22 Плагіни WordPress SEO для оптимізації вашого сайту в 2020 році

03.06.2020
SEO '22 Плагіни WordPress SEO для оптимізації вашого сайту в 2020 році
0 19 мин.

2019 WordPress SEO плагіни


Пошук повного списку плагінів WordPress SEO?

Це виходить за рамки Yoast і занурюється у багаті фрагменти, переадресації, текст alt, SSL, зміст, навіть плагін Google Site Kit. Плагіни для оптимізації швидкості включають в себе 19.

Я пишу підручники зі швидкістю WordPress SEO + з 2011 року – я цілком глузник з цього приводу. Я включив лише найкращі плагіни SEO (без дублікатів) і більшість використовую на своєму власному сайті.

Ви можете встановити стільки плагінів WordPress SEO, скільки вам подобається, але Google дійсно хоче бачити організований, глибокий вміст навколо ключових слів із довгим хвостом, який кращий за найкращі результати. Це означає вибір дуже конкретних фраз, додавання а TOC, і написання довгого (3 000+ слів) вмісту.

Ось список:

1. Йоаст SEO

У більшості людей є Yoast, але мало хто використовує її правильно. Ось кілька менш відомих порад Yoast.

Параметри плагіна Yoast WordPress SEO

4 ключових кроки при використанні Yoast

 • Налаштуйте налаштування
 • Налаштування інструментів для веб-майстрів
 • Вибирайте фрази з довгим хвостом (3+ слова)
 • Оптимізуйте вміст (це виходить за рамки зелених вогнів Yoast)

На сторінці більше ключових слів – отримання зелених вогнів в Йоасті – це все, що можна знайти і денді, але це не змушує вас займати рейтинг. Вибір ключових слів із довгим хвостом із слабким вмістом у найкращих результатах, а потім реальне на сторінці SEO, буде. Не захоплюйтесь Yoast – витрачайте більше часу на дослідження ключових слів, додайте зміст, створіть відео / інфографіку, націліться на 3 000 слів і додайте практичні поради щодо практичного використання. Найважливіше місце для використання вашого ключового слова – це назва вашої сторінки, назва SEO, метаопис та постійна посилання (slug). Уникайте начинка ключових слів що може ризикувати штрафом.

Йоаст-SEO-аналіз

Не використовуйте змінні фрагменти – У налаштуваннях Yoast є можливість використовувати фрагменти змінних (шаблони) для SEO-назв + метаописи. Ви повинні уникати їх використання, оскільки писати спеціальні завжди краще. Переконайтеся, що ви залишаєтесь в межах символів Google (зелена смуга в Yoast) і ви закликаєте людей переходити до вашої посилання – не лише включаючи ключове слово.

Іменні фрагменти Yoast-Snippet

Оптимізуйте вміст для соціальних – в Йоасті є посилання «поділитися», куди можна завантажувати власну графіку для Facebook (1200 x 630px) та Twitter (1024 x 512px). Це робить ваш формат вмісту непоганим, коли люди його діляться, і ви також можете налаштувати текст заголовка + опис.

йост-соціальна медіа-оптимізація

facebook-акція

Налаштування пошукової консолі Google та виправлення помилок сканування (невдалі сторінки) – підписуйтесь на Пошукова консоль Google, додайте свій сайт і виберіть Підтвердження тегів HTML метод. Скопіюйте цей код і вставте його в Yoast. Через кілька днів увійдіть у пошукову консоль Google і перегляньте свою звіт про помилки сканування. Якщо ви бачите будь-які, налаштування переспрямує, щоб перенаправити зламані сторінки на правильні сторінки.

Підтвердження пошукової консолі Google тегів HTML

Використовуйте плагін типу Швидка перенаправлення сторінки / публікації (або .htaccess), щоб перенаправити їх на правильні URL-адреси.

301 Перенаправлення WordPress

Подібні плагіни

2. Структурований контент

Нещодавно додано Google FAQ для пошуку результатів, а плагін «Структурований вміст» – це найпростіший варіант впровадити їх на вашому сайті WordPress. Це той же плагін, який використовує Ніл Патель у своєму відео. Щоб додати фрагменти розширеного поширеного запитання, встановіть плагін та перегляньте інструкції нижче.

Структурований контент JSON-LD wpsc - плагін WordPress

Інструкції

 • Встановіть плагін Structured Content.
 • Відредагуйте сторінку чи публікацію та натисніть на іконку FAQ.
 • Додайте свої запитання та відповіді (рекомендую 3-8).
 • Очистіть кеш сторінки.
 • У консолі пошуку Google попросіть URL-адресу проіндексувати через Інспектор Google URL.
 • Подивіться, що ваші поширені запитання з’являються в результатах пошуку всього за кілька хвилин!

Поширені запитання Google Snippets

3. Перепублікувати старі повідомлення

Цей плагін скидає дати публікації вашої публікації до поточного дня, завдяки чому ваш вміст виглядає свіжим:

Дата публікації

Це простий спосіб збільшити кількість кліків. Звичайно, люди можуть задатися питанням, чому ваш вміст говорить, що він оновлювався, коли насправді його не було. Це досить дешево, тому приступайте до попередження.

Крок 1: Знайдіть вхідний мета-розділ вашого блогу (розділ в самому верху ваших публікацій), який для мене знаходиться в Генезис Прості редагування налаштування. Тепер включіть дата змінити публікацію.

Запис мета

Як це виглядає у ваших публікаціях:

Дата зміни публікації

Крок 2: Увімкніть “дата в попередньому перегляді фрагмента” в Yoast (SEO > Пошук Зовнішній вигляд > Типи вмісту).

Date-in-Snippet-Preview-Yoast

Крок 3: Встановіть плагін Republish Old Posts і налаштуйте налаштування. Ви можете вибрати, як часто плагін скидає дати публікації під “віком після публікації до повторної публікації”. Навіть якщо ви не використовуєте цей плагін, зазвичай слід включити дати публікації в результатах пошуку, а потім постійно оновлювати вміст. Кожен раз, коли ви редагуєте публікацію та натискаєте “опублікувати”, дата оновиться.

Перепублікувати старі повідомлення

4. Автоматичні атрибути зображення Alt

Одного дня WordPress перестав додавати текст alt до зображень автоматично.

На щастя, цей плагін зробить це за вас. Просто встановіть його, і він використовуватиме ім’я файлу зображення як текст alt. Це означає, що ви можете перестати витрачати свій час на написання альт-тексту для кожного окремого зображення, як я раніше. Просто не забудьте позначити ім’я файлу зображення, перш ніж завантажувати його в WordPress.

5. Огляд WP

WP Review – мій улюблений плагін для додавання багаті фрагменти (ось сторінка, на якій я її використовую). Він підтримує 14 типів даних, виглядає чудово, має 16 попередньо стилізованих шаблонів і підтримується розробниками в MyThemeShop. Він надійний, легкий і включає відгуки користувачів. Є також безкоштовна версія.

багаті-фрагменти

Чому я використовую огляд WP:

Уникайте цих додаткових плагінів для знімків:

 • Схема “все в одному” – безкоштовні, але мінімальні налаштування та параметри налаштування
 • WP Rich Snippets – відмовився розробником (відсутність оновлень / підтримки плагінів)

6. Простий зміст

Чому плагін змісту міститься в моєму списку плагінів SEO?

Оскільки додавання TOC на довгі сторінки / публікації має ВЕЛИЧЕЗНІ переваги. Google каже

Переконайтеся, що довгі багато тематичні сторінки на вашому сайті добре структуровані та розбиті на чіткі логічні розділи. По-друге, переконайтеся, що в кожному розділі є пов’язаний якор із описовою назвою (тобто, не лише “Розділ 2.1”), і щоб ваша сторінка містила зміст, який посилається на окремі якіри.

Що це означає для вас:

 • Більший шанс бути нагородженим перехід до посилань в Google названі якорями
 • Люди можуть посилатись на певні розділи у вашій публікації (а не лише на вашу єдину постійну посилання)
 • Люди можуть негайно знайти те, що хочуть, і більше часу провести на вашій сторінці

Перейти до посилань

Важливо: замість використання плагіна, додавання TOC за допомогою HTML / CSS дозволяє стилювати його та посилатися на конкретні розділи публікації (корисно для користувачів та отримання посилань). Ось Шаблон TOC GitHub.

7. Google Site Kit

Набір веб-сайтів Google поєднує в собі найбільш вбудовані інструменти Google (Пошукова консоль, Analytics, AdSense, PageSpeed ​​Insights) в один плагін WordPress. Вам справді не потрібен цей плагін (просто перейдіть на фактичні веб-сайти), але якщо ви хочете побачити їх на інформаційній панелі, це дає вам можливість.

Набір веб-сайтів від Google

8. Перервана перевірка посилань

Все-таки найкращий спосіб перевірити всі зламані посилання на вашому сайті WordPress.

Виявляє зламані посилання на сторінках, публікаціях, коментарях, зображеннях і навіть переадресаціях. Доктор Перевірка це добре, але Broken Link Checker дозволяє вам їх виправити всередині WordPress з опціями в один клік, щоб відредагувати або від’єднати кожен. Звичайно, відсутність зламаних посилань на вашому веб-сайті може покращити вашу SEO.

Плагін перевірки пошкоджених посилань

Ось як це виглядає:

Перервана перевірка посилань

Увага: цей плагін постійно виконує сканування та висмоктує великі обсяги пропускної здатності. Рекомендую виправити всі зламані посилання, а потім негайно видалити плагін, коли закінчите.

9. Швидка перенаправлення сторінки / публікації

Змінюючи постійні посилання, вам потрібно встановити переспрямування на нову сторінку.

Швидка сторінка Опублікувати плагін для переадресації

Як налаштувати переадресацію: Встановіть його та перейдіть до розділу “Швидкі перенаправлення”. Введіть стару URL-адресу + нову URL-адресу.

301 Перенаправлення WordPress

Знайдіть помилки сканування: Перейти до звіт про помилки сканування у розділі Пошукової консолі Google, щоб побачити всі зламані сторінки на вашому сайті, а потім використовуйте цей плагін, щоб перенаправити кожну на нову правильну URL-адресу.

Помилки сканування пошукової консолі Yoast

10. ShortPixel

ShortPixel, як правило, найкращий плагін WordPress для оптимізації зображень.

Це дозволяє без втрат стискати зображення, знімати EXIF-дані та оптимізувати їх іншими способами. Просто встановіть плагін, протестуйте кілька зображень, щоб переконатися, що ви задоволені якістю зображення, а потім оптимізуйте усі зображення на вашому сайті. Він також дозволяє оптимізувати зображення після завантаження.

Налаштування ShortPixel

11. Ракета WP

WordPress каже:

The Секція кешування дає найбільшу користь за найменші клопоти.

Який плагін кеша найкраще? Ракета WP була №1 у більшості опитувань у Facebook, і саме це я використовую.

Опитування найкращих плагінів кешу 2016 року

Опитування плагінів кешу 2019 року

Свіфт проти ракети WP

Опитування плагінів кешу 2016 року

Опитування найкращих плагінів кешу 2018 року

wp racket vs w3 totla cache

Чому ракета WP №1 у опитуваннях у Facebook

 • Це легко налаштувати.
 • Це дає швидкі навантаження.
 • Він обширний документація.
 • Він не повинен порушувати ваш сайт (як-от деякі додатки кешу).
 • Він має тонни особливості більшість плагінів кешу не леніві – завантажуйте фотографії / відео / iframes, очищення бази даних, інтеграцію з Cloudflare + іншими CDN, локальними шрифтами Google і Analytics, інтеграцією Sucuri тощо. Для більшості інших плагінів кешу вам потрібно буде встановити близько 6 додаткових плагіни, щоб отримати ці функції, коли WP Rocket має їх вбудованим.

Наскільки це важливо, WP Rocket коштує $ 49 / рік. Вони також дозволяють вам поновити свою ліцензію зі знижкою 50%, так що це дійсно $ 24,50 / рік після першого року. Ви також можете отримати 10% знижки від початкової ціни, якщо зареєструєтесь у їхньому списку електронних листів. Перегляньте мій путівник WP Rocket щодо інструкцій із налаштування.

12. Менеджер активів

Менеджер активів дозволяє вибірково відключати завантаження плагінів на певних сторінках. Деякі додатки завантажуються на кожен фрагмент вмісту, навіть якщо він не використовується там. Вимкнення цих плагінів може зменшити кількість запитів на сторінці та змусити їх швидше завантажуватись. Asset Manager схожий на Plugin Organizer (Perfmatters дозволяє і вам це робити), лише він безкоштовний і простий у використанні.

Приклади:

 • Вимкнути плагін-слайдер на сторінках, де не використовуються повзунки
 • Вимкніть плагін із розширеними фрагментами на сторінках, де не використовуються розширені фрагменти
 • Вимкніть плагін контактної форми на сторінках, у яких немає контактної форми
 • Вимкнути плагін соціального доступу на всіх сторінках (оскільки це зазвичай для публікацій у блозі)
 • Вимкніть плагін управління афілійованими посиланнями на сторінках, які не використовують партнерські посилання

13. Плагіни оптимізації швидкості

Швидкість – а коефіцієнт ранжування (да).

2019-GTmetrix-Звіт

Ось кілька чудових плагінів для прискорення роботи WordPress.

Я багато використовую на своєму сайті, що сприяло моїм 100% балам GTmetrix. Мігруючи з EIG і низька якість хостів, як GoDaddy to SiteGround і Хмарні доріжки була ще одна велика причина.

 1. Ракета WP – плагін кеша №1 у більшості опитувань у Facebook. Поставляється з контролем серцебиття, ледачим завантаженням, очищенням баз даних та розміщенням шрифтів + ​​аналітика на місцевому рівні. Це означає, що вам не потрібно встановлювати ці додаткові плагіни, якщо ви використовуєте WP Rocket.
 2. WP найшвидший кеш – №1 безкоштовний плагін кеша у більшості опитувань. Також простий у налаштуванні, має варіанти для Cloudflare + інших CDN, але не має функцій від WP Rocket.
 3. WP-оптимізація – очищає вашу базу даних від спаму, сміття та інших непотрібних файлів.
 4. Контроль серцебиття – вимикає API серцебиття WordPress, який споживає ресурси, надсилаючи сповіщення в режимі реального часу, коли користувачі редагують публікацію тощо.
 5. Ледача навантаження – затримує завантаження фотографій, поки користувачі не прокручують їх вниз і переглядають їх (покращує час завантаження, але постійно завантажувати фотографії, оскільки прокручування дратує).
 6. WP YouTube Lyte – затримує завантаження відео / iframes до тих пір, поки користувачі не прокрутять вниз і не побачать їх. Завантаження відео триває тривалий час – це може збрити багато секунд.
 7. CDN Enabler – допомагає налаштувати вашу мережу доставки вмісту (я використовую StackPath).
 8. CAOS (розміщення Google Analytics локально) – виправляє проблеми “кешування браузера” у GTmetrix, локально розміщуючи код відстеження Google Analytics на локальному рівні.
 9. OMGF – розміщує локально шрифти та виправляє помилки шрифту Google у GTmetrix + Pingdom, завантажуючи ваші шрифти Google та створюючи для неї таблицю стилів..
 10. ShortPixelУявіть / Смішоптимізація зображень (стиснення без втрат, зміна розміру зображень, видалення EXIF ​​даних). Все це схоже – вам потрібен лише один.
 11. Вкажіть параметри зображення – додає ширину / висоту HTML-вашому зображенню, елементу в GTmetrix. Він працює лише для зображень у візуальному редакторі, він не працює для зображень у розробниках сторінок, віджетах чи будь-яких областях поза візуальним редактором.
 12. AMP для WPдодає Сторінки AMP щоб мобільні сторінки швидше завантажувались та надавали вашому сайту «AMP штамп» у результатах мобільного пошуку. Однак Кінста конверсія знизилася на 59% при використанні AMP, і я з тих пір не використовував їх.
 13. Очистити / WP Вимкнутивимикає непотрібні функції в ядрі WordPress (трекбеки, пінгбеки, серцебиття API, REST API та інші речі, 99% яких вам не потрібно). Обидва плагіни схожі і мають інші функції швидкості.
 14. Гарши Кеш Граватаракешує Gravatars, завдяки чому коментарі завантажуються швидше.
 15. GTmetrix для WordPress – слідкуйте за часом завантаження та встановлюйте сповіщення електронною поштою.
 16. Відобразити PHP-версіюпоказує, яку версію PHP ви використовуєте (має бути принаймні 7), що має величезний вплив на швидкість. Ви можете оновити в cPanel свого хоста.
 17. Монітор запитів – див. Найповільніші плагіни, запити тощо (хороша заміна P3).
 18. Автоматично оптимізувати – якщо ви використовуєте GoDaddy, WP Engine або інших хостів, які кеширують плагіни чорного списку, цей плагін все одно надає вам переваги оптимізації HTML / CSS / JavaScript (елементи в GTmetrix + Pingdom), але без кешування.
 19. Перевірка продуктивності хостингу WP – повідомляє, чи ваш сервер повільний і чи потребує оновлення швидкості технології (версії PHP, MySQL, WordPress).

14. Поставити прапорець Rel Nofollow

Якщо ви використовуєте афілійовані посилання, це додає параметр, коли не додається посилання в WordPress. В іншому випадку вам доведеться зайти в HTML посилання та додати nofollow вручну. Економить час.

15. Пластини Yoast Premium

Спойлер: Yoast стверджує, що їхні преміальні плагіни піднімають небо і землю, коли насправді ви, мабуть, не побачите жодних прямих удосконалень, лише придбавши їх плагіни WordPress SEO.

Висновок: Преміальні плагіни Yoast не коштують грошей.

Плагіни для WordPress SEO від Yoast

Yoast SEO Premium ($ 89 / рік) – я написав відгук на нього, в основному пояснивши, як більшість функцій можна зробити за допомогою безкоштовних плагінів або просто не є цінними, особливо для $ 89 / рік.

 • Менеджер перенаправлення – використовуйте безкоштовний плагін Quick Page / Post Redirect.
 • Пропозиції щодо внутрішнього зв’язку – чи дійсно вам потрібен плагін для цього?
 • Ключові слова з декількома фокусами – не завжди виявляються ключові слова з частковим збігом.
 • Інформація про вміст – показує 5 найпопулярніших слів (щільність ключових слів ледь має значення).
 • Попередній перегляд у соціальній мережі – поки ви завантажуєте зображення в соціальних мережах, ви все в порядку.
 • Підтримка – я чув багато історій з них, які просто посилаються на люди підручники.

Плагін Yoast Video SEO ($ 69 / рік) – створити мапу відео та розмітку сторінок для відео, щоб з’явилися ескізи відео Google Videos. Звичайно, більшість людей переходять у звичайну пошукову систему Google, тому це, ймовірно, окупиться лише в тому випадку, якщо ви створюєте безліч відео, особливо як стиль стилю.

Плагін Yoast Local SEO ($ 69 / рік) – додає файл KML, schema.org та можливість вставляти карту Google та зберігати локатор. Вставлення карти Google легко, і більшість інформації, яку Yoast «оптимізує», вже виведено зі сторінки вашої компанії Google My Business. Йоаст каже, що цей плагін “повідомляє Google все, що потрібно знати, щоб перевести вас на перше місце в результатах локального пошуку”, що не відповідає дійсності Місцеві фактори ранжування Google мало спільного з місцевим SEO-плагіном Yoast.

Плагін Yoast Google ($ 69 / рік) – насправді вас не вводить Новини Google (див. ці кроки тут), але допомагає форматувати вміст для Новин Google, створюючи мапу сайту XML з новинами.

SEO плагін Yoast WooCommerce ($ 49 / рік) – дозволяє отримати багаті шпильки для Pinterest.

16. Схема

Існує багато плагінів схеми, але це залежить від того, яку розмітку ви робите. Наприклад, якщо ви пишете відгуки, вам знадобиться плагін для розмітка огляду як WP огляд. З’ясуйте, який тип розмітки застосовний до вашого вмісту, а потім використовуйте необхідні плагіни.

Плагіни схеми

17. Проаналізуйте

Побачте огляд вашого Google Analytics безпосередньо в WordPress.

Аналітизуйте інформаційну панель

18. Дійсно простий SSL

Цей плагін “автоматично визначає ваші налаштування та налаштовує ваш веб-сайт для роботи над https”. Звичайно, для його використання вам ще потрібен SSL, але це дуже просто налаштовує SSL.

Давайте шифруємо SSL це найпопулярніший безкоштовний SSL і це те, що я використовую. Google розбитий на не-HTTP-сайтах ще важче в липні 2018 року, коли вони почали показувати не захищені в Google Chrome.

Дійсно простий SSL

Особливості:

 • Змішувач змішувача
 • Увімкніть перенаправлення WordPress 301 на SSL
 • Увімкнути переадресацію 301 .htaccess
 • Увімкнути переадресацію Javascript на SSL

19. Кращий пошук замінити

Чому плагін пошуку / заміни у списку?

Тому що якщо ви змінили версії www або http (s), вам потрібно буде оновити всі посилання на вашому веб-сайті, щоб відобразити нову версію. Ось тут цей плагін починає грати – я пропоную HTTPS та не-www. Просто знайдіть стару версію свого домену та замініть його новою.

Кращий пошук замінити - WWW версії

Класний трюк: якщо ви використовуєте одне і те ж зображення на кількох сторінках, це простий спосіб оновити їх усі.

20. Анти-спам

Спам вбиває блоги. JetPack каже

Спамери можуть залишати на вашому веб-сайті коментарі, заповнені посиланнями або ключовими словами, намагаючись спрямувати більше трафіку на свої сайти (та збільшити свій власний SEO). Маючи достатньо спаму, ваш рейтинг може спричинити хіт, не з вашої вини.

Плагін Anti-Spam є без Captcha і робить чудову роботу, фільтруючи спам-коментарі, залишаючи при цьому хороші. Спам – величезна проблема з WordPress. Цей плагін заощадить ваш час.

21. WP Google My Business Auto Publish

Публікація оновлень на вашій сторінці Google Мій бізнес набуває все більшого значення в Фактори ранжирування локальних пошукових запитів Google у 2018 році. Цей плагін публікує ваш вміст WordPress безпосередньо на вашій сторінці Google My Business. Він ще на ранніх стадіях, але має надзвичайні відгуки.

Фактори ранжирування місцевого пошуку в 2018 році

Ось деякі налаштування плагіна:

WP Google My Business Auto Publish

22. Плагіни StudioPress

Якщо ви використовуєте тему StudioPress або Genesis Framework (що я рекомендую), вам потрібно використовувати плагіни StudioPress. Вони є в моєму списку, тому що вони легкі, надійні, і дозволять мінімізувати час завантаження (і шанси на помилки), завдяки чому ваш сайт буде працювати безперебійно..

studiopress-genesis-плагіни

Інші інструменти SEO, про які вам слід знати

 • Відповідь громадськості – найкрутіший інструмент дослідження ключових слів (фото нижче). Витягує ключові слова з автозаповнення Google і створює візуальну карту на основі різних типів ключових слів (запитання, прийменники, порівняння). Чим зеленіше коло, тим конкурентоспроможнішим є ключове слово. Ключові слова із запитаннями – це прекрасний спосіб переконатися, що ваш вміст є вичерпним (він відповідає на найпопулярніші запитання людей, які шукають). Мій улюблений інструмент дослідження ключових слів.
 • Moz Local – аналізує ваші 15 найпопулярніших цитат (GMB, Yelp, YellowPages тощо) та показує неповні, непослідовні та повторювані профілі. Спробуйте отримати 100% балів!
 • Moz Link Explorer – показує показники посилань, а також ваш доменний орган, який є показником того, наскільки конкурентоспроможними повинні бути ваші цільові ключові слова.
 • MozBar – Google будь-яке ключове слово і перегляньте DA кожного результату пошуку (орган домену) та ПА (орган сторінки). Чим вони вище, тим більш конкурентоспроможним є ключове слово. Спробуйте конкурувати з веб-сайтами, які мають аналогічні повноваження домену.
 • Moz Explorer – в основному Google Планувальник ключових слів, тільки краще. Показує органічну конкуренцію (на відміну від планувальника ключових слів, який призначений для AdWords). Показує щомісячний об’єм пошуку та містить багато фільтрів для сортування ключових слів.
 • Ключові слова скрізь – Google будь-яке ключове слово і переглядайте щомісячний обсяг пошуку, прогнозовану конкуренцію та ЦЗК безпосередньо в результатах пошуку. Також працює для YouTube, Amazon, Etsy, Google Analytics та інших програм / пошукових систем.
 • SEMrush – Один з найпоширеніших програмних засобів SEO – це ринок, який буквально розповідає про ваші ключові слова, зворотні посилання, контент-SEO та аналітику. Багато показників неможливо знайти в Google Analytics або в пошуковій консолі.
 • Автозаповнення Google – мій улюблений трюк – «заповнити бланк», де ви використовуєте символ підкреслення _, щоб Google (так ви здогадалися) заповнив бланк. Спробуйте це з Чикаго _ Фотографом. Ви повинні закінчитися символом підкреслення.
 • Пошукова консоль Google – Перегляньте помилки на своєму веб-сайті (індексація, безпека, мобільний телефон, AMP, карта сайта, штрафні санкції), SEO-заголовки / метаописи, які є занадто короткими або довгими, встановіть бажане доменне ім’я (www проти не-www), міжнародне націлювання, пошук Analytics (мій улюблений спосіб вимірювання загальних показників SEO + CTR), посилання на ваш сайт та виділення даних для структурованих даних. Її потрібно використовувати.
 • Google Trends – переглянути тенденції ключових слів у конкретних географіях (та на YouTube).
 • Хмара – безкоштовний CDN з 200+ центрами обробки даних, які можна налаштувати за допомогою більшості плагінів кешу. Має додаткові функції, такі як прискорені мобільні зв’язки, захист гарячої лінії, правила залізниці та сторінки. Покращує швидкість і безпеку сайту.
 • Доктор Перевірка – сканує весь сайт на наявність пошкоджених посилань (до 7500 / місяць), але не забезпечує зручного для користувача способу їх виправлення безпосередньо на інформаційній панелі WordPress (як це робить Broken Link Checker, але BLC споживає процесор).
 • Copyscape – запобігає плагізму (шукає в Інтернеті копії вашого вмісту).
 • HubShout WebGrader – перегляньте повний перелік ключових слів конкурентів та порівняльне порівняння зворотних посилань, доменних повноважень та сторінок найвищого рейтингу.
 • StackPath – CDN з 30+ центрами обробки даних (переважно в США). Більше центрів обробки даних = швидша доставка контенту, тому я використовую і Cloudflare, і StackPath.
 • Siteliner – перевіряє весь сайт на наявність дублюючого вмісту та виділяє його.
 • Кричала жаба – широкий (безкоштовний) інструмент для аудиту SEO, який показує відсутні текст alt, SEO-заголовки, мета-описи, URL-адреси, AMP, мапи сайту, а також інтегрується з консоллю пошуку Google, Google Analytics та багатьма іншими інструментами SEO.
 • vidIQ – шукайте будь-яке ключове слово на YouTube і переглядайте ключові показники, які вказують на наскільки конкурентоспроможним є ключове слово. На основі лайків, поглядів, акцій, коментарів тощо.
 • SEOquake – Розширення Chrome, що чудово підходить для дослідження ключових слів. Показує посилання кожного результату пошуку, рейтинг Alexa, вік домену, індексовані сторінки, аналітика ключових слів, внутрішні посилання, зовнішні посилання та багато інших (настроюваних) показників.
 • Контактна форма 7 Google Analytics – додає відстеження подій до всіх ваших форм CF7.
 • SiteGround – господар, якого я рекомендую, хто отримав оцінку №1 у 30+ опитуваннях у Facebook.

Часті запитання

&# x1f50c; Який плагін SEO я використовую, щоб отримати ці поширені запитання?

Плагін «Структурований вміст» відмінно підходить для додавання розширених фрагментів FAQ, тоді я додаю емоджи до кожного запитання в FAQ. Ви можете додати будь-які смайли.

&# x1f50c; Що таке 3 маловідомі плагіни SEO?

Опублікувати старі повідомлення оновлює всі змінені дати вашої публікації до поточного дня, завдяки чому ваш вміст виглядає свіжим. Легкий зміст добре підходить для організації довгих публікацій, але HTML-вміст має більше переваг, як-от включення якорів (посилань). Активність CleanUp дозволяє вибірково відключати використання плагінів на певних сторінках / публікаціях, що робить ваш сайт швидшим.

&# x1f50c; Назвіть 3 основні кроки до Yoast?

3 основні кроки до Yoast – це налаштування параметрів, дослідження ключових слів та оптимізація вмісту. Також важлива настройка консолі пошуку Google.

&# x1f50c; Як щодо плагінів для оптимізації швидкості?

Єдині 4 швидкісні плагіни, які вам знадобляться на вашому сайті, це WP Rocket, Asset CleanUp, ShortPixel та OMGF.

&# x1f50c; Чи краща математика, ніж Йоаст?

Він має майже кожну особливість Yoast SEO Premium (безкоштовно) і дуже легкий. Я до сих пір використовую Yoast, але не чула нічого, крім чудових речей про Rank Math. У них також є група Facebook, якщо вам потрібна підтримка.

Чи пропустив я якісь хороші плагіни для SEO?
Я сподіваюся, що цей список був корисним! Якщо у вас є запитання щодо будь-якого з цих плагінів WordPress SEO, не соромтесь залишити мені рядок у коментарях, і я буду радий допомогти вам. Пам’ятайте, у мене багато навчальних посібників з Yoast, Оптимізація швидкості WordPress, та інші навчальні посібники, пов’язані з SEO. Якщо у вас є запитання щодо них, залиште коментар до цього конкретного підручника. Нарешті, якщо вам сподобалася ця публікація, будь ласка, поділіться нею з другом, який може також сподобатися – я би вдячний.

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector