat v sekci vyskakovací okna. Pokud se sníh neobjeví, zkuste vymazat mezipaměť z vašeho webu.

* Nemluvě o tom, že používáme plugin Christmas Panda na našem webu (WPMyWeb), abychom ukázali vánoční dekorace a efekt sněžení.

Zobrazit plugin

# 1 WP Super Snow

WP Super Snow

WP Super Snow je dobrý plugin pro zobrazení sněhová vločka na vašem webu WordPress. Nejprve je třeba nainstalovat tento plugin a poté, co aktualizujete svou webovou stránku, uvidíte sněhové vločky.

Po přidání sněhových vloček na svůj web můžete sněhové vločky přizpůsobit pomocí možností konfigurace v hlavním panelu WordPress.

[Zobrazit plugin]

# 2 Flurry

Závan

Pokud chcete více efektů sněžení, můžete to udělat pomocí pluginu Flurry. Je to 100% zdarma.

Na palubní desce můžete změnit charakter sněžení, barvu, frekvenci atd. Díky pokročilým možnostem můžete doladit padající sníh. Flurry již používá výchozí nastavení, takže nemusíte měnit žádná nastavení, pokud nechcete změnit efekt padajícího sněhu. 

Vypadá to tak cool na místě a já vřele doporučuji. Musíte to zkusit. ��

[Zobrazit plugin]

# 3 WFS Let It Snow

WFS Let It Snow

WFS je další dobrý plugin Ukázat sněžení na vašem webu. Je to jednoduchý plugin a funguje dobře pro každý typ webu WordPress. 

Můžete změnit polohu sněžení, tj. Pouze domovskou stránku nebo celý web. S velikostí sněhové vločky můžete zapínat stíny. Používá se hlavně pro bílé pozadí a vypadá to 3D sněhové vločky.

[Zobrazit plugin]

# 4 Snow Flurry

Snow Flurry

Snow Flurry WordPress plugin umožňuje přidat efekt sněžení na váš blog. 

Je to jednoduché a plně přizpůsobitelné a můžete nastavit maximální velikost sněhové vločky, jak často se vytvářejí nové vločky. Kromě toho můžete přidat minimální a maximální rychlost vloček, barvu sněhové vločky a také nastavit plugin tak, aby se deaktivoval po nastaveném počtu sekund.

[Zobrazit plugin]

# 5 WP Snow Effect

WP Snow Effect

WP Snow Effect přidává pěkně vypadající animační efekt padajícího sněhu na váš web WordPress. Tento plugin WP používá jSnow Jquery, takže nevyužívá žádné zdroje z vašeho hostování. Tento plugin je k dispozici také ve verzi PRO. Chcete-li používat všechny funkce, musíte si zakoupit plnou verzi pluginu.

Můžete přidat až 40 druhů sněhových vloček. Na ovládacím panelu můžete změnit barvu vloček a nastavit umístění, kam chcete zobrazit, tj. Domovská stránka, stránky, příspěvky atd.

[Zobrazit plugin]

# 6 Sněhová pokrývka

Sněhová pokrývka

Screen Snow je plugin, který přidává sníhový efekt na web WordPress. Je to velmi jednoduchý plugin a jakmile se aktivujete, můžete ovládat rychlost sněhových vloček, barvu, velikost atd.

[Zobrazit plugin]

# 7 Jetpack

Jetpack Sněžení

Pokud jste již nainstalovali plugin Jetpack, nemusíte žádný plugin instalovat. Můžete vidět možnost Nastavení>Všeobecné a zaškrtněte možnost „Zobrazit padající sníh na mém blogu do 4. ledna“.

Po jeho aktivaci uvidíte na svém webu WordPress sníh. Zde však není žádná možnost přizpůsobení. Pokud tedy nechcete instalovat další plugin pro zobrazování sněhových vloček, je to dobré.

Další zdroje WordPress,

 • 7 nejlepších prémiových témat WordPress pro blogování
 • Jak získat zdarma SSL certifikát pro váš web WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector