11 простих способів підвищення цін на кліки (в SEO), покращуючи фрагменти, щоб виділитися в результатах пошуку Google.

Фрагменти пошукової системи – це передній план вашого SEO.


Все, що ви можете зробити, щоб вони виділялися, збільшить кількість кліків і отримаєте більше SEO-трафіку. Існує маса способів їх покращення (деякі менш очевидні, ніж інші).

Я покажу вам, як можна ознайомитись у полі відповідей Google (представлені фрагменти), додайте розширені фрагменти, Сторінки AMP, а також відображати дату публікації публікації в блозі, щоб зробити вміст новим. Слід виконати всі 11 кроків, якщо ви хочете значно збільшити кількість кліків, які можна виміряти в консолі пошуку Google пошукова аналітика і для пошуку низького вмісту CTR.

Google використовує коефіцієнти кліків (CTR) як фактор ранжування тож це також може покращити ваш фактичний рейтинг. Було численні дослідження підтримуючи це. Я настійно рекомендую визначити низькопродуктивний вміст CTR та переписати свої SEO-заголовки + мета-описи в масовому редакторі Yoast, який є кроком 1. Прокоментуйте, якщо у вас є питання – варто зробити це для того!

Знімок із кількох речей, які я висвітлю…

Ціни за кліком

1. Визначте низький вміст CTR

Перейдіть до пошукової консолі Google Звіт про пошук Analytics і увімкніть фільтр CTR. Шукайте сторінки з високою позицією (рейтингом), але з низьким CTR – це означає, що навіть якщо сторінка займає високий рівень, ваш фрагмент ніхто не клацає. Покращення цих фрагментів може легко призвести до збільшення трафіку. Якщо ви нещодавно налаштували пошукову консоль (за допомогою Yoast), зачекайте кілька тижнів, щоб у вас було достатньо даних.

Консоль клацання через кліки через пошук

Поліпшення HTML
Ви також можете скористатися пошуковою консоллю Google Поліпшення HTML щоб знайти заголовки SEO + метаописи, які занадто короткі, довгі та чи є у вас дублікати. Обов’язково виправте ці.

HTML-удосконалення

Чому люди не клацають?

 • Чи висока сторінка / публікація?
 • Чи відповідає ваш вміст їхньому запиту?
 • Ваш вміст кращий за найкращі результати?
 • Чи відображається в публікації застаріла дата публікації?
 • Захоплює ваш назва Yoast SEO заклик людей?
 • Чи приваблює ваш метаопис Yoast при натисканні людей?
 • Чи можете ви додати багаті фрагменти, щоб показати додаткову інформацію, наприклад зірки огляду?

2. Удосконалити SEO-заголовки / мета-описи в Редакторі масових продуктів Yoast

Перейти до Йоаста > SEO > Інструменти > Масовий редактор. Тут ви можете групово редагувати назви SEO + метаописи, не переглядаючи кожну окрему сторінку. Перезапис цих текстів для кращого звучання – це буквально один із найпростіших способів підвищення CTR. Ви також можете виправити покращення HTML тут (із Пошукової консолі). Редактор масових об’яв не показує ключове слово для фокусування сторінки або не містить “смугу довжини”, яка вказує, чи ваш заголовок / мета опис SEO занадто короткий чи довгий … тому майте на увазі.

Yoast Bulk редактор

3. Craft Perfect SEO Title (In Yoast)

Ось як я пишу більшість заголовків …

 1. Дослідження 1 основне ключове слово
 2. Дослідження 1 вторинне ключове слово
 3. Складіть заголовок, який містить елементи обох та фотографій
 4. Укажіть своє ключове слово та вкажіть, чим він відрізняється

Я хотів оцінити ключові слова, пов’язані з “Тематичними пакетами WordPress”, оскільки люди, які шукають це, ймовірно, хочуть скинути 400 доларів, і як афілійований я отримав би близько $ 125 від продажу.

Крок 1: Дослідження основного ключового слова …

Вторинні ключові слова

Крок 2: Дослідіть вторинне ключове слово, яке є близьким до вашого основного (синонім)…

Ключове слово вторинного фокусування

Крок 3: Складіть заголовок, який включає обидва, але все ще приємно звучить. НЕ завжди потрібно включати обидва ключові слова як точні збіги, інакше ви перетворите заголовок у список ключових слів, який виглядає спам-файлом і призводить до низького CTR. Спробуйте використовувати часткові сірники …

Заголовок

Хороший заголовок > Ключові слова – не завжди потрібно орієнтуватися на 2 ключові слова … іноді націлення на 1 ключове слово та написання заголовка оголошення – це кращий варіант. Головне – ввести своє ключове слово в Google і запитати, чому люди повинні натискати ВАШЕ посилання, а не всі інші. Чи можете ви включити той факт, що у вас є відео, інфографіка чи багато людей, які використовували ваш путівник?

Деякі з моїх найвищих фрагментів CTR …

Фрагмент високого клацання через рейтинг кліків

Зверніть увагу, як мій заголовок для мого загального кешу W3 включає 2018 рік (тому що люди шукають найновіші налаштування плагінів, І тому, що “W3 Total Cache Settings 2018” – це ключове слово, яке відображається в Google Autocomplete) і як його використовували понад 100 000 Люди? Я змінив це нещодавно, і цей пост тепер має 57% CTR!

Ціни за кліком

Це називається виріб, який я розкрию на кроці 9…

Знімок з високим CTR

Знімок з високим CTR

Високий рейтинг кліків на сторінці-Google-фрагмент

Високий CTR-пошуковий движок-фрагмент

4. Craft Perfect Meta Опис

Це ваш шанс сказати людям, ЧОМУ вони повинні натиснути на ваше посилання, і ні на кого іншого. Тут я кажу, що у мене заздалегідь налаштований мої параметри Yoast, які вони можуть імпортувати на свій сайт. Такі маленькі речі допомагають. Ви можете редагувати метаописи в фрагменті фрагмента Yoast або в масовий редактор.

Йоаста мета описи

Поради щодо написання мета-описів

 • Закликайте людей натискати на ваше посилання (ситуаційно до теми)
 • Включіть своє ключове слово, а в ідеалі часткове збіг другорядного ключового слова
 • Довжина повинна бути між 150-160 символами (смужка в Yoast повинна бути зеленою)

5. Включіть дати у свої знімки

Включивши дату (рік) у заголовок SEO + метаопис статей, що залежать від часу, ви можете ранжирувати вище за ключовими словами дати та збільшувати CTR, оскільки люди бачать, що ваш підручник поточний.

По-перше, дізнайтеся, чи шукають люди ключові слова за датою…

Ключові слова, чутливі до часу

Потім додайте дату (рік) у свій SEO назва + метаопис…

Дати в SEO-заголовках

6. Додайте багаті фрагменти

Ви, напевно, бачили це для оглядів, рецептів тощо підтримувані типи даних

Зірки структурованих даних зірок

Є три основні способи зробити це:

Я використовую WP Rich Snippets при написанні оглядів, ось приклад того, як вони виглядають …

wp-rich-snippets-for-wordpress

Ви можете побачити побічне порівняння WP Rich Snippets vs All In One Schema на моїй Підручник з багатими фрагментами WordPress але я б точно користувався WP Rich Snippets, якщо у вас є афілійований веб-сайт або рецепт, де вони є ключовою частиною вашого SEO. Ви можете бачити моє Огляд SiteGround GrowBig щоб побачити попередній перегляд WP Rich Snippets, який включає в себе більше налаштувань, параметрів розмітки та тонн доповнення (це і приємніший дизайн – основні переваги цього плагіна).

7. Додайте дати публікації до публікацій блогу

Додавання дат до фрагментів робить ваш вміст новим і збільшує кількість кліків …

Дата публікації

У налаштуваннях Yoast увімкніть “дата в попередньому перегляді фрагмента” в розділі SEO > Пошук Зовнішній вигляд > Типи вмісту. У мене це ввімкнено лише для публікацій, оскільки більш чутливі до часу, ніж сторінки.

Дата у попередньому перегляді фрагмента

Тепер знайдіть вхідний мета-розділ вашого блогу (частина, яка відображається в самому верху дописів), яка для мене знаходиться в Генезис Прості редагування налаштування. Ви хочете додати змінену дату після публікації…

Запис мета

Ось як це виглядає …

Дата зміни публікації

Опублікуйте вміст, щоб виглядати новим – тепер, коли дати у ваших фрагментах, ви можете скинути дати публікації до поточного дня, відредагувавши публікацію та натиснувши кнопку оновлення. Так, ви можете пройти ВСІ повідомлення та продовжувати це робити. Просто не зловживайте цим, я намагаюся робити це лише коли я оновлюю оновлення.

Оновлення допису WordPress

8. Додати сторінки AMP

AMP (прискорені сторінки для мобільних пристроїв) – це проект Google, завдяки якому ваші мобільні сторінки завантажуються швидше, додаючи приємну марку AMP поруч із вашими мобільними фрагментами. Це не тільки збільшить частоту кліків, але й покращить швидкість мобільного зв’язку та потенційно ваші SEO / конверсії. Додавання сторінок AMP впливає на дизайн вашого веб-сайту для мобільних пристроїв, тому я пропоную спробувати його, і якщо вам це не сподобається, ви можете видалити плагіни та повернутись до своїх старих мобільних сторінок, що не належать до AMP..

Прискорені мобільні сторінки

Йоаст AMP

Додавання сторінок AMP в WordPress

 • Встановіть Плагін AMP (додає фактичні сторінки AMP)
 • Встановіть Клей для Yoast & AMP (дозволяє налаштувати дизайн)
 • Додайте / підсилювач / на будь-яку сторінку, щоб побачити, як вона виглядає і переконайтеся, що вона працює
 • Перейдіть у Налаштування Yoast → AMP, щоб змінити дизайн та включити власні типи публікацій
 • Переконайтеся, що виправляєте своє зображене зображення вгорі сторінок (дивіться підручник Йоаста)

Виправлення помилок AMP
Переконайтесь, що у вас немає Помилки AMP на Пошуковій консолі або марка AMP не відображатиметься на цих сторінках. Помилки, як правило, викликаються старими плагінами, які не сумісні з AMP, наприклад, AMP не підтримує JavaScript – тому плагіни, які вставляють теги скриптів, спричинять помилки.

Прискорена консоль пошуку Google для мобільних сторінок

9. Отримайте представлені фрагменти Google

Якщо у вас є вміст, який швидко відповідає на запитання у форматі абзацу, списку чи таблиці, Google може нагородити вас показаний фрагмент. Google в кінцевому підсумку вирішує, хто і що з’явиться у представленому фрагменті, але вони отримають відповідь з будь-якого результату 1-ї сторінки. Ви можете впливати на це, орієнтуючись на “ключові слова питання” та створюючи точний, авторитетний, структурований контент, який організований за допомогою змісту та підзаголовків, як описано в кроці 10.

Рекомендовані фрагменти

Якщо ви хочете ці фрагменти, я б ВЗАЄМО переглянув відео Ранда Фішкіна …

Існує 3 типи пропонованих фрагментів:

 • Абзаци (приблизно 63% відповідей)
 • Списки (близько 19% відповідей)
 • Таблиці (близько 16% відповідей)

Поради щодо отримання популярних фрагментів:

 • Націляйте на запити, які вже мають поле відповідей (але виконують погану роботу)
 • Визначте ключові слова запитання (Провідник ключових слів має фільтр відповідей)
 • Будьте буквальні зі своїми ключовими словами (наприклад, використовуйте точну відповідність ключового слова у своєму заголовку)
 • Ви повинні знаходитись на першій сторінці Google, щоб відобразитися у полі відповідей
 • Переконайтеся, що ваш вміст є максимально точним із посиланнями / посиланнями
 • Близько 15% запитів мають поле відповідей, можливостей багато

10. Отримайте “Перейти до посилань” із структурованим вмістом TOC +

Перейти до посилань

Ще раз Google визначає, хто їх отримує. Найкраще, що ви можете зробити, це створити довгий, структурований контент за допомогою зміст, прикріплені підзаголовки та організуйте свою публікацію логічно відповідно до теми. Коли я кажу довгий вміст (або “вміст авторитету”), я маю на увазі суцільну статтю, яка зазвичай містить 3 000+ слів, точно посилаючись на посилання.

Google каже ось як ви їх отримуєте …

… Переконайтеся, що довгі багато тематичні сторінки на вашому сайті є добре структурованими та розбитий на чіткі логічні розділи. По-друге, переконайтеся, що в кожному розділі пов’язаний якор із описовою назвою (тобто, не лише “Розділ 2.1”), і що ваша сторінка включає “зміст”, який посилається на окремі якіри… Ви не будете бачити це за результатами постійно – лише тоді, коли ми думаємо, що посилання на розділ буде дуже корисним для конкретного запиту.

Як створити зміст із прив’язаними підзаголовками
Зміст HTML виглядає приблизно так …

Код HTML-підзаголовка повинен виглядати так …

Підзаголовка

Підзаголовок два

Підзаголовок три

ВИНАГИ слід включати TOC під час створення більш тривалого контенту.

11. Використовуйте описові URL-адреси

Якщо ваші постійні посилання мають такий формат: http://www.sample.com/?p=123, то вам потрібно змінити ці дані, щоб вони були більш зручними для SEO. Вони некрасиві, погані для SEO та викликають низький показник кліків. Рекомендую використовувати формат “ім’я посади” в WordPress у розділі Налаштування > Постійні посилання …

Повідомлення Налаштування Постійної посилання

Кілька слів від Ранда Фішкіна про рейтинг кліків і SEO

Чудове відео від Ранда Фішкіна про запити та CTR (найкраще почати о 1:45)…

Підсумок відео

 • Google використовує “середній час на сайті” та “показник відмов” як фактор ранжування
 • Додавання ключового слова до вашого бренду (теми StudioPress Genesis) збільшує рейтинг
 • Націліть ключові слова, які приносять людям, які, ймовірно, проводять багато часу на вашому веб-сайті

Я вкладаю 110% у ці підручники, тож сподіваюся, вам це стане в нагоді. Якщо у вас є якісь питання, думки або вам потрібна допомога щодо тарифів кліків або SEO, залиште коментар, і я буду радий допомогти..

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map