20 põhjust, miks teie WordPressi sait pole Google’is kõrgel kohal

See on küsimus, mille ma saan nr 1 …


Miks pole minu WordPressi saidi edetabel Google’is kõrgem?

See õpetus aitab teil tuvastada, mis toimub, sõltumata sellest, kas te pole kuskil kaardil, kas teil on Google’i trahv või ei tea, miks konkurendid teid edestasid. Need on 20 kõige tavalisemat põhjust, mis põhinevad minu viimasel 5 aastal SEO nõustamisel ja nende õpetuste kirjutamisel.

Tutvuge nimekirjaga ja jätke kindlasti kommentaar, kui leidsite probleemi või vajate abi. Mul on hea meel aidata kõigil, kes leiavad aega minu õpetuste lugemiseks. Siin on peamised põhjused, miks teie WordPressi sait pole Google’is kõrgel kohal ja mida saate selle parandamiseks teha..

1. Põhjaliku sisu puudumine

Artiklite täiendamine 3000 sõnaga on põhjus, miks minu ajaveebi kasvas 3000 külastajani päevas. Google’i märksõna, analüüsige parimaid tulemusi ja lisage iga oluline teema, mida leiate. Kasutage Vastus avalikkusele et leida “küsimussõnad” ja vastata nii paljudele kui võimalik. Backlinko soovitab 3000 sõna paljudes tema artiklites, eriti kui see on nii nurgakivi sisu. Andsin oma Yoasti õpetuse mahuks 500–4000 sõna ja see läks nädala jooksul 10–100 külastajale päevas.

Ma ei kirjuta nädalas 3 keskpärast õpetust. Ma kirjutan iga 2 nädala tagant 1 tapja õpetuse.

Eesmärk on 3000 sõna rohkem, eriti kui see on konkureeriv märksõna:

WordPress Word Count

Sa võid saada karistada madala sõnade arvuga (madalad lehed) sisu jaoks, mis pole halva tagasipööramise määraga kasulik, väärtuseta sidusettevõtte sisu ja dubleeriva sisu korral. Kuid isegi kui teil pole karistust õhukese sisu eest, ei tähenda see, et mõnel teie sisul pole vähe sõnade arvu ja see takistab teil kõrgel kohal olemast.

1. samm: tuvastage madala jõudlusega sisu
Google Analyticsis minge hangete juurde > Otsingukonsool > Maandumislehed. Otsige lehti, mille keskmine lehe aeg on madal ja kõrged põrkemäärad. Madal keskmine aeg lehel tähendab tõenäoliselt seda, et inimesed ei leia sisu kasulikuks. Kõrged põrkemäärad on natuke keerukamad ja võivad olla kehva kujunduse, laadimisaegade, navigeerimise, hüpikute / reklaamide ja halva (või üldse mitte) sisemise linkimise tõttu.

Sihtlehed - Google Analytics

2. samm: lisage sisukord
Sisukord aitab inimestel pikkades postitustes navigeerida, kuid julgustab teid ka pikka sisu kirjutama (ja annab teile paremad võimalused auhinna saamiseks) hüppavad lingid kasutades nimega ankrud).

Sisukord HTML näeb välja selline …

Iga alamrubriigi HTML näeb välja selline …

Üksus üks

Teine punkt

Kolmas punkt

3. samm: veiseliha üleslaadimine
Nüüd, kui olete lisanud suure hulga teemadega TOC, kirjutage oma lõigud. Teie ülesanne pole tegelikult mitte ainult selle pikemaks muutmine, vaid ka selle sisu täiendamine väärtuslik. Tavaliselt tähendab see kasulikuma graafika, videote või infograafikute lisamist. See ei tähenda lihtsalt teksti täpseks vormistamist lehe täitmiseks.

4. samm: vastake märksõnadele
Vastus avalikkusele võimaldab teil otsida mis tahes märksõna ja genereerib visuaalse kaardi (ja loendi) kõige populaarsematest küsimustest, mida inimesed selle märksõna kohta otsivad. See tõmbab märksõnu Google Autocomplete’ist ja mida rohelisemad on ringid, seda rohkem otsinguid neil märksõnadel on.

Pärmi märksõnad - AnswerThePublic

2. Märksõnad on liiga konkureerivad

Madala veebisaidiga veebisaidid domeeniasutus ei tohiks konkureerida laiade ja konkureerivate märksõnade pärast. Domeenivalitsuse loomisel (luues suurepärast linke koguvat sisu) võite alustada märksõnade sihtimist rohkemate otsingutega. Kuid kui näete vaeva 1. lehele jõudmiseks, kaaluge pikemat saba.

Pika saba märksõnad

Samm 1: Kontrollige oma domeeniasutust Moz Link Explorer (või mõni teine tööriist).

Domeeni autoriteet

2. samm: Kasutage seda diagrammi alates Orbit Media. Peamiselt sihin 3-sõnalisi fraase, kuid veedan PALJU aega sisule. Konkurentsivõimelisemad märksõnad = rohkem aega peaksite oma sisusse investeerima. Diagramm on rohkem rusikareegel ja seda ei pea võtma sõna-sõnalt, kuid see on meeldetuletus, et kõrge domeeni autoriteediga veebisaidid võivad (üldiselt) sihtida konkurentsivõimelisemaid märksõnu.

Märksõna uurimise otsetee

3. samm: Lae alla MozBar ja Märksõnad kõikjal. Need võimaldavad teil Google’is mis tahes märksõna kasutada ja märksõna konkurentsi näha: igakuised otsingud, iga otsingutulemuse DA (domeeni autoriteet) ja PA (lehe autoriteet) jne. Kõige tähtsam samm on muidugi klõpsata tipptulemustele ja kontrollida, kui hea on sisu on ja veenduge, et saate kirjutada paremat sisu kui nende oma.

Märksõna-võistlus

Märksõna on konkurentsivõimelisem, kui:

 • See on lai
 • Sellel on MozBaris kõrge DA + PA
 • Märksõna on ilmselgelt kasumlik
 • Tugev sisu on tipptulemuste hulgas
 • Asutuse veebisaidid on tipptulemuste hulgas
 • Märksõnal on palju igakuiseid otsinguid

Pika sabaga märksõnu on lihtsam järjestada

 • Sihtke SEO konsultandi asemel WordPressi SEO konsultant
 • Chicago veebidisaineri asemel sihtige Chicago WordPress Designeri
 • Võlgadest vabanemise asemel sihtige võlgadest ilma pankrotita
 • Saidi SiteGround ülevaated asemel sihtige saidi SiteGround WordPress Hosting ülevaade

3. Liiga palju keskendumist ühele märksõnale

Paljud ettevõtted on kinnisideeks ühe märksõna järjestamisel, kui see on tegelikult õudne strateegia. Ma reastan tuhandete märksõnade järgi ja kuigi ma olen 1. kohal märksõnade puhul, näiteks „WordPress SEO Consultant”, saan oma ajaveebi kaudu palju rohkem päringuid kui minu teenuslehed.

Kui olete Chicagos fotograaf, siis siin on mõned ideed:

Google'i automaatne täitmine-täitke-tühi-1

4. Liiga palju keskenduge pärmi rohelistele tuledele

Yoasti roheliste tulede kinnisidee võib viia selleni märksõna täidis ja muuta lehed rämpsuks. Lõpetage SEO mõtlemine niivõrd märksõnade kasutamisel ja hakake mõtlema, kas hoida inimesi teie saidiga seotud videote, õpetuste ja muude asjade kaudu, mida inimesed tegelikult tahaksid õppida / jagada / linkida. Ainus kord, kui ma märksõnade peale mõtlen, on see, kui tegelen märksõna uurimisega, kirjutan märksõnaga rikka (kuid kena kõlaga) pealkirja ja koostan köitva metakirjelduse, et inimesed klõpsaksid mu lingil. Ülejäänu tegemiseks toetun oma sisuga sisule.

Mida peaks ütlema Yoasti SEO analüüs:

HOIATUS: märksõnade sisestamine oma sisusse / lõikudesse muudab need rämpsuks. Kas olete mõelnud CTR-i suurendamiseks SEO pealkirja + metakirjelduse kirjutamist? Kõik Google’i tulemused kasutavad märksõna – miks keegi klõpsaks teie lingil? Jah, sa peaksid kasutama oma märksõna lehe pealkirjas, URL-is, SEO pealkirjas ja metakirjelduses (kõige olulisemad kohad) … kuid ärge sisestage märksõnu ainult rohelise tule saamiseks. Unustage märksõnade tihedus ja alamrubriikide märksõnad … lisage sisukord pikemate postituste korraldamiseks, videote, infograafikute, rikkalike katkendite, ühiskondlikult jagatavate piltide ja veiseliha üles õhuke sisu et see oleks parem (üksikasjalikum) kui populaarsemad otsingutulemid.

5. Kasutate Google’i märksõnade plaanijat

Märksõna planeerija on loodud AdWordsi, mitte SEO jaoks! Võistlus toimub AdWordsi jaoks ja olen isiklikult leidnud, et märksõnad ei kajasta seda, mida inimesed tegelikult otsivad. Google Autocomplete või mõni märksõna tööriist, mis tõmbab Google Autocomplete’i, on täpsem.

Google'i märksõnade plaanija

6. Aeglased laadimisajad

Minu WordPressi kiirjuhend näitab teile, kuidas ma sain <1s laadimisajad 100-protsendiliste skooridega GTmetrixis, kuid loetlesin allpool kõige olulisemad tegurid. Tõenäoliselt teate Google premeerib kiireid saite.

 • Valige parem hostimineSiteGround sai 26 erinevas Facebooki küsitluses edetabeli 1 ja on see, keda ma kasutan (enamikus on nad ka nr 1) Facebooki vestlused). Saate oma saiti hallata PageSpeed ​​Insights et näha, kas teie server on aeglane. SiteGround tahe saate oma veebisaidi tasuta üle viia, ja tavaliselt rändavad inimesed näevad kohesed laadimisaja parandused. Nad on soovitab WordPress ja poolt Ivica alates WordPressi kiirendusrühm koos 10 000 liikmega. Ma kasutan neid ja te näete minu GTmetrixit /Pingdom aruanded. Nende kiirustehnoloogia kasutab NGINX, PHP 7+, 1-klõpsu Cloudflare aktiveerimine, ja SG Optimeerija pistikprogramm.
 • Minge parema vahemälu pistikprogrammi juurde – WP Rocket sai mitmetes Facebooki küsitlustes vahemälu pistikprogrammi nr 1 ja ma kasutan neid ka. Suurim eelis on kiirusfunktsioonid, mida enamikul vahemälu pistikprogrammidel pole, mis annab teile paremaid tulemusi (andmebaasi puhastamine, laisk fotode / videote / iframe’i laadimine, Google Analyticsi kohapeal hostimine, südamelööke juhtimine, integreerimine Cloudflare + teiste CDN-dega). See tuleb ka kaasa dokumentatsioon, sagedased värskendused ja tugi. Vaadake minu häälestusõpetust.
 • Piltide optimeerimine – piltide optimeerimiseks on üle 20 viisi, millest mõned ilmuvad ka GTmetrixis (kadudeta tihendamine, skaalatud piltide esitamine, pildi mõõtmete täpsustamine). Kui soovite näha kõiki 20, lugege minu pildi optimeerimise õpetust.
 • Minge üle PHP 7-le+ – enamik WordPressi kasutajaid käitage vananenud PHP versioone (kuna teie host ei uuenda teid automaatselt). Peate installima Kuva PHP-versiooni pistikprogramm käitatava versiooni vaatamiseks käivitage PHP ühilduvuse kontrollija pistikprogramm pistikprogrammide ühilduvuse kontrollimiseks minge oma hostikonto versioonile PHP 7+. See teeb a tohutu erinevus.
 • Cloudflare’i seadistamine – vaadake minu Cloudflare’i õpetust, mis näitab teile, kuidas konfigureerida iga Cloudflare’i vahekaarti oma saidi kiiremaks ja turvalisemaks muutmiseks.
 • Vältige aeglaseid pistikprogramme – siin on nimekiri 35 aeglasest pistikprogrammist, kuid saate ka seda kasutada Päringu jälgija (või GTmetrix juga), et näha oma aeglaseimaid pistikprogramme.
 • Vältige väliseid ressursse – Google AdSense, Google Maps, Gravatars või kõik muu, mis tõmbab väliseid ressursse, aeglustab teie saiti märkimisväärselt.
 • Laadige Google’i fondid kohapeal sisse – kui näete oma GTmetrixi aruandes vigu, mis on seotud Google Fontide või Font Awesome’iga, lugege minu juhendit nende kohalikuks majutamiseks.

See video peaks aitama (ajatemplid on video kirjelduses):

Üleminek saidile SiteGround

Saidi maapealse laadimise aja migratsioon

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator saidile SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 täiuslikku tulemust saidil

SiteGround Genesis

SiteGround'i edastatud kiirus

SiteGround GTmetrix aruanne

Lühendatud saidiaegadega laadimisajad

Uued SiteGround reageerimise ajad

HostGator saidi maapealsele migratsioonile

SiteGround reageerimise ajad Joomlas

Lülitatud saidi maapealsele hostimisele

SiteGround Rocket Kujutage ette Combo

Joomla GTmetrix saidil SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Joomlas

SiteGround lühendatud laadimisajad

SiteGround kiire hostimine

Uued Pingdomi tulemused saidil SiteGround

Uus saidipõhine reageerimise aeg

Saidi maapealse reageerimise aja parandamine

2019. aasta küsitluse hostimine

2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elemendi majutamise soovitused

Juuli 2019 majutamissoovitus

WordPress-Host-Poll-august-2018

Jagatud-majutamine-küsitlus-2017

2019-hostimine-küsitlus

Go-To-Hosting-ettevõte

WordPress-hostimine-küsitlus-2017

Hallatud-majutamine-küsitlus

WooCommerce-Hosting-FB-küsitlus

2016-Veebimajutus-küsitlus

Parima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlus

Parim veebimajutus-2019-küsitlus

WP sõbraliku veebimajutusküsitlus

2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elementori lemmikmajutus

2018. aasta majutamissoovitused

WordPress Hosting Poll september 2018.png

Hallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017

2019-Hosts-Poll-1

Hostimine-küsitlus kiiruse jaoks

WordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1

SiteGround-soovitus

2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Parima veebimajutuse pakkuja-küsitlus

Vastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019

Hostimine-soovitused-küsitlus

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlus

Minu GTmetrixi aruanne …

2019-GTmetrix-aruanne

Minu Pingdomi raport

2019-Pingdom-aruanne

7. Madal klikkimise määr

Kõik teavad, et klikkimise määrad on olulised (ja neid kasutatakse järjestamise tegurina), kuid kuidas saada inimesed klõpsama teie lingil? Allpool on 4 lihtsat viisi klikkimise määra suurendamiseks.

Klõpsamishinnad

1. samm: kasutage Yoasti hulgiredaktorit SEO jaotiste + metakirjelduste ümberkirjutamiseks
Yoasti hulgiredaktor võimaldab teil muuta oma SEO pealkirju + metakirjeldust hulgikaupa, nii et te ei pea iga üksikut lehte / postitust läbi vaatama. Nende ümberkirjutamine kenamaks (ja muidugi ka märksõna lisamiseks) on CTR-i suurendamiseks lihtne viis. Pidage ainult meeles, et hulgitoimetaja ei tuvasta märksõnu ega tähemärkide pikkust, seetõttu pidage meeles, et peate neid meeles (SEO pealkirjade pikkus on umbes 55 tähemärki, metakirjelduste korral 155 tähemärki). Kõik lisavad märksõna oma katkendisse – miks peaks keegi klõpsama teie lingil? Teie õpetus on kehtiv, kas teil on videoõpetust, infograafikat? Ütle neile, miks! Proovige kasutada numbreid ja nutikaid omadussõnu.

Yoast-Bulk-Editor

2. samm: lisage rikkalikud katkendid
Ma kasutan WP Review Pro pistikprogramm autor MyThemeShop (vt a demo või leht, kus seda kasutan). Ma kasutasin WP rikkalikud katkendid kuid arendaja loobus oma pistikprogrammist ja Kõik ühes skeem tundub liiga tavaline ja praktiliselt puuduvad kohandamisvalikud. Olen WP Review Pro’ga rahul olnud.

Struktureeritud andmeülevaate tähed

3. samm: lisage otsingutulemitesse muudetud kuupäeva postitus
Muutke ajatundlik sisu värskeks. Esmalt lubage Yoasti seadetes „kuupäev lõigu eelvaates”. Järgmisena lisage ajaveebipostituste ülaossa sõna “muudetud kuupäev” (see on kõigi jaoks teises kohas, kuid minu jaoks on see Genesise lihtsa redigeerimise pistikprogramm). Nüüd, kui värskendate postitust, värskendatakse kuupäeva otsingutulemustes. Võite kasutada Avaldage uuesti vanade postituste pistikprogramm kõigi postituste värskendamiseks praegusele päevale, kuid see on natuke odav, kuna te tegelikult ei postitusi värskendanud.

Avaldamise kuupäev

Sisenemine-meta

4. samm: hankige sisse Google’i esiletoodud lõigud

 • HTML-i sisukorra loomine (kui sihtimisnimekirjad on)
 • Tehke kõik elemendid TOC-s kokkuvõtlikult ja vaidlustatav probleemi lahendamiseks
 • Sihtige märksõna sinna, kuhu inimesed soovivad a lühike vastus
 • Kasutage Moz märksõnade uurija küsimussõnade tuvastamiseks
 • Kasutage veelgi vastuslike märksõnade leidmiseks funktsiooni Vastus avalikkusele
 • Valige, kas vastus peaks olema punkt, loetelu või tabel
 • Kujundage kena märksõna kirjeldav graafiline pilt (või tehke foto)
 • Kasutage tähemärgi optimaalset pikkust (vaadake fotot, mis on võetud allpool Moz)
 • Looge faktipõhist sisu kvaliteetsete viidetega (lingid, graafika jne)
 • Sihtige märksõnu, millel on juba esile toodud koodilõik, kuid mis teevad kehva tööd
 • Kui sihite vastusevälja, sihtige oma märksõna täpse vastega
 • Veenduge, et olete märksõna esimesel lehel, kui mitte, siis parandage sisu

Esiletoodud katkendid

Optimaalne esiletõstetud lõikude pikkus

8. Ei optimeeri sotsiaalseks jagamiseks

Kohandage, kuidas teie sisu välja näeb, kui seda jagatakse Facebookis / Twitteris …

facebook-jaga

Valige Yoast jaotises SEO → Social, seejärel lubage Facebooki / Twitteri vahekaardil metaandmed. Siin viibimise ajal ärge unustage kinnitage oma sait Pinteresti abil ja lisage oma Google+ leht Yoasti.

Pärm-sotsiaalsed-metaandmed

Nüüd redigeerige lehte / postitust, kerige alla jaotiseni Yoast, klõpsake jagamislinki (näidatud allpool) ja saate pilte üles laadida Facebooki (1200 x 630 pikslit) ja Twitterisse (1024 x 512 pikslit). Jah, see tähendab, et peate iga sisu jaoks looma 2 graafikat, kui soovite, et see kena välja näeks.

pärm-sotsiaalmeedia-optimeerimine

9. Sisemisi / väliseid linke pole

Puudub täiuslik arv, kuid tavaliselt on minu 3000 sõnaõpetuses 50+ linki.

Sisemised lingid – loomulik viis luua oma veebisaidile linke, hoida inimesi kauem oma saidil ja vähendada põrke määrasid, lastes inimestel klõpsata muudel teie kirjutatud asjadel.

Välised lingid – need on nagu allikatele tsiteerimine Google’ile. Lingid usaldusväärse ja kasuliku sisuga, millest teie lugejad leiaksid abi (mitte ainult Vikipeedia), loovad usalduse Google’i vastu.

10. Nurgakivi sisu puudumine

Siin on näpunäide … selle asemel, et ajaveebida ainult blogimiseks, kuidas oleks „ülima juhendi“ kirjutamine võtmeteemadel, millest teie publik soovib teada saada? Pärm ja WP rakett on 2 minu seast… inimesed ei kavatse minuga linkida WordPressi SEO nõustamine lehel, kuid meelitades linke minu õpetuste kaudu … on „lingimahl“ kasulik kogu mu saidile, suurendades minu domeeni autoriteeti. Nii et kui käitate oma saiti läbi Link Explorer ja teil pole palju linke, kirjutage mõned lõplikud juhendid.

WordPress-SEO-seeria

11. SSL-i ei kasutata

Lisasin SSL-i 2018. aastal ja üllataval kombel tõusid minu paremusjärjestus (ja nii ka sidusettevõtte müük). Google on täiendavalt karistada veebisaite, mis ei kasuta SSL-i (ja see ebakindel tabalukk ei tundu ka hea), nii et ärge kartke – tehke lihtsalt seda. Siit leiate juhise SSL-i lisamine WordPressile.

Päris lihtne-SSL

12. Halb põrkeaste + aeg saidil

Põrkemäärad (% inimestest, kes lahkuvad teie saidilt ilma, et peaksite kuskile klõpsama) ja saidi keskmist aega on mõõdikud, mida Google kasutab iga lehe väärtuse ja paremusjärjestuse määramiseks (leiate need Google Analyticsist). Nii et kui teie veebidisain, mobiilne disain, sisemiste linkide puudumine, tegevusele kutsumine… ja teie veebisaidi muud osad ei õhuta inimesi klõpsama ümber, kahjustab see teie paremusjärjestust. Teie veebisaidi kleepuvaks muutmine on SEO mõte.

Põrke määr

13. Muutsite püsilinke (või halba ülesehitust)

Iga kord, kui muudate püsivat linki (isegi kui seadistate ümbersuunamise 301), kaotate MOST oma paremusjärjestuse ajutiselt ja ainult osa teie paremusjärjestusest pikaajaliselt. See on olnud ütles 301 ümbersuunamise seadistamisel kaob umbes 1-10% lingimahlast. Alumine rida … Ma väldiksin nende kõigi muutmist koos, kui teie püsilinkid ei kasuta inetu? P = 123 vormingut. See hõlmab ka ümberkujunduse ajal.

14. Kohutav leht “Minust”

Ma ei teadnud kunagi, kui oluline see oli, kuni kirjutasin vinge lehe.

Sain kohe inimestelt meilisõnumeid…, mis olid seotud minu looga ja jagasid oma lugu. See oli tõesti lahe, avas ennast ja jälgis, mis kasvab suheteks / võimalusteks. SEO vaatenurgast on see üks minu vaadatuimaid lehti ja hoiab inimesi minu saidil kauem.

Minust leht

15. Tsitaatide vead (kohalik SEO)

Kui sihite kohalikke märksõnu (eriti kus kuvatakse Google Maps), vajate tsitaate. Nad on umbes 10% kohalikust SEO-st. Minu teenuse Google’i minu ettevõte kolmeastmeline protsess > Moz kohalik > Whitespark annab fantastilisi tulemusi ja see on sama protsess, mida kasutasin mitme kliendi paremusjärjestuse saamiseks Google Mapsis. Lisaks on kõik tasuta Whitesparki tsiteerimisteenus (4-5 dollarit tsitaadi kohta). Mida konkurentsivõimelisemad on teie märksõnad, seda rohkem peaksite tellima.

Mozi kohaliku tsitaadi skoor

Kuidas tsitaate luua

Kuidas kontrollida korduvaid tsitaate

 • Juhtige oma sait läbi Moz kohalik ja parandage üksused vahekaardil duplikaadid
 • Otsige jaotist „Teie ettevõtte nimi Google+” ja otsige GMB duplikaate

16. Google’i otsingukonsooli vead

Enamik inimesi ei kasuta Google’i otsingukonsool nii palju kui peaks. Kasutan seda kümme korda rohkem kui Google Analytics indekseerimisvigade, mobiilivigade, AMP-vigade, saidikaardi vigade, turvaprobleemide, käsitsitoimingute, HTML-i täiustuste ja paljude teiste leidmiseks. Soovitan teil sama teha.

Mobiili kasutatavus vead Google'i otsingukonsooli

Kasutan ka Toimivusaruanne usuliselt minu märksõnade, CTR-ide, paremusjärjestuse ja kõige populaarsemate lehtede mõõtmiseks. Minu jaoks on see SEO mõõtmisel palju parem kui Google Analyticsil.

Google'i otsingukonsooli päringud

Vaadake minu Google’i otsingukonsooli õpetust

17. Sisu duplikaadid + lehtede otsimine / asendamine

Kasutage Siteliner sisu duplikaatide kontrollimiseks …

Sitelineri duplikaadisisu

Lehtede otsimine ja asendamine on tõenäoliselt kõige tavalisem dubleeriva sisu vorm (kui dubleerite sama lehte ikka ja jälle, kuid vahetate igal lehel ainult paar sõna välja). Näete seda palju kohalikus SEO-s, kui ettevõtted loovad geograafiliselt sihitud maandumislehti mitmesse asukohta … kuid see ei toimi. Igal lehel peaks ideaalis olema unikaalne sisu iga asukoha kohta, näiteks fotod, arvustused, meeskonnaliikmed jne. Rand Fishkin tegi selle kohta toreda video:

18. Otsimootorite heidutamine indekseerimissaidilt

Veenduge, et teie juhtpaneelil olevate sätete jaotises EI ole valitud „Eemaldage otsimootorid selle saidi indekseerimisega” > Lugemine. See kaob teie sait Google’is täielikult.

Hoidke otsimootorit selle saidi indekseerimisest

19. Sidusettevõtte veebisaidi vead

Sidusettevõtte saidid on Google’i karistuste suhtes altid. See võib olla kas teie karistus käsitsitoimingud või võib see olla algoritmiline trahv (sel juhul peate võrdlema liikluse vähenemise aega ja vaatama Google’i algoritm muutub).

Usu mind, sa ei taha sidusettevõtte karistust …

Affiliate Link Google'i trahv

Nõuanded sidusettevõtte saitidele:

 • Ärge pange sidusettevõtete linkidega postitusi
 • Lisa väärtust! Veedan tonni aega veendumaks, et mu õpetustest oleks abi
 • Ärge alati loetlege esmalt sidusettevõtteid (Google teab, mida teete)
 • Kaaluge sidustoodete arvustuste lehtede kirjutamist ja linkimist nende asemel
 • Alati nofollow sidusettevõtte linke

20. Teil on Google’i karistus

Mine oma juurde käsitsitoimingute aruanne otsingukonsoolis karistuste kontrollimiseks. Tüüpe on palju (õhuke sisu, märksõna täidis, rämpsposti sisu), kuid kõige levinumad on ebaloomulikud lingid.

Ebaloomulikud lingid teie saidile – varakult palkasin linkide ehitaja ja sain Google’ilt ebaloomulike linkide eest trahvi, mille taastamiseks kulus 1 aasta. Minu paremusjärjestus langes ja nii tekkisid ka klientide päringud ja sissetulek. Minu jaoks olid pimedad ajad. Mõelge kaks korda enne Fiveris, Upworkis või mõnel neil vabakutselistel saitidel linkiehitaja palkamist … kui te tõesti ei tea, mida teete.

Kuidas puhastada halbu linke

Ebaloomulikud lingid teie saidile - Google'i otsingukonsool

Ikka pole kindel, kas see on põhjus?

Kiss Metricsis on vinge artikkel 50 põhjust, miks teie veebisaiti soovib Google karistada, kuid ma arvan, et käsitlesin siin peamisi põhjuseid. Kui teil on küsimusi, jätke kommentaar allpool ja vastan teile hea meelega. Muidu õnne teie SEO-le!

Korduma kippuvad küsimused

&# x2705; Mis on 3 peamist põhjust, miks WordPressi saidid ei ole kõrgel kohal?

Konkurentsivõimeliste märksõnade sihtimine, õigete märksõnade uurimise tööriistade mittekasutamine ja hea lehesisese SEO puudumine (väljaspool Yoasti rohelist tuld) on tavaliselt 3 peamist põhjust, miks WordPressi saidid pole kõrgel kohal. Veel üks põhjus on ebapiisavad kvaliteetsed lingid.

&# x2705; Kas minu märksõnad on liiga konkurentsivõimelised??

Uued või madala autoriteediga (lingid) veebisaidid peaksid alati olema suunatud konkreetsete märksõnadega. On äärmiselt oluline, et iga märksõna Google’i abil otsingutulemusi analüüsitaks ja veenduks, et te ei konkureeri tugeva sisuga ja autoriteetsete veebisaitidega.

&# x2705; Kuidas saan kontrollida oma saidil SEO vigu?

Google’i otsingukonsool annab teada, kas teil on mobiili-, turbe- ja indekseerimisvigu. Samuti annab see teile teada KKK-de ja ülevaadete struktureeritud sisuga vigadest. Siiski peaksite SEO auditi tõesti saama, kui soovite täpselt teada saada, mis teie SEO-ga toimub.

&# x2705; Roheliste tulede saamine Yoast aitab paremusjärjestust?

Mitte just. Pärm teeb märksõna kasutamise tuvastamisel ainult head tööd ja lehel olevale SEO-le on palju muud kui see. Proovige lisada KKK-rikkad katkendid, lisada pikkadele postitustele HTML-i sisukord ja luua videotega põhjalik sisu. Optimeerige klikkimise määra!

&# x2705; Kas minu Yoasti pistikprogramm on õigesti konfigureeritud??

Vaadake minu Yoasti konfiguratsiooniõpetust ja veenduge, et teie Yoast on õigesti seadistatud, eriti vahekaardil Otsi välimust. Ärge unustage seadistada Google’i otsingukonsooli.

Või: minu WordPressi SEO juhend on sellest veelgi kasulikum ja sisaldab 101 nõuannet.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map