Yoast SEO Premium apskats – vai tā ir vērts 89 USD gadā? (Spoileris: Es to neizmantošu, ja neveicu WordPress SEO savam pilna laika darbam)

Tā kā esmu pilna laika WordPress SEO emuāru autors, tas ir mans pienākums Yoast SEO Premium.


Bet, godīgi sakot, man nebūtu Yoast to piemaksāt, ja iztikas nolūkos neveicu WordPress SEO. Yoast SEO analīze kļūst bezjēdzīga, ja tiek atlasīti vairāki fokusa atslēgvārdi, tur ir daudz bezmaksas novirzīšanas spraudņu, un man nav nepieciešama satura ieskatu funkcija, kas man saka, kādus vārdus es visvairāk lietoju lapā. Un, ja jums ir nepieciešami iekšējo saišu ieteikumi, jums vajadzētu labāk iepazīt savu saturu un to, kas lasītājiem noderēs – nav rīka, kas to izdarītu jūsu vietā.

Man patīk, kā premium versija automātiski izveido novirzīšanu, kad mainu pastāvīgās saites (kaut ko nedara vairums citu novirzīšanas spraudņu), bet tā burtiski ir vienīgā premium funkcija, kuru izmantoju. Citādi šis premium spraudnis atrodas manā WordPress informācijas panelī, tik tikko izlietots, sakrājot man 89 USD / gadā, kamēr es rakstu šo pārskatu par to, kā man nepatīk Yoast premium. Tā visa ironija: /

Es cienu Yoast, jo viņu bezmaksas SEO spraudnī ir lielākā daļa nepieciešamo lietu, taču premium versija man vienkārši nav tā vērts. Es jums parādīšu, ko katra iezīme faktiski dara, lai jūs varētu pats pieņemt lēmumu. Ja rodas jautājumi, nekautrējieties atstāt man komentāru.

Yoast-SEO-Premium

1. Atslēgvārdu optimizācija

Yoast SEO Premium ļauj iestatīt vairāki fokusa atslēgvārdi (līdz 5), bet, lai to izdarītu, ir ĪPAŠA STRATĒĢIJA. Kad jūs Google abus atslēgvārdus, meklēšanas rezultātiem jābūt gandrīz identiskiem (tas pats meklēšanas nodoms). Lai optimizētu abus, jūsu galvenais atslēgvārds parasti ir jāizmanto kā precīza spēle savukārt otrajam atslēgvārdam jābūt a daļēja spēle. Skatiet zemāk redzamo piemēru… triks ir atsevišķu vārdu no otrās frāzes pārkaisīšana saturā (īpaši lapas nosaukumā, Yoast SEO virsrakstā un meta aprakstā).

Tā kā otrajam atslēgvārdam izmantosit tikai daļējas atbilstības (un Yoast nosaka tikai precīzas atslēgvārdu atbilstības), Yoast SEO analīzē daudzas no jūsu aizzīmēm nebūs zaļas. Tas ir 100% normāli, ja tiek atlasīti sekundārie atslēgvārdi, tāpēc varat tos ignorēt.

Yoast-Multiple-Focus-Keywords

Es ierindoju 1. vietu abiem atslēgvārdiem, izmantojot šo stratēģiju …

fokuss-atslēgvārds-1

fokuss-atslēgvārds-2

Atcerieties izpētīt gan galveno, gan sekundāro atslēgvārdu, lai zināt, ka tie tiek meklēti (izmantojot Google automātisko pabeigšanu), un pārliecinieties, vai tie nav pārāk konkurētspējīgi (izmantojot Moza bārs). Šīs ir tikai visvienkāršākās atslēgvārdu izpētes stratēģijas, un es iesaku izlasīt manu ceļvedi Yoast fokusa atslēgas vārdi ja vēlaties pārliecināties, ka atlasāt labākos atslēgvārdus.

Sekundārie atslēgas vārdi

Sekundārā fokusa atslēga

Padomi, kā atlasīt vairākus fokusa atslēgvārdus

 • Jāizpēta sekundārie atslēgvārdi (tāpat kā jūsu primārie)
 • Sekundārajiem atslēgvārdiem jābūt tādiem pašiem meklēšanas nodomiem kā galvenajam atslēgvārdam
 • Padariet savu virsrakstu, SEO virsrakstu, meta aprakstu labi lasāmu un iekļaujiet atslēgvārdus
 • Daļēja sekundāro atslēgvārdu atbilstība novērš nevēlamu atslēgvārdu ievietošanu
 • Ignorējiet sekundāro atslēgvārdu SEO analīzi, jo tiek izmantotas daļējas atbilstības

Secinājums: Joga aizzīmes kļūst zaļas tikai tad, ja izmantojat precīzus fokusa atslēgvārdus (sekundāros atslēgvārdus parasti izmanto kā daļējas sakritības), tāpēc SEO analīze sekundārajiem atslēgvārdiem kļūst nelietojama. Tas ir noderīgi, lai tos izsekotu, nevis lai palīdzētu optimizēt saturu.

2. Jūsu lapas priekšskatījums

Sociālie priekšskatījumi parādīs, kā lapa / ziņa izskatās, kad tā tiek kopīgota Facebook un Twitter. Yoast (bezmaksas versija) ļauj augšupielādēt pielāgotus attēlus (kas jums būs jāizveido), lai jūsu attēls izskatās jauks, ja tas tiek koplietots šajos tīklos. Kamēr jūs veidojat šos attēlus un augšupielādējat tos, izmantojot Yoast, attēls nav jāpieskata, jo tas tiks formatēts tikai labi.

Joga “Sociālais” iestatījumos iespējojiet Facebook un Twitter meta datus…

yoast-facebook-meta-data

yoast-twitter-meta-data

Rediģējot lapu vai ziņu, ritiniet līdz Yoast un noklikšķiniet uz opcijas “share”, un redzēsit, ka noklusējuma attēls, iespējams, neizskatās labi. Jūs redzēsit iespēju augšupielādēt pielāgotu attēlu Facebook un Twitter – un Yoast jums pateiks pareizās dimensijas. Facebook ir (1200 x 630 pikseļi), Twitter ir (1024 x 512 pikseļi). Kad esat augšupielādējis šos attēlus, tas izskatīsies daudz, daudz jaukāk.

yoast-social-previews

Kā tas izskatās, kad es dalos ar šo ziņu Facebook…

facebook-share

Secinājums: kamēr augšupielādējat pielāgotus attēlus katrā lapā / ierakstā Yoast sociālajā cilnē (izmantojot “share” ikonu SEO analīzē) ar pareizajiem izmēriem Facebook (1200 x 630px) un Twitter (1024 x 512px) , jūsu saturs šajos sociālajos tīklos tiks lieliski formatēts. Nav nepieciešams priekšskatīt, kā izskatās saturs / attēls. Bet, ja joprojām vēlaties redzēt priekšskatījumu, kopējiet šīs lapas URL un ielīmējiet to Facebook / Twitter statusā.

3. Lasāmības pārbaude

Pārbaudāmība stāsta, vai jūsu teikumi / rindkopas ir pārāk īsi, gari, vai jūs lietojat pārejas vārdus, un norāda, cik labi jūs rakstāt. Protams, jums nevajadzētu rakstīt ļoti garas rindkopas ar typos, bet rīks nevar pareizi novērtēt jūsu rakstīto! Es to nekad neizmantoju un neatrodos lasāmības analīzi vai miesas lasījums austrumu pārbaudījums noderīgi.

Dažas Yoast premium funkcijas, kuras varat ieslēgt sadaļā SEO > Vispārīgi > Iespējas…

Yoast-Premium-Features

4. Pilnīga kontrole pār jūsu rīvmaizi

Ja jums ir nepieciešams breadcrumb manager spraudnis, tur ir daudz. Lielākā daļa ļauj jums darīt to, ko dara Joga piemaksa, iestatiet a galvenā kategorija savam amatam un noteikt taksonomiju.

5. Nav dublēta satura

Vietne ir vienkāršākais veids, kā atrast dublētu saturu, un parasti tāpēc, ka jūs indeksējat tagus / kategorijas savos Yoast iestatījumos (lielākoties es iesaku tos nerādīt meklēšanas rezultātos). Raugs faktiski nepārbauda satura dublēšanos – tas vienkārši ļauj iestatīt kanonisku URL, ja jums ir 2 vietrāži URL, kas rāda to pašu saturu (kas lielākajai daļai cilvēku nav).

Yoast-Canonical-URL

6. Tehniskā informācija fonā

Ar Yoast SEO Premium jūs varat:

 • Rediģēt robots.txt
 • Rediģējiet .htaccess failus
 • Sakopiet vietrāžus URL
 • Ģenerējiet un atjauniniet savas vietnes kartes

Kādreiz jūs to lielākoties varējāt veikt ar Yoast SEO bezmaksas versiju, bet tagad viņi tos padarīja par premium funkciju. Piemēram, jūs kādreiz varējāt kontrolēt, kurš saturs ir iekļauts jūsu vietnes kartē (lapas, ziņas, kategorijas, tagi utt.), Bet tagad Yoast liek jums par to maksāt: /

7. Automātiska atjaunināšana un jaunināšana

Raugs saka

Mēs atjauninām Yoast SEO spraudnis ik pēc 2 nedēļām. Tādā veidā jūs esat pārliecināts, ka jūsu vietne ir optimizēta Google jaunākajai tās algoritma versijai.

Ir pilnīgi smieklīgi domāt, ka SEO spraudnis saglabās jūsu vietnes optimizāciju, kad parādīsies jauns Google atjauninājums. Lielākoties Panda / Penguin vienkārši apbalvo vietnes ar augstas kvalitātes saturu / saitēm. Raugs neanalizē saites uz jūsu vietni (ne tikai norādot, ka jūsu saturs ir pārāk īss vai ar mazu lasāmības rādītāju), tas arī nevar pateikt, vai jūsu saturs ir labs. Iekļaujot videoklipu vai infografiku, tas VISU var mainīt visā pasaulē lapas SEO, tomēr Yoast tos nevar atklāt. Lai gan es negaidu, ka kāds SEO spraudnis tos atklās, ir drosmīgs paziņojums, ka Yoast pasargās jūs no Google atjauninājumiem, kad skaidri redzams, ka tas ir nepatiess.

8. Iekšējās sasaistes ieteikumi

Rediģējot ziņu, Yoast Premium informācijas paneļa labajā pusē tiks parādīti iekšējo saišu ieteikumi. Es to nekad neizmantoju un manuāli ievietoju visas saites – es neveicīšu saišu ievadīšanu tikai SEO dēļ – es tās izmantoju tikai tad, ja maniem lasītājiem ir nepieciešama paskaidrojuma informācija no apmācības, kuru esmu uzrakstījis. Šī iemesla dēļ es to neizmantoju. Šī funkcija patērē arī centrālo procesoru, kas var palēnināt jūsu vietnes / informācijas paneļa darbību, jo katru reizi, kad rediģējat lapu / ziņu, Yoast piedāvā ieteikumus.

Yoast-Internal-Linking

Secinājums: iekšējās saites ir lieliski piemērotas SEO, taču neinjicējiet tās, ja tās nav noderīgas lasītājiem. Tā kā Yoast pārbaudīs atbilstošās iekšējās saites katru reizi, kad rediģējat lapu / ziņu, tas palielinās CPU patēriņu. Es labprātāk saites ievietoju manuāli, jo tā ir personalizētāka.

9. Ieskats saturā

Ieskats saturā parāda, kādus vārdus lapā izmantojāt visvairāk. Atslēgvārdu blīvumam gandrīz nav nozīmes, un Yoast jau skaita, cik reizes jūs saturā izmantojāt fokusēšanas atslēgvārdu (SEO analīzes daļa no atslēgvārdu blīvuma), tad kāpēc jums tas būtu vajadzīgs? Jums nav.

Yoast-SEO-Metabox-Insights

Secinājums: vai jums tiešām jāzina, kādus vārdus lapā izmantojāt visvairāk? Atslēgvārdu blīvumam gandrīz nav nozīmes, un jūs, iespējams, dabiski runāsit par savu tēmu (atslēgvārdu)..

10. Novirzīšanas pārvaldnieks

Yoast SEO Premium nāk ar novirzīšanas pārvaldnieku, lai jūs varētu labot pārmeklēšanas kļūdas (nederīgi vietrāži URL, mainot pastāvīgās saites, dzēšot lapas utt.). Daudzās vietnēs bieži vien ir 100 šo.

Instrukcijas

 1. Pārbaudiet Google meklēšanas konsole ar Yoast sadaļā SEO → Vispārīgi → Tīmekļa pārziņa rīki
 2. Autentificējiet Yoast, izmantojot Google Search Console sadaļā SEO → Search Console
 3. Pagaidiet dažas dienas, līdz dati tiek ievietoti (pilns iedzīvotāju skaits bieži prasa vairākas nedēļas)
 4. Izlabojiet visas pārmeklēšanas kļūdas sadaļā Search Console, izmantojot Yoast novirzīšanas pārvaldnieku

yoast-indeksēt kļūdas

yoast-redirect-manager

Novirzīšanas veidi – noklusējuma novirzīšana ir 301 (pastāvīga), taču Yoast ir arī citas iespējas:

yoast-redirect-tips

Automātiska novirzīšana – Ja mainīsit pastāvīgās saites, Yoast tagad automātiski izveidos novirzīšanu, kas ir labākā novirzīšanas pārvaldnieka funkcija. Tas nedarbojas, ja atverat jaunu vietni ar jaunām pastāvīgajām saitēm tieši tad, kad tās maināt savā informācijas panelī.

yoast-automatic-redirect

Importēt esošās novirzīšanas Ja jau esat iestatījis novirzīšanu caur Novirzīšanas spraudnis vai .htaccess, varat tos importēt vietnē Yoast. Novirzīšanas spraudnim jūs redzēsit opciju sadaļā SEO → Rīki → Importēt / eksportēt → Importēt no citiem SEO spraudņiem. pēc tam atlasiet “Svarīgi no novirzīšanas” (skatīt zemāk). Lai .htaccess sekotu Yoast novirzīšanas instrukcijas.

Yoast Redirect Manager salīdzinājumā ar bezmaksas novirzīšanas spraudni
Ja meklējat vienkāršu veidu, kā labot pārmeklēšanas kļūdas, varat izmantot bezmaksas Ātrās lapas / pēc novirzīšanas spraudnis. Yoast ļauj vienlaikus izveidot 1 novirzīšanu, kamēr šis bezmaksas spraudnis ļauj 3. Tas var ietaupīt daudz laika, it īpaši, ja jums ir simtiem pārmeklēšanas kļūdu.

301. Novirzīšanas piemērs

Secinājums: tur ir daudz bezmaksas novirzīšanas spraudņu, piemēram, spraudnis Ātrās lapas / pēc pāradresācijas, kas ir vienkāršs un veic fantastisku darbu. Vienīgais galvenais Yoast ieguvums ir tas, ka, mainot lapas pastāvīgo saiti, tā automātiski izveidos novirzīšanu uz jauno URL. Bet, ja jums ir jāiestata daudz no tiem, Yoast novirzīšanas pārvaldnieks ļauj jums veikt tikai 1 vienlaikus.

Novirzīšanas pārvaldnieka plusi

 • Ļauj importēt novirzīšanu no novirzīšanas spraudņa un .htaccess
 • Nāk ar vairākām novirzīšanas opcijām: 301 (noklusējums), 302, 307, 410, 451

Novirzīšanas pārvaldnieka mīnusi

 • Esošie novirzījumi no citiem spraudņiem ir jāpievieno manuāli
 • Vienlaicīgi var iestatīt tikai 1 novirzīšanu
 • Ja novirzīšana ir jāimportē manuāli, ikreiz, kad pievienojat novirzīšanu, saņemat paziņojumu (kļūst kaitinoša)

11. Koncentrēt atslēgvārdu eksportu

Dod jums papildu opciju Yoast iestatījumos (Tools > Importēšana un eksportēšana), lai eksportētu visus fokusēšanas atslēgvārdus, katras lapas SEO / lasāmības rādītājus un noteiktu SEO papildu informāciju.

Yoast-Export-Focus-Keywords

Secinājums: ja veicat SEO auditu un vēlaties pārskatīt visu atslēgvārdu sarakstu, tas var ietaupīt laiku. Pretējā gadījumā jūs varat vienkārši pārlūkot katru lapu un pārskatīt tās atslēgvārdu (-us).

12. 1 gada bezmaksas pieeja diennakts atbalstam

Secinājums: Es atzīstu, ka nekad neesmu izmantojis Yoast premium atbalstu, taču esmu dzirdējis neviennozīmīgus viedokļus un ka daudzas reizes viņi jūs vienkārši atsaucas uz viņu uzrakstītajām pamācībām. Viņi nekonfigurēs jums spraudni vai nepārskatīs jūsu vietni – tie ir visi piedāvātie maksas pakalpojumi. Bet, ja jums ir nepieciešama apmācība, kurā Yoast tiek sadalīts 3 galvenajos posmos (iestatījumu konfigurēšana, fokusa atslēgvārdu izpēte, satura optimizēšana), man tam ir piemērota apmācība..

Secinājums – jūs to varētu vēlēties, bet nevajag

Jebkura SEO spraudņa instalēšana automātiski neuzlabos jūsu SEO – tas pats notiek ar Yoast SEO piemaksu. Jā, tas dod jums papildu funkcijas, bet vai jūs tos tiešām izmantosit ??? Bez viņu novirzīšanas pārvaldnieka (kuram es viegli varu izmantot citu novirzīšanas spraudni) es to nedaru. Lielākā daļa cilvēku nesaņem SEO pamatus, tāpēc tā vietā, lai domātu par papildu funkcijām, koncentrējieties uz to, kas patiesībā ir svarīgs. Zemāk ir 3 galvenie soļi, kā pareizi lietot Yoast BEZMAKSAS SEO spraudni.

 1. Konfigurējiet Yoast iestatījumus
 2. Pētniecības atslēgas vārdi
 3. Satura optimizācija

Mana Joga apmācība iepazīstina jūs ar visu šo, un jums to nav nepieciešams, lai izmantotu premium versiju. Tam ir vairāk nekā 500 komentāru, un to ir izmantojuši vairāk nekā 150 000 cilvēku – es noteikti to izlasītu.

23. Bieži uzdotie jautājumi

&# x1f6a6; Vai Yoast SEO Premium ir tā vērts?

Nē tas nav. Vairāku fokusu atslēgvārdu funkcija ir diezgan bezjēdzīga, novirzīšanu var iestatīt, izmantojot bezmaksas novirzīšanas spraudņus, un Yoast Premium nekas tieši neuzlabo jūsu SEO. Tas nav vērts 89 USD gadā. Man tas ir tikai tāpēc, ka es rakstu SEO pārskatus / ceļvežus iztikai.

&# x1f6a6; Vai vairāku atslēgvārdu opcijas ir noderīgas?

Nē, tas nav noderīgi, jo sekundārie atslēgvārdi parasti tiek izmantoti kā daļējas atbilstības, un Yoast tos neatklās, tāpēc SEO analīze sekundārajiem atslēgvārdiem kļūst bezjēdzīga.

&# x1f6a6; Vai novirzīšanu var iestatīt, izmantojot bezmaksas spraudni?

Viņi noteikti var. Novirzīšana vai ātrā lapas / pēc novirzīšana ir divi (bezmaksas) spraudņi, kurus var izmantot novirzīšanas iestatīšanai vai .htaccess lietošanai, lai jums pat nebūtu nepieciešams spraudnis.

&# x1f6a6; Vai Yoast Premium jūsu vietni atjaunina, izmantojot Google algoritmu?

Ne mazāk. Tas ir traki, jo viņi šo apgalvo, jo Yoast nav nekā kopīga ar jūsu saišu kvalitāti, saturu vai pat labu atslēgvārdu izvēli. Google atjauninājumos ir daudz faktoru, un domāt, ka Yoast kaut kā aizsargā jūs no šiem atjauninājumiem, ir pilnīgi nepatiess. Šis Yoast apgalvojums ir nepatiess.

&# x1f6a6; Vai iekšējās sasaistes funkcija ir noderīga?

Man ir Yoast Premium (tikai tāpēc, ka es rakstu atsauksmes iztikai) un neizmantoju viņu iekšējās sasaistes funkciju. Kamēr jūs atceraties savam saturam pievienot iekšējās saites (kuras jums jebkurā gadījumā vajadzētu), iekšējo saišu skaitīšana katrā ziņojumā ir nedaudz apbrīnojama.

&# x1f6a6; Vai Yoast piemaksu atbalsts ir labs?

Viņi nepārskatīs, nepierakstīsies un nepalīdzēs jums optimizēt jūsu vietni. Viņi galvenokārt atsauksies jūs uz viņu uzrakstītajām pamācībām. Es par to vai vispār nepērku Yoast Premium.

Vai tu piekrīti? Paziņojiet man, ja jums ir jautājumi :)

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map