11 jednoduchých způsobů, jak zvýšit míru prokliku (v SEO) vylepšením úryvků, aby vynikli ve výsledcích vyhledávání Google

03.06.2020
SEO '11 jednoduchých způsobů, jak zvýšit míru prokliku (v SEO) vylepšením úryvků, aby vynikli ve výsledcích vyhledávání Google
0 15 мин.

Úryvky vyhledávače jsou v čele vašeho SEO.


Všechno, co můžete udělat, aby jim vynikly, zvýší míry prokliku a získá vám větší provoz SEO. Existuje spousta způsobů, jak je vylepšit (některé méně zřejmé než jiné).

Ukážu vám, jak se dostat do schránky Google Answer Box (Nejlepší úryvky), přidejte bohaté úryvky, Stránky AMP, a zobrazte datum zveřejnění příspěvku na blogu, aby obsah vypadal novější. Pokud chcete výrazně zvýšit míru prokliku, kterou lze měřit ve službě Google Search Console, měli byste dodržovat všech 11 kroků vyhledávací analytika a pro nalezení nízkého obsahu CTR.

Google používá míry prokliku (CTR) jako faktor hodnocení takže to může také zlepšit vaše skutečné hodnocení. Došlo četné studie podporovat to. Důrazně doporučujeme identifikovat obsah CTR s nižším výkonem a přepsat vaše SEO tituly + meta popisy v hromadném editoru Yoast, což je krok 1. Pokud máte dotazy, stojí za to čas.!

Stručný přehled několika věcí, které se věnuji …

Míra prokliku

1. Identifikujte nízký obsah CTR

Přejděte do konzole Google Search Console Přehled Analytics pro vyhledávání a zapněte filtr CTR. Hledejte stránky s vysokou pozicí (hodnocení), ale nízkou CTR – to znamená, že i když je stránka na vysoké úrovni, nikdo na váš úryvek neklikne. Vylepšení těchto úryvků může snadno vést k většímu provozu. Pokud jste nedávno nastavili Search Console (pomocí Yoast), počkejte několik týdnů, abyste měli dostatek dat.

Konzola s proklikem-sazby-prohledávání

Vylepšení HTML
Můžete také použít Google Search Console Vylepšení HTML najít SEO názvy a meta popisy, které jsou příliš krátké, dlouhé a zda máte duplikáty. Nezapomeňte je opravit.

Vylepšení HTML

Proč lidé neklikají?

 • Hodí se stránka / příspěvek vysoko?
 • Odpovídá váš obsah jejich dotazu?
 • Je váš obsah lepší než nejlepší výsledky?
 • Zobrazuje příspěvek zastaralé datum zveřejnění?
 • Přitahuje váš titul SEO pro vás lidi k kliknutí?
 • Přitahuje váš popis metadat lidi k kliknutí?
 • Můžete přidat bohaté úryvky a zobrazit tak další informace, jako jsou recenze hvězd?

2. Vylepšete SEO tituly / popisy metadat v hromadném editoru Yoast

Jděte do Yoastu > SEO > Nástroje > Hromadný editor. Zde můžete hromadně upravovat SEO tituly + meta popisy, aniž byste procházeli každou jednotlivou stránku. Přepsat je tak, aby znělo hezčí, je doslova jedním z nejjednodušších způsobů, jak zvýšit CTR. Vylepšení HTML můžete také opravit zde (z Search Console). Hromadný editor nezobrazí klíčové slovo pro zaměření stránky nebo nemá „délkový pruh“, který vám řekne, zda je váš název / meta popis SEO příliš krátký nebo dlouhý… nezapomeňte na to.

Váš hromadný editor

3. Craft The Perfect SEO Title (In Yoast)

Takto píšu většinu titulků …

 1. Výzkum 1 primární klíčové slovo
 2. Výzkum 1 sekundární klíčové slovo
 3. Vytvářejte titulek, který obsahuje prvky obou, a fotografie zní dobře
 4. Google vaše klíčové slovo a uveďte, co odlišuje váš obsah

Chtěl jsem se umístit na klíčová slova související s tématem „WordPress Theme Packs“, protože lidé, kteří to hledají, jsou pravděpodobně ochotni za $ 400 snížit a jako affiliate partner bych z prodeje získal asi 125 $..

Krok 1: Zkoumejte primární klíčové slovo…

Sekundární klíčová slova

Krok 2: Prozkoumejte sekundární klíčové slovo, které se blíží vašemu primárnímu (synonymum)…

Klíčové slovo sekundárního zaměření

Krok 3: Vytvořte titulek, který obsahuje oba, ale stále zní pěkně. Nemusíte vždy zahrnout obě klíčová slova jako přesné shody, jinak zjistíte, že měníte nadpis na seznam klíčových slov, který vypadá jako spam a má nízkou CTR. Zkuste použít částečné zápasy…

Titulek

Dobrý nadpis > Klíčová slova – nemusíte vždy cílit na 2 klíčová slova … někdy je lepší zacílit na jedno klíčové slovo a napsat kreativní nadpis. Hlavní věc je, aby Google vaše klíčové slovo a zeptat se, proč by lidé měli kliknout na váš odkaz, a ne všichni ostatní. Můžete zahrnout skutečnost, že váš průvodce použil video, infographic nebo tuny lidí?

Některé z mých úryvků s nejvyšší CTR…

Úryvek s vysokou mírou prokliku

Všimněte si, jak můj titulek pro moji celkovou mezipaměť W3 zahrnuje 2018 (protože lidé hledají nejnovější nastavení zásuvných modulů A protože protože „W3 Total Cache Settings 2018“ je klíčové slovo, které se zobrazuje v Automatické doplňování Google) a jak bylo použito více než 100 000 lidé? To jsem nedávno změnil a tento příspěvek má nyní 57% CTR!

Míra prokliku

Tomu se říká doporučený úryvek, který se věnuji v kroku 9…

Fragment s vysokým CTR

Snapet s vysokou CTR

Útržek s vysokou CTR na stránce-Google

Fragment z vyhledávacího modulu s vysokou CTR

4. Craft The Perfect Meta Description

Toto je vaše šance říct lidem, proč by měli kliknout na váš odkaz a nikdo jiný. Tady říkám, že mám předkonfigurovaný zip svých nastavení Yoast, který mohou importovat na své stránky. Malé věci, jako je tato pomoc. Popisy metadat můžete upravit v editoru úryvků Yoast nebo v hromadný editor.

Vaše popisy meta

Tipy pro psaní meta popisů

 • Lákejte lidi, aby klikli na váš odkaz (situační k tématu)
 • Zahrňte klíčové slovo a v ideálním případě částečné shody sekundárního klíčového slova
 • Délka by měla být mezi 150 – 160 znaky (lišta v Yoast by měla být zelená)

5. Zahrňte do svých úryvků data

Zahrnutím data (roku) do názvu SEO + meta popisu článků citlivých na čas můžete umístit vyšší klíčová slova pro datum a zvýšit CTR, protože lidé vidí, že váš tutoriál je aktuální.

Nejprve zjistěte, zda lidé hledají klíčová slova podle data…

Klíčová slova citlivá na čas

Poté zadejte do svého SEO názvu datum (rok) + popis metadat …

Data v SEO titulech

6. Přidejte bohaté úryvky

Pravděpodobně jste je viděli pro recenze, recepty a další podporované datové typy

Hvězdy pro kontrolu strukturovaných dat

Existují 3 primární způsoby, jak toho dosáhnout:

Při psaní recenzí používám fragmenty WP Rich Snippets, zde je příklad, jak vypadají …

wp-rich-snippets-for-wordpress

Na mém schématu můžete vidět porovnání Wipp Rich Snippets vs. All In One Schema bok po boku Výukový program pro úryvky WordPress ale určitě bych použil fragmenty WP Rich Snippets, pokud máte přidružený nebo receptový web, kde jsou klíčovou součástí vašeho SEO. Vidíš můj SiteGround GrowBig recenze pro zobrazení náhledu úryvků WP Rich Snippets, které obsahují další nastavení, možnosti značek a tuny doplňky (tento a hezčí design jsou hlavní výhody tohoto pluginu).

7. Přidat data publikování do blogových příspěvků

Přidáním dat do úryvků bude váš obsah vypadat nový a zvyšuje míru prokliku…

Datum publikování

V nastavení Yoast povolte „datum v náhledu úryvku“ v rámci SEO > Vzhled vyhledávání > Typy obsahu. Mám povoleno pouze pro příspěvky, protože jsou časově citlivější než stránky.

Datum v náhledu úryvku

Nyní najděte sekci metadat vašeho blogu (část, která se zobrazuje na samém vrcholu příspěvků), která je pro mě v Jednoduché úpravy Genesis nastavení. Budete chtít přidat datum po změně…

Vstup Meta

Takhle to vypadá …

Datum změny příspěvku

Znovu publikovat obsah, aby vypadal nový – nyní, když jsou v úryvcích data, můžete data publikování obnovit na aktuální den úpravou příspěvku a kliknutím na tlačítko aktualizace. Ano, můžete procházet VŠECHNY příspěvky a pokračovat v tom. Jen to nezneužívejte, snažím se to dělat jen tehdy, když provádím aktualizaci.

Aktualizujte příspěvek WordPress

8. Přidejte stránky AMP

AMP (zrychlené mobilní stránky) jsou projektem Google, díky kterému se vaše mobilní stránky načítají rychleji a zároveň přidávají pěkné razítko AMP vedle vašich úryvků z mobilu. Tím se nejen zvýší míra prokliku, ale také se zlepší rychlost mobilního telefonu a případně i vaše SEO / konverze. Přidání stránek AMP ovlivní design vašeho mobilního webu, takže vám doporučuji vyzkoušet ho. Pokud se vám nelíbí, můžete odinstalovat doplňky a vrátit se zpět na své staré mobilní stránky, které nejsou AMP..

Zrychlené mobilní stránky

Vaše AMP

Přidání stránek AMP do WordPress

 • Nainstalujte AMP plugin (přidá skutečné stránky AMP)
 • Nainstalujte Lepidlo pro váš & AMP (umožňuje přizpůsobit design)
 • Přidejte / amp / na jakoukoli stránku, abyste viděli, jak to vypadá a ujistěte se, že funguje
 • Chcete-li změnit svůj design a povolit vlastní typy příspěvků, přejděte na Nastavení aplikace → AMP
 • Nezapomeňte vyladit svůj doporučený obrázek v horní části stránek (viz Yoastův tutoriál)

Oprava chyb AMP
Ujistěte se, že nemáte Chyby AMP ve službě Search Console nebo se vaše razítko AMP na těchto stránkách nezobrazí. Chyby jsou obvykle způsobeny staršími pluginy, které nejsou kompatibilní s AMP, například AMP nepodporuje JavaScript – takže pluginy, které vkládají značky skriptů, způsobí chyby.

Konzola Google Accelerated Mobile Pages Google Search Console

9. Získejte hlavní úryvky společnosti Google

Pokud máte obsah, který rychle odpovídá na otázku v odstavci, seznamu nebo formátu tabulky, může vás Google odměnit a Nejlepší úryvek. Google nakonec rozhodne, kdo a co se zobrazí v doporučeném úryvku, ale vytáhne odpověď z ŽÁDNÉHO výsledku na první stránce. Můžete to ovlivnit zacílením na „klíčová slova“ a vytvořením přesného, ​​autorizovaného a strukturovaného obsahu, který je uspořádán s obsahem a podnadpisy, jak je popsáno v kroku 10.

Vybrané úryvky

Pokud chcete tyto úryvky, KONEČNĚ bych se díval na video Randa Fishkina …

Existují 3 typy doporučených úryvků:

 • Odstavce (asi 63% odpovědí)
 • Seznamy (asi 19% odpovědí)
 • Tabulky (asi 16% odpovědí)

Tipy pro získání hlavních úryvků:

 • Cílové dotazy, které již mají pole odpovědi (ale vykonávají špatnou práci)
 • Identifikujte klíčová slova k otázkám (Průzkumník klíčových slov má filtr odpovědí)
 • Buďte doslovně se svými klíčovými slovy (např. Použijte v názvu přesně přesnou shodu klíčových slov)
 • Chcete-li se zobrazit v poli odpovědí, musíte být na 1. stránce Google
 • Ujistěte se, že váš obsah je co nejpřesnější s odkazy / odkazy
 • Asi 15% dotazů má odpověď, existuje spousta příležitostí

10. Získejte „Přejít na odkazy“ se strukturovaným obsahem TOC +

Přejít na odkazy

Google znovu nakonec určí, kdo je získá. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je vytvořit dlouhý strukturovaný obsah pomocí obsah, ukotvené podpoložky a uspořádejte svůj příspěvek logickým způsobem podle tématu. Když řeknu dlouhý obsah (nebo „autoritní obsah“), mám na mysli solidní článek obvykle obsahující 3 000+ slov, přesně odkazovaný na odkazy.

Google říká takto je získáte…

… Zajistěte, aby dlouhé, více tématické stránky na vašem webu byly dobře strukturované a rozdělené na odlišné logické sekce. Za druhé se ujistěte, že každá sekce má přiřazenou kotvu s popisným názvem (tj. Nejenom „Oddíl 2.1“) a že vaše stránka zahrnuje „obsah“, který odkazuje na jednotlivé kotvy… Neuvidíte to vždy ve výsledcích – pouze pokud si myslíme, že odkaz na sekci by byl pro konkrétní dotaz velmi užitečný.

Jak vytvořit obsah s ukotvenými podnadpisy
Obsah HTML vypadá takto …

HTML každého podokruhu by mělo vypadat takto …

Podnadpis jedna

Podnadpis dvě

Podnadpis tři

Při vytváření delšího obsahu byste vždy měli zahrnout TOC.

11. Použijte popisné adresy URL

Pokud vaše permalinky mají tento formát: http://www.sample.com/?p=123, je třeba je změnit tak, aby byly přátelské vůči SEO. Jsou ošklivé, špatné pro SEO a způsobují nízké míry prokliku. Doporučuji použít formát „post name“ ve WordPress v části Nastavení > Permalinky …

Nastavení trvalého odkazu pro jméno

Pár slov z Rand Fishkin o CTR a SEO

Skvělé video od Rand Fishkin o dotazech a CTR (nejlepší začít v 1:45)…

Shrnutí videa

 • Google používá jako průměrný faktor „průměrný čas na webu“ a „míru okamžitého opuštění“
 • Připojení klíčového slova ke značce (StudioPress Genesis Themes) zvyšuje hodnocení
 • Cílení na klíčová slova, která přinesou lidi, kteří pravděpodobně stráví hodně času na vašem webu

Do těchto kurzů jsem vložil 110%, takže doufám, že vám to pomůže. Pokud máte nějaké dotazy, myšlenky nebo potřebujete pomoc s mírou prokliku nebo SEO, zanechte komentář a rád vám pomůžu.

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector