22 wtyczek SEO WordPress do optymalizacji witryny w 2020 roku

03.06.2020
SEO '22 wtyczek SEO WordPress do optymalizacji witryny w 2020 roku
0 25 мин.

Wtyczki SEO WordPress 2019


Wyszukiwanie pełnej listy wtyczek SEO WordPress?

To wykracza daleko poza Yoast i zanurza się w obszerne fragmenty, przekierowania, tekst alternatywny, SSL, spis treści, a nawet wtyczkę Google Site Kit. Wtyczki optymalizacji prędkości zawierają same w sobie 19.

Od 2011 roku piszę samouczki dotyczące SEO + prędkości WordPress – jestem totalnie nerdowany. Podałem tylko najlepsze wtyczki SEO (bez duplikatów) i najczęściej używam na własnej stronie.

Możesz zainstalować tyle wtyczek SEO WordPress, ile chcesz, ale Google naprawdę chce widzieć uporządkowane, dogłębne treści wokół słów kluczowych z długimi ogonami, które są lepsze niż najlepsze wyniki. Oznacza to wybranie bardzo specyficznych fraz, dodanie Spis treści, i pisanie długich (ponad 3000 słów) treści.

Oto lista:

1. Yoast SEO

Większość ludzi ma Yoast, ale niewielu używa go poprawnie. Oto kilka mniej znanych wskazówek Yoast.

Ustawienia wtyczki Yoast WordPress SEO

4 kluczowe kroki podczas korzystania z Yoast

 • Skonfiguruj ustawienia
 • Skonfiguruj Narzędzia dla webmasterów
 • Wybierz frazy z długim ogonem (3+ słowa)
 • Zoptymalizuj zawartość (wykracza to poza zielone światła Yoast)

Na stronie jest więcej niż słowa kluczowe – zdobywanie zielonych świateł w Yoast to wszystko, co można znaleźć i dandys, ale to nie oznacza, że ​​jesteś w rankingu. Wybieranie słów kluczowych o długim ogonie ze słabą zawartością w najlepszych wynikach, a następnie działanie prawdziwe SEO na stronie, będzie. Nie ma obsesji na punkcie Yoast – spędzaj więcej czasu na badaniu słów kluczowych, dodaj spis treści, utwórz film / infografikę, celuj w 3000 słów i dodaj praktyczne porady. Najważniejszym miejscem do użycia słowa kluczowego jest tytuł strony, tytuł SEO, opis meta i link bezpośredni (ślimak). Uniknąć upychanie słów kluczowych co może ryzykować karę.

Analiza Yoast-SEO

Nie używaj zmiennych Snippet – W ustawieniach Yoast istnieje możliwość użycia zmienne fragmentu (szablony) dla tytułów SEO + opisy meta. Należy ich unikać, ponieważ pisanie niestandardowych jest zawsze lepsze. Upewnij się, że trzymasz się limitów znaków Google (zielony pasek w Yoast) i zachęcasz ludzi do klikania linku – nie tylko słowa kluczowego.

Yoast-Snippet-Variables

Zoptymalizuj zawartość pod kątem mediów społecznościowych – w Yoast znajduje się link „udostępnij”, za pomocą którego można przesyłać niestandardowe grafiki do Facebooka (1200 x 630 pikseli) i Twittera (1024 x 512 pikseli). To sprawia, że ​​Twój format treści jest przyjemny, gdy ludzie go udostępniają, a także możesz dostosować tytuł + tekst opisu.

Optymalizacja yoast-social-media

udostępnienie na Facebook

Skonfiguruj Google Search Console i napraw błędy indeksowania (uszkodzone strony) – zapisać się do Google Search Console, dodaj swoją witrynę i wybierz Weryfikacja tagów HTML metoda. Skopiuj ten kod i wklej go do Yoast. Po kilku dniach zaloguj się do Google Search Console i wyświetl swoją raport błędów indeksowania. Jeśli widzisz, skonfiguruj przekierowania, aby przekierować uszkodzone strony na właściwe strony.

Tag HTML Weryfikacja Google Search Console

Użyj wtyczki podobnej do Szybkie przekierowanie strony / postu (lub .htaccess), aby przekierować je na prawidłowe adresy URL.

301 Przekieruj WordPress

Podobne wtyczki

2). Zorganizowana treść

Google niedawno dodał FAQ do wyników wyszukiwania, a wtyczka Structured Content jest najłatwiejszą do zaimplementowania w witrynie WordPress. To jest ta sama wtyczka, której używa Neil Patel w jego wideo. Aby dodać fragmenty rozszerzone FAQ, zainstaluj wtyczkę, a następnie zapoznaj się z instrukcjami poniżej.

Structured Content JSON-LD wpsc - Wtyczka WordPress

Instrukcje

 • Zainstaluj wtyczkę Structured Content.
 • Edytuj stronę lub post i kliknij ikonę FAQ.
 • Dodaj swoje pytania i odpowiedzi (polecam 3-8).
 • Wyczyść pamięć podręczną strony.
 • W Google Search Console poproś o indeksowanie adresu URL Inspektor URL Google.
 • Zobacz, jak często zadawane pytania pojawiają się w wynikach wyszukiwania w ciągu kilku minut!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące fragmentów Google

3). Opublikuj ponownie stare posty

Ta wtyczka resetuje daty publikacji postu do bieżącego dnia, dzięki czemu treść wygląda świeżo:

Data publikacji

Jest to łatwy sposób na zwiększenie współczynnika klikalności. Oczywiście ludzie mogą się zastanawiać, dlaczego Twoje treści mówią, że zostały zaktualizowane, kiedy tak naprawdę nie były. Jest dość tani, więc kontynuuj z ostrzeżeniem.

Krok 1: Znajdź meta sekcję wpisu na swoim blogu (sekcja na samej górze swoich postów), która dla mnie jest w Genesis Simple Edits ustawienia. Teraz dołącz data modyfikacji.

Wpis Meta

Jak to wygląda w Twoich postach:

Data modyfikacji po wejściu

Krok 2: Włącz „datę w podglądzie fragmentu” w Yoast (SEO > Wygląd wyszukiwania > Typy treści).

Date-In-Snippet-Preview-Yoast

Krok 3: Zainstaluj wtyczkę Opublikuj stare posty i skonfiguruj ustawienia. Możesz wybrać, jak często wtyczka resetuje daty publikacji poniżej „post wieku, zanim będzie można ponownie opublikować”. Nawet jeśli nie korzystasz z tej wtyczki, zwykle należy włączyć daty publikacji w wynikach wyszukiwania, a następnie aktualizować treść. Za każdym razem, gdy edytujesz wpis i klikniesz „opublikuj”, data zostanie odświeżona.

Opublikuj ponownie stare posty

4. Automatyczne atrybuty obrazu Alt

Pewnego dnia WordPress przestał automatycznie dodawać tekst alternatywny do obrazów.

Na szczęście ta wtyczka zrobi to za Ciebie. Wystarczy zainstalować i użyje nazwy pliku obrazu jako tekstu alternatywnego. Oznacza to, że możesz przestać marnować czas na pisanie tekstu alternatywnego dla każdego obrazu, tak jak kiedyś. Właśnie pamiętaj, aby oznaczyć etykietą nazwę pliku obrazu przed przesłaniem ich do WordPress.

5. Przegląd WP

WP Review to moja ulubiona wtyczka do dodawania fragmenty rozszerzone (oto strona, na której go używam). Obsługuje 14 typów danych, wygląda świetnie, ma 16 wstępnie zaprojektowanych szablonów i jest utrzymywany przez programistów MyThemeShop. Jest niezawodny, lekki i zawiera recenzje użytkowników. Jest też Darmowa wersja.

fragmenty rozszerzone

Dlaczego używam recenzji WP:

 • Projektowanie jest znacznie lepsze niż w schemacie All In One
 • Kompatybilny z PHP 7+ (w przeciwieństwie do fragmentów rozszerzonych WP)
 • 16 gotowych szablonów które są wysoce konfigurowalne
 • Twórca wtyczek (MyThemeShop) aktualizuje go
 • Obsługuje 14 typów danych w tym najczęstsze Opinie + przepisy kulinarne
 • Wiele systemów oceny i opcja uwzględnienia (moderowanych) recenzji użytkowników
 • Darmowa wersja i wersja pro są solidne, wersja pro ma więcej funkcji

Unikaj tych wtyczek Rich Snippet:

6. Łatwy spis treści

Dlaczego wtyczka spisu treści byłaby na mojej liście wtyczek SEO?

Ponieważ dodanie spisu treści do długich stron / postów ma OGROMNE zalety. Google mówi

Upewnij się, że długie, wielowątkowe strony w Twojej witrynie mają dobrą strukturę i są podzielone na odrębne logiczne sekcje. Po drugie, upewnij się, że każda sekcja ma powiązaną kotwicę z opisową nazwą (tj. Nie tylko „Sekcja 2.1”), a Twoja strona zawiera spis treści, który prowadzi do poszczególnych kotwic.

Co to oznacza dla Ciebie:

 • Większa szansa na przyznanie nagrody przejdź do linków w Google za pomocą nazwane kotwice
 • Ludzie mogą linkować do określonych sekcji twojego postu (nie tylko do jednego bezpośredniego linku)
 • Ludzie mogą natychmiast znaleźć to, czego chcą i spędzić więcej czasu na Twojej stronie

Przejdź do linków

Ważny: zamiast używać wtyczki, dodanie spisu treści za pomocą HTML / CSS pozwala na styl i link do określonych sekcji postu (dobre dla użytkowników i uzyskiwanie linków). Tutaj jest Szablon GitHub w TOC.

7. Zestaw witryn Google

Zestaw witryn Google łączy większość narzędzi Google (Search Console, Analytics, AdSense, PageSpeed ​​Insights) w 1 wtyczce WordPress. Naprawdę nie potrzebujesz tej wtyczki (po prostu przejdź do rzeczywistych stron), ale jeśli chcesz zobaczyć je na pulpicie nawigacyjnym, daje Ci to opcję.

Zestaw witryn przez Google

Nadal najlepszy sposób, aby sprawdzić wszystkie uszkodzone linki w witrynie WordPress.

Wykrywa uszkodzone linki na stronach, w postach, komentarzach, obrazach, a nawet przekierowaniach. Dr. Link Check jest dobry, ale Broken Link Checker pozwala je naprawić wewnątrz WordPress z opcjami 1 kliknięcia, aby edytować lub rozłączyć każdy z nich. Oczywiście brak zepsutych linków w witrynie może poprawić SEO.

Broken Link Checker Plugin

Oto jak to wygląda:

Broken Link Checker

Ostrzeżenie: ta wtyczka nieprzerwanie uruchamia skanowanie i pobiera duże ilości przepustowości. Zalecam naprawienie wszystkich uszkodzonych linków, a następnie natychmiastowe usunięcie wtyczki, gdy skończysz.

9. Szybkie przekierowanie strony / postu

Kiedy zmieniasz permalinki, musisz skonfigurować przekierowanie na nową stronę.

Wtyczka przekierowania szybkiej strony

Jak skonfigurować przekierowanie: Zainstaluj i przejdź do „Szybkie przekierowania”. Wpisz stary adres URL + nowy adres URL.

301 Przekieruj WordPress

Znajdź błędy indeksowania: Przejdź do raport błędów indeksowania w sekcji Google Search Console, aby wyświetlić wszystkie uszkodzone strony w witrynie, a następnie użyj tej wtyczki, aby przekierować każdą z nich na nowy, poprawny adres URL.

Błędy indeksowania Yoast Search Console

10. ShortPixel

ShortPixel to ogólnie najlepsza wtyczka WordPress do optymalizacji obrazów.

Pozwala bezstratnie kompresować obrazy, usuwać dane EXIF ​​i optymalizować je na inne sposoby. Po prostu zainstaluj wtyczkę, przetestuj kilka zdjęć, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z ich jakości, a następnie zoptymalizuj zbiorczo wszystkie obrazy w swojej witrynie. Pozwala także zoptymalizować obrazy po przesłaniu.

Ustawienia ShortPixel

11. WP Rocket

WordPress mówi:

The Sekcja buforowania daje największe korzyści w przypadku najmniejszych problemów.

Która wtyczka pamięci podręcznej jest najlepsza? WP Rocket był numerem 1 w większości sondaży na Facebooku i jest tym, czego używam.

Ankieta dotycząca najlepszej wtyczki pamięci podręcznej 2016

Ankieta wtyczki pamięci podręcznej 2019

Rakieta Swift kontra WP

Ankieta wtyczki pamięci podręcznej 2016

Najlepsza ankieta wtyczek pamięci podręcznej 2018

wp rocket vs w3 totla cache

Dlaczego WP Rocket zajmuje pierwsze miejsce w sondażach na Facebooku

 • Jest łatwy w konfiguracji.
 • Daje szybki czas ładowania.
 • Ma rozległy dokumentacja.
 • Nie powinno to uszkodzić Twojej witryny (jak niektóre wtyczki pamięci podręcznej).
 • Ma mnóstwo funkcje większość wtyczek pamięci podręcznej nie – leniwe ładowanie zdjęć / filmów / ramek iframe, czyszczenie bazy danych, integracja z Cloudflare + inne CDN, lokalne czcionki Google Analytics i Analytics, integracja z Sucuri itp. W przypadku większości innych wtyczek pamięci podręcznej należy zainstalować około 6 dodatkowych wtyczki, aby uzyskać te funkcje, gdy WP Rocket ma je wbudowane.

Jak ważne jest, WP Rocket jest wart 49 USD rocznie. Pozwalają także odnowić licencję z 50% zniżką, więc po pierwszym roku jest to 24,50 USD rocznie. Możesz także uzyskać 10% zniżki od ceny początkowej, jeśli zarejestrujesz się na ich liście e-mail. Sprawdź moją instrukcję WP Rocket, aby uzyskać instrukcje konfiguracji.

12. Menedżer zasobów

Asset Manager pozwala selektywnie wyłączać ładowanie wtyczek na niektórych stronach. Niektóre wtyczki ładują się do każdego elementu treści, nawet jeśli nie jest tam używany. Wyłączenie tych wtyczek może zmniejszyć liczbę żądań na stronie i przyspieszyć ich ładowanie. Asset Manager jest podobny do Plugin Organizer (Perfmatters pozwala ci to zrobić), tylko jest darmowy i prosty w użyciu.

Przykłady:

 • Wyłącz wtyczkę suwaka na stronach, które nie używają suwaków
 • Wyłącz wtyczkę fragmentów rozszerzonych na stronach, które nie używają fragmentów rozszerzonych
 • Wyłącz wtyczkę formularza kontaktowego na stronach, które nie mają formularza kontaktowego
 • Wyłącz wtyczkę udostępniania społecznościowego na wszystkich stronach (ponieważ zwykle dotyczy postów na blogu)
 • Wyłącz wtyczkę do zarządzania linkami partnerskimi na stronach, które nie używają linków partnerskich

13. Wtyczki optymalizacji prędkości

Prędkość to współczynnik rangi (duh).

Raport 2019-GTmetrix

Oto kilka świetnych wtyczek do przyspieszenia WordPress.

Używam wielu z nich na mojej stronie, co przyczyniło się do moich 100% wyników GTmetrix. Migracja z EIG i niskiej jakości gospodarze, tacy jak GoDaddy SiteGround i Cloudways był kolejnym ważnym powodem.

 1. WP Rocket – # 1 wtyczka pamięci podręcznej w większości ankiet na Facebooku. Wyposażony w kontrolę pulsu, leniwe ładowanie, czyszczenie bazy danych, hostowanie czcionek + analitykę lokalnie. Oznacza to, że nie musisz instalować tych dodatkowych wtyczek, jeśli używasz WP Rocket.
 2. Najszybsza pamięć podręczna WP – # 1 darmowa wtyczka pamięci podręcznej w większości ankiet. Również łatwy w konfiguracji, ma opcje dla Cloudflare + innych CDN, ale brakuje mu funkcji z WP Rocket.
 3. Optymalizacja WP – czyści bazę danych spamu, śmieci i innych niepotrzebnych plików.
 4. Kontrola bicia serca – wyłącza interfejs API pulsu WordPress, który zużywa zasoby, wysyłając powiadomienia w czasie rzeczywistym, gdy użytkownicy edytują post itp..
 5. Leniwy ładunek – opóźnia ładowanie zdjęć, dopóki użytkownicy nie przewiną w dół i nie zobaczą ich (skraca czas ładowania, ale ciągłe ładowanie zdjęć podczas przewijania jest denerwujące).
 6. WP YouTube Lyte – opóźnia ładowanie filmów / ramek iframe, dopóki użytkownicy nie przewiną w dół i nie zobaczą ich. Ładowanie filmów zajmuje dużo czasu – może to spowodować wiele sekund przerwy.
 7. CDN Enabler – pomaga skonfigurować sieć dostarczania treści (używam StackPath).
 8. CAOS (host Google Analytics lokalnie) – rozwiązuje problemy związane z „buforowaniem przeglądarki” w GTmetrix, lokalnie przechowując kod śledzenia Google Analytics.
 9. OMGF – lokalnie hostuje czcionki i naprawia błędy czcionek Google w GTmetrix + Pingdom, pobierając czcionki Google i tworząc dla nich arkusz stylów.
 10. ShortPixelWyobraź sobie / Smushoptymalizacja obrazu (bezstratna kompresja, zmiana rozmiaru obrazów, usuwanie danych EXIF). Wszystkie są podobne – potrzebujesz tylko jednego.
 11. Określ wymiary obrazu – dodaje szerokość / wysokość do HTML obrazu, element w GTmetrix. Działa tylko z obrazami w edytorze wizualnym, nie działa z obrazami w programach do tworzenia stron, widżetach i innych obszarach poza edytorem wizualnym.
 12. AMP dla WPdodaje Strony AMP aby strony mobilne ładowały się szybciej i nadały Twojej witrynie „Pieczęć AMP” w wynikach wyszukiwania na urządzeniach mobilnych. Jednak Kinsta konwersja spadła 59% podczas korzystania z AMP i od tego czasu ich nie używałem.
 13. Wyczyść / WP Wyłączwyłącza niepotrzebne funkcje w rdzeniu WordPress (trackbacki, pingbacki, interfejs API pulsu, interfejs API REST i inne rzeczy, których 99% z was nie potrzebuje). Obie wtyczki są podobne i mają również inne funkcje prędkości.
 14. Skrytka Gravatar Harry’egobuforuje Gravatars, dzięki czemu komentarze ładują się szybciej.
 15. GTmetrix dla WordPress – śledź czasy ładowania i ustawiaj powiadomienia e-mail.
 16. Wyświetl wersję PHPpokazuje, której wersji PHP używasz (powinna mieć co najmniej 7), co ma ogromny wpływ na szybkość. Możesz dokonać aktualizacji w cPanelu swojego hosta.
 17. Monitor zapytań – zobacz najwolniejsze wtyczki, zapytania itp. (Dobry zamiennik dla P3).
 18. Automatyczna optymalizacja – jeśli używasz GoDaddy, WP Engine lub innych hostów, którzy znajdują się na czarnej liście buforujących wtyczek, ta wtyczka nadal zapewnia korzyści z optymalizacji HTML / CSS / JavaScript (elementy w GTmetrix + Pingdom), ale bez buforowania.
 19. WP Hosting Performance Check – informuje, czy Twój serwer działa wolno i czy Twoja technologia prędkości (wersje PHP, MySQL, WordPress) wymaga aktualizacji.

14. Pole wyboru Rel Nofollow

Jeśli używasz linków partnerskich, dodaje to opcję nofollow podczas dodawania linków w WordPress. W przeciwnym razie musisz przejść do kodu HTML linku i ręcznie dodać nofollow. Oszczędza czas.

15. Wtyczki Yoast Premium

Spojler: Yoast twierdzi, że ich wtyczki premium podnoszą niebo i ziemię, podczas gdy w rzeczywistości prawdopodobnie nie zobaczysz żadnych bezpośrednich ulepszeń, kupując ich wtyczki SEO WordPress.

Wniosek: Wtyczki premium Yoast nie są warte swojej ceny.

Wtyczki SEO WordPress firmy Yoast

Yoast SEO Premium (89 USD rocznie) – napisałem na ten temat recenzję, w zasadzie wyjaśniającą, w jaki sposób można wykonać większość funkcji za pomocą darmowych wtyczek lub po prostu nie są one cenne, szczególnie za 89 USD rocznie.

 • Menedżer przekierowań – skorzystaj z bezpłatnej wtyczki Szybkie przekierowanie strony / postu.
 • Sugestie dotyczące wewnętrznego linkowania – czy naprawdę potrzebujesz do tego wtyczki??
 • Wiele słów kluczowych z fokusem – nie zawsze wykrywa słowa kluczowe z częściowym dopasowaniem.
 • Analiza treści – pokazuje 5 najczęściej używanych słów (gęstość słów kluczowych nie ma znaczenia).
 • Podgląd społecznościowy – dopóki przesyłasz zdjęcia z mediów społecznościowych, nic ci nie jest.
 • Wsparcie – słyszałem o nich wiele opowiadań odnoszących ludzi do samouczków.

Wtyczka Yoast Video SEO (69 USD rocznie) – utwórz mapę witryny wideo i strony znaczników, aby wyświetlać miniatury filmów Google Video. Oczywiście większość osób korzysta ze zwykłej wyszukiwarki Google, więc to się prawdopodobnie opłaci tylko wtedy, gdy tworzysz dużo filmów, zwłaszcza w stylu instruktażowym.

Yoast Local SEO Plugin (69 USD rocznie) – dodaje plik KML, schema.org oraz opcję osadzenia mapy Google i lokalizatora sklepów. Osadzanie mapy Google jest łatwe, a większość informacji, które Yoast „optymalizuje”, została już pobrana ze strony Google Moja Firma. Yoast mówi, że ta wtyczka „mówi Google wszystko, co musi wiedzieć, aby dać Ci przewagę w lokalnych wynikach wyszukiwania”, co nie jest prawdą, biorąc pod uwagę Lokalne czynniki rankingu Google nie mają wiele wspólnego z lokalną wtyczką SEO Yoast.

Wtyczka Yoast Google News (69 USD rocznie) – tak naprawdę cię nie wciągnie wiadomości Google (patrz te kroki tutaj), ale pomaga sformatować treść w Google News, tworząc mapę witryny wiadomości XML.

Wtyczka Yoast WooCommerce SEO (49 USD rocznie) – umożliwia korzystanie z bogatych pinów na Pinterest.

16. Schemat

Istnieje wiele wtyczek schematów, ale zależy to od rodzaju znaczników. Na przykład, jeśli piszesz recenzje, potrzebujesz wtyczki do sprawdź znaczniki jak WP Review. Dowiedz się, jaki rodzaj znaczników ma zastosowanie do Twojej zawartości, a następnie użyj wymaganych wtyczek.

Wtyczki schematu

17. Analitify

Zobacz swoje spojrzenie Google Analytics bezpośrednio w WordPress.

Analitify Dashboard

18. Naprawdę proste SSL

Ta wtyczka „automatycznie wykrywa twoje ustawienia i konfiguruje twoją stronę internetową do pracy przez https”. Oczywiście nadal potrzebujesz SSL, aby go używać, ale Really Simple SSL ułatwia konfigurację.

Zaszyfrujmy SSL to najpopularniejszy darmowy SSL i właśnie go używam. Google rozpadł się na stronach innych niż HTTP jeszcze trudniej w lipcu 2018 r., kiedy zaczęli wyświetlać niezabezpieczone w Google Chrome.

Naprawdę proste SSL

Funkcje:

 • Narzędzie do naprawy mieszanych treści
 • Włącz przekierowanie WordPress 301 na SSL
 • Włącz przekierowanie 301 .htaccess
 • Włącz przekierowanie Javascript na SSL

19. Lepsze wyszukiwanie Zastąp

Dlaczego na liście jest wtyczka wyszukiwania / zamiany??

Ponieważ jeśli zmieniłeś wersje www lub http (s), musisz zbiorczo zaktualizować wszystkie linki w swojej witrynie, aby odzwierciedlić nową wersję. Właśnie wtedy ta wtyczka wchodzi w grę – sugeruję HTTPS i nie www. Po prostu przeszukaj starą wersję swojej domeny i zastąp ją nową.

Lepsze wyszukiwanie Zastąp - wersje WWW

Fajna sztuczka: jeśli używasz tego samego obrazu na wielu stronach, łatwo jest je wszystkie zaktualizować.

20. Anty spam

Spam zabija blogi. JetPack mówi

Spamerzy mogą zostawiać komentarze lub komentarze wypełnione słowami kluczowymi w Twojej witrynie, próbując skierować większy ruch na swoje strony (i poprawić własne SEO). Przy wystarczającej ilości spamu twoje rankingi mogą zostać trafione bez Twojej winy.

Wtyczka Anti-Spam to bez captcha i wykonuje doskonałą pracę filtrując komentarze spamu, pozostawiając te dobre. Spam to ogromny problem z WordPress. Ta wtyczka pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

21. WP Google My Business Auto Publish

Publikowanie aktualizacji strony Google Moja Firma nabiera coraz większego znaczenia Współczynniki lokalnego wyszukiwania Google w 2018 r. Ta wtyczka publikuje zawartość WordPress bezpośrednio na stronie Google Moja Firma. Jest wciąż na wczesnym etapie, ale ma świetne recenzje.

2018 Lokalne czynniki wyszukiwania w rankingu

Oto niektóre ustawienia wtyczki:

WP Google My Business Auto Publish

22. Wtyczki StudioPress

Jeśli używasz motywu StudioPress lub Genesis Framework (które polecam), musisz używać wtyczek StudioPress. Są one na mojej liście, ponieważ są lekkie, niezawodne i ograniczają czas ładowania (i ryzyko błędów) do minimum, dzięki czemu witryna działa płynnie.

studiopress-genesis-plugins

Inne narzędzia SEO, o których powinieneś wiedzieć

 • Odpowiedz publicznie – najfajniejsze narzędzie do badania słów kluczowych (zdjęcie poniżej). Pobiera słowa kluczowe z Google Autouzupełniania i tworzy wizualną mapę na podstawie różnych typów słów kluczowych (pytania, przyimki, porównania). Im bardziej zielone koło, tym bardziej konkurencyjne jest słowo kluczowe. Słowa kluczowe pytań są świetnym sposobem na upewnienie się, że treść jest wyczerpująca (odpowiada na najpopularniejsze pytania, które ludzie szukają). Moje ulubione narzędzie do badania słów kluczowych.
 • Moz Local – analizuje 15 najpopularniejszych cytatów (GMB, Yelp, YellowPages itp.) I pokazuje niepełne, niespójne i zduplikowane profile. Postaraj się uzyskać 100% wyników!
 • Moz Link Explorer – pokazuje dane linków, a także twoją władzę domenową, która jest wskaźnikiem konkurencyjności Twoich docelowych słów kluczowych.
 • MozBar – Google dowolne słowo kluczowe i zobacz DA dla każdego wyniku wyszukiwania (domain authority) i PA (page Page). Im są wyższe, tym bardziej konkurencyjne jest słowo kluczowe. Spróbuj konkurować z witrynami o podobnych uprawnieniach do domeny.
 • Eksplorator słów kluczowych Moz – w zasadzie Planer słów kluczowych Google, tylko lepszy. Pokazuje ekologiczną konkurencję (w przeciwieństwie do Planera słów kluczowych, który jest przeznaczony dla AdWords). Pokazuje miesięczną liczbę operacji wyszukiwania i ma mnóstwo filtrów do sortowania słów kluczowych.
 • Wszędzie słowa kluczowe – Google dowolne słowo kluczowe i zobacz miesięczną liczbę operacji wyszukiwania, szacunkową konkurencję i CPC bezpośrednio w wynikach wyszukiwania. Działa również dla YouTube, Amazon, Etsy, Google Analytics i innych programów / wyszukiwarek.
 • SEMrush – jednym z najbardziej rozbudowanych programów SEO jest rynek, który dosłownie mówi ci wszystko o słowach kluczowych, linkach zwrotnych, SEO treści i analizach. Wiele danych nie można znaleźć w Google Analytics lub Search Console.
 • Autouzupełnianie Google – moją ulubioną sztuczką jest „wypełnij puste miejsce”, w którym używasz znaku podkreślenia _, aby Google (tak, zgadłeś) wypełnił puste miejsce. Wypróbuj z Chicago _ Photographer. Musisz skończyć na podkreślonym znaku.
 • Google Search Console – Zobacz błędy w swojej witrynie (indeksowanie, bezpieczeństwo, telefon komórkowy, AMP, mapa witryny, kary), zbyt krótkie lub długie opisy SEO / meta, ustaw preferowaną nazwę domeny (www vs. nie www), kierowanie międzynarodowe, wyszukiwanie Analytics (mój ulubiony sposób mierzenia ogólnego SEO + CTR), linki do Twojej witryny i marker danych dla danych strukturalnych. Musisz go użyć.
 • Google Trends – zobacz trendy słów kluczowych w określonych lokalizacjach geograficznych (i YouTube).
 • Cloudflare – bezpłatny CDN z ponad 200 centrami danych, które można skonfigurować z większością wtyczek pamięci podręcznej. Posiada dodatkowe funkcje, takie jak przyspieszone łącza mobilne, ochrona Hotlink, Railgun i Reguły strony. Poprawia zarówno szybkość witryny, jak i bezpieczeństwo.
 • Dr. Link Check – skanuje całą witrynę w poszukiwaniu uszkodzonych linków (do 7500 miesięcznie), ale nie zapewnia przyjaznego dla użytkownika sposobu, aby naprawić je bezpośrednio na pulpicie WordPress (podobnie jak Broken Link Checker, ale BLC zużywa procesor).
 • Copyscape – zapobiega plagaryzmowi (przeszukuje sieć w poszukiwaniu kopii treści).
 • HubShout WebGrader – zobacz pełną listę słów kluczowych konkurencji i porównanie obok siebie linków zwrotnych, domain authority i najwyżej ocenianych stron.
 • StackPath – CDN z ponad 30 centrami danych (głównie w USA). Więcej centrów danych = szybsze dostarczanie treści, dlatego używam zarówno Cloudflare, jak i StackPath.
 • Siteliner – sprawdza całą witrynę pod kątem zduplikowanych treści i wyróżnia ją.
 • Krzycząca żaba – rozbudowane (bezpłatne) narzędzie do kontroli SEO, które pokazuje brakujący tekst alternatywny, tytuły SEO, meta opisy, adresy URL, AMP, mapy witryn, a także integruje się z Google Search Console, Google Analytics i wieloma innymi narzędziami SEO.
 • vidIQ – wyszukaj dowolne słowo kluczowe w YouTube i zobacz kluczowe dane, które wskazują na jego konkurencyjność. Na podstawie polubień, wyświetleń, udostępnień, komentarzy itp.
 • SEOquake – Rozszerzenie Chrome, które doskonale nadaje się do badania słów kluczowych. Pokazuje linki wyników wyszukiwania, ranking Alexa, wiek domeny, indeksowane strony, analizy słów kluczowych, linki wewnętrzne, linki zewnętrzne i wiele innych (dostosowywanych) wskaźników.
 • Formularz kontaktowy 7 Google Analytics – dodaje śledzenie zdarzeń do wszystkich formularzy CF7.
 • SiteGround – gospodarz, którego polecam, który uzyskał ocenę nr 1 w ponad 30 ankietach na Facebooku.

Często Zadawane Pytania

&# x1f50c; Z jakiej wtyczki SEO korzystam, aby uzyskać odpowiedzi na te pytania??

Wtyczka Structured Content doskonale nadaje się do dodawania fragmentów rozszerzonych FAQ, a następnie dodam emotikony do każdego pytania w FAQ. Możesz dodać dowolne emoji.

&# x1f50c; Jakie są 3 mniej znane wtyczki SEO?

Opublikuj ponownie stare posty odświeża wszystkie zmodyfikowane daty Twojego postu do bieżącego dnia, dzięki czemu Twoje treści wyglądają świeżo. Łatwy spis treści jest dobry do organizowania długich postów, ale spis treści HTML ma więcej zalet, takich jak dołączanie kotwic (linków). Funkcja Asset CleanUp umożliwia selektywne wyłączanie wtyczek na niektórych stronach / postach, co przyspiesza działanie witryny.

&# x1f50c; Jakie są 3 główne kroki do Yoast?

3 główne kroki do Yoast to konfiguracja ustawień, badanie słów kluczowych i optymalizacja treści. Ważne jest także skonfigurowanie Google Search Console.

&# x1f50c; Co z wtyczkami optymalizacji prędkości?

Jedyne 4 szybkie wtyczki, których potrzebujesz na swojej stronie to WP Rocket, Asset CleanUp, ShortPixel i OMGF.

&# x1f50c; Czy Rank Math jest lepszy od Yoast?

Ma prawie wszystkie funkcje Yoast SEO Premium (za darmo) i jest bardzo lekki. Nadal używam Yoast, ale nie słyszałem nic oprócz wspaniałych rzeczy o Rank Math. Mają także grupę na Facebooku, jeśli potrzebujesz wsparcia.

Czy przegapiłem jakieś dobre wtyczki SEO?
Mam nadzieję, że ta lista była pomocna! Jeśli masz pytania dotyczące którejkolwiek z tych wtyczek SEO WordPress, napisz do mnie w komentarzach, a chętnie Ci pomogę. Pamiętaj, że mam wiele samouczków na temat Yoast, Optymalizacja prędkości WordPress, i inne samouczki związane z SEO. Jeśli masz pytania na ten temat, zostaw komentarz na temat tego konkretnego samouczka. Na koniec, jeśli podobał Ci się ten post, udostępnij go znajomemu, który również może go polubić – byłbym wdzięczny.

Twoje zdrowie,
Tomek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector