22 Doplnky SEO pre WordPress na optimalizáciu vašich stránok v roku 2020

03.06.2020
SEO '22 Doplnky SEO pre WordPress na optimalizáciu vašich stránok v roku 2020
0 30 мин.

2019 Doplnky WordPress SEO


Vyhľadávanie kompletného zoznamu doplnkov WordPress SEO?

Toto prekračuje rámec vašich možností a ponorí sa do bohatých úryvkov, presmerovaní, alternatívnych textov, SSL, obsahu, dokonca aj doplnku Site Kit spoločnosti Google. Doplnky na optimalizáciu rýchlosti zahŕňajú samy o sebe 19.

Píšem WordPress SEO + tutoriály o rýchlosti od roku 2011 – som o týchto veciach úplný hlupák. Zaradil som iba tie najlepšie doplnky SEO (žiadne duplikáty) a najviac ich používam na svojej vlastnej stránke.

Môžete nainštalovať ľubovoľný počet doplnkov SEO WordPress, ktorý sa vám páči, ale spoločnosť Google skutočne chce vidieť usporiadaný a podrobný obsah okolo kľúčových slov s dlhým koncom, ktorý je lepší ako najlepšie výsledky. To znamená výber veľmi špecifických fráz, pridanie a TOC, a písanie dlhého obsahu (3 000+ slov).

Tu je zoznam:

1. Váš SEO

Väčšina ľudí má Yoast, ale málokto ich používa správne. Tu je niekoľko menej známych tipov pre vás.

Vaše nastavenie doplnku WordPress SEO

4 kľúčové kroky pri používaní služby Yoast

 • Nakonfigurujte nastavenia
 • Nastavte si Nástroje správcu webu
 • Vyberte frázy s dlhým chvostom (3 a viac slov)
 • Optimalizujte obsah (ide nad rámec zelených svetiel)

Existuje viac kľúčových slov na stránke – Získanie zelených svetiel v službe Yoast je všetko, čo vás čaká a nie je v poriadku, ale to vás núti vás zaradiť. Potom vyberieme kľúčové slová s dlhým koncom so slabým obsahom v najlepších výsledkoch a potom urobíme skutočný SEO na stránke, vôle. Nestrácajte sa nad tým, čo ste strávili – trávte viac času výskumom kľúčových slov, pridajte obsah, vytvorte video / infographic, zamerajte sa na 3 000 slov a pridajte praktické tipy, ako na to. Najdôležitejšie miesto na použitie kľúčového slova je názov stránky, názov SEO, meta popis a permalink (slug). Vyhnite výplň kľúčových slov ktoré môžu riskovať pokutu.

Yoast-SEO-Analysis

Nepoužívajte premenné úryvkov – V nastaveniach služby Yoast existuje možnosť použitia premenné úryvkov (šablóny) pre SEO tituly + meta popisy. Mali by ste sa im vyhnúť, pretože písanie vlastných je vždy lepšie. Uistite sa, že ste v rámci obmedzení počtu znakov spoločnosti Google (zelená lišta vo vašej schránke) a lákate ľudí, aby klikli na váš odkaz – nielen zahrnutím kľúčového slova.

Yoast-úryvkov-Premenné

Optimalizujte obsah pre sociálne siete – Vo vašom priečinku je odkaz „zdieľať“, kde môžete odovzdať vlastnú grafiku pre Facebook (1200 x 630px) a Twitter (1024 x 512px). Vďaka tomu je formát vášho obsahu pekný, keď ho ľudia zdieľajú, a môžete tiež prispôsobiť text s nadpisom + popisom.

Yoast-sociálne médiá optimalizácia

facebook-share

Nastavenie Konzoly vyhľadávania Google a opravy chýb indexového prehľadávania (nefunkčné stránky) – zaregistrovať Google Search Console, pridajte svoje stránky a vyberte Overenie značky HTML metóda. Skopírujte tento kód a vložte ho do svojho zoznamu. Po niekoľkých dňoch sa prihláste do Konzoly Google Search Console a prezrite si svoj prehľad chýb indexového prehľadávania. Ak vidíte nejaké, nastavenie presmerovania presmeruje nefunkčné stránky na správne stránky.

Overenie Google Search Console pomocou značky HTML

Použite plugin ako Rýchle presmerovanie na stránku alebo príspevok (alebo .htaccess), aby ste ich presmerovali na správne adresy URL.

301 Presmerovanie WordPress

Podobné doplnky

2. Štruktúrovaný obsah

Spoločnosť Google bola nedávno pridaná Najčastejšie otázky na výsledky vyhľadávania a doplnok Štruktúrovaný obsah je najjednoduchšie ich implementovať na vaše stránky WordPress. To je Rovnaký doplnok, ktorý používa Neil Patel vo svojom videu. Ak chcete pridať úryvky s častými otázkami, nainštalujte doplnok a postupujte podľa pokynov nižšie.

Štruktúrovaný obsah JSON-LD wpsc - doplnok WordPress

Inštrukcie

 • Nainštalujte doplnok štruktúrovaného obsahu.
 • Upravte stránku alebo príspevok a kliknite na ikonu FAQ.
 • Pridajte svoje otázky a odpovede (odporúčam 3-8).
 • Vymažte vyrovnávaciu pamäť stránky.
 • V službe Google Search Console požiadajte o indexovanie adresy URL prostredníctvom Inšpektor webových adries spoločnosti Google.
 • Sledujte časté otázky, ktoré sa objavia vo výsledkoch vyhľadávania za pár minút!

Časté úryvky Google

3. Zverejniť staré príspevky

Tento doplnok vynuluje dátumy zverejnenia vášho príspevku na aktuálny deň, takže váš obsah bude vyzerať sviežo:

Dátum vydania

Je to jednoduchý spôsob, ako zvýšiť mieru prekliknutia. Ľudia sa samozrejme môžu pýtať, prečo váš obsah hovorí, že bol aktualizovaný, keď v skutočnosti nebol. Je to dosť lacné, preto pokračujte s varovaním.

Krok 1: Nájdite v blogu sekciu vstupných meta (časť v hornej časti vašich príspevkov), ktorá je pre mňa v Jednoduché úpravy Genesis nastavenie. Teraz zahrňte post upravený dátum.

Vstup Meta

Ako to vyzerá na vašich príspevkoch:

Dátum zmeny príspevku

Krok 2: Povoľte v ukážke úryvku dátum v prehľade (SEO > Vzhľad vyhľadávania > Typy obsahu).

Date-In-fragmentov-Náhľad-Yoast

Krok 3: Nainštalujte doplnok Republish Old Posts a nakonfigurujte nastavenia. Môžete si vybrať, ako často bude doplnok resetovať vaše dátumy publikovania v časti „vek po uverejnení, než bude možné znova publikovať“. Aj keď tento doplnok nepoužívate, mali by ste vo výsledkoch vyhľadávania zvyčajne povoliť dátumy zverejnenia a potom aktualizovať obsah. Kedykoľvek upravíte príspevok a kliknete na tlačidlo „zverejniť“, dátum sa obnoví.

Zverejniť staré príspevky

4. Automatické atribúty Alt Alt

Jedného dňa WordPress prestal automaticky pridávať alt obrázky k obrázkom automaticky.

Našťastie to tento doplnok urobí za vás. Stačí ho nainštalovať a ako alternatívny text použije názov súboru obrázka. To znamená, že môžete prestať strácať čas písaním alt textov pre každý jednotlivý obrázok, ako som zvykol. proste Pred odovzdaním do súboru WordPress nezabudnite označiť názov súboru s obrázkom.

5. Recenzia WP

WP Review je môj obľúbený doplnok na pridanie bohaté úryvky (tu je stránka, na ktorej ju používam). Podporuje 14 typov údajov, vyzerá skvele, má 16 prednastavených šablón a je udržiavaná vývojármi v službe MyThemeShop. Je spoľahlivý, ľahký a zahŕňa recenzie používateľov. K dispozícii je tiež bezplatná verzia.

bohatý-úryvky

Prečo používam kontrolu WP:

 • Dizajn je omnoho lepší ako schéma All In One
 • Kompatibilné s PHP 7+ (na rozdiel od útržkov WP Rich)
 • 16 prednastavených šablón ktoré sú vysoko prispôsobiteľné
 • Vývojár doplnkov (MyThemeShop) ho aktualizuje
 • podpery 14 typov údajov vrátane najbežnejších recenzia + recepty
 • Viaceré systémy hodnotenia a možnosť zahrnúť (moderované) recenzie používateľov
 • Bezplatná verzia a verzia pre sú pevné, profesionálna verzia má viac funkcií

Vyhnite sa týmto doplnkom Rich Snippet:

6. Ľahký obsah

Prečo by mala byť v mojom zozname doplnkov SEO tabuľka obsahu?

Pretože pridanie obsahu na dlhé stránky / príspevky má obrovské výhody. Google hovorí

Skontrolujte, či sú dlhé stránky s viacerými témami na vašom webe dobre štruktúrované a rozdelené do rôznych logických častí. Po druhé, uistite sa, že každá sekcia má priradenú kotvu s popisným názvom (t. J. Nielen „Sekcia 2.1“) a že vaša stránka obsahuje obsah, ktorý odkazuje na jednotlivé kotvy..

Čo to pre vás znamená:

 • Lepšia šanca na udelenie odkazy na odkazy v Google pomocou pomenované kotvy
 • Ľudia môžu odkazovať na konkrétne oddiely vo vašom príspevku (nielen na jeden trvalý odkaz)
 • Ľudia môžu okamžite nájsť, čo chcú, a stráviť viac času na vašej stránke

Prejsť na odkazy

dôležitý: namiesto použitia doplnku, pridanie obsahu pomocou HTML / CSS umožňuje štýl a odkaz na konkrétne časti príspevku (dobré pre používateľov a získanie odkazov). Tu je a Šablóna TOC GitHub.

7. Google Site Kit

Google Site Kit kombinuje väčšinu ľudí od spoločnosti Google (Search Console, Analytics, AdSense, PageSpeed ​​Insights) do 1 doplnku WordPress. Tento doplnok naozaj nepotrebujete (stačí prejsť na skutočné webové stránky), ale ak ich chcete vidieť na hlavnom paneli, máte túto možnosť.

Súprava stránok od spoločnosti Google

8. Kontrola prerušeného odkazu

Stále najlepší spôsob, ako skontrolovať všetky nefunkčné odkazy na vašom webe WordPress.

Zistí nefunkčné odkazy na stránkach, príspevkoch, komentároch, obrázkoch a dokonca presmeruje. Link Link je dobrý, ale nástroj Broken Link Checker vám ich umožňuje opraviť vnútri WordPress s možnosťou 1 kliknutia na úpravu alebo odpojenie každej z nich. Váš SEO môže samozrejme vylepšiť aj nefunkčný odkaz na vašom webe.

Doplnok na kontrolu poškodeného odkazu

Ako to vyzerá:

Kontrola prerušeného odkazu

Výstraha: tento doplnok nepretržite kontroluje a nasáva veľké množstvo šírky pásma. Odporúčame opraviť všetky nefunkčné odkazy a po dokončení okamžite odstrániť doplnok.

9. Rýchle presmerovanie na stránku alebo príspevok

Keď zmeníte permalinks, musíte nastaviť presmerovanie na novú stránku.

Doplnok pre rýchle presmerovanie na stránku

Ako nastaviť presmerovanie: Nainštalujte ho a prejdite na časť „Rýchle presmerovania“. Zadajte starú adresu URL + novú adresu URL.

301 Presmerovanie WordPress

Vyhľadajte chyby indexového prehľadávania: Choď na prehľad chýb indexového prehľadávania v sekcii Search Console Google zobrazte všetky nefunkčné stránky na vašom webe, potom pomocou tohto doplnku presmerujte každú z nich na novú správnu adresu URL..

Chyby indexového prehľadávania konzoly Search Search Console

10. ShortPixel

ShortPixel je vo všeobecnosti najlepším doplnkom WordPress na optimalizáciu obrázkov.

Umožňuje bezstratovo komprimovať obrázky, odstraňovať EXIF ​​údaje a optimalizovať ich inými spôsobmi. Jednoducho nainštalujte doplnok, otestujte niekoľko obrázkov, aby ste sa uistili, že ste spokojní s kvalitou obrázka, a potom hromadne optimalizujte všetky obrázky na svojich stránkach. Umožňuje tiež optimalizovať obrázky po odovzdaní.

Nastavenia ShortPixel

11. WP Rocket

WordPress hovorí:

 Časť vyrovnávacej pamäte dáva vám najväčší úžitok pre najmenšie problémy.

Ktorý doplnok cache je najlepší? WP Rocket bol # 1 vo väčšine prieskumov na Facebooku a je to, čo používam.

Najlepší prieskum v roku 2016 o doplnku cache

Prieskum verejnej mienky o doplnku 2019

Swift vs WP Rocket

Prieskum verejnej mienky s doplnkom 2016

Najlepšie prieskumy týkajúce sa zásuvných modulov 2018

raketa wp verzus w3 totla cache

Prečo je WP Rocket # 1 v anketách na Facebooku

 • Je to ľahké nakonfigurovať.
 • Poskytuje rýchle časy načítania.
 • Je rozsiahly dokumentácia.
 • Nemalo by to narušiť vaše stránky (ako napríklad niektoré doplnky do vyrovnávacej pamäte).
 • Má veľa Vlastnosti väčšina doplnkov pre vyrovnávaciu pamäť nie je – lenivé načítavanie fotografií / videí / prvkov iframe, čistenie databázy, integrácia s Cloudflare + ďalšie CDN, lokálne Google Fonts a Analytics, integrácia Sucuri atď. pluginy na získanie týchto funkcií, keď ich má zabudovaná technológia WP Rocket.

Za dôležitosť stojí WP Rocket v hodnote 49 dolárov ročne. Tiež vám umožňujú obnoviť vašu licenciu so zľavou 50%, takže po 1. roku je to skutočne 24,50 dolárov ročne. A tiež môžete získať 10% zľavu z pôvodnej ceny, ak sa zaregistrujete v ich zozname e-mailov. Pokyny na nastavenie nájdete v príručke WP Rocket.

12. Správca aktív

Správca aktív vám umožňuje selektívne zakázať načítavanie doplnkov na určitých stránkach. Niektoré doplnky sa načítajú na každý jednotlivý obsah, aj keď sa tam nepoužíva. Zakázaním týchto doplnkov môžete znížiť počet žiadostí na stránke a zrýchliť ich načítavanie. Správca aktív je podobný Správcovi doplnkov (Perfmatters vám to tiež umožňuje), iba je to zadarmo a ľahko sa používa.

Príklady:

 • Zakážte doplnok pre posúvače na stránkach, ktoré nepoužívajú posúvače
 • Zakázať doplnok s úryvkami na stránkach, ktoré nepoužívajú útržky
 • Zakážte doplnok kontaktného formulára na stránkach, ktoré nemajú kontaktný formulár
 • Zakážte doplnok na zdieľanie na sociálnych sieťach na všetkých stránkach (pretože sa zvyčajne používa v blogových príspevkoch)
 • Zakážte doplnok pre správu pridružených odkazov na stránkach, ktoré nepoužívajú pridružené odkazy

13. Pluginy na optimalizáciu rýchlosti

Rýchlosť je a faktor hodnotenia (Duh).

2019-GTmetrix-Report

Tu je niekoľko skvelých doplnkov na urýchlenie programu WordPress.

Mnoho z nich používam na svojej stránke, čo prispelo k mojim 100% skóre GTmetrix. Migrácia z EIG a hostiteľov nízkej kvality ako GoDaddy SiteGround a Cloudways bol ďalší veľký dôvod.

 1. WP Rocket – # 1 plugin pre vyrovnávaciu pamäť vo väčšine prieskumov na Facebooku. Dodáva sa s ovládaním srdcového rytmu, lenivým načítaním, vyčistením databázy a hosťovaním fontov + analýz na mieste. To znamená, že tieto doplnky nemusíte inštalovať, ak používate WP Rocket.
 2. Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP – # 1 bezplatný doplnok pre vyrovnávaciu pamäť vo väčšine prieskumov verejnej mienky. Tiež ľahko konfigurovateľný, má možnosti pre Cloudflare + ďalšie CDN, ale postrádajú funkcie od WP Rocket.
 3. WP-optimalizácia – čistí databázu nevyžiadanej pošty, koša a ďalších nevyžiadaných súborov.
 4. Kontrola srdcového rytmu – zakáže rozhranie Heartbeat API WordPress, ktoré spotrebúva zdroje odosielaním upozornení v reálnom čase, keď sa používajú na úpravu príspevku atď..
 5. Lazy Load – oneskoruje načítavanie fotografií, kým ich používatelia neposunú nadol a neuvidia ich (vylepšuje čas načítania, ale neustále načítavanie fotografií pri posúvaní je nepríjemné).
 6. WP YouTube Lyte – oneskoruje načítavanie videí / prvkov iframes, kým ich používatelia neposunú nadol a neuvidia ich. Načítanie videí trvá dlho – môže sa oholiť o niekoľko sekúnd.
 7. CDN Enabler – pomáha nastaviť sieť na doručovanie obsahu (používam StackPath).
 8. CAOS (lokálne hostenie služby Google Analytics) – opravuje problémy s ukladaním do vyrovnávacej pamäte prehliadača v GTmetrix lokálnym hosťovaním kódu sledovania Google Analytics.
 9. OMGF – hostuje písma lokálne a opravuje chyby písiem Google v GTmetrix + Pingdom stiahnutím písiem Google a vytvorením šablóny štýlov.
 10. ShortPixelImagify / smushoptimalizácia obrazu (bezstratová kompresia, zmena veľkosti obrázkov, odstránenie údajov EXIF). Všetky tieto sú podobné – potrebujete iba jeden.
 11. Zadajte dimenzie obrázka – pridá do HTML obrázka svoju šírku / výšku, položku v GTmetrix. Funguje iba pre obrázky v vizuálnom editore, nefunguje pre obrázky v zostavovačoch stránok, miniaplikáciách alebo v iných oblastiach mimo vizuálneho editora..
 12. AMP pre WPpridáva Stránky AMP na zrýchlenie načítavania mobilných stránok a vo výsledkoch mobilného vyhľadávania poskytne vášmu miestu pečiatku AMP. Avšak, Kinsta počet konverzií klesol o 59% pri používaní AMP a od tej doby som ich nepoužíval.
 13. Clearfy / WP Zakázaťzakáže nepotrebné funkcie v jadre WordPress (spätné odkazy, pingbacky, prezenčné API, REST API a ďalšie veci, ktoré 99% z nich nepotrebuje). Obidva doplnky sú podobné a majú aj ďalšie funkcie týkajúce sa rýchlosti.
 14. Harryho Gravatarova cacheukladá do pamäte cache Gravatars, čím sa rýchlejšie načítavajú komentáre.
 15. GTmetrix pre WordPress – sledovať čas načítania a nastaviť e-mailové upozornenia.
 16. Zobraziť verziu PHPzobrazuje verziu PHP, ktorú práve používate (mala by byť aspoň 7), čo má obrovský vplyv na rýchlosť. Môžete upgradovať v cPaneli vášho hostiteľa.
 17. Monitor dopytov – zobraziť najpomalšie doplnky, dotazy atď. (Dobrá náhrada za P3).
 18. Autoptimize – Ak používate zariadenia GoDaddy, WP Engine alebo iných hostiteľov, ktorí ukladajú doplnky do vyrovnávacej pamäte na čiernej listine, tento doplnok vám stále poskytuje výhody optimalizácie HTML / CSS / JavaScript (položky v GTmetrix + Pingdom), ale bez vyrovnávacej pamäte.
 19. Kontrola výkonnosti hosťovania WP – povie vám, či je váš server pomalý a či je potrebné aktualizovať technológiu rýchlosti (verzie PHP, MySQL, WordPress).

14. Začiarknite políčko Rel Nofollow

Ak používate pridružené odkazy, pri pridávaní odkazov v programe WordPress sa pridá voľba nofollow. Inak by ste museli ísť do HTML odkazu a pridať nofollow ručne. Šetrí čas.

15. Vaše prémiové doplnky

Spojler: Yoast tvrdí, že ich prémiové doplnky zdvíhajú neba a zem, keď v skutočnosti pravdepodobne neuvidíte žiadne priame zlepšenia len nákupom ich doplnkov WordPress SEO.

záver: Prémiové zásuvné moduly Yoast za to nestoja.

Doplnky WordPress SEO od Yoast

Ste SEO Premium (89 USD / rok) – Napísal som o tom recenziu, v podstate vysvetľujúci, ako sa dá väčšina funkcií robiť pomocou doplnkov zadarmo alebo jednoducho nie sú hodnotné, najmä za 89 dolárov ročne.

 • Redirect manager – použite bezplatný doplnok Quick Page / Post Redirect.
 • Návrhy interného prepojenia – na to skutočne potrebujete doplnok?
 • Kľúčové slová s viacerými zameraniami – vždy nerozpozná kľúčové slová s čiastočnou zhodou.
 • Štatistiky obsahu – zobrazuje 5 najčastejšie používaných slov (hustota kľúčových slov sotva záleží).
 • Ukážka zo sociálnych sietí – ak odovzdávate obrázky zo sociálnych médií, ste v poriadku.
 • Podpora – počul som veľa príbehov o nich, ako ľudí poukazovali na výukové programy.

Váš doplnok videa SEO (69 USD / rok) – vytvorte súbor so súborom Sitemap pre video a značkovacími stránkami, na ktorých sa budú zobrazovať miniatúry videa Videá Google. Väčšina ľudí samozrejme chodí do bežného vyhľadávača Google, takže sa to pravdepodobne vyplatí iba v prípade, že vytvárate veľa videí, najmä štýlu how-to style.

Váš miestny doplnok SEO (69 USD / rok) – pridá súbor KML, schema.org a možnosť vložiť Google Map a vyhľadávač obchodov. Vloženie mapy Google je jednoduchá a väčšina informácií, ktoré „optimalizujete“, je už stiahnutá z vašej stránky Moja firma na Googli. Yoast hovorí, že tento doplnok „hovorí spoločnosti Google všetko, čo potrebuje vedieť, aby vás dostal na vrchol vo výsledkoch miestneho vyhľadávania“, čo nie je pravda Faktory miestneho hodnotenia spoločnosti Google majú málo spoločného s miestnym doplnkom SEO spoločnosti Yoast.

Váš doplnok Google News (69 USD / rok) – v skutočnosti vás nedostane Google News (pozri tieto kroky tu), ale pomáha formátovať obsah pre Google News vytvorením súboru XML News Sitemap.

Váš doplnok WooCommerce SEO (49 USD / rok) – umožňuje bohatý vývod pre Pinterest.

16. schéma

Existuje veľa doplnkov pre schémy, záleží to však na tom, aký druh označovania robíte. Napríklad, ak píšete recenzie, budete potrebovať doplnok pre skontrolovať označenie ako napríklad WP Review. Zistite, aký typ označenia sa vzťahuje na váš obsah, a potom použite požadované doplnky.

Doplnky schémy

17. Analytify

Pozrite sa na svoj pohľad Google Analytics priamo vo WordPress.

Analyzujte informačný panel

18. Naozaj jednoduché SSL

Tento doplnok „automaticky zistí vaše nastavenia a nakonfiguruje váš web tak, aby bežal cez https“. Samozrejme, stále potrebujete SSL, aby ste ho mohli používať, ale Really Simple SSL uľahčuje jeho nastavenie.

Poďme šifrovať SSL je najobľúbenejší bezplatný protokol SSL a používam ho. Google na webových stránkach iných ako HTTP ešte ťažšie v júli 2018, keď začali v prehliadači Google Chrome ukazovať nezabezpečené.

Naozaj jednoduché SSL

Vlastnosti:

 • Oprava zmiešaného obsahu
 • Povoľte presmerovanie WordPress 301 na SSL
 • Povoliť presmerovanie 301 .htaccess
 • Povoliť presmerovanie jazyka Javascript na protokol SSL

19. Nahradenie lepšieho vyhľadávania

Prečo je v zozname doplnok vyhľadávania / nahradenia?

Pretože ak ste zmenili verzie www alebo http (s), budete musieť hromadne aktualizovať všetky odkazy na svojich webových stránkach, aby odrážali novú verziu. Tu prichádza do úvahy tento doplnok – odporúčam HTTPS a nie www. Jednoducho vyhľadajte starú verziu svojej domény a nahraďte ju novou.

Nahradenie lepšieho vyhľadávania - verzie WWW

Cool Trick: ak použijete rovnaký obrázok na viacerých stránkach, je ľahké ich všetky aktualizovať.

20. Anti-Spam

Spam zabíja blogy. JetPack hovorí

Spameri môžu na vašom webe zanechať odkaz alebo kľúčové slová a pokúsiť sa nasmerovať väčšiu návštevnosť na svoje stránky (a vylepšiť ich vlastné SEO). Pri dostatočnom množstve nevyžiadanej pošty by vaše hodnotenie mohlo zasiahnuť, a to bez vlastnej viny.

Doplnok Anti-Spam je captcha bez a robí vynikajúcu prácu, ktorá filtruje spamové komentáre, pričom ponecháva tie dobré. Spam je s programom WordPress obrovským problémom. Tento doplnok vám ušetrí čas.

21. Automatické zverejnenie programu WP Google My Business

Uverejňovanie aktualizácií na stránke Moja firma na Googli sa v roku 2008 stáva čoraz dôležitejšou Faktory rebríčka miestneho vyhľadávania Google 2018. Tento doplnok publikuje obsah WordPress priamo na svoju stránku Moja firma na Googli. Je to stále v počiatočných fázach, ale má úžasné recenzie.

2018 Faktory hodnotenia miestneho vyhľadávania

Tu sú niektoré z nastavení doplnku:

Automatické zverejnenie programu WP Google My Business

22. Doplnky StudioPress

Ak používate motív StudioPress alebo Genesis Framework (čo odporúčam), musíte používať doplnky StudioPress. Tieto položky sú na mojom zozname, pretože sú ľahké, spoľahlivé a udržia váš čas načítania (a pravdepodobnosť chýb) na minimálnej úrovni, takže vaše stránky budú fungovať hladko..

StudioPress-genéza-plugins

Ďalšie nástroje SEO, o ktorých by ste mali vedieť

 • Odpoveď Verejnosť – najlepší nástroj na výskum kľúčových slov (foto nižšie). Vytiahne kľúčové slová z automatického dopĺňania Google a vytvorí vizuálnu mapu založenú na rôznych typoch kľúčových slov (otázky, predložky, porovnania). Čím zelenší je kruh, tým je kľúčové slovo konkurencieschopnejšie. Kľúčové slová s otázkami sú skvelým spôsobom, ako zaistiť, aby bol váš obsah komplexný (odpovedá na najpopulárnejšie otázky, ktoré ľudia hľadajú). Môj obľúbený nástroj na výskum kľúčových slov.
 • Moz Local – analyzuje prvých 15 citácií (GMB, Yelp, YellowPages atď.) A zobrazuje neúplné, nekonzistentné a duplicitné profily. Pokúste sa získať 100% skóre!
 • Prieskumník Moz Link – zobrazuje metriky odkazov, ako aj autoritu vašej domény, čo je indikátorom toho, ako by mali byť vaše cieľové kľúčové slová konkurencieschopné.
 • MozBar – Google pre každé kľúčové slovo a pozrite si DA každého výsledku vyhľadávania (oprávnenie domény) a PA (oprávnenie na stránku). Čím sú vyššie, tým sú kľúčové slovo konkurencieschopnejšie. Skúste súťažiť s webmi, ktoré majú podobné oprávnenie na domény.
 • Prieskumník kľúčových slov Moz – v podstate Plánovač kľúčových slov Google, iba lepší. Ukazuje organickú konkurenciu (na rozdiel od Plánovača kľúčových slov, ktorý je určený pre službu AdWords). Zobrazuje mesačný objem vyhľadávania a obsahuje veľa filtrov na triedenie kľúčových slov.
 • Kľúčové slová všade – Google vyhľadajte každé kľúčové slovo a pozrite si mesačný objem vyhľadávania, odhadovanú konkurenciu a CZK priamo vo výsledkoch vyhľadávania. Funguje aj pre YouTube, Amazon, Etsy, Google Analytics a ďalšie programy / vyhľadávacie nástroje.
 • SEMrush – jedným z najrozsiahlejších softvérov SEO je trh, ktorý vám doslova povie všetko o vašich kľúčových slovách, spätných odkazoch, obsahovom SEO a analytike. Mnoho metrík sa nenachádza v službe Google Analytics alebo Search Console.
 • Automatické dopĺňanie Google – môj obľúbený trik je „vyplniť prázdne miesto“, kde pomocou znaku podčiarknutia _ necháte Google (áno, uhádli ste) vyplniť prázdne miesto. Vyskúšajte to s fotografom z Chicaga. Musíte skončiť znakom podčiarknutia.
 • Google Search Console – Zobrazte chyby na svojich stránkach (indexovanie, zabezpečenie, mobilný telefón, AMP, mapa stránok, pokuty), SEO tituly / meta popisy, ktoré sú príliš krátke alebo dlhé, nastavte názov uprednostňovanej domény (www vs. non-www), medzinárodné zacielenie, vyhľadávanie Analytics (môj obľúbený spôsob merania celkových SEO + MP), odkazy na vaše stránky a zvýrazňovače štruktúrovaných údajov. Musíte ju použiť.
 • Trendy Google – pozrite si trendy kľúčových slov v konkrétnych zemepisných oblastiach (a YouTube).
 • CloudFlare – bezplatné CDN s 200+ dátovými centrami, ktoré je možné nastaviť pomocou väčšiny doplnkov pre vyrovnávaciu pamäť. Má ďalšie funkcie, ako sú zrýchlené mobilné odkazy, ochrana pomocou horúcich liniek, Railgun a Page Rules. Zvyšuje rýchlosť a bezpečnosť stránok.
 • Link Link – prehľadá nefunkčné odkazy na celom webe (až do 7 500 / mesiac), ale neposkytuje užívateľsky príjemný spôsob, ako ich opraviť priamo v informačnom paneli programu WordPress (podobne ako v prípade nástroja Broken Link Checker, ale BLC spotrebúva CPU).
 • Copyscape – zabraňuje plagarizmu (hľadá na webe kópie vášho obsahu).
 • HubShout WebGrader – pozrite si úplný zoznam kľúčových slov konkurencie a vzájomné porovnanie spätných odkazov, oprávnenie domény a stránky s najvyšším hodnotením.
 • StackPath – CDN s 30+ dátovými centrami (väčšinou v USA). Viac dátových centier = rýchlejšie doručovanie obsahu, a preto používam Cloudflare aj StackPath.
 • Siteliner – skontroluje duplicitné obsahy celej stránky a vyzdvihne ich.
 • Kričiaca žaba – rozsiahly (bezplatný) SEO auditovací nástroj, ktorý zobrazuje chýbajúci alternatívny text, SEO tituly, meta popisy, URL, AMP, súbory sitemap a integruje sa tiež s Google Search Console, Google Analytics a mnohými ďalšími SEO nástrojmi.
 • vidIQ – vyhľadajte akékoľvek kľúčové slovo v službe YouTube a pozrite si kľúčové ukazovatele, ktoré naznačujú konkurencieschopnosť kľúčového slova. Na základe rád, názorov, zdieľaní, komentárov atď.
 • Seoquake – Rozšírenie Chrome, ktoré je skvelé pre výskum kľúčových slov. Zobrazuje odkazy na jednotlivé výsledky vyhľadávania, hodnotenie Alexa, vek domény, indexované stránky, analýzu kľúčových slov, interné odkazy, externé odkazy a mnoho ďalších (prispôsobiteľných) metrík..
 • Kontaktný formulár 7 Google Analytics – pridáva sledovanie udalostí do všetkých formulárov CF7.
 • SiteGround – hostiteľa, ktorý odporúčam, kto bol hodnotený ako prvý v 30 anketách na Facebooku.

často kladené otázky

&# X1f50c; Ktorý doplnok SEO používam na získanie týchto často kladených otázok?

Doplnok Štruktúrovaný obsah je vynikajúci nástroj na pridávanie úryvkov z častých otázok. Potom ku každej otázke v častých otázkach pridám emotikony. Môžete pridať ľubovoľného emodži.

&# X1f50c; Čo sú to 3 menej známe doplnky SEO?

Zverejniť staré príspevky obnoví všetky upravené dátumy vášho príspevku na aktuálny deň, takže váš obsah bude vyzerať svieži. Ľahký obsah je vhodný na usporiadanie dlhých príspevkov, ale obsah HTML má viac výhod, ako napríklad zahrnutie kotiev (odkazov). Nástroj Asset CleanUp vám umožňuje selektívne zakázať spúšťanie doplnkov na určitých stránkach / príspevkoch, čím sa vaša stránka zrýchľuje.

&# X1f50c; Aké sú 3 hlavné kroky k Yoast?

3 hlavné kroky k konfigurácii sú konfigurácia nastavení, skúmanie kľúčových slov a optimalizácia obsahu. Dôležité je aj nastavenie služby Google Search Console.

&# X1f50c; A čo doplnky na optimalizáciu rýchlosti?

Jediné 4 rýchlostné doplnky, ktoré by ste na svojej stránke mali potrebovať, sú WP Rocket, Asset CleanUp, ShortPixel a OMGF..

&# X1f50c; Je Rank Math lepší ako Yoast?

Má takmer všetky funkcie Yoast SEO Premium (zadarmo) a je super ľahký. Stále používam Yoast, ale nepočul som nič iné ako skvelé veci o Rank Math. Ak potrebujete podporu, majú tiež skupinu Facebook.

Chýbal som nejaký dobrý doplnok SEO?
Dúfam, že tento zoznam bol užitočný! Ak máte otázky týkajúce sa niektorého z týchto doplnkov WordPress SEO, neváhajte mi poslať riadok v komentároch a my vám radi pomôžeme. Pamätajte si, že na vašom webe mám veľa návodov, Optimalizácia rýchlosti WordPress, a ďalšie návody súvisiace so SEO. Ak máte otázky týkajúce sa týchto tém, zanechajte prosím komentár k tomuto konkrétnemu návodu. Nakoniec, ak sa vám tento príspevok páčil, zdieľajte ho s priateľom, ktorý by sa mu mohol páčiť – ocenil by som to.

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector