Pārtrauciet apsēsties ar zaļajām gaismām Joga SEO analīzē

03.06.2020
Raugs 'Pārtrauciet apsēsties ar zaļajām gaismām Joga SEO analīzē
0 12 мин.

Satura optimizēšana nenozīmē iegūšanu zaļas gaismas Yoastā – un es domāju, ka ir pienācis laiks kādam nomet bumbu Yoast SEO analīze kad tas jums norāda, ka jālieto fokusa atslēgvārds.


Problēma ir, Yoast SEO analīzē tiek noteiktas tikai precīzas jūsu fokusa atslēgas sakritības vizuālais un HTML redaktors (nevis lapu veidotāji). Tas neatklāj jūsu atslēgvārda daudzskaitļus, sinonīmus vai daļējas atbilstības. Tāpēc, kad jūs rakstāt jauku lapas virsrakstu un fragmentu (SEO nosaukums + meta apraksts), lietotāji faktiski noklikšķinās meklēšanas rezultātos, nelietojiet tikai precīzu fokusa atslēgvārdu, lai iegūtu zaļo gaismu Yoast SEO analīzē. Ņemiet vērā arī vidējo klikšķu skaitu (CTR).

Risinājums ir, lai atrastu līdzsvaru starp fokusēšanas atslēgvārda izmantošanu UN lai jūsu saturs + fragmenti būtu labi lasāmi. Ja mans fokusa atslēgvārds ir “Yoast Focus Keywords”, mans SEO nosaukums varētu būt: Kā izvēlēties Focus Keywords in Yoast (jūs faktiski varat to novērtēt). Tā nav precīza atbilstība, un es SEO nosaukuma sākumā nelietoju atslēgvārdu, kā to vēlas Yoast, tāpēc Yoast SEO analīzē 2 aizzīmes būs sarkanas. Bet tas ir jauks virsraksts, un es ierindoju šo atslēgvārdu 5. vietā (Yoast ir 4 labākie rezultāti). Tāpēc ir pilnīgi pareizi neiekļaut precīzas spēles un iegūt sarkanās gaismas Yoast.

 1. Ko vajadzētu pateikt Yoast SEO analīzē
 2. Optimizēta ziņa (piemērs)
 3. Virsrakstu rakstīšana lapām salīdzinājumā ar ziņojumiem
 4. Atslēgvārds Blīvums gandrīz nav svarīgi
 5. Kad saīsināt vietrāžus URL (un noņemt beigu vārdus)
 6. Attēla Alt tekstam vajadzētu vienkārši aprakstīt attēlu
 7. Yoast neanalizē saturu lapu veidotājos
 8. Kad izmantot precīzas atslēgvārdu atbilstības (piemēri)
 9. Izmantojiet Yoast lielapjoma redaktoru, lai pārrakstītu savus fragmentus
 10. Nelieciet to pašu atslēgvārdu uz vairākām lapām
 11. Lielākā daļa cilvēku neizvēlas pareizos fokusa atslēgvārdus

1. Ko vajadzētu pateikt Yoast SEO analīzē?

BRĪDINĀJUMS: ja uzmanības centrā esošais atslēgvārds tiek ievadīts satura saturā / fragmentos, tie var likties surogātpasti! Vai esat domājuši par jauka SEO nosaukuma uzrakstīšanu, lai tā vietā palielinātu savu VKS? Katrā Google rezultātā tiks izmantots atslēgvārds – kāpēc kāds noklikšķina uz jūsu saites? Jā, lapas nosaukumā, SEO virsrakstā un meta aprakstā ir jāizmanto jūsu atslēgvārds … bet jums nav jāizmanto precīza atbilstība tikai tāpēc, lai gaismiņas kļūtu zaļas. Vienkārši izkaisiet tā atsevišķos vārdus visā tekstā! Atslēgas vārdi un jauks virsraksts … atrodiet līdzsvaru. Aizmirstiet par atslēgvārdu blīvumu un izmantojiet atslēgvārdu H2 … mēs visi zinām, ka tie gandrīz nav svarīgi lapas SEO. Pieminiet to pirmajos pāris teikumos un atgriezieties pie satriecoša satura izveides (tas ir labāk nekā tas, kurš ir jūsu atslēgvārda labākajos rezultātos). Ps. ja izmantojat lapu veidotāju, Yoast jūsu saturā neko nekonstatēs, jo tas analizē saturu tikai vizuālajā / HTML redaktorā. Nepiespiediet sevi, lai iegūtu zaļo gaismu.

Tagad dodieties uz Yoast lielapjoma redaktoru (SEO > Rīki > Lielapjoma redaktors) un pārrakstiet savus SEO nosaukumus + meta aprakstus, lai cilvēki patiesībā vēlas uz tiem noklikšķināt!

Yoast zaļās gaismas nozīme

2. Optimizēta ziņa (piemērs)

Šeit ir ziņa, kurā es ierindoju 1. vietu šiem atslēgvārdiem: jogas iestatījumi, rauga iestatījumi 2018, rauga WordPress SEO iestatījumi, labākie rauga iestatījumi, starp citiem atslēgvārdiem par Yoast konfigurēšanu.

Rauga SEO analīze

Kā es izvēlējos savu galveno atslēgvārdu …

Raugs-Atslēgvārds-Pētniecība

Raugs-Atslēgvārds

3. Virsrakstu rakstīšana lapām salīdzinājumā ar ziņojumiem

Ziņu nosaukumi parasti ir daudz garāki nekā lapu nosaukumi… šī ir vienīgā galvenā atšķirība, kā es optimizēju lapas un ziņas. Manai lapai WordPress SEO Consulting ir vienkāršs lapas nosaukums “WordPress SEO Consulting”. Bet mans šīs lasītās apmācības nosaukums ir… daudz garāks.

Lapas nosaukums

Pēcnosaukumi

4. Atslēgvārda blīvumam gandrīz nav nozīmes

Google dod aizvien mazāka nozīme ir atslēgvārdu blīvumam un vairāk svara attiecībā uz kvalitatīvu saturu. Jā, jums tomēr dažas reizes saturā ir jāpiemin fokusēšanas atslēgvārds (vai tā daļēja atbilstība), un pats svarīgākais – vienreiz pirmajos pāris teikumos. Bet, lai pārbaudītu visas savas lapas / ziņas un ievadītu galveno atslēgvārdu, tas nav labs laika ieguldījums. Jums labāk ir uzlabot saturu. Mana atslēgvārda blīvums Yoast parasti ir sarkans, visur no 0 līdz 1%, jo īpaši tāpēc, ka es ne vienmēr lietoju precīzas atbilstības, un tas ir vienīgais, ko Yoast noteiks.

Atslēgvārds-Blīvums-Yoast

5. Kad saīsināt vietrāžus URL (un noņemt beigu vārdus)

Yoast SEO analīzē tiek prasīts noņemt pieturas vārdus (parastos vārdus, ko vairums meklētājprogrammu izlaiž), piemēram, a, un, in utt. Dažreiz jums vajadzētu saīsināt vietrāžus URL, lai iekļautu tikai galveno atslēgvārdu. WordPress automātiski izmanto lapas / ziņas virsrakstu jūsu vietrādim URL, tāpēc šīs ziņas, kuru jūs tagad lasāt, URL būtu bijis ĻOTI garš. Tāpēc, lai uzsvērtu savus atslēgvārdus, es to saīsināju, lai būtu https://onlinemediamasters.com/yoast-green-lights-in-seo-analysis/

Yoast-Stop-Words

Bet dažreiz nav laba ideja noņemt beigu vārdus, jo tas vietrāžus URL liek mulsināt par to, kāda ir šī tēma. Šie ir piemēri, kad nevajadzētu noņemt pieturas vārdus:

Stop-Words-SEO

Redzi, kā viņiem pat nav jēgas? Jā, jums vajadzētu saīsināt vietrāžus URL un iekļaut galveno atslēgvārdu. Bet, ja pieturas vārdi padara to lasāmu smieklīgi, piemēram, iepriekšminētajos piemēros, nenoņemiet tos.

6. Attēla Alt tekstam vajadzētu vienkārši aprakstīt attēlu

Ja jums ir attēls, kurā aprakstīts jūsu fokusēšanas atslēgvārds, tad visos gadījumos to izmantojiet kā alt tekstu. Bet nav absolūti nekāda iemesla medīt attēlus un mainīt to tekstu, tikai tāpēc, lai Yoast iegūtu vēl vienu zaļo gaismu. Kamēr jūs augšupielādējat attēlus ar faila nosaukumu, kas faktiski raksturo attēlu, un kā faila nosaukumu izmantojat faila nosaukumu, jūs būsit BEZMAKSAS (un jums, iespējams, būs dažas jaukas atslēgvārda daļējas atbilstības)! Šajā apmācībā ir attēli Yoast SEO analīzei, fokusa atslēgas vārdi, lielapjoma redaktors … tāpēc es tos nosaukšu tieši tāpat. Saglabā to vienkāršu.

Yoast-Focus-Keyword-In-Alt-Text

7. Yoast neanalizē saturu lapu veidotājos

Ja izmantojat lapu veidotāju, Yoast SEO analīzē šeit nekas netiks noteikts, tāpēc lapas SEO jums būs jāveic manuāli. Dariet to tikai tā, kā jūs darītu jebkāda satura gadījumā, jūs vienkārši nevarēsit pateikt, kad Yoast gaismiņas iedegas zaļā krāsā. SEO analīzē netiek analizēts saturs ārpus WordPress Visual / HTML redaktora, tāpēc tas attiecas arī uz sīkrīku vietnēm.

8. Kad jāizmanto precīzas atslēgvārdu atbilstības (piemēri)

Vienīgais laiks, kad jums vajadzētu izmantot precīzu fokusa atslēgu, ir tas, ja tas izklausās dabiski (netiek ievadīti surogātpastu atslēgvārdi, tie netiek ievadīti SEO nosaukumos + meta aprakstos uz zemāku VKS rēķina). Bet, ja jūs joprojām varat uzrakstīt jauku virsrakstu ar precīzu atslēgvārdu, dodieties uz priekšu un dariet to.

SEO sadaļas, kurās izmantoju precīzu atbilstību:

 • YouTube video SEO (Galīgais ceļvedis video vērtēšanai 2018. gadā)
 • Kā pievienot bagātinātus fragmentus WordPress 2018. gadā (2 spraudņa izvēles)
 • Ideāls WP raķešu iestatījumi (2018) ar Cloudflare + MaxCDN
 • Vietējais SEO WordPress (Augstāks rangs pakalpojumā Google Maps / Vietējie rezultāti)
 • WordPress ātruma optimizācijas pakalpojumi Ātrākām vietnēm

9. Izmantojiet Yoast lielapjoma redaktoru, lai pārrakstītu savus fragmentus

Ja vēlaties pārrakstīt savus SEO nosaukumus + meta aprakstus, lai tie izklausītos jauki (un es noteikti ieteiktu to darīt), Yoast lielapjoma redaktors ļauj jums to izdarīt, neapmeklējot atsevišķas lapas / ziņas (tas atrodas SEO > Rīki > Lielapjoma redaktors). Lielapjoma redaktors nepasaka jums katras lapas galveno atslēgvārdu, un tas neizmēra SEO virsrakstu un meta aprakstu garumu. SEO nosaukumiem vajadzētu būt 50–60 rakstzīmēm, meta aprakstiem – 150–160 (tomēr 2018. gadā), Google paplašināja meta apraksta garumu daudzos rezultātos un Moz tagad iesaka 300 rakstzīmes).

Yoast-Bulk-Editor

10. Nelieciet to pašu atslēgvārdu uz vairākām lapām

Tas ir neproduktīvs. Labāk tērēt laiku satura uzlabošanai vienā vienā lapā, nekā izveidot vairāk lapu ar viduvēju saturu, kura mērķauditorija ir viens un tas pats fokusa atslēgvārds.

Dublikātu fokusēšanas atslēgas vārdi

11. Lielākā daļa cilvēku neizvēlas pareizos fokusa atslēgas vārdus

Lielākā problēma, ko es saskatu ar cilvēkiem, kuri izmanto Yoast, ir plašu, konkurētspējīgu atslēgvārdu izvēle, kuriem viņi nekad neuzticēsies. Ja daudziem jūsu atslēgvārdiem nav rangs 1. lapas TOP, sāciet izvēlēties specifiskākas (garas astes) frāzes Google automātiskajā pabeigšanā. Un, ja jūs joprojām neveicat rangu, iegūstiet vēl konkrētāku informāciju. Parasti tikai vietnes ar augstu domēna autoritāti (varat to pārbaudīt OSE) var klasificēt pēc plašiem, konkurējošiem atslēgvārdiem. Līdz tam vienmēr ej ar garu asti.

Atslēgas vārdi

Vienmēr meklējiet atslēgvārdu un analizējiet meklēšanas rezultātus. Neizvairieties no konkurences ar spēcīgu saturu (kas plaši aptver tēmu) un autoritatīvām vietnēm, piemēram, credit.com, amazon.com utt. Ja varat izveidot labāku saturu nekā labākie rezultāti, jums ir iespēja.

Atslēgvārdu konkurss

Izmantojiet MozBar Google savam atslēgvārdam un redzēt katra rezultāta PA (lapas autoritāte) un DA (domēna iestāde). Mēģiniet konkurēt tikai ar vietnēm jūsu domēna autoritāšu diapazonā.

Mozbaras atslēgvārdu konkurss

Moz Keyword Explorer ir arī lieliska vieta, kur atrast atslēgvārdus (tas ir daudz labāk nekā Google atslēgvārdu plānotājs). Kad esat sašaurinājis garu atslēgvārdu sarakstu un analizējis meklēšanas rezultātus, lai izvairītos no spēcīga satura un autoritatīvām vietnēm, jums būs jauks atslēgvārdu saraksts..

Secinājums: Yoast SEO analīze nav pilnīga (jo…)

 • Raugs neņem vērā labos virsrakstus / VKS
 • Viņi atklāj tikai precīzas atslēgvārdu atbilstības, nevis daļējas atbilstības
 • Viņi mudina jūs palielināt atslēgvārdu blīvumu, kam mieži ir svarīgi
 • Viņi mudina jūs noņemt pieturas vārdus, kas var padarīt vietrāžus URL lasāmus
 • Viņi mudina jūs izmantot precīzu atslēgvārdu H2 (izraisa nevēlamas apakšpozīcijas)
 • Viņi mudina jūs izmantot precīzu atslēgvārdu attēla tekstā (pat ja tas neapraksta attēlu)

Šie visi ir situācijas lapā / ierakstā neatkarīgi no tā, vai jums tiešām ir attēls, kurā aprakstīts jūsu fokusēšanas atslēgvārds, un vai jūs varat rakstīt virsrakstus / fragmentus, kas satur jūsu atslēgvārdu, un joprojām izklausās jauki. Yoast joprojām ir lielisks SEO spraudnis, taču es domāju, ka viņiem ir jāiekļauj mans brīdinājums, lai neļautu cilvēkiem ievadīt fokusa atslēgvārdu uz nevēlama satura rēķina.

Vai tu piekrīti?

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector