22 WordPressi SEO pistikprogrammi saidi optimeerimiseks 2020. aastal

03.06.2020
SEO '22 WordPressi SEO pistikprogrammi saidi optimeerimiseks 2020. aastal
0 20 мин.

2019. aasta WordPressi SEO pistikprogrammid


Täieliku loendi otsimine WordPressi SEO pistikprogrammidest?

See ulatub Yoastist kaugemale ja sukeldub rikaste lõikude, ümbersuunamiste, altteksti, SSL-i, sisukorra ja isegi Google’i saidikomplekti pistikprogrammi juurde. Kiiruse optimeerimise pistikprogrammides on 19 iseenesest.

Kirjutasin WordPress SEO + kiirõpetusi alates 2011. aastast – olen selle asja kohta täielik nohik. Lisasin ainult parimad SEO pistikprogrammid (duplikaate pole) ja kasutan kõige rohkem oma saidil.

Saate installida nii palju WordPressi SEO pistikprogramme kui soovite, kuid Google soovib tõesti, et pika sabaga märksõnade ümber oleks korraldatud ja põhjalik sisu, mis on parem kui tipptulemused. See tähendab, et tuleb valida väga konkreetsed laused, lisades a TOC, ja pika (3000+ sõna) sisu kirjutamist.

Siin on nimekiri:

1. Pärmi SEO

Enamikul inimestel on pärm, kuid vähesed kasutavad seda õigesti. Siin on mõned vähem tuntud Yoasti näpunäited.

Yoast WordPress SEO pistikprogrammi seaded

4 peamist sammu pärmi kasutamisel

 • Seadistage sätted
 • Seadistage Webmasteri tööriistad
 • Valige pika sabaga (3+ sõna) fraasid
 • Sisu optimeerimine (see läheb kaugemale kui Yoasti rohelised tuled)

Lehel on rohkem kui märksõnu – Roheliste tulede saamine Yoastis on kõik ja igav, kuid see ei muuda teid auastmelt. Kui valite lõpptulemuses nõrga sisuga pika sabaga märksõnad, siis teeme seda tõeline lehel olev SEO, tahe. Ärge kinniooge Yoasti üle – kulutage rohkem aega märksõnade uurimisele, lisage sisukord, looge video / infograafik, seadke eesmärgiks 3000 sõna ja lisage praktilisi näpunäiteid. Kõige olulisem koht märksõna kasutamiseks on teie lehe pealkiri, SEO pealkiri, metakirjeldus ja püsilink. Vältima märksõna täidis mis võib karistada.

Pärmi-SEO-analüüs

Ärge kasutage katkendi muutujaid – Yoasti seadetes on kasutatav suvand katkendi muutujad (mallid) SEO pealkirjade jaoks + metakirjeldused. Nende kasutamist tuleks vältida, kuna kohandatud kirjutamine on alati parem. Veenduge, et püsiksite Google’i tähemärkide piires (roheline riba Yoastis) ja meelitate inimesi klõpsama teie lingil – mitte ainult teie märksõna.

Pärmi-katkendid-muutujad

Optimeerige sisu ühiskondlikuks – Yoastis on link „jaga”, kust saate üles laadida kohandatud graafikat Facebooki (1200 x 630 pikslit) ja Twitteri (1024 x 512 pikslit) jaoks. See muudab teie sisu vormingu kenasti, kui inimesed seda jagavad, ja saate kohandada ka pealkirja + kirjelduse teksti.

pärm-sotsiaalmeedia-optimeerimine

facebook-jaga

Google’i otsingukonsooli seadistamine ja indekseerimisvigade parandamine (katkised lehed) – registreeruge Google’i otsingukonsool, lisage oma sait ja valige HTML-i sildi kinnitamine meetod. Kopeerige see kood ja kleepige see Yoasti. Mõne päeva pärast logige sisse Google’i otsingukonsooli ja vaadake oma indekseerimise vigade aruanne. Kui näete, suunatakse häälestus ümbersuunamiseks purunenud lehed õigetele lehtedele.

HTML-i märgend Google'i otsingukonsooli kinnitamine

Kasutage pistikprogrammi nagu Kiire lehe / postituse ümbersuunamine (või .htaccess), et need õigetele URL-idele suunata.

301 WordPressi ümbersuunamine

Sarnased pistikprogrammid

2. Struktureeritud sisu

Google lisas hiljuti KKK otsimiseks ja Struktureeritud sisu pistikprogramm on kõige lihtsam neid WordPressi saidil rakendada. See on sama pistikprogrammi, mida Neil Patel kasutab tema videos. KKK-rikaste lõikude lisamiseks installige pistikprogramm ja vaadake allolevaid juhiseid.

Struktureeritud sisu JSON-LD wpsc - WordPressi pistikprogramm

Juhised

 • Installige pistikprogramm Struktureeritud sisu.
 • Redigeerige lehte või postitust ja klõpsake KKK-ikooni.
 • Lisage oma küsimused ja vastused (soovitan 3–8).
 • Tühjendage lehe vahemälu.
 • Taotlege Google’i otsingukonsoolis URL-i indekseerimist saidil Google’i URL-i inspektor.
 • Vaadake, kas teie KKK ilmub otsingutulemustes vaid mõne minutiga!

KKK Google'i lõigud

3. Avalda uuesti vanad postitused

See pistikprogramm lähtestab teie postituse avaldamiskuupäevad praegusele päevale, muutes teie sisu värskeks:

Avaldamise kuupäev

See on lihtne viis klikkimise määra suurendamiseks. Muidugi võivad inimesed küsida, miks teie sisu värskendati siis, kui see tegelikult polnud. See on üsna odav, nii et jätkake hoiatusega.

Samm 1: Leidke oma ajaveebi sisestusmetalli sektsioon (teie postituste ülaosas olev jaotis), mis minu jaoks asub Genesise lihtsad muudatused seaded. Nüüd lisage postitatud muudetud kuupäev.

Sisenemise meta

Kuidas see teie postitustes välja näeb:

Sisenemise postituse muudetud kuupäev

2. samm: Lubage Yoastis (SEO > Otsingu välimus > Sisu tüübid).

Kuupäeva-sisselõigu-eelvaate-pärm

3. samm: Installige pistikprogramm Vanade postituste uuesti avaldamine ja konfigureerige sätted. Saate valida, kui sageli pistikprogramm nullib teie avaldamiskuupäevad jaotises „postituse vanus enne, kui on uuesti avaldamiseks sobilik”. Isegi kui te seda pistikprogrammi ei kasuta, peaksite tavaliselt lubama otsingutulemustes avaldamiskuupäevad ja hoidma sisu värskena. Iga kord, kui muudate postitust ja klõpsate lingil „avalda”, värskendatakse kuupäeva.

Avalda uuesti vanad postitused

4. Automaatsed pildi Alt-atribuudid

Ühel päeval lõpetas WordPress piltidele automaatse teksti lisamise.

Õnneks teeb see pistikprogramm teie eest. Installige see lihtsalt ja see kasutab alt-tekstina pildifaili nime. See tähendab, et võite lõpetada oma aja kulutamise iga pildi jaoks altteksti kirjutamiseks, nagu ma varem. Lihtsalt ärge unustage oma pildifaili nime enne WordPressi üleslaadimist sildistada.

5. WP ülevaade

WP Review on minu lemmik plugin lisamiseks rikkalikud katkendid (siin on leht, kus ma seda kasutan). See toetab 14 andmetüüpi, näeb hea välja, sellel on 16 eelvalmis malli ja seda hooldavad MyThemeShop arendajad. See on usaldusväärne, kerge ja sisaldab kasutajate ülevaateid. Seal on ka a tasuta versioon.

rikkalikud katkendid

Miks ma kasutan WP arvustust:

 • Kujundus on palju parem kui skeem “Kõik ühes”
 • Ühildub PHP 7+ (erinevalt WP Rich Snippets-ist)
 • 16 eelvormitud malli mis on väga kohandatavad
 • Pistikprogrammide arendaja (MyThemeShop) hoiab seda ajakohastatuna
 • Toetab 14 andmetüüpi sealhulgas kõige tavalisem ülevaated + retseptid
 • Mitu reitingusüsteemi ja võimalus kaasata (modereeritud) kasutajate ülevaateid
 • Tasuta versioon ja profiversioon on mõlemad kindlad, profiversioonil on rohkem funktsioone

Vältige neid rikkalikke katkendite pistikprogramme:

6. Lihtne sisukord

Miks peaks sisukorra plugin olema minu SEO pistikprogrammide loendis?

Sest TOC lisamine pikkadele lehtedele / postitustele on tohutu kasu. Google ütleb

Veenduge, et teie saidi pikad mitme teemaga lehed oleksid hästi üles ehitatud ja jagatud selgeteks loogilisteks osadeks. Teiseks veenduge, et igal sektsioonil on seotud kirjeldava nimega ankur (st mitte ainult jaotis 2.1) ja et teie lehel oleks sisukord, mis sisaldab linke üksikutele ankrutele.

Mida see teie jaoks tähendab:

 • Parem võimalus saada auhindu hüppavad lingid Google’is kasutades nimega ankrud
 • Inimesed saavad linkida teie postituse konkreetsete jaotistega (mitte ainult teie ühe alase lingiga)
 • Inimesed saavad kohe leida, mida nad soovivad, ja veeta teie lehel rohkem aega

Hüppa linkidele

Tähtis: plugina asemel, HTML-i / CSS-i abil TOC lisamine laseb selle stiilida ja lingi konkreetsete postituse jaotistega linkida (sobib kasutajatele ja linkide hankimiseks). Siin on a TOC GitHubi mall.

7. Google’i saidikomplekt

Google Site Kit ühendab Google’i enamiku inimeste tööriistad (Search Console, Analytics, AdSense, PageSpeed ​​Insights) üheks WordPressi pistikprogrammiks. Te ei vaja seda pistikprogrammi (minge lihtsalt tegelikele veebisaitidele), kuid kui soovite neid juhtpaneelil näha, annab see teile selle valiku.

Google'i saidikomplekt

8. Katkise lingi kontrollija

Ikka on parim viis kontrollida kõiki WordPressi saidil olevaid katkiseid linke.

Tuvastab purunenud lingid lehtedel, postitustes, kommentaarides, piltides ja isegi ümbersuunamised. Dr Link Check on hea, kuid Broken Link Checker võimaldab teil need parandada WordPressi sees ühe klõpsuga suvandite muutmiseks või lahti ühendamiseks. Muidugi, kui teie veebisaidil pole purunenud linke, saab teie SEO-d parandada.

Katkise lingi kontrollimise pistikprogramm

See näeb välja järgmine:

Katkise lingi kontrollija

Hoiatus: see pistikprogramm töötab pidevalt skaneerides ja imeb suures koguses ribalaiust. Soovitan parandada kõik katkenud lingid ja seejärel kohe pärast pistikprogrammi kustutamist.

9. Kiire lehe / postituse ümbersuunamine

Permalinkide muutmisel peate seadistama ümbersuunamise uuele lehele.

Kiire lehe postituse ümbersuunamise pistikprogramm

Ümbersuunamise seadistamine: Installige see ja minge jaotisse Kiir ümbersuunamised. Sisestage vana URL + uus URL.

301 WordPressi ümbersuunamine

Leidke roomamisvead: Minge lehele indekseerimise vigade aruanne jaotises Google Search Console, et näha kõiki oma saidi purunenud lehti, siis kasutage seda pistikprogrammi, et kõik need uuele, õigele URL-ile suunata.

Yoast Search Console'i ​​indekseerimise vead

10. ShortPixel

ShortPixel on üldiselt parim WordPressi plugin piltide optimeerimiseks.

See võimaldab teil kadudeta pilte tihendada, EXIF-andmeid riisuda ja muul viisil optimeerida. Installige lihtsalt pistikprogramm, testige mõnda pilti, veendumaks, et olete pildikvaliteediga rahul, ja optimeerige seejärel oma saidil kõik pildid hulgi. See võimaldab teil ka pärast üleslaadimist pilte optimeerida.

ShortPixeli seaded

11. WP rakett

WordPress ütleb:

 Vahemälu sektsioon annab teile väikseima vaeva eest suurima kasu.

Milline vahemälu plugin on parim? WP Rocket oli enamikus Facebooki küsitlustes nr 1 ja seda ma kasutan.

2016. aasta parima vahemälu pistikprogrammi küsitlus

2019. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Kiire vs WP rakett

2016. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Parimate vahemälu pluginate 2018 küsitlus

wp rakett vs w3 totla vahemälu

Miks WP rakett on Facebooki küsitlustes nr 1?

 • Seda on lihtne konfigureerida.
 • See annab kiire laadimisaja.
 • See on ulatuslik dokumentatsioon.
 • See ei tohiks teie saiti rikkuda (nagu mõned vahemälu pistikprogrammid).
 • Selles on tonni Funktsioonid enamus vahemälu pistikprogramme ei vaja – fotode / videote / iframe’i laadimine laisalt, andmebaaside puhastamine, integreerimine Cloudflare + teiste CDN-dega, kohalikud Google Fonts ja Analytics, Sucuri integreerimine jne. Enamike muude vahemälu pistikprogrammide korral peaksite installima umbes 6 lisa pluginad nende funktsioonide saamiseks, kui WP Rocket on need sisseehitatud.

Kui tähtis see on, on WP Rocket väärt 49 dollarit aastas. Samuti lubavad nad teil oma litsentsi 50% soodsamalt uuendada, nii et pärast esimest aastat on see tõesti 24,50 dollarit aastas. Ja saate ka alghinnast 10% soodsamalt, kui registreerute nende e-posti nimekirja. Tutvuge minu WP Rocketi juhendiga, et saada häälestusjuhiseid.

12. Varahaldur

Varahaldur võimaldab teil valikuliselt keelata pistikprogrammide laadimise teatud lehtedele. Mõned pistikprogrammid laadivad iga sisu, isegi kui seda seal ei kasutata. Nende pistikprogrammide keelamine võib vähendada taotluste arvu lehel ja muuta need kiiremaks laadimiseks. Varahaldur sarnaneb pistikprogrammiga Organizer (Perfmatters võimaldab teil seda teha ka), ainult selle kasutamine on tasuta ja lihtne.

Näited:

 • Keela liugklapi pistikprogramm lehtedel, mis liugureid ei kasuta
 • Keela rikaste lõikude pistikprogramm lehtedel, mis ei kasuta rikkalikke lõikeid
 • Keela kontaktivormi pistikprogramm lehtedel, millel pole kontaktvormi
 • Keela kõigil lehtedel sotsiaalse jagamise pistikprogramm (kuna see on tavaliselt ajaveebipostituste jaoks)
 • Keela sidusettevõtete linkide halduse pistikprogramm lehtedel, mis ei kasuta sidusettevõtte linke

13. Kiiruse optimeerimise pistikprogrammid

Kiirus on a pingetegur (duh).

2019-GTmetrix-aruanne

Siin on mõned suurepärased pluginad WordPressi kiirendamiseks.

Ma kasutan paljusid neist oma saidil, mis aitas kaasa minu 100% GTmetrixi tulemuste saavutamisele. Migreerub riigist EIG ja madala kvaliteediga hostid, nagu GoDaddy SiteGround ja Pilves oli veel üks suur põhjus.

 1. WP rakett – Vahemälu pistikprogramm enamikus Facebooki küsitlustes. Kaasas südametegevuse juhtimine, laisa laadimine, andmebaaside puhastamine ja fontide + analüütika hostimine kohapeal. See tähendab, et te ei pea WP Rocketi kasutamisel neid täiendavaid pistikprogramme installima.
 2. WP kiireim vahemälu – # 1 tasuta vahemälu pistikprogramm enamikus küsitlustes. Samuti on seda lihtne konfigureerida, sellel on võimalused Cloudflare + muude CDN-de jaoks, kuid puuduvad WP Rocketi funktsioonid.
 3. WP-optimeerimine – puhastab rämpsposti, prügikastide ja muude rämpsfailide andmebaasi.
 4. Südame löögi kontroll – keelab WordPressi südamelöögi API, mis kulutab ressursse, saates reaalajas teatisi, kui postituse redigeerimine toimub jne.
 5. Laisk koormus – viibib fotode laadimisega, kuni kasutajad kerivad neid alla ja näevad neid (parandab laadimisaega, kuid pidevalt kerides laaditakse fotosid, kuna see kerib).
 6. WP YouTube’i lüte – viivitab videote / iframeide laadimisega, kuni kasutajad kerivad alla ja neid näevad. Videote laadimine võtab kaua aega – see võib mitu sekundit ära kuluda.
 7. CDN-i lubaja – aitab teie sisu edastamise võrku üles seada (ma kasutan StackPathi).
 8. CAOS (Google Analyticsi hostimine kohapeal) – lahendab GTmetrixis brauseri vahemällu salvestamise probleemid, korraldades teie Google Analyticsi jälgimiskoodi kohapeal.
 9. OMGF – võõrustab fonte lokaalselt ja parandab Google Font’i tõrked teenuses GTmetrix + Pingdom, laadides alla teie Google Fonti ja luues sellele stiililehe.
 10. ShortPixelKujutage ette / Smushpildi optimeerimine (kadudeta tihendamine, piltide suuruse muutmine, EXIF-andmete eemaldamine). Kõik need on sarnased – vajate ainult ühte.
 11. Täpsustage pildi mõõtmed – lisab pildi HTML-ile laiuse / kõrguse, mis on üksus GTmetrixis. See töötab ainult piltide puhul visuaalses redaktoris, see ei tööta piltide puhul leheehitajates, vidinates ega muudes piirkondades väljaspool visuaalset redigeerijat.
 12. AMP WP jaokslisab AMP lehed et muuta mobiililehtede laadimine kiiremaks ja annab teie saidile mobiiliotsingu tulemustes „AMP templi”. Kinsta siiski konversioonide arv langes 59% kui kasutate AMP-d ja ma pole neid alates sellest ajast kasutanud.
 13. Selge / WP Keelakeelab WordPressi südamikus mittevajalikud funktsioonid (tagasilükkamised, tagasipöördumised, südamelöögi API, REST API ja muud asjad, mida 99% teil pole vaja). Mõlemad pistikprogrammid on sarnased ja neil on ka muid kiirusfunktsioone.
 14. Harry granaadi vahemäluvahemällu Gravatars, muutes kommentaaride laadimise kiiremaks.
 15. GTmetrix WordPressi jaoks – jälgige laadimisaegu ja seadke e-posti teateid.
 16. Kuva PHP versioonnäitab, millist PHP-i versiooni käitate (peaks olema vähemalt 7), millel on tohutu kiiruse mõju. Uuendada saate oma hostis cPanelis.
 17. Päringu jälgija – vaadake aeglaseimaid pistikprogramme, päringuid jne (P3-le hea asendaja).
 18. Automaatne optimeerimine – kui kasutate GoDaddy, WP Engine’i või muid masinaid, mis salvestavad vahemällu pistikprogrammid musta nimekirja, annab see pistikprogramm teile ikkagi HTML / CSS / JavaScripti (üksused GTmetrix + Pingdom) optimeerimise eelised, kuid ilma vahemällu salvestamata.
 19. WP-hostingu jõudluse kontroll – annab teada, kas teie server on aeglane ja kas teie kiirustehnoloogia (PHP, MySQL, WordPress versioonid) vajab värskendamist.

14. Rel Nofollow ruut

Kui kasutate siduslinke, lisab see WordPressis linkide lisamisel valiku nofollow. Muidu peaksite minema lingi HTML-i ja lisama käsitsi nofollow. Säästab aega.

15. Yoast Premium Plugins

Spoiler: Yoast väidab, et nende lisandmoodulid tõstavad taeva ja maa, kui tegelikult ei näe te tõenäoliselt otseseid parandusi lihtsalt nende WordPressi SEO pistikprogrammide ostmise kaudu.

Järeldus: Pärmi lisandmoodulid pole raha väärt.

Yoasti poolt loodud WordPressi SEO pluginad

Pärm SEO Premium (89 dollarit aastas) – kirjutasin sellest ülevaate, selgitades põhimõtteliselt, kuidas saab enamikku funktsioone tasuta pistikprogrammidega teha või mis pole lihtsalt väärtuslikud, eriti 89 dollarit aastas.

 • Ümbersuunamishaldur – kasutage tasuta pistikprogrammi Kiire leht / postitus.
 • Sisemised linkimissoovitused – kas vajate selleks tõesti pistikprogrammi?
 • Mitu märksõna – ei tuvasta alati osalise vastega märksõnu.
 • Sisu ülevaade – näitab viit enim kasutatud sõna (märksõna tihedus ei oma suurt tähtsust).
 • Sotsiaalne eelvaade – seni, kuni laadite üles sotsiaalmeedia pilte, on teil kõik korras.
 • Tugi – olen neist palju kuulnud lugusid, mis viitavad inimestele lihtsalt õpetustele.

Yoast Video SEO pistikprogramm (69 dollarit aastas) – looge video saidiplaan ja märgistuslehed, nii et video pisipildid ilmuvad Google’i videod. Muidugi, enamik inimesi külastab Google’i tavalist otsingumootorit, nii et see tasub tõenäoliselt ära ainult siis, kui loote palju videoid, eriti kuidas stiili teha.

Päris kohalik SEO pistikprogramm (69 dollarit aastas) – lisab KML-faili schema.org ning võimaluse manustada Google Map ja salvestada lokaator. Google Map’i manustamine on lihtne ja enamus teavet, mille Yoast optimeerib, on juba teie Google’i minu ettevõtte lehelt kogutud. Yoast ütleb, et see pistikprogramm “ütleb Google’ile kõik, mida ta peab teadma, et teid kohalikes otsingutulemustes esile tõsta”, mis pole tõsi Google’i kohalikud järjestamise tegurid on Yoasti kohaliku SEO pistikprogrammiga vähe pistmist.

Google’i uudiste pistikprogramm (69 dollarit aastas) – ei vii teid tegelikult sisse Google News (vaadake neid samme siin), kuid aitab vormindada Google Newsi sisu, luues XML-i uudiste saidikaardi.

Yoast WooCommerce SEO pistikprogramm (49 dollarit aastas) – võimaldab Pinteresti rikkalikke nööpnõelu.

16. Skeem

Skeemi pistikprogramme on palju, kuid see sõltub sellest, millist märgistust teete. Näiteks kui kirjutate arvustusi, oleks teil vaja pistikprogrammi ülevaatuse juurdehindlus nagu WP Review. Selgitage välja, milline märgistus on teie sisule kohaldatav, ja kasutage siis vajalikke pistikprogramme.

Skeemi pistikprogrammid

17. Analüütiliselt

Vaadake pilku oma Google Analytics otse WordPressis.

Analüüsige juhtpaneeli

18. Tõesti lihtne SSL

See pistikprogramm “tuvastab teie seaded automaatselt ja konfigureerib teie veebisaidi https-i käitama”. Muidugi, selle kasutamiseks on teil ikkagi vaja SSL-i, kuid Really Simple SSL muudab selle seadistamise lihtsaks.

Krüptime SSL-i on kõige populaarsem tasuta SSL ja seda ma ka kasutan. Google purustatud mitte-HTTP-saitidel veelgi raskem on juulis 2018, kui nad hakkasid Google Chrome’is turvalisust näitama.

Tõesti lihtne SSL

Funktsioonid:

 • Segatud sisu fikseerija
 • Lubage WordPress 301 ümbersuunamine SSL-i
 • Luba 301 .htaccess-ümbersuunamine
 • Javascripti ümbersuunamise lubamine SSL-i

19. Parem otsing Asenda

Miks on loendis otsimise / asendamise pistikprogramm?

Sest kui muutsite www või http (id) versioone, peate uue versiooni kajastamiseks kõiki oma veebisaidi linke värskendama. See on koht, kus see pistikprogramm mängu tuleb – soovitan kasutada HTTPS-i ja mitte-www-d. Lihtsalt otsige oma domeeni vanast versioonist ja asendage see uuega.

Parem otsing asenda - WWW versioonid

Lahe trikk: kui kasutate sama pilti mitmel lehel, siis on neid kõiki lihtne värskendada.

20. Rämpspostitõrje

Rämpspost tapab ajaveebid. JetPack ütleb

Rämpspostitajad võivad teie saidile jätta linke või märksõnadega täidetud kommentaare, et suunata oma saitidele rohkem liiklust (ja edendada nende endi SEO-d). Piisava rämpsposti korral võiks teie paremusjärjestus saada viga, ilma et see oleks teie enda süü.

Rämpspostitõrje pistikprogramm on captcha-vaba ja teeb suurepärase töö rämpsposti kommentaaride filtreerimiseks, jättes samas head. Rämpspost on WordPressis tohutu probleem. See pistikprogramm säästab teie aega.

21. WP Google’i minu ettevõtte automaatne avaldamine

Uuenduste postitamine oma Google’i minu ettevõtte lehel on saidil muutumas üha olulisemaks Google’i 2018. aasta kohaliku otsingu järjestamise tegurid. See pistikprogramm avaldab teie WordPressi sisu otse teie teenuse Google’i minu ettevõte lehel. See on alles algusjärgus, kuid arvustusi on kohutavalt.

2018. aasta kohaliku otsingu edetabeli tegurid

Siin on mõned pistikprogrammi seaded:

WP Google'i minu ettevõtte automaatne avaldamine

22. StudioPressi pistikprogrammid

Kui kasutate StudioPressi teemat või Genesis Frameworkit (mida ma soovitan), peate kasutama StudioPressi pistikprogramme. Need on minu nimekirjas, kuna need on kerged, usaldusväärsed ja hoiavad teie laadimisaja (ja vigade tõenäosuse) minimaalsena, muutes teie saidi sujuvaks.

stuudiopress-genees-pluginad

Muud SEO tööriistad, millest peaksite teadma

 • Vastus avalikkusele – lahedam märksõnade uurimise tööriist (foto allpool). Tõmbab Google Autocomplete’i märksõnad ja loob visuaalse kaardi, mis põhineb erinevat tüüpi märksõnadel (küsimused, eessõnad, võrdlused). Mida rohelisem on ring, seda konkurentsivõimelisem on märksõna. Küsimussõnad on suurepärane viis veenduda oma sisu terviklikkuses (see vastab kõige populaarsematele küsimustele, mida inimesed otsivad). Minu lemmik märksõna uurimise tööriist.
 • Moz kohalik – analüüsib teie 15 parimat tsitaati (GMB, Yelp, YellowPages jne) ja näitab puudulikke, vastuolulisi ja dubleerivaid profiile. Proovige saada 100% hindeid!
 • Moz Link Explorer – näitab lingimõõdikuid, aga ka teie domeeni autoriteeti, mis näitab, kui konkurentsivõimelised peaksid teie sihitud märksõnad olema.
 • MozBar – Google’i mis tahes märksõna ja vaadake otsingutulemustes DA (domeeni autoriteet) ja PA (lehe volitus). Mida kõrgemad nad on, seda konkurentsivõimelisem on märksõna. Proovige konkureerida saitidega, millel on sarnane domeeni autoriteet.
 • Moz märksõnade uurija – põhimõtteliselt Google’i märksõnade plaanija, ainult parem. Kuvatakse orgaaniline konkurents (erinevalt märksõnade plaanijast, mis on mõeldud AdWordsile). Näitab igakuist otsingumahtu ja sellel on tonni filtreid märksõnade sortimiseks.
 • Märksõnad kõikjal – Google’i mis tahes märksõna ja vaadake otsingutulemustes igakuist otsingumahtu, hinnangulist konkurentsi ja CPC-d. Töötab ka YouTube’i, Amazoni, Etsy, Google Analyticsi ja teiste programmide / otsingumootorite jaoks.
 • SEMrush – üks laialdasemaid SEO tarkvara on turg, mis sõna otseses mõttes ütleb teile kõike teie märksõnade, lingide, sisu SEO ja analüütika kohta. Paljusid mõõdikuid ei leia Google Analyticsist ega Search Console’ist.
 • Google’i automaatne täitmine – minu lemmiktrikk on “täitke tühi”, kus kasutate allakriipsutatud märki _, et Google (jah, arvasite seda) tühja täitma. Proovige seda koos Chicago _ fotograafiga. Peate lõppema allajoonitud märgiga.
 • Google’i otsingukonsool – Vaadake oma saidi vigu (indekseerimine, turvalisus, mobiil, AMP, saidiplaan, karistused), SEO pealkirjad / metakirjeldused, mis on liiga lühikesed või pikad, määrake eelistatud domeeninimi (www vs. mitte-www), rahvusvaheline sihtimine, otsing Analytics (minu lemmikviis üldise SEO + CTR-i mõõtmiseks), lingid teie saidile ja andmete esiletõstmine struktureeritud andmete jaoks. Peate seda kasutama.
 • Google Trends – vaadake märksõna suundumusi konkreetsetes geograafilistes piirkondades (ja YouTube’is).
 • Pilv – tasuta CDN koos 200+ andmekeskusega, mida saab häälestada enamiku vahemälu pistikprogrammidega. Tal on lisafunktsioone, nagu kiirendatud mobiilsed lingid, kiirlingi kaitse, Railgun ja lehereeglid. Parandab nii saidi kiirust kui ka turvalisust.
 • Dr Link Check – skannib tervet saiti katkiste linkide jaoks (kuni 7500 kuus), kuid ei paku kasutajasõbralikku viisi nende parandamiseks otse oma WordPressi juhtpaneelile (nagu näiteks Broken Link Checker teeb, kuid BLC tarbib CPU-d).
 • Copyscape – hoiab ära plagarismi (otsib veebist teie sisu koopiaid).
 • HubShout WebGrader – vaadake konkurentide märksõnade täielikku loendit ja lingide, domeeni volituse ja kõrgeima asetusega lehtede võrdlust.
 • StackPath – CDN 30+ andmekeskusega (enamasti USA-s). Rohkem andmekeskusi = kiirem sisu edastamine, mistõttu kasutan nii Cloudflare kui ka StackPathi.
 • Siteliner – kontrollib kogu saidi dubleerivat sisu ja tõstab selle esile.
 • Karjuv konn – ulatuslik (tasuta) SEO auditeerimise tööriist, mis kuvab puuduvat altteksti, SEO pealkirju, metakirjeldusi, URL-e, AMP-d, saidiplaane ning integreerub ka Google’i otsingukonsooli, Google Analyticsi ja paljude teiste SEO tööriistadega.
 • vidIQ – otsige YouTube’is suvaliselt märksõnalt ja vaadake peamisi mõõdikuid, mis näitavad märksõna konkurentsivõimet. Põhineb meeldimiste, vaadete, jagamiste, kommentaaride jms põhjal.
 • SEOquake – Chrome’i laiend, mis sobib suurepäraselt märksõnade uurimiseks. Kuvatakse iga otsingutulemite lingid, Alexa asetus, domeeni vanus, indekseeritud lehed, märksõnade analüüs, sised lingid, välised lingid ja paljud muud (kohandatavad) mõõdikud.
 • Võtke ühendust Google Analyticsi vormiga 7 – lisab sündmuste jälgimise kõigile teie CF7 vormidele.
 • SiteGround – võõrustaja, keda ma soovitan, kes sai 30+ Facebooki küsitluses parima koha.

Korduma kippuvad küsimused

&# x1f50c; Millist SEO pistikprogrammi ma nende KKK saamiseks kasutan??

Struktureeritud sisu pistikprogramm sobib suurepäraselt KKK rikaste lõikude lisamiseks, siis lisan KKK-s igale küsimusele emotikone. Saate lisada mis tahes emotikone, mida soovite.

&# x1f50c; Mis on 3 vähemtuntud SEO pistikprogrammi?

Vanade postituste uuesti avaldamine värskendab kõik teie postituse muudetud kuupäevad praeguse päevani, muutes teie sisu värskeks. Lihtne sisukord on hea pikkade postituste korraldamiseks, kuid HTML-i sisukorral on rohkem eeliseid, näiteks ankrute (linkide) lisamine. Asset CleanUp võimaldab teil valikuliselt keelata pistikprogrammide töö teatud lehtedel / postitustel, muutes teie saidi kiiremaks.

&# x1f50c; Millised on 3 peamist sammu Yoastini?

Yoasti kolm peamist sammu on sätete konfigureerimine, märksõnade uurimine ja sisu optimeerimine. Samuti on oluline Google Search Console’i ​​seadistamine.

&# x1f50c; Aga kiiruse optimeerimise pistikprogrammid?

Ainsad 4 kiirus pluginat, mida peate oma saidil vaja minema, on WP Rocket, Asset CleanUp, ShortPixel ja OMGF.

&# x1f50c; Kas Rank Math on parem kui Yoast?

Sellel on peaaegu kõik Yoast SEO Premium funktsioonid (tasuta) ja see on ülikerge. Kasutan endiselt Yoasti, kuid pole matemaatika kohta midagi muud kuulnud. Neil on ka Facebooki grupp, kui vajate tuge.

Kas ma ei jätnud ühtegi head SEO pistikprogrammi vahele?
Loodan, et see nimekiri oli abiks! Kui teil on mõne nende WordPressi SEO pistikprogrammide kohta küsimusi, siis jätke mulle kommentaarides rida ja aitan teid hea meelega. Pidage meeles, et mul on Yoasti kohta palju õpetusi, WordPressi kiiruse optimeerimine, ja muud SEO-ga seotud õpetused. Kui teil on nende kohta küsimusi, jätke kommentaar selle konkreetse õpetuse kohta. Lõpuks, kui teile see postitus meeldis, siis palun jagage seda sõbraga, kellele see võib ka meeldida – ma oleksin selle eest väga tänulik.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector