19 důvodů, proč váš web na Googlu nemá vysoké hodnocení

03.06.2020
SEO '19 důvodů, proč váš web na Googlu nemá vysoké hodnocení
0 21 мин.

Proč není hodnocení vašich webových stránek na Googlu?


To je zdaleka nejčastější otázka, kterou dostanu při provádění auditů SEO.

Nejčastější důvody, proč webové stránky v žebříčku Google nehodnocují, jsou obvykle spojeny s výběrem klíčových slov, přílišným důrazem na používání klíčových slov (místo skutečného SEO na stránce), nedostatkem podrobného obsahu o klíčových tématech, špatnou mírou prokliku, pokutami , a v některých případech ne optimalizaci pro YouTube nebo místní vyhledávání. Následující příručka by měla pomoci určit problém.

Web není v Google hodnocen

1. Klíčová slova jsou příliš konkurenceschopná

Nejste si jisti, zda volíte správná klíčová slova? Zkuste to.

Krok 1: V Autocomplete Google zvolte klíčové slovo s dlouhým ocasem.

Krok 2: Google klíčové slovo a naučit se konkurenci. Pokud nejlepší výsledky zahrnují silný obsah, autorizační weby a mají autoritu s vysokou doménou a stránkou (kterou můžete zkontrolovat v MozBaru), možná budete chtít zvolit jiné klíčové slovo. Pokud nemáte štěstí s hodnocením širokých klíčových slov, zkuste to ještě konkrétnější. Když na svůj web získáte více odkazů / sdílení a zvýšíte autoritu domény, můžete začít cílit na konkurenčnější fráze.

Krok 3: Vyhněte se Plánovači klíčových slov Google a dalším nástrojům navrženým pro PPC. Místo toho vyzkoušejte prohlížeč klíčových slov Moz, klíčová slova všude a další nástroje určené speciálně pro SEO.

Soutěž o klíčové slovo

3. Nedostatek hloubkových výukových programů

To byl faktor č. 1, který mě dostal z 300 na 2 500+ návštěvníků / den zhruba za 1 rok.

Protože jsem blog o WordPress SEO a optimalizaci rychlosti, napsal jsem rozsáhlé (3 000 a více slovních) návody na Yoast, WordPress speed, výzkum klíčových slov, pluginy do mezipaměti, YouTube SEO, optimalizaci obrázků, SEO pluginy, místní SEO a další klíčová témata, která chce moje publikum učit se o.

Tyto návody tvoří asi 80% mého provozu. 
Pokud jste tyto základní návody (také nazývané obsah základního kamene nebo sloupového obsahu) neprováděli, měla by být vaše priorita číslo 1. Může to trvat několik měsíců, než se několik z těchto tutoriálů vydá, ale návratnost (v mém případě) byla obrovská a vedla k 6 číselné / roční přidružené příjmu. Stojí za to!

4. Potřebujete obsah

Začnu každý příspěvek s obsahem.

Google říká:

Zajistěte, aby dlouhé stránky s více tématy na vašem webu byly dobře strukturovány a rozděleny do samostatných logických částí. Za druhé se ujistěte, že každá část má přiřazenou kotvu s popisným názvem (tj. Nejenom „oddíl 2.1“) a že vaše stránka obsahuje tabulku obsahu, která odkazuje na jednotlivé kotvy..

Namísto použití pluginu kódujte svůj obsah v HTML (a vytvořte jej v CSS), který vytvoří jména kotvy a umožní lidem odkazovat (a přeskočit) na konkrétní sekce v příspěvku.

Šablona obsahu:

5. Špatně napsané SEO tituly + popisy meta

Každý z Googlu používá klíčové slovo ve svém úryvku – proč by někdo klikl na váš výsledek?

 • Je váš příspěvek aktuálnější než ostatní?
 • Máte speciální video, infographic, PDF nebo zip?
 • Dokončili jste případovou studii ukazující původní výzkum?

Pokud máte ve svém příspěvku něco zvláštního, nezapomeňte jej zahrnout do svého SEO názvu nebo meta popisu. Například úryvek v mém tutoriálu W3 Total Cache zmiňuje soubor zip, kde si lidé mohou stáhnout stejná nastavení, jaké používám, a nahrát je přímo na svůj web (a používá ho 1/4 milionu lidí). Ať už se dostanete k jakémukoli okraji, řekněte to ve svém úryvku.

Chytré SEO tituly

6. Překročení znakových limitů Google

Tituly SEO by měly mít asi 50–60 znaků, meta popisy asi 150–160 znaků.

Ale někdy, i když budete tyto limity dodržovat, je tu stále šance, že budou odříznuti. Konzola Google Search Console vám má ukázat, které úryvky jsou odříznuty v sekci Vylepšení HTML, ale to také nefunguje. Proto byste měli zkontrolujte je ručně.

Po publikování příspěvku a jeho indexování společností Google vždy zkontrolujte, zda je váš fragment oříznut. Pokud ano, zkrácením to bude pěkně číst a přiměje více lidí kliknout na vaše výsledky.

Odříznout úryvky

7. Pomalá doba odezvy serveru

Zkontrolujte svůj doba odezvy serveru ve Statistikách Google PageSpeed, které by měly být <200 ms jako Google doporučuje. Váš server (hosting) je faktorem číslo 1 v Průvodce optimalizací WordPress.

Snižte dobu odezvy serveru

Je zde spousta špatných informací o hostování. Připojte se k některým skupinám Facebooku, jako je WordPress Hosting Facebook Group a zkontrolujte, kteří hostitelé byli v těchto průzkumech vysoce hodnoceni.

SiteGround (sdílený hosting) a Cloudways (cloud hosting) jsou obvykle # 1 a # 2. Je jich mnoho lidé, kteří se stěhovali a zveřejnili vylepšené doby odezvy na Twitteru. Vyhněte se Bluehost, HostGator, iPage a jakémukoli hostiteli ve vlastnictví EIG který vlastní více než 60 různých hostingových společností a je neslavný pro pomalé servery. Migrace na SiteGround, Cloudways nebo Kinsta může výrazně zlepšit dobu odezvy serveru, někdy o 7+ sekund. Proveďte svůj výzkum!

2019 Hosting Facebook Anketa

8. Nepoužíváte bohaté úryvky

Bohaté úryvky lze použít pro recenze, časté dotazy, recepty a další typy dat.

Já osobně používám plugin WP Review (pro recenze) a plugin Structured Content (pro FAQ).

Nejčastější dotazy lze přidat na jakoukoli stránku nebo příspěvek pomocí pluginu Strukturovaný obsah a poté pomocí něj přidat časté dotazy. Vložte svou adresu URL Nástroj pro kontrolu adres Google a to trvá méně než 5 minut, než se nejčastější dotazy projeví ve výsledcích vyhledávání Google. Vážně, 5 minut.

Můžete si prohlédnout příklad mého pluginu WP Review Rich Snippets na mé recenzi SiteGround (v dolní části), ale lze jej umístit kdekoli tam pomocí obsahu pomocí krátkého kódu. Pokud váš web na Googlu nemá vysoké hodnocení, přidání bohatých úryvků může zvýšit vaši MP a hodnocení.

9. Chyby konzoly Google Search Console

Pokud máte v konzoli Google Search Console mnoho chyb, může vás to vodítkem k tomu, proč váš web na Google nehodnocuje..

Možná omylem indexujete značky, vaše SEO tituly jsou odříznuty nebo jste změnili permalinky a zapomněli nastavit přesměrování 301. Nebo ještě horší je, že máte pokutu Google nebo hacknutý web. Nejlepší je opravit chyby ve službě Search Console, abyste je mohli alespoň odstranit jako problém.

Chyby konzoly Google Search Console

Jak ověřit váš web WordPress pomocí Google Search Console
Zaregistrujte se do služby Google Search Console, přidejte svůj web a poté vyberte možnosti ověření HTML. Zkopírujte kód a poté jej vložte do Yoast pod SEO > Všeobecné > Nástroje pro webmastery > Verifikační kód Google. Odstraňte vše mimo nabídky (včetně nabídek) a uložte změny. Naplnění dat na panelu Search Console může trvat několik dní.

 • Chyby procházení: přerušené odkazy, které lze opravit pomocí 301 přesměrování.
 • Vylepšení HTML: název značky + popisy metadat, které jsou příliš krátké, dlouhé nebo duplicitní. Vždy byste je měli zkontrolovat ručně, abyste se ujistili, že se neprotrhnou, protože Google Search Console ne vždy tyto chyby zachytí..
 • Chyby indexování: ujistěte se, že značky a další stránky, které nejsou užitečné, nejsou indexovány, a určete, který obsah je indexován v nastavení vzhledu vyhledávání.
 • Chyby zabezpečení: ukazuje, zda máte malware, problémy s hackováním atd.
 • Mobilní chyby: Toto je nejlepší způsob, jak zkontrolovat mobilní chyby, protože mobilní testovací nástroj Google zobrazuje chyby pouze pro jednu stránku, kterou testujete.
 • Ruční akce: znamená, že máte pokutu a měli byste porovnat datum, kdy jste dostali pokutu (když došlo ke snížení provozu), a historii aktualizací Google.

10. Zastaralý obsah

Jak staré jsou vaše data publikování?

Ukazujete jim? Udržujete je aktualizované? Zahrnujete do svých SEO titulů aktuální rok? Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli ne, mohli byste dělat lepší práci s udržováním aktuálního obsahu. Aktuální obsah = lepší míra prokliku = vyšší hodnocení.

Krok 1: Přidat data publikování do příspěvků
V nastavení Yoast přejděte na SEO > Vzhled vyhledávání > Typy obsahu a poté povolte datum v náhledu úryvku pro příspěvky. Dále přidejte datum upraveného příspěvku do horní části každého z vašich příspěvků na blogu (existuje také zapojit pomoci s tím). Nyní bude ve výsledcích vyhledávání zobrazeno upravené datum.

Datum změny příspěvku

Krok 2: Udržujte aktuální data publikování
Pokud neaktualizujete své články v blogu, tato data publikování budou zastaralá a mohou skutečně poškodit míru prokliku. I když se jedná o malou změnu, měli byste své nejdůležitější články aktualizovat alespoň jednou za 6 měsíců. Takto zůstane datum po změně aktuální.

Data hromadné úpravy

Krok 3: Přidejte aktuální rok do titulů SEO
Můžete také přidat aktuální rok do svých SEO titulů, zveřejnit tituly a dokonce i své meta popisy. Tím se posiluje, že váš obsah je ve skutečnosti aktuální vám pomůže při hledání klíčových slov podle data (pro mě jsou pluginy neustále aktualizovány a lidé chtějí nejnovější nastavení).

Zastaralý obsah

Klíčová slova pro datum

11. Neoptimalizované obrázky

Existují 3 hlavní způsoby, jak optimalizovat obrázky v GTmetrix:

Obsluhujte zmenšené obrázky: změna velikosti velkých obrázků tak, aby byla menší. GTmetrix vám řekne, které obrázky musí být změněny jejich správné rozměry, ale měli byste skutečně mít podváděcí list s rozměrovými obrázky, který obsahuje rozměry vašich posuvníků, widgetů, loga, obrázků v blogu a dalších běžně používaných obrázků. Tímto způsobem si můžete pamatovat na změnu velikosti obrázků před nahráním.

Určete rozměry obrázku: přidání šířky + výšky do HTML HTML nebo CSS obrázku. Vizuální editor to provádí automaticky, ale ostatní oblasti vašeho webu (zejména ty, které vyžadují kód) nebudou. V tomto případě musíte najít, které obrázky nemají určené rozměry (zobrazeny v chybách GTmetrix), umístit obrázek do WordPress, upravit HTML a přidat šířku + výšku.

Optimalizace obrázků: bezeztrátová komprese obrázků pomocí nástroje jako ShortPixel nebo Imagify.

Optimalizace obrazu v GTmetrix

12. Thin About Me Page

Moje stránka o mně obsahuje „50 náhodných a znepokojujících věcí o mně“, ke kterým dostávám spoustu komentářů. Vaše stránka o mně je obvykle jednou z nejnavštěvovanějších stránek, tak proč byste ji nechtěli hromadit a aby lidé na vašem webu zůstali déle? Odstraňte obecný odpad a získejte skutečné, transparentní zážitky o sobě. Sdílejte svůj příběh, odhalte se.

About-Me-Page

13. Tenký obsah je indexován

Kategorie, značka, adresy URL médií a další stránky, které nejsou užitečné, by neměly být indexovány.

Chcete-li zkontrolovat, zda je indexován tenký obsah, přejděte do sekce indexování konzoly Google Search Console a prohlédněte si veškerý indexovaný obsah. Pokud vidíte něco neobvyklého (stovky indexovaných adres URL značek nebo médií), považuje se to za tenký obsah, který vás může penalizovat a může se dokonce počítat jako duplicitní obsah, který můžete zkontrolovat v Siteliner.

Pokud používáte WordPress, můžete v nastavení Vzhled vyhledávání určit, zda jsou tyto položky indexovány ve složce Yoast. Stránky, příspěvky a další „užitečný“ obsah by měly být samozřejmě indexovány. Obsah, který se počítá jako duplicitní obsah nebo není navržen tak, aby byl jedinečný / užitečný, by neměl.

Značky WordPress

14. Žádná stránka o ochraně osobních údajů ani právní stránky

Google chce vědět, že jste legitimní, a také vás chrání.

Právní stránky, které je třeba zvážit:

 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Podmínky použití
 • Oznámení DCMA
 • Zásady cookies
 • Informace o autorských právech
 • Zřeknutí se odpovědnosti za přidružení
 • Informace o přístupnosti
 • Upozornění na soubory cookie (pro GDPR)

Zásady ochrany osobních údajů

15. Máte trest Google

Jedná se o dva typy sankcí Google:

Manuální sankce: najdete v části Ruční akce v konzole Google Search Console, pokud ji máte. Obecně je to jednodušší opravit, protože Google vám sdělí přesnou pokutu na vašem webu.

Manuální akce konzoly Google Search Console

Algoritmický trest: významný pokles provozu bez jakéhokoli upozornění v Google Search Console. V takovém případě porovnáte datum, kdy váš provoz klesl, se změnami algoritmů Google. Google vydává mnoho klíčových aktualizací algoritmů každý měsíc (bez varování nebo dokonce vysvětlení), takže více SEO je nuceno čekat a hádat, co bylo ovlivněno. Při jejich aktualizaci 3. června jsem ztratil 20% provozu, zatímco ostatní hlavní webové stránky ztratily až 80%.

Aktualizace algoritmu Google Core Algorithm

16. Příliš mnoho propagačních akcí

Pravda je, Google je zaujatý vůči přidruženým webům.

A právem. Příliš mnoho přidružených webů prochází přidruženými odkazy, seznamuje přidružené produkty jako první na seznamech, nemá odřeknutí se odpovědnosti, nebo jsou prostě příliš prodejní a příliš se zaměřují na prodej věcí než na poskytování hodnoty. Váš obsah by měl být důkladný a cenný!

Google říká:

Zeptejte se sami sebe, proč by uživatel chtěl nejprve navštívit váš web, než přímo navštívit původního obchodníka. Ujistěte se, že váš web přidává podstatnou hodnotu, kromě pouhého opětovného publikování obsahu dostupného od původního obchodníka.

Zkuste vytvořit recenzi o přidruženém produktu a poté na něj odkazovat (na rozdíl od vycpávání přidružených odkazů všude). Jedná se o přirozené interní odkazy, které pomáhají SEO (neublíží to) a stále mohou přinést vysoké konverze a zároveň snížit celkový počet přidružených odkazů na vašem webu..

17. Lokální SEO integrace

Problémy s hodnocením lokalizovaných klíčových slov?

Místní SEO má vlastní sadu hodnotící faktory a zdůrazňuje službu Moje firma na Googlu, recenze, geograficky cílené stránky kolem místních klíčových slov, mobilní rychlost, a citace. Pokud cílíte na Mapy Google nebo lokalizované výsledky vyhledávání, musíte se zaměřit na tyto konkrétní faktory hodnocení.

Optimalizace stránky Moje firma na Googlu

Logo Moje firma na Googlu

 • Vytvoření stránky GMB (žádné duplikáty – zaškrtněte Moz Local)
 • Ověřte vlastnictví a získejte vlastní adresu URL
 • Vyplnit všechno: kategorie, atributy, menu, služby, popis, fotografie (logo, obal, průčelí, tým, vnitřní obchod), hodiny, speciální hodiny, 360 prohlídka
 • Vylepšete výpis pomocí rezervací, schůzek, rezervací, adresy URL místní firmy
 • Zveřejňujte příspěvky na Google Posts, odpovídejte na otázky (to je stále důležitější), odpovídejte na recenze a nechte lidi, aby vám posílali zprávy (udržujte tuto míru odpovědi vyšší)

18. YouTube SEO Integration

Soutěž na YouTube je mnohem méně než Google.

Proč?

Protože většina blbců a lidí, kteří se stydí s kamerou, na YouTube není. Téměř vždy mohu na stránce 1 na YouTube, obvykle v top 3 výsledky. Můj Videa pro optimalizaci rychlosti WordPress jsou na dobré cestě, aby dosáhli 100 000 zhlédnutí, a Bůh ví, kolik prodejů přidružených produktů jsem jim prošel. A já jsem kompletní introvertní blbeček blogů o suchých tématech. Zejména pokud hledáte nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak získat klienty nebo přidružený prodej, je to YouTube!

Vložení videí na váš web je super výkonné.
Udržuje lidi na vašem webu déle (dobré pro metriky Google, jako jsou míry okamžitého opuštění a průměrná doba na webu) a také zvyšuje interakci s videem (více lajků, komentářů, sdílení, odběratelů atd.). Zásnubní signály jsou faktorem číslo 1 při hodnocení videí na YouTube.

Optimalizace videí YouTube

 • Prozkoumejte klíčové slovo s dlouhým ocasem v Automatické doplňování YouTube
 • Zkoumejte konkurenci klíčových slov pomocí rozšíření VidIQ Chrome
 • Vytvářejte dlouhá 10+ minutová videa (délka je také pevnost u videí)
 • Napište skript (nebo obrys), upravte video a berte to vážně
 • Před nahráním na YouTube označte video soubor jako klíčové slovo
 • Zahrňte klíčové slovo do názvu videa a první větu do popisu
 • Trávit spoustu času přemýšlením o dobrém názvu videa ke zvýšení CTR
 • Zahrňte do popisu videa časová razítka, která lidem pomohou při navigaci
 • Navrhněte pěknou vlastní miniaturu, která je 1280 (w) x 720 (h) pixelů
 • Vložením videa na svůj web / blog zvýšíte jeho zapojení
 • Nahrajte přepis, protože překlad na YouTube může tento text zmást
 • Vždy odpovídat na komentáře (počet komentářů je velkým faktorem hodnocení)

Zde je dobrý nástroj, který jsem vytvořil na optimalizaci rychlosti WordPress:

19. Spoléhat se na příliš mnoho doplňků a nástrojů

Doplňky WordPress SEO kladou příliš velký důraz na používání klíčových slov.

Dosažení těchto „zelených světel“ ve skutečnosti znamená jen velmi málo. Doplňky SEO vás nenaučí, jak provádět výzkum klíčových slov, bohaté úryvky, zvyšovat CTR nebo jak vytvářet zajímavá videa na YouTube.

Můj online SEO kontrolní seznam vás dostane správným směrem. Má jen málo společného s použitím klíčových slov a všeho, co souvisí s praktickými (a obvykle méně známými) optimalizacemi na stránce.

Web WordPress stále na Googlu není hodnocen?

Podívejte se na můj kompletní program WordPress SEO, který obsahuje mnoho dalších optimalizací, které můžete v programu WordPress provést. Náš tým také nabízí audity SEO WordPress a poradenství SEO, pokud potřebujete více přizpůsobenou pomoc. Můžete mi také zanechat komentář níže a pomůžu vám s čímkoli. Jsem rád, že mohu pomoci každému, kdo tyto návody prochází.

Doufám, že to pomohlo!

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector