20 důvodů, proč váš web WordPress na Googlu nemá vysoké hodnocení

03.06.2020
SEO '20 důvodů, proč váš web WordPress na Googlu nemá vysoké hodnocení
0 29 мин.

Je to otázka číslo 1, kterou dostanu …


Proč není můj vyhledávač stránek WordPress na Googlu vyšší?

Ať už jste na mapě nikde, nemáte pokutu od společnosti Google nebo se ptáte, proč vás konkurenti překonali, tento tutoriál vám pomůže určit, co se děje. Toto je 20 nejčastějších důvodů na základě mých posledních 5 let, kdy jsem konzultoval a psal tyto návody.

Projděte seznam a nezapomeňte zanechat komentář, pokud jste našli problém nebo potřebujete pomoc. Jsem rád, že mohu pomoci každému, kdo si udělá čas, aby si přečetl moje návody. Zde jsou hlavní důvody, proč váš web WordPress na Googlu nemá vysoké hodnocení a co přesně můžete udělat pro jeho opravu.

1. Nedostatek komplexního obsahu

Včelí články až 3 000+ slov jsou důvodem, proč můj blog rostl na 3 000 návštěvníků / den. Prohledejte své klíčové slovo Google, analyzujte nejlepší výsledky a zahrňte všechna důležitá témata, která najdete. Použití Odpovědět The Public najít „otázky klíčová slova“ a odpovědět na co nejvíce. Backlinko navrhuje 3 000 slov v mnoha jeho článcích, zejména pokud ano základní kámen. Vylepšil jsem svůj výukový program z 500 na 4 000 slov a šlo to z 10 na 100 návštěvníků / den za 1 týden.

Nepíšu 3 ​​průměrné návody týdně. Píšu 1 zabijácký návod každé 2 týdny.

Zaměřte se na více než 3 000 slov, zejména pokud jde o konkurenční klíčové slovo:

Počet slov WordPress

Můžeš dostat penalizován pro obsah s nízkým počtem slov (mělké stránky), obsah, který není užitečný se špatnými mírami okamžitého opuštění, přidružený obsah nenabízí žádnou hodnotu a duplicitní obsah. Ale i když nemáte pokutu za tenký obsah, neznamená to, že by některý z vašich obsahů neměl nízký počet slov a brání vám v tom, aby se umístil vysoko.

Krok 1: Identifikace obsahu s nízkým výkonem
V Google Analytics jděte na Akvizice > Search Console > Vstupní stránky. Hledejte stránky s nízkým průměrným časem na stránce + vysokou mírou okamžitého opuštění. Nízký průměrný čas na stránce pravděpodobně znamená, že lidé nepovažují obsah za užitečný. Vysoké míry okamžitého opuštění jsou o něco složitější a mohou být způsobeny špatným designem, dobou načítání, navigací, vyskakovacími okny / reklamou a špatným (nebo žádným) interním propojením.

Vstupní stránky - Google Analytics

Krok 2: Přidejte obsah
obsah pomáhá lidem procházet dlouhými příspěvky, ale také vás vybízí k psaní dlouhého obsahu (a dává vám větší šanci na ocenění) odkazy pro přechod použitím pojmenované kotvy).

Obsah HTML vypadá takto …

HTML každé podokruhu vypadá takto …

Bod jedna

Bod dva

Bod tři

Krok 3: Hovězí obsah
Nyní, když jste přidali TOC s velkým množstvím témat, napište své odstavce. Vaším úkolem není jen prodlužovat, ale vylepšovat obsah cenný. To obvykle znamená přidat užitečnější grafiku, videa nebo infografiky. Nejenže vyplivněte text, abyste vyplnili stránku.

Krok 4: Odpověď na klíčová slova
Odpovědět The Public umožňuje vyhledávat jakékoli klíčové slovo a generuje vizuální mapu (a seznam) nejpopulárnějších otázek, které lidé hledají pro dané klíčové slovo. Vytáhne klíčová slova z automatického doplňování Google a čím ekologičtější jsou kruhy, tím více vyhledávání má toto klíčové slovo.

Vaše klíčová slova - AnswerThePublic

2. Klíčová slova jsou příliš konkurenceschopná

Webové stránky s nízkým obsahem autorita domény by neměli soutěžit o široká, konkurenceschopná klíčová slova. Při vytváření oprávnění k doméně (vytvářením skvělého obsahu, který získává odkazy) můžete začít cílit na klíčová slova pomocí více vyhledávání. Ale pokud se snažíte dostat na stranu 1, zvažte delší dobu.

Long-Tail Klíčová slova

Krok 1: Zkontrolujte své oprávnění k doméně Prohlížeč Moz Link (nebo jiný nářadí).

Autorita domény

Krok 2: Použijte tento graf od Orbit Media. Většinou se zaměřuji na 3-slovní fráze, ale věnuji spoustu času obsahu. Konkurenceschopnější klíčová slova = více času, který byste měli investovat do svého obsahu. Graf je spíše pravidlem a nemusí se brát doslova, ale je to připomínka, že weby s vysokým oprávněním domény mohou (obecně) cílit na konkurenceschopnější klíčová slova.

Klávesová zkratka pro výzkum klíčových slov

Krok 3: Stažení MozBar a Klíčová slova všude. Díky tomu můžete Googlu libovolné klíčové slovo a zobrazit jeho konkurenci: měsíční vyhledávání, DA výsledků každého z výsledků (DA) a PA (oprávnění stránky) atd. Nejdůležitějším krokem je samozřejmě kliknout na nejlepší výsledky a zkontrolovat, jak „dobrý“ obsah je a ujistěte se, že můžete psát lepší obsah než ten jejich.

Konkurence s klíčovými slovy

Klíčové slovo je konkurenceschopnější, pokud:

 • Je to široké
 • Má vysoký DA + PA v MozBaru
 • Klíčové slovo je samozřejmě ziskové
 • Silný obsah patří mezi nejlepší výsledky
 • Webové stránky úřadů se řadí mezi nejlepší výsledky
 • Klíčové slovo má vysoký počet měsíčních vyhledávání

Hodnocení klíčových slov s dlouhým ocasem je snazší

 • Namísto SEO konzultant, cílit WordPress SEO konzultant
 • Namísto Chicaga Web Designera cílete na Chicago WordPress Designer
 • Namísto toho, abyste se dostali z dluhů, cílejte, jak se dostat z dluhů bez bankrotu
 • Namísto recenzí SiteGround zacílejte na SiteGround Recenze WordPress Hosting Review

3. Příliš mnoho zaměření na jedno klíčové slovo

Mnoho podniků je posedlé hodnocením 1 klíčového slova, když je to vlastně hrozná strategie. Hodím se za tisíce klíčových slov, a přestože jsem zařadil číslo 1 pro klíčová slova jako „WordPress SEO Consultant“, dostávám prostřednictvím svého blogu mnohem více dotazů než stránky služeb.

Pokud jste fotografem v Chicagu, uvádíme několik nápadů:

Google-Autocomplete-Fill-In-The-Blank-1

4. Příliš mnoho zaměření na vaše zelená světla

To může vést k posedlosti nad Yoastovými zelenými světly nádivka klíčového slova a aby stránky vypadaly jako spam. Přestaňte myslet, že SEO je tolik o „používání klíčových slov“ a začněte přemýšlet o tom, jak udržovat lidi, kteří se zabývají vaším webem, prostřednictvím videí, výukových programů a věcí, které by se lidé skutečně chtěli naučit / sdílet / odkazovat. Jediný čas, kdy přemýšlím o klíčových slovech, je, když dělám výzkum klíčových slov, napíšu titulek bohatý na klíčová slova (ale pěkně znějící) a vytvořím lákavý popis meta, aby lidé klikli na můj odkaz. Na zbytek se spoléhám na svůj obsah zadku.

Co je SEO analýza, kterou byste měli říci:

VAROVÁNÍ: injekce klíčových slov do vašeho obsahu / úryvků způsobí, že vypadají jako spam. Přemýšleli jste o psaní názvu SEO + popisu metadat ke zvýšení CTR? Každý výsledek v Google bude používat klíčové slovo – proč by někdo klikl na váš odkaz? Ano, měli byste použít klíčové slovo v nadpisu stránky, adrese URL, názvu SEO a popisu metadat (nejdůležitější místa)…, ale nezadávejte klíčová slova jen proto, abyste dostali zelená světla. Zapomeňte na hustotu klíčových slov a klíčová slova v podkapitolách… přidejte obsah k uspořádání delších příspěvků, používání videí, infografik, bohatých úryvků, obrázků pro sociální sdílení a zvyšovat tenký obsah aby bylo lepší (podrobnější) než nejlepší výsledky vyhledávání.

5. Používáte Plánovač klíčových slov Google

Plánovač klíčových slov je určen pro AdWords, nikoli SEO! Soutěž je o AdWords a já osobně jsem zjistil, že klíčová slova neodrážejí to, co lidé ve skutečnosti hledají. Automatické doplňování Google nebo jakýkoli nástroj pro klíčová slova, který vychází z automatického doplňování Google, je přesnější.

Plánovač klíčových slov Google

6. Pomalé doby načítání

Můj Průvodce rychlostí WordPress ukazuje, jak jsem se dostal <1s časy načítání se 100% skóre v GTmetrix, ale níže jsou uvedeny nejdůležitější faktory. Pravděpodobně to víte Google odměňuje rychlé weby.

 • Zvolte lepší hostingSiteGround byl hodnocen jako první v 26 různých anketách na Facebooku a je tím, koho používám (ve většině případů je také prvním) Konverzace na Facebooku). Můžete procházet své stránky Statistiky PageSpeed abyste zjistili, zda vaše server je pomalý. SiteGround bude migrujte svůj web zdarma, a lidé, kteří migrují, obvykle vidí okamžité vylepšení doby načítání. Jsou doporučit WordPress a tím Ivica z WordPress urychluje skupinu s 10 000 členy. Používám je a můžete vidět moji GTmetrix /Pingdom zprávy. Jejich rychlostní technologie používá NGINX, PHP 7+, 1-klikněte na aktivaci Cloudflare, a Plugin SG Optimizer.
 • Upgradujte na lepší mezipaměť – WP Rocket byl hodnocen jako zásuvný modul č. 1 ve více průzkumech na Facebooku a já je také používám. Největší výhodou je, že disponují rychlými funkcemi, které většina pluginů pro mezipaměť neposkytuje, což vám přináší lepší výsledky (vyčištění databáze, líné načítání fotografií / videí / iframes, lokální hostování Google Analytics, ovládání srdečního rytmu, integrace s Cloudflare + další CDN). To také přichází s dokumentace, časté aktualizace a podpora. Viz můj návod k nastavení.
 • Optimalizace obrázků – existuje více než 20 způsobů, jak optimalizovat obrázky, z nichž některé se objevují v GTmetrix (bezeztrátová komprese, zobrazování v měřítku, určování rozměrů obrázku). Pokud chcete vidět všech 20, přečtěte si můj návod k optimalizaci obrázků.
 • Upgradujte na PHP 7+ – většina uživatelů WordPress spusťte zastaralé verze PHP (protože váš hostitel vás neaktualizuje automaticky). Musíte nainstalovat Zobrazit plugin verze PHP Chcete-li zjistit, kterou verzi používáte, spusťte Doplněk pro kontrolu kompatibility PHP abyste se ujistili, že jsou vaše pluginy kompatibilní, upgradujte na svůj hostingový účet na PHP 7+. Toto dělá a obrovský rozdíl.
 • Nastavení Cloudflare – viz můj tutoriál Cloudflare, který vám ukáže, jak nakonfigurovat každou kartu Cloudflare, aby byl váš web rychlejší a bezpečnější.
 • Vyhněte se pomalým pluginům – Zde je seznam 35 pomalých pluginů, ale můžete je také použít Sledování dotazů (nebo Vodopád GTmetrix) a uvidíte nejpomalejší načítání pluginů.
 • Vyhněte se externím zdrojům – Google AdSense, Mapy Google, Gravatary nebo cokoli, co přitahuje externí zdroje, výrazně zpomalí váš web.
 • Načíst písma Google místně – Pokud ve zprávě GTmetrix vidíte chyby související s Google Fonts nebo Font Awesome, přečtěte si můj tutoriál o jejich místním hostování.

Toto video by mělo pomoci (časová razítka jsou v popisu videa):

Přepínání na SiteGround

Migrace doby načítání na webu

Bluehost na SiteGround GTmetrix

HostGator na SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Statistiky Google PageSpeed

100 Perfektní skóre na webuGround

SiteGround Genesis

Rychlost dodaná serverem SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Snížení doby načítání pomocí funkce SiteGround

Nové časy odezvy SiteGround

HostGator na přenesení SiteGround

SiteGround Response Times On Joomla

Přepnuto na SiteGround Hosting

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Statistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround zkrácené doby načítání

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky Pingdom na webu

Nová doba odezvy SiteGround

Vylepšení doby odezvy SiteGround

2019 Anketa o hostování

2017-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Doporučení hostitele Elementor

Doporučení pro červenec 2019

Anketa WordPress-Host-Anketa-Aug-2018

Sdílený hosting-anketa-2017

2019-Hosting-Anketa

Společnost Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Anketa-2017

Managed-Hosting-Anketa

WooCommerce-Hosting-FB-Anketa

2016-Web-Hosting-Anketa

Best-WordPress-Hosting-Provider-Anketa

Best-Web-Hosting-2019-Anketa

Anketa WP Friendly Hosting Anketa

2016-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Oblíbený hosting pro Elementora

2018 Doporučení pro hostování

Anketa o hostování WordPress září 2018.png

Spravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017

2019-Hosts-Anketa-1

Hosting-Anketa-Pro-Speed

WordPress-Hosting-Anketa-červen-1

SiteGround-Doporučení

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa Best-Web-Hosting-Provider-Anketa

Hosting-Anketa-Únor-2019

Hosting-Doporučení-Anketa

Bluehost vs SiteGround

Anketa webového hostitele WordPress

Můj přehled GTmetrix…

2019-GTmetrix-Report

Můj Zpráva o pingdomu

2019 - Pingdom-Report

7. Nízké míry prokliku

Každý ví, že míra prokliku je důležitá (a používá se jako faktor hodnocení), ale jak přimět lidi, aby klikali na váš odkaz? Níže jsou uvedeny 4 jednoduché způsoby, jak zvýšit míru prokliku.

Míra prokliku

Krok 1: K přepsání titulů SEO + popisů metadat použijte editor hromadných informací
Hromadný editor Yoast vám umožňuje hromadně upravovat vaše SEO tituly + meta popis, takže nemusíte procházet každou jednotlivou stránku / příspěvek. Přepsat je tak, aby znělo hezčí (a samozřejmě, zahrnout vaše klíčové slovo), je snadný způsob, jak zvýšit CTR. Nezapomeňte, že hromadný editor nezjistil klíčová slova ani délku znaků, takže je nezapomeňte dodržovat (délka je asi 55 znaků pro názvy SEO, 155 znaků pro meta popisy). Každý bude do úryvku vložit klíčové slovo – proč by někdo klikl na váš odkaz? Váš tutoriál je aktuální, máte videonávod, infographic? Řekni jim proč! Zkuste použít čísla a chytrá přídavná jména.

Yoast-Bulk-Editor

Krok 2: Přidejte bohaté úryvky
Používám Plugin WP Review Pro od MyThemeShop (viz a demo nebo stránku, na které ji používám). Použil jsem Bohaté úryvky WP ale vývojář opustil svůj plugin a Vše v jednom schématu vypadá příliš jasně a prakticky žádné možnosti přizpůsobení. S programem WP Review Pro jsem byl spokojený.

Hvězdy pro kontrolu strukturovaných dat

Krok 3: Přidání data pozměněného příspěvku do výsledků vyhledávání
Zajistěte, aby obsah citlivý na čas vypadal svěží. Nejprve povolte „datum v náhledu úryvku“ v nastavení služby Yoast. Dále přidejte „příspěvek po úpravě“ na začátek příspěvků na blogu (to je na jiném místě pro všechny, ale pro mě je to v Doplněk Genesis Simple Edits). Nyní, kdykoli aktualizujete příspěvek, se datum aktualizuje ve výsledcích vyhledávání. Můžete použít Republish Old Posts plugin aktualizovat všechny příspěvky na aktuální den, ale je to trochu levné, protože jste je vlastně neaktualizovali.

Datum publikování

Entry-Meta

Krok 4: Získejte hlavní úryvky společnosti Google

 • Vytvoření obsahu HTML (pokud jsou seznamy cílení)
 • Každou položku v TOC stručně a činný k vyřešení problému
 • Cílení na klíčové slovo, kde lidé chtějí stručný Odpovědět
 • Použití Prohlížeč klíčových slov Moz identifikovat klíčová slova otázek
 • Chcete-li najít ještě více klíčových slov, použijte odpověď Odpovědět veřejnosti
 • Vyberte, zda má být odpověď odstavcem, seznamem nebo tabulkou
 • Navrhněte pěknou grafiku (nebo vyfotografujte) popisující klíčové slovo
 • Použijte optimální délku znaku (viz fotografie níže převzatá z Moz)
 • Vytvářejte faktografický obsah s kvalitními odkazy (odkazy, grafika atd.)
 • Cílení na klíčová slova, která již mají doporučený úryvek, ale vykonávají špatnou práci
 • Pokud se snažíte o odpověď, zacílíte na klíčové slovo pomocí přesné shody
 • Ujistěte se, že jste na 1. stránce pro klíčové slovo, pokud ne, vylepšete obsah

Vybrané úryvky

Délka úryvků s optimálním výběrem

8. Neoptimalizace pro sociální sdílení

Přizpůsobte si vzhled vašeho obsahu při sdílení na Facebooku / Twitteru…

sdílení na Facebooku

Ve složce Jděte na SEO → Sociální sítě a poté na kartě Facebook / Twitter povolte metadata. Když jste tady, nezapomeňte ověřte své stránky pomocí Pinterestu a přidejte svou Google+ stránku do svého Yoastu.

Yoast-Social-Meta-Data

Nyní upravte stránku / příspěvek, přejděte dolů do části Yoast, klikněte na odkaz pro sdílení (viz níže) a budete moci nahrávat obrázky na Facebook (1200 x 630 pixelů) a Twitter (1024 x 512 pixelů). Ano, to znamená, že pro každý obsah musíte vytvořit 2 grafiky, pokud chcete, aby to vypadalo hezky.

yoast-social-media-optimisation

9. Žádné interní / externí odkazy

Neexistuje žádné dokonalé číslo, ale obvykle mám 50+ odkazů v mých 3 000 slovních tutoriálech.

Interní odkazy – přirozený způsob vytváření odkazů na váš vlastní web, udržení lidí na vašem webu déle a snížení míry odchodů tím, že lidé kliknou na jiné věci, které jste napsali.

Externí odkazy – jsou to jako citace zdrojů společnosti Google. Odkaz na důvěryhodný, užitečný obsah, který vaši čtenáři považují za užitečný (nejen na Wikipedii), rozvíjí důvěru se společností Google.

10. Nedostatek základního kamene

Tady je tip … místo blogování jen proto, abych napsal blog o tom, jak napsat „konečný průvodce“ na klíčové téma, o kterém se chce publikum dozvědět? Yoast a WP Rocket jsou moji … lidé se k mým nebudou spojovat Poradenství WordPress SEO na stránku, ale přilákáním odkazů prostřednictvím mých tutoriálů… „šťáva z odkazu“ prospěje mému celému webu tím, že zvýší autoritu mé domény. Pokud tedy provozujete web Propojit průzkumník a nemáte mnoho odkazů, napište několik konečných průvodců.

Řada WordPress-SEO

11. Nepoužívá SSL

V roce 2018 jsem přidal SSL a překvapivě moje hodnocení stouplo (a stejně tak i můj přidružený prodej). Google je další penalizace webů, které nepoužívají SSL (a ten nejistý zámek také nevypadá dobře), takže se nemusíte bát – prostě to udělejte. Zde je průvodce přidání SSL do WordPress.

Opravdu jednoduché - SSL

12. Špatná míra okamžitého opuštění + čas na webu

Míra odchodů (% lidí, kteří opustí váš web bez kliknutí na ně) a průměrný čas na webu jsou metriky používané společností Google k určení hodnoty každé stránky a jejího hodnocení (najdete je v Google Analytics). Takže pokud váš webový design, mobilní design, nedostatek interních odkazů, výzva k akci … a další části vašeho webu nepodněcují lidi, aby klikali kolem … to by poškodilo vaše hodnocení. Aby vaše webové stránky byly „lepivé“, je to, o čem SEO je.

Míra okamžitého opuštění

13. Změnili jste Permalinky (nebo špatnou strukturu)

Pokaždé, když změníte permalink (i když nastavíte přesměrování 301), ztratíte MOST své hodnocení dočasně a pouze některé z vašich hodnocení dlouhodobě. Bylo to řekl při nastavení přesměrování 301 se ztratí asi 1–10% odkazové šťávy. Sečteno a podtrženo … Vyhnul bych se všem těmto změnám, pokud vaše permalinky nepoužívají ošklivý formát? P = 123. To zahrnuje i během přepracování.

14. Hrozná stránka „O mně“

Nikdy jsem nevěděl, jak je to důležité, dokud jsem o stránce nenapsal úžasné.

Okamžitě jsem nechal lidi poslat e-mailem… vztahující se k mému příběhu a sdílet svůj vlastní příběh. Bylo to opravdu super, otevíral jsem se a díval se, jak rostou ve vztahy / příležitosti. Z pohledu SEO je to jedna z mých nejsledovanějších stránek a udržuje lidi na mém webu déle.

O mně Stránka

15. Chyby citací (místní SEO)

Pokud cílíte na místní klíčová slova (zejména tam, kde se objevují Mapy Google), potřebujete citace. Jsou o 10% místního SEO. Můj tříkrokový proces Moje firma na Googlu > Moz Local > Whitespark získává úžasné výsledky a je to stejný proces, jaký jsem použil k získání více klientů v žebříčku # 1 v Mapách Google. Kromě toho je vše zdarma Služba citačního servisu Whitespark (4–5 $ / citace). Čím jsou vaše klíčová slova konkurenceschopnější, tím více citací byste si měli objednat.

Skóre místní citace Moz

Jak vytvořit citace

Jak zkontrolovat duplicitní citace

 • Projděte svůj web Moz Local a opravte položky na kartě duplikáty
 • Hledejte „Vaše obchodní jméno Google+“ a hledejte duplicitní stránky GMB

16. Chyby konzoly Google Search Console

Většina lidí je nepoužívá Google Search Console tolik, jak by měli. Používám jej 10x více než Google Analytics pro vyhledávání chyb procházení, mobilních chyb, chyb AMP, chyb sitemap, problémů se zabezpečením, ručních akcí, vylepšení HTML a mnoha dalších. Doporučuji udělat to samé.

Chyby mobilní použitelnosti Google Search Console

Také používám Zpráva o výkonu nábožensky měří moje klíčová slova, CTR, hodnocení a nejoblíbenější stránky. Pro mě je to mnohem lepší při měření SEO než Google Analytics.

Vyhledávací konzole Google Search Console

Podívejte se na Můj tutoriál Konzoly pro vyhledávání Google

17. Duplicitní obsah + vyhledávání / nahrazování stránek

Použití Siteliner zkontrolovat duplicitní obsah…

Duplikát obsahu Siteliner

Prohledávání a nahrazování stránek je pravděpodobně nejběžnější formou duplikovaného obsahu (kde duplikujete stejnou stránku znovu a znovu, ale na každé stránce můžete vyměnit pouze několik slov). To vidíte hodně v místním SEO, když firmy vytvářejí geograficky cílené vstupní stránky pro více míst … ale to nefunguje. Každá stránka by v ideálním případě měla mít o každém umístění jedinečný obsah, jako jsou fotografie, recenze, členové týmu atd. Rand Fishkin o tom udělal pěkné video:

18. odrazování vyhledávačů od indexování webu

Ujistěte se, že v panelu Nastavení v části Nastavení NENÍ vybrána možnost „Odradit vyhledávacím modulům od indexování tohoto webu“ > Čtení. Díky tomu váš web v Googlu zcela zmizí.

Odradit vyhledávač od indexování tohoto webu

19. Chyby přidruženého webu

Přidružené weby jsou náchylné k sankcím společnosti Google. To může být ve vašem případě trest ruční akce přehled v Google Search Console, nebo to může být algoritmická pokuta (v takovém případě musíte porovnat čas, kdy váš provoz klesl, a podívat se na Změny algoritmu Google).

Věřte mi, že nechcete, aby byl přidružený trest …

Affiliate Link Google Penalty

Tipy pro přidružené weby:

 • Nezaměňujte příspěvky pomocí přidružených odkazů
 • Přidaná hodnota! Trávím spoustu času ujišťováním, že moje návody jsou užitečné
 • Ne vždy uvádět přidružené produkty jako první (Google ví, co děláte)
 • Zvažte psaní stránek s recenzemi pro přidružené produkty a místo nich odkazujte na tyto stránky
 • Vždy nofollow affiliate odkazy

20. Máte trest Google

Přejít na svůj zpráva o ručních akcích ve službě Search Console zkontrolovat sankce. Existuje mnoho typů (tenký obsah, vycpávka klíčových slov, obsah spamu), ale nepřirozené odkazy jsou nejčastější.

Nepřirozené odkazy na vaše stránky – Brzy jsem si najal tvůrce odkazů a dostal jsem Google penalizaci za nepřirozené odkazy, které trvalo 1 celý rok. Moje žebříčky klesly, stejně jako dotazy a příjmy mých klientů. Bylo to pro mě temné časy. Než si najmete stavitele odkazů na Fiver, Upwork nebo na kterémkoli z těchto nezávislých webů, zamyslete se dvakrát, pokud opravdu, opravdu nevíte, co děláte.

Jak vyčistit špatné odkazy

 • Zkontrolujte, zda máte některou z nich karta ručních akcí
 • Přejít na odkazy na váš web sekce Search Console
 • Zapište si všechny spamové, irelevantní a podezřelé odkazy
 • Oslovte tyto webové stránky a požádejte je, aby si je stáhli
 • Buďte vytrvalí … Google chce vidět, že jste vynaložili úsilí
 • U všech odkazů, které nemůžete odstranit, použijte nástroj pro odloučení
 • Odeslat žádost o přehodnocení se všemi náležitými informacemi
 • Vypalte svůj tvůrce odkazů a nikdy si najměte povrchného tvůrce odkazů znovu

Nepřirozené odkazy na váš web - Google Search Console

Stále není jisté, zda jsou důvodem?

Kiss Metrics má úžasný článek o 50 důvodů, proč si váš web zaslouží, aby byl společností Google penalizován, ale myslím, že jsem zde popsal hlavní důvody. Pokud máte nějaké dotazy, zanechte komentář níže a my vám rádi zodpovíme vaši otázku. Jinak hodně štěstí s vaším SEO!

Často kladené otázky

&# x2705; Jaké jsou 3 hlavní důvody, proč weby WordPress nejsou na vysoké úrovni?

Cílení na konkurenční klíčová slova, nepoužívání správných nástrojů pro výzkum klíčových slov a nedostatek dobrého SEO na stránce (mimo zelenou světelnost Yoast) jsou obvykle 3 hlavní důvody, proč weby WordPress nejsou na vysoké úrovni. Nedostatek kvalitních zpětných odkazů je dalším důvodem.

&# x2705; Jsou moje klíčová slova příliš konkurenceschopná?

Nové webové stránky nebo weby s nízkou autoritou (zpětné odkazy) by se vždy měly zaměřovat na konkrétní klíčová slova s ​​dlouhým ocasem. Je nesmírně důležité, aby Google každé klíčové slovo a analyzoval výsledky vyhledávání, aby se ujistil, že nesoutěžíte se silným obsahem a autoritovými weby.

&# x2705; Jak mohu zkontrolovat chyby SEO na mém webu?

Google Search Console vám sdělí, zda máte chyby v mobilních zařízeních, zabezpečení a indexování. Také vám řekne chyby strukturovaného obsahu v častých dotazech a recenzích. Měli byste se však opravdu dostat SEO audit, pokud se chcete dozvědět přesně, co se s vaším SEO děje.

&# x2705; Získání zelených světel ve vašem hodnocení pomůže?

Nepřesně. Kromě toho děláte dobrou práci při zjišťování využití klíčových slov a na SEO je mnohem více než toto. Zkuste přidat bohaté úryvky FAQ, přidat obsah HTML k dlouhým příspěvkům a vytvořit podrobný obsah s videi. Optimalizujte míru prokliku!

&# x2705; Je můj plugin správně nakonfigurován?

V mém průvodci konfigurací Yoast zkontrolujte, zda je váš Yoast správně nastaven, zejména na kartě Vzhled vyhledávání. Nezapomeňte nastavit Google Search Console.

Nebo: můj Průvodce WordPress SEO je ještě užitečnější než tato a obsahuje 101 tipů, které lze napadnout.

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector