19 iemesli, kāpēc jūsu vietne nav tik augsta kā Google

Kāpēc jūsu vietne nav ranžēta Google tīklā??


Šis ir līdz šim visizplatītākais jautājums, kas man rodas, veicot SEO auditus.

Visizplatītākie iemesli, kādēļ vietne neveic rangu Google, parasti ir saistīti ar atslēgvārdu izvēli, pārāk lielu uzsvaru uz atslēgvārdu izmantošanu (nevis uz reālu lapu SEO), padziļināta satura trūkumu par galvenajām tēmām, zemu vidējo klikšķu skaitu, sodus un dažos gadījumos netiek optimizēta vietnei YouTube vai vietējai meklēšanai. Šīs rokasgrāmatas ievērošanai vajadzētu palīdzēt precīzi noteikt problēmu.

Vietne nav ranga Google

1. Atslēgvārdi ir pārāk konkurētspējīgi

Vai nezināt, vai izvēlaties pareizos atslēgvārdus? Izmēģiniet šo.

1. solis: Google galapunktā izvēlieties atslēgvārdu ar garu vārdu.

2. solis: Meklējiet atslēgvārdu Google un uzziniet konkursu. Ja labākajos rezultātos ietilpst spēcīgs saturs, autoritatīvas vietnes un tiem ir augsta domēna + lapas autoritāte (ko varat pārbaudīt MozBar), iespējams, vēlēsities izvēlēties citu atslēgvārdu. Ja jums nav paveicies ar plašu atslēgvārdu klasifikāciju, mēģiniet to padarīt vēl specifiskāku. Kad jūs saņemat vairāk saišu / kopīgošanas vietņu uz savu vietni un palielinat domēna autoritāti, varat sākt atlasīt mērķauditorijas atlases frāzes.

3. solis: Izvairieties no Google atslēgvārdu plānotāja un citiem PPC izstrādātajiem rīkiem. Tā vietā izmēģiniet Moz Keyword Explorer, Keywords visur un citus rīkus, kas īpaši izstrādāti SEO.

Atslēgvārdu konkurss

3. Padziļinātu apmācību trūkums

Šis bija faktors Nr. 1, kas mani piesaistīja no 300 līdz 2500 vairāk apmeklētāju dienā apmēram 1 gada laikā.

Tā kā es emuāru par WordPress SEO un ātruma optimizāciju, es uzrakstīju plašas (3000 vārdu un vairāk) apmācības par Yoast, WordPress ātrumu, atslēgvārdu izpēti, kešatmiņas spraudņiem, YouTube SEO, attēlu optimizāciju, SEO spraudņiem, vietējo SEO un citām galvenajām tēmām, kuras vēlas mana auditorija. uzzināt par.

Šīs apmācības veido apmēram 80% no manas trafika. 
Ja jūs neesat veicis šīs pamatnodarbības (ko sauc arī par stūrakmeņu vai pīlāra saturu), tai vajadzētu būt jūsu prioritātei Nr. Var paiet vairāki mēneši, lai izliktu dažus no šiem mācību materiāliem, bet izmaksa (manā gadījumā) bija milzīga, un tā radīja 6 gadu ienākumu filiālē. Ir vērts!

4. Jums nepieciešams satura rādītājs

Katru ziņu es sākšu ar satura rādītāju.

Google saka:

Pārliecinieties, ka garās, vairāku tēmu lapas jūsu vietnē ir labi strukturētas un sadalītas atšķirīgās loģiskās sadaļās. Otrkārt, pārliecinieties, ka katrai sadaļai ir saistīts enkurs ar aprakstošu nosaukumu (t.i., ne tikai “2.1. Sadaļa”), un ka jūsu lapā ir satura rādītājs, kurā ir saites uz atsevišķiem enkuriem..

Tā vietā, lai izmantotu spraudni, kodējiet satura rādītāju HTML formātā (un noformējiet to CSS), kas izveido vārdu enkurus un ļauj cilvēkiem izveidot saiti uz noteiktām sadaļām (un pāriet uz tām)..

Satura rādītāja veidne:

5. Vāji uzrakstīti SEO sadaļas + Meta apraksti

Ikviens Google tīklā fragmentā izmanto atslēgvārdu – kāpēc kāds noklikšķina uz jūsu rezultāta?

 • Vai jūsu ziņa ir aktuālāka nekā citas?
 • Vai jums ir īpašs video, infographic, PDF vai zip fails?
 • Vai esat pabeidzis gadījuma pētījumu, kurā parādīti oriģinālie pētījumi?

Ja jūsu amatā ir kaut kas īpašs, pārliecinieties, vai to iekļaujat savā SEO nosaukumā vai meta aprakstā. Piemēram, manas W3 kopējās kešatmiņas apmācības fragmentā ir minēts zip fails, kurā cilvēki var lejupielādēt tos pašus iestatījumus, kurus es izmantoju, un augšupielādēt tos tieši savā vietnē (un to ir izmantojuši 1/4 miljoni cilvēku). Lai kādu malu jūs varētu iegūt, pieminējiet to savā fragmentā.

Āķīgs SEO sadaļas

6. Pārsniedz Google rakstzīmju ierobežojumus

SEO nosaukumiem jābūt apmēram 50–60 rakstzīmēm, meta aprakstiem – apmēram 150–160 rakstzīmēm.

Bet dažreiz pat tad, ja ievērojat šos ierobežojumus, joprojām pastāv iespēja, ka viņi tiks nogriezti. Domājams, ka Google meklēšanas konsole HTML uzlabojumu sadaļā parādīs, kuri fragmenti tiek nogriezti, taču tas ne vienmēr darbojas. Tāpēc jums to vajadzētu darīt pārbaudiet tos manuāli.

Pēc tam, kad esat publicējis ziņu un Google to indeksē, vienmēr pārbaudiet, vai fragments tiek nogriezts. Ja tas notiek, to saīsinot, tas tiks lasīts labi un vairāk cilvēku noklikšķinās uz jūsu rezultātiem.

Nogrieziet fragmentus

7. Lēns servera reakcijas laiks

Pārbaudi savu servera reakcijas laiks Google PageSpeed ​​Insights, kam vajadzētu būt <200 ms kā Google iesaka. Jūsu serveris (mitināšana) ir svarīgākais faktors WordPress optimizācijas rokasgrāmata.

Samaziniet servera reakcijas laiku

Tur ir daudz sliktas informācijas par mitināšanu. Pievienojieties dažām Facebook grupām, piemēram, WordPress mitināšanas Facebook grupa un pārbaudiet, kuri saimnieki šajās aptaujās tika novērtēti ar augstu novērtējumu.

Vietne (dalīta mitināšana) un Mākoņi (mākoņa mitināšana) parasti ir 1. un 2. vietne. Tur ir daudz cilvēki, kuri migrēja un ievietoja savus uzlabotos atbildes laikus Twitter. Izvairieties no Bluehost, HostGator, iPage un visiem resursdatoriem, kas pieder EIG kam pieder vairāk nekā 60 dažādu hostinga uzņēmumu un kas ir draņķīgs par lēnajiem serveriem. Notiek migrēšana uz vietni SiteGround, Cloudways vai Kinsta var ievērojami uzlabot servera reakcijas laiku, dažreiz izmantojot 7+ sekundes. Veiciet savu pētījumu!

2019. gada mitināšanas Facebook aptauja

8. Neizmantojiet bagātīgos fragmentus

Bagātīgos fragmentus var izmantot pārskatiem, FAQ, receptēm un citiem datu veidiem.

Es personīgi izmantoju spraudni WP Review (pārskatiem) un Strukturētā satura spraudni (BUJ).

Bieži uzdotos jautājumus var pievienot jebkurai lapai vai ziņai, izmantojot spraudni Strukturētais saturs, pēc tam to izmantojot, lai pievienotu bieži uzdotos jautājumus. Iesniedziet savu URL uz Google vietrāžu URL pārbaudes rīks un Bieži uzdotie jautājumi tiek atspoguļoti Google meklēšanas rezultātos mazāk nekā 5 minūtēs. Nopietni, 5 minūtes.

Jūs varat apskatīt mana WP Review bagātinātā fragmenta spraudņa piemēru manā vietnes SiteGround pārskatā (apakšā), taču to var ievietot jebkur tur, izmantojot īskodu. Ja jūsu vietne Google nav pietiekami augsta, bagātinātu fragmentu pievienošana var palielināt jūsu VKS un klasifikāciju.

9. Google meklēšanas konsoles kļūdas

Ja Google meklēšanas konsolē ir daudz kļūdu, tas var jums norādīt, kāpēc jūsu vietnei nav Google ranga.

Varbūt jūs nejauši indeksējat tagus, jūsu SEO nosaukumi tiek nogriezti vai esat mainījis pastāvīgās saites un aizmirsis iestatīt 301 novirzīšanu. Vai vēl ļaunāk, jums ir Google sods vai uzlauzta vietne. Vislabāk ir labot Search Console kļūdas, lai jūs tās vismaz varētu novērst kā problēmu.

Google meklēšanas konsoles kļūdas

Kā pārbaudīt savu WordPress vietni, izmantojot Google Search Console
Reģistrējieties Google Search Console, pievienojiet savu vietni un pēc tam atlasiet HTML verifikācijas opcijas. Nokopējiet kodu un pēc tam ievietojiet to Yoast sadaļā SEO > Vispārīgi > Tīmekļa pārziņa rīki > Google verifikācijas kods. Dzēsiet visu, kas nav pēdiņās (ieskaitot pēdiņas), pēc tam saglabājiet izmaiņas. Datu aizpildīšana Search Console informācijas panelī var aizņemt dažas dienas.

 • Pārmeklēšanas kļūdas: pārtrauktas saites, kuras var labot, izmantojot 301 novirzīšanu.
 • HTML uzlabojumi: virsrakstu tagi + pārāk īsi, gari vai dublikātu meta apraksti. Jums vienmēr tie jāpārbauda manuāli, lai pārliecinātos, ka tie netiek nogriezti, jo Google Search Console ne vienmēr uztver šīs kļūdas.
 • Indeksēšanas kļūdas: pārliecinieties, ka tagi un citas nenoderīgas lapas netiek indeksētas, un kontrolējiet, kurš saturs tiek indeksēts Yoast meklēšanas izskata iestatījumos..
 • Drošības kļūdas: parāda, vai jums nav ļaunprātīgas programmatūras, hakeru problēmas utt.
 • Mobilās kļūdas: tas ir labākais veids, kā pārbaudīt kļūdas mobilajās ierīcēs, jo Google mobilais testēšanas rīks rāda kļūdas tikai vienā pārbaudītajā lapā.
 • Manuālas darbības: nozīmē, ka jums ir piemērots sods, un jums vajadzētu norādīt datumu, kad saņēmāt sodu (kad satiksme samazinājās), un Google atjauninājumu vēsturi.

10. Novecojis saturs

Cik veci ir jūsu publicēšanas datumi?

Vai jūs viņus rādāt? Vai tos regulāri atjaunina? Vai jūs iekļaujat kārtējo gadu savos SEO nosaukumos? Ja uz kādu no šiem jautājumiem atbildējāt nē, jūs varētu labāk strādāt, lai jūsu saturs būtu aktuāls. Pašreizējais saturs = labāks vidējais klikšķu skaits = augstāks vērtējums.

1. darbība. Pievienojiet ziņām publicēšanas datumus
Savos Yoast iestatījumos dodieties uz SEO > Izskats meklējumos > Pēc tam iespējot satura veidus datums fragmenta priekšskatījumā amatiem. Pēc tam katra emuāra ziņojuma augšdaļā pievienojiet datumu, kurā modificēts ziņojums (tur ir arī iespraust lai palīdzētu šajā jautājumā). Tagad modificētais datums tiks parādīts meklēšanas rezultātos.

Ieejas ziņas modificēšanas datums

2. darbība. Publicēšanas datumi ir aktuāli
Ja neatjaunināsit savus emuāra rakstus, šie publicēšanas datumi noveco un var reāli kaitēt vidējam klikšķu skaitam. Pat ja tā ir neliela izmaiņa, jums vajadzētu atjaunināt vissvarīgākos rakstus vismaz reizi 6 mēnešos. Tādējādi post modificētais datums būs aktuāls.

Yoast Bulk rediģēšanas datumi

3. solis: pievienojiet pašreizējo gadu SEO sadaļām
Varat arī pievienot pašreizējo gadu SEO nosaukumiem, ziņu nosaukumiem un pat meta aprakstiem. Tas apstiprina, ka jūsu saturs faktiski ir aktuāls palīdz ranžēt pēc datuma atslēgvārdiem (man spraudņi tiek atjaunināti visu laiku, un cilvēki vēlas jaunākos iestatījumus).

Novecojis saturs

Datuma atslēgas vārdi

11. Neoptimizēti attēli

GTmetrix attēlos ir 3 galvenie attēlu optimizācijas veidi:

Pasniedziet samazinātu attēlu: lielu attēlu izmēru maiņa, lai tie būtu mazāki. GTmetrix jums pateiks, kuri attēli ir jāmaina, un to pareizie izmēri, bet jums patiešām vajadzētu būt attēla dimensijas apkrāpšanas lapai, kurā būtu uzskaitīti slīdņu, logrīku, logotipa, pilna platuma emuāru attēlu un citu parasti izmantoto attēlu izmēri. Tādā veidā pirms augšupielādes varat atcerēties mainīt attēlu izmērus.

Norādiet attēla izmērus: attēla HTML vai CSS pievienojot platumu + augstumu. Vizuālais redaktors to dara automātiski, bet citās jūsu vietnes zonās (īpaši tajās, kurām nepieciešams kods) tas netiks darīts. Šajā gadījumā jums jāatrod, kuriem attēliem nav norādīti izmēri (parādīti GTmetrix kļūdās), jānovieto attēls programmā WordPress, rediģējiet HTML un jāpievieno platums + augstums.

Attēlu optimizēšana: nezaudējot attēlu saspiešanu, izmantojot tādu rīku kā ShortPixel vai Imagify.

Attēla optimizācija GTmetrix

12. Lapa Thin About Me

Lapā Mani par mani ir “50 nejaušas un satraucošas lietas par mani”, par ko saņemu daudz komentāru. Lapa “Par mani” parasti ir viena no visvairāk apmeklētajām lapām, kāpēc gan jūs nevēlaties to apkopot un likt cilvēkiem ilgāk atrasties jūsu vietnē? Izdzēsiet vispārējos atkritumus un iegūstiet reālu, pārskatāmu pieredzi par sevi. Dalieties savā stāstā, atklājiet sevi.

About-Me-Page

13. Plānais saturs tiek indeksēts

Kategoriju, tagus, multivides vietrāžus URL un citas lapas, kas nav noderīgas, nevajadzētu indeksēt.

Lai pārbaudītu, vai mazs saturs tiek indeksēts, dodieties uz Google Search Console indeksēšanas sadaļu un apskatiet visu indeksēto saturu. Ja redzat kaut ko neparastu (simtiem indeksētu tagu vai multivides vietrāžus URL), tas tiek uzskatīts par nelielu saturu un var saukt jūs par sodu, un tas pat var tikt uzskatīts par satura dublikātu, kuru varat pārbaudīt vietnē Siteliner..

Ja izmantojat WordPress, iestatījumos Meklēšanas izskats varat kontrolēt, vai tie tiek indeksēti Yoast. Acīmredzot lapas, ziņas un cits “noderīgais” saturs ir jāindeksē. Saturam, kas tiek uzskatīts par satura dublikātu vai kurš nav paredzēts kā unikāls / noderīgs, nevajadzētu.

WordPress tagi

14. Nav privātuma vai juridisko lapu

Google vēlas zināt, ka esat likumīgs, un tas arī pārliecinās, ka esat aizsargāts.

Juridiskās lapas, kas jāņem vērā:

 • Privātuma politika
 • Lietošanas noteikumi
 • DCMA paziņojums
 • Sīkdatņu politika
 • Paziņojums par autortiesībām
 • Affiliate atruna
 • Pieejamības informācija
 • Paziņojums par sīkfailu (attiecībā uz GDPR)

Privātuma politikas lapa

15. Jums ir Google sods

Šie ir divu veidu Google sodi:

Manuālās sankcijas: atrodams Google meklēšanas konsoles sadaļā Manuālās darbības, ja jums tāda ir. Parasti tos ir vieglāk noteikt, jo Google jums precīzi norāda jūsu vietnes sodu.

Google meklēšanas konsoles rokasgrāmatas darbības

Algoritmisks sods: ievērojams trafika kritums bez paziņojuma Google Search Console. Šajā gadījumā jūs salīdzināsit datumu, kad trafiks samazinājās, ar Google algoritma izmaiņām. Google katru mēnesi ir izlaidis daudzus pamata algoritmu atjauninājumus (bez brīdinājuma vai pat paskaidrojuma), liekot vairāk SEO darbu spiest gaidīt un uzminēt, kas tika ietekmēts. Pēc 3. jūnija atjaunināšanas es zaudēju 20% no datplūsmas, savukārt citas lielākās vietnes zaudēja līdz 80%.

Google galvenā algoritma atjauninājums

16. Pārāk daudz filiāļu veicināšanas

Patiesība ir tāda, ka Google ir neobjektīvi attiecībā uz filiāļu vietnēm.

Un pamatoti. Pārāk daudzām saistītām vietnēm ir pievienotas saistītās saites, vispirms saraksta ziņās tiek uzskaitīti saistītie produkti, nav filiāļu atrunas vai arī tās ir pārāk pārdotas un pārāk koncentrējas uz lietu pārdošanu, nevis vērtības nodrošināšanu. Jūsu saturam jābūt pamatīgam un vērtīgam!

Google saka:

Pajautājiet sev, kāpēc lietotājs vispirms gribētu apmeklēt jūsu vietni, nevis tieši apmeklēt sākotnējo tirgotāju. Pārliecinieties, ka jūsu vietne rada būtisku vērtību, pārsniedzot tikai sākotnējā tirgotāja pieejamā satura pārpublicēšanu.

Mēģiniet izveidot pārskatu par saistīto produktu, pēc tam izveidojiet saiti uz to (tāpat kā visur, kur ievietot filiāles saites). Šīs ir dabiskas iekšējas saites, kas palīdz SEO (nevis to ievainot) un joprojām var dot daudz reklāmguvumu, vienlaikus samazinot filiāļu saišu kopējo skaitu jūsu vietnē.

17. Vietējā SEO integrācija

Neizdodas klasificēt lokalizētos atslēgvārdus?

Vietējam SEO ir savs komplekts ranžēšanas faktori un uzsver “Google mans bizness”, pārskatus, ģeogrāfiski mērķētas lapas ap vietējiem atslēgvārdiem, mobilais ātrums, un citāti. Ja mērķauditorija tiek atlasīta pakalpojumā Google Maps vai lokalizētos meklēšanas rezultātos, jums jākoncentrējas uz šiem īpašajiem ranga faktoriem.

Vietnes Google mans uzņēmums optimizēšana

Google mana biznesa logotips

 • Izveidojiet GMB lapu (nav dublikātu – pārbaudiet Moz Local)
 • Pārbaudiet īpašumtiesības un iegūstiet pielāgotu URL
 • Aizpildīt viss: kategorijas, atribūti, ēdienkarte, pakalpojumi, apraksts, fotogrāfijas (logotips, vāks, veikals, komanda, iekšējais veikals), stundas, īpašās stundas, 360 tūre
 • Uzlabojiet sarakstu ar rezervēšanām, tikšanās reizēm, rezervācijām, vietējās uzņēmējdarbības URL
 • Izlieciet ziņas vietnē Google Posts, atbildiet uz jautājumiem (tas kļūst arvien svarīgāk), atbildiet uz atsauksmēm un ļaujiet cilvēkiem ziņot jums (saglabājiet šo atbildes līmeni)

18. YouTube SEO integrācija

Konkurss vietnē YouTube ir tik daudz mazāk nekā Google.

Kāpēc?

Tā kā vairums cilvēku un kameru nekaunīgi cilvēki neatrodas vietnē YouTube. Es gandrīz vienmēr varu ierindoties YouTube 1. lappusē, parasti top 3 rezultātos. Mana WordPress ātruma optimizācijas video abi esam uz ceļa, lai sasniegtu 100 000 skatījumu, un Dievs zina, cik daudz filiāļu pārdošanas esmu ieguvis caur viņiem. Un es esmu pilnīgs introverts nerd emuārs par sausajām tēmām. It īpaši, ja jūs meklējat ātrāko un vienkāršāko veidu, kā iegūt klientus vai filiāles, YouTube tas ir!

Videoklipu iegulšana jūsu vietnē ir ļoti efektīva.
Tas ilgāk uztur jūsu vietnes cilvēkus (noder Google metrikai, piemēram, atlēcienu līmeņiem un vidējam vietnes laikam), kā arī pastiprina video iesaisti (vairāk patīk, komentāri, kopīgošana, abonenti utt.). Iesaistīšanās signāli ir # 1 ranga faktors, klasificējot YouTube videoklipus.

YouTube videoklipu optimizēšana

 • Izpētiet ilgtermiņa atslēgvārdu vietnē YouTube automātiskā pabeigšana
 • Pētiet atslēgvārdu konkurenci, izmantojot VidIQ Chrome paplašinājumu
 • Izveidojiet garus, vairāk nekā 10 minūšu videoklipus (garums ir stiprs arī videoklipos)
 • Uzrakstiet skriptu (vai kontūru), rediģējiet videoklipu un uztveriet to nopietni
 • Pirms augšupielādes YouTube augšupielādējiet videofailu kā savu atslēgvārdu
 • Iekļaujiet atslēgvārdu videoklipa nosaukumā un pirmo teikumu aprakstā
 • Pavadiet daudz laika, domājot par labu video virsrakstu, lai palielinātu VKS
 • Iekļaujiet laika apzīmogojumus video aprakstā, lai palīdzētu cilvēkiem pārvietoties
 • Noformējiet jauku, pielāgotu sīktēlu, kas ir 1280 (w) x 720 (h) pikseļi
 • Iegultiet video savā vietnē / emuārā, lai pastiprinātu tā iesaisti
 • Augšupielādējiet stenogrammu, jo YouTube tulkojums var miesu ievietot tekstā
 • Vienmēr atbildiet uz komentāriem (komentāru skaits ir liels vērtējums)

Šis ir labs, ko izveidoju WordPress ātruma optimizācijā:

19. Pārāk daudz paļaušanās uz spraudņiem + rīkiem

WordPress SEO spraudņi pārāk daudz uzsver atslēgvārdu lietojumu.

Šo “zaļo gaismu” sasniegšana faktiski nozīmē ļoti maz. SEO spraudņi nemāca, kā veikt atslēgvārdu meklēšanu, bagātīgus fragmentus, palielināt VKS vai izveidot saistošus YouTube videoklipus.

Mans lapā esošais SEO kontrolsaraksts ļaus jums nokļūt pareizajā virzienā. Tam ir maz sakara ar atslēgvārdu izmantošanu, un tam visam ir sakars ar praktiskām (un parasti mazāk zināmām) lappušu optimizācijām.

Vietne WordPress joprojām nav ranga Google?

Iepazīstieties ar manu pilnu WordPress SEO apmācību, kas aptver daudzas citas optimizācijas, kuras varat veikt WordPress. Mūsu komanda piedāvā arī WordPress SEO auditus un SEO konsultācijas, ja jums nepieciešama personalizētāka palīdzība. Varat arī man atstāt komentāru zemāk, un es jums palīdzēšu ar visu iespējamo. Es vairāk nekā priecājos palīdzēt ikvienam, kurš patiesībā iziet šīs konsultācijas.

Ceru, ka tas palīdzēja!

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map