Kā izvēlēties Yoast Focus atslēgvārdus: ceļvedis atslēgvārdu izpētei un konkurences apgūšanai Google meklēšanas rezultātos

Ja jūs izmantojat Raugs, jūs, iespējams, pazīstat ar a iestatīšanu fokusa atslēgvārds lai jūs varētu optimizēt zaļās gaismas saturu.


To nevajadzētu uzminēt. Jūs nevēlaties izveidot saturu atslēgvārdam, kuram jūs nekad nepiederējat, vai arī jums ir jāatgriežas un jāmaina saturs. Mums jāzina, KO meklē cilvēki (atslēgvārdu izpēte) un vai jūsu vietne to var klasificēt (atslēgvārdu konkurence). Neliels pētījums var viegli nokļūt 1. lappusē, un tas jādara pirms satura rakstīšanas … atšķirīgi ir rakstīt par “kā izkļūt no parāda” pret “kā izkļūt no parāda uz viena ienākuma”..

Es uzrakstīju a galīgā Joga apmācība kas parāda, kā konfigurēt ideālos iestatījumus, pārbaudīt Google meklēšanas konsoli un labot pārmeklēšanas kļūdas, optimizēt saturu (tajā ir kas vairāk nekā zaļās gaismas) un pievienot paātrinātas mobilās lapas (AMP). Kad esat pabeidzis, noteikti pārbaudiet to.

Dienas beigās atslēgvārdi ir tikai tēmas. Ja tēma tiek daudz meklēta un tai jau ir spēcīgs saturs meklēšanas rezultātos, tā, iespējams, ir konkurētspējīga (it īpaši, ja jūsu vietnei ir zema autoritāte bez daudzām atpakaļsaitēm). Ja divas tēmas ir pietiekami atšķirīgas, katrai izveidojiet lapu.

1. Atslēgvārdu izpētes rīki

 • Atbilde sabiedrībai – vizuālā atslēgvārdu karte, kas sadalīta jautājumos, prievārdos un salīdzinājumos. Atslēgvārdi tiek izvilkti no Google automātiskās pabeigšanas. Jo zaļāks aplis, jo vairāk meklēšanas vaicājumu ir.
 • Atslēgas vārdi visur – Chrome paplašinājums, kas parāda mēneša apjomu, MPK un dabisko konkurenci, meklējot atslēgvārdus Google, Google Autocomplete, YouTube, Amazon, Moz un citās populārās vietnēs.
 • MozBar – Google meklējiet jebkuru atslēgvārdu un skatiet katra rezultāta DA (domēna autoritāte) un PA (lapas autoritāte), kas ir atslēgas vārda konkurētspējas pamatrādītāji. Mēģiniet konkurēt ar vietnēm, kurām ir līdzīga domēna autoritāte.
 • Google automātiskā pabeigšana – forši triki, piemēram, pasvītrotās rakstzīmes izmantošana _, lai Google aizpildītu tukšu. Ja meklējat Čikāgas _fotografētājs, redzēsit kāzu, jaundzimušo, fotografēšanu un citus fotografēšanas pakalpojumus.
 • Moz Keyword Explorer – līdzīgs Google atslēgvārdu plānotājam (tikai labāks), jo tas ir īpaši izstrādāts SEO, savukārt atslēgvārdu plānotājs ir paredzēts AdWords. Moz Atslēgvārdu plānotājs parāda konkurenci par dabiskiem rezultātiem, pamatojoties uz katra rezultāta saitēm, domēna pilnvarām utt. Kamēr Atslēgvārdu plānotājs galvenokārt izmanto MPK (maksa par klikšķi), pamatojoties uz viņu reklamēšanas datiem.
 • HubShout WebGrader – redzēt visus atslēgvārdus, kurus jūs (un konkurenti) vērtējat. Ietver citu metriku, piemēram, katras vietnes domēna autoritāti un atpakaļsaišu skaitu.
 • Google tendences – parāda atslēgvārdu apjoma vēsturi Google, YouTube un citos nesējos. Skatiet tendences konkrētos ģeogrāfiskos apgabalos un jautājumus, ko cilvēki uzdod.

1.1. Atbilde sabiedrībai

Foršākais atslēgvārdu izpētes rīks noteikti ir Atbilde sabiedrībai. Meklējiet atslēgvārdu, un tas ģenerē to atslēgvārdu karti, kuri tiek meklēti Google automātiskajā pabeigšanā. Jo zaļāks ir aplis, jo vairāk atslēgvārdu ir meklēts. Tas arī sadala atslēgvārdus konkrētās kategorijās (jautājumi, prievārdi, salīdzinājumi). Tad tas tos vēl vairāk sadala (zemāk ir piemērs “jautājumu atslēgas vārdiem” par “Yoast”, un es redzu visu, kas, kā, vārdi utt.).

Jautājumu atslēgas vārdi (lielisks veids, kā pārliecināties, vai jūsu saturs atbild uz cilvēku jautājumiem) …

Rauga atslēgas vārdi - AnswerThePublic

Prepozīcijas atslēgas vārdi …

Priekšvārda atslēgas vārdi - atbildiet sabiedrībai

Atslēgvārdu salīdzināšana …

Atslēgvārdu salīdzinājums - atbildiet sabiedrībai

1.2. Atslēgas vārdi visur

Atslēgas vārdi visur ļauj jums Google izmantot jebkuru atslēgvārdu (Google, YouTube, Amazon, Etsy un citās meklētājprogrammās), vienlaikus parādot katra atslēgvārda meklēšanu mēnesī, maksu par klikšķi (MPK) un konkurenci. Apvienojiet to ar MozBar (nākamais rīks, kuru es aptveru), un tā ir slepkavas kombinācija.

Atslēgas vārdi visur Automātiski aizpilda

YouTube atslēgvārdu konkurss

Amazon atslēgas vārdi

Etsy atslēgas vārdi

1.3. MozBar

MozBar Chrome paplašinājums ļauj jums Google izmantot jebkuru atslēgvārdu un redzēt katra rezultāta DA (domēna autoritāte) un PA (lapas autoritāte). Lielāks skaits = lielāka konkurence, un jūs vēlaties mēģināt konkurēt ar vietnēm, kurām ir līdzīga domēna autoritāte – pārbaudiet savu šeit. Jūs varat palielināt domēna autoritāti, iegūstot kvalitatīvākas saites (piemēram, izveidojot satriecošu saturu).

Mozbaras atslēgvārdu konkurss

MozBar padomi

 • Uzziniet savu DA, izmantojot Saite Explorer un konkurējiet par sava diapazona atslēgvārdiem
 • Plašajām frāzēm parasti ir augsta DA + PA, garo asti frāzēm ir zema DA + PA
 • Izveidojiet DA, iegūstot vairāk saišu uz jūsu vietni (izmantojot satriecošu saturu)
 • Tīmekļa vietnēm (īpaši jaunām) būs zems DA, tāpēc mērķējiet uz ļoti specifiskām frāzēm
 • Varat izveidot PA, uzlabojot saturu un norādot uz iekšējām saitēm uz lapu

Apvienojiet atslēgvārdus visur ar MozBar, lai redzētu jauku ieskatu jūsu konkursā …

Atslēgvārdu konkurss

Izvairieties no atslēgvārdiem, kas parāda spēcīgu saturu
Vislabākās iespējas ir tad, kad Google meklējat atslēgvārdu, labākajos rezultātos parādās vājš vai neatbilstošs saturs. Vienkārši meklējiet atslēgvārdu Google un apskatiet labākos rezultātus, lai redzētu, vai cilvēki plaši aplūko šo tēmu. Ja nē, tas nozīmē, ka tā ir lieliska iespēja jums tikt pie augsta ranga.

Vājas meklēšanas rezultāti

Izvairieties konkurēt ar autoritāšu vietnēm

 • amazon.com
 • wikipedia.com
 • yelp.com
 • credit.com
 • un tā tālāk…

1.4. Google automātiskā pabeigšana

Iet uz google.com un sāciet rakstīt atslēgvārdu, lai Google aizpildītu frāzi (atcerieties, ka jūs meklējat frāzes ar garu asti, parasti ar 3 vai vairāk vārdiem jo tie ir daudz mazāk konkurētspējīgi). Jebkurā frāzes vietā var izmantot arī pasvītru _, un Google aizpildīs tukšu. Jums būs jāpabeidz šīs metodes pasvītrojums. Ja neredzat pilnu nolaižamo izvēlni ar visiem atslēgvārdiem, mēģiniet izmantot cilni inkognito.

Google automātiskā aizpildīšana-aizpildīšana-aizpildīšana-1

Mēģiniet izmantot dažādas variācijas, piemēram daudzskaitļi

Google-automātiskā aizpildīšana-daudzskaitļa-atslēgas vārdi

Vai atšķirīga vārdu kārtošana

Google automātiskās pabeigšanas atslēgvārdu pasūtīšana

Automātiskā pabeigšana darbojas lielākajā daļā meklētājprogrammu, tostarp vietnē YouTube video SEO

Video atslēgas vārdi

Automātiskās pabeigšanas padomi

 • Izvēlieties specifiskas (garas astes) frāzes, kas ir mazāk konkurētspējīgas
 • Nav nepieciešams iekļaut “labākos” un citus neaprakstošos īpašības vārdus
 • Sinonīmus var atlasīt tajā pašā lapā (kā sekundāros atslēgvārdus)
 • Lielākajai daļai uzņēmumu ir vairāki atslēgas vārdi vienam pakalpojumam (man ir WordPress SEO pakalpojumi, WordPress SEO Consulting, WordPress SEO Audit … visi tie ir pietiekami atšķirīgi, ka man katram ir atsevišķa lapa, un es visiem tiem ierindojos top 3). darbi)
 • Konkrētāk var nozīmēt Čikāgas izvēli WordPress Dizainers (Čikāgas vietā) Web Dizaineris) vai WordPress SEO konsultants (nevis SEO konsultants) … ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšana vai īpaša veida “web dizains” ir viens no veidiem, kā iegūt konkrētāku

1.5. Moz Keyword Explorer

Izmantojiet, lai pārliecinātos, ka nepalaižat garām atslēgvārdus Moz Keyword Explorer. Tas ir līdzīgs Atslēgvārdu plānotājs tikai tas ir pilnīgi bez maksas (jums nav jāreģistrējas AdWords), kā arī varat grupēt saistītos atslēgvārdus, lai jūs nepārlūkotu tos pašus. Sāciet ar plašu atslēgvārdu.

Moz Keyword Explorer

Klikšķiniet uz atslēgvārdu ieteikumi -> skatīt visus ieteikumus.

Moz Atslēgvārdu ieteikumi

Moz Keyword Explorer padomi

 • Ar grupu saistīti atslēgvārdi ar zemu leksisko līdzību (izmantojiet filtru)
 • Sāciet ar plašu frāzi, pēc tam meklējiet specifiskas, garas frāzes

Cik meklēšanai vajadzētu būt maniem atslēgvārdiem?

1. solis: Pārbaudiet domēna iestādi vietnē Moz Link Explorer.
Domēna pārvalde

2. solis: Izmantojiet šo parocīgo diagramma autors Orbit Media.
Atslēgvārdu izpētes saīsne

Bet vai es varu mērķēt vairāk??
Ja plānojat izveidot spēcīgu saturu (ideālā gadījumā ar vairāk nekā 3000 vārdiem un daudz grafiku / video), varat atlasīt atslēgvārdus ar vairāk ikmēneša meklēšanu (mana WordPress SEO apmācība palīdzēs, jo tajā ir vairāk nekā 100 padomi, tostarp 20 par satura optimizāciju). Izmantojiet diagrammu kā vispārēju vadlīniju.

1.6. HubShout WebGrader (konkurentu atslēgas vārdi)

HubShout WebGrader parāda jums:

 • Visi atslēgvārdi, kurus jūs (un konkurenti) novērtējat
 • Katrā vietnē aprēķinātā trafika vērtība, pamatojoties uz MPK
 • Visaugstāk novērtētais saturs, domēna autoritāte, atpakaļsaišu un atsauces domēni

Vietnes HubShout WebGrader ziņojums

Skatiet pilnu atslēgvārdu sarakstu, kurā jūs (un konkurenti tiek vērtēti) …

Mani atslēgas vārdi

1.7. Google tendences

Google tendences norāda, vai atslēgvārds palielinās vai samazinās. Tas arī filtrē vietējo atslēgvārdu un YouTube atslēgvārdu atrašanai. Tas ir īpaši noderīgi, lai atrastu kādi gadalaiki ir aizņemtākie, vai jūsu tirgus samazinās, un kur cilvēki meklē šos atslēgvārdus.

Ramens pieaug!

Google Trends atslēgas vārdi

Labāk pirms decembra publicējiet šo YouTube pamācību par dāvanu iesaiņošanu :)

YouTube atslēgas vārdi - Google tendences

1.8. Search Analytics

Search Analytics iezīme Google meklēšanas konsole (kuru jūs varat pārbaudīt ar Yoast) norāda jūsu atslēgvārdus, ranga pozīciju, VKS (vidējais klikšķu skaits), visaugstāk vērtētās lapas un valstis + apmeklētāju ierīces. Es gandrīz neizmantoju Google Analytics SEO – es izmantoju Search Analytics.

Foršs triks: atrodiet vaicājumus (atslēgvārdus), kur jūs jau atrodaties pirmajos 5 Google vietnēs, pēc tam uzlabojiet šīs lapas, lai jūs varētu nokļūt 1.-3. vietā, kur visa satiksme ir.

Google meklēšanas konsoles vaicājumi

1.9. Izvairieties no Google atslēgvārdu plānotāja

Google atslēgvārdu plānotājs ir īpaši izstrādāts AdWords – nelietojiet to SEO! Sacensības nav paredzētas bioloģiskiem rezultātiem. Google automātiskā pabeigšana vai atslēgvārdu rīki, kas izmanto atslēgvārdus no automātiskās pabeigšanas (piemēram, Atbildēt sabiedrībai), labāk klasificē atslēgvārdus un parāda jums organiskā konkurence. Un, ierakstam, neviens atslēgvārdu rīks nav labāks, lai novērtētu atslēgvārda konkurenci, nevis pats meklētu atslēgvārdu, un analizētu labākos rezultātus, lai redzētu, kāds saturs jau ir pieejams – lai jūs zināt, ar ko / pret ko jūs cīnāties.

Google atslēgvārdu plānotājs

2. Atslēgvārdu veidi

Nākamajās sadaļās atslēgvārdi tiek iedalīti konkrētos veidos.

2.1. Atslēgas vārdi

Atslēgvārdus ar garu garu ir vieglāk ranžēt, un parasti frāzē ir 3–7 vārdi. Viņi arī piesaista mērķtiecīgāku apmeklētāju. Jūs pat varat mērķēt uz Čikāgas WordPress dizainu, nevis Čikāgas tīmekļa dizainu, jo tas ir specifiskāks tīmekļa dizaina veids. Kā jūs redzējāt Orbit Media diagrammā sadaļa 1.5, vietnēm ar zemu domēna autoritāti (DA) gandrīz vienmēr vajadzētu mērķēt uz garākajiem atslēgvārdiem. Veidojot DA, jūs varat sākt atlasīt plašākus atslēgvārdus.

Atslēgas vārdi

Piemēri, kad iegūt precīzāku

 • Čikāgas gleznotājs ir konkurētspējīgs, labāks ir Čikāgas interjera gleznotājs
 • Čikāgas nekustamais īpašums ir konkurētspējīgs, Čikāgas komerciālais nekustamais īpašums ir labāks
 • Čikāgas datoru remonts ir konkurētspējīgs, Čikāgas MacBook Pro remonts ir labāks
 • Yoast SEO spraudnis ir konkurētspējīgs, Yoast SEO spraudnis ir labāks
 • SEO konsultants ir konkurētspējīgs, WordPress SEO konsultants ir labāks
 • Vietnes zemes pārskats ir konkurētspējīgs, vietņu vietņu WordPress mitināšanas pārskats ir labāks

2.2. Datuma atslēgas vārdi

Piesaistiet vēl vairāk trafika, atlasot datuma atslēgvārdus (galvenokārt laika ziņā sensitīvam saturam) …

Laika sensitīvi atslēgas vārdi

Optimizējot saturu, lapas nosaukumā, SEO nosaukumā un meta aprakstā jāiekļauj datums (gads). Protams, tas prasa, lai es atjauninātu apmācību, bet tas jau 2017. gadā ir radījis diezgan lielu papildu trafiku, jo es esmu iekļauts kā piedāvāts fragments.

Datumi SEO sadaļās

2.3. Vietējie atslēgas vārdi (maza pilsēta salīdzinājumā ar lielu pilsētu salīdzinājumā ar nacionālu)

Jo lielāks laukums, jo konkrētāki būs jūsu atslēgvārdi, un jo vairāk to būs. Mazākām pilsētām būs plaši atslēgvārdi, savukārt lielākām pilsētām būs specifiskākas frāzes …

Vietējie atslēgas vārdi

Ja vien jūs neveicat mērķauditorijas atlasi mazā pilsētā un jums nav 1 galvenais atslēgvārds, piemēram, “Lake Forest šķiršanās advokāts”, jums, iespējams, ir citi atslēgvārdi, uz kuriem varat mērķēt (atrodiet tos, izmantojot atslēgvārdu rīkus).

Mazās pilsētās ir neliels skaits plašu atslēgvārdu …

Mazpilsētas atslēgas vārdi

Lielajās pilsētās mēdz būt vairāki specifiski atslēgvārdi …

Lielās pilsētas atslēgas vārdi

Valstu atslēgas vārdi ir vēl specifiskāki, un to ir vairāk …

Nacionālie atslēgas vārdi

Neaizmirstiet izmantot Google Trends, lai redzētu vietējos atslēgvārdus un to popularitāti …

Vietējie atslēgas vārdi - Google Trends

Vairākas atrašanās vietas – katrā atrašanās vietā vajadzētu būt savai lapai (dažreiz vairākām lapām) atkarībā no tā, vai katrā apgabalā tiek meklēti vairāki atslēgvārdi. Katrā atrašanās vietā jābūt arī citātiem (tiešsaistes direktorijiem, piemēram, Google mans bizness, Facebook lapa, Yelp, Bing Vietas…), kas ir tieši tas, Vietējā SEO rokasgrāmata WordPress iziet cauri.

3.4. Emuāra ziņas atslēgas vārdi

Pēcfokusa atslēgas vārdi

Satiksmes piesaistīšana jūsu emuāram ir pareiza un ikdienišķa, bet kā tas jūs panāk klientiem?

Lūk, ko es izdarīju …

ES piedāvāju WordPress ātruma optimizācija kā daļa no manas SEO pakalpojumi. Es gribēju vairāk no šiem projektiem, tāpēc uzzināju ko frāzē cilvēkus Google, kad viņiem ir lēna WordPress vietne. Es apskatīju Google Autocomplete par “lēnu WordPress…” un redzēju dažus rezultātus. Tad es patiešām nonācu sava meklētāja pozīcijā, kad meklēju Google “kāpēc ir WordPress” un redzēju, ka tas aizpilda frāzi ar “Kāpēc WordPress ir tik lēns” ar šo atslēgvārdu augšpusē. Automātiskajā pabeigšanā zem tā ir daudz variantu, kas norāda, ka atslēgvārdam ir daudz meklēšanas vaicājumu. Tas ir arī manā konkurencē, ja jūs atslēgvārdu Google izmantojat, izmantojot MozBar. Mums ir uzvarētājs!

Un tā mans bloga ieraksts ir dzimis: Kāpēc WordPress ir lēns (un 7 veidi, kā to labot)

Cilvēki lasa manu ceļvedi, saprot, ka viņiem nav tehnisko iemaņu visu izdarīt, un daži jautā. Pilnīgi nejauši, ka tas notika, rakstot šo ziņu (nopietni, es nedēļām ilgi tādu neesmu saņēmis), bet burtiski tieši pirms 3 stundām saņēmu šo komentāru:

Izmeklēšana

Atjaunināt (2018): Šis ceļvedis tagad ir viena no populārākajām pamācībām manā vietnē!

2.5. Vairāki atslēgas vārdi (sinonīmi)

Viss, kas jums jādara, ir izpētīt galvenā atslēgvārda sinonīmu, pēc tam abus šos datus iekļaujot lapas nosaukumā, SEO nosaukumā un meta aprakstā. Pēc būtības šī ir vissvarīgākā daļa, taču jūs varat arī 1-2 reizes savā saturā pārkaisīt sekundāro atslēgvārdu. Jums tie abi nav jāiekļauj kā pilni atslēgvārdi (precīzas atbilstības), pretējā gadījumā jūsu virsraksts izskatīsies spamots. Ir virsraksts, kas izklausās jauki, un tajā ir iekļautas daļējas spēles.

Šis ir piemērs:

1. solis: Izpētiet savu galveno atslēgvārdu …

Sekundārie atslēgas vārdi

2. solis: Izpētiet savu sekundāro atslēgvārdu …

Sekundārā fokusa atslēga
3. solis: Uzrakstiet virsrakstu, kurā ietverti abi, un tas joprojām izklausās jauki …

Virsraksts

4. solis: Abu atslēgvārdu vērtējums …

fokuss-atslēgvārds-1

fokuss-atslēgvārds-2

To pašu stratēģiju varat izmantot savā meta aprakstā un (taupīgi) satura tekstā.

3. Satura optimizācija

Tagad, kad jums ir Yoast fokusa atslēgas vārdi, varat sākt optimizēt saturu! Atslēgvārda iekļaušana “visās pareizajās vietās” ir tikai 1 maza tā daļa, jums patiešām vajadzētu izlasīt mana WordPress SEO ceļveža sadaļu par satura optimizāciju. Es apsolu, ka jūs daudz iemācīsities.

Atcerieties: tikai 1. mērķa atslēgvārds vienā lappusē (ja vien nav sinonīmi)

Tajā pašā lapā var atlasīt tikai sinonīmus. Tas notiek tāpēc, ka Google vēlas parādīt visatbilstošākos rezultātus, tāpēc atslēgvārdiem, kas nozīmē 2 dažādas lietas, vajadzētu būt savai lapai.

Atsevišķi atslēgas vārdi

bieži uzdotie jautājumi

&# x1f6a6; Kā jūs atradīsit labus atslēgvārdus??

Labākajiem atslēgvārdiem ir līdzsvars starp ikmēneša meklējumiem, zemu konkurenci un augsto rentabilitāti. Parasti jūs varat izvēlēties tikai divus. Piemēram, ja ļoti ienesīgam atslēgvārdam nav daudz meklējumu, bet tam ir maza konkurence, meklējiet to.

&# x1f6a6; Kā uzzināt, cik konkurētspējīgs ir atslēgvārds?

Google atslēgvārdu un apskatiet labākos rezultātus. Vai viņi dara labu darbu tēmas atspoguļošanā? Vai tas ir no iestādes vietnes? Vai viņiem ir augsta domēna + lapas autoritāte (to varat pārbaudīt MozBar pārlūka Chrome paplašinājumā)? Ja jā, šis atslēgvārds var būt pārāk konkurētspējīgs.

&# x1f6a6; Kādi ir labākie atslēgvārdu izpētes rīki?

Mani četri labākie atslēgvārdu izpētes rīki ir Google automātiskā pabeigšana, MozBar Chrome paplašinājums (konkurences pārbaudei, izmantojot katra meklēšanas rezultāta domēna un lapas autoritāti), HubShout WebGrader (konkurentu atslēgvārdu atrašanai) un Keywords visur, lai uzzinātu atslēgvārda meklēšanu mēnesī un paredzamo konkurenci..

&# x1f6a6; Kā uzzināt, cik daudz atslēgvārdu ir veikusi meklēšanu?

Atslēgvārdi visur un Ahrefs norāda, cik meklējumu mēnesī ir veikts ar atslēgvārdu.

&# x1f6a6; Vai man vajadzētu atlasīt plašus vai specifiskus (garas astes) atslēgvārdus?

Es ieteiku mērķēt uz konkrētiem, ilgiem atslēgvārdiem 95% laika. Viņi ir daudz mazāk konkurētspējīgi un ienes mērķtiecīgāku jūsu vietnes apmeklētāju. Jaunām vietnēm vai tām, kurām ir problēmas ar SEO, vienmēr jāsāk ar mērķauditorijas atlasi pēc konkrētiem ilgtermiņa atslēgvārdiem.

&# x1f6a6; Kā es varu atlasīt vairākus atslēgvārdus (sinonīmus)?

Atrodiet 2 ļoti līdzīgus atslēgvārdus. Tie var būt sinonīmi vai pat datuma atslēgas vārdi, kas ietver kārtējo gadu, ja tā ir tēma, kurā tiek ņemts vērā laiks. Izmantojiet galveno atslēgvārdu lapas nosaukumā, URL, SEO nosaukumā, meta aprakstā un pāris reizes saturā. Sekundārais atslēgvārds šajos apgabalos būtu jāizkaisa kā daļēja atbilstība – tam nav jābūt precīzai sakritībai!

&# x1f6a6; Kā ir ar Google atslēgvārdu plānotāju?

Nelietojiet Google Atslēgvārdu plānotāju SEO atslēgvārdu izpētei. Tas ir īpaši izstrādāts AdWords, un konkurence ir atspoguļota arī AdWords, nevis dabiskās meklēšanas rezultātos.

Ja jums šķita, ka šī ziņa ir noderīga, lūdzu, dalieties – es to novērtētu. Un, ja jums ir kādi jautājumi par Yoast fokusa atslēgvārdiem vai Yoast kopumā, komentāros ielieciet man rindu.

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map