20 iemesli, kāpēc jūsu WordPress vietne nav tik augsta kā Google

03.06.2020
SEO '20 iemesli, kāpēc jūsu WordPress vietne nav tik augsta kā Google
0 25 мин.

Tas ir pirmais jautājums, ko saņemu …


Kāpēc mans WordPress vietņu reitings nav augstāks par Google?

Neatkarīgi no tā, vai atrodaties kartē, jums ir Google sods vai rodas jautājums, kāpēc konkurenti pārspēj jūs, šī apmācība palīdzēs jums noteikt notiekošo. Šie ir 20 visizplatītākie iemesli, kuru pamatā ir mani pēdējie 5 gadi, veicot SEO konsultācijas un rakstot šīs konsultācijas.

Dodieties cauri sarakstam un noteikti atstājiet komentāru, ja esat atradis problēmu vai jums nepieciešama palīdzība. Es priecājos palīdzēt lasīt manas pamācības ikvienam, kurš izmanto laiku. Šie ir galvenie iemesli, kāpēc jūsu WordPress vietne Google nav tik augsta, un tieši tas, ko jūs varat darīt, lai to labotu.

1. Visaptveroša satura trūkums

Rakstu palielināšana līdz 3000 vārdiem vairāk ir iemesls, kāpēc mans emuārs pieauga līdz 3000 apmeklētājiem dienā. Google meklējiet atslēgvārdu, analizējiet labākos rezultātus un iekļaujiet katru svarīgo tēmu, ko varat atrast. Izmantojiet Atbilde sabiedrībai atrast “jautājumu atslēgas vārdus” un atbildēt pēc iespējas vairāk. Backlinko iesaka 3000 vārdus daudzos viņa rakstos, it īpaši, ja tas tā ir stūrakmens saturs. Es papildināju savu Joga apmācību no 500 līdz 4000 vārdiem, un vienas nedēļas laikā tas aizņēma no 10 līdz 100 apmeklētājiem / dienā..

Es nerakstu 3 viduvējus mācību materiālus nedēļā. Es rakstu 2 slepkavas apmācības ik pēc 2 nedēļām.

Mērķis ir vairāk nekā 3000 vārdu, it īpaši, ja tas ir konkurējošs atslēgvārds:

WordPress vārdu skaits

Tu vari dabūt sodīts saturam ar mazu vārdu skaitu (seklajām lappusēm) – saturam, kas nav noderīgs ar zemu atlēcienu līmeni, saistītajam saturam, kam nav vērtības, un dublētam saturam. Bet pat ja jums nav soda par nelielu saturu, tas nenozīmē, ka kādam jūsu saturam nav mazs vārdu skaits un tas neļauj jums novērtēt augstu.

1. darbība: identificējiet saturu ar zemu veiktspēju
Pakalpojumā Google Analytics dodieties uz Iegūšana > Meklēšanas konsole > Mērķa lapas. Meklējiet lapas ar zemu vidējo lapas laiku un augstu atlēcienu līmeni. Ja lapas vidējais laiks ir mazs, iespējams, tas nozīmē, ka cilvēkiem saturs nav noderīgs. Augstie atlēcienu līmeņi ir nedaudz sarežģītāki, un tie var būt saistīti ar sliktu noformējumu, ielādes laiku, navigāciju, uznirstošajiem logiem / reklamēšanu un sliktu (vai nē) iekšēju sasaisti.

Galvenās lapas - Google Analytics

2. solis: pievienojiet satura rādītāju
satura rādītājs palīdz cilvēkiem pārvietoties pēc garām ziņām, bet arī mudina jūs rakstīt garu saturu (un dod jums labākas iespējas tikt apbalvotiem) Pāriet uz saitēm izmantojot nosaukti enkuri).

Satura rādītājs HTML izskatās šādi …

Katras apakšpozīcijas HTML izskatās šādi …

Pirmais postenis

Otrais postenis

Trešais postenis

3. solis: Liellopu gaļas saturs
Tagad, kad esat pievienojis TOC ar daudzām tēmām, uzrakstiet rindkopas. Jūsu darbs tiešām nav tikai padarīt to garāku, bet gan padarīt jūsu saturu vairāk vērtīgs. Parasti tas nozīmē, ka jāpievieno noderīgāka grafika, video vai infografika. Ne tikai izrakstīt tekstu, lai aizpildītu lapu.

4. solis: atbildiet uz jautājumiem
Atbilde sabiedrībai ļauj meklēt jebkuru atslēgvārdu un ģenerē vizuālo karti (un sarakstu) ar vispopulārākajiem jautājumiem, ko cilvēki meklē par šo atslēgvārdu. Tas atvelk atslēgvārdus no Google automātiskās pabeigšanas, un jo zaļāki ir loki, jo vairāk šo atslēgvārdu ir meklēts.

Rauga atslēgas vārdi - AnswerThePublic

2. Atslēgas vārdi ir pārāk konkurētspējīgi

Vietnes ar zemu līmeni domēna autoritāte nevajadzētu konkurēt par plašiem, konkurējošiem atslēgvārdiem. Veidojot domēna autoritāti (izveidojot lielisku saturu, kas iegūst saites), varat sākt atlasīt atslēgvārdus ar vairāk meklēšanu. Bet, ja jūs cīnāties par nokļūšanu 1. lappusē, apsveriet iespēju doties garākā virzienā.

Atslēgas vārdi

1. solis: Pārbaudiet domēna iestādi vietnē Moz Link Explorer (vai cits rīks).

Domēna autoritāte

2. solis: Izmantojiet šo diagrammu no Orbit Media. Es galvenokārt orientējos uz 3 vārdu frāzēm, bet daudz laika pavadu saturam. Konkurētspējīgāki atslēgvārdi = vairāk laika jāiegulda savā saturā. Diagramma ir drīzāk īkšķa noteikums, un tā nav jāuzņem burtiski, bet tas ir atgādinājums, ka vietnes ar augstu domēna autoritāti var (parasti) atlasīt konkurētspējīgākus atslēgvārdus.

Atslēgvārdu izpētes saīsne

3. solis: Lejupielādēt MozBar un Atslēgas vārdi visur. Tie ļauj jums Google izmantot jebkuru atslēgvārdu un redzēt atslēgvārdu konkurenci: ikmēneša meklēšanu, katra meklēšanas rezultāta DA (domēna autoritāte) un PA (lapas autoritāte) utt. Protams, vissvarīgākais solis ir noklikšķināt uz labākajiem rezultātiem un pārbaudīt, cik “labs” saturs ir, un pārliecinieties, ka varat uzrakstīt labāku saturu nekā savējais.

Atslēgvārdu konkurss

Atslēgvārds ir konkurētspējīgāks, ja:

 • Tas ir plašs
 • Tam ir augsts DA + PA līmenis MozBar
 • Atslēgvārds acīmredzami ir rentabls
 • Labākajos rezultātos ierindots spēcīgs saturs
 • Iestāžu vietnes ierindojas labāko rezultātu skaitā
 • Atslēgvārdam ir liels meklējumu skaits mēnesī

Atslēgvārdus ar garu garu ir vieglāk ranžēt

 • SEO konsultanta vietā atlasiet WordPress SEO konsultantu
 • Čikāgas tīmekļa dizainera vietā atlasiet Čikāgas WordPress dizaineri
 • Tā vietā, lai izkļūtu no parāda, mērķējiet izkļūt no parāda bez bankrota
 • Vietnes SiteGround pārskatu vietā atlasiet vietni WordPress Hostinga pārskats

3. Pārāk liela uzmanība tiek pievērsta vienam atslēgvārdam

Daudzi uzņēmumi ir apsēsti ar ranga noteikšanu vienam atslēgvārdam, kad šī patiesībā ir šausmīga stratēģija. Es ierindoju tūkstošiem atslēgvārdu, un, kaut arī es ierindoju 1. vietu tādiem atslēgvārdiem kā “WordPress SEO konsultants”, es savā emuārā saņemu daudz vairāk pieprasījumu nekā savas pakalpojumu lapas..

Ja esat fotogrāfs Čikāgā, šeit ir dažas idejas:

Google automātiskā aizpildīšana-aizpildīšana-aizpildīšana-1

4. Pārāk liela uzmanība tiek pievērsta jogas zaļajām gaismām

Apsēstība pār Jogas zaļo gaismu var izraisīt atslēgvārdu pildīšana un liek lapām izskatīties nespodrām. Pārtrauciet domāt par SEO tik daudz par “atslēgvārdu lietojumu” un sāciet domāt par to, kā uzturēt cilvēkus saistošus ar jūsu vietni, izmantojot videoklipus, apmācības un lietas, kuras cilvēki patiesībā vēlētos iemācīties / dalīties / saistīt. Vienīgais laiks, kad domāju par atslēgvārdiem, ir tad, kad es veicu atslēgvārdu izpēti, rakstu ar atslēgvārdiem bagātu (bet patīkami skanīgu) virsrakstu un izveidoju vilinošu meta aprakstu, lai cilvēki noklikšķina uz manas saites. Pārējo darbu es paļaujos uz manu kick-ass saturu.

Kas ir Yoast SEO analīzē, vajadzētu pateikt:

BRĪDINĀJUMS: ja ievadāt atslēgvārdus savā saturā / fragmentos, tie izskatās spamoti. Vai esat domājuši par SEO nosaukuma + meta apraksta rakstīšanu, lai palielinātu VKS? Katrā Google rezultātā tiks izmantots atslēgvārds – kāpēc kāds noklikšķina uz jūsu saites? Jā, jums vajadzētu izmantot savu atslēgvārdu lapas nosaukumā, URL, SEO nosaukumā un meta aprakstā (vissvarīgākajās vietās) … bet neinjicējiet atslēgvārdus tikai tāpēc, lai iegūtu zaļo gaismu. Aizmirstiet par atslēgvārdu blīvumu un apakšpozīcijās esošajiem atslēgvārdiem … pievienojiet satura rādītāju, lai organizētu garākus ierakstus, izmantotu videoklipus, infografiku, bagātīgus fragmentus, sociālās koplietošanas attēlus un Liellopu gaļu plāns saturs lai tas būtu labāks (detalizētāks) nekā populārākie meklēšanas rezultāti.

5. Jūs izmantojat Google atslēgvārdu plānotāju

Atslēgvārdu plānotājs ir paredzēts AdWords, nevis SEO! Konkurss ir paredzēts AdWords, un es personīgi esmu atradis atslēgvārdus, kas neatspoguļo to, ko cilvēki patiesībā meklē. Google automātiskā pabeigšana vai jebkurš atslēgvārdu rīks, kas tiek izmantots no Google automātiskās pabeigšanas, ir precīzāks.

Google-Atslēgvārdu plānotājs

6. Lēnas slodzes laiki

Mana WordPress ātruma ceļvedis parāda, kā man sanāca <1s ielādes laiks ar 100% rādītājiem GTmetrix, taču zemāk uzskaitīju vissvarīgākos faktorus. Jūs droši vien zināt Google apbalvo ātrās vietnes.

 • Izvēlieties labāku mitināšanuVietne tika atzīts par labāko no 26 dažādajām Facebook aptaujām un ir tas, kuru es izmantoju (vairumā gadījumu viņi ir arī # 1) Facebook sarunas). Jūs varat palaist savu vietni, izmantojot Ieskats PageSpeed lai redzētu, vai jūsu serveris darbojas lēni. Vietnes pamatne migrējiet savu vietni bez maksas, un cilvēki, kas migrē, parasti redz tūlītēji ielādes laika uzlabojumi. Viņi ir ieteikt WordPress un ar Ivica no WordPress Speed ​​Up grupa ar 10 000 biedriem. Es tos izmantoju, un jūs varat redzēt manu GTmetrix /Pingdom ziņojumi. Viņu ātruma tehnoloģija izmanto NGINX, PHP 7+, Ar vienu klikšķi aktivizējiet Cloudflare, un SG optimizētāja spraudnis.
 • Jauniniet uz labāku kešatmiņas spraudni – WP Rocket tika novērtēts kā kešatmiņas spraudnis # 1 vairākās Facebook aptaujās, un es arī tos izmantoju. Lielākais ieguvums ir tas, ka lielākajā daļā kešatmiņas spraudņu nav tādu ātruma funkciju, kas sniedz labākus rezultātus (datu bāzes tīrīšana, slinka fotoattēlu / video / iframe ielādēšana, Google Analytics lokāla mitināšana, sirdsdarbības vadība, integrācija ar Cloudflare + citiem CDN). Tas arī nāk ar dokumentācija, bieža atjaunināšana un atbalsts. Skatiet manu iestatīšanas apmācību.
 • Attēlu optimizēšana – ir vairāk nekā 20 attēlu optimizēšanas paņēmienu, daži no tiem parādās GTmetrix (bezspiediena saspiešana, kalpo samazinātiem attēliem, norāda attēla izmērus). Ja vēlaties redzēt visus 20, izlasiet manu attēlu optimizācijas apmācību.
 • Jaunināt uz PHP 7+ – lielākā daļa WordPress lietotāju palaist novecojušās PHP versijas (jo jūsu resursdators tevi automātiski neveic jaunināšana). Jums jāinstalē Parādīt PHP versijas spraudni lai redzētu, kuru versiju izmantojat, palaidiet PHP saderības pārbaudītāja spraudnis lai pārliecinātos, vai spraudņi ir savietojami, pēc tam savā mitināšanas kontā jauniniet uz PHP 7+. Tas padara a milzīga atšķirība.
 • Iestatīt mākoņa aizdegšanos – skatiet manu apmācību par Cloudflare, kurā parādīts, kā konfigurēt katru cilni Cloudflare, lai padarītu jūsu vietni ātrāku un drošāku.
 • Izvairieties no lēniem spraudņiem – šeit ir saraksts ar 35 lēniem spraudņiem, taču tos varat arī izmantot Vaicājuma monitors (vai GTmetrix ūdenskritums), lai redzētu lēnākos spraudņus.
 • Izvairieties no ārējiem resursiem – Google AdSense, Google Maps, Gravatars vai jebkas cits, kas piesaista ārējos resursus, ievērojami palēninās jūsu vietnes darbību.
 • Ielādējiet vietni Google Fonts – ja GTmetrix pārskatā redzat kļūdas, kas saistītas ar Google Fonts vai Font Awesome, izlasiet manu apmācību par to mitināšanu vietējā mērogā.

Šim videoklipam vajadzētu palīdzēt (laika apzīmējumi ir video aprakstā):

Pārslēgšanās uz vietni

Vietnes zemes ielādes laika migrācija

Bluehost uz SiteGround GTmetrix

HostGator vietnei

SiteGround GTmetrix

Vietnes zemes Google PageSpeed ​​Insights

100 perfekts rādītājs vietnē SiteGround

Vietnes zemes ģenēze

Ātrums, ko nodrošina vietneGround

Vietnes zemes GTmetrix pārskats

Saīsināts ielādes laiks vietnē SiteGround

Jauni vietņu reakcijas laiki vietnē

HostGator vietņu migrācijai

Vietnes zemes atbildes laiki vietnē Joomla

Pāreja uz vietni Hostings

Vietnes zemes raķete Iedomājieties Combo

Joomla GTmetrix vietnē SiteGround

Ieskats vietnē SiteGround PageSpeed

Vietnes zeme Joomla

Vietnes zemes saīsināts ielādes laiks

Vietnes zemes ātra mitināšana

Jauni Pingdom rezultāti vietnē SiteGround

Jauns vietnes atbildes laiks

Vietnes reakcijas laika uzlabošana

2019. gada hostinga aptauja

2017-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor mitināšanas ieteikumi

2019. gada jūlija mitināšanas ieteikums

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

Kopīgota mitināšana-Aptauja-2017

2019. gads-Hostings-aptauja

Doties uz hostinga uzņēmumu

WordPress-Hostings-Aptauja-2017

Pārvaldīts-hostings-aptauja

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016. gads - tīmekļa mitināšana-aptauja

Best-WordPress-Hostings-Provider-Poll

Labākā tīmekļa mitināšana-2019-aptauja

WP draudzīga hostinga aptauja

2016-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor iecienītākais hostings

2018. gada mitināšanas ieteikumi

WordPress mitināšanas aptauja 2018. gada septembris

Pārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017

2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1

Hostings-aptauja par ātrumu

WordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1

Vietnes ieteikumi

2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Labākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptauja

Hostings-Poll-2019. gada februāris

Hostings-Ieteikumi-Aptauja

Bluehost vs SiteGround

WordPress tīmekļa mitinātāja aptauja

Mans GTmetrix ziņojums …

2019. gads - GTmetrix-ziņojums

Mana Pingdom ziņojums

2019. gads-Pingdom-ziņojums

7. Zems vidējais klikšķu skaits

Visi zina, ka vidējais klikšķu skaits ir svarīgs (un tiek izmantots kā ranga koeficients), bet kā panākt, lai cilvēki noklikšķina uz jūsu saites? Zemāk ir 4 vienkārši veidi, kā palielināt vidējo klikšķu skaitu.

Vidējie klikšķu tarifi

1. darbība: izmantojiet Yoast lielapjoma redaktoru, lai pārrakstītu SEO nosaukumus + meta aprakstus
Yoast lielapjoma redaktors ļauj masveidā rediģēt SEO nosaukumus un meta aprakstu, lai jums nebūtu jāiet cauri katrai atsevišķai lapai / ziņai. To pārrakstīšana, lai izklausītos patīkamāk (un, protams, iekļautu arī jūsu atslēgvārdu), ir vienkāršs veids, kā palielināt VKS. Tikai atceraties, ka lielapjoma redaktors neatklāj atslēgvārdus vai rakstzīmju garumu, tāpēc pārliecinieties, ka paturiet tos prātā (SEO virsrakstu garums ir aptuveni 55 rakstzīmes, meta aprakstiem – 155 rakstzīmes). Ikviens savā fragmentā iekļaus atslēgvārdu – kāpēc kāds noklikšķinātu uz jūsu saites? Jūsu apmācība ir aktuāla, vai jums ir video apmācība, infografika? Sakiet viņiem kāpēc! Mēģiniet izmantot ciparus un gudrus īpašības vārdus.

Yoast-Bulk-Editor

2. solis: pievienojiet bagātinātos fragmentus
Es izmantoju WP Review Pro spraudnis Autors: MyThemeShop (skat demonstrācija vai lapa, kurā to izmantoju). Es lietoju WP bagātīgie fragmenti bet izstrādātājs atteicās no sava spraudņa un Viss vienā shēmā izskatās pārāk skaidri, praktiski bez pielāgošanas iespējām. Esmu priecīgs par WP Review Pro.

Strukturētu datu pārskata zvaigznes

3. darbība. Pievienojiet meklēšanas rezultātiem modificētu datumu
Padariet laiku jutīgu saturu svaigu. Vispirms Yoast iestatījumos iespējojiet datumu fragmenta priekšskatījumā. Pēc tam emuāru ziņu augšdaļā pievienojiet “mainīts datums” (visiem tas ir citā vietā, bet man tas ir Genesis Simple Edits spraudnis). Tagad, katru reizi atjauninot ziņu, datums tiks atjaunināts meklēšanas rezultātos. Jūs varat izmantot Pārpublicējiet veco ziņu spraudni atsvaidzināt visas ziņas līdz kārtējai dienai, taču tas ir nedaudz lēti, jo jūs faktiski neatjauninājāt šīs ziņas.

Publicēšanas datums

Ieraksts-Meta

4. darbība. Ievadiet Google piedāvātos fragmentus

 • Izveidojiet HTML satura tabulu (ja mērķauditorijas atlases saraksti)
 • Padariet katru TOC elementu kodolīgu un prasāms uz problēmas risināšanu
 • Mērķējiet uz atslēgvārdu, kur cilvēki vēlas kodolīgi atbildi
 • Izmantojiet Moz Keyword Explorer identificēt jautājumu atslēgvārdus
 • Izmantojiet atbildi sabiedrībai, lai atrastu vēl vairāk jautājumu atslēgvārdu
 • Izvēlieties, vai atbildei jābūt rindkopai, sarakstam vai tabulai
 • Izstrādājiet jauku grafiku (vai nofotografējiet), kurā aprakstīts atslēgvārds
 • Izmantojiet optimālu rakstzīmju garumu (skat. Fotoattēlu zemāk Moz)
 • Izveidojiet uz faktiem balstītu saturu ar kvalitātes atsaucēm (saites, grafikas utt.)
 • Mērķa atslēgvārdi, kuriem jau ir piedāvāts fragments, bet kuri veic sliktu darbu
 • Ja jūs tiecaties pēc atbildes lodziņa, atlasiet atslēgvārdu, izmantojot precīzu atbilstību
 • Pārliecinieties, ka atrodaties atslēgvārda pirmajā lapā, ja nē, uzlabojiet saturu

Piedāvātie fragmenti

Optimālais piedāvāto fragmentu garums

8. Netiek optimizēta sociālajai koplietošanai

Pielāgojiet sava satura izskatu, kad tas tiek kopīgots vietnē Facebook / Twitter …

facebook-share

Programmā Yoast dodieties uz SEO → Social, pēc tam cilnē Facebook / Twitter iespējojiet meta datus. Kamēr esat šeit, neaizmirstiet to darīt pārbaudiet savu vietni, izmantojot Pinterest un pievienojiet savu Google+ lapu Yoast.

