19 причин Ваш веб-сайт не займає високих позицій у Google

Чому це не ваш рейтинг веб-сайту в Google?


Це, безумовно, найпоширеніше питання, яке виникає під час проведення SEO аудитів.

Найпоширеніші причини, за якими веб-сайт не займає рейтинг у Google, зазвичай пов’язані з вибором ключових слів, надмірним наголосом на використанні ключових слів (замість реального SEO-сторінки), відсутністю поглибленого вмісту щодо основних тем, низькими показниками кліків, штрафними санкціями , а в деяких випадках – не оптимізуючи для YouTube чи локального пошуку. Дотримуючись цього посібника, слід допомогти вирішити проблему.

Веб-сайт не займає рейтинг у Google

1. Ключові слова занадто конкурентоспроможні

Не впевнені, чи правильно вибираєте ключові слова? Спробуйте це.

Крок 1: У Google Autocomplete виберіть ключове слово з довгим хвостом.

Крок 2: Google вкажіть ключове слово та вивчіть конкуренцію. Якщо основні результати включають вміст, веб-сайти з авторитетом та мають високий домен + авторитет сторінки (що ви можете перевірити в MozBar), ви можете вибрати інше ключове слово. Якщо вам не пощастило з класифікацією за широкими ключовими словами, спробуйте отримати ще більш конкретні. Оскільки ви отримуєте більше посилань / спільних доступів до свого веб-сайту та збільшуєте повноваження домену, ви можете почати націлювати на більш конкурентоспроможні фрази.

Крок 3: Уникайте планування ключових слів Google та інших інструментів, розроблених для КПП. Натомість спробуйте Провідник ключових слів Moz, Ключові слова скрізь та інші інструменти, розроблені спеціально для SEO.

Конкурс ключових слів

3. Відсутність поглиблених навчальних посібників

Це був фактор №1, який припав мені від 300 до 2500+ відвідувачів / день приблизно за 1 рік.

Оскільки я веду блог про WordPress SEO та оптимізацію швидкості, я написав великі підручники (3 000+ слів) про Yoast, швидкість WordPress, дослідження ключових слів, плагіни кешу, YouTube SEO, оптимізацію зображень, плагіни SEO, місцеве SEO та інші основні теми, які хоче моя аудиторія щоб дізнатися про.

Ці підручники складають близько 80% мого трафіку. 
Якщо ви ще не створили цих основних навчальних посібників (їх також називають вмістом наріжних каменів або вмістом стовпа), це має бути вашим першим пріоритетом. Минувши кілька цих навчальних посібників, може знадобитися кілька місяців, але окупність (в моєму випадку) була величезною і призвела до дохідного партнерського доходу на 6 цифр / рік. Варто того!

4. Вам потрібна зміст

Я починаю кожне повідомлення зі змісту.

Google каже:

Переконайтесь, що довгі багато тематичні сторінки на вашому сайті добре структуровані та розбиті на чіткі логічні розділи. По-друге, переконайтеся, що в кожному розділі є пов’язаний якор із описовою назвою (тобто, не лише “Розділ 2.1”), і щоб ваша сторінка містила зміст, який посилається на окремі якіри.

Замість використання плагіна, кодуйте вміст у HTML (і спроектуйте його в CSS), що створює якір імен та дозволяє людям посилатися на (та переходити до) певних розділів у публікації.

Зміст шаблону:

5. Погано написані SEO-заголовки + мета-описи

Усі в Google використовують ключове слово у своєму фрагменті – чому хтось натискатиме ваш результат?

 • Чи є ваш пост більш актуальним, ніж інші?
 • Чи є у вас спеціальний відео, інфографіки, PDF або zip-файл?
 • Ви закінчили тематичне дослідження, яке показує оригінальне дослідження?

Якщо у вас є щось особливе у своєму дописі, переконайтеся, що ви включили його у свій SEO-заголовок або мета-опис. Наприклад, у фрагменті мого підручника W3 Total Cache згадується поштовий файл, у якому люди можуть завантажувати ті самі налаштування, які я використовую, і завантажувати їх безпосередньо на свій веб-сайт (і ним користуються 1/4 мільйони людей). Який би край ви не могли отримати, згадайте про це у своєму фрагменті.

Ловисті SEO-заголовки

6. Перевищення обмежень кількості персонажів Google

Назви SEO повинні містити близько 50-60 символів, метаописи – 150-160 символів.

Але іноді навіть якщо ви дотримуєтесь цих меж, є ймовірність, що вони будуть відрізані. Пошукова консоль Google передбачає показати вам, які фрагменти відсікаються в розділі «Покращення HTML», але це не завжди працює. Ось чому ви повинні перевірити їх вручну.

Після публікації публікації та її індексації Google завжди перевіряйте, чи відрізається ваш фрагмент. Якщо це зробить, скоротившись, це змусить її добре читати та отримувати більше людей, що натискають на ваші результати.

Виріжте фрагменти

7. Повільний час реакції сервера

Перевірте своє час відповіді сервера в Google PageSpeed ​​Insights, якою має бути <200мс як рекомендує Google. Ваш сервер (хостинг) – фактор №1 у Посібник з оптимізації WordPress.

Скоротити час реакції сервера

Там багато поганої інформації про хостинг. Приєднуйтесь до таких груп, як Facebook WordPress хостинг групи Facebook і перевірте, які господарі були високо оцінені в цих опитуваннях.

SiteGround (спільний хостинг) та Хмарочоси (хмарний хостинг), як правило, №1 та №2. Тут багато люди, які мігрували та опублікував свої покращені часи реакцій у Twitter. Уникайте Bluehost, HostGator, iPage та будь-якого хоста EIG який володіє понад 60+ різними хостинг-компаніями і відомий для повільних серверів. Перехід на SiteGround, Cloudways або Кінста може суттєво покращити час відгуку сервера, іноді 7+ секунд. Зробіть свої дослідження!

2019 Розміщення опитування у Facebook

8. Не використання багатих фрагментів

Багаті фрагменти можна використовувати для оглядів, поширених запитань, рецептів та інших типів даних.

Я особисто використовую плагін WP Review (для оглядів) та плагін Structured Content (для поширених запитань).

Поширені запитання можуть бути додані на будь-яку сторінку або публікацію за допомогою плагіну «Структурований вміст», використовуючи її для додавання часто заданих питань. Надішліть свою URL-адресу Інструмент перевірки URL-адрес Google і це займе менше 5 хвилин, щоб відповіді на поширені запитання відображалися в результатах пошуку Google. Серйозно, 5 хвилин.

Ви можете ознайомитись із прикладом мого плагінового фрагмента WP Review на моєму огляді SiteGround (біля нижньої частини), але його можна розмістити в будь-якому місці вмісту, використовуючи короткий код. Якщо ваш веб-сайт не займає високий рейтинг у Google, додавання багатих фрагментів може підвищити рейтинг кліків і рейтинг.

9. Помилки пошукової консолі Google

Якщо у пошуковій консолі Google багато помилок, це може зрозуміти, чому ваш веб-сайт не займає рейтинг у Google.

Можливо, ви випадково індексуєте теги, ваші SEO-заголовки обрізаються, або ви змінили постійні посилання та забули налаштувати 301 переадресацію. Або ще гірше, у вас є покарання Google або зламаний веб-сайт. Найкраще виправити помилки Search Console, щоб ви могли принаймні усунути їх як проблему.

Помилки пошукової консолі Google

Як перевірити сайт WordPress за допомогою консолі пошуку Google
Підпишіться на консоль пошуку Google, додайте веб-сайт, а потім виберіть параметри підтвердження HTML. Скопіюйте код, а потім вставте його в Yoast під SEO > Загальні > Інструменти для веб-майстрів > Верифікаційний код Google. Видаліть усе за межами цитат (включаючи цитати), а потім збережіть зміни. Записування даних на інформаційній панелі пошукової консолі може зайняти кілька днів.

 • Помилки сканування: зламані зв’язки, які можна виправити за допомогою переадресації 301.
 • Поліпшення HTML: теги заголовків + метаописи, які є занадто короткими, довгими або дублікатами. Ви завжди повинні перевіряти їх вручну, щоб переконатися, що вони не відрізаються, оскільки Пошукова консоль Google не завжди збирає ці помилки.
 • Індексація помилок: переконайтеся, що теги та інші невідповідні сторінки не індексуються та контролюйте, який вміст індексується в налаштуваннях зовнішнього вигляду пошуку Yoast.
 • Помилки безпеки: показує, чи є у вас зловмисне програмне забезпечення, проблеми злому тощо.
 • Помилки мобільних пристроїв: це найкращий спосіб перевірити наявність помилок на мобільних пристроях, оскільки засіб мобільного тестування Google показує помилки лише на одній сторінці, яку ви тестуєте.
 • Ручні дії: означає, що ви маєте штраф, і вам слід перекреслити дату отримання штрафу (коли трафік зменшився) та історію оновлення Google.

10. Застарілий зміст

Скільки років ваші дати публікації?

Ви їх показуєте? Чи постійно оновлювати їх? Ви включаєте поточний рік у свої назви SEO? Якщо ви відповіли “ні” на жодне з цих питань, ви могли б зробити кращу роботу з підтримання актуального вмісту. Поточний вміст = кращі показники кліків = вищий рейтинг.

Крок 1. Додайте дати публікації до публікацій
У налаштуваннях Yoast перейдіть до SEO > Пошук Зовнішній вигляд > Типи вмісту, а потім увімкніть дата в попередньому перегляді фрагмента для постів. Далі додайте змінену дату публікації у верхній частині кожного з публікацій свого блогу (також є підключати щоб допомогти у цьому). Тепер змінена дата відображатиметься в результатах пошуку.

Дата зміни публікації

Крок 2: Тримайте дати публікації актуальними
Якщо ви не оновлюєте статті свого блогу, ці дати публікації застаріють і можуть фактично зашкодити вашим показникам кліків. Навіть якщо це незначна зміна, ви повинні оновлювати свої найважливіші статті хоча б раз на 6 місяців. Це дозволить зберегти дату зміненої публікації актуальною.

Дати редагування насичених йост

Крок 3: Додайте поточний рік до SEO-заголовків
Ви також можете додати поточний рік до своїх назв SEO, назв публікацій і навіть ваших метаописів. Це підкреслює, що ваш вміст фактично поточний допомагає оцінити ключові слова з датою (для мене плагіни постійно оновлюються, і люди хочуть новітніх налаштувань).

Застарілий вміст

Ключові слова дати

11. Неоптимізовані зображення

Існує 3 основних способи оптимізації зображень у GTmetrix:

Подавайте масштабовані зображення: зміни розміру великих зображень на менший розмір. GTmetrix підкаже, які зображення потрібно змінити, щоб змінити їх правильні розміри, але у вас дійсно має бути шпаргалка щодо розмірів зображення, в якій перераховані розміри ваших повзунків, віджетів, логотипів, зображень блогу з повною шириною та інших часто використовуваних зображень. Таким чином, ви можете запам’ятати розмір зображень перед завантаженням.

Вкажіть розміри зображення: додавання ширини + висоти до HTML або CSS зображення. Візуальний редактор робить це автоматично, але інші області вашого сайту (особливо ті, що потребують коду), не будуть. У цьому випадку потрібно знайти, які зображення не мають вказаних розмірів (показано в помилках GTmetrix), розмістити зображення в WordPress, відредагувати HTML і додати ширину + висоту.

Оптимізуйте зображення: стискання зображень без втрат за допомогою такого інструменту, як ShortPixel або Imagify.

Оптимізація зображень у GTmetrix

12. Сторінка про мене

На моїй сторінці про мене є “50 випадкових і тривожних речей про мене”, до яких я отримую безліч коментарів. Сторінка про мене як правило, є однією з найбільш відвідуваних сторінок, тож чому б ви не хотіли її розміщувати і змушувати людей довше залишатися на вашому сайті? Видаліть загальне сміття та потрапляйте у справжні, прозорі враження про себе. Поділіться своєю історією, розкрийте себе.

About-Me-Page

13. Тонкий вміст індексується

Категорія, тег, медіа-адреси та інші невідповідні сторінки не повинні індексуватися.

Щоб перевірити, чи індексується тонкий вміст, перейдіть до розділу індексування пошукової консолі Google і перегляньте весь вміст, який індексується. Якщо ви бачите щось незвичне (сотні індексованих тегів або медіа-URL-адрес), це вважається тонким вмістом і може вас штрафувати, а може навіть вважати дублюючим вмістом, який ви можете перевірити в Siteliner.

Якщо ви використовуєте WordPress, ви можете контролювати, чи вони індексовані в Yoast у налаштуваннях пошуку зовнішності. Очевидно, що сторінки, публікації та інший «корисний» вміст слід індексувати. Вміст, який вважається дублюючим вмістом або не призначений для унікального / корисного, не повинен.

Теги WordPress

14. Немає конфіденційності чи юридичних сторінок

Google хоче знати, що ти законний, і також гарантує, що ти захищений.

Юридичні сторінки для розгляду:

 • Політика конфіденційності
 • Умови користування
 • Повідомлення DCMA
 • Політика щодо файлів cookie
 • Повідомлення про авторські права
 • Партнерська відмова
 • Інформація про доступність
 • Повідомлення про cookie (для GDPR)

Сторінка політики конфіденційності

15. У вас є пені Google

Це два типи штрафних санкцій Google:

Ручне покарання: знайдено в розділі “Ручні дії” в Пошуковій консолі Google, якщо у вас є. Це, як правило, простіше виправити, оскільки Google повідомляє вам точне покарання, яке має ваш веб-сайт.

Дії Посібника з консолі Google

Алгоритмічне покарання: значне падіння трафіку без будь-якого повідомлення в Пошуковій консолі Google. У такому випадку ви порівняєте дату падіння вашого трафіку зі змінами алгоритму Google. Google щомісяця випускає багато оновлень основних алгоритмів (без попередження чи навіть пояснень), завдяки чому більше SEO шукає необхідності чекати та здогадуватися про те, що вплинуло. Під час оновлення 3 червня я втратив 20% свого трафіку, тоді як інші основні веб-сайти втратили до 80%.

Оновлення алгоритму Google Core

16. Занадто багато пропагандистських акцій

Правда, Google є упереджено щодо веб-сайтів філій.

І це правильно. Занадто багато афілійованих веб-сайтів містять партнерські посилання, перелічіть партнерські продукти спочатку в публікаціях списку, у них немає афілійованих відмовлень, або вони просто занадто продажі і занадто зосереджені на продажі речей, а не на цінності. Ваш зміст має бути ретельним та цінним!

Google каже:

Запитайте себе, чому користувач хотів би спершу відвідати ваш сайт, а не відвідувати оригінального продавця безпосередньо. Переконайтеся, що ваш сайт додає значну цінність, ніж просто перепублікувати вміст, доступний у оригінального продавця.

Спробуйте створити огляд про партнерський продукт, а потім посилайтеся на нього (на відміну від заповнення партнерських посилань скрізь). Це природні внутрішні посилання, які допомагають SEO (не зашкодить цьому) і все ще можуть принести високі конверсії, зменшуючи загальну кількість партнерських посилань на вашому веб-сайті.

17. Локальна SEO інтеграція

Проблеми з класифікацією локалізованих ключових слів?

Місцевий SEO має свій набір чинники ранжування і наголошує на Google My Business, оглядах, географічних націлених сторінках навколо локальних ключових слів, мобільна швидкість, та цитати. Якщо ви орієнтовані на Карти Google або локалізовані результати пошуку, вам потрібно зосередитись на цих конкретних факторах ранжування.

Оптимізація сторінки Google My Business

Логотип Google Мій бізнес

 • Створіть сторінку GMB (без дублікатів – перевірте Moz Local)
 • Підтвердьте право власності та отримайте власну URL-адресу
 • Заповнювати все: категорії, атрибути, меню, послуги, опис, фотографії (логотип, обкладинка, вітрина, команда, всередині магазину), години, спеціальні години, 360 тур
 • Удосконаліть список із бронюваннями, зустрічами, бронюванням, URL-адресою місцевого бізнесу
 • Публікуйте в Google Posts, відповідайте на запитання (це стає важливішим), відповідайте на відгуки та дозвольте людям надсилати вам повідомлення (продовжуйте цей показник відповідей)

18. Інтеграція в SEO SEO

Конкурс на YouTube є тим набагато менше ніж Google.

Чому??

Тому що більшість оленів і сором’язливих людей не на YouTube. Я майже завжди можу класифікуватись на сторінці 1 на YouTube, як правило, в топ-3 результатах. Моя Відео оптимізація швидкості WordPress обидва знаходяться на шляху, щоб досягти 100 000 переглядів, і Бог знає, скільки партнерських продажів я пережив через них. І я – цілком інтровертний бред-блог із сухих тем. Особливо, якщо ви шукаєте найшвидший і найпростіший спосіб отримати клієнтів або афілійовані продажі, YouTube це!

Вставлення відео на ваш веб-сайт надзвичайно потужне.
Він довше зберігає людей на вашому веб-сайті (добре для показників Google, таких як коефіцієнти відмов і середній час на сайті), а також посилює взаємодію із відео (більше лайків, коментарів, акцій, передплатників тощо). Сигнали заручини є першим фактором рейтингу при класифікації відео YouTube.

Оптимізація відео YouTube

 • Дослідіть ключове слово з довгим хвостом у YouTube Автозавершення
 • Дослідження конкуренції ключових слів за допомогою розширення VidIQ Chrome
 • Створюйте довгі 10-хвилинні відео (тривалість – це сила і у відео)
 • Напишіть сценарій (або контур), відредагуйте відео та сприймайте його серйозно
 • Перед завантаженням на YouTube позначте відеофайл своїм ключовим словом
 • Включіть в опис ключове слово у назві відео та першому реченні
 • Витратьте тону часу, продумаючи хороший заголовок відео, щоб збільшити CTR
 • Додайте часові позначки до опису відео, щоб допомогти людям орієнтуватися
 • Створіть приємний мініатюрний мініатюр, який становить 1280 (ш) х 720 (год) пікселів
 • Вставте відео на свій веб-сайт / блог, щоб посилити його взаємодію
 • Завантажте стенограму, оскільки переклад YouTube може розрізати текст
 • Завжди відповідайте на коментарі (кількість коментарів – великий чинник рейтингу)

Ось хороший варіант, який я створив для оптимізації швидкості WordPress:

19. Покладається занадто багато плагінів + Інструменти

Плагіни WordPress SEO роблять занадто великий акцент на використанні ключових слів.

Досягнення цих «зелених вогнів» насправді означає дуже мало. SEO-плагіни не вчать вас робити дослідження ключових слів, багаті фрагменти, збільшувати рейтинг кліків або створювати цікаві відео YouTube.

Мій на сторінці SEO-контрольний список приведе вас у правильному напрямку. Це мало стосується використання ключових слів і всього, що стосується практичних (і зазвичай маловідомих) оптимізацій на сторінці.

Сайт WordPress досі не займає рейтинг у Google?

Перегляньте мій повний посібник з WordPress SEO, який охоплює багато інших оптимізацій, які ви можете зробити в WordPress. Наша команда пропонує також SEO-аудити WordPress та SEO-консалтинг, якщо вам потрібна більш персоналізована допомога. Ви також можете залишити мені коментар нижче, і я допоможу тобі, що я можу. Я більш ніж радий допомогти кожному, хто насправді проходить ці уроки.

Сподіваюся, що це допомогло!

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map