22 „WordPress“ SEO papildiniai, skirti jūsų svetainės optimizavimui 2020 m

2019 metų „WordPress“ SEO papildiniai


Ieškoma viso sąrašo „WordPress“ SEO įskiepių?

Tai peržengia „Yoast“ ribas ir pasineria į gausius fragmentus, peradresavimus, aukščiausią tekstą, SSL, turinį ir net „Google“ svetainės rinkinio papildinį. Greičio optimizavimo papildiniai apima 19.

Aš rašau „WordPress SEO +“ greičio mokymo programas nuo 2011 m. – Aš esu visiška mintis apie šiuos dalykus. Įtraukiau tik geriausius SEO papildinius (be kopijų) ir daugiausiai naudojuosi savo svetainėje.

Galite įdiegti tiek „WordPress“ SEO papildinių, kiek jums patinka, tačiau „Google“ tikrai nori, kad aplink ilgesnius raktinius žodžius būtų matomas organizuotas, nuodugnus turinys, geresnis nei geriausi rezultatai. Tai reiškia, kad reikia pasirinkti labai konkrečias frazes, pridedant a TOC, ir ilgo (3000 žodžių) turinio rašymas.

Štai sąrašas:

1. Mielių SEO

Dauguma žmonių turi „Yoast“, tačiau tik nedaugelis naudojasi teisingai. Čia yra keletas mažiau žinomų Yoast patarimų.

„Yoast WordPress SEO“ papildinio nustatymai

4 pagrindiniai žingsniai naudojant „Yoast“

 • Konfigūruokite nustatymus
 • Sąrankos žiniatinklio valdytojo įrankiai
 • Pasirinkite frazes su ilgomis uodegomis (daugiau nei 3 žodžiai)
 • Optimizuokite turinį (tai peržengia „Yoast“ žalią šviesą)

Puslapyje yra daugiau nei raktiniai žodžiai – Gauti žalią šviesą Yoast’e yra visiška ir sudėtinga, tačiau tai nereiškia, kad jūs esate rangas. Geriausiuose rezultatuose pasirenkate ilgo uodegos raktinius žodžius su silpnu turiniu, tada darykite tikras SEO puslapis, bus. Neišmeskite „Yoast“ mandagumo – daugiau laiko skirkite raktinių žodžių tyrimams, pridėkite turinį, sukurkite vaizdo įrašą / infografiką, sugalvokite 3000 žodžių ir pridėkite praktinių patarimų. Svarbiausia raktinio žodžio naudojimo vieta yra puslapio pavadinimas, SEO pavadinimas, meta aprašymas ir nuolatinė nuoroda. Venkite raktinių žodžių įdaras kuris gali rizikuoti bausti.

Mielių SEO analizė

Nenaudokite fragmentų kintamųjų – „Yoast“ nustatymuose yra galimybė naudoti fragmentų kintamieji (šablonai) SEO pavadinimams + meta aprašymams. Turėtumėte vengti jų naudoti, nes visada geriau rašyti pasirinktinius. Įsitikinkite, kad neviršote „Google“ simbolių apribojimų (žalia juosta „Yoast“) ir viliojate žmones spustelėti jūsų nuorodą – ne tik įtraukdami raktinį žodį.

Mielės fragmentas-kintamieji

Optimizuokite turinį socialinėms reikmėms – „Yoast“ yra nuoroda „bendrinti“, kurioje galite įkelti pasirinktinę „Facebook“ (1200 x 630 pikselių) ir „Twitter“ (1024 x 512 pikselių) grafiką. Tai daro jūsų turinio formatą gražų, kai žmonės juo dalijasi, taip pat galite tinkinti pavadinimą ir aprašo tekstą.

yoast-social-media-optimization

„facebook-share“

Nustatykite „Google“ paieškos konsolę ir ištaisykite tikrinimo klaidas (neveikiantys puslapiai) – užsiregistruoti „Google“ paieškos pultas, pridėkite savo svetainę ir pasirinkite HTML žymos patikrinimas metodas. Nukopijuokite šį kodą ir įklijuokite jį į „Yoast“. Po kelių dienų prisijunkite prie „Google Search Console“ ir peržiūrėkite savo tikrinimo klaidų ataskaita. Jei matote, sąrankos peradresavimai nukreipia pažeistus puslapius į tinkamus puslapius.

HTML žyma „Google Search Console“ patvirtinimas

Panaudokite papildinį kaip Greitas puslapio / pranešimų peradresavimas (arba .htaccess), kad nukreiptumėte juos į teisingus URL.

301 Peradresuokite „WordPress“

Panašūs papildiniai

2. Struktūrinis turinys

„Google“ neseniai pridėjo DUK paieškos rezultatams, o Struktūrinio turinio papildinį lengviausia norėti juos įdiegti savo „WordPress“ svetainėje. Tai yra tas pats įskiepis, kurį naudoja Neilas Patelas jo vaizdo įraše. Norėdami pridėti gausių DUK fragmentų, įdiekite papildinį, tada skaitykite toliau pateiktas instrukcijas.

Struktūrizuotas turinys JSON-LD wpsc - „WordPress“ papildinys

Instrukcijos

 • Įdiekite struktūrinio turinio papildinį.
 • Redaguokite puslapį arba įrašą ir spustelėkite DUK piktogramą.
 • Pridėkite savo klausimus ir atsakymus (aš rekomenduoju 3–8).
 • Išvalykite puslapio talpyklą.
 • „Google“ paieškos pulte paprašykite URL indeksavimo per „Google“ URL inspektorius.
 • Stebėkite, ar jūsų DUK paieškos rezultatuose pasirodo vos per kelias minutes!

DUK „Google“ fragmentai

3. Vėl paskelbti senus pranešimus

Šis papildinys nustato jūsų įrašo paskelbimo datas iki dabartinės dienos, todėl jūsų turinys atrodo šviežias:

Paskelbimo data

Tai paprastas būdas padidinti paspaudimų rodiklį. Žinoma, žmonėms gali kilti klausimas, kodėl jūsų turinys sako, kad jis buvo atnaujintas, kai jo iš tikrųjų nebuvo. Tai gana pigu, todėl tęskite perspėjimą.

1 žingsnis: Raskite savo tinklaraščio įrašo meta skyrių (skiltį, esančią pačiame jūsų įrašų viršuje), kuri man yra „Genesis“ paprastas redagavimas nustatymai. Dabar įtraukite po modifikuotos datos.

Įėjimo meta

Kaip tai atrodo jūsų žinutėse:

Įėjimo įrašo modifikuota data

2 žingsnis: „Yoast“ įgalinkite „data fragmento peržiūroje“ (SEO > Paieškos išvaizda > Turinio tipai).

Data pagal fragmentą-peržiūra - mielės

3 žingsnis: Įdiekite papildinį „Republish Old Posts“ ir konfigūruokite parametrus. Galite pasirinkti, kaip dažnai papildinys iš naujo nustato jūsų paskelbimo datas iki „paskelbti amžių, prieš tai gali būti pakartotinai paskelbtas“. Net jei nenaudojate šio papildinio, paprastai turėtumėte įgalinti paskelbimo datas paieškos rezultatuose, o tada atnaujinkite turinį. Kiekvieną kartą taisant įrašą ir spustelėjus „paskelbti“ data bus atnaujinta.

Vėl paskelbti senus pranešimus

4. Automatiniai vaizdo Alt atributai

Vieną dieną „WordPress“ nustojo automatiškai pridėti paveikslėlių tekstą.

Laimei, šis papildinys tai padarys už jus. Tiesiog įdiekite jį, ir vaizdo failo pavadinimas bus naudojamas kaip alt tekstas. Tai reiškia, kad galite nustoti švaistyti laiką rašydami alt tekstą kiekvienam vaizdui, kaip aš įpratęs. Tiesiog nepamirškite pažymėti savo vaizdo failo pavadinimo prieš įkeldami juos į „WordPress“.

5. WP apžvalga

WP apžvalga yra mano mėgstamiausias įskiepis, kurį galima pridėti turtingi fragmentai (štai puslapis, kuriame jį naudoju). Jis palaiko 14 duomenų tipų, atrodo puikiai, turi 16 iš anksto parengtų šablonų ir yra prižiūrimas „MyThemeShop“ kūrėjų. Tai patikimas, lengvas ir apima vartotojų apžvalgas. Taip pat yra nemokama versija.

turtingi fragmentai

Kodėl aš naudoju WP apžvalgą:

 • Dizainas yra daug geresnis nei „Viskas viename“ schema
 • Suderinamas su PHP 7+ (skirtingai nei „WP Rich Snippets“)
 • 16 iš anksto paruoštų šablonų kurias labai galima pritaikyti
 • Papildinių kūrėjas (MyThemeShop) nuolat atnaujina
 • Palaiko 14 duomenų tipų įskaitant labiausiai paplitusius apžvalgos + receptai
 • Kelios įvertinimo sistemos ir galimybė įtraukti (prižiūrimus) vartotojų atsiliepimus
 • Nemokama versija ir pro versiją abu yra vientisi, „pro“ versija turi daugiau funkcijų

Venkite šių turtingų fragmentų papildinių:

6. Lengvas turinys

Kodėl turinio lentelės papildinys turėtų būti mano SEO papildinių sąraše?

Kadangi TOC pridėjimas prie ilgų puslapių / įrašų turi didžiulę naudą. „Google“ sako

Įsitikinkite, kad ilgi svetainės keliomis temomis puslapiai yra gerai susisteminti ir suskaidyti į aiškias logines dalis. Antra, įsitikinkite, kad kiekviename skyriuje yra susietas inkaras su aprašomuoju pavadinimu (t. Y., Ne tik „2.1 skirsnis“), ir kad jūsų puslapyje yra turinio lentelė, nukreipianti į atskirus inkarus..

Ką tai reiškia jums:

 • Didesnė tikimybė būti apdovanotam peršokti į nuorodas naudojant „Google“ pavadinti inkarais
 • Žmonės gali pateikti nuorodas į konkrečias jūsų įrašo skiltis (ne tik į jūsų nuolatinę nuorodą)
 • Žmonės gali iš karto rasti tai, ko nori, ir praleisti daugiau laiko jūsų puslapyje

Peršokti į nuorodas

Svarbu: o ne naudoti papildinį, pridedant TOC naudojant HTML / CSS leidžia jį modeliuoti ir susieti su konkrečiomis įrašo dalimis (naudinga vartotojams ir gaunant nuorodas). Čia yra TOC „GitHub“ šablonas.

7. „Google“ svetainių rinkinys

„Google Site Kit“ sujungia daugumos „Google“ žmonių įrankius („Search Console“, „Analytics“, „AdSense“, „PageSpeed ​​Insights“) į 1 „WordPress“ papildinį. Jums tikrai nereikia šio papildinio (tiesiog eikite į tikras svetaines), bet jei norite juos pamatyti savo prietaisų skydelyje, tai suteikia šią parinktį.

„Google“ svetainių rinkinys

8. Sugedusių nuorodų tikrintuvas

Vis dar geriausias būdas patikrinti visas neveikiančias nuorodas savo „WordPress“ svetainėje.

Aptinka nutrūkusias nuorodas puslapiuose, įrašuose, komentaruose, vaizduose ir net peradresavimus. Dr Link patikrinimas yra gerai, tačiau sugadintų nuorodų tikrintuvas leidžia jas ištaisyti „WordPress“ viduje naudodami 1 paspaudimo parinktis, norėdami redaguoti arba atsieti kiekvieną iš jų. Žinoma, jei jūsų tinklalapyje nėra nutrūkusių nuorodų, tai gali pagerinti jūsų SEO.

„Broken Link Checker“ papildinys

Štai kaip tai atrodo:

Sugedusių nuorodų tikrintuvas

Įspėjimas: šis papildinys nuolat vykdo nuskaitymus ir sugeria didelius pralaidumo kiekius. Aš rekomenduoju ištaisyti visas nutrūkusias nuorodas, tada, kai baigsite, nedelsdami ištrinkite papildinį.

9. Greitas puslapio / pranešimų peradresavimas

Kai keičiate nuolatines nuorodas, turite nustatyti peradresavimą į naują puslapį.

Greito puslapio paskelbimo peradresavimo papildinys

Kaip nustatyti peradresavimą: Įdiekite jį ir eikite į „Greiti peradresavimai“. Įveskite seną URL ir naują URL.

301 Peradresuokite „WordPress“

Rasti tikrinimo klaidas: Eik į tikrinimo klaidų ataskaita „Google Search Console“ skiltyje norėdami pamatyti visus sugadintus savo svetainės puslapius, tada naudokite šį papildinį, kad peradresuotumėte kiekvieną į naują, teisingą URL.

„Yoast Search Console“ tikrinimo klaidos

10. „ShortPixel“

„ShortPixel“ paprastai yra geriausias „WordPress“ įskiepis vaizdams optimizuoti.

Tai leidžia be nuostolių suspausti vaizdus, ​​pašalinti EXIF ​​duomenis ir optimizuoti juos kitais būdais. Tiesiog įdiekite papildinį, išbandykite kelis vaizdus, ​​kad įsitikintumėte, ar esate patenkinti vaizdo kokybe, tada optimizuokite visus savo svetainės vaizdus. Tai taip pat leidžia optimizuoti įkeltus vaizdus.

„ShortPixel“ nustatymai

11. WP raketa

„WordPress“ sako:

 Talpyklos skyrius suteikia didžiausią naudą už mažiausią vargo.

Kuris talpyklos papildinys yra geriausias? „WP Rocket“ buvo pirmoji iš daugelio „Facebook“ apklausų ir yra tai, ką aš naudoju.

2016 m. Geriausios talpyklos papildinio apklausa

2019 m. Talpyklos papildinio apklausa

„Swift vs WP Rocket“

2016 m. Talpyklos papildinio apklausa

Geriausių 2018 metų talpyklos papildinių apklausa

„wp raketa“ vs „w3 totla“ talpyklos

Kodėl „WP Rocket“ yra pirmoji „Facebook“ apklausose

 • Tai nesunku sukonfigūruoti.
 • Tai suteikia greitą krovimo laiką.
 • Jis turi platų dokumentacija.
 • Tai neturėtų sugadinti jūsų svetainės (pvz., Kai kurie talpyklos papildiniai).
 • Joje yra tonų funkcijos dauguma talpyklos papildinių nėra – tingus įkelti nuotraukas / vaizdo įrašus / „iframe“, išvalyti duomenų bazę, integruoti su „Cloudflare“ + kitais CDN, vietiniais „Google“ šriftais ir „Analytics“, „Sucuri“ integracija ir tt Su daugeliu kitų talpyklos papildinių reikės įdiegti apie 6 papildomus įrenginius. papildinius, kad gautumėte šias funkcijas, kai „WP Rocket“ jas turi integruotus.

Kiek tai svarbu, „WP Rocket“ verta 49 USD per metus. Jie taip pat leidžia jums atnaujinti savo licenciją su 50% nuolaida, taigi po pirmųjų metų tai tikrai yra 24,50 USD per metus. Taip pat galite gauti 10% nuolaidą nuo pradinės kainos, jei prisiregistruojate į jų el. Pašto adresų sąrašą. Peržiūrėkite mano „WP Rocket“ vadovą, kuriame pateikiamos sąrankos instrukcijos.

12. Turto valdytojas

Turto tvarkyklė leidžia pasirinktinai neleisti papildinių įkelti į tam tikrus puslapius. Kai kurie papildiniai įkeliami į kiekvieną turinį, net jei jis ten nenaudojamas. Išjungę šiuos papildinius galite sumažinti užklausų skaičių puslapyje ir priversti jas greičiau įkelti. „Asset Manager“ yra panašus į „Plugin Organizer“ („Perfmatters“ leidžia tai padaryti ir jums), tik juo naudotis galima nemokamai ir paprasta..

Pavyzdžiai:

 • Išjunkite slankiklio papildinį puslapiuose, kuriuose nenaudojami slankikliai
 • Išjunkite turtingų fragmentų papildinį puslapiuose, kuriuose nenaudojami turtingi fragmentai
 • Išjungti kontaktinės formos papildinį puslapiuose, kuriuose nėra kontaktų formos
 • Išjungti socialinio bendrinimo papildinį visuose puslapiuose (nes jis dažniausiai skirtas tinklaraščių įrašams)
 • Išjunkite filialų nuorodų tvarkymo papildinį puslapiuose, kuriuose nenaudojamos filialų nuorodos

13. Greičio optimizavimo papildiniai

Greitis yra a reitingo koeficientas (duh).

2019-GTmetrix-ataskaita

Čia yra keletas puikių „WordPress“ pagreitinimo priedų.

Aš naudoju daugelį jų savo svetainėje, kurie prisidėjo prie mano 100% „GTmetrix“ balų. Migruoja iš EIG ir žemos kokybės šeimininkai, tokie kaip „GoDaddy“ „SiteGround“ ir Debesys buvo dar viena didelė priežastis.

 1. WP raketa – Svarbiausias talpyklos papildinys daugelyje „Facebook“ apklausų. Komplektuojama su širdies ritmo valdymu, tingiu įkrovimu, duomenų bazės valymu ir šriftų bei analizės vietiniu mastu priegloba. Tai reiškia, kad jums nereikia įdiegti šių papildomų papildinių, jei naudojate „WP Rocket“.
 2. WP greičiausias talpykla – Nr. 1 nemokamas talpyklos papildinys daugelyje apklausų. Taip pat lengvai konfigūruojamas, turi „Cloudflare“ + kitų CDN parinkčių, tačiau jam trūksta „WP Rocket“ funkcijų.
 3. WP-Optimizuoti – išvalo šlamšto, šiukšlių ir kitų šlamšto failų duomenų bazę.
 4. Širdies plakimo valdymas – išjungia „WordPress“ širdies plakimo API, kuri sunaudoja išteklius siųsdama realiojo laiko pranešimus, kai redaguojama žinutė ir pan..
 5. Tingus krovinys – vilkina nuotraukų įkėlimą, kol vartotojai slinka žemyn ir jas mato (pagerina įkėlimo laiką, bet nuolat kraunasi nuotraukas, nes slinkdama erzina).
 6. WP „YouTube Lyte“ – delsiama įkelti vaizdo įrašus / „iframe“, kol vartotojai slink žemyn ir juos mato. Vaizdo įrašų įkėlimas užtrunka ilgai – tai gali nubraukti kelias sekundes.
 7. CDN įgalintuvas – padeda nustatyti jūsų turinio pristatymo tinklą (aš naudoju „StackPath“).
 8. CAOS (priglobti „Google Analytics“ vietoje) – išsprendžia „sverto naršyklės talpyklos“ problemas „GTmetrix“, priglobdamas „Google Analytics“ stebėjimo kodą vietoje.
 9. OMGF – priglobia šriftus vietoje ir ištaiso „Google Font“ klaidas „GTmetrix + Pingdom“ atsisiųsdami „Google“ šriftus ir sukurdami jiems stiliaus lentelę.
 10. „ShortPixel“Įsivaizduok / Smushasvaizdo optimizavimas (be nuostolių suspaudimas, pakeiskite vaizdų dydį, pašalinkite EXIF ​​duomenis). Visi jie yra panašūs – jums reikia tik vieno.
 11. Nurodykite vaizdo matmenis – prideda jūsų vaizdo HTML plotį / aukštį, „GTmetrix“ elementą. Jis veikia tik vaizdų redagavimo priemonėje esantiems atvaizdams, neveikia atvaizdams puslapių kūrimo priemonėse, valdikliuose ar bet kokiose srityse, nepriklausančiose vaizdinei rengyklai..
 12. AMP skirtas WPprideda AMP puslapiai kad mobilieji puslapiai būtų greičiau įkeliami, ir jūsų svetainei suteikiama „AMP antspaudas“ mobiliųjų paieškos rezultatuose. Tačiau „Kinsta“ konversijų sumažėjo 59% kai naudojate AMP ir aš jų nenaudojau nuo to laiko.
 13. „Clearfy“ / WP Išjungtiišjungiamos nereikalingos „WordPress“ šerdies funkcijos (atkūrimai, atkūrimai, širdies ritmo API, REST API ir kiti dalykai, kurių jums nereikia 99 proc.). Abu papildiniai yra panašūs ir turi ir kitas greičio ypatybes.
 14. Hario „Gravatar“ talpyklatalpina „Gravatars“, todėl komentarai įkeliami greičiau.
 15. „GTmetrix“, skirta „WordPress“ – Sekite įkrovos laikus ir nustatykite įspėjimus el. paštu.
 16. Rodyti PHP versijąrodo, kokią PHP versiją naudojate (turėtų būti bent 7), kuri daro didžiulį greitį. Galite naujovinti naudodamiesi pagrindinio kompiuterio skydeliu „cPanel“.
 17. Užklausos monitorius – pamatyti lėčiausius papildinius, užklausas ir tt (geras P3 pakeitimas).
 18. Autoptimizuoti – jei naudojate „GoDaddy“, „WP Engine“ ar kitus kompiuterius, kurie įtraukia talpyklos papildinius į juodąjį sąrašą, šis papildinys vis tiek suteikia HTML / CSS / „JavaScript“ („GTmetrix“ elementų + „Pingdom“ elementų) optimizavimo pranašumus, tačiau be talpyklos.
 19. WP prieglobos efektyvumo patikrinimas – nurodo, ar jūsų serveris lėtas ir ar reikia atnaujinti jūsų spartos technologiją (PHP, MySQL, WordPress versijas).

14. Rel Nofollow žymimasis laukelis

Jei naudojate filialų nuorodas, pridedant nuorodas, pridedant nuorodas „WordPress“. Priešingu atveju turėtumėte pereiti į nuorodos HTML ir rankiniu būdu pridėti „nofollow“. Taupo laiką.

15. „Yoast Premium“ papildiniai

Spoileris: „Yoast“ teigia, kad jų geriausi įskiepiai pakelia dangų ir žemę, kai iš tikrųjų greičiausiai nematysite jokių tiesioginių patobulinimų vien įsigiję jų „WordPress“ SEO papildinius.

Išvada: „Yoast“ papildiniai nėra verti pinigų.

„Yoast“ „WordPress“ SEO papildiniai

Yoast SEO Premium (89 USD per metus) – parašiau apie tai apžvalgą, iš esmės paaiškindama, kaip daugumą funkcijų galima atlikti naudojant nemokamus papildinius ar jos tiesiog nėra vertingos, ypač už 89 USD per metus.

 • Peradresavimo tvarkyklė – naudokite nemokamą greito puslapio / pranešimų peradresavimo papildinį.
 • Vidiniai susiejimo pasiūlymai – ar tikrai tam reikia papildinio?
 • Keli raktiniai žodžiai – ne visada aptinka dalinės atitikties raktinius žodžius.
 • Turinio įžvalgos – rodomi 5 dažniausiai naudojami žodžiai (raktinių žodžių tankis beveik nesvarbus).
 • Socialinė peržiūra – kol įkeliate socialinės medijos vaizdus, ​​jums viskas gerai.
 • Palaikymas – esu girdėjęs daugybę jų istorijų, tiesiog nukreipiančių žmones į mokymus.

„Yoast Video SEO“ papildinys (69 USD per metus) – sukurkite vaizdo įrašų svetainės schemą ir žymėjimo puslapius, kad vaizdo įrašų miniatiūros būtų rodomos „Google“ vaizdo įrašai. Be abejo, dauguma žmonių naudojasi įprasta „Google“ paieškos sistema, todėl greičiausiai tai atsipirks tik tuo atveju, jei kuriate daug vaizdo įrašų, ypač „kaip stiliaus“..

„Yoast“ vietinis SEO papildinys (69 USD per metus) – pridedamas KML failas, schema.org ir galimybė įterpti „Google Map“ bei saugoti ieškiklį. „Google“ žemėlapio įdėjimas yra lengva, o dauguma informacijos, kurios „Yoast“ „optimizuoja“, jau yra paimta iš jūsų „Google“ mano verslo puslapio. Yoast sako, kad šis įskiepis „pasakoja„ Google “viską, ką ji turi žinoti, kad pateiktų jus į vietinės paieškos rezultatus“, o tai netiesa „Google“ vietiniai reitingo veiksniai turi mažai ką bendro su Yoast vietiniu SEO įskiepiu.

„Yoast“ „Google“ naujienų papildinys (69 USD per metus) – iš tikrųjų jūsų netraukia „Google“ naujienos (žiūrėkite tuos veiksmus čia), tačiau padeda suformatuoti „Google“ naujienų turinį, sukurdamas XML naujienų svetainės schemą.

„Yoast WooCommerce“ SEO papildinys (49 USD per metus) – įgalina turtingus „Pinterest“ skelbimus.

16. Schema

Schemos papildinių yra daug, tačiau tai priklauso nuo to, kokį žymėjimą darote. Pvz., Jei rašote apžvalgas, jums reikės papildinio apžvalgos žymėjimas kaip WP apžvalga. Išsiaiškinkite, koks žymėjimas tinka jūsų turiniui, tada naudokite reikiamus papildinius.

Schemos papildiniai

17. Analitika

Pažvelkite į savo žvilgsnį Google analizė tiesiogiai „WordPress“.

Analizuokite prietaisų skydelį

18. Tikrai paprastas SSL

Šis papildinys „automatiškai nustato jūsų nustatymus ir sukonfigūruoja jūsų svetainę taip, kad ji veiktų per https“. Žinoma, norint jį naudoti, vis tiek reikia SSL, tačiau „Really Simple SSL“ leidžia lengvai jį nustatyti.

Užšifruokime SSL yra populiariausias nemokamas SSL ir yra tai, ką aš naudoju. „Google“ nugriautas ne HTTP svetainėse dar sunkiau 2018 m. liepą, kai jie pradėjo rodyti nesaugius „Google Chrome“.

Tikrai paprastas SSL

Funkcijos:

 • Mišraus turinio fiksatorius
 • Įgalinkite „WordPress 301“ peradresavimą į SSL
 • Įgalinti 301 .htaccess peradresavimą
 • Įgalinti „Javascript“ peradresavimą į SSL

19. Geresnė paieška pakeiskite

Kodėl sąraše yra paieškos / pakeitimo papildinys?

Nes jei pakeitėte www arba http (-ų) versijas, turėsite masiškai atnaujinti visas savo svetainės nuorodas, kad jos atspindėtų naująją versiją. Štai kur šis papildinys pradės veikti – siūlau HTTPS ir ne www. Tiesiog ieškokite senosios domeno versijos ir pakeiskite ją nauja.

Geresnė paieška pakeiskite - WWW versijos

Šaunus triukas: jei naudojate tą patį vaizdą keliuose puslapiuose, lengva juos atnaujinti.

20. Apsauga nuo šlamšto

Šlamštas žudo tinklaraščius. Reaktyvinė skraidyklė sako

Šlamšto platintojai gali palikti nuorodų ar raktinių žodžių užpildytus komentarus jūsų svetainėje, norėdami nukreipti daugiau srauto į savo svetaines (ir padidinti savo pačių SEO). Esant pakankamai šlamšto, jūsų reitingai gali būti pataikyti, ne dėl jūsų pačių kaltės.

„Anti-Spam“ papildinys yra be „captcha“ ir atlieka puikų darbą, filtruodamas šlamšto komentarus, palikdamas gerus. Šlamštas yra didžiulė „WordPress“ problema. Šis papildinys sutaupys jūsų laiką.

21. WP „Google“ mano verslo automatinis skelbimas

Skelbti naujinius „Google“ mano verslo puslapyje tampa vis svarbiau „Google“ 2018 m. Vietinės paieškos reitingo veiksniai. Šis papildinys skelbia „WordPress“ turinį tiesiogiai „Google“ mano verslo puslapyje. Jis vis dar yra pradiniame etape, tačiau apie jį yra siaubingų atsiliepimų.

2018 m. Vietinės paieškos reitingo veiksniai

Čia yra keletas papildinio nustatymų:

WP „Google“ mano verslo automatinis skelbimas

22. „StudioPress“ papildiniai

Jei naudojate „StudioPress“ temą arba „Genesis Framework“ (kurį aš rekomenduoju), turite naudoti „StudioPress“ papildinius. Tai yra mano sąraše, nes jie yra lengvi, patikimi ir dėl to jūsų apkrovos laikas (ir klaidų tikimybė) sumažės iki minimumo, todėl jūsų svetainė veiks sklandžiai..

„studiopress-genesis-plugins“

Kiti SEO įrankiai, apie kuriuos turėtumėte žinoti

 • Atsakykite visuomenei – šauniausias raktinių žodžių tyrimo įrankis (nuotrauka žemiau). Nukreipia raktinius žodžius iš „Google Autocomplete“ ir sukuria vaizdinį žemėlapį, pagrįstą skirtingais raktinių žodžių tipais (klausimai, prielinksniai, palyginimai). Kuo ekologiškesnis apskritimas, tuo raktinis žodis yra konkurencingesnis. Klausimų raktiniai žodžiai yra puikus būdas įsitikinti, kad jūsų turinys yra išsamus (tai atsakymas į populiariausius klausimus, kurių žmonės ieško). Mano mėgstamiausias raktinių žodžių tyrimo įrankis.
 • „Moz Local“ – analizuoja 15 populiariausių šaltinių (GMB, „Yelp“, „YellowPages“ ir kt.) Ir parodo neišsamius, nenuoseklius ir pasikartojančius profilius. Stenkitės gauti 100% balų!
 • „Moz Link Explorer“ – rodo nuorodų metriką, taip pat jūsų domeno valdžią, kuri rodo, kiek konkurencingi turėtų būti jūsų taikomi raktiniai žodžiai.
 • „MozBar“ – „Google“ nurodykite bet kurį raktinį žodį ir peržiūrėkite kiekvieno paieškos rezultato DA (domeno autoritetas) ir PA (puslapio autoritetas). Kuo jie aukštesni, tuo konkurencingesnis raktinis žodis. Pabandykite konkuruoti su svetainėmis, turinčiomis panašias domeno teises.
 • „Moz“ raktinių žodžių naršyklė – iš esmės „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė, tik geriau. Rodo įprastą konkurenciją (skirtingai nei raktinių žodžių planavimo priemonė, skirta „AdWords“). Rodo mėnesio paieškos apimtį ir turi daugybę filtrų raktiniams žodžiams rūšiuoti.
 • Raktažodžiai visur – „Google“ bet kurį raktinį žodį ir pamatykite mėnesio paieškos apimtį, įvertintą konkurenciją ir MUP tiesiogiai paieškos rezultatuose. Taip pat veikia „YouTube“, „Amazon“, „Etsy“, „Google Analytics“ ir kitose programose / paieškos sistemose.
 • SEMrushas – viena iš plačiausių SEO programų yra rinka, pažodžiui pasakojanti viską apie jūsų raktinius žodžius, nuorodas, turinio SEO ir analizę. Daugybės metrikų negalima rasti „Google Analytics“ ar „Search Console“.
 • „Google“ automatinis užbaigimas – Mano mėgstamiausias triukas yra „užpildyti tuščią blanką“, kai naudojate pabraukimo ženklą _, kad „Google“ (taip, jūs atspėjote) užpildytų tuščią. Išbandykite kartu su Čikagos fotografu. Turite pabaigti pabrauktą simbolį.
 • „Google“ paieškos pultas – Peržiūrėkite savo svetainės klaidas (indeksavimas, saugumas, mobilusis, AMP, svetainės schema, baudos), SEO pavadinimai / meta aprašymai, kurie yra per trumpi ar ilgi, nustatykite pageidaujamą domeno vardą (www vs ne www), tarptautinis taikymas, paieška „Analytics“ (mano mėgstamiausias būdas įvertinti bendrą SEO + PR), nuorodas į jūsų svetainę ir struktūrinių duomenų žymeklį. Jūs turite ja naudotis.
 • „Google“ tendencijos – pamatyti raktinių žodžių tendencijas tam tikrose geografinėse vietose (ir „YouTube“).
 • Debesuota – nemokamas CDN su daugiau nei 200 duomenų centrų, kuriuos galima nustatyti naudojant daugumą talpyklos papildinių. Turi papildomų funkcijų, tokių kaip pagreitintos judriojo ryšio nuorodos, apsauga nuo karštųjų nuorodų, „Railgun“ ir puslapio taisyklės. Pagerina svetainės greitį ir saugumą.
 • Dr Link patikrinimas – nuskaito visą svetainę, ar nėra sugadintų nuorodų (iki 7500 per mėnesį), tačiau nepateikia patogaus būdo jas taisyti tiesiogiai „WordPress“ prietaisų skydelyje (kaip kad Broken Link Checker daro, bet BLC sunaudoja centrinį procesorių).
 • „Copyscape“ – apsaugo nuo plagarizmo (internete ieško jūsų turinio kopijų).
 • „HubShout WebGrader“ – pamatyti pilną konkurentų raktinių žodžių sąrašą ir šoninių nuorodų, domeno valdžios ir aukščiausio rango puslapių palyginimą.
 • „StackPath“ – CDN su 30 ir daugiau duomenų centrų (daugiausia JAV). Daugiau duomenų centrų = greitesnis turinio pateikimas, todėl naudoju ir „Cloudflare“, ir „StackPath“.
 • „Siteliner“ – patikrina, ar visoje svetainėje nėra pasikartojančio turinio, ir pabrėžia jį.
 • Rėkianti varlė – platus (nemokamas) SEO audito įrankis, kuris rodo trūkstamą alt tekstą, SEO pavadinimus, meta aprašymus, URL, AMP, svetainės schemas, taip pat integruojamas su „Google Search Console“, „Google Analytics“ ir daugeliu kitų SEO įrankių.
 • vidIQ – ieškokite bet kurio raktinio žodžio „YouTube“ ir peržiūrėkite pagrindinę metriką, nurodančią, koks yra raktinis žodis. Remiantis simpatijomis, nuomonėmis, dalijimusi, komentarais ir kt.
 • SEO drebėjimas – „Chrome“ plėtinys, kuris puikiai tinka raktinių žodžių tyrimui. Rodo kiekvieno paieškos rezultato nuorodas, „Alexa“ reitingą, domeno amžių, indeksuotus puslapius, raktinių žodžių analizę, vidines nuorodas, išorines nuorodas ir daugybę kitų (tinkinamų) metrikų.
 • Susisiekite su „Google Analytics“ 7 forma – prideda įvykių stebėjimą prie visų jūsų CF7 formų.
 • „SiteGround“ – Aš rekomenduoju šeimininką, kuris buvo įvertintas Nr. 1 daugiau nei 30 „Facebook“ apklausų.

Dažnai užduodami klausimai

&# x1f50c; Kokį SEO papildinį naudoju, kad gaučiau šiuos DUK?

„Strukturuoto turinio“ papildinys yra puikus, jei norite pridėti turtingus DUK fragmentus, tada pridedu jaustukus prie kiekvieno DUK klausimo. Galite pridėti bet kurias jaustukas.

&# x1f50c; Kas yra 3 mažiau žinomi SEO įskiepiai?

Vėl paskelbti senus pranešimus atnaujina visas modifikuotas jūsų įrašų datas iki dabartinės dienos, todėl jūsų turinys atrodo šviežias. Lengvas turinys yra tinkamas ilgiems įrašams tvarkyti, tačiau HTML turinio lentelė turi daugiau privalumų, pavyzdžiui, įtraukia inkarus (nuorodas). „Asset CleanUp“ leidžia pasirinktinai neleisti papildinių paleisti tam tikruose puslapiuose / žinutėse, todėl jūsų svetainė bus greitesnė.

&# x1f50c; Kokie yra 3 pagrindiniai žingsniai į Jogą?

3 pagrindiniai Yoast veiksmai yra parametrų konfigūravimas, raktinių žodžių tyrimas ir turinio optimizavimas. Taip pat svarbu nustatyti „Google Search Console“.

&# x1f50c; O kaip dėl greičio optimizavimo papildinių?

Vieninteliai 4 greičio papildiniai, kurių jums reikia jūsų svetainėje, yra „WP Rocket“, „Asset CleanUp“, „ShortPixel“ ir OMGF.

&# x1f50c; Ar „Rank Math“ yra geresnis nei „Yoast“?

Jis turi beveik visas „Yoast SEO Premium“ ypatybes (nemokamai) ir yra labai lengvas. Aš vis dar naudoju „Yoast“, tačiau apie rankos matematiką nieko negirdėjau. Jie taip pat turi „Facebook“ grupę, jei jums reikia palaikymo.

Ar aš praleidau gerus SEO papildinius?
Tikiuosi, kad šis sąrašas buvo naudingas! Jei turite klausimų apie bet kurį iš šių „WordPress“ SEO papildinių, nedrąsiai nurodykite komentaruose eilutę ir mielai jums padėsime. Atminkite, kad turiu daugybę vadovėlių apie „Yoast“, „WordPress“ greičio optimizavimas, ir kiti su SEO susiję mokymai. Jei turite klausimų apie tuos, palikite komentarą apie tą konkrečią mokymo programą. Galiausiai, jei jums patiko šis įrašas, prašau pasidalyti juo su draugu, kuris taip pat gali patikti – aš būčiau dėkingas už tai.

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map