Yoast-Social-Meta-Data

Tagad rediģējiet lapu / ziņu, ritiniet uz leju līdz Yoast sadaļai, noklikšķiniet uz kopīgošanas saites (parādīts zemāk), un jūs varēsit augšupielādēt attēlus Facebook (1200 x 630 pikseļi) un Twitter (1024 x 512 pikseļi). Jā, tas nozīmē, ka katram satura vienumam ir jāizveido 2 grafikas, ja vēlaties, lai tas izskatās jauki.

yoast-social-media-optimization

9. Nav iekšēju / ārēju saišu

Nav perfekta skaitļa, bet manās 3000 vārdu pamācībās parasti ir 50 saites.

Iekšējās saites – dabisks veids, kā veidot saites uz jūsu vietni, ilgāk uzturēt cilvēkus savā vietnē un samazināt atlēcienu līmeni, liekot cilvēkiem noklikšķināt uz citas jūsu rakstītas lietas.

Arejas saites – tie ir kā avotu citēšana uzņēmumam Google. Saite uz uzticamu, noderīgu saturu, kas jūsu lasītājiem būtu noderīgs (ne tikai Wikipedia), veido uzticību Google.

10. Stūrakmens satura trūkums

Šis ir padoms… tā vietā, lai blogošana tikai emuāru veidošanā, par to, kā rakstīt “galīgo ceļvedi” par galveno tēmu, par kuru jūsu auditorija vēlas uzzināt? Raugs un WP raķete ir 2 no maniem… cilvēki negrasās saites uz manu WordPress SEO konsultācijas lapu, bet, piesaistot saites caur manām pamācībām, “saišu sula” nāks par labu visai manai vietnei, palielinot manas domēna pilnvaras. Tātad, ja jūs vadāt savu vietni caur Saite Explorer un jums nav daudz saišu, uzrakstiet dažus galīgos ceļvežus.

WordPress-SEO-Series

11. Nelieto SSL

Es pievienoju SSL 2018. gadā, un pārsteidzoši, ka mans klasifikācija pieauga (un tāpat arī mans filiāļu pārdošanas apjoms). Google ir turpinot sodīt vietnes, kuras neizmanto SSL (un arī šī nedrošā piekaramā atslēga neizskatās labi), tāpēc nebaidieties – vienkārši dariet to. Šeit ir ceļvedis par pievienojot SSL WordPress.

Tiešām-vienkārši-SSL

12. Slikta atlēcienu likme + laiks vietnē

Atlēcienu likmes (to cilvēku procentuālais daudzums, kuri atstāj jūsu vietni, nekur nenoklikšķinot) un vidējais vietnes laiks ir metrika, ko Google izmanto, lai noteiktu katras lapas vērtību un tās rangu (tos varat uzzināt vietnē Google Analytics). Tātad, ja jūsu tīmekļa dizains, mobilais dizains, iekšējo saišu trūkums, aicinājumi uz darbībām… un citas jūsu vietnes daļas nemudina cilvēkus uzklikšķināt, tas kaitēs jūsu klasifikācijai. SEO mērķis ir padarīt jūsu vietni “lipīgu”.

Atlēcienu līmenis

13. Jūs mainījāt pastāvīgās saites (vai sliktu struktūru)

Katru reizi, mainot pastāvīgo saiti (pat ja iestatīsit 301 novirzīšanu), uz laiku zaudēsit VISU savu vērtējumu un ilgtermiņā tikai daļu no tā. Tas ir bijis teica Iestatot 301 novirzīšanu, tiek zaudēti aptuveni 1-10% saites sulas. Grunts līnija … Es izvairītos no šo visu mainīšanas kopā, ja vien jūsu pastāvīgās saites neizmanto neglītu? P = 123 formātu. Tas ietver pārveidošanas laikā.

14. Briesmīgā lapa “Par mani”

Es nekad nezināju, cik tas ir svarīgi, kamēr neuzrakstīju satriecošu lapu.

Man uzreiz bija, ka cilvēki man sūta e-pastu … kas saistīti ar manu stāstu un dalās ar viņu pašu stāstu. Tas bija tiešām forši, atverot sevi un vērojot, kas pāraug attiecībās / iespējās. Raugoties no SEO viedokļa, tā ir viena no manis skatītākajām lapām un ilgāk uztur cilvēkus manā vietnē.

Par mani

15. Citēšanas kļūdas (vietējais SEO)

Ja mērķauditorija tiek atlasīta pēc vietējiem atslēgvārdiem (īpaši vietās, kur parādās Google Maps), jums ir nepieciešami citāti. Viņi ir par 10% no vietējiem SEO. Mans trīs soļu process pakalpojumā Google mans uzņēmums > Moz Vietējais > Whitespark iegūst satriecošus rezultātus, un tas ir tas pats process, ko es izmantoju, lai iegūtu vairākus klientus # 1 klasifikācijā pakalpojumā Google Maps. Bez tam viss ir bez maksas Whitespark citātu veidošanas pakalpojums (4-5 USD / citāts). Jo konkurētspējīgāki ir jūsu atslēgvārdi, jo vairāk citātu jums vajadzētu pasūtīt.

Moza vietējais citēšanas rādītājs

Kā izveidot citātus

Kā pārbaudīt, vai nav atkārtotu avotu

 • Palaidiet savu vietni cauri Moz Vietējais un labojiet vienumus cilnē dublikāti
 • Meklējiet “Jūsu uzņēmuma nosaukums Google+” un meklējiet GMB lapu dublikātus

16. Google meklēšanas konsoles kļūdas

Lielākā daļa cilvēku nelieto Google meklēšanas konsole cik viņiem vajadzētu. Es to izmantoju desmit reizes vairāk nekā Google Analytics, lai atrastu pārmeklēšanas kļūdas, kļūdas mobilajās ierīcēs, AMP kļūdas, vietnes kartes kļūdas, drošības problēmas, manuālas darbības, HTML uzlabojumi un daudzi citi. Es iesaku jums rīkoties tāpat.

Mobilās lietojamības kļūdas Google meklēšanas konsolē

Es izmantoju arī Darbības pārskats reliģiski, lai izmērītu manus atslēgvārdus, CTR, klasifikāciju un populārākās lapas. Man tas nozīmē daudz labāk novērtēt SEO nekā Google Analytics.

Google meklēšanas konsoles vaicājumi

Skatīt manu Google Search Console apmācību

17. Kopēt saturu + meklēt / aizstāt lapas

Izmantojiet Vietne pārbaudīt, vai nav satura dublikāta …

Vietnes dublējošs saturs

Meklēšanas un aizvietošanas lapas, iespējams, ir visizplatītākais satura kopēšanas veids (ja atkal un atkal dublējat vienu un to pašu lapu, bet katrā lapā apmaināsit tikai ar dažiem vārdiem). Jūs to daudz redzat vietējā SEO, kad uzņēmumi izveido ģeogrāfiski mērķētas galvenās lapas vairākām vietām … bet tas nedarbojas. Ideālā gadījumā katrai lapai vajadzētu būt unikālam saturam par katru atrašanās vietu, piemēram, fotoattēliem, pārskatiem, komandas biedriem utt. Rands Fishkins par šo izveidoja jauku video:

18. Meklētājprogrammu atturēšana no indeksēšanas vietnes

Pārliecinieties, ka paneļa sadaļā Iestatījumi NAV atlasīta opcija “Atturēt meklētājprogrammas no šīs vietnes indeksēšanas” > Lasīšana. Tas liek jūsu vietnei pilnībā izzust Google tīklā.

Atturiet meklētājprogrammu no šīs vietnes indeksēšanas

19. Filiāļu vietņu kļūdas

Filiāles vietnes ir pakļauti Google sodiem. Tas var būt vai nu sods jūsu manuālas darbības pārskatu Google meklēšanas konsolē, vai arī tas var būt algoritmisks sods (tādā gadījumā jums jāsalīdzina datplūsmas samazināšanās laiks un jāskatās Google algoritms mainās).

Uzticieties man, jūs nevēlaties saistītu sodu …

Affiliate Link Google sods

Padomi filiāļu vietnēm:

 • Neuzpildiet ziņas ar saistītām saitēm
 • Pievienojiet vērtību! Es pavadu ton laika, pārliecinoties, ka manas apmācības ir noderīgas
 • Ne vienmēr vispirms uzskaitiet saistītos produktus (Google zina, ko jūs darāt)
 • Apsveriet iespēju izveidot saistīto produktu pārskatīšanas lapas un to vietā izveidot saiti
 • Vienmēr nofollow saistītās saites

20. Jums ir Google sods

Iet uz savu manuālo darbību pārskats meklēšanas konsolē, lai pārbaudītu sodus. Ir daudz veidu (mazs saturs, atslēgvārdu pildīšana, surogātpasta saturs), taču visbiežāk sastopamas nedabiskas saites.

Nedabiskas saites uz jūsu vietni – agri es noalgoju saišu veidotāju un saņēmu Google sodu par nedabiskām saitēm, kuru atkopšanai bija vajadzīgs viens pilns gads. Mans klasifikācija strauji kritās, tāpat arī klientu pieprasījumi un ienākumi. Man bija tumši laiki. Padomājiet pirms saišu veidotāja nolīgšanas Fiver, Upwork vai kādā no šīm brīvmākslinieku vietnēm … ja vien jūs patiešām nezināt, ko jūs darāt.

Kā sakopt sliktās saites

 • Pārbaudiet, vai jums tāds ir cilne manuālas darbības
 • Iet uz saites uz jūsu vietni Search Console sadaļa
 • Pierakstiet visas nevēlamās, neatbilstošās un aizdomīgās saites
 • Sazinieties ar šīm vietnēm un palūdziet viņiem to noņemt
 • Esiet neatlaidīgs … Google vēlas redzēt, ka jūs esat pielikuši pūles
 • Lai izmantotu saites, kuras jūs nevarat noņemt, izmantojiet noraidīt rīku
 • Iesniedziet pārskatīšanas pieprasījumu ar visu atbilstošo informāciju
 • Aktivizējiet savu saišu veidotāju un nekad vairs nenodarbiniet skicējošu saišu veidotāju

Nedabiskas saites uz jūsu vietni - Google Search Console

Joprojām neesmu pārliecināts, ja tas ir iemesls?

Kiss Metrics ir satriecošs raksts par 50 iemesli, kāpēc jūsu vietni vēlas sodīt Google, bet es domāju, ka šeit es apskatīju galvenos iemeslus. Ja jums ir kādi jautājumi, atstājiet komentāru zemāk, un es labprāt atbildēšu uz jūsu jautājumu. Pretējā gadījumā veiksmi jūsu SEO!

bieži uzdotie jautājumi

&# x2705; Kādi ir 3 galvenie iemesli, kāpēc WordPress vietnes neuzņem augstu vietu?

Mērķauditorijas atlase pēc konkurētspējīgiem atslēgvārdiem, neizmantojot pareizos atslēgvārdu izpētes rīkus un laba lapas trūkuma lapā SEO (ārpus Yoast zaļās gaismas) parasti ir 3 galvenie iemesli, kāpēc WordPress vietnes nav pietiekami augstas. Vēl viens iemesls ir nepietiekama kvalitātes atpakaļsaišu kvalitāte.

&# x2705; Vai mani atslēgvārdi ir pārāk konkurētspējīgi??

Jaunām vietnēm vai tām vietnēm, kurām ir zema autoritāte (atpakaļsaišu), vienmēr vajadzētu būt mērķētām ar specifiskiem atslēgvārdiem. Ir ļoti svarīgi, lai Google meklētu katru atslēgvārdu un analizētu meklēšanas rezultātus, lai pārliecinātos, ka nekonkurējat ar spēcīga satura un autoritātes vietnēm.

&# x2705; Kā es varu pārbaudīt SEO kļūdas savā vietnē?

Google meklēšanas konsole norāda, vai ir kļūdas mobilajās ierīcēs, drošībā un indeksācijā. Tajā arī pastāstītas par strukturētām satura kļūdām FAQ un pārskatos. Tomēr jums patiešām vajadzētu saņemt SEO auditu, ja vēlaties uzzināt, kas tieši notiek ar jūsu SEO.

&# x2705; Iegūstot zaļo gaismu Yoast, palīdzēs klasifikācija?

Ne gluži. Yoast tikai veic labu darbu, nosakot atslēgvārdu lietojumu, un lapas SEO ir daudz vairāk nekā tas. Mēģiniet pievienot FAQ bagātīgus fragmentus, garām ziņām pievienot HTML satura tabulu un izveidot padziļinātu saturu ar videoklipiem. Optimizējiet vidējo klikšķu skaitu!

&# x2705; Vai mans Yoast spraudnis ir pareizi konfigurēts?

Pārbaudiet manu Yoast konfigurācijas apmācību, lai pārliecinātos, vai Yoast ir pareizi iestatīts, it īpaši cilnē Search Appearance. Neaizmirstiet iestatīt Google meklēšanas konsoli.

Vai: mans WordPress SEO ceļvedis ir vēl noderīgāks nekā šis, un tajā ir 101 padoms, par kuriem var rīkoties.

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector