11 vienkārši veidi, kā palielināt vidējo klikšķu skaitu (SEO), uzlabojot fragmentus, kas izceļas Google meklēšanas rezultātos

03.06.2020
SEO '11 vienkārši veidi, kā palielināt vidējo klikšķu skaitu (SEO), uzlabojot fragmentus, kas izceļas Google meklēšanas rezultātos
0 13 мин.

Meklētājprogrammu fragmenti ir tie priekšplānā jūsu SEO.


Jebkurš, ko varat darīt, lai tie izceltos, palielinās vidējo klikšķu skaitu un nodrošinās jums vairāk SEO trafika. Ir daudz veidu, kā tos uzlabot (daži mazāk acīmredzami nekā citi).

Es jums parādīšu, kā jūs varat parādīt Google atbildes lodziņā (piedāvātie fragmenti), pievienojiet bagātīgus fragmentus, AMP lapas, un parādiet sava emuāra ziņas publicēšanas datumu, lai saturs izskatās jaunāks. Jums jāveic visas 11 darbības, ja vēlaties ievērojami palielināt vidējo klikšķu skaitu, ko var izmērīt Google meklēšanas konsoles vietnē meklēšanas analītika kā arī zema VKS satura atrašanai.

Google kā ranga koeficientu izmanto vidējo klikšķu skaitu (CTR) tāpēc tas var arī uzlabot jūsu faktisko klasifikāciju. Ir bijuši neskaitāmi pētījumi atbalstot to. Ļoti iesaku identificēt zemāka veiktspējas VKS saturu un Yoast lielapjoma redaktorā pārrakstīt savus SEO nosaukumus un meta aprakstus. Tas ir 1. solis. Komentējiet, ja jums ir jautājumi – ir vērts laiku darīt!

Ieskats tikai dažās lietās, kuras es apskatīšu …

Vidējais klikšķu skaits

1. Nosakiet zemu VKS saturu

Dodieties uz Google Search Console Meklēšanas Analytics pārskats un ieslēdziet VKS filtru. Meklējiet lapas ar augstu pozīciju (rangu), bet zemu VKS – tas nozīmē, ka, kaut arī lapas rangs ir augsts, neviens nenoklikšķina uz jūsu fragmenta. Ja uzlabojat šos fragmentus, var viegli palielināt datplūsmu. Ja nesen iestatījāt Search Console (izmantojot Yoast), pagaidiet dažas nedēļas, lai jums būtu pietiekami daudz datu.

Klikšķa reklāmguvumu līmeņi-meklēšanas konsole

HTML uzlabojumi
Varat arī izmantot Google meklēšanas konsoles HTML uzlabojumi atrast SEO nosaukumus + meta aprakstus, kas ir pārāk īsi, gari un vai jums ir dublikāti. Noteikti izlabojiet tos.

HTML uzlabojumi

Kāpēc cilvēki neveic klikšķi?

 • Vai lapa / ziņa ir augsta??
 • Vai jūsu saturs atbilst viņu vaicājumam?
 • Vai jūsu saturs ir labāks par labākajiem rezultātiem??
 • Vai ziņojumā ir norādīts novecojis publicēšanas datums?
 • Vai jūsu Yoast SEO nosaukums vilina cilvēkus noklikšķināt?
 • Vai jūsu Yoast meta apraksts vilina cilvēkus noklikšķināt?
 • Vai varat pievienot bagātīgus fragmentus, lai parādītu papildinformāciju, piemēram, atsauksmes par zvaigznēm?

2. Uzlabot SEO nosaukumus / meta aprakstus Yoast lielapjoma redaktorā

Iet uz Yoast > SEO > Rīki > Lielapjoma redaktors. Šeit jūs varat masveidā rediģēt SEO nosaukumus + meta aprakstus, neapmeklējot katru atsevišķo lapu. To pārrakstīšana, lai izklausītos jaukāk, ir burtiski viens no vienkāršākajiem VKS palielināšanas veidiem. Šeit varat arī labot HTML uzlabojumus (no Search Console). Lielapjoma redaktorā netiek parādīts lapas fokusēšanas atslēgvārds, vai arī tajā nav “garuma joslas”, kas norāda, vai SEO nosaukums / meta apraksts ir pārāk īss vai garš … tāpēc paturiet to prātā.

Yoast Bulk redaktors

3. Izveidojiet perfektu SEO virsrakstu (Joga)

Lūk, kā es rakstu visvairāk virsrakstu …

 1. Pētījums 1 galvenais atslēgvārds
 2. Izpētiet 1 sekundāro atslēgvārdu
 3. Izstrādājiet virsrakstu, kurā ietverti gan elementi, gan fotoattēli
 4. Google jūsu atslēgvārdu un miniet, kas padara jūsu saturu atšķirīgu

Es gribēju sarindot atslēgvārdus, kas saistīti ar “WordPress Theme Packs”, jo cilvēki, kas meklē šo, iespējams, vēlas samazināties USD 400, un kā filiāle es no pārdošanas iegūtu apmēram USD 125.

1. solis: Izpētiet galveno atslēgvārdu …

Sekundārie atslēgas vārdi

2. solis: Izpētiet sekundāro atslēgvārdu, kas ir tuvu jūsu galvenajam (sinonīmam) …

Sekundārā fokusa atslēga

3. solis: Izstrādājiet virsrakstu, kurā ietverti abi, taču tas joprojām izklausās jauki. Jums ne vienmēr ir jāiekļauj abi atslēgvārdi kā precīzas atbilstības, pretējā gadījumā jūs atradīsities, ka pārvērtīsit savu virsrakstu atslēgvārdu sarakstā, kas izskatās surogātpasts un rada zemu VKS. Mēģiniet izmantot daļējas atbilstības …

Virsraksts

Labs virsraksts > Atslēgas vārdi – jums ne vienmēr ir jātiecas uz 2 atslēgvārdiem … dažreiz labāks risinājums ir mērķauditorijas atlase pēc 1 atslēgvārda un radoša virsraksta rakstīšana. Galvenais ir Google atlasīt jūsu atslēgvārdu un jautāt, kāpēc cilvēkiem vajadzētu noklikšķināt uz JŪSU saites, nevis visiem pārējiem. Vai varat iekļaut to, ka jums ir video, infografika vai daudz cilvēku ir izmantojuši jūsu ceļvedi?

Daži no maniem VKS fragmentiem …

Fragments ar augstu vidējo klikšķu skaitu

Ievērojiet, kā mana W3 kopējā kešatmiņas virsraksts ietver 2018. gadu (jo cilvēki meklē jaunākos spraudņu iestatījumus, UN tāpēc, ka “W3 kopējās kešatmiņas iestatījumi 2018” ir atslēgvārds, kas tiek parādīts Google automātiskajā komplektācijā) un kā to ir izmantojuši vairāk nekā 100 000 cilvēki? Es to mainīju tikai nesen, un šai ziņai tagad ir 57% VKS!

Vidējie klikšķu tarifi

To sauc par piedāvāto fragmentu, kuru es apskatīšu 9. darbībā …

Fragments ar augstu VKS

Augsts VKS fragments

Augsts VKS-lapas-Google-fragments

Augsts VKS-meklētājprogrammas fragments

4. Craft The Perfect Meta apraksts

Šī ir jūsu iespēja pateikt cilvēkiem, KĀPĒC viņiem vajadzētu noklikšķināt uz jūsu saites un neviena cita. Šeit es saku, ka man ir iepriekš konfigurēts Yoast iestatījumu ZIP fails, kuru viņi var importēt savā vietnē. Nelielas lietas, piemēram, šī palīdzība. Meta aprakstus var rediģēt Yoast fragmenta redaktorā vai lielapjoma redaktors.

Rauga meta apraksti

Meta aprakstu rakstīšanas padomi

 • Kārdiniet cilvēkus noklikšķināt uz jūsu saites (situācijas uz tēmu)
 • Iekļaujiet savu atslēgvārdu un ideālā gadījumā – daļēju sekundārā atslēgvārda atbilstību
 • Garumam jābūt no 150–160 rakstzīmēm (joslai Joā ir jābūt zaļai)

5. Iekļaujiet datumus savos fragmentos

Iekļaujot datumu (gadu) SEO virsrakstā + laika jutīgu rakstu meta aprakstā, datuma atslēgvārdiem varat pakāpties augstāk un palielināt VKS, jo cilvēki redz, ka jūsu apmācība ir aktuāla.

Vispirms uzziniet, vai cilvēki meklē datuma atslēgvārdus …

Laika sensitīvi atslēgas vārdi

Pēc tam iekļaujiet datumu (gadu) SEO nosaukumā + meta aprakstā …

Datumi SEO sadaļās

6. Pievienojiet bagātinātos fragmentus

Jūs, iespējams, esat redzējis tos pārskatiem, receptēm un citam atbalstītie datu tipi

Strukturētu datu pārskata zvaigznes

Ir trīs galvenie veidi, kā to izdarīt:

Rakstot pārskatus, es izmantoju WP bagātīgos fragmentus, šeit ir piemērs, kā tie izskatās …

WP-bagāti-fragmenti-for WordPress

Jūs varat redzēt WP Rich Snippets salīdzinājumu ar shēmu All in One shēmā manā WordPress bagātīgo fragmentu apmācība bet es noteikti izmantotu WP Rich Snippets, ja jums ir filiāļu vai recepšu vietne, kur tie ir jūsu SEO galvenā sastāvdaļa. Jūs varat redzēt manu Vietnes Ground GrowBig pārskats lai skatītu WP bagātīgo fragmentu priekšskatījumu, kurā ietverti citi iestatījumi, iezīmēšanas iespējas un tonnas papildinājumi (šis un jaukākais dizains ir šī spraudņa galvenās priekšrocības).

7. Pievienojiet publicēšanas datumus emuāra ziņām

Datumu pievienošana fragmentiem padara jūsu saturu jaunu un palielina vidējo klikšķu skaitu …

Publicēšanas datums

Jūsu Yoast iestatījumos SEO iespējot “datuma fragmenta priekšskatījumā” > Izskats meklējumos > Satura veidi. Man tas ir iespējots tikai ziņām, jo ​​tās ir jutīgākas nekā lapas.

Datums fragmenta priekšskatījumā

Tagad atrodiet sava emuāra ierakstu meta sadaļu (to daļu, kas tiek rādīta ļoti pašā ziņu augšdaļā), kura man atrodas Genesis vienkāršie labojumi iestatījumi. Jūs vēlaties pievienot datumu, kas mainīts pēc…

Iebraukšanas meta

Tā tas izskatās…

Ieejas ziņas modificēšanas datums

Pārpublicējiet saturu, lai tas izskatās jauns – tagad, kad datumi ir iekļauti fragmentos, publicēšanas datumus var atiestatīt uz pašreizējo dienu, rediģējot ziņu un noklikšķinot uz atjaunināšanas pogas. Jā, jūs varat iziet visas ziņas un turpināt to darīt. Tikai nelietojiet to ļaunprātīgi, es cenšos to darīt tikai atjaunināšanas laikā.

Atjauniniet WordPress ziņu

8. Pievienojiet AMP lapas

AMP (paātrinātas mobilās lapas) ir Google projekts, kas liek ātrāk ielādēt jūsu mobilās lapas, vienlaikus pievienojot šo jauko AMP zīmogu blakus mobilajiem fragmentiem. Tas ne tikai palielinās vidējo klikšķu skaitu, bet arī uzlabos mobilā tālruņa ātrumu un, iespējams, jūsu SEO / reklāmguvumus. Pievienojot AMP lapas, tiek ietekmēts jūsu mobilās vietnes dizains, tāpēc iesaku to izmēģināt, un, ja jums tas nepatīk, varat atinstalēt spraudņus un atgriezties atpakaļ vecajās mobilajās lapās, kas nav AMP..

Paātrinātas mobilās lapas

Rauga AMP

AMP lapu pievienošana programmā WordPress

 • Instalējiet AMP spraudnis (pievieno faktiskās AMP lapas)
 • Instalējiet Līme raugam & AMP (ļauj pielāgot dizainu)
 • Pievienojiet / amp / jebkuru lapu, lai redzētu, kā tā izskatās, un pārliecinieties, ka tā darbojas
 • Dodieties uz Yoast iestatījumiem → AMP, lai mainītu dizainu un iespējotu pielāgotos ziņu veidus
 • Pārliecinieties, ka savu lapu augšpusē pielāgojiet piedāvāto attēlu (skat. Yoast apmācību)

Labot AMP kļūdas
Pārliecinieties, ka jums to nav AMP kļūdas šajās lapās netiks rādīts meklēšanas konsolē vai jūsu AMP zīmogs. Kļūdas parasti rada vecāki spraudņi, kas nav saderīgi ar AMP, piemēram, AMP neatbalsta JavaScript – tāpēc spraudņi, kas ievada skripta tagus, radīs kļūdas.

Paātrinātas mobilās lapas Google meklēšanas konsolē

9. Iepazīstieties ar Google piedāvātajiem fragmentiem

Ja jums ir saturs, kas ātri atbild uz jautājumu rindkopas, saraksta vai tabulas formātā, Google, iespējams, apbalvos jūs ar piedāvātais fragments. Galu galā Google izlemj, kurš un kas tiek parādīts piedāvātajā fragmentā, bet viņi iegūs atbildi no JEBKĀDAS 1. lapas rezultāta. To varat ietekmēt, atlasot mērķauditorijas atlasi “jautājumu atslēgas vārdi” un izveidojot precīzu, autoritatīvu, strukturētu saturu, kas ir sakārtots ar satura tabulu un apakšpozīcijām, kā aprakstīts 10. darbībā..

Piedāvātie fragmenti

Ja vēlaties šos fragmentus, es PILNĪGI noskatīšos Randas Fishkinas video…

Ir 3 piedāvāto fragmentu veidi:

 • Rindkopas (apmēram 63% no atbildēm)
 • Saraksti (apmēram 19% atbilžu)
 • Tabulas (apmēram 16% no atbildēm)

Padomi, kā iegūt piedāvātos fragmentus:

 • Mērķa vaicājumi, uz kuriem jau ir atbildes lodziņš (bet veic sliktu darbu)
 • Identificējiet jautājumu atslēgvārdus (Atslēgvārdu pētnieks ir atbilžu filtrs)
 • Esiet burtiski ar saviem atslēgvārdiem (piem., Nosaukumā izmantojiet precīzu atslēgvārdu sakritību)
 • Lai parādītos atbilžu lodziņā, jums jāatrodas Google 1. lapā
 • Pārliecinieties, ka jūsu saturs ir pēc iespējas precīzāks, izmantojot atsauces / saites
 • Apmēram 15% vaicājumu ir atbildes lodziņš, iespēju ir daudz

10. Iegūstiet “Pāriet uz saitēm” ar TOC + strukturētu saturu

Pāriet uz saitēm

Vēlreiz – Google galu galā nosaka, kas tos iegūst. Vislabākais, ko varat darīt, ir izveidot garu, strukturētu saturu ar satura rādītājs, noenkurotās apakšvirsraksti, un loģiski sakārtojiet savu ziņu atbilstoši tēmai. Kad es saku garu saturu (vai “autoritatīvu saturu”), es domāju stabilu rakstu, parasti ar vairāk nekā 3000 vārdiem, precīzi atsaucoties uz saitēm.

Google saka tas ir, kā jūs tos saņemat …

… Pārliecinieties, ka jūsu vietnes garas, vairāku tēmu lapas ir labi strukturētas un sadalīts atšķirīgās loģiskās sadaļās. Otrkārt, pārliecinieties, ka katrai sadaļai ir saistīts enkurs ar aprakstošu nosaukumu (t.i., ne tikai “2.1. Sadaļa”) un ka jūsu lapai ietver “satura rādītāju”, kurā ir saites uz atsevišķiem enkuriem… jūs to visu laiku neredzēsit rezultātos – tikai tad, ja domājam, ka saite uz sadaļu būtu ļoti noderīga konkrētam vaicājumam.

Kā izveidot satura rādītāju ar noenkurotajām apakšpozīcijām
Satura rādītājs HTML izskatās šādi …

Katras apakšpozīcijas HTML ir jāizskatās šādi:

Pirmā apakšpozīcija

Otrā apakšpozīcija

Trešā apakšpozīcija

Veidojot garāku saturu, VIENMĒR jāiekļauj TOC.

11. Izmantojiet aprakstošos URL

Ja jūsu pastāvīgajām saitēm ir šāds formāts: http://www.sample.com/?p=123, jums tās jāmaina, lai tās būtu SEO. Tie ir neglīti, slikti SEO un rada zemu vidējo klikšķu skaitu. Iesaku WordPress sadaļā Iestatījumi izmantot formātu “post name” > Pastāvīgās saites…

Ziņas nosaukums Pastāvīgās saites iestatījumi

Daži vārdi no Rand Fishkin par VKS un SEO

Lielisks Randa Fiškina video par jautājumiem un CTR (vislabāk sākt no plkst. 1:45)…

Video kopsavilkums

 • Google kā ranga koeficientu izmanto “vidējo vietnes laiku” un “atlēcienu līmeni”
 • Atslēgvārda pievienošana savam zīmolam (StudioPress Genesis Themes) palielina klasifikāciju
 • Mērķauditorijas atlase, kas piesaistīs cilvēkus, kuri, iespējams, pavadīs daudz laika jūsu vietnē

Es ievietoju 110% šajās apmācībās, tāpēc es ceru, ka jums tas noderēs. Ja jums ir kādi jautājumi, domas vai jums nepieciešama palīdzība saistībā ar vidējo klikšķu skaitu vai SEO, atstājiet komentāru, un es labprāt palīdzēšu.

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector